» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
465 / 976
»»

Yusef ::

Meni je pojedlo ene 4 celoletne slovenske povprečne plače v zadnjih 8 dneh pa ne paničarim jao. Kar je pojedlo, se bo tudi nazaj naredilo :)

Bolivar ::

Yusef je izjavil:

Meni je pojedlo ene 4 celoletne slovenske povprečne plače v zadnjih 8 dneh pa ne paničarim jao. Kar je pojedlo, se bo tudi nazaj naredilo :)


sam da ne bo blo leto 2014.

Yusef ::

Bolivar je izjavil:

Yusef je izjavil:

Meni je pojedlo ene 4 celoletne slovenske povprečne plače v zadnjih 8 dneh pa ne paničarim jao. Kar je pojedlo, se bo tudi nazaj naredilo :)


sam da ne bo blo leto 2014.


Pa naj bo! Smo šli v to igro s tem rizikom in to je treba sprejeti.

Malo manj paničarite no.

WALSH ::

Fiat pretvoro v LTC in spušo. Potem vrgo na exchange in pretopo v BTC. Zdej ko sm pa hoto kupit alte pa je cena padla in nevm a nej kr kupim al pustim čez noč v BTCju.

Bolivar ::

Yusef je izjavil:

Bolivar je izjavil:

Yusef je izjavil:

Meni je pojedlo ene 4 celoletne slovenske povprečne plače v zadnjih 8 dneh pa ne paničarim jao. Kar je pojedlo, se bo tudi nazaj naredilo :)


sam da ne bo blo leto 2014.


Pa naj bo! Smo šli v to igro s tem rizikom in to je treba sprejeti.

Malo manj paničarite no.


nič ne paničarim verjem, sam povem.

Yusef ::

Sem dal skozi že večji šmoren kot pa te 50% padce.

-valvoline- ::

4knative je izjavil:

-valvoline- se je spet zmotil o koncu sveta. Šestnajstič zapored. Kdo bo potem takega jemal resno? :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: jizzer ()

Jaki-1 ::

b-marko je izjavil:

zdravo, eno vprašanje glede coinbase. jaz sem se registriral zdj pa zelim naložit denar na račun pa me zanima ko zberem add payment metod: nalagaš iz kreditne kartice na coinbase? kako to poteka, kr če zberem prvo opcijo bank account preko sepa potrdim, napišem znesek ki ga želim naložit, potrdim in potem napiše to: deposite funds potrdim in napiše od 1-2 dni bo denar naložen na moj račun coinbase samo kako če sploh nisem vnesel podatke o svoji kreditni kartici?? lepo prosim za pomoč.

Iz banke nakaži SEPA na Cionbase. Ko bo denar prispel, bo Coinbase avtomatično dobil tvoj bank account. Druga stvar je pa kreditna Kartica. Izbereš add payment method-credit cart-in vpišeš podatke tvoje kartice. Na Coinbasu imaš lahko istočasno in bank account in credit card (pazi tu je dosti višja provizija).
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

-valvoline- ::

Ene par takih triglavov, da se ovc do konca ostrize.
:D

mojanina ::

je kakšen slovenski ICO

Vazelin ::

damn. grem srat in tuširat in kaj vidim? iz zelenega nazaj dol:(

4knative ::

Najbolj sem ponosen na to da sem neota dokupil pod magično mejo 100 usd. To je bilo res printanje denarja. Čisto ko solza res.

zucox ::

kakšne so prognoze..A bo zdržala zelena???

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

damn. grem srat in tuširat in kaj vidim? iz zelenega nazaj dol:(

Cuj, ti en copy paste ICO po tvojem uporabniskem imenu, zmaga zagotovljena, cez noc odhajas jahat tajke z 1000x penzijo v zepu.
:D

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

zucox je izjavil:

kakšne so prognoze..A bo zdržala zelena???

 ja lej upam da bo zdržala še naslednjih 10k km :P

ja lej upam da bo zdržala še naslednjih 10k km :P



Uf valvoline 1000x penzija mmm

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

4knative ::

-valvoline- jaz sem res mislil da si se šel obesit zdaj ko je začelo vse letet proti ATH. :))

Vazelin ::

mato: kako kaže testiranje na rast?:)

1pioneer ::

Prvo so zasluzli s shortanjem BTC futures pogodb, zdaj pa pretecejo long futures in je tkoj 2k gor in bodo se tu pobrali profit. Panicarji pa v jok in z prazno denarnico... Lepa lekcija za vse...

cungalungaa ::

Kaj pravijo azijci?
Kucoin: https://www.kucoin.com/#/?r=1scgwQR

krenpac ::

Zaj pa to the moon oz. povedano drugače 1 satoshi = 1 cent!!! To the moooooon!! :))

Sam smo se pa verjetno ob tejle korekciji poslovil od veliko gospodinj :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krenpac ()

kontra ::

Še nič ne zgleda, da bo to the moon. Upam, da se motim
tečnoba

b-marko ::

Jaki-1 je izjavil:

b-marko je izjavil:

zdravo, eno vprašanje glede coinbase. jaz sem se registriral zdj pa zelim naložit denar na račun pa me zanima ko zberem add payment metod: nalagaš iz kreditne kartice na coinbase? kako to poteka, kr če zberem prvo opcijo bank account preko sepa potrdim, napišem znesek ki ga želim naložit, potrdim in potem napiše to: deposite funds potrdim in napiše od 1-2 dni bo denar naložen na moj račun coinbase samo kako če sploh nisem vnesel podatke o svoji kreditni kartici?? lepo prosim za pomoč.

Iz banke nakaži SEPA na Cionbase. Ko bo denar prispel, bo Coinbase avtomatično dobil tvoj bank account. Druga stvar je pa kreditna Kartica. Izbereš add payment method-credit cart-in vpišeš podatke tvoje kartice. Na Coinbasu imaš lahko istočasno in bank account in credit card (pazi tu je dosti višja provizija).


Ok hvala za obrazlozitev.

greatdrakon ::

SUNCONTRACT začne kotirat na OKEx čez par ur https://support.okex.com/hc/en-us/artic...

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

gruntfürmich ::

problem vidim edino v tem, ko ne vemo kje je dno, da bi prej prodali in več nakupili :)) potem pa po navadi pristanemo na: a) ničvrednih kojnih ki jih prodamo ko se zjokamo in je res vse v podnu ter nato kupimo znova daleč prepozno; b) prodamo ko mislimo da je dno še daleč a glej ga zlomka, ravno tisto je bilo dno...
>:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Machete ::

gruntfürmich je izjavil:

problem vidim edino v tem, ko ne vemo kje je dno, da bi prej prodali in več nakupili :)) potem pa po navadi pristanemo na: a) ničvrednih kojnih ki jih prodamo ko zjokamo je res vse v podnu in nato kupimo vedno prepozno; b) prodamo ko mislimo da je dno še daleč a glej ga zlomka, ravno tisto je bilo dno...
>:D


Vsak dan malo kupiš pa je. Namesto po kruh in plenice se ustaviš na Petrolu ženi pa razlagaš, da bo kmalu vse poplačano 100x in naj malo stisnejo zobe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

hurikhan ::

Weeeee are the hodlers my friends, we'll keep on hodling till the end, weeee areee the hooodlers, weee are....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hurikhan ()

Machete ::

hurikhan je izjavil:

Weeeee are the (bag)hodlers my friends, we'll keep on (bag)hodling till the end, weeee areee the (bag)hooodlers, weee are....


fixed
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Samuel ::

2/3 coinov HODLajte, s tretjino se pa igrajte..
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Baja ::

GO*HODL al pa KR*HODL; me prav zanima če je fraj :P

gruntfürmich ::

Machete je izjavil:

Vsak dan malo kupiš pa je. Namesto po kruh in plenice se ustaviš na Petrolu ženi pa razlagaš, da bo kmalu vse poplačano 100x in naj malo stisnejo zobe.

kdaj pa prodajaš ko si poln kriptosov tako kot vsi sedaj?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Stokarino ::

Kako "nenavadno" mirno jutro.. :))

80ris ::

Green day :)

Kripto ::

Počasi gre v zeleno...

Vazelin ::

Ste kaj podvajali čez noč?:D

wechta ::

Hmm, nekaj svoj odboj je bil tole..

Jerry000 ::

Lepo jutro, tako zunaj kot v kriptu :).

Robi3 ::

Jerry000 je izjavil:

Lepo jutro, tako zunaj kot v kriptu :).


Lepo se je poklopilo ja.

P.S: Vidim da nisi zdržal do konca meseca ...

rostrum ::

Gre kdo v Zeepin danes? Malo mi je čudno, da priprave na ICO komaj da lovijo v zadnjih urah... Pa tudi info hard-capu (število NEOtov) glede na fluktacijo valute v zadnjih dneh bi se znal bistveno povečati v $ protivrednosti (govorice na telegramu). S katero valuto boste vplačali (NEO, BTC, ETH)?

Mnenja? 8-O

Julij4 ::

Nekaj me zanima. Za prenašanje med borzami sta med hitrejšimi XRP in LTC. Prenesel bi iz Bitstampa na Binance, pa ne vem, zakaj ne bi kar v ETH, glede na to, da je večino valutnih parov z BTC ali ETH (da se izognem pretvarjanju in feejem). In kaj je bolje - pari za BTC ali ETH, ali je vseeno? Gledati je treba verjetno, koliko je neka valuta vredna v $, kajne? In da relativno pridobiva na ETH oz. BTC ...

Jerry000 ::

Robi3 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Lepo jutro, tako zunaj kot v kriptu :).


Lepo se je poklopilo ja.

P.S: Vidim da nisi zdržal do konca meseca ...

Haha, res nisem :).

Vazelin ::

Tam v zeepinu sem dal amount 2 eth kar mi je sedaj prevec.
Lahko nakazem manj?:D

hodler ::

Julij4 je izjavil:

Nekaj me zanima. Za prenašanje med borzami sta med hitrejšimi XRP in LTC. Prenesel bi iz Bitstampa na Binance, pa ne vem, zakaj ne bi kar v ETH, glede na to, da je večino valutnih parov z BTC ali ETH (da se izognem pretvarjanju in feejem). In kaj je bolje - pari za BTC ali ETH, ali je vseeno? Gledati je treba verjetno, koliko je neka valuta vredna v $, kajne? In da relativno pridobiva na ETH oz. BTC ...



ETH ima zastoje zaradi velikega števila transakcij... Posredujem obvestilo s Kucoin

 opozorilo

opozorilo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hodler ()

dolenc ::

Xrp je hitrejši za prenos, je pa tudi manj stabilen, dok ti prenašaš pa razlika v ceni med borzami pa pušneš kak %

Vazelin ::

Lol para ko kamen

Evropejci spet dumpajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

wechta ::

rostrum je izjavil:

Gre kdo v Zeepin danes? Malo mi je čudno, da priprave na ICO komaj da lovijo v zadnjih urah... Pa tudi info hard-capu (število NEOtov) glede na fluktacijo valute v zadnjih dneh bi se znal bistveno povečati v $ protivrednosti (govorice na telegramu). S katero valuto boste vplačali (NEO, BTC, ETH)?

Mnenja? 8-O


Jaz grem, s NEO.. Če bo ratalo, če se ne bo spet stran sesula itd.. :)

rostrum ::

Vazelin je izjavil:

Tam v zeepinu sem dal amount 2 eth kar mi je sedaj prevec.
Lahko nakazem manj?:D


Zaenkrat lahko še spremeniš (KYC).

Jerry000 ::

https://hackernoon.com/bitcoin-is-outda...

A se ni govorilo da EOS ni ql? Al je to bil EOT?

sash69 ::

Jao vazelin si ti en paničar. :) A gledaš 15 min graf pa ko pade 2x zapored je pa že 'kot kamen'? Pa saj ne more it nonstop samo gor. :)
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

Jerry000 ::

Opazil, kako imajo lahko tile v prodaji, če pa Ledger nima več na razpolago teh HW denarnic (tudi noben drug nima od resellerjev)
https://eigre.si/denarnica-za-bitcoin-i...

««
465 / 976
»»