» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
58 / 976
»»

Buggy ::

FOMO v najlepsi obliki :D

Mato989 ::

IksPEEkju je izjavil:

Kraken pa ob vsakem malo večjem navalu crashne..


Saj sem jaz to govoril že Nodijo ko je rinil na Kraken.

Bittrex je the way to go!

s51as ::

To je samo varovalka, da se ljudje ne preuranijo in ne delajo traparij. Tako je vikend mirnejši :)
It's just me myself and I

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

IksPEEkju je izjavil:

Kraken pa ob vsakem malo večjem navalu crashne..


Saj sem jaz to govoril že Nodijo ko je rinil na Kraken.

Bittrex je the way to go!



Sem hitro zvozil zadevo preden se je krešalo. Prdal 100 ltc, jih pred 10 minutami kupil 112 in gre lepo gor!

Shoping se je začel:)

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Ni zdržal nakupni pritisk da bi presekal 3.400

Da vidimo če candlestick zaključi NAD peakom prejšnjega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

gruntfürmich ::

PrihajaNodi je izjavil:

... in gre lepo gor!

Shoping se je začel:)

mhmmm:)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mato989 ::

Nodi, pridi že na bittrex... 100x boljši kot Kraken, res... 1x mi še ni crashal pa štekal.

gruntfürmich ::

ajde, kako dolgo bodo kiti pustili ovce v pacu preden zgrmi pod 3000?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

s51as ::

20 minut
It's just me myself and I

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s51as ()

Buggy ::

gruntfürmich je izjavil:

ajde, kako dolgo bodo kiti pustili ovce v pacu preden zgrmi pod 3000?



>:D

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Nodi, pridi že na bittrex... 100x boljši kot Kraken, res... 1x mi še ni crashal pa štekal.



Nimam cajta zdele prestavljat keša sem in tja.

Me zanima ali je bil tole odboj ali ne. Če bo še en padec prodam.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

ajde, kako dolgo bodo kiti pustili ovce v pacu preden zgrmi pod 3000?


na 3.000usd je res hud nabavni support, in vsak retracement BTCja v zadnjem letu se je končal pri SMA20 ki pa je blizu 3.000 2.9xx tudi ko je KITAJSKA banala bitcoin, kar mnogi tu ne pomnite :)

Tarzan ::

Še vedno gre gor. Nekdo bo nabavil lep kupček bitcoinov

chavlji ::

Če se izkaže, da je to res whale pump, se jaz nikoli več ne grem tega...

s51as ::

Kaj pa bi drugega lahko bilo če posameznik kupuje za miljone eur bitcoinov?
It's just me myself and I

PrihajaNodi ::

chavlji je izjavil:

Če se izkaže, da je to res whale pump, se jaz nikoli več ne grem tega...



Zakaj? Jaz sem nekaj malega zaslužil. Manjka še kar nekaj da se povrnem na zeleno.

oracle ::

chavlji je izjavil:

Če se izkaže, da je to res whale pump, se jaz nikoli več ne grem tega...

Ne bit tak drama queen ;((

chavlji ::

...nisem užaljen. Samo če lahko kdo res tako manipulira trg zgolj z vložki (pustimo fud), pol je to preveč negotova stvar zame.

kingsix ::

kaj nihče ne gleda tudi tega:
https://www.bfxdata.com/positions/ethusd
https://www.bfxdata.com/positions/btcusd

Se kar lepo vidi možen prihodnji trend.

oracle ::

chavlji je izjavil:

...nisem užaljen. Samo če lahko kdo res tako manipulira trg zgolj z vložki (pustimo fud), pol je to preveč negotova stvar zame.

Eh kje, to paranoiki širijo neke pravljice. Cel sistem je preveč kaotičen/decentraliziran in tudi za največje bogataše prevelik, da bi ga kar tako zamajal. Tud preveč tvegano bi blo miljarde zapravljat za take akcije, ker nikol ne bi blo nujno, da bi bil učinek dosežen.

-valvoline- ::

PrihajaNodi je izjavil:

chavlji je izjavil:

Če se izkaže, da je to res whale pump, se jaz nikoli več ne grem tega...



Zakaj? Jaz sem nekaj malega zaslužil. Manjka še kar nekaj da se povrnem na zeleno.

gamblers favorite words

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Mato989 ::

Zmanjkalo pare, je pa blo presenetljivo :)

-valvoline- ::

Drevesce je izjavil:

Zakaj točno admini ne brišejo komentarjev "-valvoline-" ? Več kot očitno je, da tip nima pojma o kriptovalutah, več kot očitno je da trolla in več kot očitno je da ne spada v to temo?

Zadeva pa pada pa kaj.. kolikokrat je že. Nekateri vplivni pač niso ujeli tiste prve mrzlice pa so napravili novo. Danes se kupuje! (verjetno čez kakšnih par urc)

lool. a so te moji posti res tako prestrasili?:))
res je, nimam pojma o shitcoinih, tudi o alhemiji nic ne vem, mogoce mal sportnih stav pa to je to.
;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Drevesce ::

Admin akcija?

Si bil tako glasen tudi takrat ko je BTC dosegel 4,5k? Boš tako glasen tudi ko bo Eth dosegel +600$ ? Zdaj se pa odstrani, ker bi nekateri radi še naprej služili :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Tarzan ::

Po moje ni konec. Se vidi da so bili danes že cel dan bolj ali manj sporadični panic selli, zdaj pa se začenja spet lov. Eden je pritisnil na pavzo, da se stanje normalizira in da paničarji ki so danes pokasirali kakih 10% lepo prodajo. Cena je še vedno nizka.

-valvoline- ::

Drevesce je izjavil:

Admin akcija?

Si bil tako glasen tudi takrat ko je BTC dosegel 4,5k? Boš tako glasen tudi ko bo Eth dosegel +600$ ?

zarad mene lahko do milijon prleze. pac ustanovitelji obstojecih in prihajajocih cryptopiramid vam bodo neskoncno hvalezni. vglavmem ovc je se vedno na preteku.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Mato989 ::

Tarzan je izjavil:

Po moje ni konec. Se vidi da so bili danes že cel dan bolj ali manj sporadični panic selli, zdaj pa se začenja spet lov. Eden je pritisnil na pavzo, da se stanje normalizira in da paničarji ki so danes pokasirali kakih 10% lepo prodajo. Cena je še vedno nizka.


Samo zdaj so že praktično vsi deli Sveta bili budni, panic sellerjev bo počasi zmanjkalo če ne bo novih negativnih novic... sumim da bi znalo zdaj tu okol stat nekaj časa... dokler ne bo novic.

Drevesce ::

-valvoline- je izjavil:

Drevesce je izjavil:

Admin akcija?

Si bil tako glasen tudi takrat ko je BTC dosegel 4,5k? Boš tako glasen tudi ko bo Eth dosegel +600$ ?

zarad mene lahko do milijon prleze. pac ustanovitelji obstojecih in prihajajocih cryptopiramid vam bodo neskoncno hvalezni. vglavmem ovc je se vedno na preteku.


Wtf... Če prileze do miljon, bom tudi jaz mel verjetno kaj od tega se ti ne zdi?
Nevem kaj se sploh ukvarjam s trollom. Se opravičujem fantje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

-valvoline- ::

jap, dokler se piramida ne podre.

kingsix ::

-valvoline- ne vem kaj ti ni jasno. Si v temi "špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev"..predlagam, da jo pustiš pri miru in ne smetiš z svojimi nevmesnimi troll forami.

Tarzan ::

A ne odprejo danes BTC-e in se bo lahko kar nekaj zaklenjenega bogastva spet sprostilo, pa tudi melanholija bo splahnela. Pa še trollbox.. to the moon :P

PrihajaNodi ::

Spet pada

kingsix ::

Veselje bo, ko bodo kitajski minerji začeli prodajat...

Mato989 ::

"so china works in 5 year plans and this is the end of a 5 year plan. So things in china right now are getting really strict Just so they can say "look at all of the things we've done."

This is also when they get the budget for the next 5 years.

Coming up next year will be the president's re-election cycle where he "re-elects" himself.

SO there is lots of stuff happening with bejing right now that is super super stupid. They are really just making a show of things, so I wouldn't really be too worried.

For instance my city got it's audit. I own a bar and they told me I cant have any outdoor seating and cant have any music after 9:00 and last call is 11:30

They even shut down the pet market because dogs bark. And that's sound polution.


So normally things go back to normal after election. This is his 2nd term. He used his first term to consodate power.
He sent lots and lots of people to jail.. a few of em just kinda dissapeared.

so people are saying that the term we are on right now is the term he is consolidating his power and next term is when he will actually use it.

If you want more info on his financial plans you can go to youtube and search up some documentary on the economic war and how things are sort of shaping up there. "

Note - In late 2017, a reshuffle of the party's top leadership, including the Politburo Standing Committee, will take place. Xi will be up for re-election as party chairman and is expected to expand his control further by weeding out other members who are not seen as being close to him. Whether that will lead to more robust reforms is uncertain.

-valvoline- ::

kingsix je izjavil:

-valvoline- ne vem kaj ti ni jasno. Si v temi "špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev"..predlagam, da jo pustiš pri miru in ne smetiš z svojimi nevmesnimi troll forami.

aja? evo jaz skoz trdim da je vrednost vseh cryptoshitov natancno 0 tudi btcju, a to ni spekuliranje in napoved?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Drevesce ()

Mato989 ::

-valvoline- je izjavil:

kingsix je izjavil:

-valvoline- ne vem kaj ti ni jasno. Si v temi "špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev"..predlagam, da jo pustiš pri miru in ne smetiš z svojimi nevmesnimi troll forami.

aja? evo jaz skoz trdim da je vrednost vseh cryptoshitov natancno 0 tudi btc, a to ni spekuliranje in napoved?


Saj vrendost vsega FIATA je tudi ravno nič... če vrnemo vse dolgove ni več denarja... torej kaj čakaš, si ga prenehal uporabljat?

kingsix ::

Ne ni.

Poglej, če si ti zamudil kripto-vlak za velike zaslužke si si sam kriv. Sicer razumem tvojo jezo ampak tako pač je. Morda pa lahko vstopiš na trg sedaj, po tem padcu. Thank me later.

PrihajaNodi ::

kingsix je izjavil:

Ne ni.

Poglej, če si ti zamudil kripto-vlak za velike zaslužke si si sam kriv. Sicer razumem tvojo jezo ampak tako pač je. Morda pa lahko vstopiš na trg sedaj, po tem padcu. Thank me later.



Čakaj, padca še ni konec

Drevesce ::

kingsix je izjavil:

Ne ni.

Poglej, če si ti zamudil kripto-vlak za velike zaslužke si si sam kriv. Sicer razumem tvojo jezo ampak tako pač je. Morda pa lahko vstopiš na trg sedaj, po tem padcu. Thank me later.


Ne more, je ves dnar na športnih stavah zapravil ;((

-valvoline- ::

kingsix je izjavil:

Ne ni.

Poglej, če si ti zamudil kripto-vlak za velike zaslužke si si sam kriv. Sicer razumem tvojo jezo ampak tako pač je. Morda pa lahko vstopiš na trg sedaj, po tem padcu. Thank me later.

hvala, ne nasedam piramidalnim scamom. precej tega je tudi v *analognem* svetu, zal ste prevec slepi ali neumni da ugotovite podobnost.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Drevesce ()

kingsix ::

Tudi, če imaš prav...zakaj ne nekaj zaslužit?

Drevesce ::

-valvoline- je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne ni.

Poglej, če si ti zamudil kripto-vlak za velike zaslužke si si sam kriv. Sicer razumem tvojo jezo ampak tako pač je. Morda pa lahko vstopiš na trg sedaj, po tem padcu. Thank me later.

hvala, ne nasedam piramidalnim scamom. precej tega je tudi v *analognem* svetu, zal ste prevec slepi ali neumni da ugotovite podobnost.


Ma sej drugače se zavedaš, da boš tudi ti verjetno uporabljal te platofme v katere nekateri vlagamo kajne? Za 10-20% teh projektov dejansko stoji izobražen staff s podporo bank in zelo vplivnih ljudi, ker razvijajo tehnologijo prihodnosti. Večino teh pa je žal scammov.

Pa četudi je umeten bump lahko zaslužiš, verjetno ne razumeš koncepta, da lahko stvar dejansko takoj prodaš, ko se želiš umakniti. Ali si preneumen tudi za to?

Zdaj pa pojdi vplačat še kakšen športni listek za 20EUR, ker se ti zdi to bolj logično kot vlagati v kriptovalute.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

-valvoline- ::

za cryptoshitom so zgolj prevaranti v iskanju hitrega zasluzka in ovc ki bi jim tega omogocilo.

PrihajaNodi ::

LTC - 11. Upam da bo že prišlo na zeleno.

-valvoline- ::

kingsix je izjavil:

Tudi, če imaš prav...zakaj ne nekaj zaslužit?

izvoljo. jaz sem zgolj *glas razuma*.

Vazelin ::

Sam to se je noro povzpelo. :D
Sedaj sledi padec nazaj pod 100

brinovcek ::

A je imel še kdo težave pri enhanced verification računa na bittrexu? Meni kar noče in noče že parkrat probal v dveh tednih -.-

Sam ne vem kaj naredim z Neotom ali naj prodam in dam v fiat in kasneje kupim ceneje ali pa pretopim v kakšne druge coine ker se mi zdi da Neo še dolgo ne bo povrnil izgube kaj šele dobička? Kaj pravite crypto vseznalci?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Nekdo se res igra umazano igro.

Mato989 ::

Ali bo porinlo skozi 3.400USD?

Do 3.900 pol ni nič kaj omembe vrednega :O

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Ali bo porinlo skozi 3.400USD?

Do 3.900 pol ni nič kaj omembe vrednega :O



Nah če bo spet začelo padati dvakrat zaporedoma kot dež prodam spet.

P.S. gre gor upajmo na zeleno:)

Zgodovina sprememb…

««
58 / 976
»»