» »

Samsung ustavil proizvodnjo Galaxyjev Note 7

1
2
»

dexterboy ::

Verjamem, da če bi preselili vsebino note 7 v kakšen CarryPhone, ne bi noben zagorel, pa še baterijo bi imel za 14 dni :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

shadeX ::

Simobil že obvešča da je konec s prodajo.

Pithlit ::

shadeX je izjavil:

Vsak resen proizvajalec ne bo stal križem rok (Samsung je dokazal, da se mu v takih primerih lahko zaupa), kadar dobi report da je nek njihov izdelek eksplodiral oz. vžgal. Varnost ljudi in kvaliteta imena firme je pač na kocki.

Vsaj novico bi prebral... če že povezavi ne zmoreš slediti:
Ta ni bil edini, saj so se vneli vsaj tri popravljeni telefoni, pa je Samsung sprva poskušal to prikriti.

Tolk o zaupanju tej firmi, pa kolk ji gre za varnost ljudi.
Life is as complicated as we make it...

shadeX ::

Itak da je skušal prikriti. Saj je tudi Yahoo, da so mu pred 2 leti heknili tolk gesel. Ampak se je zavedal (samsung), da če to naredi, bo še več telefonov zagorelo, letalo bo lahko padlo dol in še veliko drugih zanimivih reči. Ugotovilo se bo, da je samsung to prikrival, posledice bojo za tole firmo nepopravljive. Delnice bodo padle,kupci nezadovoljni, itd.

Pithlit ::

In kako je potem to "zaupanja vredna firma ki se ji gre za varnost ljudi"? Kje je logika?
Life is as complicated as we make it...

shadeX ::

V vsakem primeru ali se jim gre za varnost ali ne, je efekt enak. Sporen telefon je umaknjen iz prodaje. Stranka brez jajc je nezadovoljna stranka. Nezadovoljna stranka bo pa šla k drugemu proizvajalcu :)

klinker ::

Nema veze...glavno da je to najboljsa naprava na trgu ta trenutek. Top specsi in velik cegu...da bo vsaj e-penis velik 8-)

BoLhCa ::

Oculus je poslal update, ki je seveda avtomatski in ga ne moreš preprečiti in je blokiral vse Note7 iz uporabe VR-ja... Ma kr neki pizda~ Pa a se bo eni budali posvetilo, da se ni vžgal noben Note7 v Evropi, ki ima Exynos procesor ffs. Idioti bodo zdej umetno prisilili vračilo oz. refound. Šupki eni.

Stipex ::

Čudno mi je to, da Samsung ni že v prvi iteraciji natančneje poiskal točen vzrok za požare in bi se mogoče lahko izognil temu drugemu fiasku.

BoLhCa ::

Ma na živce mi gre da bom zarad parih glupih Američanov ostal brez telefona. Mrš!

shadeX ::

Ajaaaa..zdaj mi je jasno :))

klinker ::

shadeX je izjavil:

Ajaaaa..zdaj mi je jasno :))


Amerikanosi so krivi.
Zihr je Apple-ovo maslo >:D

bojsi ::

BoLhCa je izjavil:

Ma na živce mi gre da bom zarad parih glupih Američanov ostal brez telefona. Mrš!

Ameriški torej ne veljajo, kaj pa tajvanski?

BoLhCa ::

Evropa šteje! :)

bojsi ::

blackbfm je izjavil:

Ocitno ne morejo dovolj hitro naredit popravka. Bo prej Note 8 zunaj.


nota 8 pomoje sploh ne bo.. oz bo z drugim imenom..tak feeling mam :p

Huh, predlogi se kar vrstijo:
- Galaxy Not Fire
- Galaxy Ice
;)

Mato989 ::

bojsi je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Ocitno ne morejo dovolj hitro naredit popravka. Bo prej Note 8 zunaj.


nota 8 pomoje sploh ne bo.. oz bo z drugim imenom..tak feeling mam :p

Huh, predlogi se kar vrstijo:
- Galaxy Not Fire
- Galaxy Ice
;)


Epsko :)

S Samsungom je gotovo :) Jaz ga več ne priporočim nobenemu, Huawei je itak svetlobna leta pred konkurenco glede na cene.... P9 lite je perfect phone, dobiš ogromno za relativno nizko eno sploh če najdeš kak dober deal... baterija mi 5 dni drži če samo kličem... to je to. Kak note no, al pa S7 edge pa Appli za 900€, bodite no resni, komp mam za jurija, za fon ne dam več kot 300€, pa še tam moram dobit bolano dosti

fujtajksel ::

Stipex je izjavil:

Čudno mi je to, da Samsung ni že v prvi iteraciji natančneje poiskal točen vzrok za požare in bi se mogoče lahko izognil temu drugemu fiasku.


Kaj pa če ga sploh ne poznajo in so samo ugibali ker je bilo treba nekaj narest hitro? Glede na to da se je vnelo samo par aparatov, iz ostankov katerih mogoče ni tako enostavno določit vzroka.

shadeX ::

Al je težko ustavit proizvodnjo in si vzet čas da ugotovijo napako, javnost pa sproti obveščat o zadevi? Lahko bi prišel velik "comeback" ravno za božič in takrat bi prodajo nadoknadli. lol :)

Zdej je pa konec zgodbe.

Jst ::

Mogoče je bil pa to skrit feature za novoletno "raketiranje neba", pa se je prikradel bug, ki je namesto VR ognjemeta, sprožil kar pravega.

Sedaj, ko imamo VR, tako več ne vem, kdaj sanjam, kdaj sem pa v VR svetu... hmm...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

harmony ::

shadeX je izjavil:

Al je težko ustavit proizvodnjo in si vzet čas da ugotovijo napako, javnost pa sproti obveščat o zadevi? Lahko bi prišel velik "comeback" ravno za božič in takrat bi prodajo nadoknadli. lol :)

Mislis, zraven petard, da vidimo kako Note 7 poka?

Mato989 je izjavil:


S Samsungom je gotovo :) Jaz ga več ne priporočim nobenemu, Huawei je itak svetlobna leta pred konkurenco glede na cene.... P9 lite je perfect phone, dobiš ogromno za relativno nizko eno sploh če najdeš kak dober deal... baterija mi 5 dni drži če samo kličem... to je to. Kak note no, al pa S7 edge pa Appli za 900€, bodite no resni, komp mam za jurija, za fon ne dam več kot 300€, pa še tam moram dobit bolano dosti

Upam, da res. Prav pretirane cene. Pol ti pa se taka stvar eksplodira v letalu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

Stipex ::

"Samsung ships flameproof boxes for Galaxy Note 7 returns"
http://arstechnica.co.uk/gadgets/2016/1...

noraguta ::

Mato989 je izjavil:

bojsi je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Ocitno ne morejo dovolj hitro naredit popravka. Bo prej Note 8 zunaj.


nota 8 pomoje sploh ne bo.. oz bo z drugim imenom..tak feeling mam :p

Huh, predlogi se kar vrstijo:
- Galaxy Not Fire
- Galaxy Ice
;)


Epsko :)

S Samsungom je gotovo :) Jaz ga več ne priporočim nobenemu, Huawei je itak svetlobna leta pred konkurenco glede na cene.... P9 lite je perfect phone, dobiš ogromno za relativno nizko eno sploh če najdeš kak dober deal... baterija mi 5 dni drži če samo kličem... to je to. Kak note no, al pa S7 edge pa Appli za 900€, bodite no resni, komp mam za jurija, za fon ne dam več kot 300€, pa še tam moram dobit bolano dosti

Note je edini telefon prislovično omejen na produkcijo, vse ostalo so igrače
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy Note7 se ne preda, zato Verizon onemogoča klice

Oddelek: Novice / Android
185133 (3516) M-XXXX
»

Epilog Samsungovega Galaxyja Note 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8416546 (11630) Gambino
»

Majhni in veliki zapleti pri menjavi Galaxy Note 7

Oddelek: Novice / Android
3110645 (7443) mitkos
»

Samsung bo nepopravljenim Galaxy Note 7 odščipnil pol baterije

Oddelek: Novice / Android
2414266 (11508) Matev

Več podobnih tem