» »

NZXT S340 ELITE MATTE WHITE

NZXT S340 ELITE MATTE WHITE

pogacnikg ::

Živjo!
Že par dni iščem po internetu kot nor za kakšne lepe kejse. Ker sem izredno izbirčen zelo težko kaj najdem.
Ampak NZXTov s340 elite v beli barvi me je pa čisto prevzel (vsaj kar se slik pa videotov na spletu tiče). Zanima me če je že kdo kupil ta kejs v beli barvi.
V sloveniji se očitno da dobiti ta case samo v mat črni barvi, kar se mi zdi izredno čudno. Belega se sicer da naročiti iz nemškega amazona ampak bi me prišlo skoraj 40eur za dostavo, kar se mi pa zdi preveč.

Torej ali morda kdo ve za kakšno spletno trgovino, ki prodaja ta case v beli barvi in mi skupaj s dostavo nebi bilo treba odšteti več kot 115eur?

mastazeko ::

Jst ga tudi zase iščem, pa vidim, da je povsod preorder tko, da je zgleda treba čakat, da ga dobijo.

JF1147 ::

Js sm ga tut gledu.. na anni ha majo za okol 90€.. glede dostave ne vem.. je pa preorder

Sm se zmotu.. gledu sm obicnga.. ne elite...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JF1147 ()

smacker ::

Ta je še frišn, bo treba malo počakat ;) Navadnega dobiš za 70eur pri edigital, free poštnina. Elite boš težko dobil pod 100eur, tak da če si se napalil, pač reskiraj. Dobiš pa za tak keš že H440 - večji case z več fani. Za belega ne vem, črna je že v osnovi mat.

pogacnikg ::

Ta originalen S340 v beli barvi je tudi zelo lep. Odbija me samo to, da je okno plastično, da je glossy finish, pa da nebi mogel namestiti notr corsair H105 coolerja.
H440 mi samo preprosto ni vizualno tako privlačen.
Kar se tiče pa S340 Elite White, mi edino ni tako všeč, da je notri bel. Mislim, da je bla barvna koordinacija originalnega belega S340 veliko boljša z črno streho in interiorom.

smacker ::

Kak ne paše? Po specsih mata oba spredaj 2x120/2x140, tak da bi moral it. Tud graphic clearence with radiator mata obe ohišji enak. Edino push+pull ne morš not spravit (najbrž tud v elite ne gre): http://www.tomshardware.co.uk/answers/i...

pogacnikg ::

Ups... Sem mislil, da je malenkost večja. Pri H105 je problem debelina. Verjetno se da rešit z odstranitvijo unga železa ki prikriva kable ali pa, kar se mi zdi boljša rešitev, da namestim neke bolj low profile ventilatorje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ohižje za računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
272910 (2017) VANR
»

Nakup ohisja

Oddelek: Kaj kupiti
6760 (580) Ales47
»

Nov build za PC?

Oddelek: Strojna oprema
243270 (2602) VANR
»

Ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
181635 (1344) Janac
»

xbox kontroler

Oddelek: Konzole
91667 (1527) jozelavrih

Več podobnih tem