» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
72 / 976
»»

PrihajaNodi ::

Torej lovis vrhove -10, +10. Marcet cap je se vedno 127.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Pri lovljenju tega se prej ali slej nategneš :) in na koncu je ROI tako slab da je bolje sedet s prijatelji na pivu, imaš več od tega psihološko gledano :) razen če ti tradaš z 25k... potem pa mogoče ne.

Če s tem ne delaš 3% ROI je brezveze... po feejih seveda.

PrihajaNodi ::

In kaj delaš ti?

Vazelin ::

Mato čaka na korekcijo

Mato989 ::

Jaz kupim pri ceni pri kateri ocenim da je dobra naložba, si zastavim profit in ko ga dosežem prodam, razen če bolano raste pred mojimi očmi... To delam z 20% premoženja... ostalo holdan long term, ekr nimam časa in živcev gledat cel čas grafe in skoz pazit da prodam pravčasno.

Recimo kupo sem 5 etrov pri 225 in sem prodal pri 240... to je blo 45€ - feeja nekaj, in nisem skoz buljil not in gledal... to kar ti delaš sem probal 1 mesec... ROI je bil slabši kot če bi sedel pod mostom in igral na kitaro :)

Do danes sem največ zaslužil na coinih ki sem jih holdal, če jih likvidiram zdaj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

45EUR je premalo. Glej sem skoraj 100% da danes ne bo ostalo na -10 za LTC ob koncu dneva. Torej zakaj bi se tu kakorkoli opekel?
Pa ne upoštevat mojih nasvetov.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::


Rumour: all China ICO's will go through NEO


Nodi važn je ROI... če jaz stisnem nakup etra pri 225 in nastavim prodajo pri 240 in grem živet lajf je to boljši ROI kot če 10 ur gledam na borzo in nardim 150€

€/h so pomembni!

Seveda ne bo ostalo pri -10 ker se bo closalo in bo znova šlo naenkrat 0%...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:


Rumour: all China ICO's will go through NEO


Nodi važn je ROI... če jaz stisnem nakup etra pri 225 in nastavim prodajo pri 240 in grem živet lajf je to boljši ROI kot če 10 ur gledam na borzo in nardim 150EUR

EUR/h so pomembni!

Seveda ne bo ostalo pri -10 ker se bo closalo in bo znova šlo naenkrat 0%...


Kar pomeni da kupiš pri -10% in ko se spusti na -2% se pač v plusu. V šestih urah do zaprtje borze je pa lahko že zeleno.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Samo Nodi če je ob 23:59 -10% in je ob 00:00 0% to ne pomeni da si pridobil 10% to veš ne? :)

Kaj pa če kupiš zdaj pri -10% in je ob 23:59 -20? Pol si pa delal minus, pa še velika poraba časa :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Samo Nodi če je ob 23:59 -10% in je ob 00:00 0% to ne pomeni da si pridobil 10% to veš ne? :)


Jasno. Zato pa prej prodaš, ker si kupil poceni.

oracle ::

Trenutni razvoj cene se mi zdi zelo slab. Upam da ne pade pod 3000.

perci ::

Kriticno. Masaker. Fiasko. Sell, sell, sell!!!

PrihajaNodi ::

perci je izjavil:

Kriticno. Masaker. Fiasko. Sell, sell, sell!!!



Ma daj beži ti...:)zdaj se ne prodaja ampak kupi.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samo Nodi če je ob 23:59 -10% in je ob 00:00 0% to ne pomeni da si pridobil 10% to veš ne? :)


Jasno. Zato pa prej prodaš, ker si kupil poceni.


Samo vedno ti ne rata, in gre kdaj še bolj dol, kaj pa pol?

Te procente lovit je varljivo... važen je fiat ali pa btc.

Boš poročal kolko 10 tisočakov si zaslužo s tem, in kolko časa si porabil, daj si dokumentiraj, moj ROI je bil slabši kot minimalec na uro :) DOSTI slabši.

gtr ::

PrihajaNodi je izjavil:

perci je izjavil:

Kriticno. Masaker. Fiasko. Sell, sell, sell!!!



Ma daj beži ti...:)zdaj se ne prodaja ampak kupi.


Naslednja obrambna je pri 3200 $...

PrihajaNodi ::

Samo vedno ti ne rata, in gre kdaj še bolj dol, kaj pa pol?


Čakaš na dvig/padec.

Mato989 ::

Pol že holdaš tak kot jaz... torej :)

Vsak dan delat to je utrujajoče... 2 tedna še gre, pol pa začneš preračunavat ROI in je drek :)

Naslednja obrambna je pri 3200 $...


Tako je...

Pol pa 3.000... to sta dve cifri kjer bo nedeljski odboj verjetno oz. ponedeljkov :)

PrihajaNodi ::

Pol že holdaš tak kot jaz... torej :)


Ja v tejle rdeči sigurno ne bom prodajal, pa če mi vse skupaj propade. Prodam v +10% kupim v -10%.

Mato989 ::

Poglej samo današnji primer Nodi. ob 00:00 je bil na bitstampu BTC 3938 USD...

Ob 11:00 je bil 3829USD... si kupil takrat, češ da bo šlo spet v zeleno... kje smo zdaj? Še bolj v rdečem... in potem holdaš, ampak bolje je odpret long ko začne rast in maš optimizem kot pa to kar ti delaš :)

Saj 15X rata za 5% profita... 1x pa spušiš vse za 10% ko si mel "all in" al pa 70% not pa je bogi ROI :)

PrihajaNodi je izjavil:

Pol že holdaš tak kot jaz... torej :)


Ja v tejle rdeči sigurno ne bom prodajal, pa če mi vse skupaj propade. Prodam v +10% kupim v -10%.


Ja ampak jutri je +10% lahko manj kot danes ko si kupil -10%... zato je neumno tole gledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Ja ampak jutri je +10% lahko manj kot danes ko si kupil -10%... zato je neumno tole gledat.


Če se dan zaključi z -2% potem je ok. Če se pa pri -10% potem pa....

Saj 15X rata za 5% profita... 1x pa spušiš vse za 10% ko si mel "all in" al pa 70% not pa je bogi ROI :)


Res je. Zato pa ne kupiš ko je peak.

Ob 11:00 je bil 3829USD... si kupil takrat, češ da bo šlo spet v zeleno... kje smo zdaj? Še bolj v rdečem... in potem holdaš, ampak bolje je odpret long ko začne rast in maš optimizem kot pa to kar ti delaš :)


Nič nisem naredil, holdal sem, ker pojma nisem imel kaj bo.

Zgodovina sprememb…

xabre ::

perci je izjavil:

Kriticno. Masaker. Fiasko. Sell, sell, sell!!!



Reši se, kdor se more :D

oracle ::

perci je izjavil:

Kriticno. Masaker. Fiasko. Sell, sell, sell!!!

Ah to ne, v 2018 pričakujem 5000-1000. Raj hodlam. Nek drobiš sem šel trejdat pa še to mi je žal. Je pa vseen boleče gledat kako kopnijo kupi denarja, pa čeravno začasno.

s51as ::

A ste tudi NEO prodal pa bote pol nižje dol kupil? Al kr holdate?
It's just me myself and I

PrihajaNodi ::

oracle je izjavil:

perci je izjavil:

Kriticno. Masaker. Fiasko. Sell, sell, sell!!!

Ah to ne, v 2018 pričakujem 5000-1000. Raj hodlam. Nek drobiš sem šel trejdat pa še to mi je žal. Je pa vseen boleče gledat kako kopnijo kupi denarja, pa čeravno začasno.



Sedaj si pa zamisli kako boleče je za tiste ko imajo več kot 50 btc-jev. Sicer pa lepo pada in nehajte s paniko! Ob koncu dneva ne bo -7% za btc.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja ampak jutri je +10% lahko manj kot danes ko si kupil -10%... zato je neumno tole gledat.


Če se dan zaključi z -2% potem je ok. Če se pa pri -10% potem pa....

Saj 15X rata za 5% profita... 1x pa spušiš vse za 10% ko si mel "all in" al pa 70% not pa je bogi ROI :)


Res je. Zato pa ne kupiš ko je peak.

Ob 11:00 je bil 3829USD... si kupil takrat, češ da bo šlo spet v zeleno... kje smo zdaj? Še bolj v rdečem... in potem holdaš, ampak bolje je odpret long ko začne rast in maš optimizem kot pa to kar ti delaš :)


Nič nisem naredil, holdal sem, ker pojma nisem imel kaj bo.


Če se zaključi z -2 je ok, kaj pa če z -20, ti si pa kupil pri -7... pol drugi dan +10% nisi nit breakal 0!

Zato ej tole nevarno in neumno. Ampak po lastni presoji.

Haha, ja ja, ne kupiš ko je peak, kot da veš kdaj je peak, to samo špekuliraš.

Ja nič nisi naredil in torej si mel ROI 0€/h, kar je bolje kot izguba, ampak zato pa je najbolje vstopit long ko je zanimiva cena in čakat X časa... ker ROI je najboljši če je profit ti pa si medtem delal kaj bolj produktivnega kot sedel pred pcjem.

PrihajaNodi je izjavil:

oracle je izjavil:

perci je izjavil:

Kriticno. Masaker. Fiasko. Sell, sell, sell!!!

Ah to ne, v 2018 pričakujem 5000-1000. Raj hodlam. Nek drobiš sem šel trejdat pa še to mi je žal. Je pa vseen boleče gledat kako kopnijo kupi denarja, pa čeravno začasno.



Sedaj si pa zamisli kako boleče je za tiste ko imajo več kot 50 btc-jev. Sicer pa lepo pada in nehajte s paniko! Ob koncu dneva ne bo -7% za btc.


Ob koncu dneva bo 0% za btc... ker bo reset :) Ne glede na ceno... pa verjemi da ob koncu dneva tudi ne bo 24h high :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Ja nič nisi naredil in torej si mel ROI 0€/h, kar je bolje kot izguba, ampak zato pa je najbolje vstopit long ko je zanimiva cena in čakat X časa... ker ROI je najboljši če je profit ti pa si medtem delal kaj bolj produktivnega kot sedel pred pcjem.


Se strinjam s tem. Prodaš po najboljši ceni in potem čakaš padce.

Ob koncu dneva bo 0% za btc... ker bo reset :) Ne glede na ceno... pa verjemi da ob koncu dneva tudi ne bo 24h high :)



Odvisno kakšen -% v 24/h bo na 00:00. Če bo plus bo naslednji dan vreden več.

kiFni ::

da vam jaz povem kaj je ROI+++.
kupiš za 1.3btc altcoin, hodlaš 14 mesecev pa zraste in dobiš 88btc, potem gre še btc gor in imaš 500k $.
šortanje ti da trenutno zadovoljstvo, pač dober filing da si nekaj malega profitral. tok o tem.

PrihajaNodi ::

kupiš za 1.3btc altcoin, hodlaš 14 mesecev pa zraste in dobiš 88btc, potem gre še btc gor in imaš 500k $.


Ali pa pade vrednost tvojega altcoina na 0.5$:).

Zgodovina sprememb…

gtr ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja nič nisi naredil in torej si mel ROI 0€/h, kar je bolje kot izguba, ampak zato pa je najbolje vstopit long ko je zanimiva cena in čakat X časa... ker ROI je najboljši če je profit ti pa si medtem delal kaj bolj produktivnega kot sedel pred pcjem.


Se strinjam s tem. Prodaš po najboljši ceni in potem čakaš padce.

Ob koncu dneva bo 0% za btc... ker bo reset :) Ne glede na ceno... pa verjemi da ob koncu dneva tudi ne bo 24h high :)



Odvisno kakšen -% v 24/h bo na 00:00. Če bo plus bo naslednji dan vreden več.


Mal pogledal sell orderje na bitstamp-u. Nekateri paketi presegajo 30 BTC -jev. Kupujejo se pa v glavnem samo mali paketi...

kiFni ::

PrihajaNodi je izjavil:

kupiš za 1.3btc altcoin, hodlaš 14 mesecev pa zraste in dobiš 88btc, potem gre še btc gor in imaš 500k $.


Ali pa pade vrednost tvojega altcoina na 0.5$:).


k sreči ni, je šel gor. sem imel dober nos za investicijo in pa malo sreče.

Mato989 ::

kiFni je izjavil:

da vam jaz povem kaj je ROI+++.
kupiš za 1.3btc altcoin, hodlaš 14 mesecev pa zraste in dobiš 88btc, potem gre še btc gor in imaš 500k $.
šortanje ti da trenutno zadovoljstvo, pač dober filing da si nekaj malega profitral. tok o tem.


Zelo slab ROI za marsikoga, sploh za tiste ki so kupili pri par centov BTCje :) Če se že ven mečeš ;)

Pri 500k greš v penzijo pa se ne oglašaš več na slo techu vsaj jaz se ne bi ;)

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

kiFni je izjavil:

da vam jaz povem kaj je ROI+++.
kupiš za 1.3btc altcoin, hodlaš 14 mesecev pa zraste in dobiš 88btc, potem gre še btc gor in imaš 500k $.
šortanje ti da trenutno zadovoljstvo, pač dober filing da si nekaj malega profitral. tok o tem.


Zelo slab ROI za marsikoga, sploh za tiste ki so kupili pri par centov BTCje :) Če se že ven mečeš ;)

Pri 500k greš v penzijo pa se ne oglašaš več na slo techu vsaj jaz se ne bi ;)


Bil je med prvimi ko se je pumpalo...

oracle ::

Mato989 je izjavil:

kiFni je izjavil:

da vam jaz povem kaj je ROI+++.
kupiš za 1.3btc altcoin, hodlaš 14 mesecev pa zraste in dobiš 88btc, potem gre še btc gor in imaš 500k $.
šortanje ti da trenutno zadovoljstvo, pač dober filing da si nekaj malega profitral. tok o tem.


Zelo slab ROI za marsikoga, sploh za tiste ki so kupili pri par centov BTCje :) Če se že ven mečeš ;)

Pri 500k greš v penzijo pa se ne oglašaš več na slo techu vsaj jaz se ne bi ;)

Kokr js poznam ljudi je povedal pravljico (poznam že kar nekaj oseb, ki je sposobnih tega), ali pa je denar že zapil :D

Se opravičujem za offtopic, dejmo bit mal resni. Kje bomo mel pa resno coin diskusijo, če ne na slo-tech?!

kiFni ::

Mato989 je izjavil:

Zelo slab ROI za marsikoga, sploh za tiste ki so kupili pri par centov BTCje :) Če se že ven mečeš ;)

ampak so čakali nekaj let na ta roi :)

PrihajaNodi ::

kiFni je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Zelo slab ROI za marsikoga, sploh za tiste ki so kupili pri par centov BTCje :) Če se že ven mečeš ;)

ampak so čakali nekaj let na ta roi :)


Revcki.

kakob ::

Mato989 je izjavil:


Pri 500k greš v penzijo pa se ne oglašaš več na slo techu vsaj jaz se ne bi ;)


Ravno potem imaš čas za zmerjat idiote!

-valvoline- ::

pol pa naenkrat se piramida sesuje, globalen ban, shitcoini se proglasijo za terrorist asset, drzave pritisnejo na kriminalce, pohapsajo vse lastnike cryptoborz in ustanovitelje piramid-ico. game over v enem dnevu.

PrihajaNodi ::

kakob je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Pri 500k greš v penzijo pa se ne oglašaš več na slo techu vsaj jaz se ne bi ;)


Ravno potem imaš čas za zmerjat idiote!


Good one. Jaz bi to pocel, bolje kot pitje in zdenje v lokalih.

chavlji ::

Zakaj mi na Bittrexu Tetherja USDT ne šteje v Estimated value, ko pogledam v denarnico? Tudi pri estimated btc value v USDT vrstici piše 0.0?
Kako sploh zamenjam USDT nazaj v BTC?

kiFni ::

hočem samo povedat, da so zadnji štirje mesci v letu zelo depresivni, cene padajo. Kupujte zdaj po malo ko sem vam zdi cena v podnu. pol pa sledi čakanje na ath.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

kakob je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Pri 500k greš v penzijo pa se ne oglašaš več na slo techu vsaj jaz se ne bi ;)


Ravno potem imaš čas za zmerjat idiote!


Good one. Jaz bi to pocel, bolje kot pitje in zdenje v lokalih.


In dosti slabše kot večino drugih zadev.

Mimogrede Nodi, pri -7% res ne bo ostal BTC, je že na dvomestni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

dronyx ::

kiFni je izjavil:

pol pa sledi čakanje na ath.

Letos BTC verjetno ne bo več videl 5000 USD. Kitajska je praktično že iz crypto igre. Tisti, ki so investirali v zadnjih dveh mesecih bodo počasi postali živčni, ker ne bo nekega profita, pa tudi sanje o nadaljnji nekaj 100% rasti do konca leta bodo težko uresničljive. Če bo BTC konec leta nad 3000 USD štejem to kot velik uspeh in presenečenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Mato989 ::

Na podlagi katere analize meniš da bo padel pod 3.000USD... a misliš da se bo folk masovno naveličal in bodo keširali na -500 - -1500 USD na bitcoin al kak?

kiFni ::

dronyx je izjavil:

kiFni je izjavil:

pol pa sledi čakanje na ath.

Letos BTC verjetno ne bo več videl 5000 USD. Kitajska je praktično že iz crypto igre. Tisti, ki so investirali v zadnjih dveh mesecih bodo počasi postali živčni, ker ne bo nekega profita, pa tudi sanje o nadaljnji nekaj 100% rasti do konca leta bodo težko uresničljive. Če bo BTC konec leta nad 3000 USD štejem to kot velik uspeh in presenečenje.

zadnje štiri mesece sem reku, tko da pred novim letom mogoče ne bo nič, ali pač...

dronyx ::

Mato989 je izjavil:

Na podlagi katere analize meniš da bo padel pod 3.000USD... a misliš da se bo folk masovno naveličal in bodo keširali na -500 - -1500 USD na bitcoin al kak?

To je pač moja špekulacija. Precej ljudi, ki investira v crypto pač reskira veliko in tudi pričakuje veliko - zelo hitro. Če par mesecev ni rasti oziroma so celo padci jih precej obupa. Ogromno ljudi je v zadnjih par mesecih investiralo v crypto ker so slišali o 200-300% donosu v par mesecih. Ampak ta rast je bila zaradi poplave altcoinov in seveda to na dolgi rok ni možno. Da sedaj BTC naraste za 100% potrebuješ bistveno več kapitala kot pred pol leta.

PrihajaNodi ::

Mimogrede Nodi, pri -7% res ne bo ostal BTC, je že na dvomestni :)


8.38% je

dronyx je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Na podlagi katere analize meniš da bo padel pod 3.000USD... a misliš da se bo folk masovno naveličal in bodo keširali na -500 - -1500 USD na bitcoin al kak?

To je pač moja špekulacija. Precej ljudi, ki investira v crypto pač reskira veliko in tudi pričakuje veliko - zelo hitro. Če par mesecev ni rasti oziroma so celo padci jih precej obupa. Ogromno ljudi je v zadnjih par mesecih investiralo v crypto ker so slišali o 200-300% donosu v par mesecih. Ampak ta rast je bila zaradi poplave altcoinov in seveda to na dolgi rok ni možno. Da sedaj BTC naraste za 100% potrebuješ bistveno več kapitala kot pred pol leta.


S temle se strinjam. Po drugi stani je pa ravno prvi cas za nove igralce ker je razprodaja

Mato daj kaksno tehnicno analizo.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

dronyx je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Na podlagi katere analize meniš da bo padel pod 3.000USD... a misliš da se bo folk masovno naveličal in bodo keširali na -500 - -1500 USD na bitcoin al kak?

To je pač moja špekulacija. Precej ljudi, ki investira v crypto pač reskira veliko in tudi pričakuje veliko - zelo hitro. Če par mesecev ni rasti oziroma so celo padci jih precej obupa. Ogromno ljudi je v zadnjih par mesecih investiralo v crypto ker so slišali o 200-300% donosu v par mesecih. Ampak ta rast je bila zaradi poplave altcoinov in seveda to na dolgi rok ni možno. Da sedaj BTC naraste za 100% potrebuješ bistveno več kapitala kot pred pol leta.


Aha, torej pač gut feeling, ni panike, samo da se ve... tudi jaz mam kdaj občutke :)

Mato daj kaksno tehnicno analizo.


Ni kaj dosti za napisat, trenutno smo v medvedku, short term... in kot short term mislim do konca vikenda... resistanci so na 2950-3200. odvisno od exchangov in ostalega sranja. Menim da se bomo dotaknili teh številk vsaj 1x v naslednjih dneh. Sploh bo zanimivo če bitcoin zapre trgovanje pod 3.600USD danes. Jutri zgodaj zjutraj nam bodo Kitajci pokazali trend vikenda, verjetno v rdeče :)

Sam bom nastavil buy orderje:

BTC 3.250USD
LTC 38USD
ETH 220USD

Možno je da od teh vrednosti še pade, ampak reversal je visoko verjeten kmalu za tem... od teh vrednosti je tudi 50%+ rast zelo verjetna za vse coine razen morda BTC :)

Mislim da bom moral za te zadeve začet kasirat dobrodelne prispevke v obliki BTC/LTC/NEO/ETH :P

PrihajaNodi ::

Ce se seveda ne motis!

dronyx ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce se seveda ne motis!

Razliko pri izgubi sigurno ne bo nobenemu plačal.

Mato989 ::

Noben ni 100%, niti najboljši borzni analitiki :)

Inside info vedno premaga TA in občutke :)
««
72 / 976
»»