» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
30 / 34
»»

next3steps ::

111111111111 je izjavil:

bolj ali manj uporabna.

uporabna ali uporabljena?
Kakorkoli, za potrebe razumnih ljudi je na koncu vseeno.

111111111111 ::

next3steps je izjavil:

Chupačups, ti povem Jurčekovo skrivnost, nje.
On ne objektivira žensk, nje.
Zatorej lahko komunicira z njimi na drugačnem nivoju kot pa Denim Alfa SamciORIGINAL aka Frajerwiwrockinhead.jpg, nje

Joj, jaz pa ženske gledam kot sex objekte in objekte za razplod. Grem takoj 5 suro korana prebrat za take brezbožne misli ali pa morda ene dve zdrave marije za jypeta, da se mu duh umiri v telesu pred spanjem.

next3steps ::

A maš babo doma?

111111111111 ::

Spi. :)

jype ::

Chuapoiz> Ojoj, s konzervativcem verjetno misliš mene. Čemu jim pa potem rečemo spolni organi, če na podlagi njih ne moremo določati spola. Kot vedno trdiš smo samo napredne živali. Lepo pogledaš pod kravico kaj ima in veš ali je moškega ali ženskega spola. Tvoje sovraštvo do vernih je precej zanimivo, glede na to kako te imajo vsi za razumevajočega.

Nimam nobenega sovraštva do vernih. Bržkone projiciraš, tako kot večina versko vzgojenih ljudi. Konzervativec si pa zagotovo:

Nikakor ni spolni organ tisto, kar določa spol, razen biološkega, pa še tam ne popolnoma. Spol (gender) sestavlja tudi material kavča, s katerega gledaš fuzbal. Če gledaš tenis, si pa itak baba, ne more bit drugač!

Chuapoiz> Jaz ne delam napak. Pozabljaš jype da sem moški. In da če na kavču sedi zarukanec potem je moški in ima penis, ker drugače bi bila zarukanka in ne bi imela penisa.

Kako preprosto je v tvojem svetu, kjer se kar ti odločiš, kaj nekdo drug je.

jype ::

3much5me> A maš babo doma?

Zaključuje en projekt, potem bom pa nekaj časa odsoten.

111111111111 ::

jype je izjavil:


Nimam nobenega sovraštva do vernih. Bržkone projiciraš, tako kot večina versko vzgojenih ljudi. Konzervativec si pa zagotovo:

Ali res:

jype je izjavil:


Sovražim jih zato, ker jih je dovolj, da lahko druge s fizičnim ali političnim nasiljem prisilijo v konformizem. Dokler bodo to počeli, bom imel razlog, da se jih želim znebiti.

Celih 5 minut sem rabil da sem našel. Aja de ne bom jemal iz konteksta: https://slo-tech.com/forum/t678718/p524...
Zdaj pa hitro izgovori, da nisi mislil tako.

jype je izjavil:


Kako preprosto je v tvojem svetu, kjer se kar ti odločiš, kaj nekdo drug je.

Dejansko določi slovenščina. Zarukanec je pač moškega spola, al gleda tenis ali golf je prav vseeno. S tem fuzbalom si malo obremenjen. Stari ni pomembno, verjemi.

jype ::

Chuapoiz> Zdaj pa hitro izgovori, da nisi mislil tako.

Bodi bolj natančen: Koga sovražim? V linkanem prispevku ne piše "verniki", temveč nekaj drugega.

Chuapoiz> Dejansko določi slovenščina. Zarukanec je pač moškega spola, al gleda tenis ali golf je prav vseeno. S tem fuzbalom si malo obremenjen. Stari ni pomembno, verjemi.

Je pomembno, ker če ti smeš definirat spol kar malo po svoje, ga _moram_ tudi jaz, ker sicer sprejemam temelje patriarhalne družbe, ki z namenom (IMO skrajno škodljive) delitve vlog spol definira popolnoma arbitrarno in skrajno politično.

111111111111 ::

jype je izjavil:


Bodi bolj natančen: Koga sovražim? V linkanem prispevku ne piše "verniki", temveč nekaj drugega.

Seveda piše nekaj drugega. Zato pa so izgovori.

jype je izjavil:


Je pomembno, ker če ti smeš definirat spol kar malo po svoje, ga _moram_ tudi jaz, ker sicer sprejemam temelje patriarhalne družbe, ki z namenom (IMO skrajno škodljive) delitve vlog spol definira popolnoma arbitrarno in skrajno politično.

Saj ti noben nič noče, kamot lahko trosiš svoje neumnosti okoli, pač nimaš prav, prav boš imel ko bo večina ljudi trosila tvoje neumnosti okoli. Trenutno ima prav slovenska krščanska večina. Ne se sekirat jype. Bom ženo prosil naj zate pomoli pri naslednji nedeljski maši, ona je predstavnica večine in njen glas dejansko šteje. Kak sem jaz zgled ene lepe strpnosti in razumevanja. Veš da me vsi prijatelji sprašujejo kako sem lahko tako razumevajoč. Zdej pa spat.

jype ::

Chuapoiz> pač nimaš prav

Motiš se.

Chuapoiz> prav boš imel ko bo večina ljudi trosila tvoje neumnosti okoli.

Aha, tako torej to deluje. Ti bom zaupal anekdoto:


Kako sem postal anarhist?

V drugem razredu osnovne šole, ki sem jo z zmernim navdušenjem obiskoval, smo pri pouku matematike (računanje do 100) dobili nalogo, ki na prvi pogled ni bila nič posebnega. Besedilo naloge se je glasilo takole: "V trgovini imajo 100 parov čevljev. Koliko čevljev je v trgovini?"

Nalogo smo rešili. Vedel sem, da sem nalogo rešil pravilno: "V trgovini je 200 čevljev."

Na moje začudenje je pred tablo poklicana učenka oznanila, da je računala takole: "Sto deljeno z dve je petdeset, se pravi je v trgovini petdeset čevljev."

OK, dekle se je zmotilo v sklepanju, nič strašnega, en par čevljev pač ni polovica čevlja, ne glede na to kako obračaš škatlo. Učiteljica prikima. Pogumno dvignem roko in po pozivu učiteljice razložim, da je v sklepanju napaka. Razred se smeji. Vsi so dobili enak rezultat, le jaz sem drugačnega. Ker vem, da imam prav, vztrajam. Ne, učiteljica pravi, da je izračun na tabli pravilen...

Eventuelno histerično prijokam domov, materi razložim celotno zgodbo, nakar me mama potolaži: "Nariši sto parov čevljev, pa boš jutri pokazal in boste lahko prešteli, koliko čevljev je sto parov."

Kot mlad, naiven idealist sem jih resnično narisal in se poskušal prepričat, da učiteljica ne more biti tako... No, nespretna.

Naslednji dan nesem zvezek pokazat učiteljici, ona pa odvrne, da "Saj ni važno, no!"

Od tistega trenutka naprej vem, da je rušenje avtoritete moje življensko poslanstvo, pa še ljudje bodo bolj svobodni in posledično odgovornejši, poleg tega da bodo morda znali malo bolje računat.

next3steps ::

111111111111 je izjavil:

Spi. :)

Sam stavek predpostavlja objektivizem. Pravilno bi bilo odgovoriti, da si v osebnem razmerju z dekletom.
preklet boš bil budel naš fašist.

jype ::

Ah, saj ni sam kriv, tako je vzgojen.

111111111111 ::

jype je izjavil:


Motiš se.

Zveniš kot moja žena. Verjetno imaš prav.

jype je izjavil:


Aha, tako torej to deluje.

Seveda tako deluje.

jype je izjavil:


Kako sem postal anarhist?

Jype marsikaj si, si pa precej daleč od anarhista. Verjameš v ljudi in njihove pravice. Anarhija nima pravic.

jype je izjavil:


Od tistega trenutka naprej vem, da je rušenje avtoritete moje življensko poslanstvo, pa še ljudje bodo bolj svobodni in posledično odgovornejši, poleg tega da bodo morda znali malo bolje računat.

POvej mi kako vsakodnevno rušiš oblast. A tako da živiš povsem normalno življenje s partnerko in otroci. Mater TOTALNA anarhija. Ko si tako proti sistemu, boš otroke šolal doma? O tvojem računanju pa ne bova izgubljala besed, dokler ne zračunaš tistih 20%.

tikitoki ::

stjan je izjavil:

Če je pustil babo, naj ji pa pusti otroke in naredi nove, pa bo.
Bo videl, kako hitro se bo baba naveličala otrok, če jih ne bo hotel obiskovati.


Nrbi bilo problema, ce nebi moral za otroke placevati oz. vprasanje, ce si lahko spoga se to.

tikitoki ::

111111111111 je izjavil:

jype je izjavil:


Funny guy, v islamu se žena že od nastanka religije lahko loči od moškega, ima pravico do zasebne lastnine in te pravice ohranja tudi zvezo in razvezo. Pri vas vsega tega niso imele, dokler vas komunisti niso privlekli v 20. stoletje.

Prosim za primer muslimanske države, kjer imajo ženske to pravico. Prosim tudi za primer, kjer imajo volilno pravico.


V Tanzaniji je bolj enostavno in normlano, da se muslimanka loci, kot kristjanka. Tko, da folk pac nabija posploseno o muslimanih, v bistvu pa nimajo pojma o cem govorijo.
Statistika tudi zanika, da so muslimani bolj nagnjeni k obrezovanju zenske, ker v dolocenih drzavah je procent muslimank, ki so obrezane, nizji, od dela zenkv nemuslimanski populaciji.

Sam eni pac gledajo "novice" katerih namen je spodbujanje sovraznosti. Drugi pa malce sirse.

Oz. k da so vsi muslimani enaki. Verjetno pa dojemate, da katoliki nimajo enakih nacel, kot kaksni mormoni?

          ::

Dajte vsaj naslov teme spremeniti, saj ste že vse drugo vmešali notri. Čakam samo še debato Apple vs. ostali.

tikitoki ::

jype je izjavil:

Chuapoiz>
Ma kakšno moško žezlo. Penis danes dobiš že v vsaki trafiki. Še barvo lahko izbereš. Moških v resnici nihče več ne potrebuje. Ajde, včasih prav pridejo za kakšne vložene kumarice odpret, pa še to lahko stori tudi ženska, če malo potrenira.



Po tej logiki tudi zenske ne potrebujes, gres in kupis lutko.

          je izjavil:

Dajte vsaj naslov teme spremeniti, saj ste že vse drugo vmešali notri. Čakam samo še debato Apple vs. ostali.


Jah, a tvoji plagijati pa so spadali notri:)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Heavy ::

          je izjavil:

Dajte vsaj naslov teme spremeniti, saj ste že vse drugo vmešali notri. Čakam samo še debato Apple vs. ostali.



Kako je šlo na domu ljubice? Sklepam, da v zaporu ne lovi dobro wifi.
#TeamFelix

D3m ::

ROFLMAO.
|HP EliteBook|R5 6650U|

111111111111 ::

tikitoki je izjavil:


V Tanzaniji je bolj enostavno in normlano, da se muslimanka loci, kot kristjanka. Tko, da folk pac nabija posploseno o muslimanih, v bistvu pa nimajo pojma o cem govorijo.
Statistika tudi zanika, da so muslimani bolj nagnjeni k obrezovanju zenske, ker v dolocenih drzavah je procent muslimank, ki so obrezane, nizji, od dela zenkv nemuslimanski populaciji.


V Tanzaniji res?
FAMILY LAWS

Under the Law of Marriage Act 1971, polygamy is authorised (s. 10), whilst women are expressly prohibited from having more than one husband (s. 15). Proposed amendments to the Marriage Act would not remove these provisions. The legal minimum age for marriage is 15 years for girls and 18 years for boys (s. 13). A marriage contract can be concluded without the consent of the bride, on the basis of an agreement reached between the father of the bride and the groom (s.17).

The Penal Code allows for the marriage of girls under 15, provided that the marriage is not consummated before the age of 15” (s.138).

The Law of Persons Act allows for the payment of a bride price. Upon payment, the wife becomes the “property” of the husband and the husband’s family.

Po zakonu nima ženska prava glasanja pri poroki. Nima pravice do dedovanja premoženja, čeprav bi morala imeti po islamskem zakonu. Tako da ne nabijaj, da se lahko loči oz. mi dodaj kakšen referral.

http://www.wikigender.org/wiki/africa-f...

tikitoki je izjavil:


Sam eni pac gledajo "novice" katerih namen je spodbujanje sovraznosti. Drugi pa malce sirse.

Oz. k da so vsi muslimani enaki. Verjetno pa dojemate, da katoliki nimajo enakih nacel, kot kaksni mormoni?

Ti, ki gledaš bolj široko in ne nasedaš masovnim medijem, mi lahko potrdiš, da imajo ženske v muslimanskih državah več pravic in enakopravnosti kot v krščanskih?

stjan ::

Muslimanke imajo več pravic.
Lahko jo pretepe mož, lahko jo javno bičajo, katera kristjanka pa ima takšne privilegije ?

Miki N ::

          je izjavil:

Dajte vsaj naslov teme spremeniti, saj ste že vse drugo vmešali notri. Čakam samo še debato Apple vs. ostali.


Ironično, ampak celo debata Apple vs. Ostali bi bila tukaj bolj ontopic ker še s taktičnim razkazovanjem izdelkov te firme bi OP prej kaj upecal, kot z debatami o feminizmu in globalnih problemih. Pa ne rečem, da se ne da, samo povem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

next3steps ::

Kakšno žensko pa iščeš?

111111111111 ::

@Miki N: se ne strinjam s tabo. naj OP vidi, kaj lahko vera naredi, kakšne odnose imamo mi doma. :) To so vse življenjski nauki neznancev. :)

Cervantes ::

Osebno težko pričakujem sexbote.
Pa komu, ljudje božji, se ljubi in ima cajt se ukvarjat z resnično žensko?
Z vsemi njenimi kompleksi, aspiracijami, fobijami, egoizmi, predsodki, bolezenskimi simptomi in ostalo navlako?
Robotko lepo nabrišeš, potem še reče "Hvala, dragi, to je bilo super" in potem se lahko posvetiš resnejšim zadevam.
Life is too short.

jype ::

tikitoki> Po tej logiki tudi zenske ne potrebujes, gres in kupis lutko.

Individualno resnično ne, kolektivno pa vsaj dokler uspešno ne narediš umetne posteljice (tista reč, ki zagotavlja kisik in hranilne snovi med razvojem nastavka za novega človeka).

Chuapoiz> Po zakonu nima ženska prava glasanja pri poroki.

Ampak hkrati pravite, da muslimani itak ne spoštujejo zakonov, ampak se ravnajo po Koranu. Torej ima ženska ne le pravico sama odločati o poroki, še celo loči se lahko, če ji ni kaj prav, ter odnese vse premoženje, ki ji pripada, vključno z doto.

Chuapoiz> Ti, ki gledaš bolj široko in ne nasedaš masovnim medijem, mi lahko potrdiš, da imajo ženske v muslimanskih državah več pravic in enakopravnosti kot v krščanskih?

Nekatere ja, nekatere ne. Niso vse ženske enake in ne živijo vse v enakih družinah. Drži, da nekatere muslimanske družine iz absurdnih razlogov kar ubijejo hčerke, česar v katoliških družinah ne najdeš tako zlahka, vsekakor je pa izobčenje in razslastitev precej pogosto orodje prisile, kadar si hčer v konzervativni verni družini dovoli razmišljati z lastno glavo.

Chuapoiz> Jype marsikaj si, si pa precej daleč od anarhista. Verjameš v ljudi in njihove pravice. Anarhija nima pravic.

Vidim, da nimaš pojma o anarhiji.

Chuapoiz> POvej mi kako vsakodnevno rušiš oblast. A tako da živiš povsem normalno življenje s partnerko in otroci. Mater TOTALNA anarhija. Ko si tako proti sistemu, boš otroke šolal doma? O tvojem računanju pa ne bova izgubljala besed, dokler ne zračunaš tistih 20%.

Rušenje oblasti je trivialno početje, ki terja zgolj veliko dela. "Povsem normalno življenje" živite tisti, ki brezglavo trošite, tistih 20% lahko poračunaš kar sam, če te je kaj v hlačah.

Cervantes> Osebno težko pričakujem sexbote.
Cervantes> Pa komu, ljudje božji, se ljubi in ima cajt se ukvarjat z resnično žensko?
Cervantes> Z vsemi njenimi kompleksi, aspiracijami, fobijami, egoizmi, predsodki, bolezenskimi simptomi in ostalo navlako?
Cervantes> Robotko lepo nabrišeš, potem še reče "Hvala, dragi, to je bilo super" in potem se lahko posvetiš resnejšim zadevam.
Cervantes> Life is too short.

Všeč mi je, da razmišljaš kot radikalna feministka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Cervantes ::

Še ena (že jako stara) definicija:
"Ženska je pička s kupom nepotrebne periferije".
:)):))

D3m ::

Cervantes je izjavil:

Še ena (že jako stara) definicija:
"Ženska je pička s kupom nepotrebne periferije".
:)):))


True dat.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Cervantes ::

Pa še ena stara:
"Zveza med moškim in žensko je gastalt, kjer partnerja družno rešujeta probleme, ki jih sicer sploh ne bi imela."
:)):))

jype ::

Cervantes> Še ena (že jako stara) definicija:
Cervantes> "Ženska je pička s kupom nepotrebne periferije".

Spet radikalni feminizem.

Moški je glasen vibrator z visoko porabo?

Saj zato pa dekleta padajo na Hitachije, ane. Silent, powerful, efficient, cheap.

Ampak ženske ne čakajo na robote. Jih že imajo.

Cervantes> "Zveza med moškim in žensko je gastalt, kjer partnerja družno rešujeta probleme, ki jih sicer sploh ne bi imela."

V tem je verjetno več resnice, a jaz v zameno za vsakodnevno masažo nekaterih velikih skeletnih mišic z veseljem rešujem probleme, ki jih sicer morda ne bi imel.

Kdo drug bi se pa verjetno prodal za kakšno drugo uslugo, sem prepričan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Cervantes ::

jype je izjavil:



Všeč mi je, da razmišljaš kot radikalna feministka.

Se strinjam. Tudi dedci so nepotrebna navlaka.
Se pa kdaj da it s kakšnim na pir.

jype je izjavil:

Cervantes> Še ena (že jako stara) definicija:
Cervantes> "Ženska je pička s kupom nepotrebne periferije".

Spet radikalni feminizem.

Moški je glasen vibrator z visoko porabo?

Saj zato pa dekleta padajo na Hitachije, ane. Silent, powerful, efficient, cheap.

Ampak ženske ne čakajo na robote. Jih že imajo.

Cervantes> "Zveza med moškim in žensko je gastalt, kjer partnerja družno rešujeta probleme, ki jih sicer sploh ne bi imela."

V tem je verjetno več resnice, a jaz v zameno za vsakodnevno masažo nekaterih velikih skeletnih mišic z veseljem rešujem probleme, ki jih sicer morda ne bi imel.

Kdo drug bi se pa verjetno prodal za kakšno drugo uslugo, sem prepričan.

Jaz sem lenuh, she on top je zakon.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

jype je izjavil:


Vidim, da nimaš pojma o anarhiji.

Z veseljem se pustim podučit.

jype je izjavil:


Rušenje oblasti je trivialno početje, ki terja zgolj veliko dela. "Povsem normalno življenje" živite tisti, ki brezglavo trošite, tistih 20% lahko poračunaš kar sam, če te je kaj v hlačah.


Torej boš otroke šolal doma? Bojim se da mi moja boljša polovica ne pusti trošiti brezglavo, ker je baje treba z denarjem ravnati preudarno. Torej smo Anarhisti. Ni me dovolj v hlačah za izračune. Statistika mi preprosto ne gre, zato sem te prosil če svoje procente utemeljiš z izračunom, če ne znaš nič hudega te ni nič manj v hlačah.

@cervantes: če bojo še kuhale, likale in pospravljale zakaj, pa ne.

jype ::

Cervantes> Se pa kdaj da it s kakšnim na pir.

V tem se torej ne razlikujejo od deklet.

Cervantes> Jaz sem lenuh, she on top je zakon.

Edini problem tega je, da je ponudba lenuhov ogromna, deklet s potrebo po lenuhu pa tako malo :(

Chuapoiz> Torej boš otroke šolal doma?

Tudi, ja.

Chuapoiz> Bojim se da mi moja boljša polovica ne pusti trošiti brezglavo, ker je baje treba z denarjem ravnati preudarno. Torej smo Anarhisti.

Vsak odgovoren posameznik je v svojem bistvu anarhist, a le v primeru, da se za odgovornost odloča na podlagi racionalne presoje, ne pa na podlagi strahu pred avtoriteto.

Chuapoiz> Z veseljem se pustim podučit.

No, preberi osnove, potem pa lahko predebatirava, zakaj je anarhokapitalizem neumnost, anarhosindikalizem pa Semoličeva največja nočna mora.

Anarchism @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Cervantes ::

jype je izjavil:

Cervantes> Se pa kdaj da it s kakšnim na pir.

V tem se torej ne razlikujejo od deklet.

Cervantes> Jaz sem lenuh, she on top je zakon.

Edini problem tega je, da je ponudba lenuhov ogromna, deklet s potrebo po lenuhu pa tako malo :(

Was just lucky, I guess...
:))

jype ::

Cervantes> Was just lucky, I guess...

Privoščim vsakomur. Uživaj!

Cervantes ::

You too, dude!!:D

111111111111 ::

jype je izjavil:


Chuapoiz> Torej boš otroke šolal doma?

Tudi, ja.

Samo doma?

jype je izjavil:


No, preberi osnove, potem pa lahko predebatirava, zakaj je anarhokapitalizem neumnost, anarhosindikalizem pa Semoličeva največja nočna mora.

Anarchism @ Wikipedia


Berem.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Chuapoiz> Samo doma?

Ne, seveda ne. To bi bilo absurdno.

111111111111 ::

Potem bodo tvoji otroci šli v javne šole?

jype ::

Chuapoiz> Potem bodo tvoji otroci šli v javne šole?

Jaz bi sicer rad, da bi šli, ampak niso šli. Trenutno so v zasebni, kar žal pomeni, da na noben način ne pomagajo pri integraciji manj priviligiranih otrok.

tikitoki ::

tikitoki je izjavil:

111111111111 je izjavil:

tikitoki je izjavil:


V Tanzaniji je bolj enostavno in normlano, da se muslimanka loci, kot kristjanka. Tko, da folk pac nabija posploseno o muslimanih, v bistvu pa nimajo pojma o cem govorijo.
Statistika tudi zanika, da so muslimani bolj nagnjeni k obrezovanju zenske, ker v dolocenih drzavah je procent muslimank, ki so obrezane, nizji, od dela zenkv nemuslimanski populaciji.


V Tanzaniji res?
FAMILY LAWS

Under the Law of Marriage Act 1971, polygamy is authorised (s. 10), whilst women are expressly prohibited from having more than one husband (s. 15). Proposed amendments to the Marriage Act would not remove these provisions. The legal minimum age for marriage is 15 years for girls and 18 years for boys (s. 13). A marriage contract can be concluded without the consent of the bride, on the basis of an agreement reached between the father of the bride and the groom (s.17).

The Penal Code allows for the marriage of girls under 15, provided that the marriage is not consummated before the age of 15” (s.138).

The Law of Persons Act allows for the payment of a bride price. Upon payment, the wife becomes the “property” of the husband and the husband’s family.

Po zakonu nima ženska prava glasanja pri poroki. Nima pravice do dedovanja premoženja, čeprav bi morala imeti po islamskem zakonu. Tako da ne nabijaj, da se lahko loči oz. mi dodaj kakšen referral.

http://www.wikigender.org/wiki/africa-f...

tikitoki je izjavil:


Sam eni pac gledajo "novice" katerih namen je spodbujanje sovraznosti. Drugi pa malce sirse.

Oz. k da so vsi muslimani enaki. Verjetno pa dojemate, da katoliki nimajo enakih nacel, kot kaksni mormoni?

Ti, ki gledaš bolj široko in ne nasedaš masovnim medijem, mi lahko potrdiš, da imajo ženske v muslimanskih državah več pravic in enakopravnosti kot v krščanskih?


Nisem nikjer rekel, da imajo zenske v muslimanski dezelah vec pravic, to si sam ti od nekje potegnil.

In ne rabim enim lazem, ki si jih ti gor nalepil verjeti. Sem razmere videl sam.

Kot prvo, osebno poznam kaksno muslimanko iz Tanzanije, za razliko od tebe. In verjetno ona svojih pravic ne pozna, kao. Ti, ki se nisi v svojem lifu stopil v to dezelo jih brez dvoma poznas bolje.

Po njenih besedah, in trditvah drugih Tanzanijk, se muslimanke tukaj lahko locijo, ce zelijo. In to lazje, kot Kristjanke.

Zenske nimajo pravice do lastnine? Cudno, sem zivel v hisi Tanzanijke, ki je postavila svojega moza, ker je rad popival, na cesto.
Kar se tice dedovanja, je spet nepovezano z religjo, ker to delajo pripadniki vseh ver v tej drzavi.

Na obali celo ucijo deklice, da se moskega, ce ni dovolj perspektive, enostavno zamenja oz. spodubjajo promiskuitetnost, ja, muslimani.

To da porocajo premlade pa nima povezavo z religjo, to delajo, kristjani, muslimani in vsi ostali, enako. Tko, kot jih obrezujejo najvec ravno kristjani.

Tko, da ja, vera ni vse. Sam eni pac radi vidite svet crnobelem.

Ker ocitno sam ne znas poiskati relevantnih podatkov:
The Law of Marriage Act also grants women rights with respect to divorce that they do not have under classical Islamic law.
http://tanzanialaw.blogspot.com/2011/09...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

tikitoki ::

Thus, Tanzanian law protects women by ensuring that they receive a share of matrimonial property upon divorce even though they might not have financially contributed to its purchase.

D3m ::

jype je izjavil:

Chuapoiz> Potem bodo tvoji otroci šli v javne šole?

Jaz bi sicer rad, da bi šli, ampak niso šli. Trenutno so v zasebni, kar žal pomeni, da na noben način ne pomagajo pri integraciji manj priviligiranih otrok.


Te je baba prepričala v nasprotno?
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

D3m> Te je baba prepričala v nasprotno?

Z babami se o tem nisem nikoli posvetoval.

D3m ::

Kdo te je prepričal?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

jype ::

D3m> Kdo te je prepričal?

Psihologinja na javni šoli.

Aston_11 ::

jype je izjavil:

D3m> Kdo te je prepričal?

Psihologinja na javni šoli.
Pri nas ali tam gor?

jype ::

Aston_11> Pri nas ali tam gor?

Pri vas.

vostok_1 ::

Google AI + SJWs = Jype

I'll take the terminators instead, thank you.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1> I'll take the terminators instead, thank you.

Enjoy your AIDS.
««
30 / 34
»»