» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
282 / 976
»»

slotechar ::

 mami, poglej, trejderji

mami, poglej, trejderji

7

PrihajaNodi ::

Sicer nevem ali sem pisal tu ali ne se mi ne da brskat ampak ali Aurore ni nihce kupil na razprodaji. Iz 1.6 ko je bil v podnu na 2 danes. Xvg se poslavlja?

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

V garaži imajo nove Lambote, na računih miljone in reveži morajo za silvestrovo švicat kri, da semi-releasajo neko totalno nakvačkano kodo. Lol.

Bolivar ::

vidm da se uni od atrixa ukvarjajo z drugimi coini zgleda jim ni prnesl dovol keša

matico1 ::

slotechar ::

Sej za lumen xvg sem ze pisal prej da januarja pride nekaj icotov. Spekulanti kupujejo. Saj je ze januar tukaj

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

xvg se verjetno poslavlja.



Neo že par dni počasi in tiho viša ceno. Če si imel 35 bitcoinov v neotih 27.12., jih imaš danes 42, če si samo holdal neote. Če si jih vmes še malo prodaj, ko je začel padat in jih kupil, ko je bil na dnu, še več.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Obstajajo boljsi kojni kot xvg ki ponujajo boljso varnost. Ampak marketing naredi svoje. Ce mas dobro reklamo med sirnim obcinstvom lahk delas cudeze.

matico1 ::

za xvg pomoje počakat, če bo še kšn manjši pump, drugač pa vzet vn božičnico + 13. plačo pa drugam investirat.

Lenivec D ::

Če Verge nadaljuje s padcem, se nam obeta res perfekten 1 2 3 4 5 A B C cikel:

sumi666 ::

Lenivec D je izjavil:

Če Verge nadaljuje s padcem, se nam obeta res perfekten 1 2 3 4 5 A B C cikel:



Če doživi še ta padec C se spalač vstopit notri ... Vedno govorimo kupujemo ko je panika in cene padajo...

PrihajaNodi ::

Bos povedal kdaj bo dno? 600 ali 60 satoshijev?

chavlji ::

To drži, če cena ni prenahypana in pade brez pravega razloga. Če pade ker je preveč napumpano, še vedno ne pomeni, da je dober nakup za hold.

Lenivec D ::

Yep, če se to zgodi, bom morda začel POČASI nabavljat. Ampak počasi, po malem, ker lahko potem še precej pade (a zelo počasi, v parih mesecih), če ne bo imel novega hypea v naslednjih tednih/mesecih.

Tako se je zgodilo s coini junija & julija. Sprva so sicer precej padli, ampak potem počasi še nadaljevali padec do slabega meseca nazaj.

Jerry000 ::

krefi je izjavil:

xvg se splaca holdat?

Jaz ga pomoje bom

Lenivec D ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bos povedal kdaj bo dno? 600 ali 60 satoshijev?

That's the million dollar question. Lahko tudi dobesedno, ha ha.

Jaz začnem običajno vstopat v coin, ko pade dol do (1), oz. takrat začnem resno gledat. Potem pa običajno počasi kupujem, glede na to, kako se obnaša. Včasih se ne izide, ampak večinoma se pa. Prav neverjetno je, kako velika večina coinov opravi skorajde identičen cikel.

Jerry000 ::

slotechar je izjavil:

Obstajajo boljsi kojni kot xvg ki ponujajo boljso varnost. Ampak marketing naredi svoje. Ce mas dobro reklamo med sirnim obcinstvom lahk delas cudeze.

Kateri pa? Trenutno resno ne upam prodat XVG :)

matico1 ::

Jerry000 je izjavil:

slotechar je izjavil:

Obstajajo boljsi kojni kot xvg ki ponujajo boljso varnost. Ampak marketing naredi svoje. Ce mas dobro reklamo med sirnim obcinstvom lahk delas cudeze.

Kateri pa? Trenutno resno ne upam prodat XVG :)


hahaha jst se ga zaenkrat tud še držim kot klop. Me pa čedalje bolj mika, da izstopim iz tega vlaka

Jerry000 ::

matico1 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

slotechar je izjavil:

Obstajajo boljsi kojni kot xvg ki ponujajo boljso varnost. Ampak marketing naredi svoje. Ce mas dobro reklamo med sirnim obcinstvom lahk delas cudeze.

Kateri pa? Trenutno resno ne upam prodat XVG :)


hahaha jst se ga zaenkrat tud še držim kot klop. Me pa čedalje bolj mika, da izstopim iz tega vlaka

Mene je včeraj mikalo, danes ne, jutri me bo spet zamikalo....story of my 2 weeks now :D. Nekako nisem na jasnem si ali držat ali ne. Ko se zadeva malo umiri bom videl. Ampak trenutno ob 14:44 rečem da bom držal :D

sumi666 ::

XVG pada kot kamen ... Jutri se boste tepli po glavi da niste prodali par dni nazaj ...

Lenivec D ::

Problem pri XVG je, da je zelo špekulantski coin, ki dejansko lahko gre ali v višave, ali pa skoraj popolnoma crasha. Stabilnosti definitivno ne moreš pričakovat po takšni rasti.

Je pa problem, ker ima res obilo konkurence, ogromno coinov tekmuje, kdo bo postal najboljši anonimni coin. Hkrati tudi Wraith ni TAKO ZELO revolucionaren, kot skušajo nekateri predstavit. Počakajte nekaj časa, pa bo kakšen drug coin spet kakšen "revolucionaren" protokol predstavil, pa bodo spet vsi hypeal ...

Drevesce ::

Resno razmišljam, da bi sredstva iz XVG pretopil v TRX. Če bo v tem času padel na 10-11c bom pač holdal in pozabil na coin za nekaj časa.

slotechar ::

Sej je pricakovano ce vidis da ma xvg en trol team. Ki trola in obljublja ne vem kaj in potem nepripravljeno izide v zadnjih moznih minutah. Kar kaze na neresnost in neprofesionalnost.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

Kaj je pa TRX? Je kaj boljši od XVG?
Jaz bom holdal XVG do nekega določenega zaslužka. Ko pade moj zaslužek na to mejo, prodam, da imam nekaj od tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Lenivec D ::

slotechar je izjavil:

Sej je pricakovano ce vidis da ma xvg en trol team. Ki trola in obljublja ne vem kaj in potem nepripravljeno izide v zadnjim moznih minutah. Kar kaze na neresnost in neprofesionalnost.

Yep, ista ogromna masa ljudi, ki je včasih pumpala DogeCoin do višav, sedaj so zgolj šli na malce bolj sofisticiran Verge (ki je bivši DogeCoinDark).

Je pa to lahko tudi pozitivno, kar se investicije tiče. Še vedno ga lahko še napumpajo, tu gre vendarle za early crypto adopterje, ki imajo tudi ogromno kapitala, ampak sam osebno mislim, da so že zakjučili in preprosto šli na kaj drugega, Verge bo pa posledično zaključil elliottove valove.

Jerry000 ::

This got me thinking, se splača potem na TRX iti? Ali je boljše vložek iz XVG prestavit na TRX?

slotechar ::

Kater je boljsi od verge? Spectrecoin! Ampak ce nimas marketinga kaj bos. Mogoce ce pride na druge borze. Vseeno pa raste v zadnem casu kar lepo

Zgodovina sprememb…

sarma832 ::

Raiblocks x166 odkar sem ga omenil ;((
No, kaj takega tudi sam nisem pricakoval :'(

lgg2 ::

Živjo,

imam eno težavo: hotel sem prenesti ETH iz Bitstamp na Huobi, na etherscan.io vidim, da je transakcija uspešna, vendar na Huobi računu teh ETHjev ne vidim. Sem pa opazil, da naj Huobi sploh ne bi podpiral prenosov iz Bitstampa (preko smart contract). Kaj lahko naredim sedaj?

matico1 ::

dej omen še kej tazga, material penzija jebemtiš ej haha :))

Lenivec D ::

Jerry000 je izjavil:

This got me thinking, se splača potem na TRX iti? Ali je boljše vložek iz XVG prestavit na TRX?

Ne išči enega coina ampak MNOGO le-teh. Je pa TRX popolnoma drugačen projekt. Hkrati gre za dejanski PRAVI, verjetno zelo dobro organiziran, dolgoročni projekt. Dosti bolj varen dolgoročni hold, kratkoročno pa verjetno manj profiten.

slotechar je izjavil:

Kater je boljsi od verge? Spectrecoin! Ampak ce nimas marketinga kaj bos. Mogoce ce pride na druge borze. Vseeno pa raste v zadnem casu kar lepo

Heh, upam, da Spectre še dosti bolj zraste. Eden mojih "gemov". Ampak tudi morda zaključuje 1 2 3 4 5. Ima pa veliko več potenciala, da to prekine, ravno s tem, kar si omenil - če pride na večji exchange.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Kaj je narobe z kucoin borzo. Niti enkrat se nisem uspel logirat. Res motivacija da kupis kaj gor

Lenivec D ::

Bolivar je izjavil:

XRB sm hotu kupt pred casom sam nism k se mi ni dal novga accounta delat xD.

sarma832 je izjavil:

Raiblocks x166 odkar sem ga omenil ;((
No, kaj takega tudi sam nisem pricakoval :'(

Točno zato vidim potrebo po platformi/grupi.

Ne gre zgolj za izmenjavanje informacij, ampak tudi za psihološke dejavnike, saj si pod večjim pritiskom, da dejansko investiraš v nekaj, v kar investira skupina. Zmanjša potem tisto "ah, ne bom kupil, ker bi moral narest račun na novem exchangeju".

Blazz ::

Bolivar je izjavil:

vidm da se uni od atrixa ukvarjajo z drugimi coini zgleda jim ni prnesl dovol keša


kje si to opazil?

janezvalva ::

steem raste...

sumi666 ::

Btc pa spet pada ... se malo pa gre pod 13 k usd ...

dope1337 ::

slotechar je izjavil:

Kaj je narobe z kucoin borzo. Niti enkrat se nisem uspel logirat. Res motivacija da kupis kaj gor


Pred 30minutami je delala cisto vredi (prenasal sredstva na bittrex).

Tudi trenutno ga nic ne biksa na moji strani.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Jerry000 ::

Lenivec D je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

This got me thinking, se splača potem na TRX iti? Ali je boljše vložek iz XVG prestavit na TRX?

Ne išči enega coina ampak MNOGO le-teh. Je pa TRX popolnoma drugačen projekt. Hkrati gre za dejanski PRAVI, verjetno zelo dobro organiziran, dolgoročni projekt. Dosti bolj varen dolgoročni hold, kratkoročno pa verjetno manj profiten.

slotechar je izjavil:

Kater je boljsi od verge? Spectrecoin! Ampak ce nimas marketinga kaj bos. Mogoce ce pride na druge borze. Vseeno pa raste v zadnem casu kar lepo

Heh, upam, da Spectre še dosti bolj zraste. Eden mojih "gemov". Ampak tudi morda zaključuje 1 2 3 4 5. Ima pa veliko več potenciala, da to prekine, ravno s tem, kar si omenil - če pride na večji exchange.

Iščem enega, ker imam že mnogo coinov (13) :)

slotechar je izjavil:

Kater je boljsi od verge? Spectrecoin! Ampak ce nimas marketinga kaj bos. Mogoce ce pride na druge borze. Vseeno pa raste v zadnem casu kar lepo

Thx, bom prečekiral :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

PrihajaNodi ::

matico1 je izjavil:

dej omen še kej tazga, material penzija jebemtiš ej haha :))

Denta coin zna se dalec pricjazat.

D3m0r4l1z3d ::

PrihajaNodi je izjavil:

matico1 je izjavil:

dej omen še kej tazga, material penzija jebemtiš ej haha :))

Denta coin zna se dalec pricjazat.

Dentacoin ali Dent? In zakaj?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

PrihajaNodi ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

matico1 je izjavil:

dej omen še kej tazga, material penzija jebemtiš ej haha :))

Denta coin zna se dalec pricjazat.

Dentacoin ali Dent? In zakaj?


Samo poglej si statistiko tega kovanca:
https://coinmarketcap.com/currencies/de...

Sem se na zacetku norca delal je pa dejansko samo plezal. Koliko se ma pumpa pa nevem.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Jerry000 ::

New owner of TRX :). Upam da bo kaj. Pismo moram nehat kupovat nove kovance, sam nabirajo se

D3m0r4l1z3d ::

Coin of the week: FACTOM FCT
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

janezvalva ::

mcafee tvitne, kojn v zrak:
 .

.

next3steps ::

25 cities in China

Ne pravim, da ni res, le bebci si glede kitajske lahko izmislijo preveč informacij, saj jim jezikovna bariera to tudi omogoča.

D3m0r4l1z3d ::

Kaj mislite o EOT in na splošno o Encryption of Things?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Lenivec D ::

Jerry000 je izjavil:

New owner of TRX :). Upam da bo kaj. Pismo moram nehat kupovat nove kovance, sam nabirajo se

Jaz nisem ravno pristaš kupovanja coinov, potem ko že gredo x20 v mesecu. Če je projekt OK, še ne pomeni, da je trenutna cena.

Me pa recimo Walton (WTC) bolj prepriča, v veliki meri tudi zato, ker še ni doživel pumpa.

PrihajaNodi ::

Lenivec D je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

New owner of TRX :). Upam da bo kaj. Pismo moram nehat kupovat nove kovance, sam nabirajo se

Jaz nisem ravno pristaš kupovanja coinov, potem ko že gredo x20 v mesecu. Če je projekt OK, še ne pomeni, da je trenutna cena.

Me pa recimo Walton (WTC) bolj prepriča, v veliki meri tudi zato, ker še ni doživel pumpa.



Zdej odvisno je tudi al shortaš al imaš longterm. Kot sem napisal Aurora coin je šel po padci za 30centov gor. To pomeni iz 1.60 na 1.90 trenutno. Koliko pa se lahko Walton dvigne pa vprašanje, je preveč coinov da bi spelazal kot ZLC na 100+. Max gre tale coin v roku par mesecev na 20

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Kaj mislite o EOT in na splošno o Encryption of Things?


Zame najboljši projekt, to je tisto kar se dejansko rabi, cena pa meh....

Zgodovina sprememb…

Bitman ::

Bitman je izjavil:

Včeraj sem vrgel en ETH v DRGN. Lep skok ravnokar.
Baje stoji Disney zadaj, tako da po mojem se ogromn potenciala ko pride še na druge borze. Sam povem8-)

Upam da me je kdo poslušal. Naredil x2,5 v dnevu pa pol....

Drgač pa predlagam, da naredimo en poskus. Predlagajte vaše top 3 konje za leto 2018!
Pa pogledamo točno čez eno leto kdo je najbolj napovedal!!
««
282 / 976
»»