» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
481 / 976
»»

reeves ::

Kako kaj komentirate ARCT? Ima potencial da pride do vsaj $0,50?

Ajnstajn` ::

krneki0001 je izjavil:

krefi je izjavil:

do kje zna pasti neo sam ga drzim pa nvem ce ga cm prodati pa kupiti po nizji ceni


Sej ne pada, je že skos okoli 0.011500 +- 0.0002, tako da ni nobene panike.



jebemo, upam da se poruši, ker še nisem nič nazaj kupil še en stres bi res koristil.
//

Mato989 ::

Ajnstajn` je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

krefi je izjavil:

do kje zna pasti neo sam ga drzim pa nvem ce ga cm prodati pa kupiti po nizji ceni


Sej ne pada, je že skos okoli 0.011500 +- 0.0002, tako da ni nobene panike.



jebemo, upam da se poruši, ker še nisem nič nazaj kupil še en stres bi res koristil.


Pohlep in škodoželjnost hkrati... jaz pa vedno želim da se tisti ki prodajo da bi kupli nazaj opečejo... ker s tem ko prodaš z namenom nakupa nazaj, si dejansko želiš da market pada... kar pa ni dobro!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

psytoma ::

-valvoline- je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/ki...
Poglejte tega lopova. Rekordni total supply. Najvecji kriptotopcider doslej. Kasen kriminal se dogaja vsi pa tiho, prosto ne mores verjet.


Jaz še holdam nekaj te zadeve, bi se ga bilo pametno odkrižat?

gruntfürmich ::

krefi je izjavil:

prvic po cecjem padcu sm ga kupil po 106 $ potem prodal po 147 $ in ga ponovno dokupil po 130$ ker sem mel nastimano da naj samo kupi sedaj me skrbi da sem prehitro spet kupil
če se boš vedno sekiral da si prehitro nazaj kupil se boš opekel če boš ciljal na vrhove in dna. in to zelo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

4knative ::

Mato, si razmišljal, da bi nakazal vse v dobrodelno organizacijo? Seveda ne zaradi dobrodelnosti kakopak, da se izogneš davkariji, logično. Nimamo mi v kriptu nekih visokih moralnih standardov, roko na srce. Večino poganja bolj ali manj naslednje:
- Superbia: napuh
- Avaritia: pohlep
- Luxuria: pohota (nečistost, strast, poželenje)
- Ira: jeza
- Gula: požrešnost
- Invidia: zavist
- Acedia: lenoba

Kdor pravi da ni res, mu dodam še laž gratis.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

Ajnstajn` ::

Mato989 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

krefi je izjavil:

do kje zna pasti neo sam ga drzim pa nvem ce ga cm prodati pa kupiti po nizji ceni


Sej ne pada, je že skos okoli 0.011500 +- 0.0002, tako da ni nobene panike.



jebemo, upam da se poruši, ker še nisem nič nazaj kupil še en stres bi res koristil.


Pohlep in škodoželjnost hkrati... jaz pa vedno želim da se tisti ki prodajo da bi kupli nazaj opečejo... ker s tem ko prodaš z namenom nakupa nazaj, si dejansko želiš da market pada... kar pa ni dobro!


na žalost tak market ki samo raste, ne obstaja. Zdaj je odličen čas za padec. Če sedaj ne bo padlo, potem tudi do močnega odboja ne bo prišlo in bomo lahko na slabem še veliko dlje.
//

bluesands ::

Saj je logično, s kriptovalutami se ne ustvarja nobena vrednost, oziroma se samo dodatno uničuje narava, ker porebujejo računsko moč za delovanje. Torej se lahko vrednost lahko samo prerazporedi - eni dobijo eni izgubijo- to je loterija. Sem pisal že dolgo nazaj, da prodajte kitajcem kar gre, da slovenci vsaj enkrat profitiramo.

Mato989 ::

Ajnstajn` je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ajnstajn` je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

krefi je izjavil:

do kje zna pasti neo sam ga drzim pa nvem ce ga cm prodati pa kupiti po nizji ceni


Sej ne pada, je že skos okoli 0.011500 +- 0.0002, tako da ni nobene panike.



jebemo, upam da se poruši, ker še nisem nič nazaj kupil še en stres bi res koristil.


Pohlep in škodoželjnost hkrati... jaz pa vedno želim da se tisti ki prodajo da bi kupli nazaj opečejo... ker s tem ko prodaš z namenom nakupa nazaj, si dejansko želiš da market pada... kar pa ni dobro!


na žalost tak market ki samo raste, ne obstaja. Zdaj je odličen čas za padec. Če sedaj ne bo padlo, potem tudi do močnega odboja ne bo prišlo in bomo lahko na slabem še veliko dlje.


To kar gre ali ne gre, je druga zadeva, kot kar si ti želiš da se zgodi... jaz tudi vem, da ne more vedno rast, ampak v mentaliteti sem pa vedno za bulle, nikol za bear, nikol ne sedim in si želim da pade... tudi ko prodam želi da gre v bull run, ker iz bull runa lahko praktično vsak profitira, iz beara pa redki z veliko sreče ali dovolj znanja.

4knative je izjavil:

Mato, si razmišljal, da bi nakazal vse v dobrodelno organizacijo? Seveda ne zaradi dobrodelnosti kakopak, da se izogneš davkariji, logično. Nimamo mi v kriptu nekih visokih moralnih standardov, roko na srce. Večino poganja bolj ali manj naslednje:
- Superbia: napuh
- Avaritia: pohlep
- Luxuria: pohota (nečistost, strast, poželenje)
- Ira: jeza
- Gula: požrešnost
- Invidia: zavist
- Acedia: lenoba

Kdor pravi da ni res, mu dodam še laž gratis.


Ah ter par fičnikov kar mi bo ostalo po korekciji pa ja ne bom rabil dajat v dobrodelne... bom skoraj jaz rabim karitas :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

slotechar ::

4knative je izjavil:

Mato, si razmišljal, da bi nakazal vse v dobrodelno organizacijo? Seveda ne zaradi dobrodelnosti kakopak, da se izogneš davkariji, logično. Nimamo mi v kriptu nekih visokih moralnih standardov, roko na srce. Večino poganja bolj ali manj naslednje:
- Superbia: napuh
- Avaritia: pohlep
- Luxuria: pohota (nečistost, strast, poželenje)
- Ira: jeza
- Gula: požrešnost
- Invidia: zavist
- Acedia: lenoba

Kdor pravi da ni res, mu dodam še laž gratis.
Pozabil si provokacije in trolanje. Prvo mesto ti ne uide. Dobrodosel na devil strani. Hudic nima nic od nastetega. Bori pa se da bi izvlekel cim vec navedenih lastnosti od drugih

4native je sotona devil hudic. Nima nobene od nastetih lastnosti ampak se napaja prek teh lastnosti in skusa proizvajat te lastnosti na drugih ljudeh

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

 Bananacoin anyone?

Bananacoin anyone?

Drevesce ::

Mato989 je izjavil:

Drevesce je izjavil:

gost987 je izjavil:

COSS zna biti zanimiv kovanec, trenutna cena je pod dolar, max je bil nekje na 2,5usd. Je pa COSS kovanec podoben kot KCS. COSS menjalnica je trenutno še v beta verziji in je obupna za uporabo. Lahko ga pa kupite tudi na hitbtc, če bodo zrihtal COSS menjalnico upam na rast vsaj 10x dalnoročno, kratkoročno pa nekje 50%


Tudi sam jih imam okoli tisoč. Žal sem jih kupil po ceni 2$, tako da jih bom verjetno sedaj ko je pod 1$ spet dokupil. Mislim, da ima potencial do 20$ + ko bo trg spet rasel.


COSS ima potencial do 20$ samo takrat ko bo končno kaj delovalo, potrebno je vedet da je COSS starejši kot Kucoin... Ko sem se sam odločal za vložek v KCS, sem pogledal tako Kucoin in COSS, in do kakšnega zaključka sem prišel= Da je COSS objektivno gledano vsaj 50% slabši in za povrh ima Kucoin še eno zelo pomembno boniteto, to da lista praktično vse NEO ICOte...

In zato ne verjamem v COSS... začeli so obratovat pred Kucoin in imajo 3-6x nižji promet... edin plus ki ga dejansko imajo je da kao ne bodo nikoli znižali fee distribution 50%, ampak tudi to ni nobene zavezujoče pogodbe.


Meni je delovalo povsem normalno, ko sem kupoval. Ima pa še kar dosti bugov, ampak na tem delajo in so tudi kar ažurni glede "fixov". Ko bodo šli live bi hitro znali poskočiti na 10$.

Je dosti več coinov slabših in povsem neuporabnih (nekateri sploh še nimajo delujočih platform) pa so vredni dosti več kot zgolj 20$.

Mato989 ::

Je dosti več coinov slabših in povsem neuporabnih (nekateri sploh še nimajo delujočih platform) pa so vredni dosti več kot zgolj 20$.


Ja, samo morš vedet da kovanec COSS je tako kot KCS, neposredno vezan na exchange... ne na nek fiktiven roadmap, ali obljubo, ampak na dejstvo kako perspektivna je menjalnica, in kaj ima menjalnica COSS kar druge nimajo... Kucoin ima NEO ICOte... kar je relativno ZELO pomembno za market in traderje... pa daleč od tega da zagovarjam Kucoin ki ima sam na tone težav, ampak realno gledano COSS ne doprinese kaj dosti. Sploh pa so konec leta oz. v začetku 2019 na poti DEXi...in bodo vse klasične menjalnice začele it navzdol!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-valvoline- ::

bluesands je izjavil:

Saj je logično, s kriptovalutami se ne ustvarja nobena vrednost, oziroma se samo dodatno uničuje narava, ker porebujejo računsko moč za delovanje. Torej se lahko vrednost lahko samo prerazporedi - eni dobijo eni izgubijo- to je loterija. Sem pisal že dolgo nazaj, da prodajte kitajcem kar gre, da slovenci vsaj enkrat profitiramo.

Mining je outdated. Nova kripto shema je zacetni bilijonski supply iz nicesar, in airdrop ter forkani helikopter kovanci.
Ker 90%+ kriptotatov minerjev in kreatorjev kakecokojnov piramid,ponzitopciderjev in podobno prihaja z Kitajske logicno je da bo ves nakraden denar koncal tja.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

-valvoline- še 3 poste danes narediš in lahko iz glave povem da je marketcap pod 500mrd.

ProdriveR ::

DeeJay je izjavil:

Fantje držte se, prihaja 3. tsunami ....


Zakaj tako misliš oz kako to veš? Okej, sej cifre so že bolj ali manj vse v rdečem. Sem pa dostikrat presenečen nad (pravilnimi) napovedmi tukaj.

globoko grlo ::

vglavnem 2017 je bil fejst, 2018 bo pa kurc
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

-valvoline- ::

Kriptobolniki tle se lahko organizirate in naredite skupen pump n dump nekega tretjerazrednjega kakeckojna. Ce sta dva *bota* napumpala btc za 500% vi skp lahko delate cudeze.
:D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

jype ::

-valvoline- je izjavil:

Haha, ne hvala. Lahko prodas kasnemu slepemu *whaleu* tle,oz si kar sam furaj topcider, jaz se bom raje se naprej smejal pa cakal na dan ko se bo pricelo z aretacijami in rezervacije na dobu.
Ma, nism js tak da bi ljudi hotu nategvat, mi pa zgleda, da te mal matra, ker ti nisi še nobenga, pa sem hotu pomagat, k sem tok dober človk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

-valvoline- ::

Trenutno stanje na kakec4cash marketu, cap v hover modu, eksponencno povecevanje stevila kakeckojnov. Do the math. Vsak lopov z svojim kovancem, konkurenca bo huda...
:D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hovti980 ()

Jaki-1 ::

jernejl je izjavil:

Lahko poskusiš del pretvoriti v LTC ali XRP, ga poslati na recimo bitstamp, tam pretvoriti nazaj v ETH (min. za trgovanje je 5EUR) in tisto poslati v wallet.

Ali je Bitstamp najcenejša za prenos ETH? Na Binancah in Coinbase/mogoče tudi GDAX (nisem preveril), je min. Fee 0.01 ETH (caa 10 eur) tudi za manjše zneske npr. Za 50 Eur, kar se mi zdi veliko. Ali se sploh da izognit tem visokim feejem za ETH?
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

boro10 ::

Jaki-1 je izjavil:

jernejl je izjavil:

Lahko poskusiš del pretvoriti v LTC ali XRP, ga poslati na recimo bitstamp, tam pretvoriti nazaj v ETH (min. za trgovanje je 5EUR) in tisto poslati v wallet.

Ali je Bitstamp najcenejša za prenos ETH? Na Binancah in Coinbase/mogoče tudi GDAX (nisem preveril), je min. Fee 0.01 ETH (caa 10 eur) tudi za manjše zneske npr. Za 50 Eur, kar se mi zdi veliko. Ali se sploh da izognit tem visokim feejem za ETH?


Mislim da je Bitstamp dejansko najcenejši. Drugi so daleč zadaj...
Pozdrav

arriva_balon ::

Pozdravljeni.

Sem nov tlelele. In relativno nov tudi v kriptosvetu. Imam par vprašanj, ampak ne v stilu "napovejte naslednjega konja ki bo šel x1000". Pa nisem nek znalec v računalništvu, tolk da se ve.

Na presale sem kupil za dobrih 300 evrov sether tokene. Moj prvi ICO. Vse lepo zrihtal, že bili na myetherwallet, dokler nisem predvčerajšnjim opazil da jih tam ni več. Pogledam zgodovino, pa ne vidim nobenih premikov. Heknili me niso, ker pol bi mi prej pobrali vse etherume, katerih je bilo v primerjavi s sether tokeni neprimerno več (oz. več v vrednosti). Kje bi lahko bili oz. zakaj jih ne vidim?

A obstaja neka stran s portfolii kjer bi lahko "manualno" dodal koliko tokenov in coinov imam, pa da bi poleg vsakega pisalo kdaj sem ga recimo kupil (in po kaki ceni), stran bi pa bila "v live" povezana z recimo CMC da bi lahko spremljal gibanje vrednosti. Z "manualno" mislim to, da ta portfolio stran ne bi bila povezana z mojimi walleti ali portfoliom na exchange-ih. Če me razumete. Drugače vem za coin-stats.com, blockfolio.com in coinlib.io, ampak zaradi pomanjkanja časa jih ne morem podrobno preverit.
(Prav tako je zaradi pomanjkanja časa vrednost celotnega mojega portfolia s "3.nekaj" začetnega vložka padla malo pod 2x. In zaradi ene neumne in ene preuranjene odločitve. Do "3.nekaj" začetnega vložka sem prišel relativno easy in v dobrem tednu.) :)

Mimogrede, a to bi zdaj naj bil ta zadnji dip po neki 5-3-5 analizi? In kako globoko približno bi naj padlo? Ker zdaj spet neki gre gor.

In še glede ICO-tov. A je možno da se nekak zasiguraš na whitelisti ali kje drugje da bi sigurno prišel not v presale? Kolk gledam ne.

Hvala vsem za odgovore.

Kot gasilci imajo svoj pozdrav Na pomoč!, vas jaz pozdravljam s kriptoizrazom:

HODL!

Zgodovina sprememb…

jernejl ::

Prenosi iz bitstamp-a in gdax-a nimajo nobenih fee-jev.

bluesands ::

globoko grlo je izjavil:

vglavnem 2017 je bil fejst, 2018 bo pa kurc


Se strinjam, vložki so že tako veliki, da denarja za nakup ni od kje vzeti. Tisti, ki so vložili pričakujejo, da bodo prodali dražje, ampak kot smo že rekli denarja ni več. Zato imajo samo rizik pred izgubo - ko bo strah dovolj velik se bo začela razprodaja, potem pa dvomim, da bo še kakšen odboj navzgor, ker bodo mediji iz tega naredili veliko zgodbo in kriptokovance dokončno negativno zaznamovali

hodler ::

jype ::

bluesands je izjavil:

denarja ni več.
Zanimivo, mene so pa ravnokar klicali sorodniki, če mi lahko kam nakažejo, da jim kupim bitcoine.

-valvoline- ::

bluesands je izjavil:

globoko grlo je izjavil:

vglavnem 2017 je bil fejst, 2018 bo pa kurc


Se strinjam, vložki so že tako veliki, da denarja za nakup ni od kje vzeti. Tisti, ki so vložili pričakujejo, da bodo prodali dražje, ampak kot smo že rekli denarja ni več. Zato imajo samo rizik pred izgubo - ko bo strah dovolj velik se bo začela razprodaja, potem pa dvomim, da bo še kakšen odboj navzgor, ker bodo mediji iz tega naredili veliko zgodbo in kriptokovance dokončno negativno zaznamovali

Pravega denarja noter je precej precej manj k tist marketcap. To so sam napumpane vrednosti. Je pa res da je za zdaj se vedno neznanka kolk so do zdej tatovi pobral ven.

jype je izjavil:

bluesands je izjavil:

denarja ni več.
Zanimivo, mene so pa ravnokar klicali sorodniki, če mi lahko kam nakažejo, da jim kupim bitcoine.

In, jim bos kupil pri teh cenah? LOOL

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hovti980 ()

bluesands ::

To je verjetno res sploh nemogoče preveriti koliko denarja je šlo noter. Številka bi res lahko bila kar izmišljena

-valvoline- ::

bluesands je izjavil:

To je verjetno res sploh nemogoče preveriti koliko denarja je šlo noter. Številka bi res lahko bila kar izmišljena

Ce vzamemo za primer kripple topcider z marketcapom kao 50 milijard, vse elektronsko *natiskano* kar naenkrat, kolk misles da je pravega denarja noter?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hovti980 ()

-valvoline- ::

Evo vsemogocni blokcejn se uveljavi, vsaka obstojeca drzavna valuta jutri recimo dobi svojo 1:1 kripto varijanto, problem z hitrim in poceni placevanjem na daljavo resen, kaj se bo zgodilo z obstojecimi ponzipiramidami in topciderji?
:D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Ajnstajn` ::

Če ne drugega pa majo biki vsaj eno dobro lastnost.
posti od valvolina in podobnih se tule zmanjšajo za 94%:))
//

bluesands ::

ne razumem zakaj sploh vidijo neko veliko vrednost v blockchainu. Ti podatki o prejšnjih transakcijah so vedno večji in zahtevajo vedno več elektrike. Velike dodane vrednosti pa ni. To je enako kot če bi za vsak EUR pisali podatke po katerih denarnicah je krožil. To bi bila takšna zmeda, da eur ne bi bil uporaben za vsakodnevno plačevanje. Ravno to se dogaja z BTC, vedno več trgovev se mu izmika. Če pa z valuto ne moreš plačevati to sploh ni valuta

Jacksmav ::

Uf težko se bo odločit to noč...ali ko doseže dno...vložit ali pustit pri miru...kar je vloženega je...dobr nas vse strižejo...odvisno pa je kolk bo novih ovc še za nami...ki bodo na razpolago...da bomo tudi mi na vrsti, da vsaj nekaj vn poberemo, če se sesuje... :)
Ta tedn bo še zanimiv...kaj pravite... :)

jype ::

-valvoline- je izjavil:

In, jim bos kupil pri teh cenah? LOOL
Seveda. Saj me niso prosili, da namesto njih trgujem.

bluesands ::

jype je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

In, jim bos kupil pri teh cenah? LOOL
Seveda. Saj me niso prosili, da namesto njih trgujem.


Bedak, tako boš oškodoval slovenijo na račun kitajcev

jype ::

bluesands je izjavil:

Bedak, tako boš oškodoval slovenijo na račun kitajcev
Jaz sem bedak, ti pa reven.

Vazelin ::

hehe kere debate:D

jaz sem nekaj pretvoril v BTC. ostalo pustil pri miru

se mi pa malce zdi, da bi znali biti že v novi akumulacijski fazi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

jype je izjavil:

-valvoline- je izjavil:

In, jim bos kupil pri teh cenah? LOOL
Seveda. Saj me niso prosili, da namesto njih trgujem.

Vazelin ::

Kaj valvoline. Najprej nedeljska goveja župca, pol refresh CMCja non stop, potem še svojih 5 min v tej temi? Spektakularna nedelja ha? :D

hodler ::

A še komu Kucoin šteka?

Vazelin ::

Pri kukonu je dosti normalno da šteka.

hodler ::

hehe mislu sem trenutno... je pretežno neuporaben

Nejc28 ::

https://medium.com/@cryptweeter/the-3-m...

"The 3 most promising public blockchain projects from China for 2018"
Prispevek o Vechain (VEN), Nebulas (NAS) in Matrix (MXC)

Nejc28 je izjavil:

https://medium.com/@cryptweeter/the-3-m...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nejc28 ()

run2 ::

Jacksmav je izjavil:

Uf težko se bo odločit to noč...ali ko doseže dno...vložit ali pustit pri miru


To noč ne bo doseženo dno, tako da lahko mirno spiš.

CoreySteel ::

Danes dopoldan poslušam Val202 in neki govori o rokometni tekmi z Nemčijo in tisti sodniški farsi. Pa kako da sta Litovca gledala zaslon za zaveso in kao čakala, da pride dovolj velik znesek podkupnine bla bla bla... Uglavnem point je bil, da je rekel, da se jima je mogoče izpisal znesek v bitcoinih. Potem pa v stilu "ampak nič hudega, ker je bitcoin takoj po tekmi strmoglavil". Še nek zvočni efekt so uporabil.

Sem šel zdle gledat... V času tekme je bil BTC nekje pri 14k USD, v času prispevka pa pri 12k USD. Hopla, kaj pa, če je vse res? :D
Twitter: @CoreySteel_

Jacksmav ::

samo pogledaš xrp....kdo in koliko prodaja...vse nad 1M...

22:35:38

1.09991
12.29070000

22:35:37

1.10000
12.29070000

22:35:37

1.10000
12.29070000

22:35:37

1.10000
12.29070000

22:35:37

1.10000
12.29070000

22:35:36

1.10000
12.29070000

22:35:36

1.10000
12.29070000

22:35:36

1.10000
12.29070000

22:35:35

1.10000
12.29070000

22:35:35

1.10000
12.29070000

22:35:35

1.10000
12.29070000

22:35:35

1.10000
12.29070000

22:35:35

1.10000
12.29070000

22:35:35

1.10000
12.29070000

22:35:35

1.10000
1089.81036631

22:35:35

1.10001
12.29070000

22:35:34

1.10009
12.29070000

22:35:34

1.10026
12.29070000

22:35:34

1.10027
411.83961869

22:35:29

1.10000
12.29070000

22:35:29

1.10000
12.29070000

22:35:29

1.10000
12.29070000

22:35:29

1.10000
12.29070000

22:35:28

1.10000
12.29070000

22:35:28

1.10000
12.29070000

22:35:28

1.10000
12.29070000

22:35:28

1.10000
12.29070000

22:35:28

1.10000
12.29070000

22:35:27

1.10000
12.29070000

22:35:27

1.10000
1971.80781843

22:35:27

1.10000
28.19218157

22:35:27

1.10000
12.29070000

22:35:26

1.10000
12.29070000

22:35:26

1.10000
12.29070000

22:35:26

1.10000
12.29070000

22:35:26

1.10000
12.29070000

22:35:25

1.10000
12.29070000

22:35:25

1.10000
12.29070000

22:35:25

1.10000
12.29070000

22:35:25

1.10000
12.29070000

22:35:24

1.10000
12.29070000

22:35:24

1.10000
112.90827052

22:35:24

1.10000
105.09910909

22:35:23

1.10000
12.29070000

22:35:22

1.10000
12.29070000

22:35:22

1.10000
12.29070000

22:35:21

1.10000
12.29070000

22:35:21

1.10000
12.29070000

22:35:21

1.10000
12.29070000

22:35:21

1.10000
12.29070000

22:35:20

1.10000
12.29070000

22:35:20

1.10000
12.29070000

22:35:20

1.10000
12.29070000

22:35:20

1.10000
12.29070000

22:35:20

1.10000
12.29070000

22:35:20

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Bizkit45 ()

4knative ::

Banke so se vpletle v kriptobiznis. :D Ali lahko banke s svojim naprintanim denarjem porušijo kripto, ki ima dejansko neko vrednost?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Looooooka ::

bluesands je izjavil:

ne razumem zakaj sploh vidijo neko veliko vrednost v blockchainu. Ti podatki o prejšnjih transakcijah so vedno večji in zahtevajo vedno več elektrike. Velike dodane vrednosti pa ni. To je enako kot če bi za vsak EUR pisali podatke po katerih denarnicah je krožil. To bi bila takšna zmeda, da eur ne bi bil uporaben za vsakodnevno plačevanje. Ravno to se dogaja z BTC, vedno več trgovev se mu izmika. Če pa z valuto ne moreš plačevati to sploh ni valuta

Problem je v tem, da si v vseh teh letih nisi vzel niti toliko casa, da bi prebral kaj je to block chain kaj bitcoin kaj rudarjenje.
Trenutno recimo opisujes probleme kovancev, ki potrebujejo rudarjenje. Pa se tam je problem povezan z ustvarjanjem tezavnosti zato, da lahko upravicis stroske in nategnes folk z dragimi transakcijami. Kar je tudi razlog, da bo zadeva v taki obliki slej ko prej izumrla. Blockchain pa pac ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Tarzan ::

4knative je izjavil:

Banke so se vpletle v kriptobiznis. :D Ali lahko banke s svojim naprintanim denarjem porušijo kripto, ki ima dejansko neko vrednost?

A da bo nekdo špilal kita s kripto kiti. Ni izključeno, je pa ironično. :D
««
481 / 976
»»