» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
319 / 976
»»

Rok Woot ::

Mato989 je izjavil:



Ker da se lahko pogovriva o pravilnosti day trading trditev kar izvajaš ti, moraš napisat takole:

Coin X, bi znal rast ZARADI........ vložil bom XXX€ pobiram dobiček na XXX€, STOP LOSS na XXX€

Ko boš za coine pisal takole, bova pa šla preračunat tvoje "uspehe" :)


To sem tudi jaz povdaril, samo nebivedu je enako naredil, pa ga nisi napizdil ...

run2 ::

Rok Woot je izjavil:

Kaj pa nebivedu, ki je trdil, da ripple čaka večja korekcija ... Me prav zanima kdaj v bližni prihodnosti bo pod 2$. Hvala za info Tilen .)


Še danes, če bo šlo tako naprej.

Mato989 ::

Rok Woot je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Ker da se lahko pogovriva o pravilnosti day trading trditev kar izvajaš ti, moraš napisat takole:

Coin X, bi znal rast ZARADI........ vložil bom XXX€ pobiram dobiček na XXX€, STOP LOSS na XXX€

Ko boš za coine pisal takole, bova pa šla preračunat tvoje "uspehe" :)


To sem tudi jaz povdaril, samo nebivedu je enako naredil, pa ga nisi napizdil ...


nebivedu ni moril 10x za donacije in užaljeno jamral kako bo odšel :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kingsix ::

kingsix je izjavil:

Glede na to da XRP ne izpolnjuje GDAX pogojev (decentralized, distributed) je to res velika špekulacija..


... Le brat bi morali znat in bi vedeli, da xrp nebo na gdax.

zelenobeli ::

a se men sam zdi a gre zdele vse mal dol

sarma832 ::

Ripple je na vrstu lestvice od vseh shitcoinov. Pomoje se bo to slabo končalo.

Rok Woot ::

Se pa strinjam Mato, lepo si povedal koliko si kupil, upam da tudi kdaj, ker sem nov. Tilen je lepo napisal, kdaj je kupil, koliko ima, kdaj je prodal. Je tako težko ...

Ja rippla ne bo na gdax, jaz sem vseeno hodl ... Pa če rečeš pri 2.3, da bo večja korekcija, pričakujem da pade pod 1 vsaj. Jaz si take trditve nebi upal izjaviti. Uporabil bi vsaj mogoče, mislim, verjamem ...

kingsix ::

Zanimivo bi bilo pogledat kdo je začel te govorice... Ta je verjetno že davno prodal.

cezplotnik ::

Samo še dobronamerno opozorilo!

Kitajska, Izrael, Južna Koreja, Indija, Rusija. Domine padajo. Tudi v Evropi anonimnega tradeanja pa tako kot že veste ne bo več. Še ena insajderska: v evropskem parlamentu se nagibajo k banu exchangeov v EU. Odločite se pa po svoje! Vsi smo dobro zaslužili, čas je za odhod!

Sc0ut ::

glih ko je dgb tako dobro šlo, je začel btc srat. Sem si mislil, ker ni večraj, da bo dans, nisem a imel časa prodat prej na vrhu.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Mato989 ::

cezplotnik je izjavil:

Samo še dobronamerno opozorilo!

Kitajska, Izrael, Južna Koreja, Indija, Rusija. Domine padajo. Tudi v Evropi anonimnega tradeanja pa tako kot že veste ne bo več. Še ena insajderska: v evropskem parlamentu se nagibajo k banu exchangeov v EU. Odločite se pa po svoje! Vsi smo dobro zaslužili, čas je za odhod!


Lep FUD :) Južna koreja ni banala ničesar, Rusija tudi ne, pravkar po navodilih Putina delajo svoj crypto coin... Kirajska pripravlja zakone... V Evropi pa je Bitstamp na EU nivoju CERTIFICIRANA borza za crypto! Po standardih.

Tako da vsaj lagat se ni treba...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Goran's Blog ::

Kaj pravite bi bilo za prodati XRP ali bo še šel gor ?

Kripto ::

cezplotnik je izjavil:

Samo še dobronamerno opozorilo!

Kitajska, Izrael, Južna Koreja, Indija, Rusija. Domine padajo. Tudi v Evropi anonimnega tradeanja pa tako kot že veste ne bo več. Še ena insajderska: v evropskem parlamentu se nagibajo k banu exchangeov v EU. Odločite se pa po svoje! Vsi smo dobro zaslužili, čas je za odhod!


Pišeš neumnosti LOL

Mato989 ::

Goran's Blog je izjavil:

Kaj pravite bi bilo za prodati XRP ali bo še šel gor ?


Raje razmisli če si dobil dober dobiček in če si zadovoljen skeširaj in pojdi novi priložnosti naproti :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

chucki ::

cezplotnik je izjavil:

Samo še dobronamerno opozorilo!

Kitajska, Izrael, Južna Koreja, Indija, Rusija. Domine padajo. Tudi v Evropi anonimnega tradeanja pa tako kot že veste ne bo več. Še ena insajderska: v evropskem parlamentu se nagibajo k banu exchangeov v EU. Odločite se pa po svoje! Vsi smo dobro zaslužili, čas je za odhod!


Z veseljem bi ti dal en šamar za širjenje laži.
AMD Ryzen 5 5600/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 32gb/1TB SSD
Gigabyte RTX 3060 Ti /SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + ASUS TUF A17 with RTX 3070 Ti

Rok Woot ::

Mato989 je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Kaj pravite bi bilo za prodati XRP ali bo še šel gor ?


Raje razmisli če si dobil dober dobiček in če si zadovoljen skeširaj in pojdi novi priložnosti naproti :)


Tako kot si ti skeširal kucoin delnice, ko imaš dober dobiček? :) Drugače pa premiščljujem, če bi del rippla prodal in potem nazaj kupil ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

run2 ::

Goran's Blog je izjavil:

Kaj pravite bi bilo za prodati XRP ali bo še šel gor ?


HODL

Dtrader ::

chucki je izjavil:

cezplotnik je izjavil:

Samo še dobronamerno opozorilo!

Kitajska, Izrael, Južna Koreja, Indija, Rusija. Domine padajo. Tudi v Evropi anonimnega tradeanja pa tako kot že veste ne bo več. Še ena insajderska: v evropskem parlamentu se nagibajo k banu exchangeov v EU. Odločite se pa po svoje! Vsi smo dobro zaslužili, čas je za odhod!


Z veseljem bi ti dal en šamar za širjenje laži.


Ti bom pomagal roko porinit :)

Mato989 ::

Rok Woot je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

Kaj pravite bi bilo za prodati XRP ali bo še šel gor ?


Raje razmisli če si dobil dober dobiček in če si zadovoljen skeširaj in pojdi novi priložnosti naproti :)


Tako kot si ti skeširal kucoin delnice, ko imaš dober dobiček? :) Drugače pa premiščljujem, če bi del rippla prodal in potem nazaj kupil ...


Jaz ne držim KCSja zarad dobička ampak zarad dividend :) Tisti dan ko bom z dividendami pokril 100% ROI bom skeširal in pustil da ostanek dela za mene... to sta drugačne zadeve :)

RPX keširam ko bo 3€/coin :) pa ne bom gledal nazaj.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

BTC gre 500USD gor, alti pa že padajo.:)) Se ve kdo je kralj:)
Evo še 1000usd gaina BTCja in voila ... ripple bo 2USD, stellar pod 0.6

Dvomim da je Thiel and co kupila btcje za brezveze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

-valvoline- ::

Kreiras svoj shitcoin tak da bo cimvec tega klumpa v bilionih, narudaris zajeten odstotek al pa kar cel naboj. Pol pa ponudis shitkojne cimceneje 0.0000001usd in cakas da ovce navalijo. Ce je pocen ovce pokupijo, ne glede na bilijonsko stevilnost. Enako k da si svoj kakec nekomu prodal, nekateri celo za milijarde. loool. klap,klap...

Zgodovina sprememb…

Rok Woot ::

Bomo vidli, kako bo eth in neo padel, če zraste btc, ich don't think so ...

matico1 ::

haha pridm iz službe in dve uri prebiram tole. tok robe, da ne vem kako mi je ime :))

evo še moj ref, pa ko voli nek izvoli 8-O

//www.thekey.vip/referral/6865ab14

krneki0001 ::

Čas za kupovat TRX!!!

bonanno ::

Vazelin je izjavil:

BTC gre 500USD gor, alti pa že padajo.:)) Se ve kdo je kralj:)
Evo še 1000usd gaina BTCja in voila ... ripple bo 2USD, stellar pod 0.6

Dvomim da je Thiel and co kupila btcje za brezveze.


ja btc gre gor za 500usd in naslednji tedn pade za 3k

krneki0001 ::

Rok Woot je izjavil:

Bomo vidli, kako bo eth in neo padel, če zraste btc, ich don't think so ...


Ja neo gre takoj dol, ko gre btc gor. Potem pa kmalu nazaj skoči na vrednost pred padcem, ker ljudje vidijo, da ne bo iz btc spet nič.

run2 ::

Vazelin ::

In kako veš da ne bo nič? BTC je v rahlem uptrendu

cezplotnik ::

Mato989 je izjavil:

cezplotnik je izjavil:

Samo še dobronamerno opozorilo!

Kitajska, Izrael, Južna Koreja, Indija, Rusija. Domine padajo. Tudi v Evropi anonimnega tradeanja pa tako kot že veste ne bo več. Še ena insajderska: v evropskem parlamentu se nagibajo k banu exchangeov v EU. Odločite se pa po svoje! Vsi smo dobro zaslužili, čas je za odhod!


Lep FUD :) Južna koreja ni banala ničesar, Rusija tudi ne, pravkar po navodilih Putina delajo svoj crypto coin... Kirajska pripravlja zakone... V Evropi pa je Bitstamp na EU nivoju CERTIFICIRANA borza za crypto! Po standardih.



1.) Južna Koreja v roku enega meseca.

2.) Rusija tudi ne, pravkar po navodilih Putina delajo svoj crypto coin... RES JE. S tem sledi ban privatno izdanih.

3.) Kirajska pripravlja zakone... Ne, jih ne.

4.) V Evropi pa je Bitstamp na EU nivoju CERTIFICIRANA borza za crypto! ... RES JE. Tule je statement, 26. april 2016: https://www.bitstamp.net/article/bitsta...
Danes je 4.1.2018. Žal so tudi za evropsko gospodarstvo špekulacijski baloni, v katerih sodeluje toliko ljudi, nevarni. In ban je zgolj posledica! Seveda bo do bana prišlo na mehak način, s postopno vedno ostrejšo regulacijo, ki bo odganjala tiste, ki pridejo na novo. Končno pa bo ban privatno izdanih valut.

Mato989 je izjavil:

Tako da vsaj lagat se ni treba...


Čez dva meseca ti še enkrat nalepim ta post. Prosim :)

Rok Woot ::

Prodal sem ripple ;(

Sam, da nebo zdej rasel ...

sarma832 ::

Če gre BTC gor je konec altpartya

Vazelin ::

sarma832 je izjavil:

Če gre BTC gor je konec altpartya

thats the one;)

poglejte prejšnje leto po juniju kaj je bilo z alti.

Rok Woot ::

sarma832 je izjavil:

Če gre BTC gor je konec altpartya


To je pač tvoje mnenje, ker je bilo sedaj tako. Jaz mislim, da tudi če btc naraste, eth ne bo padel ...

Plus, kaj naj bi kazalo, da bo rasel? Pač nek mini bump?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

krneki0001 ::

Problem je, ker če gre btc gor, alti padajo in takrat se nabira volumen, zato vsi full prodajajo, da bi dobili nazaj potem čimveč kovancev.

Vazelin ::

jp sam ne veš kdaj se to ustavi. lahko traja teden, lahko pa pol leta

cezplotnik ::

chucki je izjavil:

cezplotnik je izjavil:

Samo še dobronamerno opozorilo!

Kitajska, Izrael, Južna Koreja, Indija, Rusija. Domine padajo. Tudi v Evropi anonimnega tradeanja pa tako kot že veste ne bo več. Še ena insajderska: v evropskem parlamentu se nagibajo k banu exchangeov v EU. Odločite se pa po svoje! Vsi smo dobro zaslužili, čas je za odhod!


Z veseljem bi ti dal en šamar za širjenje laži.


Verjamem. Tudi "silver manijaki" l. 2011 so me hoteli, ko sem jih na kakšnih forumih postavil na realna tla. Tudi jehovec me je nekoč hotel, ko sem se posmehoval njegovi veri... eh.

bonanno ::

Rok Woot je izjavil:

Prodal sem ripple ;(

Sam, da nebo zdej rasel ...



pussy:))

Rok Woot ::

krneki0001 je izjavil:

Problem je, ker če gre btc gor, alti padajo in takrat se nabira volumen, zato vsi full prodajajo, da bi dobili nazaj potem čimveč kovancev.


Jaz pravim, da etherium ne bo padel, če btc naraste. Bomo videli (če bo sploh narasel). Pa nimam etheriuma, da ne boste rekli, da navijam.

Mato989 ::

cezplotnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:

cezplotnik je izjavil:

Samo še dobronamerno opozorilo!

Kitajska, Izrael, Južna Koreja, Indija, Rusija. Domine padajo. Tudi v Evropi anonimnega tradeanja pa tako kot že veste ne bo več. Še ena insajderska: v evropskem parlamentu se nagibajo k banu exchangeov v EU. Odločite se pa po svoje! Vsi smo dobro zaslužili, čas je za odhod!


Lep FUD :) Južna koreja ni banala ničesar, Rusija tudi ne, pravkar po navodilih Putina delajo svoj crypto coin... Kirajska pripravlja zakone... V Evropi pa je Bitstamp na EU nivoju CERTIFICIRANA borza za crypto! Po standardih.



1.) Južna Koreja v roku enega meseca.

2.) Rusija tudi ne, pravkar po navodilih Putina delajo svoj crypto coin... RES JE. S tem sledi ban privatno izdanih.

3.) Kirajska pripravlja zakone... Ne, jih ne.

4.) V Evropi pa je Bitstamp na EU nivoju CERTIFICIRANA borza za crypto! ... RES JE. Tule je statement, 26. april 2016: https://www.bitstamp.net/article/bitsta...
Danes je 4.1.2018. Žal so tudi za evropsko gospodarstvo špekulacijski baloni, v katerih sodeluje toliko ljudi, nevarni. In ban je zgolj posledica! Seveda bo do bana prišlo na mehak način, s postopno vedno ostrejšo regulacijo, ki bo odganjala tiste, ki pridejo na novo. Končno pa bo ban privatno izdanih valut.

Mato989 je izjavil:

Tako da vsaj lagat se ni treba...


Čez dva meseca ti še enkrat nalepim ta post. Prosim :)


Južna koreja, mora prvo spravit to skozi glasovanje, ki pa še ni rečeno da bo uspešno, ker naklonjenost je nizka, pa tudi marsikateri krogi so proti temu, akademski... pač poizkus bo, ampak mislim da ne bo uspelo.

Za Ruse, to samo špekuliraš, moraš namreč vedet da vabijo v RUsijo Rudarje Bitcoina itd... in to na nivoju raznoraznih državnikov! Sam Putin je izjavil da bi z crypto coinom zaobšli morebitne sankcije gospodarske, kako bi to nardili če ga ne bodo mogli zamenjat v nekaj mednarodnega kot je Monero, BTC... če crypto rublja ne bo noben sprejemal, bodo pač menjali v nekaj kar nekdo bo, in to jecrypto :)

Prosim za link da ne pripravljajo zakonov... jasno je da ni perma ban, izjava vodstva, jasno je tudi da niso banali trgovanje ampak samo ICote itd... skratka bana crypta NI!

Bitstamp je reguliran na nivoju EU, certifikata ni moč kr tako odvzet, ker si nekdo to izmisli brez razlogov, ki morajo če več zadev... in še potem, bodo države z upori to naredile drugače, poglej samo Estonijo, kako bo naredila crypto valuto, neozirajoč se na Bruselj...

Skratka, crypto se šele začenja! leto 2018 bo leto Crypta, potem pa se lahko zgodi marsikaj, ampak konec 2018, mene več tukaj v cryptu ne bo. oz z minimalnim ostankom :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Xlm bi morda znal biti OK nakup. sedaj je okrog 0.7

Bolivar ::

-valvoline- je izjavil:

Kreiras svoj shitcoin tak da bo cimvec tega klumpa v bilionih, narudaris zajeten odstotek al pa kar cel naboj. Pol pa ponudis shitkojne cimceneje 0.0000001usd in cakas da ovce navalijo. Ce je pocen ovce pokupijo, ne glede na bilijonsko stevilnost. Enako k da si svoj kakec nekomu prodal, nekateri celo za milijarde. loool. klap,klap...


lol model. ne vem zakaj si tok jezn... to, da si falu 30.000% al crnke na barbadosu ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bolivar ()

Horejšio ::

Panic alt sell je zgleda. Ni heca. Prekmal sem nabavil šitkojne. BTC target 1680 I guess...

bonanno ::

a je normalno da eth iz krakena na binance posilja več k 1h??

Vazelin ::

Horejšio je izjavil:

Panic alt sell je zgleda. Ni heca. Prekmal sem nabavil šitkojne. BTC target 1680 I guess...

jah nisi a ne. v drugem primeru bi zamudil zeleni val shitcoinov

Mato989 ::

Ker lep sell off XRPja :) Pa je spet Bill Gates najbogatejši ne XRP holder z 37% vsega XRPja :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Me zanima če bodo azijci rešili alte ali bodo totalno napumpali BTC. V tem primeru je znamka 20k lahko čez noč. Alti pa minimalno -40%

Fak keri drop UTrusta glih tam kjer mma največ>:D

So bounty hunterji sprožili selle?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

cezplotnik ::

Mato989 je izjavil:


Skratka, crypto se šele začenja! leto 2018 bo leto Crypta, potem pa se lahko zgodi marsikaj, ampak konec 2018, mene več tukaj v cryptu ne bo. oz z minimalnim ostankom :)


Ne, Crypto je v zadnji, parabolični fazi. Žal. Prvi so zaslužili ogromni (1000x,10000x), vmesni smo malo (10x). Zadnji bodo močno izgubljali. Btw: zaslužiš, ko izplačaš.

Ne si zatiskat oči. Vse, kar želim je, da smo Slovenci tisti, ki prvi odnehamo in odnesemo celo kožo. Z denarjem, pridobljenim na račun naših živcev, bomo nedvomno vsaj malo okrepili domačo potrošnjo. Če bomo zadnji, bodo posledice kar hude.

Vazelin ::

evo stellar pod 0.7 še malo pa ga boste dobili za 0.2:D

cezplotnik ::

cezplotnik je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Skratka, crypto se šele začenja! leto 2018 bo leto Crypta, potem pa se lahko zgodi marsikaj, ampak konec 2018, mene več tukaj v cryptu ne bo. oz z minimalnim ostankom :)


Ne, Crypto je v zadnjem ciklu, ki je v parabolični fazi. Žal. Prvi so zaslužili ogromni (1000x,10000x), vmesni smo malo (10x). Zadnji bodo močno izgubljali. Btw: zaslužiš, ko izplačaš.

Ne si zatiskat oči. Vse, kar želim je, da smo Slovenci tisti, ki prvi odnehamo in odnesemo celo kožo. Z denarjem, pridobljenim na račun naših živcev, bomo nedvomno vsaj malo okrepili domačo potrošnjo. Če bomo zadnji, bodo posledice kar hude.

krneki0001 ::

Vazelin ne govori, 60% drop trx-a se še kako pozna.
««
319 / 976
»»