» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
141 / 976
»»

gruntfürmich ::

da seveda kitajska ne bo posvojila neo/gasa :)) kaj pa je možno drugega
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Smurf ::

gruntfürmich je izjavil:

da seveda kitajska ne bo posvojila neo/gasa :)) kaj pa je možno drugega

Doh. Kar se ne pomeni, da NEO ni kul. Tehnolosko je superioren etru. Ampak isto velja za LTC (vs BTC).

PrihajaNodi ::

Hey ali kdo trguje na Waves Decentralized Exchange? Bom nabavil Darcus.

Smurf je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

da seveda kitajska ne bo posvojila neo/gasa :)) kaj pa je možno drugega

Doh. Kar se ne pomeni, da NEO ni kul. Tehnolosko je superioren etru. Ampak isto velja za LTC (vs BTC).


Potem kupi raje KMD

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

dal sem v gas pa da vidimo kakš se bo zadeva odvijala... dokler ne bo +10× ne mrdnem nič
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

lambda ::

Smurf je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

da seveda kitajska ne bo posvojila neo/gasa :)) kaj pa je možno drugega

Doh. Kar se ne pomeni, da NEO ni kul. Tehnolosko je superioren etru. Ampak isto velja za LTC (vs BTC).

Glede LTC se motiš, tehnološko ni superioren BTCju. Ima večji block in manjši block time, torej slabše lastnosti za doseganje čimvečje decentralizacije.

O NEOtu je pa prvi vtis, da v marketing vlagajo nesorazmerno veliko napora v primerjavi z razvojem.

sarma832 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hey ali kdo trguje na Waves Decentralized Exchange? Bom nabavil Darcus.

Smurf je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

da seveda kitajska ne bo posvojila neo/gasa :)) kaj pa je možno drugega

Doh. Kar se ne pomeni, da NEO ni kul. Tehnolosko je superioren etru. Ampak isto velja za LTC (vs BTC).


Potem kupi raje KMD


Kaj pa boš z Darcrusom? Glede na to da je bil delistan iz Bittrexa? Ali upaš da pride nazaj?

Auba ::

NEO je en super veliki nateg.
Živjo :)

Mato989 ::

lambda je izjavil:

Smurf je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

da seveda kitajska ne bo posvojila neo/gasa :)) kaj pa je možno drugega

Doh. Kar se ne pomeni, da NEO ni kul. Tehnolosko je superioren etru. Ampak isto velja za LTC (vs BTC).

Glede LTC se motiš, tehnološko ni superioren BTCju. Ima večji block in manjši block time, torej slabše lastnosti za doseganje čimvečje decentralizacije.

O NEOtu je pa prvi vtis, da v marketing vlagajo nesorazmerno veliko napora v primerjavi z razvojem.


Seveda je, kdo če ne LTC ekipa je tista ki poganja tehnologijo naprej... Charlie Lee je doktor za vse one papke ki se ne morjo zmenit niti okol segwita, in forkajo BTCje... a vidiš takšne težave pri LTCju?

LTC je s tehnologijo avantgarda za BTC.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kingsix ::

Saj..BTC drži tam kjer je first-mover advantage. Vse ostalo je average at best.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Qcube ::

Kaj sem samo jaz dobil ~1$ manj BTG-ja na Bittrexu ali je to normalno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qcube ()

D3m0r4l1z3d ::

Se kaj špekulirati da tudi o Stellar Lumens? Imam drobiž tam, ampak, ko bi vsaj na 1usd prišel, bi bil zelo vesel.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

lambda ::

Mato989 je izjavil:

Seveda je, kdo če ne LTC ekipa je tista ki poganja tehnologijo naprej... Charlie Lee je doktor za vse one papke ki se ne morjo zmenit niti okol segwita, in forkajo BTCje... a vidiš takšne težave pri LTCju?

LTC je s tehnologijo avantgarda za BTC.

LTC včasih res služi kot nek pomožni vzvod za kak premik glede konsenza tudi v BTC. Ampak ali ti misliš, da je LTC dev team razvil segwit pa ga je potem BTC adoptal? Ali morda obratno, da ga je Bitcoin Core ekipa razvila pa ga je LTC dal na svoj mainnet - tako kot ga je BTC dal na svoj testnet?

pwn3rrr ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Se kaj špekulirati da tudi o Stellar Lumens? Imam drobiž tam, ampak, ko bi vsaj na 1usd prišel, bi bil zelo vesel.

Če bi XLM prišel na $1, bi njegova tržna kapitalizacija znašala več kot $100 billion, BTC jo ima trenutno $135 billion, eth $35 billion, trenutno opevani NEO pa nekaj več kot $2 billion. Kot je bilo že večkrat omenjeno absolutna vrednost coina ne pomeni nič, nekateri pa še vedno vlagate v coine vredne par centov, ker zakaj bi vlagali v nekaj kar je vredno $5, ko pa lahko v nekaj z vrednostjo $0,05 in ko to zraste do $5, imate že 100 kratnik vložka, lol.

Mato989 ::

lambda je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Seveda je, kdo če ne LTC ekipa je tista ki poganja tehnologijo naprej... Charlie Lee je doktor za vse one papke ki se ne morjo zmenit niti okol segwita, in forkajo BTCje... a vidiš takšne težave pri LTCju?

LTC je s tehnologijo avantgarda za BTC.

LTC včasih res služi kot nek pomožni vzvod za kak premik glede konsenza tudi v BTC. Ampak ali ti misliš, da je LTC dev team razvil segwit pa ga je potem BTC adoptal? Ali morda obratno, da ga je Bitcoin Core ekipa razvila pa ga je LTC dal na svoj mainnet - tako kot ga je BTC dal na svoj testnet?


Povej mi zakaj torej LTC sprobava in testira praktično vsako tehnologijo hitreje kot BTC... Hočeš rečt, da je BTC dev ekipa nesposobna, in jo Charlijeva ekipa po hitrosti prehiteva vedno znova in znova?

Malo smešno kajne?

pwn3rrr je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Se kaj špekulirati da tudi o Stellar Lumens? Imam drobiž tam, ampak, ko bi vsaj na 1usd prišel, bi bil zelo vesel.

Če bi XLM prišel na $1, bi njegova tržna kapitalizacija znašala več kot $100 billion, BTC jo ima trenutno $135 billion, eth $35 billion, trenutno opevani NEO pa nekaj več kot $2 billion. Kot je bilo že večkrat omenjeno absolutna vrednost coina ne pomeni nič, nekateri pa še vedno vlagate v coine vredne par centov, ker zakaj bi vlagali v nekaj kar je vredno $5, ko pa lahko v nekaj z vrednostjo $0,05 in ko to zraste do $5, imate že 100 kratnik vložka, lol.


Naučise že da market capitalization ne pomeni kaj dosti, razen psihologije morda... market cap se lahko zviša za 10% BREZ da pride 1 cent na borzo zraven... tolko za info.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

dope1337 ::

Am ... Ali ni Groestlcoin prvi na blockchainu aktiviral SegWit?

Edit: Vsaj tako trdijo na uradni strani ...

Edit#2: Januarja 2017 jim je le-to ze namrec uspelo.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

lambda ::

Mato989 je izjavil:

Povej mi zakaj torej LTC sprobava in testira praktično vsako tehnologijo hitreje kot BTC... Hočeš rečt, da je BTC dev ekipa nesposobna, in jo Charlijeva ekipa po hitrosti prehiteva vedno znova in znova?

Pravzaprav ne. Prvi, ki testira tehnologijo so Bitcoin Core razvijalci na privatnih testnetih. Šele potem jo dobi pod prste LTC.

Mato989 je izjavil:

Naučise že da market capitalization ne pomeni kaj dosti, razen psihologije morda... market cap se lahko zviša za 10% BREZ da pride 1 cent na borzo zraven... tolko za info.

V praksi to lahko drži samo pri shitcoinih.

pwn3rrr ::

Mato989 je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Se kaj špekulirati da tudi o Stellar Lumens? Imam drobiž tam, ampak, ko bi vsaj na 1usd prišel, bi bil zelo vesel.

Če bi XLM prišel na $1, bi njegova tržna kapitalizacija znašala več kot $100 billion, BTC jo ima trenutno $135 billion, eth $35 billion, trenutno opevani NEO pa nekaj več kot $2 billion. Kot je bilo že večkrat omenjeno absolutna vrednost coina ne pomeni nič, nekateri pa še vedno vlagate v coine vredne par centov, ker zakaj bi vlagali v nekaj kar je vredno $5, ko pa lahko v nekaj z vrednostjo $0,05 in ko to zraste do $5, imate že 100 kratnik vložka, lol.


Naučise že da market capitalization ne pomeni kaj dosti, razen psihologije morda... market cap se lahko zviša za 10% BREZ da pride 1 cent na borzo zraven... tolko za info.

Govorim o čistih osnovah, važna je tržna kapitalizacija na skupni supply in ne absolutna vrednost. Kapitalizacija pa pove koliko market trenutno ceni določeno zadevo, ampak iz tega ne moreš vedeti ali je to tudi dejansko stanje, kar je precenjeno bo šlo v prihodnosti verjetno navzdol, kar pa podcenjeno pa navzgor, na posamezniku je pa potem da preceni kaj od tega je res in se potem odloči ali bo v neko stvar vložil ali ne, noben pa ne more zagotovo vedeti kaj se bo v prihodnosti zgodilo, dejstvo pa je, da bodo vsi shitcoini šli proti 0, problem pa je ker večina ljudi v kriptovalutah vidi samo možnost hitrega zaslužka in nič drugega in zato se vlaga v vse možne shitcoine, ki so po vsej verjetnosti ravno dosegli vrh pumpa.

gruntfürmich ::

Mato989 je izjavil:

Äe bi XLM priĹĄel na $1, bi njegova trĹžna kapitalizacija znaĹĄala veÄ kot $100 billion, BTC jo ima trenutno $135 billion, eth $35 billion, trenutno opevani NEO pa nekaj veÄ kot $2 billion. Kot je bilo Ĺže veÄkrat omenjeno absolutna vrednost coina ne pomeni niÄ, nekateri pa ĹĄe vedno vlagate v coine vredne par centov, ker zakaj bi vlagali v nekaj kar je vredno $5, ko pa lahko v nekaj z vrednostjo $0,05 in ko to zraste do $5, imate Ĺže 100 kratnik vloĹžka, lol.


NauÄise Ĺže da market capitalization ne pomeni kaj dosti, razen psihologije morda... market cap se lahko zviĹĄa za 10% BREZ da pride 1 cent na borzo zraven... tolko za info.

tudi po mojem je marketcap je kar dober pokazatelj koliko lahko doloÄen kojn zraste. Äeprav je 100% res kar ti praviĹĄ.

ampak vseeno je 10Ă bolj nemogoÄe od top 50 cojna priÄakovati na 10Ă rast kot od top 500 kojna, imho. jsno da pa je cena kojna Äisto neodvisna in jo je idiotija gledat, kot pravi povner
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

dope1337 ::

vecji marketcap pseudo-bremza volatilnost (ceprav so tudi "taveliki" coini dokazali, da le-temu ni tako).
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

PrihajaNodi ::

21 decembra pride Darcrus na Bitrex https://coinmarketcap.com/currencies/da... Zna cena kar fino poskočit.

Zgodovina sprememb…

oracle ::

Mato989 je izjavil:


Naučise že da market capitalization ne pomeni kaj dosti, razen psihologije morda...

Zanimivo. Meni se zdi pa market cap precej pomembnejši od same cene. Vsaka kriptovaluta (razen forkov) ima svoj supply in posledično ne preostane drugega, kot da se podatek normira na supply, s čimer prideš do market capa. V nasprotnem primeru imaš že med top 5 eno hudo anomalijo in sicer XRP...

K0l1br1 ::

oracle je izjavil:

supply, s čimer prideš do market capa.
Do market capa prideš z množenjem števila coinov in zadnje vrednosti coina. Statistična kategorija je to.

D3m0r4l1z3d ::

če pogledaš DASH in LTCm vrednost približno 7x, tudi circ. supply
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Za neo in gas res lahko postane zanimivo ko res kitajska objavi kaj v zvezi s tem. Se pa to pricakuje v prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

slotechar je izjavil:

Za neo in gas res lahko postane zanimivo ko res kitajska objavi kaj v zvezi s tem. Se pa to pricakuje v prihodnosti.

Kitajska bo kvecjemu ustaviral set pravil, kateremu bo NEO ustrezal. Nikoli ne bo rekla, da za Kitajske ICOte moras uporabljati NEOte.

Curly ::

slotechar je izjavil:

Za neo in gas res lahko postane zanimivo ko res kitajska objavi kaj v zvezi s tem. Se pa to pricakuje v prihodnosti.

Pa misliš da bo? Za moj drobiž se ne sekiram kaj preveč, zato NEOta nisem prodal in čakam novice s kitajske, kar bo bo. Po pravici povedano, pa ne verjamem več...

slotechar ::

Nisem jasnoviden. Pricakuje se. Kdaj pa ne vem. Lahk da bo takrat ko bodo ze vsi pozabli na to.

hovti980 ::

Curly je izjavil:

slotechar je izjavil:

Za neo in gas res lahko postane zanimivo ko res kitajska objavi kaj v zvezi s tem. Se pa to pricakuje v prihodnosti.

Pa misliš da bo? Za moj drobiž se ne sekiram kaj preveč, zato NEOta nisem prodal in čakam novice s kitajske, kar bo bo. Po pravici povedano, pa ne verjamem več...


Jaz jih imam 10, pa nisem jih poceni dobil..;), kar je kar veliko za moj portfolio. Težko prodajam in z "lahkoto" kupujem. Pomoje sem bolj primeren za kakšen market starin...;)

Qcube ::

Samo za info, Kraken nekaj obljublja da se bo popravil v začetku decembra. https://www.reddit.com/r/BitcoinMarkets...

Vazelin ::

Qcube je izjavil:

Samo za info, Kraken nekaj obljublja da se bo popravil v začetku decembra. https://www.reddit.com/r/BitcoinMarkets...

Well lets not start suckin each others dicks quite yet gentlemen:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

lambda ::

slotechar je izjavil:

Pricakuje se.

Obstaja rumor torej. Če je resničen, moon. Če ni, bagholders REKT. Nihče pa nima pojma od kje se je privlekel ...

slotechar ::

Zato ker pricakujejo da kitajska na dolgi rok ne more brez crypto, drugac bo na slabsem. Nekaj morjo pogruntat.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

A lahko skupaj pomagate, da naredimo vsaj osnovni seznam kovancev in stroskov fee transakcih in cas transakcij. Xrp vem da je fee 5 xrp, priblizno 1 dolar. Hitrost par minut

Zgodovina sprememb…

jype ::

slotechar je izjavil:

A lahko skupaj pomagate da naredimo vsaj osnovni seznam kovancev in stroskov fee transakcih in cas transakcij.
Zastarel bo, še preden ga boste objavili.

slotechar ::

:) vseen bi rad vsaj za danes vsaj osnovne, btc, ltc, eth pa bch. A ve kdo za ltc?

Zgodovina sprememb…

jype ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

slotechar ::

Hvala

Zgleda da trenutno bitcoin gold rula. Pod 0.1 usd. Dobra nalozba

Zgodovina sprememb…

jype ::

slotechar je izjavil:

Zgleda da trenutno bitcoin gold rula. Pod 0.1 usd. Dobra nalozba
Takemu prispevku se strokovno reče "shillanje shitcoinov".

slotechar ::

Seveda. Ta tema je namenjena temu. :) Ne recem za dolgi rok. PAc trenutno se zdi dobr

Zgodovina sprememb…

lambda ::

slotechar je izjavil:

Zato ker pricakujejo da kitajska na dolgi rok ne more brez crypto, drugac bo na slabsem. Nekaj morjo pogruntat.

Kdo pričakuje? Zakaj bo na slabšem? Če že morajo, zakaj ne bi preprosto naredili svojega forka česa drugega?

slotechar ::

Brezveze zdaj o tem ugibat

Zgodovina sprememb…

lambda ::

Saj nisem jaz začel s tem shillanjem. Skratka bluzite ...

kiFni ::

Zadnje čase sem se vrgu na ico - presale landing platforme, ker je dokaj easy money ;)
Trenutno preučujem še eno, če se mi zdi ok poročam kasneje...

lastao ::

Jaz pa čakam tegale ZCoin (XZC) , če prebije 0.0040 gre dalje gor

chavlji ::

WTF se dogaja z btc ?!

Vazelin ::

in kaj se dogaja?

lastao ::

chavlji je izjavil:

WTF se dogaja z btc ?!


mogoče spet :Ppopravek

Vazelin ::

1% dol in že panika:D

Jerry000 ::

ETH se je spet malo zbudil, juhej :)

chavlji ::

Vazelin je izjavil:

1% dol in že panika:D

I know I know... glih je bil res dolg down candle, ko sem slučajno pogledal.
««
141 / 976
»»