» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
178 / 976
»»

karafeka ::

K0l1br1 je izjavil:

Jaz sem moral na ta način par 100 komadov nxt po večkrat prenesti na livecoin. Dobro, da je sploh šlo.


Si vsaj.
Jaz sem nažalost prepozno opazil, da po novem hočejo verifikacijo (basic verifikacija itak sploh ne gre skozi in je potrebno delat enhanced in jim pošiljati svoje dokumente, s katerimi potem delajo bogvekaj).
V začetku leta je še niso imeli, in prav zato sem takrat šel k njim.
Jah, vedno imej kovance v svoji denarnici!!!

Kimada ::

Pozdravljeni,

sem nova v tem in me zanima ce je ze kdo delal z Livecoin borzo in katero valuto je najboljse nakazat iz Bitstampa?

Hvala za pomoc.

K0l1br1 ::

Kimada je izjavil:

Pozdravljeni,

sem nova v tem in me zanima ce je ze kdo delal z Livecoin borzo in katero valuto je najboljse nakazat iz Bitstampa?

Hvala za pomoc.

Do sedaj je bil BTC tisti, ker XRP na livecoinu nimajo. Na livecoinu imam par stvari gor. DBIX, NXT, NEO, QUA... imaš precej valut za špekuliranje in takih, bolj resnih.

D3m0r4l1z3d ::

Slotechar očitno že tisoče obrača, da več ne svetuje
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

K0l1br1 ::

Se nekateri delajo norca iz njega.

Kimada ::

Hvala za odgovor.
Zanima me še če potrebuješ na Livecoin verifikacijo. Prijavila sem se in mi ni nič ponudilo kot mi je na ostalih borzah.

K0l1br1 ::

Ne, se nisem nikoli verificiral niti našel kaj podobnega. Nekaj sem prenakazoval na druge borze, recimo NEO, pa niso nič težili.

Kimada ::

Super, hvala

Vazelin ::

BTC pa noče splezat čez 12:)

Mislite da lahko ETH kaj podivja, ker sedaj nekako miruje?

Kimada ::

Kaj pa Litecoin bi se splačalo prenest?

Vazelin ::

zakaj pa riple ne preneseš. cheap in hitro? a ni tako?

lol že 1325 valut je zlistanih na marketcap:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kingsix ::

aiko je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

A kdo ve zakaj IOTA na polno raste?

A je kak konkretni razlog ali je samo pump and dump?


Zato:
https://www.forbes.com/sites/jonathanpo...

vprašanje je le kje je limit, kdor jo je kupil pred 27.11 ima zdaj skoraj x5.


Ne. Imamo skoraj x10. Sicer pa čakam na padec za dokup...ampak ga kar ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Vazelin ::

ajde dejmo ugibat kater je naslednji x10 coin. zmagovalec dobi admin privilegije:P

Qcube ::

V kolkem času? 1 dan, 1 mesec, 1 leto?

Vazelin ::

tisti ki prvi ugane tak coin:D


zgleda je BTC v borbi za 12k

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

malo me mika gas, če sem pošten. nekega pusha sedaj ni imel še. samo da vse skup bolj dipne

D3m0r4l1z3d ::

Vazelin je izjavil:

tisti ki prvi ugane tak coin:D


zgleda je BTC v borbi za 12k

tukaj je preko 13k
https://coinmarketcap.com/exchanges/bit...
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

-valvoline- ::

v usa se pripravlja zakon s katerim se bodo kriptoshiti povezali z pranjem denarja. Loncek se je zacel kuhat. :v

Vazelin ::

-valvoline- je izjavil:

v usa se pripravlja zakon s katerim se bodo kriptoshiti povezali z pranjem denarja. Loncek se je zacel kuhat. :v

well hello back:). sem mislil da boš počakal na korekcijo in potem pametoval. like takrat ko je china banala:D

Ajnstajn` ::

Bemtiš, miota ga je pa redno pumpnila...
Četrta po market capu, pred ripplom...kje se bo to končalo?
Govori se, da pride še na bithumb... Verjetno bo zadišala tudi ostalim top borzam, sploh zaradi volumna..
//

Vazelin ::

zakaj merlak ne vrže več coinov na borzo?

Qcube ::

Vazelin je izjavil:

zakaj merlak ne vrže več coinov na borzo?


V intervjuju v delu je povedal da ker rabijo pol leta za dobiti dovoljenje za vsak nov kojn ki dodajo.

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

v usa se pripravlja zakon s katerim se bodo kriptoshiti povezali z pranjem denarja. Loncek se je zacel kuhat. :v

well hello back:). sem mislil da boš počakal na korekcijo in potem pametoval. like takrat ko je china banala:D

Se nobenemu alkemistu ni ratalo iz nicesar narediti zlata. Tudi sodoblnim kripto alkemikom ne bo. V bistvu ti so bolj lopovi kot alkemiki ampak folk na zalost je se vedno prevec neumen da bi tega dojel. :v

gruntfürmich ::

kdaj vnovčujete dobičke? donos 2×, 10×, 100× ali nikoli ker nonstop vlagate naprej?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

:))

CoreySteel ::

gruntfürmich je izjavil:

kdaj vnovčujete dobičke? donos 2×, 10×, 100× ali nikoli ker nonstop vlagate naprej?

To the moon!
Twitter: @CoreySteel_

-valvoline- ::

Jaz pa grem stavit da bo Merlak med prvimi koncal na Dobu, ko se bo kriptoprevara sesula.

Vazelin ::

kaj v kripto je prevara točno?

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

kaj v kripto je prevara točno?

Vse. Od nacina pridobivanja,mininga in same izdaje.

Vazelin ::

-valvoline- je izjavil:

Vazelin je izjavil:

kaj v kripto je prevara točno?

Vse. Od nacina pridobivanja,mininga in same izdaje.

predvsem pa "zamudil sem vlak"?:D

chavlji ::

Kje je kak admin, ko ga rabiš?

-valvoline- ::

Mam obcutek da policija in protiteroristicne enote taktizirajo, caka se da mafijci lopovi teroristi in podobni nagrabijo cimvec tega dreka pol pa skupaj v mednarodno akcijo in vse skupaj zbrisat iz obstoja. Neumni bodo collateral damage.

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

Mam obcutek da policija in protiteroristicne enote taktizirajo, caka se da mafijci lopovi teroristi in podobni nagrabijo cimvec tega dreka pol pa skupaj v mednarodno akcijo in vse skupaj zbrisat iz obstoja. Neumni bodo collateral damage.


Tako kot čakajo da se kdo zapelje in pobije nekaj deset nedolžnih da ga potem dobijo kajne? HAHAHAHAHAHAHAHA

Kaj vse ne preberemo!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hamez66 ::

A kdo ve kaj več o tem yoyow coinu? Pred kratkim so ga dodali na Bitfinex in ima več volumna kot market capa, ki je za bitfinex coine nizek. Se je pa že lepo napumpal iz 0.12$ na trenutnih 0.34$ na finexu.

-valvoline- ::

A vi resno mislite da se bo to tak se naprej vleklo, k pa povprecnemu recimo janezu nabijajo davke na delnice, obresti, dvojno obdavcijo ce kruh sluzi pri sosedih itn? Wake up.
Streznitev bo tezka in huda, obroc se pocasi ampak zagotovo zateguje.

Merlak bo obtozen za goljufijo in soudelezbo pri pranju denarja in nelegalnih financnih aktivnosti. Just wait n see.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Mato989 ::

Prosim admina za pobris FUDa :)

Saj verjamem da je hudo ker nisi milijonar, jaz tudi nisem ampak tole je brezveze, ignoriram!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-valvoline- ::

Mato989 je izjavil:

Prosim admina za pobris FUDa :)

Saj verjamem da je hudo ker nisi milijonar, jaz tudi nisem ampak tole je brezveze, ignoriram!

Milijonar ali ne caka ga zapor. To je dejstvo, prikrivanje financnih tokov in pranje denarja. Papa.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

kingsix ::

Na Preverjeno FUDajo :D

Vazelin ::

stavim da ima valvoline kar zajeten blockfolio:)

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

stavim da ima valvoline kar zajeten blockfolio:)

Nop, ne nasedam alkemikom in piramidalnim prevaram. Kot si napisal zamudil sem vlak, pa tudi skakal ne bom moral ven pri nadzvocno hitrost. :v

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

kingsix ::

a to misliš Bitconnect?

kiFni ::

Kdor ima DBIX ga lahko hranite na Galaxy wallet https://dbix.io/ da se ne matrate s sinhronizacijo desktop verzije.
Če vam je MEW domač vam bo ta tudi, ker je klon.

xabre ::

-valvoline- je izjavil:

Vazelin je izjavil:

stavim da ima valvoline kar zajeten blockfolio:)

Nop, ne nasedam alkemikom in piramidalnim prevaram. Kot si napisal zamudil sem vlak, pa tudi skakal ne bom moral ven pri nadzvocno hitrost. :v


Kaj si siten, če bi imel pa prgišče btc-jev, bi bil pa tiho ko miška.

matico1 ::

MONA ga lepo pelje, sm kr zadovoljen z nakupom pa čeprav pri 78k sat :)

MacLeod ::

CoreySteel je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

V redu, hvala za info :)):))
Se počutim kot da bi mi en rekel, naj ne poberem evra s tal, če ga najdem, ker bom na koncu vse izgubil :))
kaj te ovira da tega ne izvajaš na polno 24/7? moj blagoslov?

Sej izvajam 24/7. Ne vem zakaj pišeš bedarije z blagoslovi, jaz sem samo odgovoril na tvoj post "močno dvomim da bodo zbrani v tej temi, ki bi izvajali takšno arbitražo, kaj vplivali na profit zaradi kapitala vpletenega...", kar v mojem primeru ne drži, to je vse. Ti si začel potem komplicirat :)


Poročaj, kako je šlo me zanima, da tudi mi izvemo kako to poteka v praksi.

CoreySteel ::

Evo ravno pred 15-im minutami mi je uspel en, s povprečno 25,9% razlike med trejdi. Glede na volumen je bil moj največji do sedaj (glede razlike ne), ampak je pa tudi res, da zadnje tri dni nisem imel praktično nobene akcije. Še tale je bil bolj po sreči, ker sem ravno hotel iti spat :) Tako kot sem rekel, je pač grind. Sigurno pa obstajajo še boljši pari, še tega sem našel čist na random. Bognedaj da bi kdo bota spisal...
Twitter: @CoreySteel_

superpika ::

Kam gre IOTA? :D

krneki ::

Upam da sam v eno smer :D

kingsix ::

superpika je izjavil:

Kam gre IOTA? :D


TO THE MOOOON.
Correction zna bit epic, ampak kdaj se bo to zgodilo pa je million dollar question.

Jerry000 ::

IOTA lastniki, i salute you :). Lepo jutro je bilo danes. Zdaj čakam samo nek konkreten dip, da ga še dokupim, potem pa to the moon.

««
178 / 976
»»