» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
845 / 976
»»

1pioneer ::

Lahko pa d.o.o. odpres in kupis licenco za privat banko, pa se lahko igras ce zelis. Samo rabis kapital ;)

cezplotnik ::

@Cuzreasons

Verjamem, da so te v šoli učili nekaj. Verjamem, da ekonomisti verjamejo v svoje dogme, sicer sistem ne bi laufal. Torej je potrebno izobraziti hordo diplomantov, ki verjamejo, da je tak sistem v redu.

Sam sem v core naravoslovju, kjer nas niso učili dogm, temveč razmišljanja s svojo glavo, preverjanja hipotez, kritičnosti ne glede na vir informacije. Moram reči, da mi ta osnova v življenju kar dobro služi.

Kaj pravi zdrava pamet?
1.) Ne moreš izposoditi več kot imaš.
2.) Če za to, da nekomu posodiš več kot imaš, dobiš obresti, potem vsaka odplačana obrest pomeni v sistemu ustvarjen denar. Denar torej ustvarjajo tisti, ki odplačujejo obresti. Seveda pa to omogočajo centralne banke, ki izposojajo denar, ki ga ni, bankam, ki izposojajo denar, ki ga ni, podjetjem in fizičnim osebam. Fizično ta denar realiziramo mi, z našim delom.
3.) Še več, tisti, ki posojajo denar, za to v končni fazi niti ne prevzemajo odgovornosti. To smo videli z dokapitalizacijo naših bank. Posledica t.i. "too big to fail" mentalitete.
4.) Iz prve roke vem, da se v bankah ne dela nič drugače kot pred 2008. Iskreno upam, da bodo ljudje zadosti pametni, da še ene dokapitalizacije ne bodo trpeli.
5.) Upam, da se ta neumen ekonomski model čimprej konča, a dvomim da bi se lahko končal mirno.

1pioneer ::

Današnji sistem je potreba posodobiti, seveda. Vendar deflatorna valuta ne bo nič boljša. Potreben je nek hibrid. Too big to fail se enostavno odseka in naj propade firma, ki je slabo poslovala. Sej to je zdravo. To je problem nekih elit, ki so reševali kapitalizem s socializmom in to zaradi pohlepa. Ko bo nova kriza, bodo glih tako dokapitalizirali in nas ne bodo prav nič vprašali tako kot pri zadnji krizi ne. Mi nimamo vpliva pri temu, da se to spremeni je potrebna revolucija na seh ravneh današnjega življenja, na kar pa 95% ljudi ni pripravljenih, ker ne vedo o temu ali pa enostavno nočejo sprememb...

janig ::

Spostovani,

Predlagam, da se pobrise to offtopic trolanje in vsem sodelujocim podeli nazive zaradi smetenja teme.

Hvala in lep pozdrav.

Mato989 ::

tapravi trol se je oglasil =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Baja ::

@mato:

janig je izjavil:

Jst se tudi trudim da bi bil PNG pa mi ne uspeva.

@janig
najdi par modov pa jih poslji v 3pm. bi moralo zadostovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

saule ::

janig je izjavil:

Spostovani,

Predlagam, da se pobrise to offtopic trolanje in vsem sodelujocim podeli nazive zaradi smetenja teme.

Hvala in lep pozdrav.


Trolaš bolj kot ne ti, ker ti ni jasno o čem je sploh govora. To kar mi debatiramo je še kako relevantno za špekuliranje cen kriptovalut.

1pioneer je izjavil:

Današnji sistem je potreba posodobiti, seveda. Vendar deflatorna valuta ne bo nič boljša. Potreben je nek hibrid. Too big to fail se enostavno odseka in naj propade firma, ki je slabo poslovala. Sej to je zdravo. To je problem nekih elit, ki so reševali kapitalizem s socializmom in to zaradi pohlepa. Ko bo nova kriza, bodo glih tako dokapitalizirali in nas ne bodo prav nič vprašali tako kot pri zadnji krizi ne. Mi nimamo vpliva pri temu, da se to spremeni je potrebna revolucija na seh ravneh današnjega življenja, na kar pa 95% ljudi ni pripravljenih, ker ne vedo o temu ali pa enostavno nočejo sprememb...


Inflacija ni problem. Problem je razporeditev te inflacije. Kam gre naštempljani denar.

Aka: kam in komu gredo narudajeni žetoni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

neverlucky ::

janig je izjavil:

Spostovani,

Predlagam, da se pobrise to offtopic trolanje in vsem sodelujocim podeli nazive zaradi smetenja teme.

Hvala in lep pozdrav.


Se spomnim lani maja, ko smo tukaj razpredali, ali se bolj splača vložiti v ta ali oni ICO. Ali je bolje izbrati tega, ki bo čez 4 mesece prišel na menjalnice in bo x10 ali tega, ki bo prišel čez 1 leto + stakanje in gre x25. To so bili časi. Časi, ko smo sanjali o tem, da bomo lahko pustili naše službe za 6€/h in da bomo lahko uživali enako življenje kot izbrana elita sedaj.

Zadnje mesece pa je na tem forumu sama depresija in ugibanje ali bomo padli na 7k, 6k ali 3k. Kako se časi spreminjajo...

saule ::

1pioneer je izjavil:

Lahko pa d.o.o. odpres in kupis licenco za privat banko, pa se lahko igras ce zelis. Samo rabis kapital ;)


Jup, rabim vrjet v iste samoroge. Pa ne. In po tem ni potrebe.

neverlucky je izjavil:

janig je izjavil:

Spostovani,

Predlagam, da se pobrise to offtopic trolanje in vsem sodelujocim podeli nazive zaradi smetenja teme.

Hvala in lep pozdrav.


Se spomnim lani maja, ko smo tukaj razpredali, ali se bolj splača vložiti v ta ali oni ICO. Ali je bolje izbrati tega, ki bo čez 4 mesece prišel na menjalnice in bo x10 ali tega, ki bo prišel čez 1 leto + stakanje in gre x25. To so bili časi. Časi, ko smo sanjali o tem, da bomo lahko pustili naše službe za 6€/h in da bomo lahko uživali enako življenje kot izbrana elita sedaj.

Zadnje mesece pa je na tem forumu sama depresija in ugibanje ali bomo padli na 7k, 6k ali 3k. Kako se časi spreminjajo...


To ti govoriš o par moonboyih, ki že itaq niso mel pojma kaj delajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

janig ::

saule je izjavil:


Inflacija ni problem. Problem je razporeditev te inflacije. Kam gre naštempljani denar.

Aka: kam in komu gredo narudajeni žetoni.

Kam gre denar? Centralna banka ga posobi ostalim bankam in te ga posojajo naprej. Imas kaksen boljsi predlog?

saule ::

janig je izjavil:

saule je izjavil:


Inflacija ni problem. Problem je razporeditev te inflacije. Kam gre naštempljani denar.

Aka: kam in komu gredo narudajeni žetoni.

Kam gre denar? Centralna banka ga posobi ostalim bankam in te ga posojajo naprej. Imas kaksen boljsi predlog?


V teoriji je ta princip super.

Samo v praksi se je sfižil. Nihče, razen centralne banke, nima absolutnega nadzora nad tem kako se razporeja inflacija. NDA sem, NDA tja. Kompleksnost javnih razpisov nepopisna. Kompleksnot pridobivanja (večjih) kreditov? Vrjameš v naše samoroge? Ne, yea well, bad luck for you. Kredit dobijo samo tisti, ki so z nami.

Samo čakam na nasledjnjo: kredite se daje po parametrih uspešnosti. In ti parametri so seveda interni, ocenjejujo jih pa jasno "naši ljudje", po "internih" standardih. In zato še vedno plačujemo za uspešne kredite 2000-ih.

Baja ::

banke ga nic ne posojajo naprej ker gre za nakupe/poplačilo (karkoli že mučkajo knigovodsko) njihovih propadlih nalozb. banke so propadle! gor jih drzijo dokapitalizacije (legalna kraja) in štemplanje fiata (devaluacija valute).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

saule ::

Tu bi samo še dodal da je zato crypto cool: karkoli se že greš bo kristalno jasno vidno. Vnaprej. Ne, da se kao nekej prepucavamo za nazaj.

janig ::

saule je izjavil:

janig je izjavil:

saule je izjavil:


Inflacija ni problem. Problem je razporeditev te inflacije. Kam gre naštempljani denar.

Aka: kam in komu gredo narudajeni žetoni.

Kam gre denar? Centralna banka ga posobi ostalim bankam in te ga posojajo naprej. Imas kaksen boljsi predlog?


V teoriji je ta princip super.

Samo v praksi se je sfižil. Nihče, razen centralne banke, nima absolutnega nadzora nad tem kako se razporeja inflacija. NDA sem, NDA tja. Kompleksnost javnih razpisov nepopisna. Kompleksnot pridobivanja (večjih) kreditov? Vrjameš v naše samoroge? Ne, yea well, bad luck for you. Kredit dobijo samo tisti, ki so z nami.

Samo čakam na nasledjnjo: kredite se daje po parametrih uspešnosti. In ti parametri so seveda interni, ocenjejujo jih pa jasno "naši ljudje", po "internih" standardih. In zato še vedno plačujemo za uspešne kredite 2000-ih.

To s krediti je drug problem.

Nekdo pac mora kontrolirat inflacijo. Ko je ekonomija v recesiji je treba spodbudit potrosnjo, zaposlovanje itd. In ko je ekonomija na vrhuncu bi verjetno deflacija bila OK. Ampak tukaj je problem, ker nobena politika ne bo vzpodbujala deflacije. Zaposlovanje bi se zmanjsalo, potrosnja, ... in vlada bi izgubila stolcek na naslednjih volitvah.

Mato989 ::

janig je izjavil:

saule je izjavil:


Inflacija ni problem. Problem je razporeditev te inflacije. Kam gre naštempljani denar.

Aka: kam in komu gredo narudajeni žetoni.

Kam gre denar? Centralna banka ga posobi ostalim bankam in te ga posojajo naprej. Imas kaksen boljsi predlog?


Ja če bi že radi tiskali denar, naj ga tiskajo in delijo ljudem premosorazmerno z trenutnim stanjem na bančnih računih (stakanje) ali pa obratno sorazmerno z stanjem na računih (težko izvedljivo)

To da je moja plača recimo 850€ neto na mesec inflacija pa 2,5%, meni ne garantira da bom naslednje leto imel 2,5% povišice... in zato je inflacija neenakomerna... tisti ki so meli leta 2004 605€ neto so imeli ok plačo, danes pa je to minimalec... in če si niso izborili enake procentualne povišice so danes realno na slabšem, vsa zahvala pa gre inflaciji
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

saule ::

janig je izjavil:

saule je izjavil:

janig je izjavil:

saule je izjavil:


Inflacija ni problem. Problem je razporeditev te inflacije. Kam gre naštempljani denar.

Aka: kam in komu gredo narudajeni žetoni.

Kam gre denar? Centralna banka ga posobi ostalim bankam in te ga posojajo naprej. Imas kaksen boljsi predlog?


V teoriji je ta princip super.

Samo v praksi se je sfižil. Nihče, razen centralne banke, nima absolutnega nadzora nad tem kako se razporeja inflacija. NDA sem, NDA tja. Kompleksnost javnih razpisov nepopisna. Kompleksnot pridobivanja (večjih) kreditov? Vrjameš v naše samoroge? Ne, yea well, bad luck for you. Kredit dobijo samo tisti, ki so z nami.

Samo čakam na nasledjnjo: kredite se daje po parametrih uspešnosti. In ti parametri so seveda interni, ocenjejujo jih pa jasno "naši ljudje", po "internih" standardih. In zato še vedno plačujemo za uspešne kredite 2000-ih.

To s krediti je drug problem.

Nekdo pac mora kontrolirat inflacijo. Ko je ekonomija v recesiji je treba spodbudit potrosnjo, zaposlovanje itd. In ko je ekonomija na vrhuncu bi verjetno deflacija bila OK. Ampak tukaj je problem, ker nobena politika ne bo vzpodbujala deflacije. Zaposlovanje bi se zmanjsalo, potrosnja, ... in vlada bi izgubila stolcek na naslednjih volitvah.


Inflacija je stvar družbe ne posameznikov. Ista pravila bi morala biti za vse. Pa niso.

Mato989 je izjavil:

janig je izjavil:

saule je izjavil:


Inflacija ni problem. Problem je razporeditev te inflacije. Kam gre naštempljani denar.

Aka: kam in komu gredo narudajeni žetoni.

Kam gre denar? Centralna banka ga posobi ostalim bankam in te ga posojajo naprej. Imas kaksen boljsi predlog?


Ja če bi že radi tiskali denar, naj ga tiskajo in delijo ljudem premosorazmerno z trenutnim stanjem na bančnih računih (stakanje) ali pa obratno sorazmerno z stanjem na računih (težko izvedljivo)

To da je moja plača recimo 850€ neto na mesec inflacija pa 2,5%, meni ne garantira da bom naslednje leto imel 2,5% povišice... in zato je inflacija neenakomerna... tisti ki so meli leta 2004 605€ neto so imeli ok plačo, danes pa je to minimalec... in če si niso izborili enake procentualne povišice so danes realno na slabšem, vsa zahvala pa gre inflaciji


Recimo! Naprintaš miljarde in jih razporediš premosorazmeno med ljudi.

The trick is: denar ni sredstvo napredka (to je ena izmed večjih zablod anyways), denar je v tem sistemu sredstvo kontrole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

janig ::

saule je izjavil:

Recimo! Naprintaš miljarde in jih razporediš premosorazmeno med ljudi.

Bankam tudi kaj ali nic? Recimo, da jst imam super idejo in bi si rad sposodil denar za mojo idejo ali pa podjetja potrebujejo inekcijo denarja. Naj grem do Matota in ostalih, da mi posodijo denar?

saule ::

janig je izjavil:

saule je izjavil:

Recimo! Naprintaš miljarde in jih razporediš premosorazmeno med ljudi.

Bankam tudi kaj ali nic? Recimo, da jst imam super idejo in bi si rad sposodil denar za mojo idejo ali pa podjetja potrebujejo inekcijo denarja. Naj grem do Matota in ostalih, da mi posodijo denar?


Jaz ne govorim, da rabimo revolucijo, jaz pravim, da rabimo evolucijo.

Namesto, da o tem odloča Janez, ki se slučajno piše Janša in je skozi 7 pokleknjenih kolen skonektan z Draghijem, naj se o tem raje razpravlja javno. Če je interes javnosti, da tvoja ideja dobi nek kredit super.

Preden o tem kakšna vesljska ideja je to: to je crpyto-kickstarter z centralno banko v glavni vlogi. Ja, praktično se to vsem zdi nemogoče ker se guzonje svoji moči ne bodo odrekle in se šle dejanske demokracije ampak ni več daleč ta dan;)

janig ::

Zal je tako, da ekonomija je malo bolj kompleksna zadeva, kot se zdi na prvi pogled in na STju ne bomo resli sveta :)

saule ::

janig je izjavil:

Zal je tako, da ekonomija je malo bolj kompleksna zadeva, kot se zdi na prvi pogled in na STju ne bomo resli sveta :)


Ekonomija je precej enostavno zadeva.

janig ::

Pa kje si ti bil, ko je bila (je se?) v Evropi recesija? To bi ti resil med malco.

saule ::

janig je izjavil:

Pa kje si ti bil, ko je bila (je se?) v Evropi recesija? To bi ti resil med malco.


Za koga pa je bila recesija?

janig ::

? Europsko gospodarstvo bi moral resit. Visoka brezposelnost (v vecini drzav), mladi brez sluzb, podjetja propadajo. To moras resit.

saule ::

janig je izjavil:

? Europsko gospodarstvo bi moral resit. Visoka brezposelnost (v vecini drzav), mladi brez sluzb, podjetja propadajo. To moras resit.


Europsko gospodarstvo je zate kdo?

Kar ti hočem povedat je spet isto kot vse prej kar pišem: če držiš v rokah štempljalnico denarja zate ni recesije.

branimirII ::

Ajde ti ekonomista ko si tako pametan, resi nam ovu kripto zagonetku i povej gdaj da kupimo i prodamo.

janig ::

saule je izjavil:

janig je izjavil:

? Europsko gospodarstvo bi moral resit. Visoka brezposelnost (v vecini drzav), mladi brez sluzb, podjetja propadajo. To moras resit.


Europsko gospodarstvo je zate kdo?

Kar ti hočem povedat je spet isto kot vse prej kar pišem: če držiš v rokah štempljalnico denarja zate ni recesije.

Sepravi resitev je ekonomija, kjer ljudje upravljajo štempljalnico denarja?
Ne vem, mogoce.

branimirII ::

Tema se je izrodila. Ne znaju napovedat kriptovalute. Zato nabijaju nekaj o ekonomiji.

janig ::

Branimir, resujemo svet. Daj mir prosim!

saule ::

branimirII je izjavil:

Ajde ti ekonomista ko si tako pametan, resi nam ovu kripto zagonetku i povej gdaj da kupimo i prodamo.


Super simpl: vzameš svoj holdings, par mesecev časa, narediš background checks projektov, ki se ti slišijo zanimivi, tiste oceniš z 1-10. Posvetuješ se z ljudmi za katere vrjameš da se jim kaj sanja o novih tehonologijah, da so vizionoarji in da so managerji (oz se posvetuješ najprej z enimi potem z drugimi). Ne preko foruma;)

Podeliš svoj holdings na 20 delov in razpršiš med top 20 projektov o katerih razumeš kako mislijo spremenit določen market segment. Sit back, relax, enjoy the show in poglej čez 2 leti kako ti je ratalo.

branimirII je izjavil:

Tema se je izrodila. Ne znaju napovedat kriptovalute. Zato nabijaju nekaj o ekonomiji.


Pa ja. Itaq samo tebe čakamo da nam TA narediš;D

janig je izjavil:

saule je izjavil:

janig je izjavil:

? Europsko gospodarstvo bi moral resit. Visoka brezposelnost (v vecini drzav), mladi brez sluzb, podjetja propadajo. To moras resit.


Europsko gospodarstvo je zate kdo?

Kar ti hočem povedat je spet isto kot vse prej kar pišem: če držiš v rokah štempljalnico denarja zate ni recesije.

Sepravi resitev je ekonomija, kjer ljudje upravljajo štempljalnico denarja?
Ne vem, mogoce.


Temu se reče crypto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: saule ()

janig ::

Evo svet resen.

cezplotnik ::

janig je izjavil:


Ko je ekonomija v recesiji je treba spodbudit potrosnjo...

Spet. Ekonomska logika.
Se spomnim nekega novoskaljenega "bisera" ekonomske fakultete na srečanju gimnazijskih sošolcev. V gorski koči smo imeli ves pribor, krožnike in vse ostalo kot tudi vodo za pomivanje itd. On pa mi je skušal prodati, da naj namesto tega raje kupimo in uporabljamo plastični pribor, ker je za ekonomijo pomembno, da čim več trošimo. Pa čeprav vse to konča na smetišču (ali pa v kakšni grapi), v podtalni vodi, v morju. Važno, da se troši in da imamo gospodarsko rast.

Torej ves problem je, da rabimo eksponentno rast, s katero sploh lahko saniramo eksponentno naraščajoč dolg...

Pri osvobajanju iz tega sfaljenega finančnega sistema bi lahko pomembno vlogo odigrale ravno kriptovalute... in zato ta debata v tej temi.

saule ::

janig je izjavil:

Evo svet resen.


Not yet. Lahko komot kaj dodaš;)

janig ::

@cezplotnik Jaz ne znam napovedat (si predstavljat), ali bi v recesiji bila majhna inflacija OK. Ali celo brez inflacije, ker recimo bitcoin je nekoc ne bo imel (ker kripto je resitev za ekonomijo). Ce vidva mislita, da bi bilo OK potem prav. Nisem niti ekonomski ekspert.

Looooooka ::

Ko ekonomisti pridejo delit resitve za tehnologijo, ki je bila izumljena zato, ker je imel nekdo poln k. ekonomistov in bank...

janig ::

Meni pravis? Nisem niti ekonomist, ce je kripto resitev za ekonomijo potem prav. Ne vem.
Ne trolam, kot ponavadi, ker vem, da bo kdo to pomislu :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

Mato989 ::

janig je izjavil:

Zal je tako, da ekonomija je malo bolj kompleksna zadeva, kot se zdi na prvi pogled in na STju ne bomo resli sveta :)


Ekonomija je dejansko umetno komplicirana zadeva, to pa zato ker vse ekonomsko orientirane odločitve povečini prikažejo rezultate čez nekaj let ali celo desetletij (primer ukinitev zlatega standarda) in zato so vsa ta "reševanja" posledica netestiranih sprememb preteklosti... če bi še danes bili na blagovni menjavi, recesije ne bi poznali =) (pa da ne bo kdo vzel da to propagiramo samo prikazujem kako je ta "problem" čisto umeten)

Zakaj smo 2008 padli v recesijo? Zato ker imamo sistem ko vse kar ni non stop rast je slabo, čeprav to ni vzdržno... in ker so uspeli v to prepričat delničarje, vlagatelje, večino folka, dejansko po tem ko ni rasti folk proda delnice itd, in te dodatno padejo... in tako sprožiš spiralo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mato989 ::

Coinbase Gets $20 Billion Prime Client, Ads Back on Facebook


Če je kdo spraševal koliko so ti specialni clienti za Coinbase pro za institucionalne investorje itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Majkomilo ::

Uporablja kdo kreditno kartico cryptopay? Kako se kaj obnese in ali je morda kakšna boljša alternativa?

Baja ::

tale dip btcja ponoči zgleda, kot da so odprli sezono lova na medote :)

Kr_enn ::

Ne zgleda ravno, če se matra pri 7800 :)

Baja ::

Vazelin ::

Folk zgleda prelaga iz shitcoinov nazaj v BTC.:) Dominance 46% in raste. Čakte da pride čez 50. Raje si ne predstavljam kam lahko padejo alti, ko se zgodi pravi beg v BTC.

In ja, BTC je kljub vsemu še vedno the choosen one ;)

tommorrow ::

Folk so pač ovce.

branimirII ::

Zdaj je treba spet navlect nove zrtve u bitcoin. Treba naredit novo splosno vzdusje, da bo spet rasto. Ko bo vecina u long pa jih skrsiti. Likvidirat long pozicije. Dobicke u dzep i gremo naprej. Tako kot su to naredili na 5700 btc. Vecina je bila u short. Usi su govorili, da je gotovo, da bo pado na 3000 i tako dalje. I potem uletiju oni i likvidiraju short pozicije i gremo jovo na novo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

sivistol ::

branimirII je izjavil:

Zdaj je treba spet navlect nove zrtve u bitcoin. Treba naredit novo splosno vzdusje, da bo spet rasto. Ko bo vecina u long pa jih skrsiti. Likvidirat long pozicije. Dobicke u dzep i gremo naprej. Tako kot su to naredili na 5700 btc. Vecina je bila u short. Usi su govorili, da je gotovo, da bo pado na 3000 i tako dalje. I potem uletiju oni i likvidiraju short pozicije i gremo jovo na novo.


a lahk slovensko prosim, nismo tle hrvati


sam če pogledate se btc odbil na montly 21ema
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

branimirII ::

a lahk slovensko prosim, nismo tle hrvati


Koliko sem jaz informiran, tle mrgoli hrvatov. Srbov. Bosancev. Pa slovencev.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

[Michael] ::

Ko smo ravno pri jezikih, v angleščini se tudi dosti piše pa se nihče ne pritožuje.

A uporablja kdo Masternode, se obnese?
Ali pa Trade bot?
Ker za tele kratke manjave presedim preveč za rač. pa še minus delam ;((

branimirII ::

Kaj bos reko da ne? Samo poglej imena pa ti bo jasno. Baja, lamborđini , majkomilo, Mato, branimir. Ni nas malo.

Mato989 ::

As Expected, Google Backtracks On Cryptocurrency Advertising Ban


haha, vedno bolj deluje kot koordiniran napad da so lahko nekateri kupovali ceneje... Goodle, Facebook, obojni Ameriške firme... čudno... naslednji bo liftal ban twitter?

Bitcoin ETF "Nearly Certain" To Win Approval Later This Year


An ETF can basically only drive the price up. It's funny how they announced the futures first......the price skyrocketed to $20k........then as soon as the futures open they pound it down to $6k........next up $100k.



It's as if the CME and the CBOE were in on the plan the whole time. I couldn't think of a better way to milk every penny out of this. If the ETF came first they never would have been able to do what they did.


The Bank Of England Could Use Bitcoin To Toughen Up The Banks Defences


Bitcoin Hits 2-Month High as G20 Ministers See No Urgency to Further Regulate Cryptocurrencies


Še vedno čakamo modela ki je trdil kako bo kmalu vse regulirano in bodo vsi banali =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

louser ::

Tukaj sem.
««
845 / 976
»»