» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
20 / 976
»»

Vazelin ::

tip je kupu za 1.600.000,00 USD bitcoinov če sem prav izračunal:D

Tip si je res naredil dela z nakupov altov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Red_Mamba ::

ce bi jih drzal bi lahko 1Mil zasluzil
tko je pa vec kot miljon popusil
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

dreta ::

SunContract par dni nazaj $0.03 danes $0.06.

Vas je kaj srecnih lastnikov? :)

DeeJay ::

dreta je izjavil:

SunContract par dni nazaj $0.03 danes $0.06.

Vas je kaj srecnih lastnikov? :)


Večina, če ne vsi, so vplačali v ICO z ETH. Kakšno pa je razmerje tu? Dobiš ven več ETH kot pred vplačilom ali manj?
Ker če dobiš manj, potem si na izgubi, ker bi samo z držanjem ETH zaslužil več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

gruntfürmich ::

ripple se mi še vedno zdi hudo prenabuhel za kupovanje...
 xrp

xrp


kakšen velik drop ali še bolje v spodnjem traku velik drop je dokaj safe bet... vse druga je po mojem zelo rizično
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

K0l1br1 ::

XRP v poprečju pada že od maja. Zadnje dni pada. Če bi slučajno zrasel, pa kot rast mislim, recimo do 0.16 ali pa celo 0.17, bi bil že velik uspeh.
Jaz bi počakal, s tem tempom bo do sobote pod 0.1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

dreta ::

DeeJay je izjavil:

dreta je izjavil:

SunContract par dni nazaj $0.03 danes $0.06.

Vas je kaj srecnih lastnikov? :)


Večina, če ne vsi, so vplačali v ICO z ETH. Kakšno pa je razmerje tu? Dobiš ven več ETH kot pred vplačilom ali manj?
Ker če dobiš manj, potem si na izgubi, ker bi samo z držanjem ETH zaslužil več.


Ce si imel sreco si kupil pri 0.00007 trenutno je 0.00022

DeeJay ::

dreta je izjavil:

DeeJay je izjavil:

dreta je izjavil:

SunContract par dni nazaj $0.03 danes $0.06.

Vas je kaj srecnih lastnikov? :)


Večina, če ne vsi, so vplačali v ICO z ETH. Kakšno pa je razmerje tu? Dobiš ven več ETH kot pred vplačilom ali manj?
Ker če dobiš manj, potem si na izgubi, ker bi samo z držanjem ETH zaslužil več.


Ce si imel sreco si kupil pri 0.00007 trenutno je 0.00022


Pol pa super. Dobiš 3x več ETH ven. Jest bi že menjal :)

Mato989 ::

Ripple gre prej gor kot dol v bliznji prihodnosti :)

 a

a

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

gruntfürmich ::

pozabi na te fore. to je bilo marca - aprila, ko je vsaka novica o ripplu dvignila tečaj :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kingsix ::

Folk je medtem ugotovil, da banke ne bodo uporabljale XRP..oz ga ripple platforma splošno niti ne potrebuje. Seveda pa nekateri ne znajo brat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

DeeJay ::

itak... XRP je samo neke vrste odraz celotnega Ripple sistema. Lahko mu rečemo skor delnica Ripple tehnologije.
Dokler bo folk metal notr denar, bo tud cena rastla. Jest sm jih nabavu en kupček... mogoče pa dobim za kake nove čevlje :)

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Folk je medtem ugotovil, da banke ne bodo uporabljale XRP..oz ga ripple platforma splošno niti ne potrebuje. Seveda pa nekateri ne znajo brat.


Večino coinov ni potrebnih za njihove tehnoogije :)

tikitoki ::

Kdaj boste dojeli, da NOBEN COIN ni potreben za tehnologijo. To se pridobi na druge nacine. Tudi, ce je patentirana, pac placas in uporabis.
Edino, kar bi stelo je neka storitev, produkt, ki je sam po sebi vreden uporabe in seveda bolj cost effective, kot konkurencne resitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Vazelin ::

3 mesce nazaj je dosti folka mislilo, da bodo sedaj pa banke kupovale na milijarde riplov:)):))

krneki0001 ::

Torej, da ne boste preveč pametni in mislili, da poznate ripple:
To protect the XRP Ledger from being disrupted by spam and denial-of-service attacks, each transaction must destroy a small amount of XRP. This transaction cost is designed to increase along with the load on the network, making it very expensive to deliberately or inadvertently overload the network


Torej z vsako transakcijo se nekaj ripplov uniči.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Point je, da tega ne bodo uporabljale banke, ki pa so dejansko trenutno edini use case rippla.
Polek tega, pa je ta "fee" zelo mali in se niža z tem, ko je ripplov v obtoku manj in tudi, če se XRP cena viša.. Pa še citiram kaj pravijo pri Ripple:

But our strategy was never for XRP's value to come from transaction fees. Our strategy was for XRP's value to come from its utility as an intermediary or vehicle currency, bridging payments between other assets. For this purpose, a higher price helps because it allows larger payments to be bridged without incurring losses due to one's own transaction moving the price.


Prav tako je njihov cilj stabilna cena XRP, kar pa je v kriptosvetu no-go za invrstitorje ki pričakujejo ne vem kake dobičke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

K0l1br1 ::

Je vseeno daleč od stabilne cene. Stabilno zgolj pada, z manjšimi popravki navzgor, ki pa se merijo vpar procentih.

krneki0001 ::

Cilj je stabilna valuta, kar pa je v realnem svetu nekaj, kar vse banke in ostale finančne ustanove potrebujejo.
Zato bo tudi na tej ceni ripple ostal ali pa celo padel na 10 centov. Po moje da ga sami regulirajo.

zahec ::

2/3 žetonov držijo developerji za sebe,.. al se motim?:P
Ripple, prvi centraliziran žeton. :O

krneki0001 ::

12% ripplov naj bi bilo v obtoku, lastniki držijo 88% vseh kovancev.

stara mama ::

Ripple je centraliziran scam.
Ekologija™ in Trajnost™

Mato989 ::

Ripple gre zdaj proti 0,18USD... marsikak špekulant kaže na tole po MACD in RSI.

Tam bo pa za dumpat.

krneki0001 ::

bitcoin pa je že čez 3800 evrov.

pulstar ::

krneki0001 je izjavil:

12% ripplov naj bi bilo v obtoku, lastniki držijo 88% vseh kovancev.


Od kje ti to?

Kripto ::

Nekateri berejo samo kar hočejo prebrat pa še tisto narobe razumejo haha potem pa nastane BS, FUD...

pulstar ::

Glede na naslov teme: Kateri coin bi bil v naslednjih dneh primeren za kakšnih 10% zaslužka? Bitcoin se mi osebno zdi precej visoko, Ripple long term, prav tako tudi Litecoin...

K0l1br1 ::

pulstar je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

12% ripplov naj bi bilo v obtoku, lastniki držijo 88% vseh kovancev.


Od kje ti to?
To je splošno znano, je pa tudi na njihovi spletni strani bilo objavljeno pred meseci.
Regulirajo ga lahko, dokler ne porabijo dnarja, kaj pa potem, sploh ker so trdili, da naj bi ga blokirali pri nekih bankah, vendar vidim, da ni nič od tega in da pada kot kamen, ko se loti. Ga ne kupim več, dokler ne bo pod 0.05, pa še potem bom razmislil.

Kripto ::

Bolj splošno znano je, da nekateri ne znajo brat kaj šele računat...nekateri pa to potem ponavljajo.

superpika ::

pulstar je izjavil:

Glede na naslov teme: Kateri coin bi bil v naslednjih dneh primeren za kakšnih 10% zaslužka? Bitcoin se mi osebno zdi precej visoko, Ripple long term, prav tako tudi Litecoin...

Jaz bi stavila na NEO.

dreta ::

SNC zrastel zadnjo uro 70%.

Vazelin ::

Eth spet za en K:D

Verjetno bom pretvoril v fiat in potrpežljivo čakal na korekcijo

gruntfürmich ::

pulstar je izjavil:

Glede na naslov teme: Kateri coin bi bil v naslednjih dneh primeren za kakšnih 10% zaslužka? Bitcoin se mi osebno zdi precej visoko, Ripple long term, prav tako tudi Litecoin...

Ja kateri kaj: BCC!!!
:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Kripto ::

zahec je izjavil:

2/3 žetonov držijo developerji za sebe,.. al se motim?:P
Ripple, prvi centraliziran žeton. :O


XRP je prvi centraliziran coin? haha Dve možnosti sta ali je to razmišljanje naivne osebe ali pa nekoga, ki niti približno ne razume monetarnih sistemov in valut. Prva centralizirana valuta je postal BTC in to takoj v trenutku, ko se ga je menjalo v FIAT valuto in tako je postal posredno vezan na centralne avtoritete, ki imajo nadzor nad nacionalnimi valutami. Vse ostalo je potem opravila komercializacija. Enako velja za ostale (coin, token, kriptovalute ali kakorkoli se jih imenuje). Sanjanje o neki decentralizirani samostojni valuti so samo romantična predstava.

legendary ::

v zadnjih dveh urah se je dalo z BCC malenkost zaslužiti. Naj bi se pa počasi dvigoval sedaj, če ima kdo pogum :)

Kripto ::

legendary je izjavil:

v zadnjih dveh urah se je dalo z BCC malenkost zaslužiti. Naj bi se pa počasi dvigoval sedaj, če ima kdo pogum :)


Lepa vertikala skoraj 90 stopinj haha

SaXsIm ::

ADX tudi lepo dela.
SaXsIm

sarma832 ::

Kripto je izjavil:

zahec je izjavil:

2/3 žetonov držijo developerji za sebe,.. al se motim?:P
Ripple, prvi centraliziran žeton. :O


XRP je prvi centraliziran coin? haha Dve možnosti sta ali je to razmišljanje naivne osebe ali pa nekoga, ki niti približno ne razume monetarnih sistemov in valut. Prva centralizirana valuta je postal BTC in to takoj v trenutku, ko se ga je menjalo v FIAT valuto in tako je postal posredno vezan na centralne avtoritete, ki imajo nadzor nad nacionalnimi valutami. Vse ostalo je potem opravila komercializacija. Enako velja za ostale (coin, token, kriptovalute ali kakorkoli se jih imenuje). Sanjanje o neki decentralizirani samostojni valuti so samo romantična predstava.


Kaj imajo exchangi veze z decentralizacijo Bitcoina?

Kripto ::

sarma832 je izjavil:

Kripto je izjavil:

zahec je izjavil:

2/3 žetonov držijo developerji za sebe,.. al se motim?:P
Ripple, prvi centraliziran žeton. :O


XRP je prvi centraliziran coin? haha Dve možnosti sta ali je to razmišljanje naivne osebe ali pa nekoga, ki niti približno ne razume monetarnih sistemov in valut. Prva centralizirana valuta je postal BTC in to takoj v trenutku, ko se ga je menjalo v FIAT valuto in tako je postal posredno vezan na centralne avtoritete, ki imajo nadzor nad nacionalnimi valutami. Vse ostalo je potem opravila komercializacija. Enako velja za ostale (coin, token, kriptovalute ali kakorkoli se jih imenuje). Sanjanje o neki decentralizirani samostojni valuti so samo romantična predstava.


Kaj imajo exchangi veze z decentralizacijo Bitcoina?


A to je resno vprašanje?

fraising ::

BCC čist ponorel.. :) kakšen razlog za to?

dreta ::

fraising je izjavil:

BCC čist ponorel.. :) kakšen razlog za to?


Je. Credni nagon.

gruntfürmich ::

Bilo je samo vprašnje časa...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kingsix ::

damn..jaz pa prodal pri 3xx. Sucker :D

Qcube ::

Še malo in bom obogatel z bch ki ga niti nisem še sweepnil po forku :)

dreta ::

Le kaj se pistolite na ta bcc. Je bil ze skoraj 2x vec kot sedaj.

Baja ::

raje x4. na bittrexu je v prvih dneh skocil na 0.48btc. drugace pa 75% je lep skok.

dreta ::

Kar se podvoji ali vec je vse lepo ;)

detroit ::



a kdo ve o kermu coinu govori, bi dal 10eur pa je paypal že v limitu:)
Skero

gruntfürmich ::

dreta je izjavil:

Le kaj se pistolite na ta bcc. Je bil ze skoraj 2x vec kot sedaj.

vstaja, in to je pomembno. začetni balončki so dobri samo za najbolj srečne, dolga rast pa za vse. tudi ltc je bil čez 100€ na bitstampu, ampak vseeno to ni to.

kingsix je izjavil:

damn..jaz pa prodal pri 3xx. Sucker :D

nisi potem nazaj kupil za kakih 20% več?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

@grunt: a imaš kakšne povezave s kitajskimi minerji da tako zaupaš v btc cash?:D
««
20 / 976
»»