» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
899 / 976
»»

neverlucky ::

Nevem če še berejo to temo, ampak @Tonis, @Aquafriend in še kakšni. Obrni se na njih. Dejansko jim gre tako dobro, da so lahko pustili službe in se preživljajo samo s tradeanjem.
So pa zelo strogi pri izbiri novih vajencev, tako da te mogoče ne bodo sprejeli :/

branimirII ::

Gre80 je izjavil:

Zdravo. Sem nov na forumu in me znima ce ima kdo mogoce kaksen nasvet glede tradinga. Rad bi zacel in nevem kje se nauciti pravih nacinov. Poznate mogoce koga ,ki bi me lahko naucil. Hvala za odgovor.

V youtube vtipkaj andrej bohinc. Tip rastura! On ti je najboljsi od teh slovenskih slogarjev. Ce pa znas englesk pa imas na youtube ogromno zastojnskih tutorialov. Ti samo vpisi u youtube iskalni izraz pa ti bo vse najdlo.

branimirII ::

edit: omg, komi zdej vidim, bohinc danes v videu omenja cnd! Ziher nas bere!:O

K0l1br1 ::

Ziher je eden izmed nas. Aquafrind imo!

chucki ::

branimirII je izjavil:

Cez 3 leta bomo vsi hodlerji obogateli. Samo nihce ne ve kdaj se bo to zgodilo. Bo to cez 1 ali 2 leti?



cnd :D < 3
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Mato989 ::

Ma kak Bohinc no lepo vas prosim...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

branimirII ::

Sej ne. Priporocam Matota pa neblio. (v pararelnem vesolju)

neverlucky ::

branimirII je izjavil:

Sej ne. Priporocam Matota pa neblio. (v pararelnem vesolju)


Ne trolaj, mato ni trader ...
Kolega si je danes naredil acc, zato da bi se lahko vrgel v kripto in služil, in vse kar ti premoreš je, da mu predlagaš nekoga, ki bolj zagovarja holdanje. Ni čudno, da so na tem forumu aktivni samo kripto veterani, ko pa ne damo možnosti nobenememu novemu, da se sploh vključi!

Torej Gre80, kontaktiraj Tonisa in Aquafrienda in če boš imel malo sreče, boš sprejet v skupino, kjer je ogromno namigov in znanja za uspešen trading.

branimirII ::

Jaz sem v njihovi skupini in ti lahko iz prve roke povem, da je njihova skupina bolj na pocitnicah. Se ne dogaja prav dost.

Vazelin ::

Tudi s privatno skupino elitnih hodlerjev se ne dogaja prav dosti.

Mato989 ::

neverlucky je izjavil:

branimirII je izjavil:

Sej ne. Priporocam Matota pa neblio. (v pararelnem vesolju)


Ne trolaj, mato ni trader ...
Kolega si je danes naredil acc, zato da bi se lahko vrgel v kripto in služil, in vse kar ti premoreš je, da mu predlagaš nekoga, ki bolj zagovarja holdanje. Ni čudno, da so na tem forumu aktivni samo kripto veterani, ko pa ne damo možnosti nobenememu novemu, da se sploh vključi!

Torej Gre80, kontaktiraj Tonisa in Aquafrienda in če boš imel malo sreče, boš sprejet v skupino, kjer je ogromno namigov in znanja za uspešen trading.


Čeprav je boldano pravilno napisano, mi je vedno smešno ko se tako togo deli na hodlerje in traderje.... za mene osebno so dejanski hodlerji le tisti ki dejansko hodlajo BTC že nekaj let brez prodaje... ampak nekako se je na tem forumu in tudi drugje dalo hodler vzdevke kar vsakemu ki ni prodajal januarja ali kaj podobnega... kot da bi nekdo lahko točno zadel vrh...

Kar se pa tega gospodiča tiče ki je vprašal kar pač je... vprašanje če se sploh splača tradat tale market trenutno... z 1.000EUR zagotovo ne... če pa bo dal v trading 10.000EUR pa lahko na bitstampu lovi dnevne premike XRPja za 2%... sicer osebno odsvetujem ampak po želji, day trading je vedno tako da prej ali slej spušiš in ker če hočeš delat nek keš v tem marketu moraš zdaj igrat na leverage (kar spet odsvetujem) ali pa moraš tradat 10k, kar nima kar vsak kekec se potem vedno zgodi da če day tradaš all in ali z 75% keša da boš naletel na mino in sušil 90% keš od dobrih tradov... in na koncu boš videl da se ne splača...

se spomnim ko sem lani day tradal LTCje iz 100 komadov (cca 3k) sem prišel na 113 v cca. 1 mesecu, konzervativno tradanje... no pol sem pa 1 dan zjebal in sem prodal in je šlo gor in sem kupil na koncu nazaj 101 LTC... torej 1% donos v cca. 40 dneh... in bog ve koliko ur gledanja v grafe od RSIja naprej. Takrat sem dejal da se tega več ne grem razen če bi tradal z 100k =) ker potem rabiš 2 dobra trada na mesec in si na 5% profita kar pa je 5k... s tem se pa že da igračkat.

Osebno sem zagovornik tega, da nardiš research v nekaj kar dejansko verjameš in ima idejo ki bo koristna, po možnosti je to protokol ali kaj dejansko koristnega kar bi znalo bit uporabno in potem v to vložiš in se odločaš o prodajah in nakupih skozi swinge sentimenta ipd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

kakob ::

neverlucky je izjavil:

Obrni se na njih. Dejansko jim gre tako dobro, da so lahko pustili službe in se preživljajo samo s tradeanjem.


Službe nikoli niso imeli in the first place. Preživljajo se pa s socialko.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

branimirII ::

Za cnd je danes andrej bohinc dal namige kje kupit in kje prodat. Ampak ne vem ce je pravilen namig. Kaj vi mislite?

Gre80 ::

Hvala vsem za odgovor. Sem ze gledal na youtubu in malo po netu. Samo vsepovsod hocejo vsi neke velike zneske ,da se pridruzis.
Mislim pa ,da je zadeva glede day tradinga mozna v kriptu ali v delnicah. Mogoce se se kdo javi ,da pomaga. Bi bil zelo vesel in hvalezen.
Mislim ,da si je potrebno pomagati.

Mato989 ::

Ja saj nihče ne trdi da day trading ni možen, mnogi ga prakticirajo, samo če boš ti vložil 1.000 ali pa 2.500 je brezveze tradat.... swing tradanje še mogoče, ampak da boš pa lovil nek % ali 2 in potem en dan spušil 5% ker boš moral dajat all in drugače se ti pri jurija ali dveh itak ne bo poznalo, pa nima nekega vlkega smisla.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

branimirII ::

Kot pravi mato, trenutno ni kej za trejdat. Ce verjames v kaksen projekt ga kupis ko bo dip. Pocakas par let in voila. Kupis nov renault clio. Tisti, ki obljubljajo lambo, bejz stran od njih, nateg sto posto.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Mato989 je izjavil:

Ja saj nihče ne trdi da day trading ni možen, mnogi ga prakticirajo, samo če boš ti vložil 1.000 ali pa 2.500 je brezveze tradat.... swing tradanje še mogoče, ampak da boš pa lovil nek % ali 2 in potem en dan spušil 5% ker boš moral dajat all in drugače se ti pri jurija ali dveh itak ne bo poznalo, pa nima nekega vlkega smisla.


Odvisno kako si dober in kakšne namige dobivaš. Tam v skupini zadeva neka gospa coine, ki potem pumpajo za 20% - 30% z več kot 70% verjetnostjo. Lahko začneš tudi z malim vložkom in boš nekaj mesecev potreboval, da si narediš bankroll. Potem, ko boš pa imel več 10k$ na računu pa boš najbrž že tako ali tako sam dovolj dober, da boš profitabilno tradeal!

gustek_si ::

NEBL je prebil psihološko mejo 2$. Zdaj se ga več ne splača kupovati. Pri 2,2$ grem ven iz NEBL. 8-)

Mato989 ::

neverlucky je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ja saj nihče ne trdi da day trading ni možen, mnogi ga prakticirajo, samo če boš ti vložil 1.000 ali pa 2.500 je brezveze tradat.... swing tradanje še mogoče, ampak da boš pa lovil nek % ali 2 in potem en dan spušil 5% ker boš moral dajat all in drugače se ti pri jurija ali dveh itak ne bo poznalo, pa nima nekega vlkega smisla.


Odvisno kako si dober in kakšne namige dobivaš. Tam v skupini zadeva neka gospa coine, ki potem pumpajo za 20% - 30% z več kot 70% verjetnostjo. Lahko začneš tudi z malim vložkom in boš nekaj mesecev potreboval, da si narediš bankroll. Potem, ko boš pa imel več 10k$ na računu pa boš najbrž že tako ali tako sam dovolj dober, da boš profitabilno tradeal!


In kako to zgleda? Namigov je koliko... par na mesec, kaj dosti več že ne... torej če predpostavima da na teden dobiš 1 namig in če imaš vložek 1.000€ in tradaš z 10% je to 100€... kako dolgo boš rabil ob 100% napovedih do 10.000€? Kaj šele če ene 3 zapored puhneš... Sploh pa tale prišepetovalka če bi res napovedovala z 70%+ verjetnostjo bi že bila milijarderka... in se še kar ukvarja z prodajanje tipov?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Pa še slabe zobe ima una napovedovalka

gustek_si ::

Meni je važna samo tehnologija, evri me ne zanimajo in Lamboti tudi ne. Sploh nima veze koliko je vreden NEBL v USD ker bomo nekega dne poslali en NEBL in bomo dobili za to vilo in dva lambota ter še eno jahtico. Materialno me sploh ne zanima, važna mi je tehnologija!

neverlucky ::

Mato989 je izjavil:

neverlucky je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ja saj nihče ne trdi da day trading ni možen, mnogi ga prakticirajo, samo če boš ti vložil 1.000 ali pa 2.500 je brezveze tradat.... swing tradanje še mogoče, ampak da boš pa lovil nek % ali 2 in potem en dan spušil 5% ker boš moral dajat all in drugače se ti pri jurija ali dveh itak ne bo poznalo, pa nima nekega vlkega smisla.


Odvisno kako si dober in kakšne namige dobivaš. Tam v skupini zadeva neka gospa coine, ki potem pumpajo za 20% - 30% z več kot 70% verjetnostjo. Lahko začneš tudi z malim vložkom in boš nekaj mesecev potreboval, da si narediš bankroll. Potem, ko boš pa imel več 10k$ na računu pa boš najbrž že tako ali tako sam dovolj dober, da boš profitabilno tradeal!


In kako to zgleda? Namigov je koliko... par na mesec, kaj dosti več že ne... torej če predpostavima da na teden dobiš 1 namig in če imaš vložek 1.000€ in tradaš z 10% je to 100€... kako dolgo boš rabil ob 100% napovedih do 10.000€? Kaj šele če ene 3 zapored puhneš... Sploh pa tale prišepetovalka če bi res napovedovala z 70%+ verjetnostjo bi že bila milijarderka... in se še kar ukvarja z prodajanje tipov?


Zgleda sem bil premalo očiten, da se delam norca [:/].
Seveda, da če bi dejansko imela tak winrate, bi bila že zdavnaj milijonarka, kar smo tudi že razčistili nekaj mesecev nazaj.

Vazelin ::

mene zanima denar, ne tehnologija;):D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

branimirII ::

Jaz imam win rate 93%. Pred pol leta sem vlozo 1.000 eurou. Zdaj imam skoraj 2.000. Kolko imate vi win rate? Win 98? Ima gdo?

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Moj winrate je -75%.

branimirII ::

Minus ni glih win rate. To je bolj dobiti poderane gate. :)

gustek_si ::

Moj winrate je kot od večine hodlerjev tukaj, cirka -98% za rizične kojne in -80% za dobre performerje. Kripto biznis!

branimirII ::

Ma dej nehi. Kaj trolate. Kot da ste vsi prisli sele decembra 2017 v ta govna.

gustek_si ::

Jaz hodlam že eno leto. Vmes sem mel že za Lambota, ampak sem prodal samo 5% kojnov in kupil moped. Potem je šlo samo še dol do danes.

Mato989 ::

branimirII je izjavil:

Jaz imam win rate 93%. Pred pol leta sem vlozo 1.000 eurou. Zdaj imam skoraj 2.000. Kolko imate vi win rate? Win 98? Ima gdo?


Jaz imam 400%... Lani v začetku Maja sem vložil 10k in imam danes 12k na TRRju in 28k portfolia :O
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Kolikor sem ti sledil si rekel da si vzel ven za eno stanovanje.

branimirII ::

Sej je. Dolga zgodba. V cernu so se igrali z "bozjim delcem" in prislo je do zamenjave casovne tirnice. Zdaj je cela zmesnjava. Od takrat naprej se nahajamo v pararelnem vesolju. V prvotnem vesolju je mato ze milijonar in neblio je tam vreden 264 dolarjev. Tukaj pa cela stala...

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kolikor sem ti sledil si rekel da si vzel ven za eno stanovanje.


Ma kaki, penzion ali nič... =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

branimirII je izjavil:

Sej je. Dolga zgodba. V cernu so se igrali z "bozjim delcem" in prislo je do zamenjave casovne tirnice. Zdaj je cela zmesnjava. Od takrat naprej se nahajamo v pararelnem vesolju. V prvotnem vesolju je mato ze milijonar in neblio je tam vreden 264 dolarjev. Tukaj pa cela stala...



:)):)):))

Mato989 ::

Pri 264USD na Nebl nisem milijonar, to je slabih 800 jurčkov komaj v dolarjih =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Dovolj za 10 stanovanj in vsaj 3500 mesečne rente. Kaj bi ti še rad?

branimirII ::

Mato989 je izjavil:

Pri 264USD na Nebl nisem milijonar, to je slabih 800 jurčkov komaj v dolarjih =)

Joj, mato...tale Cern ti je cist spral mozgane. Tam v pararelnem vesolju imas tudi nekaj btc-ja in druge shitcoine. Si pozabil? To vse skp znese vec kot teh mankajocih 200 jurjev do milijoncka.

Brivec ::

Mato989 je izjavil:

branimirII je izjavil:

Jaz imam win rate 93%. Pred pol leta sem vlozo 1.000 eurou. Zdaj imam skoraj 2.000. Kolko imate vi win rate? Win 98? Ima gdo?


Jaz imam 400%... Lani v začetku Maja sem vložil 10k in imam danes 12k na TRRju in 28k portfolia :O

Iz 230k USD si prišel na 40k USD. Samo prodati bi moral januarja.

branimirII ::

Lahko je zdaj biti pameten. Mato1 je vesel, ker januarja ni prodal. Neblio in btc zrasteta. Zdaj je milijonar. Mato2 pa izpade naiven in neumen loser , ker ni prodal januarja. Poleg tega ga zdaj vsi zajebavajo in gnjavijo. Temu cirkusu z klovnom Matotom ni videt konca.

Brivec ::

Pameten? Imeli ste 2 tedna da kliknete SELL. :D O jypu ki je stran vrgel milijone raje ne bi niti besede >:D

gustek_si ::

Meni se tudi zdi da je Mato kupil stanovanje iz profita. Zdaj pa govori o nekih 12k in 28k. To imajo babice našparano s slabimi penzijami. To je nula!!!

PrihajaNodi ::

Brivec je izjavil:

Pameten? Imeli ste 2 tedna da kliknete SELL. :D O jypu ki je stran vrgel milijone raje ne bi niti besede >:D



Jure bo z 800 btcji kar lepo še živel. Poleg tega ima še par miljard od firme, ne bat ti za njega.

Brivec ::

Imeli ste x50 in niste bili zadovoljni. Iz 1 plače ste dobili 50 plač. Iz ene mesečne plače ste jih pridelali za 4 let. Jaz vem da bi stisnil SELL.
But that's me

PrihajaNodi ::

gustek_si je izjavil:

Meni se tudi zdi da je Mato kupil stanovanje iz profita. Zdaj pa govori o nekih 12k in 28k. To imajo babice našparano s slabimi penzijami. To je nula!!!


Zarad davčne. Cifra, če se ne motim je bila nekje 70 do 80k ko je skeširal.

branimirII ::

Normalno, da imajo babice nasparane ce zivijo in sparajo 100 let. Ne pijejo, ne kadijo, pojedo malo, ne kockajo. A ti bi vse takoj.

PrihajaNodi ::

Brivec je izjavil:

Imeli ste x50 in niste bili zadovoljni. Iz 1 plače ste dobili 50 plač. Iz ene mesečne plače ste jih pridelali za 4 let. Jaz vem da bi stisnil SELL.
But that's me


Prvo moraš imeti sploh jajca vložit 10k. Takšnega balona kot je bil ne bo več, pa če se na glavo postavite. Riziko je večji kot pri delnicah, profit pa niti ne več tako visok.

Vazelin ::

Nodi: profit je še vedno možno doseči. Poglej Graft. Dobesedno 3 kratnik je bilo v par tednih (če si zadel dno in vrh). Profit je še vedno mogoč ampak seveda ne več par 10 kratniki kot januarja v dveh mescih.

Pozdrav v Romunijo :)

ps: se strinjam s tabo da takega balona ne bo v kriptu nikoli več

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

rokp ::

Zakaj bi pa stisnil sell sele pri 50 in ne ze pri 49? Too greedy? ;)

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Nodi: profit je še vedno možno doseči. Poglej Graft. Dobesedno 3 kratnik je bilo v par tednih (če si zadel dno in vrh). Profit je še vedno mogoč ampak seveda ne več par 10 kratniki kot januarja v dveh mescih.

Pozdrav v Romunijo :)


Ja pa z bankero si tudi lahko naredil več kot 50% če si vložil sedaj v podnu. Ti si naredil profit? Raje povej koliko si spušil z Icn. Sedaj bit pametn je vsak lahko.

Vazelin ::

Ja, za nazaj je lahko bit pameten.;)
Sem nabavil nekaj zadev v zadnjih treh mescih, cca tisočaka. Longterm
««
899 / 976
»»