» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
470 / 976
»»

Vazelin ::

desmill je izjavil:

Če ni preveč osebno - kakšne zneske vlagate v ICO? Vem da je naročnik koncu od vsakega posebej odvisno koliko denarja ne bo pogrešal.

jaz max cca 1ETH/ICO bi dal.

ideep ::

Dear members of InsurePal community,

We have recently finished our crowdsale and reached a hard-cap of $18 million in only 80 seconds. Starting 18 January, the IPL tokens are now poised for trading on Livecoin.net exchange. Other exchanges will soon follow.


jaz ga nikjer ne najdem na Livecoin.. a bo kdo vlagal v to?

DeeJay ::

Jest dam 5-10% odvisno kak hype je.

Vazelin ::

ideep je izjavil:

Dear members of InsurePal community,

We have recently finished our crowdsale and reached a hard-cap of $18 million in only 80 seconds. Starting 18 January, the IPL tokens are now poised for trading on Livecoin.net exchange. Other exchanges will soon follow.


jaz ga nikjer ne najdem na Livecoin.. a bo kdo vlagal v to?

0.00002 BTC na livecoin per coin
+122% od malo prej:))

Mato989 ::

desmill je izjavil:

Če ni preveč osebno - kakšne zneske vlagate v ICO? Vem da je naročnik koncu od vsakega posebej odvisno koliko denarja ne bo pogrešal.


Običajno cca. 1.500€-2.000€, računam vedno na x8-x15!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mat3v7 ::

Na https://www.livecoin.net/en/trade/index... se sedaj trguje InsurePal, trenutna cena ICO x 3

Sno0py ::

Je se kdo od vas v KMDju? Komodo? Kaj mislite kaksen potencial ima v roku pol leta?

4knative ::

Za 1000 eur v kvaliteten ICO ki bi naj rešil planet je neko nepisano pravilo da dobiš okoli letne povprečne neto plače čistega profita - tam okoli 12 jurčkov čistega.

Alien123 ::

Sno0py je izjavil:

Je se kdo od vas v KMDju? Komodo? Kaj mislite kaksen potencial ima v roku pol leta?


Jaz sem.. upam da speče :P

desmill ::

Mato989 je izjavil:

desmill je izjavil:

Če ni preveč osebno - kakšne zneske vlagate v ICO? Vem da je naročnik koncu od vsakega posebej odvisno koliko denarja ne bo pogrešal.


Običajno cca. 1.500€-2.000€, računam vedno na x8-x15!

Hvala vsem!
Nisem vedel če je 1kEur preveč zaupanja ICOjem. Dobr da vidim da nisem bil preveč off.
Tale x8 je že zelo lepa.
Kok hitro pa potem prodajate? Takoj ko se odpre (potem ko je pre-ICO konec) ali potem kasneje? (seveda je od vsakega primera posebej odvisno vendar ne vem kaj pričakovati - holdat 1 lepo, čim prej prodaja, par mesecev)

Vazelin ::

če pogledaš ETH naslov od zeepina si videl, da je dosti folk vlagalo po 30ETHjev!

A_A ::

Vazelin je izjavil:

če pogledaš ETH naslov od zeepina si videl, da je dosti folk vlagalo po 30ETHjev!

Ti maš na kraknu sigurno money on hold :) na support jim teži.. magari odpri več zahtevkov. Tko sem jaz in mi je ratal v treh dneh :)

Mato989 ::

desmill je izjavil:

Mato989 je izjavil:

desmill je izjavil:

Če ni preveč osebno - kakšne zneske vlagate v ICO? Vem da je naročnik koncu od vsakega posebej odvisno koliko denarja ne bo pogrešal.


Običajno cca. 1.500€-2.000€, računam vedno na x8-x15!

Hvala vsem!
Nisem vedel če je 1kEur preveč zaupanja ICOjem. Dobr da vidim da nisem bil preveč off.
Tale x8 je že zelo lepa.
Kok hitro pa potem prodajate? Takoj ko se odpre (potem ko je pre-ICO konec) ali potem kasneje? (seveda je od vsakega primera posebej odvisno vendar ne vem kaj pričakovati - holdat 1 lepo, čim prej prodaja, par mesecev)


Odvisno... od cene... običajno sam nardim tak, da pri x5-x6 prodam toliko da dobim nazaj initial investment (torej 1-2k) ostalo pa držim do x10+

če pogledaš ETH naslov od zeepina si videl, da je dosti folk vlagalo po 30ETHjev!


Jap moj kolega je dal 30 etrov... sem ga vprašal če je normalen :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zucox ::

za prvič , ker ICO trenutno priporočate?? a vložek nakažes iz bitrexa oz. iz kucoina al rabs posebne wallet
za nekatere mogoče neumna uprašanja , za začetnike pač ne...:):)

scythe ::

InK Protocol če prideš zraven v pre-sale. Vedno iz walleta nakažeš...

Bolivar ::

sami azici...

zucox ::

scythe je izjavil:

InK Protocol če prideš zraven v pre-sale. Vedno iz walleta nakažeš...


hvala za odgovor, ker wallet priporočas...
InK Protocol, bomo probal:):)

Vazelin ::

Bolivar je izjavil:

sami azici...

meni je fascinantno kako so vsi ICOti s kitajci kot teammemberji shillani do lune:))

castro23 ::

Pozdrav vsem,

potreboval bi razlago..in sicer sem pred dnevi na kucoinu kupil kovancev za 380 €. Na Kucoinu mi sedaj kaže, da imam v protivrednosti v € mislim, da okoli 260 €. To sem zgubil zaradi padca...oz.zgubil sem, če prodam verjetno...kdaj je pričakovati, da sem zopet na pozitivni ničli...je to odvisno samo od dviga BTC - a...ker kot vidim sedaj spet vse raste a meni ostaja rast v € enaka...oz. imam preračunano koliko je to vsega skupaj BTC jev...in to je 260 € cca...

Kupil sem pa KCS in RPX...sedaj HODL...? Kak nasvet...pomoč...razlaga....hvala

Drugo vprašanje pa je kako naredim na Cryptopiji, da enako vidim kako stanje imam v €...namreč tam sem kupil Komodo in Pirl...pa ne vidim sploh na čem sem sedaj...samo koliko je to BTC ja...najlepša hvala...

amacar ::

Tema je za špekuliranje, najdi si drugo.

scythe ::

zucox je izjavil:

scythe je izjavil:

InK Protocol če prideš zraven v pre-sale. Vedno iz walleta nakažeš...


hvala za odgovor, ker wallet priporočas...
InK Protocol, bomo probal:):)


myetḥeṛwallet.com mam jaz

ideep ::

Mato989 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

mato: kaj pa graft boš sodeloval?:D


Ne, jaz sem zaključil z ICOti 90%... točno 3-4 še mam namen sodelovat, eden izmed njih je

https://www.arcblock.io/?utm_source=ico...

2 sta pa še Hidden ker sta v analizi ;)


:)

Mato989 ::

castro23 je izjavil:

Pozdrav vsem,

potreboval bi razlago..in sicer sem pred dnevi na kucoinu kupil kovancev za 380 €. Na Kucoinu mi sedaj kaže, da imam v protivrednosti v € mislim, da okoli 260 €. To sem zgubil zaradi padca...oz.zgubil sem, če prodam verjetno...kdaj je pričakovati, da sem zopet na pozitivni ničli...je to odvisno samo od dviga BTC - a...ker kot vidim sedaj spet vse raste a meni ostaja rast v € enaka...oz. imam preračunano koliko je to vsega skupaj BTC jev...in to je 260 € cca...

Kupil sem pa KCS in RPX...sedaj HODL...? Kak nasvet...pomoč...razlaga....hvala

Drugo vprašanje pa je kako naredim na Cryptopiji, da enako vidim kako stanje imam v €...namreč tam sem kupil Komodo in Pirl...pa ne vidim sploh na čem sem sedaj...samo koliko je to BTC ja...najlepša hvala...


Prvo preveri če maš sploh v assets to kupljeno ;) Če maš potem ja, morš počakat da zraste... ČE prodaš je to izguba... seveda pa je različno, lahko BTC pade in gre gor KCS, v btc vrednosti pa boš ti še skoz na istem (ali celo salbšem)

Treba je razumet sploh kaj hočeš! Jaz ti predlagam da za začetek ne gledaš več everskih vrednosti ker so odvisne od trenutne cene BTCja ampak gledaš če si PRIDOBIL ali izgubil BTC enote...

Imenujejo se satoshiji!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Horejšio ::

Kraken sage so končane. Če si siten na support, se zadeva zgleda reši.

Jan0 ::

Že ko je govora o ICOtih. Kakšen gas limit pa gwei price naštimati v času ICOta? Za Insurepal sem (po nihovem nasvetu) limit nastavil na 25k ter gwei na 50 pa transakcija ni šla skozi - "out of gas".

Sam imam v planu Wepower, Neon exchange pa kar bo še zanimivega.

Bolivar ::

Vazelin je izjavil:

Bolivar je izjavil:

sami azici...

meni je fascinantno kako so vsi ICOti s kitajci kot teammemberji shillani do lune:))


še mau pa bom začeu vrjet v teorijo zarote da kitajcki načrtno kradejo denar svetu :p

Vazelin ::

jaz nastavim gas na 200.000 in gwei na 60

A_A ::

Izbiram med qsp, link enj ethos ? kak predlog za kirga se naj odločim? :)

Vazelin ::

A_A je izjavil:

Izbiram med qsp, link enj ethos ? kak predlog za kirga se naj odločim? :)

deli s tri in nakaži v vse. en bo že šel x 100:))

A_A ::

Vazelin je izjavil:

A_A je izjavil:

Izbiram med qsp, link enj ethos ? kak predlog za kirga se naj odločim? :)

deli s tri in nakaži v vse. en bo že šel x 100:))

če bi mel za vsakega 1 ETH bi že naredu tak :) tak mam pa bolj malo še.. :)

Vazelin ::

v vsakega daš 0.3ETH. če pride en do 100x je to 30ETH. Ni glih Lamborghini, ena Audi štirica pa bo:D

A_A ::

bom zadovoljn če bo za kolo :P

Vazelin ::

kaj ti bo torba če imaš kolo da

castro23 ::

Komu ti to??

amacar je izjavil:

Tema je za špekuliranje, najdi si drugo.

ideep ::

Mat3v7 je izjavil:

Na https://www.livecoin.net/en/trade/index... se sedaj trguje InsurePal, trenutna cena ICO x 3


ja ampak bom glihkar pop--- ker ne morem direkt iz bitstampa nakazat na livecoin.. joj kake majo no..
kaj morem zdej narest? nakazat na svoj eth papirni wallet (public address, ne?) in pol na livecoin.. pa sej to ne moreš verjet.. ja pa kaj to bo prišlo danes?

Rešpetlin ::

Mato989 je izjavil:

Kaj misliš da bodo vse borze skenslale ljudi in se uklonile tuji državi? Nekaj je ICO, kejr firme upajo da bodo nekoč lahko vstopile TUDI na globalni trg (in v te države ki bi jih lahko zjebale) drugo pa je borza ki bo "za vedno" ostala nekje v vukojebini stran od države in jurisdikcija ne bo dosegla...

Govora je seveda o tujih borzah do katerih jurisdikcija Koreje in posamezne države ne seže!

Ne vem(o), kako se posamezna borza odloča. Želel sem poudariti, da če ne sprejemajo npr. državljanov ZDA, verjetno sam IP naslov ne igra nobene vloge, pač pa bodo gledali dejanski naslov države na dokumentu. Konec koncev si lahko v trenutku oddaje whitelistanja oz. KYC obrazca tudi na potovanju, valda ne boš za to uporabljal VPN.

Koliko pa se borze oz. ponudniki dejansko držijo napisanega (no X residents), pa kot rečeno ne vem...

Vazelin ::

Rešpetlin je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kaj misliš da bodo vse borze skenslale ljudi in se uklonile tuji državi? Nekaj je ICO, kejr firme upajo da bodo nekoč lahko vstopile TUDI na globalni trg (in v te države ki bi jih lahko zjebale) drugo pa je borza ki bo "za vedno" ostala nekje v vukojebini stran od države in jurisdikcija ne bo dosegla...

Govora je seveda o tujih borzah do katerih jurisdikcija Koreje in posamezne države ne seže!

Ne vem(o), kako se posamezna borza odloča. Želel sem poudariti, da če ne sprejemajo npr. državljanov ZDA, verjetno sam IP naslov ne igra nobene vloge, pač pa bodo gledali dejanski naslov države na dokumentu. Konec koncev si lahko v trenutku oddaje whitelistanja oz. KYC obrazca tudi na potovanju, valda ne boš za to uporabljal VPN.

Koliko pa se borze oz. ponudniki dejansko držijo napisanega (no X residents), pa kot rečeno ne vem...

 mclovin

mclovin

Rešpetlin ::

Looks legit! :)

castro23 ::

Ja imam v assets seveda...tkole zgleda..

Equivalent to total assets

0.02759962 BTC
≈ 264.03 EUR

Ko sem štartal je bilo 380 € preračunano iz BTC..kaj hočem? Imeti krat nekaj v primerjavi z vložkom...kot vsak drugi, kateri je šel v to...zakaj naj ne bi gledal evrskih vrednosti...saj, ko bom menjal BTC jih bom menjal v Eure...konec koncev imam sedaj manj BTC zaradi njegovega padca...torej lahko pridem na pozitivno nulo četudi KCS ostane recimo enak...BTC pa pade?

Mato989 je izjavil:

castro23 je izjavil:

Pozdrav vsem,

potreboval bi razlago..in sicer sem pred dnevi na kucoinu kupil kovancev za 380 €. Na Kucoinu mi sedaj kaže, da imam v protivrednosti v € mislim, da okoli 260 €. To sem zgubil zaradi padca...oz.zgubil sem, če prodam verjetno...kdaj je pričakovati, da sem zopet na pozitivni ničli...je to odvisno samo od dviga BTC - a...ker kot vidim sedaj spet vse raste a meni ostaja rast v € enaka...oz. imam preračunano koliko je to vsega skupaj BTC jev...in to je 260 € cca...

Kupil sem pa KCS in RPX...sedaj HODL...? Kak nasvet...pomoč...razlaga....hvala

Drugo vprašanje pa je kako naredim na Cryptopiji, da enako vidim kako stanje imam v €...namreč tam sem kupil Komodo in Pirl...pa ne vidim sploh na čem sem sedaj...samo koliko je to BTC ja...najlepša hvala...


Prvo preveri če maš sploh v assets to kupljeno ;) Če maš potem ja, morš počakat da zraste... ČE prodaš je to izguba... seveda pa je različno, lahko BTC pade in gre gor KCS, v btc vrednosti pa boš ti še skoz na istem (ali celo salbšem)

Treba je razumet sploh kaj hočeš! Jaz ti predlagam da za začetek ne gledaš več everskih vrednosti ker so odvisne od trenutne cene BTCja ampak gledaš če si PRIDOBIL ali izgubil BTC enote...

Imenujejo se satoshiji!

WALSH ::

Spoštovani,

v želji, da bi vam omogocili cim hitrejše in enostavnejše poslovanje na naši platformi, vam v nadaljevanju pošiljamo kratek postopek, ki vam bo omogocil, da bo vaše vplacilo sredstev procesirano avtomatsko in posledicno bistveno hitreje. Vplacila, ki ne bodo skladna z navodili, ki jih prilagamo, bodo obdelana rocno, kar lahko privede do zamud pri vplacilu sredstev na vaš Bitstamp racun.

Postopek avtomatskega vplacila sredstev prek UPN naloga:

- 1. korak: Pri izbiri vrste placila izberete UPN (univerzalni placilni nalog):
- 2. korak: Natancno izpolnite polja, kot je navedeno v nadaljevanju:

- polje "Namen": vpišete vašo številko iz polja "MESSAGE", ki ste ga prejeli pri izbiri placila "EU Bank (SEPA)" na bitstamp.net



- polje "Referenca": v dvomestno polje vpišete številko 99, drugo polje reference pustite prazno



- polje "IBAN": vpišete SI56 0700 0000 2199 468
- polje "Naziv": BITSTAMP LIMITED
- polje "Naslov": NEW STREET SQUARE 5
- polje "Kraj": LONDON
- polje "Država": Velika Britanija

Z natancno izpolnitvijo vseh podatkov v UPN nalogu, bo vaše vplacilo sprocesirano avtomatsko in tako ne bo uvršceno v cakalno vrsto za rocno obdelavo vplacil.

Lepo vas pozdravljamo,
ekipa Bitstamp


Tole sm zdej dobo na email. Očitno sem delal napako, ker sem v polje reference ponavadil tudi prilepil številko, ki bi morala biti samo v polju NAMEN.
Sem prilepil sem, da nebo še kdo moje napake ponovil.

Tarzan ::

Mato, kako je pri deleženju NEBL? Meni ni čisto jasno kako računa oteži, ker sem recimo imel skalkulirano že da bom predvideno pobasal v manj kot 70 dneh, zdaj je pa to poskočilo na 114 in kot kaže bo še kar raslo. Delal pa nisem z walletom nič, še najmanj kaj novega gor nalagal ali dol jemal.

Tilen ::

Kupil 4k+ CL @ 0,41 USDT
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

araz ::

Z IPL se že trguje. Sem že kupila :)

h1427096 ::

Tarzan je izjavil:

Mato, kako je pri deleženju NEBL? Meni ni čisto jasno kako računa oteži, ker sem recimo imel skalkulirano že da bom predvideno pobasal v manj kot 70 dneh, zdaj je pa to poskočilo na 114 in kot kaže bo še kar raslo. Delal pa nisem z walletom nič, še najmanj kaj novega gor nalagal ali dol jemal.

To je klasika. Kiti ala Mato dobijo na 6 dni, pol mu pade weight na 0 če prav razumem in ti napreduješ po lestvici. Čez en teden ima spet 10x večji weight od tebe.
Dvomim, da prideva midva kdaj na vrsto :)
Je pa tle nek kalkulator: http://nebliostats.com/calculator.php

4knative ::

IPL je že x10? Še en projekt, ki bo ostal pri teoriji in mojstri bogatejši za 20mio za zanimivo idejo. Lep rop, upam da vas čaka ameriška keha, ups v ameriki so ICOti banani. Potem pa Dob, naj bo.

h1427096 ::

no, graft tudi ne dela :)
Očitno so ga premalokrat prestavili

Vazelin ::

fak kaj so to eni amaterji iz grafta da ne morjo posodobit aplikacije, če smo nanjo connectani. lol

Tilen ::

4knative je izjavil:

IPL je že x10? Še en projekt, ki bo ostal pri teoriji in mojstri bogatejši za 20mio za zanimivo idejo. Lep rop, upam da vas čaka ameriška keha, ups v ameriki so ICOti banani. Potem pa Dob, naj bo.


A ni tule zraven tudi Matjaž Rakovec? ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vazelin ::

ja pa od adacte boss

Mato989 ::

Rešpetlin je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kaj misliš da bodo vse borze skenslale ljudi in se uklonile tuji državi? Nekaj je ICO, kejr firme upajo da bodo nekoč lahko vstopile TUDI na globalni trg (in v te države ki bi jih lahko zjebale) drugo pa je borza ki bo "za vedno" ostala nekje v vukojebini stran od države in jurisdikcija ne bo dosegla...

Govora je seveda o tujih borzah do katerih jurisdikcija Koreje in posamezne države ne seže!


Ne vem(o), kako se posamezna borza odloča. Želel sem poudariti, da če ne sprejemajo npr. državljanov ZDA, verjetno sam IP naslov ne igra nobene vloge, pač pa bodo gledali dejanski naslov države na dokumentu. Konec koncev si lahko v trenutku oddaje whitelistanja oz. KYC obrazca tudi na potovanju, valda ne boš za to uporabljal VPN.

Koliko pa se borze oz. ponudniki dejansko držijo napisanega (no X residents), pa kot rečeno ne vem...


Še 1x... razlika je med ICOtom in Borzo... ICO si verjetno želi, da ne bi USA rekle, veste kaj, vaše podjetje pa v USA NE SME PRODAJAT svojega "produkta" blockchaina whatever, ker ste prodajali proti SEC regulaciji... in ZATO, ICO raje reče da njim ne bo prodajal...

Medtem ko je borza čisto nekaj drugega... borza stoji v neki državi (laufa) in njej je čisto vseeno če jim USA reče, da če ne boste blokirali USA državljanov vam bomo dali sankcije, zato ker je na Svetu dovolj postojank ki jo bodo sprejele odprtih rok...

In zatorej ne gre tega enačit. Ni realne verjetnosti da bi VSE borze Vsega Sveta blokirale neke državljane zato ker je neka državica tako rekla... še najmanj pa če bo ta država neka SLovenija recimo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
««
470 / 976
»»