» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
330 / 976
»»

Besna Glista ::

hehe, predlagal ti je,d a vložiš v OMG - OmiseGo !

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

Aja on je mislil, da ga zezam, ne, res sem predlagal OmiseGo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Besna Glista ::

rok woot, kar sem na hitro pregledal okrog omg je trenutno bolj mešanje megle in nič realiziranega če sem prav videl? ali gre za bolj resen projekt, kot izgleda na prvi pogled?

codeMonkey ::

Rok22 je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

ja


Sorry, nimamo vsi te možnosti da bi vlagali veliko, zato bi bilo še toliko bolj na mestu da dobimo začetniki kak pameten nasvet. Nič bat...ne pričakujem da bom miljonar. Bom pa vesel če bom iz teh 200€ v roku enega leta mogoče imel za 4 člansko družino za dopust. S tem bi že ogromno naredil.

Kaj pa veš....mogoče se ti pa kdaj to vrne.


https://www.livecoinwatch.com/price/Omi... :D

castro23 ::

Sam imam podobna vprašanja...

Par dni prebiram vse kar si tukaj pišete, ker sem na tem področju nov pa me zanima sledeče.

Nekaj denarja bi vložil v kriptovalute s tem da ne bi pretiraval oziroma preveč razmišljal, koliko denarja sem dal. Razmišljal sem cca okoli 200 do 500 eurov za začetek.Cilj mi je nekaj zaslužiti...nisem eden izmed tistih, kateri pričakuje v enem mesecu 10k...

Ali se sploh splača vložiti "samo" 200 do 500 €? 

Za tradanje verjetno niti nimam časa poleg vseh mojih obveznosti.

Kam mislite, da se splača vložiti pa da je najbolj realno, da ne bo padca?

Ali v kako znano valuto ali tudi v kako precej cenejšo valuto z velikim potencialom?

Razmišljam o sledečih..Ethereum..Litecoin...

Kaj pa menite o teh cenejših kot so Ripple, Cardano ima baje potencial? Tron..Nem....Dent...Stellar...omg....

Vem, da se je nemogoče odločiti za drugega vendar tukaj sem res čisto nov pa ne vem kaj je najbolje narediti? Se vam zdi moj vložek prenizek?

Kako bi vi razporedili vložek?

Naslednja zadeva pa so kje naj kupim kriptovalute? Na bitstampu sem se včeraj prijavil pa je čakalna doba..grem kam drugam?

Ali moraš za vsako kryptovaluto odpreti drug wallet in kaj to sploh je in ali imaš ta wallet na telefonu oziroma zakaj ga sploh moraš imeti? Ali ni dovolj en račun za vsa prenakazila kot je bitstamp?

Za vsako informacijo bom zelo zadovoljen in se va že vnaprej lepo zahvaljujem. Verjetno se vam bo kako vprašanje zdelo smešno..ampak tudi vi ste enkrat bili začetniki...:D

Lep pozdrav vsem

Samuel ::

Kaj pa menite o teh cenejših kot so Ripple, Cardano ima baje potencial? Tron..Nem....Dent...Stellar...omg....


Zakaj misliš, da je Ripple poceni? Ima drugi market cap takoj za bitcoinom.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

castro23 ::

No kot sem napisal sem začetnik...pač 3 usd se mi zdi poceni plus precej je zrasel lani...

Hvala za odgovor sicer...moram pogledati, če mi je očitno izrezalo besedilo:D.

Rok Woot ::

Besna Glista je izjavil:

rok woot, kar sem na hitro pregledal okrog omg je trenutno bolj mešanje megle in nič realiziranega če sem prav videl? ali gre za bolj resen projekt, kot izgleda na prvi pogled?


Jah jaz verjamem da ja, nisem pa nevem kak znalac, če bi pa meli že realizirano veliko pa nebi bila taka cena. Sem odprt za boljše predloge. Kje je kakšen dober ICO, ki je padel pa ima potencial za veliko rast?

Mato help us!!!

Bob Rock ::

@castro
seveda se splaca. V bistvu bi bilo bedasto, da bi takoj na zacetku vrgel ogromno denarja notri. Zelo verjetno bos na zacetku delal zacetniske napake (kljub temu, da ves katere so). Stvar je pac taka, da moras cez nek nabor napak, da se naucis umirjeno razporejat denar v coine.
Mogoce bi bilo celo bolje, da das najprej 50EUR ali 100EUR notri in se kak mesec malo igras, da vidis kako se stvar dejansko sploh obnasa in vlozis se ostali denar sele ko se pocutis "domacega".

Glede na to, da pravis da nimas casa trejdat, ti priporocam, da si vzames malo vec casa, si preberes malo o coinih, ki mislis, da imajo potencial in potem vlozis v coin za katere TI mislis, da obetajo in hodlas.

Ne nasedaj na FOMO in FUD!!! Always DYOR!

Veliko srece in rasti! :)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bob Rock ()

Samuel ::

castro23 je izjavil:

No kot sem napisal sem začetnik...pač 3 usd se mi zdi poceni plus precej je zrasel lani...

Hvala za odgovor sicer...moram pogledati, če mi je očitno izrezalo besedilo:D.


A se ti ne zdi, da je tusi zelo pomembno koliko je coinov in ne samo koliko je njegova cena?
Poleg tega, a se ti ne zdi, da to, da je nekaj lani zelo zrastlo (pa ne samo zelo, Ripple je zrastel za bajnih 35 tisoč %), da zna letos prej past, kot pa še rast.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

kopriwa ::

Bob Rock je izjavil:

@castro
seveda se splaca. V bistvu bi bilo bedasto, da bi takoj na zacetku vrgel ogromno denarja notri. Zelo verjetno bos na zacetku delal zacetniske napake (kljub temu, da ves katere so). Stvar je pac taka, da moras cez nek nabor napak, da se naucis umirjeno razporejat denar v coine.
Mogoce bi bilo celo bolje, da das najprej 50EUR ali 100EUR notri in se kak mesec malo igras, da vidis kako se stvar dejansko sploh obnasa in vlozis se ostali denar sele ko se pocutis "domacega".

Glede na to, da pravis da nimas casa trejdat, ti priporocam, da si vzames malo vec casa, si preberes malo o coinih, ki mislis, da imajo potencial in potem vlozis v coin za katere TI mislis, da obetajo in hodlas.

Ne nasedaj na FOMO in FUD!!! Always DYOR!

Veliko srece in rasti! :)

Bravo! Po daljšem času uporaben post.

codeMonkey ::

Kakšno je kaj mnenje glede BAT? :D

Jerry000 ::

Glede na to da je ta tema tako velika da se hitro kaj spregleda, bi si drznil še 1x vprašat :).
Tisti ko imate veliko različnih coinov, kje imate spravljene? Razmišljam v nakupu ledger nano, kamor od mojih 13 različnih coinov lahko na ledgerja dam ene 5-6...kam pa ostalo? Ostali niso ECR20 (al kaj so že ether based) valute.

janezvalva ::

castro23 je izjavil:

No kot sem napisal sem začetnik...pač 3 usd se mi zdi poceni plus precej je zrasel lani...

Hvala za odgovor sicer...moram pogledati, če mi je očitno izrezalo besedilo:D.


rabiš se še malo informirati. ne hiti.

nekateri pravijo da so najboljši kojni s supply-jem cca 500.000.000 enot


tale se mi zdi, da je podal napotke, ki so povsem na mestu. zelo zanimivo:

Vazelin ::

Fak iconomi 20 procent od današ jega vrha. Če pride nazaj na 5 se ga rešim

Samuel ::

Vazelin je izjavil:

Fak iconomi 20 procent od današ jega vrha. Če pride nazaj na 5 se ga rešim


Pr 5 bo prebil resistence in potem je velika verjetnost, da ga katapultira precej višje.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Bolivar ::

jype ::

Rok22 ::

Rok Woot je izjavil:

Aja on je mislil, da ga zezam, ne, res sem predlagal OmiseGo ...


Rok, se posipam s pepelom. Očitno sem te narobe razumel.
Kot pa vidiš nisem edini ki bi vseeno radi manjše vložke vložili. Nenazadnje tudi vam koristi če v sistem priteka več sredstev :)

Rok Woot ::

Rok22 je izjavil:

Rok Woot je izjavil:

Aja on je mislil, da ga zezam, ne, res sem predlagal OmiseGo ...


Rok, se posipam s pepelom. Očitno sem te narobe razumel.
Kot pa vidiš nisem edini ki bi vseeno radi manjše vložke vložili. Nenazadnje tudi vam koristi če v sistem priteka več sredstev :)


Sploh nisem nikjer rekel, da je vložek majhen ... Vse kar je, je prišlo do nenamerne pomote, ker je kratica kovanca pač OMG, kar pomeni tudi skrajšavo besedne zveze ... Srečno.

eo1234 ::

Sta me nasmejala z omg, bravo ;)

K0l1br1 ::

castro23 je izjavil:

200 do 500 €? 
Če si to naredil januarja lani, imaš sedaj 00 za vložkom. Če pa si aktiven trajder, pa tudi več. Med procesom včasih tudi zapeče veha. Po moje se splača.

Nejc28 ::

XRP spet na 2,5usd supportu...upam da se se tretjic odbije spet navzgor

bonanno ::

kerga priporočate za day trade , Utrust al Poet, mori mi k je ze gor, ampak bo prisel na Kucoin ?

hormilo ::

Za vse tiste, ki cakate na verifikacije na borzah je dobra opcija da investate v trenutno najboljsi cripto sklad... http://solidum.capital ...pa se slovenski je. Priporocam tudi vsem, ki nimajo casa, volje ali znanja da bi sami trejdali.

K0l1br1 ::

Bitstamp mi ne dela...

Blazz ::

skor vsi alti rdeči, tud na usd pariteti... zanimiv bleeding dan :)

bonanno ::

Blazz je izjavil:

skor vsi alti rdeči, tud na usd pariteti... zanimiv bleeding dan :)


ja najbolj da usak dan use raste 100 posto...

Mato989 ::

bonanno je izjavil:

Blazz je izjavil:

skor vsi alti rdeči, tud na usd pariteti... zanimiv bleeding dan :)


ja najbolj da usak dan use raste 100 posto...



200, 100 je brezveze :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Bolivar ::

'One coin':))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bolivar ()

Baja ::

pa malo bitconnecta za rezervo :P

https://steemit.com/bitconnect/@transis...

bonanno ::

ma ONEcoin je itak najboljša investicja :D

zelenobeli ::

Moj prvi vložek je bil 100€. Sicer sem kmalu po tem vložil še več, vendar mi ni žal, da sem začel z majhnim vložkom. Učenje zvečer, youtube, kako investirati, kako pošiljati iz borze na borzo,.... Youtube in ta forum veliko pomagata. Predvidevam da vam Bohinc na youtubu vam strokovnjakom ne pove veliko, vendar za začetnika je zakon. Izveš kaj pomenijo določene fraze, kako deluje kojn,....
Po 2 mesecih sem še vedno "amater" za vas, vendar pa ful time job, popoldan družina,... Nimam časa da bi spremljal white paperje, ico-je bi se lotil, vendar imam kar neko tremo.

Se da zaslužiti, vendar nekoliko počasneje.
Je pa tako, žal nimajo/mo vsi možnosti vložiti 10k ali več, mogoče nekomu pomeni že 100€ veliko. Predstavljajte si, če v letu tak človek dobi 1k. Njemu to lahko veliko pomeni.

Bolivar ::

Baja je izjavil:

pa malo bitconnecta za rezervo :P

https://steemit.com/bitconnect/@transis...


sej to se ve kdo ima škarje v roki8-)

bonanno ::

dj prosim to do konca poglejte :D posebi k naredi primerjavo z BTc na 21 min

Buggy ::

K0l1br1 je izjavil:

castro23 je izjavil:

200 do 500 €? 
Če si to naredil januarja lani, imaš sedaj 00 za vložkom. Če pa si aktiven trajder, pa tudi več. Med procesom včasih tudi zapeče veha. Po moje se splača.


Če si to naredil januarja lani, imaš sedaj 00 za vložkom. Če pa si aktiven trajder, pa zelo verjetno manj.


...tkole bo bolj prav ;)

castro23 ::

Kje mi je najbolje odpreti racun??

Včeraj sem ga na bistampu zdaj sem v čakanju..zjutraj pa sem imel neodgovorjen klic in Demokratične republike Kongo...hahaha...neka povezava je morala biti ziher...

Jerry000 ::

Resno me zanima, tisti ko imate veliko različnih coinov, kje imate spravljene? Razmišljam v nakupu ledger nano, kamor od mojih 13 različnih coinov lahko na ledgerja dam ene 5-6...kam pa ostalo? Ostali niso ECR20 (al kaj so že ether based) valute.

VaeVictis ::

Že kdo kaj slišal o InsurePal?

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

Resno me zanima, tisti ko imate veliko različnih coinov, kje imate spravljene? Razmišljam v nakupu ledger nano, kamor od mojih 13 različnih coinov lahko na ledgerja dam ene 5-6...kam pa ostalo? Ostali niso ECR20 (al kaj so že ether based) valute.


Večino po borzah, to kar pa mislim držat več kot 6 mesecev pa HDD in backup na usb nekaj pa nano ledger
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DeBrito ::

Nakazal danes nekaj ETH iz coinbase na kucoin, po 6 urah še zmeraj pending piše na coinbaseu. Medtem, ko je LTC šel brez problema čez.

Tilen ::

Kupil 200.000 BCN @ 0.01184100 USDT
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gruntfürmich ::

janezvalva je izjavil:

tale se mi zdi, da je podal napotke, ki so povsem na mestu. zelo zanimivo:

ou, tega mudela sem gledal pred pol leta. en fini motivacijski video je imel. pa ko je bil 2015 bitcoin 150$ je rekel da jih je treba kopičiti :D
nisem pa siguren če mu lahko povprečen slo-teck uporabnik sledi...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Mato989 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Resno me zanima, tisti ko imate veliko različnih coinov, kje imate spravljene? Razmišljam v nakupu ledger nano, kamor od mojih 13 različnih coinov lahko na ledgerja dam ene 5-6...kam pa ostalo? Ostali niso ECR20 (al kaj so že ether based) valute.


Večino po borzah, to kar pa mislim držat več kot 6 mesecev pa HDD in backup na usb nekaj pa nano ledger

HDD, to pomeni da imaš lahko tudi več denarnic gor, ker verjetno kakšen coin ima svoj wallet ki ga obstoječi ne podpira?
Se potem sploh splača ledger nano kupit? Če lahko vse na HDD cold wallet rukneš?

boolsheat ::

Ripple
Ripple
@Ripple
3 of the top 5 global money transfer companies plan to use XRP in payment flows in 2018. Even more in the pipeline.

https://mobile.twitter.com/Ripple/statu...

krenpac ::

Kralj se prebuja iz zimskega spanja. Očitno ima toplejše vreme blagodejni vpliv nanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krenpac ()

Extrem ::

Mene pa zanima Bitstamp račun imam verificiran ter vklopljeno dvo stopenjsko verfikacijo preko Google authenticatorja ter verficirano telefonsko številko.

Zanima me pa sledeče v samih nastavitvha kdaj je potrebno izpolniti to polje ali pred nakazilom na račun ali po dvigu denarja iz računa?

Hvala za pomoč.

Ex.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Extrem ()

ramiz?! ::

Tilen je izjavil:

Kupil 200.000 BCN @ 0.01184100 USDT

Pomoje dobra stvar ... jst sem tut hotel z mastercarda nakazat 250€ na bitstamp, pa sem že pokuril bonus za ta mesec in ne morem ... sem pa isto hotel BCN kupit :(((

ramiz?! je izjavil:

Tilen je izjavil:

Kupil 200.000 BCN @ 0.01184100 USDT

Pomoje dobra stvar ... jst sem tut hotel z mastercarda nakazat 250€ na bitstamp, pa sem že pokuril bonus za ta mesec in ne morem ... sem pa isto hotel BCN kupit :(((


Zdej pa ne vem, a bi prodal en kos TRX-a ... kar mi je pa ultra škoda...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ramiz?! ()

scythe ::

Čas za dokup Riplla?

juroz ::

Kdor trenutno ne more na Binance ker so registracije zaprte je Kucoin borza dobra alternativa.

Lahko se prijavi preko sledeče povezave - https://www.kucoin.com/#/?r=2285tQR

Drugače pa danes ima največji gain v mojem portfoliu BNB. Dobro raste danes.
««
330 / 976
»»