» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
348 / 976
»»

Vazelin ::

Jaz gledam cmc.

Zeitgeist ::

matico1 je izjavil:

ej a ve kdo če lahko pošljem kolegu par evrov iz bittrex direkt na njegov exodus?

da v kovancu, ki ga exodus podpira

Runnagain ::

Vazelin je izjavil:

Jaz gledam cmc.


Ja, tm imaš pregled nad večimi naenkrat.

Vazelin ::

Nebl fomo

Runnagain ::

Haha, kakšen jump v volumu iz predvčerajšnjim in včerajšnjim...danes bo pa še većji.
Ima kdo kaj NEBL?

alese ::

Vse to kar vi ke pišete, jaz ne razumem popolnoma nič, en kup izrazov o katerih nimam pojma, vprašanje, kje kupiti bitcoin in kje ga prodati, a se to sploh še splača a bo bitcoin še naraščal, zamudil sem december, a kdo od vas služi na račun bitcoina.hvala

bonanno ::

alese je izjavil:

Vse to kar vi ke pišete, jaz ne razumem popolnoma nič, en kup izrazov o katerih nimam pojma, vprašanje, kje kupiti bitcoin in kje ga prodati, a se to sploh še splača a bo bitcoin še naraščal, zamudil sem december, a kdo od vas služi na račun bitcoina.hvala



zanekrat ni za vidt da bo , ker je prepočasen in Fee je nenormalno prevelik... kupi eth al ltc.. in ostale alt coine, ki jih gospoda tukaj napoveduje :) z kraticam ...

krneki0001 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Ne poznam. Sem uglavnem samo na binancah.

Evo nabavil po malo MTH, LEND in SNGLS, vse skupaj za 0.3BTC. Bomo videli.

a to neke ostanke vlagaš :-)


Ja. drobižke, ki jih iz vseh ostalih borz prenašam na binance. Moram počas ostale borze izklopit, ker se mi ne da ukvarjat z večimi borzami, rad bi imel samo eno platformo za delat in preglede.

Zeitgeist ::

alese je izjavil:

Vse to kar vi ke pišete, jaz ne razumem popolnoma nič, en kup izrazov o katerih nimam pojma, vprašanje, kje kupiti bitcoin in kje ga prodati, a se to sploh še splača a bo bitcoin še naraščal, zamudil sem december, a kdo od vas služi na račun bitcoina.hvala


po moje bo bitcoin do konca leta narasel do 50k, pod pogojem da implementirajo lightning network.
lahko pa tudi da bo padel.
noben nima kugle. lahko samo predvidevamo :)

krenpac ::

alese je izjavil:

Vse to kar vi ke pišete, jaz ne razumem popolnoma nič, en kup izrazov o katerih nimam pojma, vprašanje, kje kupiti bitcoin in kje ga prodati, a se to sploh še splača a bo bitcoin še naraščal, zamudil sem december, a kdo od vas služi na račun bitcoina.hvala


Najpomembnejša fraza, ki jo moraš nujno poznati, če želiš vstopiti v svet kriptomanije je... HODL! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krenpac ()

veh43ov ::

je kej holderjev Dentacoina? Sam ga bom težko prebolel, da nisem vložil dva tedna nazaj... a kdo ve razlog za takšno rast?

Runnagain ::

Sam bom verjetno začel kar NEO uporabljat za prenose...menda je hitr in na kucoinu podprt v veliki večini parov.

alese ::

pa dajte , kaj je to hodl naj mi kdo na hitro napiše osnove

Vazelin ::

V google vpisi hodl urban dictionary

J.McLane ::

Hodl je en napisal ker se je zatipkal ko je pisal HOLD, hold pa upam da veš kaj pomeni.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

veh43ov ::

alese je izjavil:

pa dajte , kaj je to hodl naj mi kdo na hitro napiše osnove


https://coinsutra.com/hodl-popular-cryp...

alese ::

a pol mi predlagate da nič ne kupim al kaj

takole kere valute so na voljo kje se kupi bom vskega mal pa da vidim kaj bo konc leta

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

kravicakatka ::

Runnagain: Meni že cel popoldne prenaša ETH iz Krakena in Bittrexa na Kucoin... Ja, mi je tudi žal, da nisem prej menjala v kak LTC / Neo.

Redman ::

Jst sem pred kakim mesecem vložil v Elix, ki je zadnji čas lepo skočil. Gre za zelo nenapumpan coin in sem skoraj prepričan, da bo cena prišla do 10-15 USD, tako da je še nekaj časa za vlak.

alese ::

čak mal a se men meša, tam vidim da je na svetu okol 400 kriptovalut

webmaher ::

slotechar je izjavil:

... Moj namen trejdanja ni zgolj osebna korist ampak financirati ljudi v stiski...


Rabim pomoč...bi mi nakazal za 100€ BTCjev jaz bi ti pa plačal s Skrillom :)

run2 ::

alese je izjavil:

čak mal a se men meša, tam vidim da je na svetu okol 400 kriptovalut


Precej več jih je.

Baja ::

alese, tu mas seznam skoraj 1400 valut. pa verjamem da kakšna manjka. bi rekel okrog 2k vse skup.

https://coinmarketcap.com/

tonis ::

Vazelin je izjavil:

theArjanSLO je izjavil:

NEBL ga lepo šopa :)

Holdam mesec pol pa par ur pred pumpom sellam:|


Jaz pa tri dni :/
Mato je rekel da preden bo zrasel da se bomo še načakali pa sem narobe ocenil :)

alese ::

ok mi je že ma več jasno, ampak vprašanje pa je zdej KJE KUPIM, kje trgujem katera zadeva je anjboljša

kravicakatka ::

alese je izjavil:

čak mal a se men meša, tam vidim da je na svetu okol 400 kriptovalut

Samo? Sem mislila, da jih je več :) Tle ti ne more noben vsega razložit. Bo treba samoiniciativno kaj pogooglat in si prebrat: http://lmgtfy.com/?q=beginner%27s+guide...

Vazelin ::

Za začetek preberi 300 strani te teme

alese ::

kaj

CoreySteel ::

krneki0001 je izjavil:

Se mi zdi da smo spet na zelenem z vsemi alti.

Na zelenem milo rečeno:



A gre sploh kej dol? :)
Twitter: @CoreySteel_

Runnagain ::

alese je izjavil:

ok mi je že ma več jasno, ampak vprašanje pa je zdej KJE KUPIM, kje trgujem katera zadeva je anjboljša


alese, za začetnika ti priporočam, da odpreš račun na bitstampu, potem tja nakažeš evro, jih zamenjaš v ETH, potem pa nadaljuješ na borzi Bittrex, Kucoin ali Binance.

Postopek zna v tem času navala kar trajat, tako da kar prični z registracijami. Ko boš imel evre pretopljene v eno izmed "boljših" coinov, gremo pa naprej.

Zgodovina sprememb…

Neon87 ::

V katere alte na Binance dat danes pred spanjem cca. 200€, da bo zjutraj nekaj profita za dobro jutro? :)

alese ::

Runnagain je izjavil:

alese je izjavil:

ok mi je že ma več jasno, ampak vprašanje pa je zdej KJE KUPIM, kje trgujem katera zadeva je anjboljša


alese, za začetnika ti priporočam, da odpreš račun na bitstampu, potem tja nakažeš evro, jih zamenjaš v ETH, potem pa nadaljuješ na borzi Bittrex, Kucoin ali Binance.

Postopek zna v tem času navala kar trajat, tako da kar prični z registracijami. Ko boš imel evre pretopljene v eno izmed "boljših" coinov, gremo pa naprej.
moje ime vsebuje šumnik a napišem tako btrez šumnika kot je na kreditni kartici ali s šumnikom kot na osebni

run2 ::

Pravzaprav je dobro, da ima bitstamp tolk zamika zdej, da imajo novinci časa, da kaj preberejo v tem vmesnem času in se malce podučijo.

alese ::

a napišem ime s šumnikom kot je ali brez

na tem bitstampu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

zunno ::

Naredi tako, kot je na tvojih dokumentih, če daješ podatke za verifikacijo.

alese ::

na osebni je šumnik na mastercardu ni

Runnagain ::

alese je izjavil:

na osebni je šumnik na mastercardu ni


Če daješ podatke z osebne, s šumnikom. Ne bo pa kaj dosti narobe, če bo brez.

alese ::

pa aje to zastonj terms and conditions da ne bo pol kake hude vsote za plačat

ramiz?! ::

a se lahko osebo alese odstrani s foruma? ker nepismenim ljudem se ne da pomagat ... tu sprašuje, da mu mi povemo kako mu je ime... zdej ne vem a je troll al dejansko mal zaostal
Never regret anything, there's always a reason things happen.

sarma832 ::

bonanno je izjavil:

alese je izjavil:

Vse to kar vi ke pišete, jaz ne razumem popolnoma nič, en kup izrazov o katerih nimam pojma, vprašanje, kje kupiti bitcoin in kje ga prodati, a se to sploh še splača a bo bitcoin še naraščal, zamudil sem december, a kdo od vas služi na račun bitcoina.hvala



zanekrat ni za vidt da bo , ker je prepočasen in Fee je nenormalno prevelik... kupi eth al ltc.. in ostale alt coine, ki jih gospoda tukaj napoveduje :) z kraticam ...


Ne nasedajte na takšne bedarije. Ko BTC potegne bodo altcoini krvaveli, kar enkrat bo. Če nimaš pojma kaj delaš, je verjetno vseeno najboljši nakup Bitcoina. Ethereum je tudi vredu. Seveda vsote, ki si jo pripravljen izgubiti. Lahko pa kot gambling(za zabavo) malco mečeš v shitcoine. Če veš kaj delaš, pa se lahko fino zasluži.

Tole trejdanje(gamblanje) z shitcoini je popularno ker so veliki zaslužki(zgleda mamljivo, aneda?) in ker psihologija tukaj res deluje. FOMO is real.

Poglejte malo večjo sliko. Tej trgi so 100% zmanipulirani do amena. Hmh hmh Bitcoin mempool se je zafilal ravno maja in ravno decembra. Feeji poletijo v nebo, bitcoin je najbolj zarjavel fujjjj gremo v alte ki so 10000x boljši!!!

Sicer dokler je takšen naval je goriva še dovolj, ampak to se lahko hitro obrne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sarma832 ()

run2 ::

ramiz?! je izjavil:

a se lahko osebo alese odstrani s foruma? ker nepismenim ljudem se ne da pomagat ... tu sprašuje, da mu mi povemo kako mu je ime... zdej ne vem a je troll al dejansko mal zaostal


Mogoče je to eden od hrčkov, ki se jim je slo-tech ponoči zahvalil za sodelovanje, pa rabi hiter zaslužek zdej.

ramiz?! ::

sarma832 je izjavil:

bonanno je izjavil:

alese je izjavil:

Vse to kar vi ke pišete, jaz ne razumem popolnoma nič, en kup izrazov o katerih nimam pojma, vprašanje, kje kupiti bitcoin in kje ga prodati, a se to sploh še splača a bo bitcoin še naraščal, zamudil sem december, a kdo od vas služi na račun bitcoina.hvala



zanekrat ni za vidt da bo , ker je prepočasen in Fee je nenormalno prevelik... kupi eth al ltc.. in ostale alt coine, ki jih gospoda tukaj napoveduje :) z kraticam ...


Ne nasedajte na takšne bedarije. Ko BTC potegne bodo altcoini krvaveli, kar enkrat bo. Če nimaš pojma kaj delaš, je verjetno vseeno najboljši nakup Bitcoina. Ethereum je tudi vredu. Seveda vsote, ki si jo pripravljen izgubiti. Lahko pa kot gambling(za zabavo) malco mečeš v shitcoine. Če veš kaj delaš, pa se lahko fino zasluži.

Tole trejdanje(gamblanje) z shitcoini je popularno ker so veliki zaslužki(zgleda mamljivo, aneda?) in ker psihologija tukaj res deluje. FOMO is real.

Poglejte malo večjo sliko. Tej trgi so 100% zmanipulirani do amena. Hmh hmh Bitcoin mempool se je zafilal ravno maja in ravno decembra. Feeji poletijo v nebo, bitcoin je najbolj zarjavel fujjjj gremo v alte ki so 10000x boljši!!!

Sicer dokler je takšen naval je goriva še dovolj, ampak to se lahko hitro obrne.

Naslov teme je??? Ti ga jst povem: špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev ... ne za moraliziranje v kaj ti verjameš in kaj ne

run2 je izjavil:

ramiz?! je izjavil:

a se lahko osebo alese odstrani s foruma? ker nepismenim ljudem se ne da pomagat ... tu sprašuje, da mu mi povemo kako mu je ime... zdej ne vem a je troll al dejansko mal zaostal


Mogoče je to eden od hrčkov, ki se jim je slo-tech ponoči zahvalil za sodelovanje, pa rabi hiter zaslužek zdej.

Haha, zgleda res, sam škoda da se ne zna niti na bitstamp registrirat
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

Runnagain ::

alese je izjavil:

pa aje to zastonj terms and conditions da ne bo pol kake hude vsote za plačat


Plačuje se provizije za menjave in nakazila. To ti ne gine nikjer.

Shegevara ::

run2 je izjavil:

ramiz?! je izjavil:

a se lahko osebo alese odstrani s foruma? ker nepismenim ljudem se ne da pomagat ... tu sprašuje, da mu mi povemo kako mu je ime... zdej ne vem a je troll al dejansko mal zaostal


Mogoče je to eden od hrčkov, ki se jim je slo-tech ponoči zahvalil za sodelovanje, pa rabi hiter zaslužek zdej.


Bog se ga usmili, se že od oktobra trudi kupit bitcoine, revež ... :))

alese ::

ramiz?! je izjavil:

a se lahko osebo alese odstrani s foruma? ker nepismenim ljudem se ne da pomagat ... tu sprašuje, da mu mi povemo kako mu je ime... zdej ne vem a je troll al dejansko mal zaostal

nisem trol niti zaostal, to je tako kot bi tebi razlagal kako se vzgaja paradižnik, ko najbrž nimaš blage veze. Problem šumnikov lahko nastane v pravni razlagi do upravičenosti računa, pod pogoji ki jih ponuja ponudnik oz tako imenovane proceduralne napake, ki jih ti najbrž ne razumeš. Povedano preprosto, če si ti janez dobiš pa plavo kuverto kot janež, ti pravno formalno kazni ni treba plačat, in še kaj a razumeš sedaj zakaj sprašujem,tujina zahodni svet šumniokov ne pozna in če imaš kot slovenc šumnik, ti tuji ponudniki strešico avtomatsko vstran dajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

Mato989 ::

slotechar je izjavil:

Mato. Ker ste omenli da bo kucoin zaprl registracije. Kaj to pomeni za kuckoin shares?


Ne vem kje kroži ta govorica. Kucoin ima nekaj čez 300 tisoč uporabnikov (ene x5 od decembra) medtem ko ima binance 3 MILIJONE uporabnikov... kucoin še dooolgo ne bo zaprl registracij če sploh kdaj :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

K0l1br1 ::

alese je izjavil:

janez dobiš pa plavo kuverto kot janež, ti pravno formalno kazni ni treba plačat, in še kaj a razumeš sedaj zakaj sprašujem
To seveda ne drži. Sodišče lahko kadarkoli odpravi očitno napako. In to je očitna napaka. Pravno formalno kadarkoli zdrži in je neštetokrat že zdržala na sodišču.

NEO-ta se trudim prodati na kucoinu po 113, pa mi ne rata. Par špic sem zamudil, naslednje pa noče biti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

alese ::

K0l1br1 je izjavil:

alese je izjavil:

janez dobiš pa plavo kuverto kot janež, ti pravno formalno kazni ni treba plačat, in še kaj a razumeš sedaj zakaj sprašujem
To seveda ne drži. Sodišče lahko kadarkoli odpravi očitno napako. In to je očitna napaka. Pravno formalno kadarkoli zdrži in je neštetokrat že zdržala na sodišču.
lahko ti ja, ampak šele v postopku , to je stvar odločitve sodišča ki nikoli ni enoznačna in niti odvisna od poprejšnje sodne prakse

K0l1br1 ::

alese je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

alese je izjavil:

janez dobiš pa plavo kuverto kot janež, ti pravno formalno kazni ni treba plačat, in še kaj a razumeš sedaj zakaj sprašujem
To seveda ne drži. Sodišče lahko kadarkoli odpravi očitno napako. In to je očitna napaka. Pravno formalno kadarkoli zdrži in je neštetokrat že zdržala na sodišču.
lahko ti ja, ampak šele v postopku , to je stvar odločitve sodišča ki nikoli ni enoznačna in niti odvisna od poprejšnje sodne prakse
Ok, tle ti dam prav. Sodišča so loto land.

forplan ::

Kako dolgo že čakate na potrditev kyc pri thekey? Meni že 3 dni stoji na Received, pa nevem ali imajo gužvo ali kaj ne štima...

Nekje sem videl, da bo možno na tej razprodaji ko pride, kupovati samo s NEO. Drži?
da se strinjam
««
348 / 976
»»