» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
133 / 976
»»

Horejšio ::

slotechar je izjavil:

Se je ze pri bch dogajal na bittrexu


Odjebi ! Pa z dvojnim računom se lahko dvakrat :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Horejšio ()

slotechar ::

Ce bo trend dovolj mocan in nam uspe zbit spet 40/41 bi lahk prisli do nekje 45/47$ ce bo vse optimalno. Da btc ne bo prevec lezel gor ali bch. Ampak to je mislm da maximalno za kratek cas. Ce zbije 47/48 je pa vse mozn

Zgodovina sprememb…

bulplux ::

Horejšio je izjavil:

bulplux je izjavil:

Bi bil pa hec če bi un tip na twiterju napisal da se je samo hecal, ali pa da so mu vdrli v račun, haha.


Odjebi!


Umiri se in pojdi spat.

slotechar ::

Lol ni se za hecat. Not so miljoni.

slotechar je izjavil:

Ce bo trend dovolj mocan in nam uspe zbit spet 40/41 bi lahk prisli do nekje 45/47$ ce bo vse optimalno. Da btc ne bo prevec lezel gor ali bch. Ampak to je mislm da maximalno za kratek cas. Ce zbije 47/48 je pa vse mozn

Pozabil sem se dodat mejo 43.5$. Potem pa meja 47$.

Zgodovina sprememb…

Horejšio ::

Pa sta vidva sploh polnoletna ? Upam, da starši zvedo kake sipata z alterjem po netu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Horejšio ()

bulplux ::

Itak da se ni za hecat, ampak v tem crypto svetu polnem FUD, FOMO, Fake news, rumors, insiderskega trgovanja, brez kakršne koli regulacije ... itd... je res vse mogoče.

Zato je pametno včasih vse skupaj vzeti malo za hec in z nasmeškom . In najbolj pomembno: ne investiraj več, kot si lahko privoščiš?

Horatio: zakaj sprašuješ?

slotechar ::

Gas + 40% glede na bitcoin. :)

bulplux ::

Horejšio je izjavil:

Pa sta vidva sploh polnoletna ? Upam, da starši zvedo kake sipata z alterjem po netu :)


Aja, sem si že mislil, da je s tabo kaj hudo narobe, ampak smajli na koncu tvojega prispevka pravi, da si tudi ti za hece. Welcome to the club :)

Buggy ::

@slotechar, predvidevam da si ze miljonar s svojimi predikcijami in analizami, s katerimi tukaj ljudi tudi spodbujas? A ce gre v minus lahk dobim deficit nazaj, ali se donira samo ce dobim... 50/50 game?

Jezus kaj je ta crypto scena nardila iz dolocenih ljudi...iznajdljivost, naivnost in pohlep nimajo meja :8)

slotechar ::

Zacel sem z 50 eur pred poletjem. S tem da cez poletje nisem trgoval dnevno. Nimam ravno veliko. Saj sprot pobiram denar za stroske vsak mesec. Nimajo vsi ful denarja za vlagat. Ponavad dam tudi mejo pri kateri naj kupis oziroma prodas ce gre pod to mejo.Mislm da je razumljivo ce gre pod tvojo vstopno tocko da prodas.

Zgodovina sprememb…

xabre ::

Mene pa zanima, ce bo se kdaj kak coin, ki bi iz centov zrasel na desetine dolarjev, kot je bilo se pol leta nazaj mozno. Ko bi clovk s par stotaki lahko kupil stanovanje :)

slotechar ::

Ja ampak cakas vec let da zraste/ ce zraste.

Zgodovina sprememb…

sarma832 ::

Zagotovo bo. Samo težko ta pravega zadet.

Sam se še spomnim pred meseci in so nekateri šli x100. Coine sem gledal ampak se za nakup vseeno nisem odločil, ali pa sem se in prodal pri x2,x3,x4...x10, potem je šlo pa do x100+.

Težka je to igra in vedno izgubiš. Najbolj zanesljiva taktika izgleda da je buy&hodl dobre projekte. Trejdanje se pomoje ne izplača zaradi časev, živcev, na koncu pa si še z denarjem na slabšem.

xabre ::

No, jst bi bil zadovoljen, da bi v petih letih se kaki kojni toliko obogatili, da bi šel lahko v penzijo :)

sarma832 je izjavil:

Zagotovo bo. Samo težko ta pravega zadet.

Sam se še spomnim pred meseci in so nekateri šli x100. Coine sem gledal ampak se za nakup vseeno nisem odločil, ali pa sem se in prodal pri x2,x3,x4...x10, potem je šlo pa do x100+.

Težka je to igra in vedno izgubiš. Najbolj zanesljiva taktika izgleda da je buy&hodl dobre projekte. Trejdanje se pomoje ne izplača zaradi časev, živcev, na koncu pa si še z denarjem na slabšem.


A lahko našteješ kakega od teh?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xabre ()

slotechar ::

Praviloma ne mores vedet dokler kak coin ne podpise npr.kak pomemben sporazum s pomembnim podjetjem, skupino ali drzavo. Npr ethereum ko je objavil da bo zraven aliance stevilnih svetovno znanih podjetij. In je sel z nekaj dolarjev na 300 usd v 3 mesecih. Pa zdaj je potencialno zanimiv neo pa gas zarad morebitnega sporazuma z kitajsko.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

slotechar je izjavil:

Tisti ki bi radi dobili kak procent. Bitcoin cash kupi prib. 1040 usd. Ce pade pod to mejo prodaj. Ali pa ce zacne btc narascat prodaj. Drugac lahko nardite mogoce 10% 1140 usd. Ali pa vsaj 5% ce nic druzga.

Bitcoin cash trenutno 1300 usd. Cestitke. Sem vedu da nekaj bo.

Zgodovina sprememb…

xabre ::

Kako pa kaj BTC, spet odboj od 7500?

slotechar ::

Ce so govorice resnicne bo kitajska dovolila icote samo na neo-tu. Azijci imajo vecino v ethereumu. Lahko bi preselili v neo. Vseen bi pa pazil pred uradno objavo. Cez par dni bi raj zamenjal neo za kaj drugega pred objavo dokler ne bo 100% potrjeno.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Si predstavljate da vam nekdo da novo priloznost kupit bitcoin ko je bil vreden 30$. Ce se vse uresnici in tudi z nekaj srece neo teoreticno lahko postane kitajski bitcoin. Predvidevam da se bo trgovalo v neo namest z btc. Ali pa je to prevec dobro da bi bilo res?

lambda ::

Ne, si ne.

Ti pa zgleda ne razumeš ne razlik med mehanizmi konsenza, ne tega kako se primerja tržne kapitalizacije, kot tudi ne še marsičesa drugega ...

slotechar ::

Rad prisluhnem razlagi. Ce kritiziras podaj se razlago :) bom rad prebral

lambda ::

Ne moreš primerjat Bitcoina s PoS coinom. Tudi ne moreš reči, da je $30 NEO (ako bi po tvojem NEO postal kitajski Bitcoin) enakovreden $30 Bitcoinu, če pa sploh nimata enakega supplyja.

slotechar ::

Mislil sem bolj na to, da bo mogoce napomembnejsi na kitajskem. Ker je na kitajskem zdaj vse drugo regulirano.

gruntfürmich ::

Enkrat ta vikend ko bo čas, bom vstopil v gas, tudi jaz :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Bodte pozorni v ponedeljek pred objavo. Lahko se zgodi marsikaj od dumpa do pumpa.

hammock ::

Bitcoin je zelo sumljiv zadnja dva dneva, malo gor, malo dol... je realno pricakovat v primeru nepreboja 8000$ neko korekcijo v smeri 6000$ ali celo 5500$?

Fiat me zuli :))

xabre ::

Kdaj naj bi bila pa objavljena ta slavna novica pa na keri strani? Kakor koli, gas ima lahko res vecji potencial, ker ze sam promet z neotom ga napumpa, pa sploh ni treba da neo ne vem kolk zraste.

kingsix ::

hm...če Kitajska legalizira le NEO je to pomoje bolj slabo kot dobro (za Neo).

Že zdaj zahod ne uporaja, ker je kao Kitajski...če ga Kitajska legalizira in le njega, z čimer le potrdijo Neo=Kitajski, bodo ga na zahodu uporabljali še manj oz bo kar praktično uporaba dalje nična kot je sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

xabre ::

Hja, kitajcev je pa za cel zahod pa se vec :)

kingsix ::

Kvantiteta.

xabre ::

Denar pa razvitost je na strani zahoda, ampak v enem letu se lahko veliko zgodi. Hodl?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xabre ()

kingsix ::

Jaz sem zdaj prodal, ker sem kupil nekaj malega zelo nizko, po crashu. Je pa pomoje hodl to.
Kupil bom nazaj ko se to malo razjasni. To, da bo kitajska kaj legalizirala je kar zelo velika špekulacija.

Sploh pa mi ni všeč, ko nekdo, ki je vključen v projekt, daje kao neke "hinte" po twitterju etc. ker je očitno le namen pumpa. Kar nekaj.

Sicer pa bi se naj šlo za to:
https://neonexchange.org/

White paper release... če je to to potem je tale pump brezpredmeten. rofl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

oracle ::

slotechar je izjavil:

Si predstavljate da vam nekdo da novo priloznost kupit bitcoin ko je bil vreden 30$. Ce se vse uresnici in tudi z nekaj srece neo teoreticno lahko postane kitajski bitcoin. Predvidevam da se bo trgovalo v neo namest z btc. Ali pa je to prevec dobro da bi bilo res?

Vidim, da si zelo optimističen in hkrati tudi odprt do novih informacij. Zato naj ti ponudim dobronameren nasvet. Malo pazi, kaj si obetaš. Letošnje leto je v vseh pogledih drugačno od prejšnjih in zelo verjetno tudi od prihodnjih. Slaba stran je to, da evforija ICOtov ne bo nikoli več enaka (regulacija), dobra je pa to, da je kripto naredil velik korak proti splošni populaciji (adoption). Primerjava BTC NEO je pa veliko bolj kompleksna, kot se ti zdi. Načeloma je možno vse, ampak osnovno dejstvo je takšno, da v množici neznancev in nepridipravov vedno najprej zaupaš staremu znancu, ki te ni še nikoli izdal, pa tudi če je star in šepa. In to je BTC.

xabre je izjavil:

Hja, kitajcev je pa za cel zahod pa se vec :)

Nimajo toliko kapitala, kot se jim pripisuje. Še posebej ne za tvegane investicije. Večina denarja na kitajskih borzah je tako ali drugače iz zahoda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Baja ::

xabre je izjavil:

Mene pa zanima, ce bo se kdaj kak coin, ki bi iz centov zrasel na desetine dolarjev, kot je bilo se pol leta nazaj mozno. Ko bi clovk s par stotaki lahko kupil stanovanje :)


to tudi mene zanima :) ker pa si glih omenil stanovanje, po 4 letih na kripto sceni in vloženih 1500€ razmišljam da pretopim vse skupaj v hišo :)

Smurf ::

Sicer imam namen NEOte obdrzati na dolgi rok, ampak tole je super prilika za shortanje. Jaz sem jih dosedaj prodal tretjino (imel sem jih kar precej). Mogoce jih bom se kaj do ponedeljka (tam nekje, do 50%), ko pricakujem padec (ker ljudje v vsej svoji domisljiji pricakujejo najboljso mozno novico, ki je seveda ne bo).

Mato989 ::

Smurf je izjavil:

Sicer imam namen NEOte obdrzati na dolgi rok, ampak tole je super prilika za shortanje. Jaz sem jih dosedaj prodal tretjino (imel sem jih kar precej). Mogoce jih bom se kaj do ponedeljka (tam nekje, do 50%), ko pricakujem padec (ker ljudje v vsej svoji domisljiji pricakujejo najboljso mozno novico, ki je seveda ne bo).


Tako je, jaz bom verjetno reskiral in prodal pred announcementom vse, in potem upam na 25% korekcijo!

Je pa to tudi odličen setup da se zajebeš :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Jerry000 ::

Sedaj se neo gas kupuje kolikor berem?

neznanko ::

kript ::

Sedaj se neo gas prodaja kolikor berem?

psytoma ::

neo se prebuja...

PrihajaNodi ::

Sem vstopil v neo pre 36 usd. Tole zna biti se dobr pump.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sem vstopil v neo pre 36 usd. Tole zna biti se dobr pump.


Kako zdaj, še včeraj si pravil kako lepo pada :P

FOMO je močn, NEO team ni nikol announcal announcementa, torej mora bit nekaj dobrega, ali pa epska prevara.

- NODE decentralization je najslabša izmed super zadev. Najboljša pa seveda legal NEO goverment ICO chosen one in triple digits easy...

Kot sem napovedal že pred meseci, pa je kitajska prvo zjebala.

PrihajaNodi ::

Padec je bil za shortanje. Nisem se imel cajta s tem zajebavat. Sem reskiral pa dal 100% v njega. Sedaj sem na prezi. Da pride do 100 usd bom pa zelo vesel. Saj je tudi Monero v treh dneh iz 45 na 100+|-

Zgodovina sprememb…

nac ::

Kje kupujete Neo?

Mato989 ::

Na kucoin exchange :)

Drugače pa tudi bittrex, ampak kucoin exchange ti da gas vsak dan!

Moj referall za kucoin če kdo želi, bom hvaležen

https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij

Kucoin exchange daje tudi ob holdanju KCS vsak dan nazaj 50% feejev ki jih poberejo v obliki vseh coinov :) od bitcoina do ltc do vseh ostalih manj pomembnih altov :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Hja vseeno se mi zdi reskirano imeti tam coine. Bitrex je le glavni z najvec coini. Je pa jeba da ko koini pridejo na bitrex se vedno napumpajo...ptem pa dol.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

@prihajanodi tudi ce si ne vem kok preprican, mislim da ni dobr it na vse ali nic. Vedno mej ob strani nekaj rezerve za vsak slucaj. Drugac pa je priporocljivo pred ponedeljkovo novico vsaj kaksno polovico zacasno prodat. Zato ker do zdej se je izkazalo da vecina kripto trgovanja na podlagi govoric je bila korekcija ko je novica izsla ven. Ne glede na to ce je bila novica se tako dobra. Pac svetujem pozornost. Drgac pa hvala za pojasnila o btc in neo @oracle.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hja vseeno se mi zdi reskirano imeti tam coine. Bitrex je le glavni z najvec coini. Je pa jeba da ko koini pridejo na bitrex se vedno napumpajo...ptem pa dol.


Seveda je, kot na vsakem drugem exchangu, kot tudi na disku če SSD crkne in ne morš recoverat private keyev... Nano ledger in Jype metode so najbolj varne, ampak to ne iščeš oz. iščeva ne? :)

Sploh pa v luči dogodkov o bitfinexu ki je tudi ogromen exchange(mimogrede je po volumnu pred bittrexom!) in likvidnostnih težavah, je vsak exchange rizičen sploh v luči dogodkov MtGoxa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

btc in neo.


Btch si mislil? Mam pa nstavljeno da prodam ob 40 usd ce bo padec.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Zakaj je bil neo že 48? se kdo spomni kaj je bilo takrat?
««
133 / 976
»»