» »

Pomoč pri izbiri televizorja

Pomoč pri izbiri televizorja

SlyCrespo ::

Pozdravljeni!
Še letos imam namen kupiti televizor in potrebujem pomoč pri izbiri oziroma nasvete. Televizor naj bo 55 palčni (139cm). Gledalo se bo TV, kakšni DVD filmi, predvsem pa se bo igral Playstation4. Nevem, če bi vzel FullHD ali 4K. Pogoj je tudi ta, da bom lahko uporabljal skype. Torej pride v poštev android operacijski stistem. Če se ne motim imajo android le Sony in Philips televizorji. Ali se lahko na TV priklopi navadna spletna USB kamera za računalnik ali so to posebne kamere. Glede kvalitete slike in zvoka, je prioriteta kvalitetna slika, zvok bom tako ali tako speljal na reciver in 5.1 zvočniški sistem (ali pa pač stereo). Televizor bo prišraufan na stenski nosilec. Kaj menite o Philips-ovem ambilightu? Kaj menite tudi o 3D opciji? Ali imajo kateri televizorji tudi notranji spomin, da lahko nanj naložiš kakšne slike in podobno? Za televizor imam namen zapraviti največ 700 EUR. Torej prosim za pomoč in nasvete. LP

Riff ::

evo tema za TV že obstaja: Kateri televizor?

SlyCrespo ::

Sem gledal to temo, ampak nisem našel vseh odgovorov na moja vpršanja.

Blazz ::

SlyCrespo je izjavil:

Sem gledal to temo, ampak nisem našel vseh odgovorov na moja vpršanja.


še vedno je tista tema namenjena, da če ne najdeš odgovorov, da vprašaš tam in ne odpiraš nove teme z enako tematiko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup televizije

Oddelek: Kaj kupiti
4010521 (8839) Robert

Več podobnih tem