» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
147 / 976
»»

MacLeod ::

kiFni je izjavil:

kdor rabi ledger nano S imajo black friday popust, pa na tradingview.com tudi.


Je ta tradingview za kaj? Večino TA ali kakšne druge inf se da dobiti?

chavlji ::

Za osnovne stvari je že free verzija ok. Omejitev je sicer za max 3 sočasno prikazane indikatorje.

kiFni ::

Men je kul. imaš veliko indikatorjev. Mogoče je bol za short trejdanje, probaš zaznat znake. Jst to bolj za alte uporabljam.

PrihajaNodi ::

Ste zagrrabili lisk na razprodaji? Sem vstopil v 7.67 pa da vidimo. Btg je preveč rizičen za vstopat sedaj.

Zgodovina sprememb…

oracle ::

chavlji je izjavil:

A bomo dobili kaj BTC golda na bitstampu? So se že kaj zjasnili? Se kaj govori sploh o tem? Na Bittrex so ga že razdelili.

Verjetno... nekoč. Za BCC so si kar vzeli čas, pa še to so omogočili samo dolpoteg. Verjetno bo za BTG podobno. Itak bo šel verjetno počasi gor, tko da se ne mudi s prodajo.

lastao ::

Denc je izjavil:

@slotechar ce cakas da se neka vrednost prebije si lahko na kraken nastavis "alarm"... vem da ce mas zavihek odprt in nastavljen alarm on zacne tulit (nism pa ziher ce ga lahko kako povezes na kak mobile notification al pa kaj)


Tega si nastaviš, dobro dela
(malo z zamikom, bolje ko nič je)

https://coinwink.com/

slotechar ::

Hvala za priporocila

K0l1br1 ::

ETH je šel fajn gor.

lastao ::

slotechar je izjavil:

Hvala za priporocila


power vprašanje kdaj bo šel dalje ath, nekaj + je že jaz ga še držim da bo malo bojši %+ upam,
eth tut čakam do bližine 500$, ostali trije so pa trenutno malo dol samo je treba počakat ;)

šernk ::

če prebije 470 gre naprej pomoje.

sam sem upal da bo BCC skoču na 1900 dns pa ni, pol se mi je pa še stop loss na 1600$ aktiviral ker me ni bilo cel dan doma, no vseeno nekaj dobička na njemu, ker sem vstopu pri 1400.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

D3m0r4l1z3d ::

bcc ni bch, please
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

šernk ::

na bittrexu je BCC bitcoin cash. konec koncev tudi BTC ni bitcoin ampak je XBT po ISO standardu, pa ga večina kot BTC uporablja.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

lastao ::

VIB je baje soustanovitelj tudi DJ Umek , naj bi imel dobro podporo zadaj

(jaz ga zaenkrat nisem kupil, je pa že pred XAUR black lambo ;) https://scontent-sea1-1.cdninstagram.co...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lastao ()

Tarzan ::

Chikun arise!
Dejmo LTC, dejmo, you can do it. ;)

slotechar ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

bcc ni bch, please

Razen na bittrexu :O

jype ::

lastao je izjavil:

VIB je baje soustanovitelj tudi DJ Umek , naj bi imel dobro podporo zadaj
Je posodil svoje ime, ja. V resnici so legit ekipa, je pa vedno problem, da ekipe ugotovijo, da si lahko razdelijo denar in gredo za 10 let na počitnice. Upam, da Viberate ne bo takšna.

lastao ::

Bittrex je offline, se je to že kdaj zgodilo ? :O Je že nazaj,samo par min (sem prvo pomisli na kuhinjo kot na coinbase kjer sem začel, ko je bil dump poleti ni delalo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lastao ()

Buggy ::

jype je izjavil:

lastao je izjavil:

VIB je baje soustanovitelj tudi DJ Umek , naj bi imel dobro podporo zadaj
Je posodil svoje ime, ja. V resnici so legit ekipa, je pa vedno problem, da ekipe ugotovijo, da si lahko razdelijo denar in gredo za 10 let na počitnice. Upam, da Viberate ne bo takšna.


po "internetih" je brati, da je Viber v ICO fazi dal ven zgol 30% tokenov, zato so bili tudi razprodani v dobrih 4-ih minutah, ostalo so strgovali mimo ICO. Kolk je to res in kolk je to legit, ce je seveda res je pa drugo vprasanje.
Priznam, sem celo hotel investirat, sploh ker sem vedel da bo to (vsaj pri nas) razvleceno po vseh medijih, kar je bilo tudi res, sploh zaradi kao rekordnega pokupa tokenov.

no ja...ce so se zacel afnati z avti, ni sicer nic cudnega za nas okolis, vsekakor pa se da ICO sredstva IMHO bolje uporabiti.

Jaz se zmeraj stavim na Tezos, ceprav se zdej nisem dobil sub limit (testnega) nakazila nazaj 0.04BTC in se je pristel glavnemu nakazilu, toknov (XTZ) pa zaradi tega nimam nic vec :(

gruntfürmich ::

fork na fork na fork bitcoina... kdaj bo te norije konec?
ali je to konec ali pa šele začetek...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

mAXTER ::

ajde ker je petek pa mamo čas ponoč bedeti..dejmo kak dobr predlog za short trade :D

xabre ::

gruntfürmich je izjavil:

fork na fork na fork bitcoina... kdaj bo te norije konec?
ali je to konec ali pa šele začetek...


Pomojem je to zacetek, se lazje in hitreje kot ico. Cak da kitajci zagrabijo :)

mAXTER je izjavil:

ajde ker je petek pa mamo čas ponoč bedeti..dejmo kak dobr predlog za short trade :D


BCD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xabre ()

sivistol ::

lastao je izjavil:

VIB je baje soustanovitelj tudi DJ Umek , naj bi imel dobro podporo zadaj

(jaz ga zaenkrat nisem kupil, je pa že pred XAUR black lambo ;) https://scontent-sea1-1.cdninstagram.co...


v xaur lih dans nek whale vstopil
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

xabre ::

A moby dick?

MisterR ::

xabre je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

fork na fork na fork bitcoina... kdaj bo te norije konec?
ali je to konec ali pa šele začetek...


Pomojem je to zacetek, se lazje in hitreje kot ico. Cak da kitajci zagrabijo :)

mAXTER je izjavil:

ajde ker je petek pa mamo čas ponoč bedeti..dejmo kak dobr predlog za short trade :D


BCD


Nekaj kar je na poloniexu?

chavlji ::

Kako se gleda in pričakuje ATH za Ether recimo? Julija letos je bil 0.15 BTC. Zdaj je 0.056, kar je manj kot pol tega, pa zdaj vsi govorijo, da je ATH in ga je najboljše prodat? A ne bi bilo logično, da zdaj malo še alti zadihajo in torej to pomeni, da ima ETH pred sabo v kratkem še konkretno rast?

Vazelin ::

lol s prejšnjetedenskim cryptofoliom bi imel čez 2 jurja več kot danes.:8)
srce mi krvavi ko gledam eth:D

oracle ::

chavlji je izjavil:

Kako se gleda in pričakuje ATH za Ether recimo? Julija letos je bil 0.15 BTC. Zdaj je 0.056, kar je manj kot pol tega, pa zdaj vsi govorijo, da je ATH in ga je najboljše prodat? A ne bi bilo logično, da zdaj malo še alti zadihajo in torej to pomeni, da ima ETH pred sabo v kratkem še konkretno rast?

Jaz osebno vidim velik potencial v ETH. Predvsem dolgoročni. Če bi rad na hitro zaslužil pa verjetno ni najboljša izbira. Za hiter zaslužek pa pričakujem dump BCC v BTG. Če bi osebno izmed močnejših kaj kupoval trenutno bi bili ETH, BTG in LTC. Tud XMR ma dolgoročno ogromen potencial.

Kratkoročno pa itak ICOti... za tiste, ki radi gemblajo.

D3m0r4l1z3d ::

oracle, kaj pa zcash?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

slotechar ::

Cetrtina icotov bolj zraste kot ce bi imeli samo v bitcoinu. 3/4 pa manj. Kak perspektiven z dobro ekipo uzad in zaupanja vreden?

Zgodovina sprememb…

oracle ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

oracle, kaj pa zcash?

Sej veš kako je v kripto... un k je prvi je zmagu :D
Sicer so pa vse možnosti odprte. Osebno ne posedujem ne enga ne druzga.

Vazelin ::

slotechar je izjavil:

Cetrtina icotov bolj zraste kot ce bi imeli samo v bitcoinu. 3/4 pa manj. Kak perspektiven z dobro ekipo uzad in zaupanja vreden?

Jaz sem naredil par 100 eur z viberate danes. imo ima coin še potencial. cap je dokaj nizek (vsaj v primerjavi z ostalimi altcoini), zadaj niso čist random Joe Doe-i. Jaz bom obdržal not slabega tisočaka za dolgoročni hold, morda pa rata x2 ali x3.

D3m0r4l1z3d ::

oracle je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

oracle, kaj pa zcash?

Sej veš kako je v kripto... un k je prvi je zmagu :D
Sicer so pa vse možnosti odprte. Osebno ne posedujem ne enga ne druzga.

očitno bi moral v prvih 10 vložiti pa čakati, brez kompliciranja
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

lastao ::

lastao je izjavil:

Bittrex je offline, se je to že kdaj zgodilo ? :O Je že nazaj,samo par min (sem prvo pomisli na kuhinjo kot na coinbase kjer sem začel, ko je bil dump poleti ni delalo)



RAZLAGA:

Bittrex‏Verified account @BittrexExchange

DDOS attack was detected and being mitigated right now. Sorry for the inconvenience.
7:56 pm - 24 Nov 2017

Buggy ::

gruntfürmich je izjavil:

fork na fork na fork bitcoina... kdaj bo te norije konec?
ali je to konec ali pa šele začetek...


tole tudi meni ni cist vsec...oz. mi je zacelo delovati malce sumljivo po drugem forku.

Drugac pa, kaj hudica se z ETH dogaja zadnje case da mu ga je tolk potegnlo ;)

slotechar ::

Pac nova metoda, forkanje za zbiranje novih icotov od kitajske prepovedi naprej.

Zgodovina sprememb…

MisterR ::

Kaj pravite na tokens.net ? Še en slovenski ICO...

Vazelin ::

MisterR je izjavil:

Kaj pravite na tokens.net ? Še en slovenski ICO...

Jaz bom fuknil not ene 300 eur

D3m0r4l1z3d ::

Buggy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

fork na fork na fork bitcoina... kdaj bo te norije konec?
ali je to konec ali pa šele začetek...


tole tudi meni ni cist vsec...oz. mi je zacelo delovati malce sumljivo po drugem forku.

Drugac pa, kaj hudica se z ETH dogaja zadnje case da mu ga je tolk potegnlo ;)

Še prej pa dashu in zdaj tudi monerotu, jao, če bi vedel
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

chavlji ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

oracle, kaj pa zcash?

Če bi vložil namesto, da si vprašal pred pol ure, bi kar nekaj zaslužil ;)

Vazelin ::

Rad bi poslal bitcoinei iz bitrex na en naslov za ICO.

wtf je to opozorilo pri withdrawalu?
Do not withdrawal directly to a crowdfund or ICO. We will not credit your account with tokens from that sale.

:P

hamez66 ::

Vazelin je izjavil:

Rad bi poslal bitcoinei iz bitrex na en naslov za ICO.

wtf je to opozorilo pri withdrawalu?
Do not withdrawal directly to a crowdfund or ICO. We will not credit your account with tokens from that sale.

:P


Ja coine icoti ponavadi pošljejo na tisti naslov, od koder pridejo ethji. Če ti pošlješ ethje direktno iz bittrexa, bodo coine dobili na bittrexu, namesto da bi jih ti dobil. Zato najprej odpri svoj wallet, npr. na myetherwallet (lahko pa recimo tudi na etherdelta), pa od tam pošlji.

Vazelin ::

thx za napisano.:)

v bistvu je malo manjkalo,da nisem poslal btc na en ico naslov. še sreča da je opozorilo vidno :|

jype ::

Buggy je izjavil:

po "internetih" je brati, da je Viber v ICO fazi dal ven zgol 30% tokenov, zato so bili tudi razprodani v dobrih 4-ih minutah, ostalo so strgovali mimo ICO. Kolk je to res in kolk je to legit, ce je seveda res je pa drugo vprasanje.
Priznam, sem celo hotel investirat, sploh ker sem vedel da bo to (vsaj pri nas) razvleceno po vseh medijih, kar je bilo tudi res, sploh zaradi kao rekordnega pokupa tokenov.

no ja...ce so se zacel afnati z avti, ni sicer nic cudnega za nas okolis, vsekakor pa se da ICO sredstva IMHO bolje uporabiti.

Jaz se zmeraj stavim na Tezos, ceprav se zdej nisem dobil sub limit (testnega) nakazila nazaj 0.04BTC in se je pristel glavnemu nakazilu, toknov (XTZ) pa zaradi tega nimam nic vec :(
Mnja. Tile mini tezos refundi so še kar v zraku, ICOji v splošnem pa tak divji zahod, da... Bomo videli, kako bo.

No, pri Tezosu se vsaj softver premika naprej:

Buggy ::


No, pri Tezosu se vsaj softver premika naprej:


super to je najbolj vazno, ceprav support je cist neodziven, latest news so pa se zmer od septembra. Poleg tega se bojim, da sploh se vem password, ki naj bi ga kreiral ob nakupu ICo-ta (vse info iz PDF-ja imam...samo naj bi rabil baje se pwd za decrypt vsega tega) :D

Se tudi ne upam testirat na tisti strani, ki so jo dal za checking, ker je folk zapanicaril kot jaz ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Ajnstajn` ::

Buggy je izjavil:

jype je izjavil:

lastao je izjavil:

VIB je baje soustanovitelj tudi DJ Umek , naj bi imel dobro podporo zadaj
Je posodil svoje ime, ja. V resnici so legit ekipa, je pa vedno problem, da ekipe ugotovijo, da si lahko razdelijo denar in gredo za 10 let na počitnice. Upam, da Viberate ne bo takšna.


po "internetih" je brati, da je Viber v ICO fazi dal ven zgol 30% tokenov, zato so bili tudi razprodani v dobrih 4-ih minutah, ostalo so strgovali mimo ICO. Kolk je to res in kolk je to legit, ce je seveda res je pa drugo vprasanje.
Priznam, sem celo hotel investirat, sploh ker sem vedel da bo to (vsaj pri nas) razvleceno po vseh medijih, kar je bilo tudi res, sploh zaradi kao rekordnega pokupa tokenov.

no ja...ce so se zacel afnati z avti, ni sicer nic cudnega za nas okolis, vsekakor pa se da ICO sredstva IMHO bolje uporabiti.

Jaz se zmeraj stavim na Tezos, ceprav se zdej nisem dobil sub limit (testnega) nakazila nazaj 0.04BTC in se je pristel glavnemu nakazilu, toknov (XTZ) pa zaradi tega nimam nic vec :(



Kaksno sub limit testno nakazilo bi pa moral dobiti nazaj?
//

jype ::

Ajnstajn` je izjavil:

Kaksno sub limit testno nakazilo bi pa moral dobiti nazaj?
Minimalna donacija Tezos fundaciji je bila 0.1 BTC, manjše transkacije so pa rekli, da bodo vrnili - pa jih v pol leta še vedno niso.

xabre ::

Smrdi po nategu...

kingsix ::

A nima tezos nekih pravnih težav v USA? Morda zato vse skupaj stoji..

Kripto ::

kingsix je izjavil:

A nima tezos nekih pravnih težav v USA? Morda zato vse skupaj stoji..


Težava je nastala na relaciji s fundacijo oz. direktorjem fundacije glede sredstev.

chavlji ::

Pismo BTC spet strelja. Težko je bit pametnejši. Naj se še tako trudim, nikakor ga ne morem nabrat več :( Če bi držal BTC od zečetka, bi bil zdaj kralj.
««
147 / 976
»»