» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
514 / 976
»»

Matejjjjj ::

prosti pad sredstev, ki nimajo niti osnovne knjigovodske vrednosti... dlje kot bo to trajalo, več ljudi bo začelo razmišljat o tem in panika bo večja.

-valvoline- ::

Frankv je izjavil:

When Lada?

Ne bo za benza

janig ::

Pol ne bo nic s BTC x10 ta mesc?

Jaki-1 ::

Vazelin je izjavil:



3k in roka:P

Tam se bosta srečala z ETH, upajmo da bo to med 5-6K.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

3p ::

Vazelin je izjavil:

konec leta bomo hodlerji odpirali šampanjec:)


Vsi bomo konec leta odpirali šampanjec. Predvidoma. :D

Drugače pa pri celem kriptu najbolj ne morem dojeti trdoživosti tega hodl mema. Hold je uspešna strategija v času enosmerne rasti, sploh pred pokom balončka. Do novega leta je bila hodl zelo dobra strategija. Še komu ni jasno, da je bila zdaj prava strategija prodaj, in kupi, ko začne spet rasti? (Če verjameš, da je že prilezlo do minimuma.)

Hodl konec leta bo verjetno uspešen, za tiste ki so kupili pri 500€. Za druge pa... nimam dovolj dobre bajalice.

Če gre kripto po poti običajnih balončkov, vam je prej nekdo narisal premico normalne rasti. Dodaten problem pa je, da tu neke "normalne" vrednosti sploh ni (pa ne trdim, da je cel črni trg, trg gambljanja in različnih utaj vreden nič) in je tudi to le bajanje.

Vazelin ::

TEORIJA ZAROTE (by vazelin):
Kripto je pritegnil preveč pozornosti nase, države se zbujajo, nekatere razmišljajo o ostrejši regulaciji.
Kaj ka če whalei želijo malce umiriti rompompom s tem, da navidezno zrušijo trg za več mesecev, kakšno leto. V tem primeru regulatorji ne bodo imeli več silnih želja to regulirati, če market spet pade tja na 30mlrd ali manj. Ko se stanje umiri po daljšem obdobju BTC vznikne kot feniks? :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

Vazelin ponzi is over.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Yusef ::

A se KCS pa Neblio dobro držita? :))

Hja jaz sem mislil, da letos ne bo nekega zimskega padca po novem letu, ker se je trg razbohotil.

Pozabite na vse skupaj za mesec do dva. Saj bo na dolgi rok.

Če nas strese Tether kar malo dvomim, tudi ne bo konec sveta.

Sicer pa fud na fud zato pa smo kjer smo. Saj bo boljše...

cungalungaa ::

Masaker se dogaja...
Kucoin: https://www.kucoin.com/#/?r=1scgwQR

Vazelin ::

kdaj se gre pred vlado? pri 300 market capa?:D

cungalungaa je izjavil:

Masaker se dogaja...

dejansko je vsak refresh 3 mlrd manj

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

crypto ::

:)

janig ::

Yusef je izjavil:

Če nas strese Tether kar malo dvomim, tudi ne bo konec sveta.

Tether nas bo resil. Ga bodo zaceli na polno printat in pumpat BTC. Genialno.

Scale ::

Tole je pa blo zdle, 50 usd v desetih minutah na enem dgd na binancah :)

4knative ::

Mislim da je za danes to bilo to. Kaj se najbolj splača zdaj?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

crypto ::

Po nov kredit hahahahah

_sas_ ::

Zgleda, da gre tudi davorcoin po poti bitconnecta ...

4knative ::

Mato se splača NEBL za 11 usd? Mislim ga nekaj dokupit če pade pod 7 usd... :|
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

slotechar ::

Yusef je izjavil:

A se KCS pa Neblio dobro držita? :))

Hja jaz sem mislil, da letos ne bo nekega zimskega padca po novem letu, ker se je trg razbohotil.

Pozabite na vse skupaj za mesec do dva. Saj bo na dolgi rok.

Če nas strese Tether kar malo dvomim, tudi ne bo konec sveta.

Sicer pa fud na fud zato pa smo kjer smo. Saj bo boljše...
Novo leto za kitajce se zacne 16. Februarja

Vazelin ::

odboj8-)

slotechar ::

Isto kot pri 9700 usd je bil "odboj" do 10.400

krneki0001 ::

bluesands je izjavil:

Mislim, da bolj ti trolaš oziroma brezglavo blebetaš, da po slovensko napišemo, ko so ti kitajci oprali možgane. Na eni strani so tebi podobni verniki, na drugi pa proti kripto opozarjajo banke, izkušeni ekonomisti in celo profesorji ekonomije.


Nehajte že nakladat. Če nimate jajc, da bi vložili v tvegane posle, se vsaj ne oglašajte in ne jokajte. Večina tukaj nas je vložila minimalno in to toliko kolikor lahko pogrešamo. Seveda smo v veliki večini še vedno v orenk plusu, kljub padcu. Večina vsaj krat petnajst v plusu, če so začeli vlagat v začetku decembra. Če si takrat vsaj malo razpršil drobiž in poslušal nasvete (lahko samo na tem forumu) si naredil lepe dobičke.

A veš zakaj so tisti ugledni profesorji samo profesorji? Ker nimajo jajc, da bi se spustili v posel. Vedo, da bi propadli, ker nimajo pojma. Zato ostajajo profesorji in učijo iz 30 let zastarelih knjig, ki v teh časih nimajo niti ene zadeve, ki bi še držala.

Veš kaj je razlika med tehnikom in ekonomistom?
Da tehnik ve, da če nalije 10 litrov bencina v avto, ki ima porabo 10 litrov na 100km, da se bo ta samo 100km peljal in se temu prilagodi.
Če daš pa ekonomistu milijon, jih bo pa zapravil 10, na koncu pa jokal, kako so vse drugi krivi, pa država, pa banke, pa....

perci ::

Naj lepo pade na tistih 6k usd na hitro, da se obrne - mal je že dolgočasno vse skup :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Vazelin ::

o lej perci je ziher skor ves v fiatu in čaka kot plenilec, kdaj bo plen dovolj blizu:)

Horejšio ::

Nikakor. Na 8.5K smo mel naštiman.

Yusef ::

Vem ja.

Nehajte paničarit. Edino če ste lastniki res nekih obskurnih šitcoinov ;((

bluesands ::

Me prav zanima na kateri fakultetah ste diplomirali oz kaj ste dosegli v izobrazbi, da takole pljuvate po ekonomski fakulteti. No tudi če niste izobraženi,da nebo predsodkov, me prav zanima kaj ste dosegli kot podjetniki. Namesto, da bi služili z delom raje klikate po kitajskih straneh za imaginarne kovance

perci ::

Vazelin je izjavil:

o lej perci je ziher skor ves v fiatu in čaka kot plenilec, kdaj bo plen dovolj blizu:)

Ah, kje pa. Tokrat bom lepo pohodlal, se mi ne da več zajebavat s tem. V fiatu sem 10%.

K0l1br1 ::

bluesands je izjavil:

Me prav zanima na kateri fakultetah ste diplomirali oz kaj ste dosegli v izobrazbi, da takole pljuvate po ekonomski fakulteti. No tudi če niste izobraženi,da nebo predsodkov, me prav zanima kaj ste dosegli kot podjetniki. Namesto, da bi služili z delom raje klikate po kitajskih straneh za imaginarne kovance

Ekonomisti so se spomnili posojanje neobstoječega denarja, najbrž pa tudi tiskanje denarja brez osnove.
Pej jokat drugam.

crypto ::

Najbolj pametno je narest fax pa pol loh delaš če maš srečo za 1200e :)

Vazelin ::

Yusef je izjavil:

Vem ja.

Nehajte paničarit. Edino če ste lastniki res nekih obskurnih šitcoinov ;((

v katero kategorijo spada Iconomi? Med obskurne shitcoine ali kaj več? Pa recimo UTK, red pulse in podobno? Aja pa canyo sem pozabil, cV yada yada

perci ::

A ponzicoin je kdo kupu? Zdele je dobr timing :).

pa še tok nizek market cap ima - tole ima nodi sto posto na seznamu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

slotechar ::

bluesands je izjavil:

Me prav zanima na kateri fakultetah ste diplomirali oz kaj ste dosegli v izobrazbi, da takole pljuvate po ekonomski fakulteti. No tudi če niste izobraženi,da nebo predsodkov, me prav zanima kaj ste dosegli kot podjetniki. Namesto, da bi služili z delom raje klikate po kitajskih straneh za imaginarne kovance

To je podobno kot ce te vzgoji kaksna religija, v tvojem primeru "ekonomska uradna religija", pri vsaki religiji pa lahko najdes verske skrajneze ki bi radi vse krivoverce polovili oziroma se kaj hujsega. Zacnejo sirit nestrpnost do ekonomskih nevernikov oziroma drugace-mislecih. Tako te jaz vidim

Zgodovina sprememb…

crypto ::

Ne spozna se pač.:) Sj ga mika oz. že ima kaj...

Horejšio ::

K0l1br1 je izjavil:

bluesands je izjavil:

Me prav zanima na kateri fakultetah ste diplomirali oz kaj ste dosegli v izobrazbi, da takole pljuvate po ekonomski fakulteti. No tudi če niste izobraženi,da nebo predsodkov, me prav zanima kaj ste dosegli kot podjetniki. Namesto, da bi služili z delom raje klikate po kitajskih straneh za imaginarne kovance

Ekonomisti so se spomnili posojanje neobstoječega denarja, najbrž pa tudi tiskanje denarja brez osnove.
Pej jokat drugam.


Če je ekonomija znanost ok pol :)

bluesands ::

Ne samo razočaram sem nad tem kakšen je odnos do intelektualcev, ki so veliko svojega časa namenili študiju in se še dodstno izobraževali. Izgleda, da lahko vsak pljune in drugi še ploskate. Ko pa je potrebno voditi kakšno podjete se od ekonomistov pričakuje čudeže, ko te napade bolezen, se od zdravnikov pričakuje čudeže, ... vi pa veselo pljuvajte, se ne izobražujte in klikajte kitajcem

K0l1br1 ::

bluesands je izjavil:

Ne samo razočaram sem nad tem kakšen je odnos do intelektualcev, ki so veliko svojega časa namenili študiju in se še dodstno izobraževali. Izgleda, da lahko vsak pljune in drugi še ploskate. Ko pa je potrebno voditi kakšno podjete se od ekonomistov pričakuje čudeže, ko te napade bolezen, se od zdravnikov pričakuje čudeže, ... vi pa veselo pljuvajte, se ne izobražujte in klikajte kitajcem

Če imaš s kitajci problem, ti nismo mi krivi. Tukaj, razen tebe, nihče ne sovraži kitajcev. Nizko si padel in tle moraliziraš.

mojanina ::

ARCBLOCKje dvignil ceno.


According to the vote in Telegram group, we decided to raise the gas limit for both ETH & CMT to up to 60GWEI, Gas 200000, so that we can lower the risk of the failure in sending ETH/CMT due to gas setting

Saul Goodman ::

bluesands je izjavil:

Ne samo razočaram sem nad tem kakšen je odnos do intelektualcev, ki so veliko svojega časa namenili študiju in se še dodstno izobraževali. Izgleda, da lahko vsak pljune in drugi še ploskate. Ko pa je potrebno voditi kakšno podjete se od ekonomistov pričakuje čudeže, ko te napade bolezen, se od zdravnikov pričakuje čudeže, ... vi pa veselo pljuvajte, se ne izobražujte in klikajte kitajcem


tvoj ponižujoč odnos do Satoshija Nakamota, ki je intelektualec over 9000 zate in za celotno ekonomsko fakulteto pa ne pomeni nič, a ne? njegovo delo je digitalni masterpiece.

crypto ::

Kakšne veze ima izobrazba s kripto?
Sprejemajo tudi ljudi brez diplome...
Samo tisti ekonomisti ki cenijo svoje delavce so ok!!

bluesands ::

Če verjamete v to pravljico o izmišljenem izumitelju bitcoina. Sem skoraj gotov, da je v ozadju večja organizacija z nalogo črpanja denarja.
Imamo v sloveniji velika podjetja, upravljana s strani vrhunskih ekonomistov, ki izdelujejo in prodajajo konkretne dobre izdelke in jih izvažajo. Kripto pa je samo koda brez izdelka.
Glede komentarja o tehnikih - ali pričakujete , da bo cenjeni oboževalec tehnikov v primeru, da ga napade bolezen iskal pomoč pri zdravniku (končana fakulteta) ali pri zdravstvenem tehniku (končana srednja šola)

maco-maco ::

Jebeš kripto zimo.
Tulipani so prezimni, pa še valentinovo prihaja.

Kaj?

slotechar ::

9gag razlicica na steem blockchainu. Dmania deluje kot steemit. Samo da je specializirana za meme kot 9gag. Lahko sluzite z posti in komentarji ali pa samo uzivate ob gledanju memes. https://dmania.lol

Zgodovina sprememb…

crypto ::

Bravo

mojanina ::

ARCBLOCK je dvignil ceno.

According to the vote in Telegram group, we decided to raise the gas limit for both ETH & CMT to up to 60GWEI, Gas 200000, so that we can lower the risk of the failure in sending ETH/CMT due to gas setting

Jacksmav ::

Takle mamo...nč ne bo več tko k je blo do konca 2017...regulative..itd...kripto bo obstal...tle ni panike...upam, da naši ne bojo še letos kaj naumili...ponavad zakon, ko masterdamer....upam, da takšen... :)....pada....tko k kr nekaj pravih tu...za vsakim dežjem posije sonce...če si vložil tolikor kolikor lahko pogrešaš....zlajnano...ni panike...sam sem preveč...pa se manj sekiram, kot pa na začetku, ko sem dal not samo nekaj fičnikov...sm v minusu....čakam na sonce... PS...Sneg Bo... :)

cungalungaa ::

Kdaj bo DBIX pump?
Kucoin: https://www.kucoin.com/#/?r=1scgwQR

Vazelin ::

cungalungaa je izjavil:

Kdaj bo DBIX pump?

tja pri 5 usd začni akumulirati.:D

kiFni ::

cungalungaa je izjavil:

Kdaj bo DBIX pump?

MOgoče kmal. Se kr širijo.
https://twitter.com/arabianchain/status...

run2 ::

run2 je izjavil:

Trenutno kaže na 3-3-5 korekcijo, po kateri bi pristal nekje okrog $9000, lahko še malo nižje. Upam, da se motim.


Grafi ne lažejo.

run2 ::

run2 je izjavil:

run2 je izjavil:

Gemblerka je izjavil:

Kdaj bo zdaj znano al bo šlo gor al dol? Najprej je bilo rečeno do 26.1., zdaj kar do 31.1.? :))


Dol.

Namesto direkt po vijolčni črti je naredu en ovinek po trikotniku.



Tako ja. Namesto po vijolčni črti je šel v trikotnik, zdej pa lepo naprej dol. Modra je zdej približna smernica. Še vedno vidim nekje $7k do $9k konec korekcije.



Stanje je tako, da so se danes izpolnili vsi pogoji za korekcijo 3-3-5.

Graf se je lepo dotaknil modre črte, ki sem jo začrtal 2 dni nazaj. Zdej je samo vprašanje, ali je to že to, ali pa bo še malce potegnil ob modri navzdol.

««
514 / 976
»»