» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
70 / 976
»»

marS ::

Če banajo kitajske minerje bo eter zalaufal?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

superpika ::

marS je izjavil:

Če banajo kitajske minerje bo eter zalaufal?

mokre sanje

PrihajaNodi ::

dronyx je izjavil:

Smurf je izjavil:

Ker je tipicen crypto investitor borzno neizkusen 25-35 letnik, ki se panicno odziva na vsako novico.

In vlaga med 10 in 50 € žepnine.



Zakaj nesramnost? Danes sem kupil a 5% več ltcjev kot sem jih prodal in lepo raste.

Hair ::

Lej Nodi, zajebala sva... Trgovat lahko začneš šele takrat, ko imaš že ful veliko izkušenj s trgovanjem. In šele takrat lahko prideš pisat v to temo, ko si miljonar.
BTC zdajle drastično raste :P kill me
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

kakob ::

Who could have predicted?

Oh wait!

Hair ::

a še kdo tukaj dela s CFDji?
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

gruntfürmich ::

nekdo se hudo trudi preiti mejo 4k, že kakih 3× ali več, ampak vstrajo pada dol...

Hair je izjavil:

Lej Nodi, zajebala sva...

če sta prišla v vrhu balona, in če ne bosta vnovčevala dobičkov, potem bosta z veliko verjetnostno zajebala, žal...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Don Retardo ::

Če ima kdo tukaj kej več pojma kot jaz naj mi prosim svetuje. Namen imam kupit 2 bitcoina in me zanima ali je pravi čas zdaj
ali se rajši počaka na oktober zaradi Kitajske. Saj vem, da so to večinoma ugibanja, sam če je res možno, da cena konkretno pade
bi rajši počakal.

gruntfürmich ::

lahko da se pripravlja push do 4300$, če mislijo btc držati nad 4k...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PrihajaNodi ::

Hair je izjavil:

Lej Nodi, zajebala sva... Trgovat lahko začneš šele takrat, ko imaš že ful veliko izkušenj s trgovanjem. In šele takrat lahko prideš pisat v to temo, ko si miljonar.
BTC zdajle drastično raste :P kill me



Imam profit, sem imel pa že 30% izgubo.

Hair ::

gruntfürmich je izjavil:

Hair je izjavil:

Lej Nodi, zajebala sva...

če sta prišla v vrhu balona, in če ne bosta vnovčevala dobičkov, potem bosta z veliko verjetnostno zajebala, žal...

Kovancev nimam in jih ne bom imel do nadaljnega. Pol svojega budgeta (za visoko tvegane naložbe), sem avgusta namenil temu, da bi se naučil delat s CFDji, z drugo polovico naj bi pa maja poskusil še enkrat (sem si mislil, da bom vrjetno prvič vse zgubil).

Ampak sem se nekako ohranil pri živih, razvil strategijo, zdaj pa delam malo plusa, malo minusa. Zato pa sprašujem, če sploh še kdo dela s CFDji, ker se mi zdi, da stvar nima nobene veze s trejdanjem, kot se ga gre večina tukaj. Razen špekuliranja :D
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hair ()

chavlji ::

Kripto, kot se nas ga proba it večina tukaj, je za odtenek bolj predvidljivo od iger na srečo.
CFD je pa čisti gambling. Športne stave :) Jaz se ga ne bi šel...

Hair ::

Hja, to probam skrekat. :D Nekaterim to dobro uspeva - no, vsaj s "pravimi" valutami (za kripto še nikogar ne poznam, ampak why not)
Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

GregiB ::

Don Retardo je izjavil:

Če ima kdo tukaj kej več pojma kot jaz naj mi prosim svetuje. Namen imam kupit 2 bitcoina in me zanima ali je pravi čas zdaj
ali se rajši počaka na oktober zaradi Kitajske. Saj vem, da so to večinoma ugibanja, sam če je res možno, da cena konkretno pade bi rajši počakal.
Če bi rad znižal tveganje, kupi sedanjo vrednost 0,25 BTC vsak teden, vsake 2 tedna. Če gre gor, boš imel na koncu manj, kot 2 BTC, a bodo prvi vložki prinašali dobičke, če pa se zgodi nekaj, kar bo pognalo BTC navzdol, pa boš na koncu imel več, kot 2 BTC ali pač izstopil iz naložbe... http://www.investopedia.com/terms/d/dol...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Horejšio ::

Do kam gremo potem z btc ta mesec :) ? Bo ATH ali rekt ?

gtr ::

Kaj počno profiji s fiatom:
http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/borzn...

Zanimivo je predvsem tole:
--------------------------
Lahko bi rekli, da SNB iz nič ustvarja dobiček, saj v želji, da razvrednoti domačo valuto, tiska franke, jih zamenja za dolarje in kupuje delnice v New Yorku. Samo v prvem polletju letos je SNB kupil za več kot 20 milijard dolarjev ameriških delnic. V svojem portfelju ima delnice 2.500 različnih podjetij (med njimi delnice Appla, Microsofta in Amazona) v skupni vrednosti 85 milijard dolarjev. Samo lani je banka tudi tako ustvarila za 24,5 milijarde frankov dobička.
--------------------------
Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtr ()

Horejšio ::

Najbolj je met lastno svetovno banko, pa izdajaš koker češ keša al pa obveznic. No z EUR je nimamo več...

Sc0ut ::

gruntfürmich je izjavil:

nekdo se hudo trudi preiti mejo 4k, že kakih 3× ali več, ampak vstrajo pada dol...



Rsistoch nonstop prebija, rsi 50 prebija, pa pade, cci pa tu ko gledam ne vidim. Prav vidi se da je na limitu in ne gre.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

dronyx ::

gtr je izjavil:

Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo....

Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo...(pozabil si še link dodat)

kakob ::

Zakaj bi se? Vsak ki vstopa v igro ve, da ni nobene intrizične vrednosti. Vsak, ki ni idiot. Idioti ponavadi tako ali tako nimajo nezanemarljivega denarja.

Pazi, govorim o bitcoinu. Vse ostalo je res temporary playground.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

oracle ::

Ja tko kot je reku gregiB in deejay...

BTC:
Sicer pa današnja situacija meni vliva optimizem. Cena se drži rahlo pod zadnjim lokalnim vrhom. Menda je to bullish. V šestih dneh sta nastala dva mala bull flaga, je pa res da je tale zadnji še posebej kilav (že prvi ni ravno šolski). Tako da ostajam negotov. Še vedno vidim odprto pot v obe smeri. Se pravi nič novega :D Je pa treba rečt, da vsak dan, ko cena drži, se zaupanje v trg veča. Še posebej ker ji tudi mediji ne uspejo veliko škodovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

DeeJay ::

GregiB je izjavil:

Don Retardo je izjavil:

Če ima kdo tukaj kej več pojma kot jaz naj mi prosim svetuje. Namen imam kupit 2 bitcoina in me zanima ali je pravi čas zdaj
ali se rajši počaka na oktober zaradi Kitajske. Saj vem, da so to večinoma ugibanja, sam če je res možno, da cena konkretno pade bi rajši počakal.
Če bi rad znižal tveganje, kupi sedanjo vrednost 0,25 BTC vsak teden, vsake 2 tedna. Če gre gor, boš imel na koncu manj, kot 2 BTC, a bodo prvi vložki prinašali dobičke, če pa se zgodi nekaj, kar bo pognalo BTC navzdol, pa boš na koncu imel več, kot 2 BTC ali pač izstopil iz naložbe... http://www.investopedia.com/terms/d/dol...


Jest bi točno tako naredu trenutno s katerokoli mainstream (top 50) crypto valuto.

oracle ::

Sc0ut je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nekdo se hudo trudi preiti mejo 4k, že kakih 3× ali več, ampak vstrajo pada dol...



Rsistoch nonstop prebija, rsi 50 prebija, pa pade, cci pa tu ko gledam ne vidim. Prav vidi se da je na limitu in ne gre.

Ma kakšen limit... Upor je jasno predviden pri 4000 in 4200. To so klasične ("trejderske") točke, kjer bodo pametni (tisti, ki so kupili v podnu) pobirali delni dobiček. Teh bo pa slej ko prej zmanjkalo in potem bo cena šla gor. Ob predpostavki, da bo do takrat še vedno bullish vzorec.

Trenutno je najboljši scenarij, če cena približno miruje. To bo dalo zagon za naslednji poskok (ali padec, ampak slednji se mi zdi zaenkrat manj verjeten).

Horejšio ::

dronyx je izjavil:

gtr je izjavil:

Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo....

Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo...(pozabil si še link dodat)


A delnice in skladi se pa niso par let nazaj?

oracle ::

Horejšio je izjavil:

dronyx je izjavil:

gtr je izjavil:

Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo....

Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo...(pozabil si še link dodat)


A delnice in skladi se pa niso par let nazaj?

Moraš upoštevati, da so težave v ekonomiji zelo dobra podlaga za rast kriptovalut (in drugih "safe haven"-ov). Medtem ko zrušitev kriptovalut splošni ekonomiji popolnoma nič ne koristi (pustimo posameznike).

In dejstvo ostaja, ekonomija hodi po zelo tankem ledu (tudi politična klima je kar napeta). In ta led je vsako leto tanjši. Sicer smo priča antiFUD-u, ko se v medijih govori o neki konjunkturi, ki pa je le površinska. Globalno še vedno tonemo vedno globje. Dolgovi so vedno višji, kar pa ne more it v nedogled. Slej ko prej bo potreben drastičen ukrep. En takih je znižanje obrestnih mer (ki so čist nerealne). Ampak to je samo kupovanje časa. Monetarni sistem bo implodiral in tedaj (in neposredno pred tem) bodo šle kriptovalute res v nebo.

PrihajaNodi ::

Moraš upoštevati, da so težave v ekonomiji zelo dobra podlaga za rast kriptovalut (in drugih "safe haven"-ov). Medtem ko zrušitev kriptovalut splošni ekonomiji popolnoma nič ne koristi (pustimo posameznike).


Ali obratno, ob krizi obstaja možnost da bi se premoženje preteklo v kriptovalute. Kar bi jih enormno napihnilo.

dronyx ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ali obratno, ob krizi obstaja možnost da bi se premoženje preteklo v kriptovalute. Kar bi jih enormno napihnilo.

Ja, to je pa res zelo verjeten scenarij. Za krize je značilna izguba zaupanja in te tako imenovane kriptovalute bodo prve na udaru.

chavlji ::

oracle je izjavil:

[Monetarni sistem bo implodiral in tedaj (in neposredno pred tem) bodo šle kriptovalute res v nebo.

Kripto bo v bistvu ostal kjer je. Fiat valute šle v podn. Za 1 BTC boš še vedno dobil isto kruha kot zdaj... za en manjši slovenski okraj polkilskih štruc :)

PrihajaNodi ::

dronyx je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ali obratno, ob krizi obstaja možnost da bi se premoženje preteklo v kriptovalute. Kar bi jih enormno napihnilo.

Ja, to je pa res zelo verjeten scenarij. Za krize je značilna izguba zaupanja in te tako imenovane kriptovalute bodo prve na udaru.



Ker zlatu in srebru takrat ne naraste cena v nebo? BTC je po vlaganju takoj za zlatom.

Horejšio ::

oracle je izjavil:

Horejšio je izjavil:

dronyx je izjavil:

gtr je izjavil:

Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo....

Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo...(pozabil si še link dodat)


A delnice in skladi se pa niso par let nazaj?

Moraš upoštevati, da so težave v ekonomiji zelo dobra podlaga za rast kriptovalut (in drugih "safe haven"-ov). Medtem ko zrušitev kriptovalut splošni ekonomiji popolnoma nič ne koristi (pustimo posameznike).

In dejstvo ostaja, ekonomija hodi po zelo tankem ledu (tudi politična klima je kar napeta). In ta led je vsako leto tanjši. Sicer smo priča antiFUD-u, ko se v medijih govori o neki konjunkturi, ki pa je le površinska. Globalno še vedno tonemo vedno globje. Dolgovi so vedno višji, kar pa ne more it v nedogled. Slej ko prej bo potreben drastičen ukrep. En takih je znižanje obrestnih mer (ki so čist nerealne). Ampak to je samo kupovanje časa. Monetarni sistem bo implodiral in tedaj (in neposredno pred tem) bodo šle kriptovalute res v nebo.


Zelo dober odgovor. Elita hodi po tankem ledu. Če država prepove trgovalnice pa si videl je kar hec. No ja, še vedno mislim, da vložiš samo kar si lahko privoščiš izgubit. Slika za dronix, da se ne pozabi zgodovine:

gtr ::

oracle je izjavil:

Horejšio je izjavil:

dronyx je izjavil:

gtr je izjavil:

Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo....

Če se tole ne bo nekoč popolnoma sesulo...(pozabil si še link dodat)


A delnice in skladi se pa niso par let nazaj?

Moraš upoštevati, da so težave v ekonomiji zelo dobra podlaga za rast kriptovalut (in drugih "safe haven"-ov). Medtem ko zrušitev kriptovalut splošni ekonomiji popolnoma nič ne koristi (pustimo posameznike).

In dejstvo ostaja, ekonomija hodi po zelo tankem ledu (tudi politična klima je kar napeta). In ta led je vsako leto tanjši. Sicer smo priča antiFUD-u, ko se v medijih govori o neki konjunkturi, ki pa je le površinska. Globalno še vedno tonemo vedno globje. Dolgovi so vedno višji, kar pa ne more it v nedogled. Slej ko prej bo potreben drastičen ukrep. En takih je znižanje obrestnih mer (ki so čist nerealne). Ampak to je samo kupovanje časa. Monetarni sistem bo implodiral in tedaj (in neposredno pred tem) bodo šle kriptovalute res v nebo.



Na tole pa moram replicirat: Znižanje obrestne mere??? Tole bi bil v tem trenutku po moje popolni nonsens.
Temeljna obrestna mera je trenutno okrog 0 ali pa je celo negativna in je na najnižjih zgodovinskih nivojih.
http://www.macrotrends.net/1433/histori...
http://www.euribor-rates.eu/euribor-rat...
https://tradingeconomics.com/united-sta...
Manjši del ljudi v takšnem času vlaga v safe heaven- do sedaj je bilo to zlato, švicarski franki, zemlja. Švicarji imajo zaradi močnega franka precej gospodarskih težav in zato jih na polno printajo, da bi s tem zbili njegovo vrednost. Podobno delajo tudi v ZDA in EU.
Saj ni toliko let nazaj, ko si na banki za vezano vlogo brez težav dobil 5% letno obrestno mero. Kaj dobiš pa sedaj? Pod 1 %. Zakaj? Zato ker je bil denar drag in je banka brez težav dobila za dano posojilo 10%. Če pa sedaj banki primanjkuje denarja preprosto zaženejo printerje :)

Popolnoma preprosta ekonomska logika: Če je obrestna mera nizka to pomeni da je denar poceni. In če je denar poceni se ljudje (in podjetja) brez pomisleka zadolžujejo. In če imajo ljudje veliko denarja seveda rastejo tudi cene, ker je denarja na trgu ogromno. Posledično pa se napihuje balon - nepremičninski, delniški in če hočete tudi kripto balon. Obresti so bile na zgodovinsko nizkih nivojih pred letom dni; danes so malenkostno višje.
Ko se bo obrestna mera zvišala bo denarja na trgu manj s tem bodo pa padle tudi cene. Strinjam pa se s tvojo trditvijo da je konjuktura površinska. Površinska pa je zaradi tega ker so po poku nepremičninskega balona v ZDA 2006/2007 pravi vladarji v centralnih bankah zbili obrestno mero na minimum in s tem rešili elito na wall streetu. Drobtinice pa sedaj pobiramo vsi.

https://predstavitev.wordpress.com/2010...

Ampak to ne bo šlo v nedogled... Če bo ob naslednjem poku enega od primarnih balonov profitiral crypto trg pa si nebi upal kar tako trditi... Ob implotaciji monetarnega sistema bodo ljudje lačni. In če se bo dalo s crypto valuto brez težav kupit hrano potem je prihodnost svetla. Vprašanje pa je kdo bo dobil edino štruco kruha na polici, ko boš imel zanjo 100 interesentov s polnimi crypto denarnicam in ene par interesentov z nekaj grami zlata v žepu....

https://assets-auto.rbl.ms/71e6f07c90dc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtr ()

Sc0ut ::

oracle je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nekdo se hudo trudi preiti mejo 4k, že kakih 3× ali več, ampak vstrajo pada dol...



Rsistoch nonstop prebija, rsi 50 prebija, pa pade, cci pa tu ko gledam ne vidim. Prav vidi se da je na limitu in ne gre.

Ma kakšen limit... Upor je jasno predviden pri 4000 in 4200. To so klasične ("trejderske") točke, kjer bodo pametni (tisti, ki so kupili v podnu) pobirali delni dobiček. Teh bo pa slej ko prej zmanjkalo in potem bo cena šla gor. Ob predpostavki, da bo do takrat še vedno bullish vzorec.

Trenutno je najboljši scenarij, če cena približno miruje. To bo dalo zagon za naslednji poskok (ali padec, ampak slednji se mi zdi zaenkrat manj verjeten).


Se se ucim. Gledam v eur in potem cist pozabim da je v usd dolocena "trejderska meja". Sem pa jo nevede izkoristil pri nedavnem padcu:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

kiFni ::

Pa smo zaslužil 30% z GRC :D

xabre ::

Zdaj greš pa lahko v penzijo :)

leeon ::

chavlji je izjavil:

oracle je izjavil:

[Monetarni sistem bo implodiral in tedaj (in neposredno pred tem) bodo šle kriptovalute res v nebo.

Kripto bo v bistvu ostal kjer je. Fiat valute šle v podn. Za 1 BTC boš še vedno dobil isto kruha kot zdaj... za en manjši slovenski okraj polkilskih štruc :)


ne. če vrednost BTC pade za 20 %, kar se je že večkrat zgodilo, boš dobil 20 % manj kruha. faking nubi

Mato989 ::

Kake bedne debate mate tule, kot kaže bomo odprli nek svoj channel al pa pod privat grupo kjer se bomo dalje pogovarjali o crypto

dronyx ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ker zlatu in srebru takrat ne naraste cena v nebo? BTC je po vlaganju takoj za zlatom.

Zlatu se v vsej njegovi dolgi zgodovini ni še nikdar zgodilo, da bi nekdo kar tako iz 1 kg zlata naredil dva. BTC je to letos enkrat že izvedel, pa morda bo celo še enkrat. To zame ni nikakršen safe heaven.

Mato989 ::

dronyx je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ker zlatu in srebru takrat ne naraste cena v nebo? BTC je po vlaganju takoj za zlatom.

Zlatu se v vsej njegovi dolgi zgodovini ni še nikdar zgodilo, da bi nekdo kar tako iz 1 kg zlata naredil dva. BTC je to letos enkrat že izvedel, pa morda bo celo še enkrat. To zame ni nikakršen safe heaven.


Meni grafi tam okrog 2004-2012 govorijo drugače :)

gtr ::

Cene zlata:
31.7.1979 - 9.300 USD/kg
21.2.1980 - 21.380 USD/kg

6.11.2008 - 23.000 USD/kg
30.11.2011 - 56.000 USD/kg

Je pa res da je v vmesnem obdobju zadeva precej nedonosna - ampak "safe heaven" je namenjen temu da zadeva ne raste - da vsaj približno ohranja vrednost...

dronyx ::

Mato989 je izjavil:

Meni grafi tam okrog 2004-2012 govorijo drugače :)

Ne razumem kaj si s tem hotel povedat? Da jim je uspelo sintetizirati zlato?

maco-maco ::

Gold fork?
Kaj?

Mato989 ::

dronyx je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Meni grafi tam okrog 2004-2012 govorijo drugače :)

Ne razumem kaj si s tem hotel povedat? Da jim je uspelo sintetizirati zlato?


Ne, da so eni kar tako naredili iz kupljene 1kg zlata, 2kg zaradi cen :)

Saj to je tisto kar nas zanima kajne?

Sc0ut ::

Kraken, kar veliki paketi prodaje. 60, 30, 30...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

D3m0r4l1z3d ::

Se glede NXT kaj špekulira, bo kaj od tega, od česa je najbolj odvisen?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Mato989 ::

Sc0ut je izjavil:

Kraken, kar veliki paketi prodaje. 60, 30, 30...


Ker se pripravlja vikend in še ena korekcija, retest nivojev izpred dni ko je bil okoli 3.000USD... potem pa v ponedeljek oz. torek dalje rast :)

dronyx ::

Mato989 je izjavil:

Ne, da so eni kar tako naredili iz kupljene 1kg zlata, 2kg zaradi cen :)
Saj to je tisto kar nas zanima kajne?

Cene določa trg. Ni pa nikomur uspelo kar tako z nekim "programerskim" trikom iz 1 kg narediti 2 kg zlata. Za BTC so govorili da je tako zelo vreden, ker gre za omejeno količino. Ampak trik z BCH dokazuje, da se da ustvariti iz nič praktično poljubno število teh derivatov. Menda mislijo še letos ta trik zopet ponovit.

Mato989 ::

dronyx je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne, da so eni kar tako naredili iz kupljene 1kg zlata, 2kg zaradi cen :)
Saj to je tisto kar nas zanima kajne?

Cene določa trg. Ni pa nikomur uspelo kar tako z nekim "programerskim" trikom iz 1 kg narediti 2 kg zlata. Za BTC so govorili da je tako zelo vreden, ker gre za omejeno količino. Ampak trik z BCH dokazuje, da se da ustvariti iz nič praktično poljubno število teh derivatov. Menda mislijo še letos ta trik zopet ponovit.


Z vidika uporabnika ki je kupil 1kg zlata, je kar tako iz nič naredil 2kg zlata... saj se strinjaš kajne? Delal za to ni nič.

Saj je omejena količina... BTC je še zmeraj OMEJENA količina ne glede na število forkov... to je tako kot če bi zlato "forkali" in rekli zdaj pa je še silver gold... in izumli novo ime za neko kovino in mu dodali zlato.

To se je zgodilo z bcc... kako pa določi ceno trg je pa, no ti si sam rekel da določi ceno trg kajne?

K0l1br1 ::

Kako pa prepričaš one od livecoina, če si zajebal 2fa in bi rabil reset na osnovni varnostni nivp? Tri dni jih že gnjavim, bitstamp mi je to naredil v eni uri.

Mato989 ::

K0l1br1 je izjavil:

Kako pa prepričaš one od livecoina, če si zajebal 2fa in bi rabil reset na osnovni varnostni nivp? Tri dni jih že gnjavim, bitstamp mi je to naredil v eni uri.


Ne moreš :)

K0l1br1 ::

Si pa pesimist. Sami pravijo, da lahko, so pa neaktivni. Jih ni več?
««
70 / 976
»»