» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
130 / 976
»»

Hair ::

slotechar je izjavil:

Do zdaj sem svetoval zastojn. Sem pa dobil 1x donacijo. Ampak to je bilo po zastojnskem svetovanju :) darilo?

ok, you're clear :D Sicer je pa za razmislit - crypto consulting, d.o.o. :) v teh časih bi šlo za med :D
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

gus5 ::

slotechar ::

Sem pozabil. Dobil sem 2x donacijo. :)

hamez66 ::

slotechar je izjavil:

A potem je ta tema obdavcena? Namrec tukaj spekuliramo in svetujemo mar ne?:D



Saj mogoče bi ti še kdo kaj daroval, če bi imel svoj eth ali bch naslov v podpisu.

slotechar ::

A se sme dat naslov sem? In kako bi potem vedel kdo je daroval. Rajs vidim na zs da vem komu se zahvalt.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Zakaj pa ne...kar daj, morda kdo kaj da. Evo..če se v prihodnosti odločim upoštevat tvoj nasvet in bo dobiček ti dam 25% dobička. :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

Ko se btc umiri mam nov kojn na ogledu :)

Zgodovina sprememb…

xabre ::

Povej ceno :D

slotechar ::

Ceno za?

xabre ::

Uporabne namige :)

slotechar ::

Ni cene. Ce pa zelis zahvalt ob morebitnem zasluzku in uspesni napovedi se pa ne bom branil nobene donacije.

Zgodovina sprememb…

D3m0r4l1z3d ::

Precej več bo zaslužil, če bo sam upošteval svoje nasvete, če je že res pravilno napovedoval
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

slotechar ::

Ja ce bi imel vsaj dost denarja za vlagat. Pa se vedno nimam.

xabre ::

Do sedaj se je izkazalo dobro. Ce mi uspe se kaj iz tega iztrzit, pa nagrada ne uide. Imam nekaj fiata na strani, za primerno priloznost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xabre ()

sivistol ::

slotechar je izjavil:

Ja ce bi imel vsaj dost denarja za vlagat. Pa se vedno nimam.


kaj ceb naredu discord server ?
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

Stokarino ::

Kaj pa XRP počez meče

Kripto ::

Stokarino je izjavil:

Kaj pa XRP počez meče


Kaj misliš s tem?

mAXTER ::

Počez ga je ob 15h metalo ko je celo na 0.23€ prilezel..a jst pa del prodal dobesedno 4 minute prej po 0.18€ in pretopil v btc:D

oracle ::

Mal offtopic, donacije fizičnim osebam so nezakonite. Just sayin'...

Drgač mam pa za spremembo js eno butasto vprašanje... kakšen fork neki omenjate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

slotechar ::

Nisem vedel da brezdomcem ne smem dat drobiza :)

slotechar ::

Sem zdaj prebral ce fizicna oseba donira drugi fizicni osebi se to uposteva kot darilo in ni obdavceno. Do 5000 eur.

Zgodovina sprememb…

oracle ::

Ej kaj je zdej s to ceno BTC. Kr neki raste v PM. Pol bomo pa spet jokal k bo korekcija...

slotechar ::

Morda se izpolne napoved ki sem jo dal mogoce 2 tedna nazaj. Bitcoin 8000/10000 usd december/januar

slotechar je izjavil:

Sej se priblizno ve za bitcoin. Pazit med 8000-10000 pa na december/januar

Zgodovina sprememb…

Sc0ut ::

Bila je ful butasta kvazi korekcija... Ni bila posledica samih normalnih dogajanj, ampak ker so BTC na veliko pretapljali v BCH.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

slotechar ::

Bila je posledica rogerja verja in drugih btc mogotcev, ki so prodajali na tisoce bitcoinov in jih pretapljali v svoj bitcoin cash. Imeli so pa tudi dost propagande zraven.

Zgodovina sprememb…

oracle ::

Js mam zmeri slab filing, ko je taka hitra rast...

Malo spremembe teme... je kdo začel rudarit BTG? Al pa če je šel kdo računat ROI za slovensko cene elektrike?

mAXTER ::

BTC do januarja na 10.000$+ dejmo držat pesti:D

Sc0ut ::

slotechar je izjavil:

Bila je posledica rogerja verja in drugih btc mogotcev, ki so prodajali na tisoce bitcoinov in jih pretapljali v svoj bitcoin cash.


Saj pravim ja. Namesto da bi bila normalna korekcija po kenslanju forka, je bila neka kvazi. Mene je to čisto zmedlo in sem pričakoval še večji padec kot do 5800 in valda nisem kupil...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

r0b3rt ::

Jerry000 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

r0b3rt je izjavil:

Prosim za mnenje poznavalcev!
BTC dump je zamujen in me zanima vaše mnenje ali ima trenutno smisel investiral v BTC?


Buy low sell high. Lahko pa si gozdni joža in greš v buy high sell low 8-)

Kaj ce je trenutna cena low in bo samo gor slo se?


Točno to, od objave je šla vrednost gor preko 500€...

Qcube ::

oracle je izjavil:

Js mam zmeri slab filing, ko je taka hitra rast...

Malo spremembe teme... je kdo začel rudarit BTG? Al pa če je šel kdo računat ROI za slovensko cene elektrike?


Sem ga rudaril samo prvi dan in prešel nazaj na stare kojne ker se je težavnost prehitro dvignila, ne vem kako je zdaj.

chavlji ::

Meni tudi ni jasno. Kak fork je jutri?!

hammock ::

Pozabi, gledal sem star countdown clock...sem mislil da je SegWit fork jutri, seveda ni...:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hammock ()

slotechar ::

Bitcoin + bitcoin cash + bitcoin gold = 9000 usd

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

hammock je izjavil:

Pozabi, gledal sem star countdown clock...sem mislil da je SegWit fork jutri, seveda ni...:))

A ok. Ker ravno gledam da s2x futures spet nenormalno pumpa. Trenutno iz 200$ na 400$ v eni uri.

kingsix ::

Samo da ni 500k v roku dobrih 2 in pol let..

https://diegorod.github.io/WillMcAfeeEa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Baja ::

buy bitcoin, save a dick!

sumixam666 ::

Kaj se dogaja z LTC raste ko nor ... :S

kixs ::

Se mi zdi, da je tole vse kar neki... prevec gor/dol, da bi iz tega kaj pametnega zakljucil.

kiFni ::

No sleep tonight.. :D

mAXTER ::

LISK še ima kej pumpa v seb al je že konc?

slotechar ::

Ltc mozen vsaj kratkorocen skok zaradi tega ker so fajn novice. Mislm da vecina se ne zaveda. Glejte pa da ne kupte ltc v casu morebitnega btc pumpa.

Zgodovina sprememb…

sumixam666 ::

Kok damo ltc ju 65 evro ... pol pa nazaj na 54 evr tam k mu je mesto :)

mAXTER ::

hja kdaj spet morebitni btc pump ugotovit...

slotechar ::

Btc je zbil all time high ceno, kar je dobro. Mislim pa da imajo eni se psiholosko mejo pri 8000 usd in se malo bremzajo pomoje. Ce bo slo nad 8000 je vse mogoce.

hunter01 ::

slotechar je izjavil:

Ltc mozen vsaj kratkorocen skok zaradi tega ker so fajn novice. Mislm da vecina se ne zaveda. Glejte pa da ne kupte ltc v casu morebitnega btc pumpa.


Kakšne so te novice o LTC?

Mimogrede 1: Brave browser of BAT coina sedaj nudi možnost zaslužka youtuberjem: https://brave.com/brave-expands-basic-a...
Upam, da se bo tudi drugim zdel to zelo velik napredek in da bo BAT poskočil (še bolj).

Mimogrede 2: CME naj bi omogočil futures na bitcoin v ponedeljek 20 novembra (testno). Bo bitcoin še bolj skočil zaradi tega?

sumixam666 ::

fajn bi blo ujeti kako dobro sortanje z btc ... sam ker se lahko opečeš misliš kok si po visoki ceni prodal , pol je pa čez 2 dni lahko 300 evr višje :S

mAXTER ::

mam neki fiata za zmenjat...kakšna priporočila...

dobr vera v btc :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

sumixam666 ::

Kupi LTC pred 2 urama nazaj :D :D :D

adminuser ::

Gre že dol, sem ravno prodal, sicer ne po najvišji ceni, ampak za pivo bo :)

kixs ::

Nic, grem rajsi spat ;)
««
130 / 976
»»