» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
32 / 34
»»

Ben Dover ::

To velja samo za FB, ker ima med prijatelji celotno družino in bogve koliko bivših itd. in so malo bolj previdne, tudi jaz sem.
10 let nazaj me je na FB dodala neka košutka čisto na random, tako kot poskuša zdaj OP, no čez 14 dni sva bila skupaj v banji. :))

Internetno flirtanje se je preselilo na Tinder, FB je za babice.

Lp, Chad

Boomerang ::

Ben Dover je izjavil:

To velja samo za FB, ker ima med prijatelji celotno družino in bogve koliko bivših itd. in so malo bolj previdne, tudi jaz sem.

Internetno flirtanje se je preselilo na Tinder, FB je za babice.


Flirtaš, če deluje, lahko kjerkoli. Tinder ne uporabljajo vsi, Fb pa je že kot osebna izkaznica - skoraj vsak ima profil.

Poleg tega je Fb bolj podoben osebnemu pristopu kot pa kakšen Tinder. Sporočilo pove več kot pa vlečenje s prstom levo-desno.

Se strinjam, da so ljudje previdni. Vendar sporočilo vidi samo ona. Njena sestra, brat, starši, stari starši, strici in tete o tem sporočilu ne vedo ničesar. Če bi bil interes, bi lahko vsaka napisala "Sem za, ampak fb ne uporabljam, poišči me na ____". Vse implicira na to, da je težko reči ne. Ali ni poguma ali interesa pa niti ni tako pomembno.

D3m ::

Boomerang je izjavil:

Iz prve roke tistim, ki ste svetovali direktno sporočilo tej luškani tipici:

Včasih, kakšni 2 leti nazaj, sem delal točno to. Vsako žensko, ki mi je bila vsaj malo cute, sem prečekiral in če sem dobil občutek, da je samska ali če je tako pisalo na njenem profilu, sem ji pisal. V treh zaporednih sporočilih sem ji povedal, da mi je všeč in mi bo v veselje, če jo lahko osebno spoznam. Nobenega namigovanja na kakšno resno zvezo, spraševanja po samskosti itd. V prvem sporočilu pozdrav. V drugem sporočilu omemba, da mi je všeč. In v tretjem sporočilu poziv, da bi jo rad spoznal. Vmes seveda emotikoni, da ni bilo vse tako resno.

Morda sem tako pisal kakšnim 20 ženskam. Kaj pravite, koliko jih je odgovorilo? Niti ena. Nisem dobil niti potrditve, niti zavrnitve... čisti ignore. Ne gre za to, da bi upal, da se kakšna najde za kaj več kot le prijateljevanje na fb. Ampak vsaj zavrnitev sem pa pričakoval, toliko da vem, da je odprla sporočilo in me nogirala, ker nisem njen tip. Očitno je težko napisati "Ne hvala, lp".

Morda nisem dobro sestavil sporočilo in me niso resno jemale, ampak to dvomim. Prej bi rekel, da je problem v visokih kriterijih in kulturi. Potem ženske pravijo, da je težko spoznati moškega. Direktno ji napišeš, kaj bi rad, ona pa niti ne trza.


Zanimivo.

Moj pristop je bil samo "Živjo..."...in čez par dni sva se na Limbarski gori dala dol na klopci :)

Mogoče si uporabil preveč besed in ji je zablokiralo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

Fak no, kako zarukan pa moraš biti, da preko interneta nisi sposoben nič dobiti...

Seveda moraš pa najti svojo skupino, kateri pašeš po letih, statusu, ipd. Potem lahko že zvečer fukaš.

Ampak folk itak napali na neke lepše babe, pol pa jamra, da jih ne šljivi.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

XyNOBvxWVJ ::

Ja, ali pa imajo tak 'nefokusiran' pogled, se pogovarja s tabo, te gleda v oči ampak vidiš, da ni 'zeničnega' kontakta.
Ali pa škilim. Samo še menda po neformalni strokovni oceni vedno vidim kot sokol.
Tisti, ki ga za drevesom čaka hijena :)

sci3nc3 ::

Dajmo pomagat OP in mogoče še komu drugemu, ki se znajde v podobni situaciji. Sam nisem pravi naslov za pomoč, ker že nekaj časa ne iščem žensk...

Tako iz glave bi rekel, da mora biti najprej urejen profil, ker ženska, če sploh je samska in nekaj išče, bo šla najprej gledat profil. Najbrš jo bo najprej zanimalo, kako zgledaš, zato je dobro imeti čim več slik (ena slika ne pomeni dost). In dobro je imeti kakšno sliko, ki predstavlja tvoja zanimanja oz. interese. Če si rad v naravi, naradi par slik v naravi. Če si glasbenik, naredi selfi s kitaro itd. Poleg tega slike odražajo tvojo aktivnost. Če imaš samo eno sliko, lahko dobi mnenje, da imaš profil samo za pecanje.

Zmeraj pravim, da se ženska odloči na podlagi tvojega izgleda. Sporočilo morda lahko pusti dober vtis in prinese dodaten plus (vidi da nisi mutav kot večina), ampak mora vsebovati prave besede. Direktno namigovanje v prvem sporočilu pomoje ne deluje, ker deluješ kot res obupan. Tudi če ji napišeš, da si jo zasledil na nekem dating portalu in jo poiskal na FB, morda ni dobro, ker boš zanjo stalker. Karkoli drugega ji napišeš, je pa že izven konteksta. Če se z žensko ne poznata in ji pošlješ prošnjo, ji bo itak vse jasno... saj ve, da jo ne rabiš zaradi kuharskega recepta.

Pač tako je. Ženski ne moreš rečt "ej, jaz bi te rad imel". Ne gre tako hitro... sploh pa vmes ne sme biti direktnega namigovanja. Vse mora biti nekako zapakirano v indirektno, da se ženska začne spraševat pri čem je, da začne čakat tvoja sporočila... ob tem ji postane prijetno, ker ve, kam to vodi. Če ji boš pa direktno napisal, ji bo to malo neprijetno.

Tako nekako jaz vidim situacijo z ženskami. Lahko pa da se motim.

Invictus ::

Saj mu pomagamo. Sam se nič ne javi, če kaj pomaga. Nekaterim pač ne pomaga nič...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mr_chai ::

Invictus je izjavil:

Fak no, kako zarukan pa moraš biti, da preko interneta nisi sposoben nič dobiti...

Seveda moraš pa najti svojo skupino, kateri pašeš po letih, statusu, ipd. Potem lahko že zvečer fukaš.

Ampak folk itak napali na neke lepše babe, pol pa jamra, da jih ne šljivi.


Itak, jst sm sam zarad Windows Messangerja spoznaval lepote cele Slovenije :D

D3m ::

Ženski ne moreš rečt "ej, jaz bi te rad imel"


Zakaj pa ne?

Si probal?
|HP EliteBook|R5 6650U|

mr_chai ::

D3m je izjavil:

Ženski ne moreš rečt "ej, jaz bi te rad imel"


Zakaj pa ne?

Si probal?


To še gre, pri nekaterih. Vsekakor pa ne sme biti prva stvar, ki jo naredite, to da ji pošljete dick pic. Človk bi mislu, da je to splošno znanje, sam enim tipom še vedno ne "potegne" :D

sci3nc3 ::

D3m je izjavil:

Ženski ne moreš rečt "ej, jaz bi te rad imel"


Zakaj pa ne?

Si probal?


Mr_chai ti je lepo razložil. Tudi Boomerang je povedal, da ne pali.
Lahko ji napišeš potem ko ti je že odgovorila na prvo sporočilo, prej pa najbrš ni dobro. Ker če ji boš v prvem napisal, da ti je všeč, bo sklepala, da boš kmalu začel napeljevat na f*k. Tega nobena ne mara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sci3nc3 ()

Invictus ::

Razlika med všeč in rad je ogromna.

Sam sem ostajal pri prvem, pa ni bilo panike...

Če gre ženska s tabo na pijačo, pol lahko že 96% sklepaš, da nekaj bo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

sci3nc3 ::

Invictus je izjavil:

Razlika med všeč in rad je ogromna.

Sam sem ostajal pri prvem, pa ni bilo panike...


Mogoče si imel malo sreče. Odvisno tudi kdaj si ji to napisal. Jaz bi ji to mimogrede omenil po nekaj izmenjanih sporočilih (toliko da začne razmišljat o odprtih opcijah), nikakor pa ne bi tega omenjal v prvem sporočilu. Nekaj mora biti jasno: Če ženski takoj napišeš, da ti je všeč, je to kristalno jasno, da si samski in želiš z njo nekaj imeti. Drugače tega ne bi šel pisat.

Enkrat sem na yt gledal posnetek nekega coacha o odnosih. Menda se mora ženska ves čas počutiti, da v odnosu zmaguje in se malo truditi, da vse skupaj dojema kot neke vrste nagrado. Če boš pa ti njej direktno napisal, da ti je všeč, ji bo jasno da si samski in ker druge nisi dobil, si na vrat na nos želiš nje. Tega da se ji ponujaš, pomoje ne bi dojela kot nagrado, ampak bolj kot ostanek, ki ga nihče noče. Saj sliši se tudi logično.

Ampak kot sem rekel, tako sem zasledil, preizkusil pa nisem.

D3m ::

Kdo pa sploh govori o dick pics???

chai??
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vetrpiha ::

sci3nc3 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Razlika med všeč in rad je ogromna.

Sam sem ostajal pri prvem, pa ni bilo panike...


Mogoče si imel malo sreče. Odvisno tudi kdaj si ji to napisal. Jaz bi ji to mimogrede omenil po nekaj izmenjanih sporočilih (toliko da začne razmišljat o odprtih opcijah), nikakor pa ne bi tega omenjal v prvem sporočilu. Nekaj mora biti jasno: Če ženski takoj napišeš, da ti je všeč, je to kristalno jasno, da si samski in želiš z njo nekaj imeti. Drugače tega ne bi šel pisat.

Enkrat sem na yt gledal posnetek nekega coacha o odnosih. Menda se mora ženska ves čas počutiti, da v odnosu zmaguje in se malo truditi, da vse skupaj dojema kot neke vrste nagrado. Če boš pa ti njej direktno napisal, da ti je všeč, ji bo jasno da si samski in ker druge nisi dobil, si na vrat na nos želiš nje. Tega da se ji ponujaš, pomoje ne bi dojela kot nagrado, ampak bolj kot ostanek, ki ga nihče noče. Saj sliši se tudi logično.

Ampak kot sem rekel, tako sem zasledil, preizkusil pa nisem.

The Game, knjiga iz katere večina teh "dating couchov" črpa navdih, je izmišljena, kar je priznal tudi avtor

Ben Dover ::

D3m je izjavil:

Kdo pa sploh govori o dick pics???

chai??


Hmmmmm.. Vedno je palil random dick pic, s pripisom, danes sem bil v savni, o fak sploh nisem vedel, da mi je padla brisača.. Je pa razlika al slikaš sam bingelna alpa celoto ane.. Ahhhh js bi bil loh coach, OP naj me kontaktira v PM, bomo spedenali.

LP

Zgodovina sprememb…

Filip8 ::

še moj prispevek. Opažam pri punci, da ima obdobja ko dobiva 10-15 prošenj za prijateljstva na FB, zraven pa še en kup sporočil (čau, živjo, rad bi te spoznal, si za pijačko...). Večina je takšnih, kjer grdo rečeno ampak ne da niso v isti ligi, niso niti v istem športu. Verjetno poskušajo pri vsaki drugi, ki jim fejsbukov algoritem pokaže. Tako da če se že greste tega boste pač morali z izgledom privabiti zanimanje, drugače ste le pljunek v morju. In seveda ne samo čaw napisat. Spet pa ne celih romanov, ker se bo punca ustrašla.

sci3nc3 ::

Filip8 je izjavil:

še moj prispevek. Opažam pri punci, da ima obdobja ko dobiva 10-15 prošenj za prijateljstva na FB, zraven pa še en kup sporočil (čau, živjo, rad bi te spoznal, si za pijačko...). Večina je takšnih, kjer grdo rečeno ampak ne da niso v isti ligi, niso niti v istem športu. Verjetno poskušajo pri vsaki drugi, ki jim fejsbukov algoritem pokaže. Tako da če se že greste tega boste pač morali z izgledom privabiti zanimanje, drugače ste le pljunek v morju. In seveda ne samo čaw napisat. Spet pa ne celih romanov, ker se bo punca ustrašla.


Točno to ves čas poudarjam. Z ženskami nimam dost izkušenj, ampak nekaj je jasno: Prvo kar bo videla, je tvoja slikica. Slika avtomobila ji nič ne pomaga, ker nisi transformer, ampak jo bo zanimal tvoj izgled. Brez privlačnosti (na katero pa žal nihče nima vpliva) tu ne bo nič. Mercedezov logotip na slikici torej odpade. Pomaga pa, če se poslikaš poleg mercedeza, ker vidi tebe in na podlagi slike v ozadju si lahko ustvari neko zgodbo - morda to, da imaš novi mercedezov model - kar naprej implicira, da dobro zaslužiš itd. Ali pa, če se poslikaš nekje v gorah - bo sklepala, da si veliko v naravi, da si v dobri kondiciji itd. Ali pa probaš v ozadju prikazat nekaj unikatnega, ker tako deluješ zanimiv, izstopaš iz večine.

Druga stvar: Po prvi slikici, jo bo verjetno zanimala še kakšna dodatna, zato več selfijev ne škodi.
Tretja stvar: Sporočilo. Tudi če ji napišeš "čau" in te ne pozna, ji bo jasno, kaj hočeš. Ampak takih sporočil ima ogromno. Če boš pa napisal nekaj stavkov, lahko to veliko izraža - od tega, da si morda vljuden, komunikativen, do tega ali imaš smisel za humor.

Facebook ima opcijo, da nastaviš svoj status, vendar ljudje tega javno ne prikazujejo. Škoda, ker potem bi takoj vedel, katera je samska. Tako pa ostane eno samo ugibanje, spremljanje slik, komentarjev in na koncu sklepanje - ki lahko je pravilno ali pa ne.

Grizzly ::

Mimo je en teden odkar sem ji poslal sporočilo in takoj za tem še prošnjo.

Preden sem šel pisat, sem pogledal kar nekaj tutorialov oz. bolje rečeno nasvetov na youtubu in googlu.

V sporočilu sem napisal, da sem po naključju opazil njen profil in ker imava glede na slike skupne interese, bi jo želel spoznati. V drugem sporočilu sem tudi komentiral eno od njenih slik (s pohvalo seveda). Nazadnje pa se še vljudno opravičil, če sem jo pri čem zmotil.

Mislim da v prvem kontaktu ni potrebe po komplimentih in namigih, da mi je všeč (verjetno bo to sama ugotovila).
Sporočilo je bilo v trenutku dostavljeno, po enem tednu čakanja pa še vedno ni ne sprejete prošnje, ne poslanega odgovora. Lahko samo ugibam in si mislim svoje.

XyNOBvxWVJ ::

Ja, nič, počakaj še kakšnih 10 let, mogoče bo boljše.

Hypathia ::

Grizzly je izjavil:

Mimo je en teden odkar sem ji poslal sporočilo in takoj za tem še prošnjo.

Preden sem šel pisat, sem pogledal kar nekaj tutorialov oz. bolje rečeno nasvetov na youtubu in googlu.

V sporočilu sem napisal, da sem po naključju opazil njen profil in ker imava glede na slike skupne interese, bi jo želel spoznati. V drugem sporočilu sem tudi komentiral eno od njenih slik (s pohvalo seveda). Nazadnje pa se še vljudno opravičil, če sem jo pri čem zmotil.

Mislim da v prvem kontaktu ni potrebe po komplimentih in namigih, da mi je všeč (verjetno bo to sama ugotovila).
Sporočilo je bilo v trenutku dostavljeno, po enem tednu čakanja pa še vedno ni ne sprejete prošnje, ne poslanega odgovora. Lahko samo ugibam in si mislim svoje.

Če si pričakoval karkoli drugega kot ignoranco, si pa resno naiven.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Dzombic ::

Dajte si decki prvo pogledat par podcastov Fresh&Fit, pa potem malo razvijemo to temo v pravo smer. Grizzly za tebe je ogled obvezen. Pa za tistega pacienta, ko je napisal, da smo enakopravni z žensko.

sci3nc3 ::

Mislim da ni point v sporočilu, ampak videzu. Če si ji privlačen, bi tvojo prošnjo sprejela tudi brez sporočila. Sporočilo je samo pika na I. To je dejstvo.

Ignoranca pa je stvar kulture. Tako kot človeka odzdravim na ulici (če me pozdravi), tako človeku odpišem na njegovo sporočilo. Da ne omenjam besed: hvala, prosim, oprosti. Žal spletno življenje daje vtis anonimnosti (čeprav je že dolgo ni), zato je vse manj ljudi, ki kulturo premorejo. Počakaj še par let pa boš te besede videl samo še v slovarju. Lepa prihodnost nas čaka.

Hypathia ::

Nihče ti ne dolguje odgovora, ne na cesti, še manj pa na internetu, nekulturno je nadlegovanje popolnih neznancev.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

D3m ::

Pol tudi ne pričakuj pomoči. Ker ti nismo dolžni. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Hypathia ::

Nudenje željene pomoči ni nadlegovanje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

49106 ::

Potem pomagaj pomoči potrebnim. Tudi ti si ok, vsaj za kakšnega zakotnega incela, če ne druzga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

111111111111 ::

Hypathia je izjavil:

Nihče ti ne dolguje odgovora, ne na cesti, še manj pa na internetu, nekulturno je nadlegovanje popolnih neznancev.

Fantu je punca všeč in ji je to povedal. Kako pa drugače spoznaš partnerja? Kakor je napisal, je čisto kulturno pristopil.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

D3m ::

Hypathia je izjavil:

Nudenje željene pomoči ni nadlegovanje.


Še vedno moja svobodna odločitev. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

sci3nc3 ::

Hypathia je izjavil:

Nihče ti ne dolguje odgovora, ne na cesti, še manj pa na internetu, nekulturno je nadlegovanje popolnih neznancev.


Res je, vendar s tem človek veliko pove o sebi. Človeka, ki drugega kot ignoranco ne pozna, si jaz ne bi želel niti spoznati. Veliko lepše je slišati ne, kot pa biti ignoriran. Ignoranca je za tiste, ki drugače ne razumejo. Se pa tudi sprašujem, kaj s tem ljudje dosežejo... Po tednu dni čakanja je tip dojel, da ženska ni za.

Svet je majhen in nikoli ne veš, kdaj boš po nekem slučaju spet srečal človeka, morda v živo in se takrat ne boš mogel izogniti. Kako se boš počutil takrat? Zato jaz ohranjam kulturo do sočloveka, četudi ga ne poznam.

sci3nc3 ::

111111111111 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Nihče ti ne dolguje odgovora, ne na cesti, še manj pa na internetu, nekulturno je nadlegovanje popolnih neznancev.

Fantu je punca všeč in ji je to povedal. Kako pa drugače spoznaš partnerja? Kakor je napisal, je čisto kulturno pristopil.


Kot sem napisal. Pristop je že v redu, čeprav ni odločilen. Tip najbrš ni ravno privlačen, uspešen ali pa kar oboje. Ženski pa je težko reči ne. Ampak tip je na koncu itak pogruntal, da njen molk pomeni ne, tako da ne vem, kaj je z ignoranco dosegla.

Hypathia ::

sci3nc3 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Nihče ti ne dolguje odgovora, ne na cesti, še manj pa na internetu, nekulturno je nadlegovanje popolnih neznancev.


Res je, vendar s tem človek veliko pove o sebi. Človeka, ki drugega kot ignoranco ne pozna, si jaz ne bi želel niti spoznati. Veliko lepše je slišati ne, kot pa biti ignoriran. Ignoranca je za tiste, ki drugače ne razumejo. Se pa tudi sprašujem, kaj s tem ljudje dosežejo... Po tednu dni čakanja je tip dojel, da ženska ni za.

Svet je majhen in nikoli ne veš, kdaj boš po nekem slučaju spet srečal človeka, morda v živo in se takrat ne boš mogel izogniti. Kako se boš počutil takrat? Zato jaz ohranjam kulturo do sočloveka, četudi ga ne poznam.

Molk ni nekultura, že star slovenski pregovor pravi, kdor molči, desetim odgovori, novejši pa, samo ja pomeni ja. Veliko moških ne prenese dobro zavrnitve, zato je ignoranca tistih, s katerimi ne želiš imeti oprava, za ženske zelo priporočljiva strategija.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

XyNOBvxWVJ ::

Grizzly, sprijazni se pač, da za prodornost na netu moraš uporabiti pač modernejše metode, očitno te, ki si jih uporabil, nisi obrodile sadov in nisi prišel v krog 10 (ali 100 ali N), s katerimi komunicira. Enako ravnaj sam - skozi kvantiteto (res je, 10 ali več) poskušaj doseči svoj cilj. Ne 'zainvestiraj' se čustveno, 'smanji romantični doživljaj'...

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Hypathia je izjavil:


Molk ni nekultura, že star slovenski pregovor pravi, kdor molči, desetim odgovori, novejši pa, samo ja pomeni ja. Veliko moških ne prenese dobro zavrnitve, zato je ignoranca tistih, s katerimi ne želiš imeti oprava, za ženske zelo priporočljiva strategija.

Tukaj se pa lahko strinjam. Nikoli ne veš kdo je na oni strani.

OP če iščeš potencialno partnerko potem je trenutno najboljša opcija vpis v kakšno društvo, ki te zanima in imaš z bodočo soprogo takoj eno skupno točko za pogovor. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Boomerang ::

Hahaha, dej poglejte na prejšnjo stran, kaj sem vam napisal. Za tiste, ki se vam ne da: 2 leti nazaj popolnoma enak odziv pri 20ih ženskah. OP pa pričakuje, da mu bo ena punca odpisala na sporočilo. Ženske imajo v svojih inboxih toliko sporočil, da so najbrš že vsega naveličane, ko dobi novo sporočilo ali prošnjo, najbrš niti tvojega profila več ne pogleda. Za iskanje partnerjev imaš danes večjo možnost v živo kot pa kjerkoli na internetu. Good luck.

sci3nc3 ::

Če smem v debato vključiti covid razmere... Malo počakajte, da folk dojame resnost PCT pogoja. Zaradi omejitev se možnost spoznavanja takoj zmanjša, saj brez PCT nikamor več ne moreš. Dvomim tudi, da se bo šel kdo testirat samo zato, da bo lahko šel v kavarno, lokal itd. Taki bojo družbo kmalu začeli iskat na internetu.

Blinder ::

Vec samic bo na netu, ampak tudi vec samcov.
Govori se, da so na netu samo nesrecnezi in grdi ljudje, kateri si v zivo ne upajo pristopat do nasprotnega spola. Ce je to res, se bodo zaradi covida pojavili na netu tudi kvalitetni ljudje.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Hemi426 ::

Že pred Covidom je bilo možno spoznavati partnerje brez PCTja.
Tuki vam zdej mal vajbajo Incel senzorji.
Si jo lahko peljal ven, ja, ampak večinoma se je dalo rešiti na klopcah in na sprehodih.
Človeštvo/narava vedno najde pot.
Potem bi npr. med prohibicijo folk nehu iskati partnerja.

sci3nc3 ::

Blinder je izjavil:

Govori se, da so na netu samo nesrecnezi in grdi ljudje, kateri si v zivo ne upajo pristopat do nasprotnega spola.


Motiš se. Sploh med ženskami je veliko takih s previsokimi kriteriji. Lepa, izobražena, razgledana, komunikativna, ampak samska. Zakaj? Ker dejansko čaka princa na belem konju. Taka lahko zniža kriterije ali pa ostane sama. Če si obupno želi družine, nima izbire.

Kayzon ::

Sploh se nima smisla iti te igre online z zenskami,ker se grde dobivajo tipe za seks ,ker ti ne znajo brzdati nagona. In se posledicno obnasajo kot neke nagrade medtem ko na cesti ti ne bi upala pogledati v oci. Res,vec sans imate ce ogovorite v zivo koga ce vidite da vas lepo pogleda.

kuall ::

še ali se? fakin idioti, ki ne uporabljajo šumnikov. pa koliko jih je.

Robocop1 ::

V živo iskati partnerja za resno zvezo ja danes bolj tako... Morda bi to delovalo v kakšnem manjšem kraju, kamor ljudje ne migrirajo.

Čisto nekaj drugega pa je spoznavanje v Ljubljani. Lahko najdeš štajerko, primorko, gorenjko, dolenjko, prekmurko... če ne prihaja iz iste regije je zelo velika verjetnost, da ima ona drugačne navade in to meni ne sede, zato vedno gledam, da sva vsaj iz iste regije. Potem imaš še starost... lahko izgleda kot 30-letnica pa je v resnici komaj polnoletna. Meni se več kot 3 leta v minus in 2 leti v plus zdi že prevelika razlika. Pa še cel kup faktorjev je, ki jih ne bi niti našteval. Izbire v večjem mestu je res veliko, vendar te čaka več filtriranja, kar pomeni tudi dodaten časovni strošek... na internetu pa imaš filtrirano takoj.

uvodV?? ::

Huda tema. Dejstva pa je, da če izgledaš v redu (si ženski na prvi pogled všeč) niti ni tako pomembmo kaj pišeš.

sci3nc3 ::

uvodV?? je izjavil:

Huda tema. Dejstva pa je, da če izgledaš v redu (si ženski na prvi pogled všeč) niti ni tako pomembmo kaj pišeš.


Res je in večina na spoznavni portalih jih pada samo na to. Lahko si nevemkako sposoben, ampak če te videz pokoplje, nimaš kaj. Kje pa si videl moškega 30-40 let, ki izgleda v redu? Takšnih je morda samo 20%.

kuall ::

Izraza na obrazu je važen. Če imaš zamorjen/prestrašen izraz si gotof, pa bodi še tako lep. Če si nasmejan, posebej da smeh držiš nazaj, tisto pa zgleda lepo, tudi če si objektivno gledano grd. Pol pa še obleka pa je. Nasploh nasmeh dela čudeže. Tudi meni je (v pornu ali v živo) smeh na ženski še najbolj lep. Pa ne umeten smeh ampak avtentičen. Torej da se vidi, da je človk res srečen. "Withheld smile" jaz to imenujem - včasih sem imel celo mapo porn slik s takimi izrazi, žal sem jo izbrisal. Tisto, ko se človek reži in se noče, tisti smeh je še najlepši. Dva primera, oba sta manekena, ne morem najti drugih slik, ampak tudi če bi se grd moški režal na takle način bi bil precej privlačen:





Veliko amaterskih slik izpade ravno obratno: prestrašen in zamorjen.

Robocop1 ::

Ma kaj pa vem glede smeha. Tudi ko greš ven na ulico in opazuješ ženske, se običajno ne smejejo, ampak imajo naravno pozo. Bi rekel, da najprej pogledaš obraz (recimo temu poteze), potem postavo in na koncu obleko.

Glede na to, da vas tukaj veliko išče partnerko, ste pomislili, da bi se dobili v živo in šli ven, kjer se nahajajo ženske? Pomoje je tako lažje loviti kot nekaj preko interneta, saj smo zaključili, da to ne deluje. Pa še pozornost prej pritegne skupina kot posameznik.

hbgqzR ::

Ja, res, raje vprašajte nagledano lepotico in pokasirajte zavrnitev kot pa to, da gre vse skupaj mimo in ti potem enkrat kasneje/prepozno reče, da saj pa nisi nič nikoli rekel.

Boomerang ::

hbgqzR je izjavil:

Ja, res, raje vprašajte nagledano lepotico in pokasirajte zavrnitev kot pa to, da gre vse skupaj mimo in ti potem enkrat kasneje/prepozno reče, da saj pa nisi nič nikoli rekel.


S tem se definitivno strinjam, ampak: Nešteto žensk sem virtulno ogovoril, jim direktno povedal, da so mi všeč in jih povabil ven (seveda ne vse v istem sporočilu). Ene samo potrdijo prošnjo (ker vejo, da jim boš všečkal kakšno slikico in jim bo rastel ego), na sporočila pa sploh ne odgovarjajo... morda celo "utišajo" (izklopijo obvestila) pogovor. S tretjimi se zapleteš v pogovor, težko pa jo spraviš ven. Če jo že spraviš ven, lahko v živo ni to to, kar si je predstavljala, tako da je treba re veliko poskušanja in spoznati ogromno žensk.

Spoznavati v družbi je precej lažje. Spiješ kakšen pir, toliko da gre trema stran in potem akcija. Če se nekaj dogaja, bo ženska to prej opazila, kot če sam sediš za mizo kot kup nesreče. Dodatno te takoj lahko oceni, kakšen si v real life. In še nekaj je - karkoli ji rečeš, ne naletiš na ignoranco kot online, ampak bo morala dati nek feedback. Jaz kadar sem v družbi vedno oprezam za ženskami, tudi če sem v zvezi - backup zmeraj pride prav.

maldic ::

Izraza na obrazu je važen. Če imaš zamorjen/prestrašen izraz si gotof, pa bodi še tako lep. Če si nasmejan, posebej da smeh držiš nazaj, tisto pa zgleda lepo, tudi če si objektivno gledano grd. Pol pa še obleka pa je. Nasploh nasmeh dela čudeže. Tudi meni je (v pornu ali v živo) smeh na ženski še najbolj lep. Pa ne umeten smeh ampak avtentičen. Torej da se vidi, da je človk res srečen


Prav si opazil. Zato je pomembno razvijat empatijo. Ce zelis pristen nasmeh kot pravis, ce se zelis bolj ujeti z zensko, je empatija kljucnega pomena. Obstaja tudi fenomen psihopatov, ki znajo zelo dobro posnemat custva ampak slej ko prej se tudi to ugotovi in ni vzdrzno na dolgi rok. Sociopati pa imajo nekoliko vec tezav pri tem. Zato je se posebej priporocljivo za ljudi, ki imajo sociopatske znacilnosti, da si zacnejo pomagat, saj bodo tako zmozni razvijat empatijo. Ja, se da pozdravit, je ozdravljivo, potrebno je samo nekoliko volje in casa, ampak se splaca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

kuall ::

Po moje to ni povezano z empatijo ampak s čustveno inteligenco, ki pa pomeni sposobnost manipuliranja z drugimi, da dosežemo svoj cilj. Igranje. Jaz sem precej dober v empatiji, sem pa slab v manipuliranju z drugimi, pa ne ker ne bi znal ampak ker se mi ne da it, ker je to večioma samo prevara, laganje v bistvu. Smeh je tu zelo močno orodje. Če znaš malo opažat boš videl, kako ljudje pogosto uporabijo zaigran smeh samo zato, da pač dosežejo z njim nekaj. Če gledaš prve fotografije iz 20ih bodo ljudje na njih resni. Na današnjih se pa VSI prisiljeno režijo. Včasih so bili ljudje bolj pošteni, danes imaš pa same prevarante - to lahko sklepamo iz tega. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()
««
32 / 34
»»