» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
144 / 976
»»

adminuser ::

slotechar je izjavil:

slotechar je izjavil:

Kovanci ki bi znal zrast
Raiden network. Power ledger tudi se ima prostora za nekaj rasti ker je imel popravek. Monero je dosegel visoko ceno. Ce naredi cup and handle zna celo presezt to ceno. Je pa odvisno tudi od dash ker monero in dash nekak tekmujeta. Dash tudi zna zrast. Drugac je pa tudi dost odvisno od bitcoina kdaj bo zacel sunkovito rast. Bitcoin ima kmalu se en fork in nov kovanec.

Prvi, ki sem ga omenil (rdn) raiden network token dans zrastu 42%. A ste zasluzli kej?


Ali so kakšna predvidevanja, če bo še šel gor, se splača kupit?

slotechar ::

Mislm da je se prostorja za rast rdn.

Klemen13 ::

sem sel all-in v lisk danes pri 0.00166, pricakoval good news in se posteno opekel, zgleda da me caka hold..

adminuser ::

slotechar je izjavil:

Mislm da je se prostorja za rast rdn.


Obvesti nas kdaj prodat, kupujem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adminuser ()

xabre ::

Meni je pa še tale padel v oči, izgleda še kar resno: DCORP https://coinmarketcap.com/currencies/dc...

gtr ::

xabre je izjavil:

Meni je pa še tale padel v oči, izgleda še kar resno: DCORP https://coinmarketcap.com/currencies/dc...


Problem je samo v tem ker ima samo 50.000 dnevnega prometa... Če pa imaš kakšne insajderske in se bo proemt povečal na mio + pa z besedo na dan :) Iz izkušenj takšnih coinov s tako nizkim prometom niti več ne gledam...

xabre ::

bch stabilno raste. Korejci so prtegnjeni :)

perci ::

Se spet preliva cash iz btc.

xabre ::

Kot peščena ura :)

PrihajaNodi ::

BTG to the moon:)

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

perci je izjavil:

Se spet preliva cash iz btc.

V uno smer je tezko napovedati koliko ga bo slo, ampak bo s precej veliko verjetnostjo prisel nazaj v btc z obrestmi. Tukaj je potem priloznost za zasluzek.

xabre ::

Torej btc napumpa bch in potem obratno. Grem si kokice nardit :)

perci ::

na enih 2,5k naj pride, potem pa nazaj v BTC :)

xabre ::

lol, to bo ja :)

gruntfürmich ::

xabre je izjavil:

Grem si kokice nardit :)
se nebi raje logiral na borzo in trgoval?:)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

xabre ::

misliš zgubiral? :D Ne sej trenutno mam čas, pa se cenkam za dolarje :)

Korejci spet trkajo na 1600$

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xabre ()

gruntfürmich ::

buy low, sell higher. ni neka znanost...8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

Jst se raje držim mota buy high, sell low. Mi še kar dobro uspeva.

xabre ::

Seveda ni :) Sam kakšni so mal dislektični pa zamenjajo in je pol buy high, sell low :)

kingsix ::

True traders buy high and sell low.

PrihajaNodi ::

do kam lahko pride btg danes?:)

perci ::

do jurja

xabre ::

a rubljev?

kiFni ::

Zanesljiv youtuber je naredil obljubljen intervju z ustanoviteljem bitcoingrowthbot.

r0b3rt ::

Kaj pa ETHju dogaja zadnje dneve?

chavlji ::

Pa ne vem... meni to ne zgleda glih zaupanja vredno? En tip ima neko revolucionarno idejo, je brez teama, brez nekih hudih referenc, brez hudih svetovalcev? In zdaj bo nabral par 10 milijonov $. Bi si želel vsaj kaj prej videt. To da en youtuber reče, da je legit, nima ne vem kake teže.

Kaj je tebe pritegnilo?

gruntfürmich ::

r0b3rt je izjavil:

Kaj pa ETHju dogaja zadnje dneve?
jst bi rekel da je to dobra priložnost za prodajo če ste jih kupili v prejšnjih dveh vrhovih. ampak to pravim jst, ki nerad gemblam... zna pa še seveda iti gor
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

dronyx ::

Cveti, cveti, cveti, joj kako lepo cveti ta kripto scena. Polje dišečih tulipanov. Tržna kapitalizacija 1000 MRD bo kot kaže že v 2018.

sarma832 ::

dronyx je izjavil:

Cveti, cveti, cveti, joj kako lepo cveti ta kripto scena. Polje dišečih tulipanov. Tržna kapitalizacija 1000 MRD bo kot kaže že v 2018.


Če so cveteli tulipani, kako bo(čeprav že) cvetelo šele nekaj kar dejansko ima potencial.

Jerry000 ::

gruntfürmich je izjavil:

r0b3rt je izjavil:

Kaj pa ETHju dogaja zadnje dneve?
jst bi rekel da je to dobra priložnost za prodajo če ste jih kupili v prejšnjih dveh vrhovih. ampak to pravim jst, ki nerad gemblam... zna pa še seveda iti gor

I say hold :).

gruntfürmich ::

če boš prodal za več kot sedaj je to way to go!:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

CoreySteel ::

Nimkapu je izjavil:

Za športnike ;)

https://nolimitcoin.org/#home

LPč

Ja, cena še vedno ugodna. Počasi pričakujem, da začnejo z marketingom kot so obljubili.

gtr je izjavil:

xabre je izjavil:

Meni je pa še tale padel v oči, izgleda še kar resno: DCORP https://coinmarketcap.com/currencies/dc...


Problem je samo v tem ker ima samo 50.000 dnevnega prometa... Če pa imaš kakšne insajderske in se bo proemt povečal na mio + pa z besedo na dan :) Iz izkušenj takšnih coinov s tako nizkim prometom niti več ne gledam...

50k je še v redu. Včeraj sem kupoval coin z manj kot 5k prometa. Tisto je šele nadležno :D
Twitter: @CoreySteel_

perci ::

Vem, da spominjam na Vazelina ampak...ce gledam enomesecni btc graf, izgleda kot, da se vzorec ponavlja. Popravek?

Smurf ::

perci je izjavil:

Vem, da spominjam na Vazelina ampak...ce gledam enomesecni btc graf, izgleda kot, da se vzorec ponavlja. Popravek?

Do konca leta zelo mozen scenarij, ampak sumim da bo najprej vseeno sel se nekoliko gor na racun bchja.

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/eo...

hitro v nakup:)

piz...moram hitro dam pridt da ruknem še par stotakov notr preden pride do 1000% + ker je coin v podnu.

Zgodovina sprememb…

Jerry000 ::

ETH raste, vesel da ga nisem prodal :). ICN se tudi nekam dviguje počasi (prebuja). Le še GRS čakam da se prebudi.

clinton386 ::

QSP vstop?
Bo res BCH zamenjal BTC in bo BTC postal BTC Core?
Aja že par mesecev držim STEEM, razen ene pumpe nič od njega, napovedi za naprej?

Zgodovina sprememb…

sarma832 ::

Ne bo.

Je pa res da je lastnik bitcoin.com za BCH in ima velik vpliv

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sarma832 ()

PrihajaNodi ::

Če tale koin pride na druge borze:

EOT is waiting for a response from various Exchanges (eg. Poloniex and Bittrex) and as soon as more news is available this will be made known. There are also Exchanges wanting to implement the Bitvault but for privacy reasons they cannot be disclosed.

clinton386 ::

To resno misliš z EOT ?
Volumna praktično ni.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

$0.019784 (49.12%) pa je samo rumor:)

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

...ja sej je vedno samo rumor. Ko je enkrat news, cena pade.

PrihajaNodi ::

In če pride na bitrex in druge borze?

adminuser ::

Btw: a kdo ve kaj pomeni, ko ti pri nakupu enega coina rečejo, da ne smeš ETH prenest s smart contracta. Ta smart contract ima Bitstamp - kako torej iz Bitstampa lahko preneseš ETH, ko kupuješ nek coin - ali je treba najprej prenesti na nekega posrednika?

Primer:


Do not deposit ETH from smart contracts!
Check if your wallet or exchange uses smart-contracts to withdraw ETH.
We do not accept such transactions and can't refund them.
You will lose that money.

psytoma ::

https://bittrex.com/Market/Index?Market...


trenutno za hitri zaslužek

chavlji ::

adminuser je izjavil:

kako torej iz Bitstampa lahko preneseš ETH, ko kupuješ nek coin

Vedno se kupuje iz private walleta, da dobiš v ta wallet nove kovance. Ne pošiljaj iz borz, ker boš ob ETH.

adminuser ::

chavlji je izjavil:

adminuser je izjavil:

kako torej iz Bitstampa lahko preneseš ETH, ko kupuješ nek coin

Vedno se kupuje iz private walleta, da dobiš v ta wallet nove kovance. Ne pošiljaj iz borz, ker boš ob ETH.


Torej je najbolje iz Bitstamp pošiljati na myetherwallet, od koder potem pošiljaš dalje?

K0l1br1 ::

dronyx je izjavil:

Cveti, cveti, cveti, joj kako lepo cveti ta kripto scena. Polje dišečih tulipanov. Tržna kapitalizacija 1000 MRD bo kot kaže že v 2018.

Kako si pa to zračunal?

chavlji ::

adminuser je izjavil:

Torej je najbolje iz Bitstamp pošiljati na myetherwallet, od koder potem pošiljaš dalje?

Lahko ja.

psytoma ::

TIX noro skače
««
144 / 976
»»