» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
33 / 34
»»

Zoran7 ::

Kuall pa Maldic, you are on to something. Stvar, ki jo hoceta opisati je Dark Triad - t.i. temna triada - makiavelizem, narcisizem in psihopatologija. Googlajta za vec podrobnosti (https://www.moskisvet.com/erotika/odnos..., nisem psihijater, da se bom delal pametnega, je pa tak - prvi dve stvari se da do neke mere "priuciti", psihopatologije pa seveda ne...

Ljudje, ki imajo te karakteristike, so uspesnejsi povsod, kjer je potreben nek amount backstabanja - npr. sluzba v korporativnem okolju, zenske itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zoran7 ()

maldic ::

kuall je izjavil:

Po moje to ni povezano z empatijo ampak s čustveno inteligenco, ki pa pomeni sposobnost manipuliranja z drugimi, da dosežemo svoj cilj. Igranje.


Ne. Vidis, tako razmisljajo ljudje, ki imajo psihopatske ali sociopatske znacilnosti. Custva niso za manipulacijo. Custva, kot ze sama beseda pove, je nekaj kar cutis v sebi, custvo. To ni igranje. Ampak osebe, ki imajo pomanjkanje empatije, tega ne obcutijo v toliksni meri in zato si to razlagajo po svoje. Ze lepljenje gif slik, kako se doloceni igralci namehnejo, da pritegnejo vec pozornosti zensk, studiranje kako bi to posnemali, je cisto zgresen nacin. Ker posnemanje je igranje, fejk. Za dolgorocno uspesno zvezo pa rabis pristnost, pravo empatijo in resnicno custveno inteligenco. Zato pravim, ce se kdo najde pod definicijo sociopatov, priporocam, da si pomaga, ker zakaj pa ne. Bo imel dost vec uspeha pri razvijanju empatije in posledicno vec uspeha pri zenskah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

sci3nc3 ::

Že večkrat prebrano, da če si ženski všeč, ti bo sama začela dajati signale. Zakaj potem takšna debata okoli flirtanja? Greš ven, na tak kraj, kjer veš da boš lahko srečal veliko žensk in si pozoren ali katera pogleduje proti tebi... to lahko pomeni samo nekaj: ali nekaj na tebi ne štima in privlačiš pozornost ali pa si ji dejansko všeč in pogleduje za tako, tako kot tudi moški radi gledamo za luštnimi puncami. Se pravi, če opreza za tabo, je 50% verjetnosti, da si ji všeč. Ostane samo še, da reskiraš - s tem mislim, da se pojaviš pred njo, nekaj izustiš in vidiš kako se odvija. Enako bi veljalo za fb. Če si kateri všeč, te bo verjetno sama dodala, magari s kakšnim izgovorom... to spet predstavlja neko verjetnost, da si ji morda všeč.

Če zgoraj napisano v resnici drži, se sprašujem dvoje:
1. Zakaj nikoli nisem opazil, da bi katera gledala za menoj ali me kjerkoli dodala za frenda? Ali sem katastrofalno grd ali pa slep in ne opazim, kako si me ogledujejo.
2. Zakaj se potem moški toliko trudimo in nenazadnje toliko debate o flirtanju, če je tudi ženska sama sposobna nekako nakazati, da ji je nek moški všeč?

FireSnake ::

sci3nc3 je izjavil:

Enako bi veljalo za fb. Če si kateri všeč, te bo verjetno sama dodala, magari s kakšnim izgovorom


Samo malo: govorimo tu o dodajanje neznancev?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

6bt9hmDwY ::

sci3nc3 je izjavil:

Greš ven, na tak kraj, kjer veš da boš lahko srečal veliko žensk in si pozoren ali katera pogleduje proti tebi...

Ok, ostalega nisem prebral ampak tole deluje povsem življenjsko. Ne zdaj kot sokol gledat, kdaj katera pogleduje, pač, poskušaj biti zabaven nekako pa da znaš kak fin vic, ki pusti pravi domišliji prosto pot. Da si geek, se tudi takoj ve, pač, bodi normalen in še kakšna malenkost več. Komunikativnost, sproščenost, optimizem, nasmejanost so v teh časih še bolj pomembni, ne rabiš bit Brad Pitt (itak je že star ded).

sci3nc3 ::

FireSnake je izjavil:

sci3nc3 je izjavil:

Enako bi veljalo za fb. Če si kateri všeč, te bo verjetno sama dodala, magari s kakšnim izgovorom


Samo malo: govorimo tu o dodajanje neznancev?


Seveda, na začetku smo vsi neznanci. Tudi najboljši prijatelj ti je enkrat bil neznanec. Recimo ženska naleti na nekega všečnega tipa (koliko in kaj imata skupnega, če sploh kaj, je irelevantno) in nekako je treba narediti tisti naslednji korak. Pomoje najlažje tako, da pošlje friend request. Tip bo prošnjo itak sprejel, sploh če je tudi ona njemu všečna. Lahko mu tudi direktno piše. Bistvo tukaj je, da nekako daš pobudo. Moški smo tega vajeni.

Če sem jaz kakšni ženski slučajno všeč (v živo ali online) ne morem vedet... bo morala ona nekako to pokazati (preden pozornost namenim kakšni drugi), tako kot jaz pokažem ženski, če je ona meni. O tem govorim.

FireSnake ::

Jaz nikoli nisem na FB dodal neznanca.
Če ne spregovorimo par besed ni šans, da koga dodam.

Pa imam tokom športa ogromno poznanih ljudi, dejansko bi jih lahko ogromno še dodal.
Pa jih ne.

Ne vem kaj imate od tega, da imate dodane nepoznane ljudi?

Je pa res, da sem jaz na FaceDreku 1x na mesec.

Na koncu: kaj se je zgodilo s tem, da pupo povabiš na sok?
Umrlo?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

kuall ::

maldic je izjavil:

Vidis, tako razmisljajo ljudje, ki imajo psihopatske ali sociopatske znacilnosti.

Ne nabijam kar nekaj na pamet ampak to govorim iz opazovanja testov za čustveno inteligenco, ki sem jih parkrat opravil. Tam dobiš veliko točk, če si sposoben manipulirat z drugimi s pomočjo čustev. To je pač definicija čustvene inteligence, kot jo imajo ti testi. Mogoče pa obstaja še kaka druga definicija.

maldic je izjavil:

Ze lepljenje gif slik, kako se doloceni igralci namehnejo, da pritegnejo vec pozornosti zensk, studiranje kako bi to posnemali, je cisto zgresen nacin.

Ne študiram, kako bi to posnemal ampak enostavno samo analiziram človeške izraze na obrazu. Znanstvena analiza, podobno kot je to delal Darwin v svoji knjigi o izrazih na obrazih. To mi je precej zanimiva tema. Ne vem kje ti vidiš kakšne psihopastke značilnosti tukaj, če samo analiziram izraze na obrazu? Spet slo tech psihoanliziki na delu, ki čisto napačno razumejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Hypathia ::

Ponavadi si ti tisti, ki ničesar ne razumeš in tudi zdaj je tako, EI nima nobene veze z manipuliranjem ampak

Emotional intelligence (EI) is most often defined as the ability to perceive, use, understand, manage, and handle emotions. People with high emotional intelligence can recognize their own emotions and those of others, use emotional information to guide thinking and behavior, discern between different feelings and label them appropriately, and adjust emotions to adapt to environments.
[1]
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kuall ::

>use emotional information to guide thinking and behavior
To je tisto, o čemer govorim. Če s pomočjo čustev vodiš obnašanje nekoga je to manipulacija. Mogoče je beseda manipulacija malo premočna/prepodla, lahko najdeš drugo. Če ga vodiš v negativna dejanja je manipulacija, če v pozitivna je pa kaj že?

Hypathia ::

Mišljeno je predvsem v smislu, da menedžiraš lastno razmišljanje in obnašanje, ne pa od drugih.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kuall ::

To je pač tvoja napačna interpretacija. Še parkrat si preberi svojo definicijo.

sci3nc3 ::

FireSnake je izjavil:

Jaz nikoli nisem na FB dodal neznanca.
Če ne spregovorimo par besed ni šans, da koga dodam.

Pa imam tokom športa ogromno poznanih ljudi, dejansko bi jih lahko ogromno še dodal.
Pa jih ne.

Ne vem kaj imate od tega, da imate dodane nepoznane ljudi?

Je pa res, da sem jaz na FaceDreku 1x na mesec.

Na koncu: kaj se je zgodilo s tem, da pupo povabiš na sok?
Umrlo?


Odvisno, kako dojemaš družabna omrežja - ali kot zaprt prostor, kjer se družiš samo s prijatelji in znanci, ali pa na to gledaš kot online življenje (tudi v življenju imaš polno neznancev, ki do tebe pristopijo tako ali drugače in se moraš odločiti ali jih boš spoznal ali ne).

Če govorimo o družabnih omrežjih, je malo creepy, če nepoznani ženski kar tako pošlješ vabilo za sok. Zmeraj mora biti vmes malo interakcije - par izmenjanih sporočil, da vidiš, kam to pelje.

Hypathia ::

kuall je izjavil:

To je pač tvoja napačna interpretacija. Še parkrat si preberi svojo definicijo.

Nič ni napačna, v tem primeru gre za zlorabo čustvene inteligenece, kar je tipična lastnost psihopatov.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Boomerang ::

6bt9hmDwY je izjavil:

sci3nc3 je izjavil:

Greš ven, na tak kraj, kjer veš da boš lahko srečal veliko žensk in si pozoren ali katera pogleduje proti tebi...

Ok, ostalega nisem prebral ampak tole deluje povsem življenjsko. Ne zdaj kot sokol gledat, kdaj katera pogleduje, pač, poskušaj biti zabaven nekako pa da znaš kak fin vic, ki pusti pravi domišliji prosto pot. Da si geek, se tudi takoj ve, pač, bodi normalen in še kakšna malenkost več. Komunikativnost, sproščenost, optimizem, nasmejanost so v teh časih še bolj pomembni, ne rabiš bit Brad Pitt (itak je že star ded).


Pazi detajle. Če si ti nekje sam v trgovini, ne moreš biti ravno zabaven. Edino kar mi pade na pamet je, da s police "po nerodnosti" pomečeš par artiklov in boš sigurno dobil pozornost, samo morda ti ne bo všeč. Govora je bolj o tem, da nisi nekje v družbi in vidiš, da ena pogleduje proti tebi... lahko si ti na pločniku na eni strani ceste, ona pa na drugi strani. V takem primeru, ti vici in domišljija nič ne pomagajo.

6bt9hmDwY ::

Boomerang je izjavil:

Pazi detajle.

Tako je, ne vsega aplicirati dobesedno, se strinjam...
Cum grano salis.

kuall ::

Hypathia je izjavil:

Nič ni napačna, v tem primeru gre za zlorabo čustvene inteligenece, kar je tipična lastnost psihopatov.

Ne ločiš, da visoka čustvena inteligenca ne pomeni avtomatično, da je tak človek dober, niti, da je slab. To so ločene stvari. Zmedena si.
Ja, visoka čustvena inteligenca + slabi nameni = psihopat. Zato visoka čustvena inteligenca ni vedno dobra stvar, vsaj za družbo ne, za posameznika in njegove cilje pa je.

>EI nima nobene veze z manipuliranjem
Nimaš pojma.

kuall ::

Btw maldic ima bolj nizek EQ. Ni spoznal, da ga žene užaljenost pri svojem nabijanju. To, ko nekoga žene užaljenost in želja po maščevanju je pogosto opaziti na tem forumu in tudi v resničnem življenju, čeprav tam težje opaziš te stvari. EQ je tudi sposobnost prepoznat svoja negativna čustva kot so užaljenost, maščevanje, jeza itd in jih kontrolirat. Čeprav bi jaz raje to imenoval zavest. Se pa da EQ najlažje izmeriti tako, da vidiš, kako si sposoben pri manipuliranju in prepričevanju drugih, zato poudarjam ta aspekt. To, kako sam sebe kontroliraš se težje izmeri. Ampak pri manipuliranju drugih pride v igro še introvertiranost in extrovertiranost, zato tudi tam ni čista slika. Stvari niso tako enostavne, je prepleteno vse skupaj.

Hypathia ::

Zmeden si ti. Članek govori o tem, da psihopati uporabijo EI za manipuliranje, ne da je EI = manipuliranje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kuall ::

Polomija. :))

Ben Dover ::

Hypathia je izjavil:

Zmeden si ti. Članek govori o tem, da psihopati uporabijo EI za manipuliranje, ne da je EI = manipuliranje.


Račke futrat? Kdaj?

maldic ::

kuall je izjavil:

Btw maldic ima bolj nizek EQ. Ni spoznal, da ga žene užaljenost pri svojem nabijanju. To, ko nekoga žene užaljenost in želja po maščevanju je pogosto opaziti na tem forumu in tudi v resničnem življenju, čeprav tam težje opaziš te stvari. EQ je tudi sposobnost prepoznat svoja negativna čustva kot so užaljenost, maščevanje, jeza itd in jih kontrolirat. Čeprav bi jaz raje to imenoval zavest. Se pa da EQ najlažje izmeriti tako, da vidiš, kako si sposoben pri manipuliranju in prepričevanju drugih, zato poudarjam ta aspekt. To, kako sam sebe kontroliraš se težje izmeri. Ampak pri manipuliranju drugih pride v igro še introvertiranost in extrovertiranost, zato tudi tam ni čista slika. Stvari niso tako enostavne, je prepleteno vse skupaj.

ne, custva, ki si jih nastel, ne sodijo v ljubezesnki odnos. Logika tudi ne sodi k custveni inteligenci ampak custva, empatija. Pa ne custva, ki si jih nastel, saj tvoja nasteta custva imajo lahko tudi sociopati. Socustvovanje je prava beseda. Vziveti se v drugo osebo, socustvovati z njo.

sci3nc3 ::

Ste že pri čustvih? To ne spada več pod flirtanje.
Pri flirtu je prisotno samo eno čustvo - tisto, zaradi katerega ti je ženska (oz. moški) všeč.

Se spomnem enega kolega, ki je imel podoben problem kot OP. Preveč visel na internetu in čekiral ženske. Vsakokrat ko mu je bila katera všeč, je bilo en kup priprav, da ne rečem koliko porabljenega časa, preden je sploh navezal kakšen stik. Ženska se valda za njega sploh ni zmenila, on pa še par tednov pregledoval njene slike. Mora biti kar boleče čustvo. Zato so takšne stvari lažje v živo. Sploh če jo prvič vidiš in te zavrne, si je vsaj ne boš zapomnil in neuspeh tako lažje pozabiš.

chuck ::

Moje izkušnje glede spletnega spoznavanja: od skrbno napisanih sporočil, do všečkanja vseh in na koncu najem fotografa za dobre fotke. Če nisi nadpovprečno postaven na fotkah (recimo nad 75%), potem izgubljaš čas online in se raje poskusi srečo v živo. Enostavno je preveč konkurence online in potem tistih 5% top tipov pokvari možnosti vsem ostalim. Sej tudi obratno tako deluje.

Boomerang ::

chuck je izjavil:

Moje izkušnje glede spletnega spoznavanja: od skrbno napisanih sporočil, do všečkanja vseh in na koncu najem fotografa za dobre fotke. Če nisi nadpovprečno postaven na fotkah (recimo nad 75%), potem izgubljaš čas online in se raje poskusi srečo v živo. Enostavno je preveč konkurence online in potem tistih 5% top tipov pokvari možnosti vsem ostalim. Sej tudi obratno tako deluje.


Bo držalo. Samo težko je dati neko samooceno, kako postaven oz. lep si.

Če pogledam sebe: Nisem suh, nisem debel in zavaljen, se pravi povprečna postava. Nisem majhen, ne pa tudi nadpovprečno visok. Nisem še tako zelo plešast ali siv, drugače pa se da to lepo zamaskirat s kakšnimi naglavnimi pripomočki. Največji vpliv ima najbrš fris (dolg ali širok nos težko skriješ) pa potem morda še stil oblačenja (ene bolj padajo na modni stil, druge na športnega itd).

Konkurenca je povsod, tudi v živo. Če ima ženska pričakovanja, kako zgleda njen idealni tip, boš težko kaj dosegel.

Invictus ::

Internetno flirtanje je kot igranje v kazinoju. Staviš na čim več, da nekaj dobiš...

Pošlješ normalna sporočila 100, 200 žensk, npr. na ona-on. Nekaj jih bo šlo na kavo, od teh, odvisno od tvoje izbirčnosti, jih boš nekaj podrl...

Gre se samo za verjetnosti račun.

Če je od teh, ki jih podereš, kaka v redu za skupno življenje, si pa zadel na lotu :).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Blinder ::

Jaz sem na tak verjetnostni račun računal, ko sem v živo pristopal do punc. Po približno 30 neuspešnih poskusih z random puncami (torej tudi "grdimi") sem obupal.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Invictus ::

Na internetu gre vseeno lažje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

Mogoce tinder in insta v Sloveniji ne delujeta, ampak tu gor je to kr standard. Ce nimas insta, skor ni sans, da dobis kaksno.
Gres ven na party, pa kr generalno vprasanje zenske do moskega postane, "imas insta" in pol grejo s kolegicami cekirat slike, ce si dovolj dober.
Casi so se spremenili in to zelo. To govorim za up-to 30ish letnice. Pa zadnje case je priljubljeno "ne iscem resne zveze"
Moje sodelavke, hodijo kr redno na tinder dejte. Niti ena se ni imela fuk frenda dlje kot 3-4 mesece. Pa to ima na oko pri 20ih ze 4-5 fuk frendov in na tisoce abonentov itn.

Knjiznice so prazne, ce v parku kaksno nagovoris si molester, skratka ni sans oz. imas, ampak 10.000x manj. Vidim tudi vsak dan med nasimi mladimi, ki boljkone sedijo v prostorih za druzenje med pavzo in se pogovarjajo "zajebavajo" v popolni tisini, samo preko druzbnih omrezij.

Tu sta pa se potem Snapchat za bolj izzivalske fore in tiktok privat profili. Hajajaj kaj vse ne vidis. Si mislis, da to ne more bit res, ampak je. Iskanje sugar daddyjev, moskih iz kataloga, statusnih simbolov ala apple, znamke in dober avto je za punce postal nek standard.
Vprasam eno kak je novi tip, pa o osebi niti ene besede, samo da ima dober voz, je kul, smeksi in napol rjav.

Pod alpami na sreco je to se vse bolj kot ne zajebancija, ampak tudi ne, mi je kazal sodelavec profile ljubljancank, CE, MB, jesus.
Gremo po poti, z izgledom do premoznega tipa.

PS: Tisti, ko tu omenja se Facebook. Facebook is dead ze nekaj casa. Tam so samo se stari dinozavri, ki delijo eno in isto novico sranje v krogu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Boomerang je izjavil:

chuck je izjavil:

Moje izkušnje glede spletnega spoznavanja: od skrbno napisanih sporočil, do všečkanja vseh in na koncu najem fotografa za dobre fotke. Če nisi nadpovprečno postaven na fotkah (recimo nad 75%), potem izgubljaš čas online in se raje poskusi srečo v živo. Enostavno je preveč konkurence online in potem tistih 5% top tipov pokvari možnosti vsem ostalim. Sej tudi obratno tako deluje.


Bo držalo. Samo težko je dati neko samooceno, kako postaven oz. lep si.

Če pogledam sebe: Nisem suh, nisem debel in zavaljen, se pravi povprečna postava. Nisem majhen, ne pa tudi nadpovprečno visok. Nisem še tako zelo plešast ali siv, drugače pa se da to lepo zamaskirat s kakšnimi naglavnimi pripomočki. Največji vpliv ima najbrš fris (dolg ali širok nos težko skriješ) pa potem morda še stil oblačenja (ene bolj padajo na modni stil, druge na športnega itd).

Konkurenca je povsod, tudi v živo. Če ima ženska pričakovanja, kako zgleda njen idealni tip, boš težko kaj dosegel.

In a nutshell, osebnost vec sploh ni nekaj vredno dandanes.
Zenkse tudi hodijo na lov, bolj kot si mi to mislimo. Mas pa to prednost, da imas bistveno vecji doseg in izbiro na internetu. Za vsakega se kaksna najde. Ce si imas pa v okolici 30km, samo 50 samskih prebivalcev pa je bolj tezka rec. Tu je internet v prednosti.

Vseskup je eno tekmovanje za alfa samca in alfa samico. Ze direkt vidim, kako bo danes ena vstopla in rekla, s kakim je bla za vikend in kazala fotke, kak je hud, pa kak je bil seks super, cez 3-4 mesce jovo na novo.

Zato so single stanovanja bolj priljubljena, kot studentski dom, ker v studentu se vsi poznajo pa zna bit cez nekaj casa mal weird.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Invictus ::

Za Nemčijo definitvno velja.

Bil gor 2 dni, v neki vukojebini, pa se jih je 5 javilo na Tinder. Če si plačaš Gold verzijo, da vidiš kdo te "polika", si najdeš kar si hočeš.

Sam bil brez avta, pa je malo težko karkoli izvesti...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

Ja avto je skoraj mus, dobivanje poznih vecernih urah na random lokacijah, zelo priljubljeno tankstele je eno. Ce pa imas v zenskih oceh fensi avto, pa imas se plus tocke, tudi ce baba rece, da ji je vseeno, en kurac ji je. Vsaka se hoce peljati v cim lepsi kociji s mister pretty, na kak odrocni parkplac na enga kvikija.
Normalno spoznati kaksno v kaksnem klubu, je mozno samo se v filmu boljkone, ker ne prides skozi prvi filter, ki je instagram.

Na instagramu se cekira izgled, kolko abonentov imas, ce imas prevec zenskih abonentov tudi ni dobro, zato jih treba sproti redcit, od kod si, ker kaj pa ce je ze kaka kolegica bla znjim, itn. neverjetno kaksno profiliranje to zenske imajo, ko prisluhnem, to ce si sporten ali fit, niti ni pomembno, ce v pulovru in dobrim frisom zgledas za v katalog, si jim ze zmesal glavo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

AEx_1-7 ::

Look at that, we have somebody-in-the-know ACTIVE here -- molnar -- do-tell/share-MORE, you seem to be well informed on the subject ... with very-up-to-date-info
Ampak ene stvari pa niste nic omenili, pa se se vedno isce, 20+ ...
Instant je itak the-name-of-the-game ze kar nekaj casa ... IG, Snap, TT ... a-shell-without-any-real-content ... good-time!
OF, what about that, not yet, right?
Grupno je seveda drugo ... o plehu pa recimo da vemo skoraj vse ... no ja precej ... pagani je trend za tiste ta prave ... so they say
F&F ...
Pretty has a very short life-span ... vi ste v Deutschland (uber alles), ane?
Wall-street-style, ala American Psycho tudi poznate, first-hand?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

sci3nc3 ::

Invictus je izjavil:

Na internetu gre vseeno lažje...


Lažji je prvi del. Na hitro imaš seznam žensk, ki si jih pripravljen spoznati. Težji pa je naslednji del. Ženska vidi samo tvojo sliko in nekaj malega informacij o tebi. Na podlagi tega se mora potem odločiti, kaj bo naredila s tabo. Morda si karakterno idealen tip zanjo, ampak ona se odloča na podlagi slike. V živo bi morda odločila kakšna druga tvoja lastnost, ampak na internetu je to tvoja slika in zaradi nje pogrneš na zelo grd način - najverjetneje z ignoranco, lako pa tudi block.

sci3nc3 ::

AEx_1-7 je izjavil:

o plehu pa recimo da vemo skoraj vse ... no ja precej ...


Ker je ravno evropski teden mobilnosti, imam v tem času na vseh social networkih drugačno profilko. Kolega je strojevodja na vlaku in ga včasih izkoristim za kakšno posebno slikico, ki je drugače ne bi mogel narediti - recimo v kabini. No, eno takšno slikico imam zdaj začasno nastavljeno. Če grem zdaj flirtat s takšno slikico, a bo ženska to razumela kot "lej ga, nima niti za avto" ali bo razumela kot "ta pa vlak vozi, najbrš je dober šofer"?

Ne vem, kako na to gledajo ženske, ampak pleh zame ne pomeni niti, da nekdo dobro zasluži. Pomeni mi samo to, da je za dobro znamko nekdo dobro zapravil, ni pa znano, koliko časa jo bo odplačeval in koliko mu bo v tem času ostalo za kaj drugega. Mislim da se ženske bolj kot na ples ozirajo na tvojo privlačnost, pleh je sekundarnega pomena ali pa še to ne.

kuall ::

Če zgledaš zelo v redu bodo punce same dobesedno tekle za teboj, ko se boš sprehodil po mestu (1:08). Ampak ta ima poleg v redu izgleda tudi tako telesno pozo in izraz na obrazu, ki govori o tem, da ni zatežen/je dobre volje. To so vse zelo pomembni detajli, ki jih človeško/babje oko hitro opazi:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

AEx_1-7 ::

sci3nc3 je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

o plehu pa recimo da vemo skoraj vse ... no ja precej ...


Ker je ravno evropski teden mobilnosti, imam v tem času na vseh social networkih drugačno profilko. Kolega je strojevodja na vlaku in ga včasih izkoristim za kakšno posebno slikico, ki je drugače ne bi mogel narediti - recimo v kabini. No, eno takšno slikico imam zdaj začasno nastavljeno. Če grem zdaj flirtat s takšno slikico, a bo ženska to razumela kot "lej ga, nima niti za avto" ali bo razumela kot "ta pa vlak vozi, najbrš je dober šofer"?

Ne vem, kako na to gledajo ženske, ampak pleh zame ne pomeni niti, da nekdo dobro zasluži. Pomeni mi samo to, da je za dobro znamko nekdo dobro zapravil, ni pa znano, koliko časa jo bo odplačeval in koliko mu bo v tem času ostalo za kaj drugega. Mislim da se ženske bolj kot na ples ozirajo na tvojo privlačnost, pleh je sekundarnega pomena ali pa še to ne.


Pleh je plehek ... (itak leasing ali pa najem) ... you know, it's not just the size, it's how well you use it ...
Katera lokomotiva, ansaldo, ali kaj resnejsega, tgv?
Predlagam avio-cockpit za naslednji teden ...
Potem kaksna ta-velika ladja-krizarka ... to pali, ce je to ciljni segment seveda ... ker potovale bi itak vse za vas denar jasno ...

Potem next-step je pa recimo kaksen fast-boat ...
Potem kaksen lear-jet recimo (ta ideja je sedaj sicer malo v minusu odkar so jo ponucali tisti majbert-pharm-tipi) ...

DO TELL MORE ... how it went ...
You know, they are a wolf-pack, so we should really organize ourselves ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

maldic ::

m0LN4r je izjavil:

Mogoce tinder in insta v Sloveniji ne delujeta, ampak tu gor je to kr standard. Ce nimas insta, skor ni sans, da dobis kaksno.
Gres ven na party, pa kr generalno vprasanje zenske do moskega postane, "imas insta" in pol grejo s kolegicami cekirat slike, ce si dovolj dober.
Casi so se spremenili in to zelo. To govorim za up-to 30ish letnice. Pa zadnje case je priljubljeno "ne iscem resne zveze"
Moje sodelavke, hodijo kr redno na tinder dejte. Niti ena se ni imela fuk frenda dlje kot 3-4 mesece. Pa to ima na oko pri 20ih ze 4-5 fuk frendov in na tisoce abonentov itn.

Knjiznice so prazne, ce v parku kaksno nagovoris si molester, skratka ni sans oz. imas, ampak 10.000x manj. Vidim tudi vsak dan med nasimi mladimi, ki boljkone sedijo v prostorih za druzenje med pavzo in se pogovarjajo "zajebavajo" v popolni tisini, samo preko druzbnih omrezij.

Tu sta pa se potem Snapchat za bolj izzivalske fore in tiktok privat profili. Hajajaj kaj vse ne vidis. Si mislis, da to ne more bit res, ampak je. Iskanje sugar daddyjev, moskih iz kataloga, statusnih simbolov ala apple, znamke in dober avto je za punce postal nek standard.
Vprasam eno kak je novi tip, pa o osebi niti ene besede, samo da ima dober voz, je kul, smeksi in napol rjav.

Pod alpami na sreco je to se vse bolj kot ne zajebancija, ampak tudi ne, mi je kazal sodelavec profile ljubljancank, CE, MB, jesus.
Gremo po poti, z izgledom do premoznega tipa.

PS: Tisti, ko tu omenja se Facebook. Facebook is dead ze nekaj casa. Tam so samo se stari dinozavri, ki delijo eno in isto novico sranje v krogu.

To velja samo, ce je moski beta samec. Ce je moski alfa samec, ne rabi niti avta niti denarja pa se bodo zenske lepile za njem. Ker alfa samec ne rabi dokazovanja. Dokazovanje rabijo beta samci. Alfa samec tudi ne rabi instagram ali fejsbuk. Morda je to postal standard v tvojem mehurcku realnosti, ne mores pa trdit, da je to standard za druge. Jaz trdim, da za vecino ljudi ni.

maldic ::

Drugac pa opozorilo za spletne zmenkarije, predvsem nove tehnologije zmenkarij. To je dostkrat lahko vaba, past, kjer zeli veliki brat biti posrednik med vami in samico/samcem. Kot pastir, ko se odloci, kater bik bo dolocen za razplod samic. Ker elite poznajo vse trike, kako deluje psihologija in podzavest. Zavest tega ne zazna, podzavest pa je tista, ki zazna vsak simbol, vsako subliminalno sporocilo. Lahko vplivajo na vase vedenje, lahko vplivajo na vas okus za samico/samca, na vas zivljenjski stil. To je slepa ulica. Seks lahko tudi vpliva na izmenjavo dnk, tudi ce je samo "seks". Pri moskih ostane bistveno manj casa kot pri samicah. pravijo, da priblizno 1 leto, pri samicah do priblizno 7 let. Tudi energija se izmenjuje, to je sicer bolj kratkorocno. v bistvu je norost imeti seks z nekom, ki ga ne poznas, saj ne ves, kaksno energijo ima, kaksno psiho ima, in kako lahko to vpliva nate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

Boomerang ::

Kaj točno ženska vidi v avtu - se gre tukaj samo za to, da pokažeš, koliko si lahko privoščiš ali jo avto zanima s kakšnega drugega vidika (možna potovanja, quickyji)? Ker jaz v avto vlagam minimalno. Lahko bi se vozil v nevemkakšnem hudem modelu, ampak denar raje vložim drugam. Se pravi, če se gre za dokazovanje zaslužka, lahko z drugimi stvarmi pokažem več kot pokaže večina s plehom.

AEx_1-7 ::

maldic je izjavil:

Drugac pa opozorilo za spletne zmenkarije, predvsem nove tehnologije zmenkarij. To je dostkrat lahko vaba, past, kjer zeli veliki brat biti posrednik med vami in samico/samcem. Kot pastir, ko se odloci, kater bik bo dolocen za razplod samic. Ker elite poznajo vse trike, kako deluje psihologija in podzavest. Zavest tega ne zazna, podzavest pa je tista, ki zazna vsak simbol, vsako subliminalno sporocilo. Lahko vplivajo na vase vedenje, lahko vplivajo na vas okus za samico/samca, na vas zivljenjski stil. To je slepa ulica. Seks lahko tudi vpliva na izmenjavo dnk, tudi ce je samo "seks". Pri moskih ostane bistveno manj casa kot pri samicah. pravijo, da priblizno 1 leto, pri samicah do priblizno 7 let. v bistvu je norost imeti seks z nekom, ki ga ne poznas, saj ne ves, kaksno energijo ima, kaksno psiho ima, in kako lahko to vpliva nate.


Well, you're not from yesterday ... I can tell that ... you seem to have a lot of 1st-hand experience with all this I imagine ...

Da, STD so zelo resen problem, ker prakse so postale swinging-60s ...

It's always a trap, just for who ... modern-day-pimping ... well, you are probably right on this count as well.

It's a never-ending-game, you play or you are being played, usually both ...

Subliminal, zodiac is probably next ... please, do tell more ... this is getting more and more interesting now ...

Boomerang je izjavil:

Kaj točno ženska vidi v avtu - se gre tukaj samo za to, da pokažeš, koliko si lahko privoščiš ali jo avto zanima s kakšnega drugega vidika (možna potovanja, quickyji)? Ker jaz v avto vlagam minimalno. Lahko bi se vozil v nevemkakšnem hudem modelu, ampak denar raje vložim drugam. Se pravi, če se gre za dokazovanje zaslužka, lahko z drugimi stvarmi pokažem več kot pokaže večina s plehom.


Good ... ker pleh ni investicija (no morda za koga seveda je, pogosto slaba), ampak strosek, ker samo izgublja na vrednosti ... torej bolj kot vaba za ...

Ce in ko se zacne samo o denarju, je ponavadi stvar bolj ali manj pri koncu, ali pa gre zgolj za potesitev trenutnih/dnevnih zelja.

Kaj pa ce avta sploh nimas, kaj pa potem?

Kako gre ze tista -- tistemu, ki ga je kazal, so ga odrezali ...

Je pa pristopov seveda N-variant, odvisno od situacije in kaj se zeli/isce ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

m0LN4r ::

Boomerang je izjavil:

Kaj točno ženska vidi v avtu - se gre tukaj samo za to, da pokažeš, koliko si lahko privoščiš ali jo avto zanima s kakšnega drugega vidika (možna potovanja, quickyji)? Ker jaz v avto vlagam minimalno. Lahko bi se vozil v nevemkakšnem hudem modelu, ampak denar raje vložim drugam. Se pravi, če se gre za dokazovanje zaslužka, lahko z drugimi stvarmi pokažem več kot pokaže večina s plehom.

Da dobro izpades kolegica pred kolegicami. Just sayin. Sej locijo itak ne med avti, vazn je znamka, pa ce je 10 let star.
Ker bo pol lahk kolegici pripovedovala v kaksni hudi kociji se je peljala na morebitno potencialno zvezo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

AEx_1-7 ::

m0LN4r je izjavil:

Boomerang je izjavil:

Kaj točno ženska vidi v avtu - se gre tukaj samo za to, da pokažeš, koliko si lahko privoščiš ali jo avto zanima s kakšnega drugega vidika (možna potovanja, quickyji)? Ker jaz v avto vlagam minimalno. Lahko bi se vozil v nevemkakšnem hudem modelu, ampak denar raje vložim drugam. Se pravi, če se gre za dokazovanje zaslužka, lahko z drugimi stvarmi pokažem več kot pokaže večina s plehom.

Da dobro izpades kolegica pred kolegicami. Just sayin. Sej locijo itak ne med avti, vazn je znamka, pa ce je 10 let star.
Ker bo pol lahk kolegici pripovedovala v kaksni hudi kociji se je peljala na morebitno potencialno zvezo.


Kolegice so rade potem hitro hudo nevoscljive ... zna biti zelo slabo komu potem ko tole zagori ... don't ask ... sedaj ce rabi samo soferja ... za na hitro ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

m0LN4r ::

Boomerang je izjavil:

Kaj točno ženska vidi v avtu - se gre tukaj samo za to, da pokažeš, koliko si lahko privoščiš ali jo avto zanima s kakšnega drugega vidika (možna potovanja, quickyji)? Ker jaz v avto vlagam minimalno. Lahko bi se vozil v nevemkakšnem hudem modelu, ampak denar raje vložim drugam. Se pravi, če se gre za dokazovanje zaslužka, lahko z drugimi stvarmi pokažem več kot pokaže večina s plehom.

Pokazes lahko ja, ampak vecino "kokosi" tisto drugo ne zanima. Moj komentar se je nanasal na tocno dolocen tip, kraj in trend. Ne kr vsepovprek.

AEx_1-7 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Boomerang je izjavil:

Kaj točno ženska vidi v avtu - se gre tukaj samo za to, da pokažeš, koliko si lahko privoščiš ali jo avto zanima s kakšnega drugega vidika (možna potovanja, quickyji)? Ker jaz v avto vlagam minimalno. Lahko bi se vozil v nevemkakšnem hudem modelu, ampak denar raje vložim drugam. Se pravi, če se gre za dokazovanje zaslužka, lahko z drugimi stvarmi pokažem več kot pokaže večina s plehom.

Da dobro izpades kolegica pred kolegicami. Just sayin. Sej locijo itak ne med avti, vazn je znamka, pa ce je 10 let star.
Ker bo pol lahk kolegici pripovedovala v kaksni hudi kociji se je peljala na morebitno potencialno zvezo.


Kolegice so rade potem hitro hudo nevoscljive ... zna biti zelo slabo komu potem ko tole zagori ... don't ask ... sedaj ce rabi samo soferja ... za na hitro ...
Tekmovanje je, nic drugega, kera bo imela bolj hudo fotko za pokazat...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

AEx_1-7 ::

m0LN4r je izjavil:

Boomerang je izjavil:

Kaj točno ženska vidi v avtu - se gre tukaj samo za to, da pokažeš, koliko si lahko privoščiš ali jo avto zanima s kakšnega drugega vidika (možna potovanja, quickyji)? Ker jaz v avto vlagam minimalno. Lahko bi se vozil v nevemkakšnem hudem modelu, ampak denar raje vložim drugam. Se pravi, če se gre za dokazovanje zaslužka, lahko z drugimi stvarmi pokažem več kot pokaže večina s plehom.

Pokazes lahko ja, ampak vecino "kokosi" tisto drugo ne zanima. Moj komentar se je nanasal na tocno dolocen tip, kraj in trend. Ne kr vsepovprek.

AEx_1-7 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Boomerang je izjavil:

Kaj točno ženska vidi v avtu - se gre tukaj samo za to, da pokažeš, koliko si lahko privoščiš ali jo avto zanima s kakšnega drugega vidika (možna potovanja, quickyji)? Ker jaz v avto vlagam minimalno. Lahko bi se vozil v nevemkakšnem hudem modelu, ampak denar raje vložim drugam. Se pravi, če se gre za dokazovanje zaslužka, lahko z drugimi stvarmi pokažem več kot pokaže večina s plehom.

Da dobro izpades kolegica pred kolegicami. Just sayin. Sej locijo itak ne med avti, vazn je znamka, pa ce je 10 let star.
Ker bo pol lahk kolegici pripovedovala v kaksni hudi kociji se je peljala na morebitno potencialno zvezo.


Kolegice so rade potem hitro hudo nevoscljive ... zna biti zelo slabo komu potem ko tole zagori ... don't ask ... sedaj ce rabi samo soferja ... za na hitro ...
Tekmovanje je, nic drugega, kera bo imela bolj hudo fotko za pokazat...


Bragging like this can back-fire BADLY, razen ce je potem next-stage grupno ... well we really should not talk about that ... danes je itak trend video, pics are so 90's you know ...

You know that carapa-lips girl from Split has set that standard pretty high years ago -- so, it's not easy to top THAT VIDEO ... now, well ...
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

Ben Dover ::

Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh beta as fuk yooooo

sci3nc3 ::

V resnici ima avto na profilki zelo malo ljudi. Če pogledam svoje prijatelje:
4 so slikani v avtu, pripeti z varnostnim pasom in ni razvidno za kakšen avto gre.
1 prijatelj je slikan izza avta - se bolj vidi avto kot njega.
3 prijatelji so slikani na motorju - motorja se toliko ne vidi, samo balance.
2 prijatelja sta s kolesom slikana nekje v naravi.
6 prijateljev je slikanih nekje v hribih ali gorah.
6 prijateljevje na profilki z glasbenimi inštrumenti - s kakšno kitaro, harmoniko ali v narodni noši.
5 prijateljev je slikanih nekje sredi mesta, morda kar velemesta.
2 prijatelja sta slikana nekje na nekakšnem odru in nekaj predavata.
4 prijatelji so slikani na morju - 1 ribič, 1 na jadrnici, 2 samo nekje na plaži.
Da ne omenjam koliko prijateljev je poslikanih s svojo boljšo polovico.
Ostale profilke pa niso nič posebnega, pač nekje se je poslikal, toliko da ima sebe na profilki.

Bottomline: Iz podatkov zgoraj je vidno, da ima avto na profilki zelo majhen odstotek ljudi (verjamem da moji prijatelji ne izstopajo in bi se enak delež ponovil na random množici). Avto morda pali, če se po njo pripelješ v kakšni hudi mašini, ki je dražja od mojega flata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sci3nc3 ()

m0LN4r ::

sci3nc3 je izjavil:

V resnici ima avto na profilki zelo malo ljudi. Če pogledam svoje prijatelje:
4 so slikani v avtu, pripeti z varnostnim pasom in ni razvidno za kakšen avto gre.
1 prijatelj je slikan izza avta - se bolj vidi avto kot njega.
3 prijatelji so slikani na motorju - motorja se toliko ne vidi, samo balance.
2 prijatelja sta s kolesom slikana nekje v naravi.
6 prijateljev je slikanih nekje v hribih ali gorah.
6 prijateljevje na profilki z glasbenimi inštrumenti - s kakšno kitaro, harmoniko ali v narodni noši.
5 prijateljev je slikanih nekje sredi mesta, morda kar velemesta.
2 prijatelja sta slikana nekje na nekakšnem odru in nekaj predavata.
4 prijatelji so slikani na morju - 1 ribič, 1 na jadrnici, 2 samo nekje na plaži.
Da ne omenjam koliko prijateljev je poslikanih s svojo boljšo polovico.
Ostale profilke pa niso nič posebnega, pač nekje se je poslikal, toliko da ima sebe na profilki.

Bottomline: Iz podatkov zgoraj je vidno, da ima avto na profilki zelo majhen odstotek ljudi (verjamem da moji prijatelji ne izstopajo in bi se enak delež ponovil na random množici). Avto morda pali, če se po njo pripelješ v kakšni hudi mašini, ki je dražja od mojega flata.

Ne razumes, jaz imam nebroj profilov punc slikanih z avti, ne tipe, ampak avti niso od punc. Mogoce zdaj.
#cargirls
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

AEx_1-7 ::

sci3nc3 je izjavil:

V resnici ima avto na profilki zelo malo ljudi. Če pogledam svoje prijatelje:
4 so slikani v avtu, pripeti z varnostnim pasom in ni razvidno za kakšen avto gre.
1 prijatelj je slikan izza avta - se bolj vidi avto kot njega.
3 prijatelji so slikani na motorju - motorja se toliko ne vidi, samo balance.
2 prijatelja sta s kolesom slikana nekje v naravi.
6 prijateljev je slikanih nekje v hribih ali gorah.
6 prijateljevje na profilki z glasbenimi inštrumenti - s kakšno kitaro, harmoniko ali v narodni noši.
5 prijateljev je slikanih nekje sredi mesta, morda kar velemesta.
2 prijatelja sta slikana nekje na nekakšnem odru in nekaj predavata.
4 prijatelji so slikani na morju - 1 ribič, 1 na jadrnici, 2 samo nekje na plaži.
Da ne omenjam koliko prijateljev je poslikanih s svojo boljšo polovico.
Ostale profilke pa niso nič posebnega, pač nekje se je poslikal, toliko da ima sebe na profilki.

Bottomline: Iz podatkov zgoraj je vidno, da ima avto na profilki zelo majhen odstotek ljudi (verjamem da moji prijatelji ne izstopajo in bi se enak delež ponovil na random množici). Avto morda pali, če se po njo pripelješ v kakšni hudi mašini, ki je dražja od mojega flata.


You just have to find the sweet spot ... and this is a moving and ever evolving target, you know ... most have many sweet-spots, that even themselves do not know about, yet ...

There is a saying: Pics, or it didn't happen ... well VIDEO is even better!
But I do not share ... maybe some of you do?
Let's just wait and see ...

Aber -- Ben Dover -- now this is a handle that nobody even comes close to ... excellent choice ... prekopirano od nekod, ali dejansko lastni izum ... be honest!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r
««
33 / 34
»»