» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
146 / 976
»»

xabre ::

Ja pa 8x profit po petih letih. V kripto svetu je pa to res presezek ja.

D3m0r4l1z3d ::

Zcash ZEC, kakšna špekulacija lahko pade?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

gruntfürmich ::

slotechar je izjavil:

Gruntfurmich je bil med prvimi tu, ki je verjel vanj. Takrat mu noben ni verjel ko so ga dumpal
to moram popraviti v: verjel sem vanj ko je padel na 300$; takrat sem ga kupil dvakrat; enkrat v začetku avgusta in enkrat sredi oktobra.
pač imam nos za smart money; za gembling nimam toliko jajc :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

slotechar ::

adminuser je izjavil:

slotechar je izjavil:

Mislm da je se prostorja za rast rdn.


Obvesti nas kdaj prodat, kupujem :)

Je ze na 4.$ :) pa mislm da je se prostorja za rast

Zgodovina sprememb…

CoreySteel ::

DeeJay je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

BCH vlak sem bil prepozen. Pri sedanji višini pa ne bi šel gor.

Identično so govoril za BTC marca letos.


Ubistvu bi lahko stavek formuliral "Identično so govorili za BTC [vstavi kateri koli datum od leta 2011 naprej]". :P
Twitter: @CoreySteel_

Vazelin ::

BTC pod 8 jurjev?

MacLeod ::

CoreySteel je izjavil:


Ubistvu bi lahko stavek formuliral "Identično so govorili za BTC [vstavi kateri koli datum od leta 2011 naprej]". :P


To drži samo v primeru da si kupil in držal do zdaj. V bistvu je dosegel enako ceno decembra 2014, junija 2016 in januarja 2017 vse ostalo je bil zelo nižje. Vsekakor pa za tiste ki se spomnijo Karplesa ko je zgledalo, kot da je konec sveta in so kupili v času od novembra 2013 do januarja 2014 so tako ceno videli komaj januarja 2017. V tem času pa se marsikaj zgodi.

Lahko je biti pameten ko vidiš sedanjo ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MacLeod ()

slotechar ::

Evo moji dragi prijatelji. Bitcoin cash prilezel do 21.000 satoshijev. Za 'kazen' pa lahko samo ugibate do kam bo slo tole. :)

Zgodovina sprememb…

CoreySteel ::

MacLeod je izjavil:

CoreySteel je izjavil:


Ubistvu bi lahko stavek formuliral "Identično so govorili za BTC [vstavi kateri koli datum od leta 2011 naprej]". :P


To drži samo v primeru da si kupil in držal do zdaj. V bistvu je dosegel enako ceno decembra 2014, junija 2016 in januarja 2017 vse ostalo je bil zelo nižje. Vsekakor pa za tiste ki se spomnijo Karplesa ko je zgledalo, kot da je konec sveta in so kupili v času od novembra 2013 do januarja 2014 so tako ceno videli komaj januarja 2017. V tem času pa se marsikaj zgodi.

Lahko je biti pameten ko vidiš sedanjo ceno.


Mislim da malo preveč kompliciraš :) Tudi jaz sem bil med temi, ki jo to govoril ;)
Twitter: @CoreySteel_

slotechar ::

Na gate.io je prisel nov azijski ico. Korejski menda. Ker se ne spoznam na icote me zanima ce je perspektiven. Medibloc

slotechar ::

Danes bo nov fork bitcoin diamond. Uradno ga ne podpira do zdaj niti poloniex niti bittrex. Podpira pa ga moj spet referal borza. Lol https://gate.io/signup/619217 In ne samo to! TA BORZA ima novico, da bo svojim uporabnikom razdelila bonus bitcoin diamonds. Pise prib. 500 , odvisno od nakazil. :)

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Komaj zdaj sem opazil zakaj mi ni 22. Novembra nobenga registriral na referal. Pise da more bit moj account star vec kot 1 dan da lahko povabim druge. Lol. Zato mi je samo tiste od 23. Novembra registriral. (2 vse skp :)

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Lepo, da si v zanosu, ampak daj si odpri svojo temo, ker tukaj je tretjina postov tvojih in polovica vse skupaj se jih vrti okoli naključne sreč, ki jo deliš.

Ima kdo kaj pametnega napisati o zcash?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

xabre ::

Bodi pa ti konstruktiven o zcash pa DYOR in deli z nami.

Sc0ut ::

Slotechar se res trudi in deli. Mogoce se tud fajn pocuti in mu malo ego zraste.

Zadnje tedne se mi zdi da ce izmenicno kupujec bcc in btc si lahko nonstop v rasti.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

gruntfürmich ::

K0l1br1 je izjavil:

DeeJay je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

BCH vlak sem bil prepozen. Pri sedanji višini pa ne bi šel gor.

Identično so govoril za BTC marca letos.
Sem imel v mislih, ko sem gornje pisal.

če nisi gemblerski tip, potem moraš samo iskati indikacije kdaj se določen kojn ustali v podnu oz na nekem platoju, od koder je večja možnost da krene gor kot dol. to je ves point. potem ko že enkrat krene je prepozno, takrat je treba počasi vnovčevati dobičke. če misliš iskati dipe dipov in vrhove vrhov, potem sem prepričan da boš delil usodo ostalih gemblerjev, kateri zalagajo hišo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Smurf ::

gruntfürmich je izjavil:


če nisi gemblerski tip, potem moraš samo iskati indikacije kdaj se določen kojn ustali v podnu oz na nekem platoju, od koder je večja možnost da krene gor kot dol. to je ves point. potem ko že enkrat krene je prepozno, takrat je treba počasi vnovčevati dobičke. če misliš iskati dipe dipov in vrhove vrhov, potem sem prepričan da boš delil usodo ostalih gemblerjev, kateri zalagajo hišo...

Jp, zato vsakic znova na tem forumu zavijem z ocmi, ko preberem vprasanje: XY coin je danes sel gor za 100%, ali mislite, da se ga splaca kupiti.

gtr ::

pwn3rrr je izjavil:

xabre je izjavil:

Ma ti imas vsaj koristne pa konkretne podatke, to je dobr

In kaj so zate konkretni podatki? Pri slotecharju nisem zasledil še niti ene pametne objave ali kritike razen nenehnega nabijanja in pametovanja koliko bi lahko zaslužili, če bi poslušali njegove "super" nasvete, ki ne temeljijo na ničemer drugem kot na ugibanju oz. vlaganju v pumpe. Večina njegovih objav pa v tem smislu: če bi vložili takrat kot sem rekel in prodali pred padcem, bi bili toliko v plusu... za nazaj je lahko vsak pameten, za naprej pa nihče ne ve ali bo šel trend navzgor ali navzdol. Parkrat ti mogoče uspe, potem se pa prej ko slej opečeš. Grem stavit, da bi slotechar imel veliko več plusa (če ga sploh ima kaj), če bi od začetka holdal BTC.


Kakorkoli pogledaš - on se vsaj trudi in svetuje. Lahko pa predlagaš svoje in bomo kasneje primerjali. Kritizirati je najlažje.

DeeJay ::

Če koga zanima v ponedeljek je konferenca na temo Investiranje v kriptovalute organizirana s strani ICONOMI in Solidum Capital
https://www.facebook.com/events/1948943...

D3m0r4l1z3d ::

Gre se o forah tipa: če prebije X vrednost gre lahko Y coin do... čez par dni v kolikor je res šel: kdor me je upošteval, bla bla, na zs sem bla bla ,jst, jst, jst...

Če veš napišeš, če ne veš vprašaj, simple as that. Deli info, če imaš, ampak ne potem še osebne potrebe tukaj zadovoljevati.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

PrihajaNodi ::

Tisti ki ste me poslušali:

https://coinmarketcap.com/currencies/eo...

Coin je še vedno dokaj v "podnu" če pride na druge borze bo to skyrocket. Community se je pa tudi prebudila.

Zgodovina sprememb…

xabre ::

Bo kateri od vas dobil kaj Bitcoin diamantkov? :)

matico1 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tisti ki ste me poslušali:

https://coinmarketcap.com/currencies/eo...

Coin je še vedno dokaj v "podnu" če pride na druge borze bo to skyrocket. Community se je pa tudi prebudila.


Kje se ga da pa dobit?

PrihajaNodi ::

Waves Decentralized Exchange. Super borza, super support.

Lahko kupiš btcje tudi s kreditno kartico.

p.s. samo ne rukni vsega notri:) daš nekaj malega kot riziko coin.

Zgodovina sprememb…

matico1 ::

Hvala Nodi! eh itak all in :D ma ne glih tko ene 50e bi fuknu notr

D3m0r4l1z3d ::

Min 0.01btc
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

chavlji ::

A kdo ve, kaj se je zgodilo z liskom, da je tako padel in ali je za pričakovat, da se v kratkem vrne nazaj?

xabre ::

xabre je izjavil:

Bo kateri od vas dobil kaj Bitcoin diamantkov? :)


Dejansko deluje lol, trenutna cena 60$. Pa mozna menjava za btc znotraj borze. Ce pa to ni izi mani :D

CoreySteel ::

PrihajaNodi je izjavil:

Waves Decentralized Exchange. Super borza, super support.

Nisem še slišal, da bi kdo Waves DEX opisal kot super borzo :D
Čeprav pritožb res nimam. :P
Twitter: @CoreySteel_

stabil99 ::

DeeJay je izjavil:

Če koga zanima v ponedeljek je konferenca na temo Investiranje v kriptovalute organizirana s strani ICONOMI in Solidum Capital
https://www.facebook.com/events/1948943...

pogresu tvoje objave. (spremlu forum sicer neregistreran)
mal razocaran nad tvojim shillanjem bullshit sales tactic konferenc

gtr je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

xabre je izjavil:

Ma ti imas vsaj koristne pa konkretne podatke, to je dobr

In kaj so zate konkretni podatki? Pri slotecharju nisem zasledil še niti ene pametne objave ali kritike razen nenehnega nabijanja in pametovanja koliko bi lahko zaslužili, če bi poslušali njegove "super" nasvete, ki ne temeljijo na ničemer drugem kot na ugibanju oz. vlaganju v pumpe. Večina njegovih objav pa v tem smislu: če bi vložili takrat kot sem rekel in prodali pred padcem, bi bili toliko v plusu... za nazaj je lahko vsak pameten, za naprej pa nihče ne ve ali bo šel trend navzgor ali navzdol. Parkrat ti mogoče uspe, potem se pa prej ko slej opečeš. Grem stavit, da bi slotechar imel veliko več plusa (če ga sploh ima kaj), če bi od začetka holdal BTC.


+1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: stabil99 ()

Gregor P ::

Katere "slovenske"* ICO-te pa vse še spremljate? Oziroma v katere ste se na koncu odločili investirati, ali pa zakaj ne?

Recimo sedaj se na veliko reklamira Sportify, ima to po vašem mnenju prihodnost, ali ne?

Potem se govori tudi o DataFund-u itd.

... jih je v bistvu kar nekaj na Cofound.it

Se seveda povsem zavedam, da noben od nas nima kristalne kugle in da je verjetnost uspeha vseh teh ICO-ov nekje pri 1 odstotku, ampak tako vaša razmišljanja :)

* ali bolje rečeno, kjer sodelujejo tudi Slovenci poleg
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

D3m0r4l1z3d ::

Iz Merljakovega Tokens.net zna kaj biti.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

xabre ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Iz Merljakovega Tokens.net zna kaj biti.


Ja, vsaj en od njegovih icotov bo pa že uspel a ne :)

D3m0r4l1z3d ::

Koliko pa jih ima?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

CoreySteel ::

Gregor P je izjavil:

Katere "slovenske"* ICO-te pa vse še spremljate? Oziroma v katere ste se na koncu odločili investirati, ali pa zakaj ne?

SunContract je šel v enem tednu za skoraj 3x v $ gor, bolj kot ne vse na račun trenutno popularnega Power Ledgerja :)
Twitter: @CoreySteel_

Zgodovina sprememb…

xabre ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Koliko pa jih ima?


QAU je tut njegov

chavlji ::

A bomo dobili kaj BTC golda na bitstampu? So se že kaj zjasnili? Se kaj govori sploh o tem? Na Bittrex so ga že razdelili.

Jure14 ::

BCD mogoče čisto začetniško vprašanje.
V času BCD forka sem imel BTCje v svoji denarnici (ne v menjalnici).
S čim (in kako) si zdaj te BCDje pošljem na naslov v menjalnici?

PrihajaNodi ::

CoreySteel je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Waves Decentralized Exchange. Super borza, super support.

Nisem še slišal, da bi kdo Waves DEX opisal kot super borzo :D
Čeprav pritožb res nimam. :P



Boljše kot kraken. Je pa res da si moraš shranit semena ker če jih zgubiš nimaš več dostopa.

Jerry000 ::

chavlji je izjavil:

A kdo ve, kaj se je zgodilo z liskom, da je tako padel in ali je za pričakovat, da se v kratkem vrne nazaj?

Js pravim hodl. Sicer pa odvisno kdaj si ga kupil.

chavlji ::

Nimam ga. Sprašujem, ker se mi zdi dober dip za kupit.

kiFni ::

kdor rabi ledger nano S imajo black friday popust, pa na tradingview.com tudi.

Klemen13 ::

chavlji je izjavil:

A kdo ve, kaj se je zgodilo z liskom, da je tako padel in ali je za pričakovat, da se v kratkem vrne nazaj?


Imeli so conference, na katerem so naznanili vse njihove nacrte, najbolj pomembna stvar je bila datum relaunch-a, ki je po mnenju mnogih zelo pozen, in sicer 20.februar 2018. Takrat pa zna tudi cena nazaj narasti, vendar nikoli ne veš.

slotechar ::

Da ne bi bili prevec zleht na zs bom povedal da res sem vceraj spamal forum. Dobil sem pa vcer in dans 0 donacij in 0 provizij do zdej na referalu. Toliko. Da ne boste prevec mislili kak sem zasluzil.

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Daj si v podnapis naslove za xrp, btc.... pa ko se bo kdo spomnil nate pri kakšnem dobičku, ki sicer ne bi nastal...

gruntfürmich ::

slotechar je izjavil:

Da ne bi bili prevec zleht na zs bom povedal da res sem vceraj spamal forum. Dobil sem pa vcer in dans 0 donacij in 0 provizij do zdej na referalu. Toliko. Da ne boste prevec mislili kak sem zasluzil.
sj ni mišljeno da boš od donacij služil, to je samo zahvala za informacije. ti itq služiš na trgovanju. če si vložil recimo 50EUR kolikor si rekel, in če imaš na 1 trejd recimo 50% profita, potem gre tvoja zadeva recimo po 20 trejdih takole: 50 EUR * 1,5^20 = 166.262 EUR; če recimo 10 trejdov narediš v 1 mesecu potem po mojem si v zadnjih 3 mesecih že naredil ogromno kapitala... :D
tko da so donacije resnično samo mala zahvala
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Sej vem. Ampak eni mislijo da sem ful v teh 2 dneh zasluzu in so mal zleht na zs. Zarad tega sem to napisal da vedo. V bistvu sem prespal ko je bch zbil 1389 tak da zasluzek je manjsi :) Vlozil sem 100 eur not pozneje ker nikol ne grem all in

Zgodovina sprememb…

Denc ::

@slotechar ce cakas da se neka vrednost prebije si lahko na kraken nastavis "alarm"... vem da ce mas zavihek odprt in nastavljen alarm on zacne tulit (nism pa ziher ce ga lahko kako povezes na kak mobile notification al pa kaj)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Denc ()

dope1337 ::

Ka se je pa z VIB naredl, da je skocu za ~30%? xD Mam neki malga notr, (bolj al manj zaradi patriotizma) upanja vanj ... Bore malo xD

POWR - Vroc token za naslednje dni (pon ter sre naj bi bili announcmenti iz Tajske in Indije - upajmo na dobre novice).

Ko le ne bi btc forki bombandiral sceno, bi bilo vse tako lepse za oci xD je pa res, da so trenutno (imho) dobri casi za investicije v alte, saj so vsi dokaj nizko.

Lahko pa, da bodo btc forki se naprej pozirali slavo in bomo se kar nekaj casa hodlerji ... Kdo bi vedel
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

slotechar ::

Tile btc forki so zgleda nova oblika ico lol. Decembra bo spet

Zgodovina sprememb…

««
146 / 976
»»