» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
726 / 976
»»

Vazelin ::

nodi: haha Tesla ja. :)) Un ta zelen porše bo nagrada ko gre litecoin x100

Drevesce je izjavil:

Jebo vas že ta Lambo. Popolnoma useless avto za po Sloveniji, na zavoju pa tudi hitro letiš ven, če nimaš dost filinga.

Tanovi lamboti so retard proof. Ni to čas Countacha. Lahko se sliši ceneno ampak že zaradi pi*k bi ga mel in fural sugar daddya :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

profdoktor ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz bi ga imel. Baba je ze serijsko not zmontirana.

Ta ti je pa ratala! :)):)):))

Vazelin ::

janig je izjavil:

kakob je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Aqua ne,daj se jaz te podpiram


Tudi jaz ga podpiram pri umiku s foruma.

Meni je kul, ce je tukaj, ker ima profdoktor vec materiala za trollat. Ce se kdo opece, je pac sola za naprej

profdoktor je early adopter in misli vse resno.

kingsix ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

kingsix je izjavil:

Tip je pred slabim letom spraševal glede walletov kako in kaj.. Stručko.


Ce ima clovek dovolj zanimanja, se lahko v zelo kratkem nauci vec od nekoga, ki je 10 let v tem.

Aqua je en tak primer, trolli pa se raje ukvarjajo s hateanjem, kot pa da bi potegnili nekaj dobrega iz njegovih objav.


Če bi res toliko znal kot hoče da ljudje mislijo bi v kriptu bil že veliko prej. On je prišel že za hypom celo.. Takrat je že vlagala moja frizerka, ki pred tem niti ni uporabljala pcja. Toliko o prepoznavanju trendov itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Jaki-1 ::

Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Vazelin ::

kingsix je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

kingsix je izjavil:

Tip je pred slabim letom spraševal glede walletov kako in kaj.. Stručko.


Ce ima clovek dovolj zanimanja, se lahko v zelo kratkem nauci vec od nekoga, ki je 10 let v tem.

Aqua je en tak primer, trolli pa se raje ukvarjajo s hateanjem, kot pa da bi potegnili nekaj dobrega iz njegovih objav.


Če bi res toliko znal kot hoče da ljudje mislijo bi v kriptu bil že veliko prej. On je prišel že za hypom celo.. Takrat je že vlagala moja frizerka, ki pred tem niti ni uporabljala pcja. Toliko o prepoznavanju trendov itd.

tudi gates je bil šele par 10 let po prvem računalniku:D

kakob ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

kingsix je izjavil:

Tip je pred slabim letom spraševal glede walletov kako in kaj.. Stručko.


Ce ima clovek dovolj zanimanja, se lahko v zelo kratkem nauci vec od nekoga, ki je 10 let v tem.

Aqua je en tak primer, trolli pa se raje ukvarjajo s hateanjem, kot pa da bi potegnili nekaj dobrega iz njegovih objav.


Naj objavi kaj dobrega, pa bomo potegnili ven.

Čakam.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

tonis ::

Se kdaj vprašaš kaj dobrega si objavil ti? To te resno vprašam.
Jaz forum spremljam nekaj mesecev, pa ne vem če sem od tebe izvedel kaj koristnega.

kakob ::

tonis je izjavil:

Se kdaj vprašaš kaj dobrega si objavil ti? To te resno vprašam.
Jaz forum spremljam nekaj mesecev, pa ne vem če sem od tebe izvedel kaj koristnega.


Seveda, na ogled tukaj: https://slo-tech.com/forum/c111980
Never take a financial advice from someone who works for a living.

Horejšio ::

ETCBTC 1:10 najmanj

Horejšio ::

ETH, za prej. Also Dash je na robu živčnega zloma.

profdoktor ::

8600$ uffffff, skoraj ATH. Dajmo še malo potegnit!!!

galu ::

Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

neverlucky ::

A mi nekdo na kratko razlozi, kaj pomeni tak tweet? Se mi dozdeva priblizno, vem pa ne.

janig ::

janig je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Torej kdor ga je kupil, še je vedno v profitu. Pa zapiši si današnji datum, ko je vreden 16$, da se boš čez 3-4 leta tuko po glavi, ko bo vreden 20k $ in da si jih nisi nabavil, ko se je prodajal pod 20$.

Hvala. Sem kupil. Dal sem vse prihranke noter in zdaj cakam na x1000.

Mi tukaj trollamo in se zajebavamo, ampak zgleda, da eni res pričakujejo in upajo na bitcoin 2.0, kar je že žalostno vse skupaj. Ker teh bitcoin 2.0 je že dosti: Tezos, Cardano, Skycoin, NEO, Neblio, ... Lahko pa bodo vsi poleteli x10.000. Kdo ve.
En je v sosednji temi, celo predlagal OPju naj vzame kredit za Cardano. WTF ne veš ali trolla al kaj.

galu ::

neverlucky je izjavil:

A mi nekdo na kratko razlozi, kaj pomeni tak tweet? Se mi dozdeva priblizno, vem pa ne.


Likvidirana leveraged pozicija v vrednosti 10M. Exchange (Bitmex) je avtomatsko prodal njegov celoten vložek, da je poplačal njegov dolg do "posojilodajalcev". Koliko je dejansko izgubil je odvisno od vzvoda, ki ga je uporabil - definitivno nad 100k, bolj verjetno pa kak milijon. :D

P.S. ta pa je bil likvidiran v ~5 min: https://twitter.com/BitmexRekt/status/9... :))
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

gruntfürmich ::

kaj češ lepšega; folk navaljiva na shorte, nekdo pa stisne v btc vsaj kake pol miljarde (12.4.) da folk izgubi denar in btc-ji zamenjajo lastnika.
zdaj pa se kar vrstijo pozitivne novice da ja začne folk kupovati btc...

z zanimanjem pričakujem končni razplet tega.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

BTCPOO Ga pa seka

tonis ::

BTC RSIji od pol ure naprej so 80+ :) :) ampak še kar gor rine... (btw, kar je 70+ je prenakupljeno.

sparovcek2 ::

janig je izjavil:

janig je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Torej kdor ga je kupil, še je vedno v profitu. Pa zapiši si današnji datum, ko je vreden 16$, da se boš čez 3-4 leta tuko po glavi, ko bo vreden 20k $ in da si jih nisi nabavil, ko se je prodajal pod 20$.

Hvala. Sem kupil. Dal sem vse prihranke noter in zdaj cakam na x1000.

Mi tukaj trollamo in se zajebavamo, ampak zgleda, da eni res pričakujejo in upajo na bitcoin 2.0, kar je že žalostno vse skupaj. Ker teh bitcoin 2.0 je že dosti: Tezos, Cardano, Skycoin, NEO, Neblio, ... Lahko pa bodo vsi poleteli x10.000. Kdo ve.
En je v sosednji temi, celo predlagal OPju naj vzame kredit za Cardano. WTF ne veš ali trolla al kaj.


Ne trollam. Timing sicer nemogoče zadeti, ampak na rok parih let je to skorajda ziherca (pa verjetno bo že veliko prej pumpalo na polno).

sparovcek2 je izjavil:

Ada, Tron, Ncash, Storm, tudi EOS

Ada ima osupljive temelje, poleg tega je "poceni", hypable, dobro ime, ne moreš zgrešiti. Ostali coini pač hype material, ravno tej pa zato ker imajo dobro likvidnost in veliki playerji to rabijo, zato takšni coini radi pumpajo na polno.


Storm krenuo >:D

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

profdoktor je izjavil:

Sem vložil v 10 BCH za dobrih 6k pa da vidimo kam bo odletelo.

100% je tu. Za dojave, fikse i prelaze sem vam na voljo. Namig samo 25$. :D

Lep pozdrav,
dojavafiks.si

Yusef ::

http://www.deblock.co.kr/

Moj shill. 300 startupov v naslednjih 3 letih. Za Icx se v Koreji bolje odvija kot sem sploh pričakoval. Pa na novo cepajo zaposlitve. Pricakuje se rast.

Samo nekateri so še delusional, da bo partner Samsung. To malo dvomim.

Kamen na kamen palača in z vsakim kamnom višje bodo tudi korejci razpoznali pomen le tega, ker volume niti malo ni visok tam še. Kar se tam dol trejda je Eos, Ripple in momentalno Mithrill.

tonis ::

A je kdo pripravljen razložit kaj je ta rdeča črta, kamor se ravno zdaj zaletavamo:


Graf je enodnevni, črta pa je del ichimoku oblaka, in ob večini preteklih dotikov je bil tu odboj dol (to ni napoved, samo povem kaj je bilo za nazaj, kar je tudi vidno na sliki.)

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

neverlucky ::

Nodi, in ko zmanjka zaleta se zgodi tole:

High Voltage

Mato989 ::

This Is Your 2013 Potential Bitcoin Profit Opportunity All Over Again


PayPal's Latest Transaction Fees Might Push People to Cryptocurrencies


Russia's Supreme Court Overturns Decision to Block Bitcoin Website


Bitcoin price analysis: Passes another test; bulls say, next one please


Taiwan Mining Chip Manufacturer Sees Record Sales Amid BTC Bounce
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Horejšio ::

Šit, zgleda da gre BTC proti 8300

PrihajaNodi ::

neverlucky je izjavil:

Nodi, in ko zmanjka zaleta se zgodi tole:

High Voltage


Sem ga še dokupil. Se je zgodilo enako med 06 in 03.

Horejšio ::

Zna bit nedelja čas za poceni nabavo

Mato989 ::

Horejšio je izjavil:

Zna bit nedelja čas za poceni nabavo


Hočeš rečt da bo jutri ceneje kot je bilo kdajkoli letos? :P Če ne potem je čas za poceni nabavo že bil
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

profdoktor ::

Mato989 je izjavil:

This Is Your 2013 Potential Bitcoin Profit Opportunity All Over Again


PayPal's Latest Transaction Fees Might Push People to Cryptocurrencies


Russia's Supreme Court Overturns Decision to Block Bitcoin Website


Bitcoin price analysis: Passes another test; bulls say, next one please


Taiwan Mining Chip Manufacturer Sees Record Sales Amid BTC Bounce


Ne popusti, čeprav se je dol obrnilo.

Horejšio ::

Mato989 je izjavil:

Horejšio je izjavil:

Zna bit nedelja čas za poceni nabavo


Hočeš rečt da bo jutri ceneje kot je bilo kdajkoli letos? :P Če ne potem je čas za poceni nabavo že bil


Ne to. Alti so v nekaj urah padli za -10%. Zelo verjetno bodo jutri na -15% in takrat pač nabaviš, če se mal igraš (šortaš). Trend je pa itak na gor.

tonis ::

profdoktor je izjavil:

Mato989 je izjavil:

This Is Your 2013 Potential Bitcoin Profit Opportunity All Over Again


PayPal's Latest Transaction Fees Might Push People to Cryptocurrencies


Russia's Supreme Court Overturns Decision to Block Bitcoin Website


Bitcoin price analysis: Passes another test; bulls say, next one please


Taiwan Mining Chip Manufacturer Sees Record Sales Amid BTC Bounce


Ne popusti, čeprav se je dol obrnilo.


Dajmo Mato!
http://shrani.najdi.si/?1w/11r/4aoSG7c8...

IL_DIAVOLO ::

Priloznost za nakup je sla mimo. Skeptiki ze zaceli jokat.

Vazelin ::

When moon, diavo?

K0l1br1 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Priloznost za nakup je sla mimo. Skeptiki ze zaceli jokat.

Zakaj, saj je padlo?

kamiKaZaA ::

janig je izjavil:

janig je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Torej kdor ga je kupil, še je vedno v profitu. Pa zapiši si današnji datum, ko je vreden 16$, da se boš čez 3-4 leta tuko po glavi, ko bo vreden 20k $ in da si jih nisi nabavil, ko se je prodajal pod 20$.

Hvala. Sem kupil. Dal sem vse prihranke noter in zdaj cakam na x1000.

Mi tukaj trollamo in se zajebavamo, ampak zgleda, da eni res pričakujejo in upajo na bitcoin 2.0, kar je že žalostno vse skupaj. Ker teh bitcoin 2.0 je že dosti: Tezos, Cardano, Skycoin, NEO, Neblio, ... Lahko pa bodo vsi poleteli x10.000. Kdo ve.
En je v sosednji temi, celo predlagal OPju naj vzame kredit za Cardano. WTF ne veš ali trolla al kaj.

BTC je bil prvi in bo dokler bo crypto obstajal ( recimo ga nebodo uspeli uničit ), bil med TOP valutami, če ne kar vedno No.1. Ampak BTC je nepraktičen za vsakdanjo rabo, kjer bi šel v trgovino in kupil kruh ( opravil transakcijo v parih sekundah ), takoj za tem pa še plačal pivo v baru ( spet transakcija v parih sekundah ). In zato se tu odpira ena velika možnost za BTC 2.0 in kdor bo trofil ta coin, kateri bo imel hkrati poceni in zelo hitre transakcije, katere bodo konkurirale VISI, Mastercardu, American... bo zelo obogatel. In jaz upam, da sem trofil ta coin in sedaj tudi vem, da je potrebno počakat par let, magari bo to 3, 4, 5 ali več kot 5 let.

Če pa bi bil ziher, da je to ta, potem nebi vložil toliko koliko sem, ampak bi se zapufal do grla in potrpel teh par let, če bi potem postal skoraj milijarder zaradi tega vložka. Tako pa vseeno dopuščam možnost, da sem kupil napačni coin in da bom na koncu vse izgubil, ampak vložek je temu bil tudi primeren. Torej če izgubim, se nebom sekiral, sem pa vložil dovolj, da lahko postanem čez par let multi-milijonar, če slučajno rata. Pa že če bo na koncu izkupišek 1M € je to več kot dovolj za mene.

PrihajaNodi ::

Problem je previsoka volatilnost, tako da sigurno nisi trofnil pravega. Zamisli si gres po kruh, cez 10 minut po pivo, medtem pa vse pade za 15%. Edino, kar lahko btc\alti predstavljajo je anonimnost. Monero je ok, ampak pri manjsih zneskih so drage transakcije. Btcpoop se trudi to popravit. Srecno kekec.

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

Sem mislil vseeno da danes potegne BTC do vsaj 12.500$ da se prebije tale downtrend. Zgleda ne širite dovolj FOMO.

tommorrow ::

Saj bo jutri pod borznim komentarjem na rtv cela panika.

PrihajaNodi ::

profdoktor je izjavil:

Sem mislil vseeno da danes potegne BTC do vsaj 12.500$ da se prebije tale downtrend. Zgleda ne širite dovolj FOMO.


Prevec si pohlepen. Nauci se sortati s socialno pomocjo pa bo.

Vazelin ::

HODL !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

profdoktor ::

PrihajaNodi je izjavil:

profdoktor je izjavil:

Sem mislil vseeno da danes potegne BTC do vsaj 12.500$ da se prebije tale downtrend. Zgleda ne širite dovolj FOMO.


Prevec si pohlepen. Nauci se sortati s socialno pomocjo pa bo.

Zdaj boš dobival že skoraj 500$ dividend od države po novem in če to na vzvod porineš bo kar nekaj denarja iz te avtomatike. :))

Vazelin ::

ej nodi: če fukneš 400EUR socialke v shitcoin in gre ta shitcoin x1000 je to 400 jurjev. Valda boš povabil brata Vazelina na kakšno pijančevanje kaj

Vazelin ::

tommorrow je izjavil:

Saj bo jutri pod borznim komentarjem na rtv cela panika.

napačen račun. :D

PrihajaNodi ::

Vazelin za 400 jurjev ne samo da te povabim na pijancevnje, se cistokrvno nemsko dogo ti kupim. Vem pa da bi ti zapravil vse za kurbe name bi pa pozabil.

Vazelin ::

ah kje... zakupil bi 19i štuk v intercontinentalu in gostil izbrane člane te teme.:D

profdoktor ::

Jaz bi pa povabil 100 random ljudi iz foruma in potem bi se čudil kaki čudaki so prišli. To bi bila ali zabava epskih razsežnosti ali čisto mrtvilo. Bolj se nagibam k slednjemu. :)

Dtrader ::

No, fajn... Kdo bi se s kom skloftal? :)
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

PrihajaNodi ::

profdoktor je izjavil:

Jaz bi pa povabil 100 random ljudi iz foruma in potem bi se čudil kaki čudaki so prišli. To bi bila ali zabava epskih razsežnosti ali čisto mrtvilo. Bolj se nagibam k slednjemu. :)


Sam mene pa brata vazelina je skoraj a must da povabis. Dva reveza na kupu razgljabata o nosecnosti in obcutkih pa oba brez babe.

Zgodovina sprememb…

profdoktor ::

Odvisno, če bi se znata primerno obnašati, da ne bi z bonerji v trenirkah strašila brhkih mladenk.
««
726 / 976
»»