» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
31 / 34
»»

vostok_1 ::

Lol, sem iskal buzzfeed flaunts std's
dobil sem
http://www.dailymail.co.uk/news/article...

I agree. How many brave soldiers faced a dark and wet end.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Those poor souls.

Res se mi smilijo.

next3steps ::

vostok_1 je izjavil:

Google AI + SJWs = Jype

I'll take the
 TERMINATORS

TERMINATORS

instead, thank you.


Si ziher?

Zgodovina sprememb…

Grizzly ::

Ko smo že pri internetnem flirtanju... Pred meseci sem na onaon zasledil simpatično punco, ampak sem bil prepozen, saj je bila ona nazadnje prijavljena pred več meseci. Potem sem njen profil zasledil še na neki drugi dating platformi. Pred dnevi pa jo najdem spet nekje drugje. Če bi bila redno aktivna, bi pomislil, da me zasleduje. Povsod ji piše, da išče resno zvezo. Je pa na vseh platformah že več mesecev neaktivna. Vzel sem si čas in njen profil poiskal na facebooku. Imava samo enega skupnega prijatelja, s katerim jaz nimam stikov, ga pa osebno poznam. Še eno naključje je, da imava s to punco zelo podoben priimek, hehe.

Najboljša možnost za vzpostavit stik je facebook, saj drugje itak ni aktivna. Vprašanje je, how to do this??? Če ji pošljem friend request, verjetno ne bo sprejela, saj se sicer ne poznava. Tudi sam ne dodajam ljudi, ki jih ne poznam in se prej ne predstavijo. Nekaj ji bo treba napisat, zdaj pa...

Če ji direktno napišem, da mi je simpatična in sem jo zato poiskal, bo stvar takoj jasna. Zna pa biti, da ji bo neprijetno in jo to odvrne. V najslabšem primeru lahko tudi izpadem skrajno obupan. Vem, da vsem ženskam tak pristop ni najbolj všeč. Ženske rade vidijo, da se morajo malo truditi. Če ji vse serviraš na pladnju, ni glih najboljše.

Če ji napišem v sporočilo karkoli drugega, mora biti premišljeno. Ne morem kar nekaj bluit in nabijat v prazno, ker se tak pogovor ponavadi zaključi po treh poslanih sporočilih. Lajkanje slik lahko pritegne pozornost, lahko pa zakomplicira situacijo, ker bo enkrat treba z besedo na dan.

Mojstri flirtanja, kje ste? Cilj je, da nekako navežem stik in ji v nekem trenutku povem, da sem jo poiskal, ker mi je všeč in bi jo rad bolje spoznal. Tak je tudi moj namen. Dodatnih pričakovanj nimam, ker v živo bo lahko vtis popolnoma drugačen.

Machete ::

Odstrani vse te ČEje in JUST DO IT.
Itak ji bo jasno kam pes taco moli, zato iskanje kako bi to prikril nima smisla.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

111111111111 ::

Se podpišem pod Machete.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

Grizzly - V tem času se je verjetno vezala, lahko tudi zredila in ni več tako privlačna,.....
Najprej prosi za to, da te sprejme med prijatelje na FB, potem pa, če bo odgovor pritrdilen, počasi naprej.
Delo krepa človeka

D3m ::

Solatko in počasi???
|HP EliteBook|R5 6650U|

solatko ::

D3m - Počasi se žabe kuha, če hočeš pa flirt za na hitro, potem pa greš na hitro. Če išče resno zvezo, na hitro ne bo šlo.:'(
Delo krepa človeka

WhiteAngel ::

@Grizzly: Pošlji ji sporočilo, ane. Več kot zajebat ne moreš :P Če mene vprašaš, imajo bejbe rade tipe, ki skočijo in naredijo in ne cincajo. Taki so elegantno pobrali vse hude bejbe na naši šoli. Go for it! Če ne boš ti, bo pa kdo drug. Ne skrbi :))

solatko ::

WhiteAngel - Prave beybe počakajo pravega in se mačo fantov otepajo ali pa jih vrtijo okoli mezinca. Ti govoriš o najstnicah, ki pa še niso dovolj dozorele, da bi že bile prave.
Delo krepa človeka

D3m ::

Napiši ji Deer Dance.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pithlit ::

Solatko ve. On je ziher bil baba v vsaj enem od prejšnjih življenj da ve kaj babe (takšne in drugačne) hočemo!

Oh wait...
Life is as complicated as we make it...

val46 ::

Dovolj žalostno, je da solatko pri njegovih penzionističnih letih, sploh oglaša v taki temi, ki je na kilometre daleč namenjena najstnikom in njihovim iskanjem sexa, ljubezni ali karkoli že na tem svetu ;) Mprda mu je pa doma dolgčas in bi rad kaj spremenil :))

Grizzly ::

Govora je o starostni skupini 25 - 35 let. Drugače pa najbrš isti princip flirtanja deluje tako pri 20-letnicah kot pri 40-letnicah.

Bom ji kar po resnici napisal eno sporočilo in bo situacija takoj jasna.

Pithlit ::

val46 je izjavil:

Dovolj žalostno, je da solatko pri njegovih penzionističnih letih, sploh oglaša v taki temi, ki je na kilometre daleč namenjena najstnikom in njihovim iskanjem sexa, ljubezni ali karkoli že na tem svetu ;) Mprda mu je pa doma dolgčas in bi rad kaj spremenil :))

Reverse psychology... On bi rad, pa ga nobena ne jebe.
Life is as complicated as we make it...

donvito ::

Pithlit je izjavil:

val46 je izjavil:

Dovolj žalostno, je da solatko pri njegovih penzionističnih letih, sploh oglaša v taki temi, ki je na kilometre daleč namenjena najstnikom in njihovim iskanjem sexa, ljubezni ali karkoli že na tem svetu ;) Mprda mu je pa doma dolgčas in bi rad kaj spremenil :))

Reverse psychology... On bi rad, pa ga nobena ne jebe.

Med "on bi rad", a ne more več (erekcija, ejakulacija) je velika razlika, samo še s pomočjo viagre. :P
Zato ostane samo še forum pametovanje.

solatko ::

Pithlit - Pri 67-ih, družaben in človek, ki misli s svojo glavo, vidi marsikaj in opazi tudi spremembe, ki se v družbi dogajajo. Zato menim, da nekaj kompetenc le imam in lahko brez skrbi izrazim svoje mnenje.
Lahko se pohvalim, da imam veliko več znank in prijateljic, kot prijateljev in znancev. Za pametne razgovore je večina ženske populacije veliko bolj zabavna, kot moški sloj, kateri temelji na športu in politiki, zadnje čase pa prevladuje fitnes in prehrambeni dodatki.
Imam čisto dovolj svojo, ki me "jebe" že celih 50 let in to tako, da mi ni potrebno po gostilnah podpirat šankov in greva v družbo navadno skupaj.>:D
Taka srečna zveza je pripomogla, da pri teh letih ne rabim nobenih tablet.

val46 - Na smeh mi gre, ko opazujem mlade fante, ki navadno osvajanje in pojanje za puncam, spreminjo v znanost. Vedi eno, navadno lovi moški, vedno pa izbere dekle, zato veliko sreče in čim prejšnjo dolgotrajno uspešno zvezo in potomstvo.
Sicer pa ljubezen in vse kar je s tem pojmom povezano, ni semo domena mladih, kak nasvet od starih pa včasih prav pride.

donvito - Če se hočeš prepričat, pripelji kakšno dečvo.
Delo krepa človeka

Pithlit ::

solatko je izjavil:

Pithlit - Pri 67-ih, družaben in človek, ki misli s svojo glavo, vidi marsikaj in opazi tudi spremembe, ki se v družbi dogajajo. Zato menim, da nekaj kompetenc le imam in lahko brez skrbi izrazim svoje mnenje.
Lahko se pohvalim, da imam veliko več znank in prijateljic, kot prijateljev in znancev. Za pametne razgovore je večina ženske populacije veliko bolj zabavna, kot moški sloj, kateri temelji na športu in politiki, zadnje čase pa prevladuje fitnes in prehrambeni dodatki.
Imam čisto dovolj svojo, ki me "jebe" že celih 50 let in to tako, da mi ni potrebno po gostilnah podpirat šankov in greva v družbo navadno skupaj.>:D
Taka srečna zveza je pripomogla, da pri teh letih ne rabim nobenih tablet.

val46 - Na smeh mi gre, ko opazujem mlade fante, ki navadno osvajanje in pojanje za puncam, spreminjo v znanost. Vedi eno, navadno lovi moški, vedno pa izbere dekle, zato veliko sreče in čim prejšnjo dolgotrajno uspešno zvezo in potomstvo.
Sicer pa ljubezen in vse kar je s tem pojmom povezano, ni semo domena mladih, kak nasvet od starih pa včasih prav pride.

donvito - Če se hočeš prepričat, pripelji kakšno dečvo.

Glede tega kaj ženske hočemo (iščemo, delamo) imaš točno 0 (nič) kompetenc.
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

solatko je izjavil:

Pithlit - Pri 67-ih, družaben in človek, ki misli s svojo glavo, vidi marsikaj in opazi tudi spremembe, ki se v družbi dogajajo. Zato menim, da nekaj kompetenc le imam in lahko brez skrbi izrazim svoje mnenje.
Lahko se pohvalim, da imam veliko več znank in prijateljic, kot prijateljev in znancev. Za pametne razgovore je večina ženske populacije veliko bolj zabavna, kot moški sloj, kateri temelji na športu in politiki, zadnje čase pa prevladuje fitnes in prehrambeni dodatki.
Imam čisto dovolj svojo, ki me "jebe" že celih 50 let in to tako, da mi ni potrebno po gostilnah podpirat šankov in greva v družbo navadno skupaj.>:D
Taka srečna zveza je pripomogla, da pri teh letih ne rabim nobenih tablet.

val46 - Na smeh mi gre, ko opazujem mlade fante, ki navadno osvajanje in pojanje za puncam, spreminjo v znanost. Vedi eno, navadno lovi moški, vedno pa izbere dekle, zato veliko sreče in čim prejšnjo dolgotrajno uspešno zvezo in potomstvo.
Sicer pa ljubezen in vse kar je s tem pojmom povezano, ni semo domena mladih, kak nasvet od starih pa včasih prav pride.

donvito - Če se hočeš prepričat, pripelji kakšno dečvo.

Glede tega kaj ženske hočemo (iščemo, delamo) imaš točno 0 (nič) kompetenc.



Kdo pa jih ma? Ženske same? Ve pojma nimate kaj hočete, zato pa je situacija taka kot je.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Pithlit ::

Uuuuu še en k ve bol... Aja, Mato. Vse jasno.
Life is as complicated as we make it...

solatko ::

Pithlit - Glede tebe res ne, glede ženskega življa pa verjemi, da kar veliko, sem bil marsikateri tudi največji zaupnik. Največji problem pri ženskah je, da po navadi tisto, kar dejansko hočejo, v sebi zanikajo in dušijo. Verjetno je pri tebi enako, glede na tvoj koleričen odziv na čisto normalen, splošen opis.
Lep dan pa na kaj lepega misli in se čemu še lepšemu prepusti.:D
Delo krepa človeka

XyNOBvxWVJ ::

Eh, moški smo tako enostavni, da je že smešno, ženske pa komplicirane, da je smešno.
Tule - primerjava 'nadzornih plošč' za moškega in žensko.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

solatko je izjavil:

Pithlit - Glede tebe res ne, glede ženskega življa pa verjemi, da kar veliko, sem bil marsikateri tudi največji zaupnik. Največji problem pri ženskah je, da po navadi tisto, kar dejansko hočejo, v sebi zanikajo in dušijo. Verjetno je pri tebi enako, glede na tvoj koleričen odziv na čisto normalen, splošen opis.
Lep dan pa na kaj lepega misli in se čemu še lepšemu prepusti.:D

Pravi ekspert, ni kaj :D
Life is as complicated as we make it...

solatko ::

Pithlit - To trdiš ti, jaz pa trdim, da sem čisto povprečen moški, ki realno gleda na svet in dogajanja okoli sebe. Veš, sem eden tistih, za katere ženske pravite, da izumiramo in se s to trditvijo vedno bolj strinjam. Sem pač emancipiran moški, ki žensko postavlja na pravo mesto, torej ob sebi enakopravno in enakovredno. Sem že kar nekaj desetletij vzrok za fovšijo ženinih prijateljic.:)
Delo krepa človeka

8====D~~ ::

Simpin aint easy

IL_DIAVOLO ::

solatko je izjavil:

Pithlit - To trdiš ti, jaz pa trdim, da sem čisto povprečen moški, ki realno gleda na svet in dogajanja okoli sebe. Veš, sem eden tistih, za katere ženske pravite, da izumiramo in se s to trditvijo vedno bolj strinjam. Sem pač emancipiran moški, ki žensko postavlja na pravo mesto, torej ob sebi enakopravno in enakovredno. Sem že kar nekaj desetletij vzrok za fovšijo ženinih prijateljic.:)


Narciseki so samo zaželeni, dokler ni treba ziveti z njim.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

sci3nc3 ::

Back on topic. Moj predlog glede kontaktiranja na fb:

1. Uredi svoj profil: Za profilno sliko naj ne bo hišni ljubljenček ali jekleni konjiček. Objave, ki so javno prikazane, naj bodo res vredne prikaza. Primer: Če ženska rada kolesari, javno objaviš svojo sliko na biciklu - tako bo hitro videla, da imaš z njo nekaj skupnih točk.
2. Skupni prijatelj je prednost zanjo (ker če ga dobro pozna, ga lahko povpraša po tebi - majhna verjetnost, da bo to storila, ampak vseeno) in prednost zate (ker preko njega lahko izveš več informacij o ženski - če jo tvoj prijatelj dobro pozna). Če skupnega prijatelja res dobro poznaš, predlagam, da malo obudiš stike.
3. Akcija! Pošlji ji prijazno sporočilo in ji direktno napiši, da si njen profil zasledil tu in tu, in ker ti je všeč, si jo pač poiskal, ker bi jo rad spoznal. Več kot to nikakor ne piši! Če boš omenil, da se z njo vidiš v kakšni resni zvezi, ne bo tistih metuljčkov, ki jih ženske tako rade občutijo in zanjo to ne bo izziv, zato odpadeš.

Dal si pobudo, zdaj je na vrsti ona! Obstaja verjetnost, da ji bo všeč, ker si direkten, samozavesten (tak bo vtis) in si zanjo namenil toliko časa, da si jo poiskal. Moraš pa vedeti, da na koncu odloči tvoj videz. Če si na sliki videti privlačen, je vsebina tvojega sporočila skoraj nepomembna (samo neumnosti ne pisat!), če pa nisi privlačen, ji lahko cel roman napišeš pa ne bo učinka.

XyNOBvxWVJ ::

Reci, da se previsoko nosi in da ji plačaš največ 25€ na uro. Če se res potrudi.

Blinder ::

Če je vsaj približno luškana ta tipica, potem ima poln kufer raznih osvajalcev. Take punce so povsod oblegane.
Po 4 mescih na online datingu da je še vedno sama? Folk je toliko obupan, da na teh straneh piše tudi tipicam, katere nimajo niti slik v profilu.
Če se danes punca pozanima glede nekega fanta, je to vse O.K., če pa se fant pozanima o punci, pa je takoj označen kot stalker.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

solatko ::

IL_DIAVOLO - Moja vrednost ni v tem, da sem sam sebi všeč, temveč v glavi in dejanjih. Pred ogledalom ne zdržim več kot 5 minut, ko se brijem, narciske morajo žene metat ven iz kopalnice, ker se stalno občudujejo, kako so lepi.
Mene hvali prijateljicam žena, se ne sam in fovšija izhaja iz njenih pripovedovanj, delov najinega življenja.
Sploh pa nisem nikakršen lepotec, dokler ne odprem ust. Zato ta tvoja kategorizacija v osnovi odpade, boš moral najti kaj drugega.
Za nekatere mačote sem prej copatek in to z veseljem, saj dobim vse nekajkrat vrnjeno.>:D

sci3nc3 - Lepo, morda bi samo še omenil, da si želiš hitrega snidenja na kavici ali na kraju in dejavnosti po njeni izbiri.

w00t3v4 - Ti se pa verjetno kar otepaš deklet, ko imaš tak mačo nastop.:'(

Blinder - Dober konj ne uporablja samo strani za zmenke, se večkrat prikaže ne mestih, kjer se zbirajo dekleta in vsakokrat kakšno ogovori, več kot spizdi, ne more dobit. Veš največji gobcači-jebači so ga namočili, morda enkrat na mesec, če se jih je kakšna usmilila, za družbo pa so sexali vsak dan, na koncu pa ostali sami strici ali zagrabili prvo, ki jih je sploh hotela pogledat.
Fajn luštne punce imajo večji problem dobit resnega fanta, kot povprečne, saj se jih normalni moški bojijo. Po navadi rabiš bit samo normalen in jo osvojiš, ter pameten in prilagodljiv, da jo obdžiš.
Delo krepa človeka

XyNOBvxWVJ ::

solatko je izjavil:

w00t3v4 - Ti se pa verjetno kar otepaš deklet, ko imaš tak mačo nastop.:'(

Gre za provokacijo, kolikor opažam, masovna pocukranost ne deluje, kvečjemu se povečuje tveganje za diabetes.

AEx_1-7 ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

solatko je izjavil:

w00t3v4 - Ti se pa verjetno kar otepaš deklet, ko imaš tak mačo nastop.:'(

Gre za provokacijo, kolikor opažam, masovna pocukranost ne deluje, kvečjemu se povečuje tveganje za diabetes.


Diabetes (sladkorna bol.) je sekundar, ne primarna bolezen organizma.
25/h je odvisno od vsebine in ponudbe -- se pravi trga, nakup storitve recimo (indust.it-press)
Za ta konkretni nastop ne vem (ker ga/osebe ne poznam), bi pa lahko imelo svoje prednosti in slabosti, lahko tudi da mu dobro deluje.
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

sci3nc3 ::

Nekaj bi še dodal. Ženska, ki se prijavi na dating stran, ima problem najti pravega partnerja in taka ne bo v enem mesecu neaktivnosti že v resni zvezi. Zavedati se je treba, da je povprečna ženska vsak dan deležna več moških pogledov in poskusov flirtanja. Če bi bilo tako, kot nekateri mislite, bi ženske iz ene zveze prehajale v drugo, ne da bi vmes bile samske. Ponudba je velika, zato ženske ne vzamejo kar prvega, ampak pravega.

In ja, morda bi bilo dobro izpustiti zgodovino, kako si punco našel. Lahko da bi ji bilo tvoje iskanje všeč, ampak lahko pa boš zanjo stalker. Point je, da je punca luštkana in to ji moraš sporočit, ostalo je tu irelevantno in lahko prihraniš za kasneje.

AEx_1-7 ::

Give and take na obeh straneh, odvisno od mnogocesa, vsebine in zelja predvsem, ker kompromisi vedno so, pri vsaki stvari ... pumpa se pa itak videz, pa material, pa ... pac v duhu casa ... kdo lovi koga je relativno ... tudi pri primatih so zivalski nagoni, kajne?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

solatko je izjavil:

IL_DIAVOLO - Moja vrednost ni v tem, da sem sam sebi všeč, temveč v glavi in dejanjih.

Točno tako. Vse tele nebuloze imaš sam ti v glavi. Kak si fajn. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

FireSnake ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

Eh, moški smo tako enostavni, da je že smešno, ženske pa komplicirane, da je smešno.
Tule - primerjava 'nadzornih plošč' za moškega in žensko.


Samski, ne?
Pa se čudiš?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

AEx_1-7 ::

FireSnake je izjavil:

XyNOBvxWVJ je izjavil:

Eh, moški smo tako enostavni, da je že smešno, ženske pa komplicirane, da je smešno.
Tule - primerjava 'nadzornih plošč' za moškega in žensko.


Samski, ne?
Pa se čudiš?


Ne vem, ker ga ne poznam, ampak kar je napisal za Wörthersee (KL), bi sklepal da/verjetno ne gre za mono-gamnost.

> ... O vsem tem spregovorimo v Seeparku po supanju, jesti, piti
> in socializaciji v bolj širokem smislu.
> Zasebnost? Hmm, zapleteni koncepti :)
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

XyNOBvxWVJ ::

FireSnake je izjavil:

Samski, ne?
Pa se čudiš?

Ne. Nisem samski, ne tako in ne drugače, še več, imam že skoraj polnoletne otroke... Čudim pa se res tebi in tvojim umotvorom in raznim izletom v tvojem vzvišenem domišljijskem svetu. In, najbolj očitno, odstotnosti vsakega smisla za humor...

AEx_1-7 je izjavil:

Ne vem, ker ga ne poznam, ampak kar je napisal za Wörthersee (KL), bi sklepal da/verjetno ne gre za mono-gamnost.

Thou shalt not worry.

Zgodovina sprememb…

AEx_1-7 ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:


AEx_1-7 je izjavil:

Ne vem, ker ga ne poznam, ampak kar je napisal za Wörthersee (KL), bi sklepal da/verjetno ne gre za mono-gamnost.

> ... O vsem tem spregovorimo v Seeparku po supanju, jesti, piti
> in socializaciji v bolj širokem smislu.
> Zasebnost? Hmm, zapleteni koncepti :)

Thou shalt not worry.


Torej Et tu, Brute? res ni tako dalec, kot so mi nekateri ze prisepnili ...
Ker ostalo je pa itak bolj/le slaba poza (brez vsebine) ... tudi na to jih verjetno precej pade!
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: AEx_1-7 ()

XyNOBvxWVJ ::

AEx_1-7 je izjavil:

Torej Et tu, Brute? res ni tako dalec, kot so mi nekateri ze prisepnili ...
Ker ostalo je pa itak bolj/le slaba poza (brez vsebine) ... tudi na to jih verjetno precej pade!

Ničesar ne razumem pa zagotovo je v redu, OgnjeniKači opravičilo za asimetrično oster odgovor.
Ravno smo pojužinali, malo poobedili in zapili eno dobro novico...
🥂

AEx_1-7 ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

Torej Et tu, Brute? res ni tako dalec, kot so mi nekateri ze prisepnili ...
Ker ostalo je pa itak bolj/le slaba poza (brez vsebine) ... tudi na to jih verjetno precej pade!

Ničesar ne razumem pa zagotovo je v redu, OgnjeniKači opravičilo za asimetrično oster odgovor.
Ravno smo pojužinali, malo poobedili in zapili eno dobro novico...
🥂


Kaj pa ce je vse res?
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

XyNOBvxWVJ ::

AEx_1-7 je izjavil:

Kaj pa ce je vse res?

Pojma nimam, o čem govoriš, daj raje ZS, da ne zasmetimo teme še bolj.

AEx_1-7 ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

AEx_1-7 je izjavil:

Kaj pa ce je vse res?

Pojma nimam, o čem govoriš, daj raje ZS, da ne zasmetimo teme še bolj.


Ne, vam ne bom sitnaril direkt (iskreno, ne nadmudrivam) ... off-topic sva pa res oba (bo spet 'su' iz Preko-Murja iz Androida ukrepal in brisal samo mene).
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

XyNOBvxWVJ ::

Aex, verjamem, da si faca, si pa tudi en mojster teženja.
Reci moderatorjem, da naj upravičijo svoj naziv in offtopic pobrišejo asap.
Zakaj bi brisali samo tebe in ob kateri priliki, ne vem, niti ni bistveno.
Mimogrede, moderatorji vedo ali bi morali, da nisem vzoren član slo-tech skupnosti.
Ampak zaenkrat še imajo upanje (zaman), da bo stvar ostala pod nadzorom.
No, ne bo.

AEx_1-7 ::

XyNOBvxWVJ je izjavil:

Aex, verjamem, da si faca, si pa tudi en mojster teženja.
Reci moderatorjem, da naj upravičijo svoj naziv in offtopic pobrišejo asap.
Zakaj bi brisali samo tebe in ob kateri priliki, ne vem, niti ni bistveno.
Mimogrede, moderatorji vedo ali bi morali, da nisem vzoren član slo-tech skupnosti.
Ampak zaenkrat še imajo upanje (zaman), da bo stvar ostala pod nadzorom.
No, ne bo.


Malo ste sicer zapisali v smislu uganke (ni prvic) ... ampak ce prav razumem vasih 6 vrstic:
1-3 leti name
4-6 govorite o sebi

O sebi ne bi sodil.
Vas pa ne poznam, zato tudi ne bi sodil.

Itak zame stejejo dejanja bistveno bolj kot besede ... tako da bi s tem tudi koncal.
AD PERSONAM --> ignore (ker prepiram se pac ne).
--++ order with AESS (AE Saver Shipping/AE Standard Shipping) ++--
The word (...) originates from the Ancient Greek: élleipsis meaning 'leave out'
Zargon je soc. zvrst neknj. slov. jezika, ki ga uporabljajo ljudje iste stroke.

XyNOBvxWVJ ::

AEx_1-7 je izjavil:


Tudi prav.

Boomerang ::

Iz prve roke tistim, ki ste svetovali direktno sporočilo tej luškani tipici:

Včasih, kakšni 2 leti nazaj, sem delal točno to. Vsako žensko, ki mi je bila vsaj malo cute, sem prečekiral in če sem dobil občutek, da je samska ali če je tako pisalo na njenem profilu, sem ji pisal. V treh zaporednih sporočilih sem ji povedal, da mi je všeč in mi bo v veselje, če jo lahko osebno spoznam. Nobenega namigovanja na kakšno resno zvezo, spraševanja po samskosti itd. V prvem sporočilu pozdrav. V drugem sporočilu omemba, da mi je všeč. In v tretjem sporočilu poziv, da bi jo rad spoznal. Vmes seveda emotikoni, da ni bilo vse tako resno.

Morda sem tako pisal kakšnim 20 ženskam. Kaj pravite, koliko jih je odgovorilo? Niti ena. Nisem dobil niti potrditve, niti zavrnitve... čisti ignore. Ne gre za to, da bi upal, da se kakšna najde za kaj več kot le prijateljevanje na fb. Ampak vsaj zavrnitev sem pa pričakoval, toliko da vem, da je odprla sporočilo in me nogirala, ker nisem njen tip. Očitno je težko napisati "Ne hvala, lp".

Morda nisem dobro sestavil sporočilo in me niso resno jemale, ampak to dvomim. Prej bi rekel, da je problem v visokih kriterijih in kulturi. Potem ženske pravijo, da je težko spoznati moškega. Direktno ji napišeš, kaj bi rad, ona pa niti ne trza.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Ja pač si bil Ghosted. Flirtanje prek FB je rahlo creepy btw. :))

sci3nc3 ::

Ben Dover je izjavil:

Flirtanje prek FB je rahlo creepy btw. :))


Ne moreš flirtat preko interneta. The fact! To se je dalo kakšnih 15, 20 let nazaj, ko so prišle prve spoznavne strani (pač nekaj novega za tisti čas) in smo bili še najstniki - najstnice pa komaj čakajo, da jih ogovori kakšen fleten fant. Zdaj pa smo že v srednjih letih in povprečna ženska je tarča flirtanja non stop, še preden pride do računalnika in se prijavi v facebook. Vsakodnevno prejme en kup prošenj za prijateljstvo in sporočil. A misliš, da si ji bo dalo vsakemu odpisat?

Leta 2021 žensko lahko spoznaš samo še v real lajfu. To da se vse več parov spozna online, so samo marketinški prijemi, ki jim marsikdo nasede. Če bi to delovalo, ne bi imeli dating portalov, ker bi se ljudje spoznavali že preko facebooka.
««
31 / 34
»»