» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
18 / 976
»»

hunter01 ::

Vazelin je izjavil:

Še sedaj se tolčem po glavi ker sem bil totalen pussy ko je bil cap okol 60mlrd in nisem nič nabavil:8)


Za nazaj se tolčt nima smisla. Meni je tudi žal, da nisem 3 leta nazaj, ko sem prvič začel raziskovat bitcoin jih kupil nekaj, ko so bili po 300-400$ ... :=) Počakat naslednji "jarek" pa kupit. Odvisno samo koliko globok jarek pričakuješ in kdaj.

Jerry000 ::

Kaj mislite o menjavi ICN v ETH? Menite da se splača obdržat ICN ali bolje menjati? Malo me vleče na menjavo ker ETH spet raste...z ICN pa ne vem kako je (špekulacijsko)

perci ::

Jst ICN pozicije držim kot long term.

Eth pa sproti mal kupujem.

Je kaj novega glede antshares - NEO?

dreta ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj mislite o menjavi ICN v ETH? Menite da se splača obdržat ICN ali bolje menjati? Malo me vleče na menjavo ker ETH spet raste...z ICN pa ne vem kako je (špekulacijsko)


Pomoje, ce bo, ko bo, bo gain na ICN veliko vecji kot na ETH.

perci ::

lepo si to povedal...če bo, ko bo

dreta ::

perci je izjavil:

lepo si to povedal...če bo, ko bo


Spekuliram ;)

Jerry000 ::

perci je izjavil:

lepo si to povedal...če bo, ko bo

Hja, sej skor celotna ta tema temelji na tem načelu. Ampak vseeno fino malo slišat mnenja drugih :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Vazelin ::

In sedaj klientela. Čakamo na drop?:D

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

In sedaj klientela. Čakamo na drop?:D


Odkrito povedano mislim da ti čakaš na drop že od julija ko si napovedoval nek dolgoročen padec... no zraven tebe je še en to napovedoval, on se niti ni več oglasil :P Po njegovem smo bli v keri fazi že, šele na pol poti ali kako :)

Jaz sem pa medtem zaslužil enga jurija :)

Vazelin ::

Tudi jaz sem nekaj malega zaslužil. Ampak valda nismo tukaj zato, da bomo akumulirali nekaj stotakov EUR>:D

edit: jaz sem še vedno prepričan o nekem dropu, je preveč naraslo prehitro...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Tudi jaz sem nekaj malega zaslužil. Ampak valda nismo tukaj zato, da bomo akumulirali nekaj stotakov EUR>:D

edit: jaz sem še vedno prepričan o nekem dropu, je preveč naraslo prehitro...


Za mene je jurija ena plača... ali drugače povedano 1/12 letnega prihodka... ni švoh... če je zate le "nekaj stotakov" potem itak ne rabiš igrat na borzi :)

gruntfürmich ::

najraje bi še ostanek špekulativnega denarja pognal v BCC, pa mi nekako ni... malo me skrbi, ampak vseeno sem prepričan da nižje no bomo šli.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

Trg bo "preplavljen" z bcc, ko bitcoin holderjem nakaže še kakšen poloniex. Takrat bo pomoje veliko prodaje

gruntfürmich ::

jim še ni? oz kdaj so še nakazila iz večjih virov?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Red_Mamba ::

Vazelin je izjavil:

Trg bo "preplavljen" z bcc, ko bitcoin holderjem nakaže še kakšen poloniex. Takrat bo pomoje veliko prodaje


poloniex je te kovance pobasal v svoj zep :D
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

amacar ::

Ni bilo nekje receno, da bo poloniex nakazal do 14.8.

Baja ::

do 14.8. bi naj polo potalal bch-je. neke gutve nebo po moje, vsi ki so hotli bch-je so btc vzeli s polota, ker je blo rečeno da nebodo talali bcc. premislili so si po forku.

hunter01 ::

Coinbase je napovedal da bodo 1.1.2018 omogočili BCC withdrawal. Če se ne bo vmes kaj zgodilo :)

We are planning to have support for bitcoin cash by January 1, 2018, assuming no additional risks emerge during that time.


Predvidevam, da je na Coinbase tudi kar lep kupček BCC-jev shranjen, je pa do januarja še zelo dolga :)

sumi666 ::

Vzadnih 2 tednih vse raslo pa cvetelo ICN pa padal zdaj je že na 2,2 evra ... Meni se to zdi malo umetno , ker ko je trg rasel je tudi Icn explodiral ... če še mal pade ga bo treba kupit , razen če ga lastniki ne sabotirajo sam od tega nimajo koristi ...

krneki0001 ::

Imajo koristi. Ker je poceni, ga bodo ljudje kupovali. Meni se zdi ICN podobno problematičen kot ripple. Lastniki bi ga radi nekako stabilizirali.

gruntfürmich ::

sumi666 je izjavil:

Vzadnih 2 tednih vse raslo pa cvetelo ICN pa padal zdaj je že na 2,2 evra ... Meni se to zdi malo umetno , ker ko je trg rasel je tudi Icn explodiral ... če še mal pade ga bo treba kupit , razen če ga lastniki ne sabotirajo sam od tega nimajo koristi ...

nič ni umetno. čisto enaka zgodba je z vsemi ostalimi 800 kojni od 2013 leta naprej...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

mastr_mastr ::

ne pozabite akumulirat BTC ...ko prebije 3500 bo spet skyrocket in novi alltimehigh ...bliža se aktivacija segwit

perci ::

Opa, NEO mini korekcija...še mal pa prodam.

edit: se popravljam, že prodano :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

gruntfürmich ::

izgleda dobra poteza
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

perci je izjavil:

Opa, NEO mini korekcija...še mal pa prodam.

edit: se popravljam, že prodano :)

Pussy :D valda bo šlo na 5 mlrd:P

Iconomi vzletel.8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

DeeJay ::

 True Story

True Story

sumi666 ::

Kaj menite kolko časa bo ta bull run trajal ... Bo do konca avgusta kak padec cen in korekcija ...

gruntfürmich ::

Morda bi bilo zanimivo se pogovarjat o zamujenih priložnostih, takih ki bi jih dejansko izvedli pa jih niste, ne o tistih ki ste jih samo sanjali...:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

dreta ::

sumi666 je izjavil:

Kaj menite kolko časa bo ta bull run trajal ... Bo do konca avgusta kak padec cen in korekcija ...


Ce verjames tako kot mi da bo rastlo je vseeno kdaj kupis.

kingsix ::

Eni skoz čakate na neke korekcije in ne vem kaj..ko pa do tega pride pa iščete bottom in potem spet ne kupite.... and again we go...

perci ::

Jst sem naredu 148% čez noč na STORJ. Res, da sem vložil samo 500 ojrov, tko da je dobička manj kot jurja...ampak za čez noč ni slabo :).

kingsix ::

To je super.
Jaz sem zgrešil top na IOTA...je padla zaradi bitfinex novice in sem sedaj "le" tam 60% v plusu, tako da še bom še držal. imo zna IOTA v naslednjih mesecih eksplodirat kot je ETH. Mogoče...verjetno pa ne.

Glede cloud storage..imam nekaj v SIA..ne vem pa v čem je razlika glede na STORJ. Bo treba pogledat. Thanks.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

perci ::

Ne verjamem v neke realne vsebine za temi shitcoini.

SaXsIm ::

Vazelin je izjavil:

perci je izjavil:

Opa, NEO mini korekcija...še mal pa prodam.

edit: se popravljam, že prodano :)

Pussy :D valda bo šlo na 5 mlrd:P

Iconomi vzletel.8-)


Vzletel kam? Vzletel je XBT, ne ICN.
SaXsIm

DeeJay ::

Naredu 100% na CFI. Kr lepo se je tole obrnil.

perci ::

S kolk dnarja?

Vazelin ::

Še nisem našel prilike da bi nekaj poskočilo 100 in več % za kratkotrajno holdanje. Tja 30, 40% da, 100 in več ne. Zgleda nismo vsi za vse:D

in očitno je, da korekcije ne bo... še

DeeJay ::

perci je izjavil:

S kolk dnarja?

iz 5 ETH na 10 ETH
s tem, da mi je še 50% CFI ostal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

perci ::

nice

vrunc ::

Bo kdo vložil kakšen ETH v http://authorship.com/token/ , zdi se obetavno :)

kingsix ::

Zgleda kot scam.

Mato989 ::

Res neverjetno delovanje trga :)

kingsix ::

Nič neverjetnega...sedaj vsi skačejo iz Altov na BTC pump. Videno nič kolikokrat..Po pumpu pa tudi vsi vemo kaj sledi.
Jza sem danes zjutraj prodal tistih 0.9 btc kaj sem imel za ICN ter ANT. Verjetno prehitro, se zna moja napoved 5000$ izpred nekaj časa kar uresničit. hah

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Mato989 ::

kingsix je izjavil:

Nič neverjetnega...sedaj vsi skačejo iz Altov na BTC pump. Videno nič kolikokrat..Po pumpu pa tudi vsi vemo kaj sledi.
Jza sem danes zjutraj prodal tistih 0.9 btc kaj sem imel za ICN ter ANT. Verjetno prehitro, se zna moja napoved 5000$ izpred nekaj časa kar uresničit. hah


Ma vseeno, resistance se je pojedlo na book orderjih kot za šalo... medtem pa vse kar sem kupil stagnira ali rahlo pada... razen LTC sem naredo profit, jao jao :)

krneki0001 ::

Stagnira? Dol grejo vsi alti, ker se vse prelaga v BTC. Ko bo pa BTC strmoglavil, bo pa vse prenešeno nazaj v alte. Takrat bodo pa gor šli. Ampak očitno še ne prav kmalu.

          ::

Sedaj je čas za kupovanje altov.

zahec ::

kaj se kupuje? našel sem zanimive grafe GNT, STRAT, SC...kako čarate vi? maybe Fiat? :))

TurboAljo ::

PTOY zame. Včeraj sem kupil NEO, lep profit so far, ampak nevem do kam naj ga držim :O

http://prntscr.com/g7vukt
http://prntscr.com/g7vuoa

Zgodovina sprememb…

          ::

Jaz sem danes kupil za nekaj tisoč evrov XRPjev.

deleted ::

          je izjavil:

Jaz sem danes kupil za nekaj tisoč evrov XRPjev.


Zgleda mava enake vzgibe, jst tudi, prodal btc in vrgel v xrp (kratki rok) :)
««
18 / 976
»»