» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
29 / 34
»»

Mato989 ::

@Mato989: Svaka čast stari, skoraj sem iz stola padel od smeha. Ko umreš se spermiji vlijejo ven in oplodijo vse živo.


Hvala, jype in še kdo pač niso razumeli heca in so zagrizli not na polno :)

Samo ne razumejo da je vazektomija operativni poseg, KT in kondom so pa neka čisto druga sekcija... Drugače pa kolikor vem vazektomija je pred 35 letom prepovedana.... Torej prepovejmo tudi zastonj KT pred 35 letom???? Ali kar KT nasploh :)

Ženske bi rade bile enakopravne, ampak samo tam ko jim paše, kako tipično, baje imajo menstrualne bolečine..... kaj pa če ker tip reče da ima psihične bolečine ker se ne more spraznit v žensko in jo hoče na recept kot one KT? :)

jype ::

Mato989> Drugače pa kolikor vem vazektomija je pred 35 letom prepovedana....

Ja. Slovenija je verska diktatura.

Mato989> Torej prepovejmo tudi zastonj KT pred 35 letom???? Ali kar KT nasploh :)

Najprej boste morali iz ustave izbrisat 55. člen. Ne dvomim, da boste uspeli z iniciativo, glede na to koliko vas je versko indoktriniranih.

Mato989> Samo ne razumejo da je vazektomija operativni poseg,

Saj te ne režejo pri živem telesu.

Mato989> Ženske bi rade bile enakopravne, ampak samo tam ko jim paše

Neverjetno! Da so ženske tako zelo podobne moškim? Kdo bi si mislil.

Mato989> kaj pa če ker tip reče da ima psihične bolečine ker se ne more spraznit v žensko in jo hoče na recept kot one KT? :)

V naprednejših, manj versko retardiranih državah, lahko dobiš prostitutko na recept. Pri vas pa ne, ker niste manj versko retardirana država.

nevone ::

kaj pa če ker tip reče da ima psihične bolečine ker se ne more spraznit v žensko in jo hoče na recept kot one KT? :)


Človek na recept je tebi primerljivo s KT na recept? Zanimivo, tudi če se samo norčuješ.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

nevone ::

V naprednejših, manj versko retardiranih državah, lahko dobiš prostitutko na recept. Pri vas pa ne, ker niste manj versko retardirana država.


Good point. Nisem pomislila na to. Prostitutke namreč privolijo v to. Kar vsaka ženska pa seveda ne.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Invictus ::

jype je izjavil:


Mato989> Samo ne razumejo da je vazektomija operativni poseg,

Saj te ne režejo pri živem telesu.

A si ti potem vstal od mrtvih ?!?! Kako je kaj na oni strani ;) ?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mato989 ::

Invictus je izjavil:

jype je izjavil:


Mato989> Samo ne razumejo da je vazektomija operativni poseg,

Saj te ne režejo pri živem telesu.

A si ti potem vstal od mrtvih ?!?! Kako je kaj na oni strani ;) ?


Haha, hvala ti, si me prehitel :)

nevone je izjavil:

kaj pa če ker tip reče da ima psihične bolečine ker se ne more spraznit v žensko in jo hoče na recept kot one KT? :)


Človek na recept je tebi primerljivo s KT na recept? Zanimivo, tudi če se samo norčuješ.

o+ nevone


Kaj pa so KT kot človek na recept? Z njimi uravnavaš zanositev... pa sem drugače ful za kontracepcijo, samo pod enakopravnimi pogoji, če lahko vsi plačujemo zdr. zavarovanje, in lahko samo en spol dobi ven zastonj zaščito pred nezaželenim starševstvom se ti to ne zdi diskriminatorno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Invictus ::

Mato989 je izjavil:


Kaj pa so KT kot človek na recept? Z njimi uravnavaš zanositev... pa sem drugače ful za kontracepcijo, samo pod enakopravnimi pogoji, če lahko vsi plačujemo zdr. zavarovanje, in lahko samo en spol dobi ven zastonj zaščito pred nezaželenim starševstvom se ti to ne zdi diskriminatorno?

A ni bila pobuda na Švedskem, da bi imel biološki oče pravico že nad nerojenih otrokom, kar bi pomenilo, da bi lahko zahteval splav?

Seveda to ni šlo skozi, če se prav spomnim...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Invictus> A si ti potem vstal od mrtvih ?!?!

Pri zavesti si, samo telo je mrtvo. No, en del telesa. Pa higienske vložke uporabljaš par dni, če se voziš z biciklom.

Invictus> A ni bila pobuda na Švedskem, da bi imel biološki oče pravico že nad nerojenih otrokom, kar bi pomenilo, da bi lahko zahteval splav?

Ne more zahtevat splava.

Invictus> Seveda to ni šlo skozi, če se prav spomnim...

Seveda je šlo skozi. Oče se lahko odpove otroku. S tem je prost obveznosti, a izgubi tudi vse pravice do otroka.

Kar ni šlo skozi je "sporazumna nekrofilija".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Mato989 ::

Seveda je šlo skozi. Oče se lahko odpove otroku. S tem je prost obveznosti, a izgubi tudi vse pravice do otroka.


Kar je super, ker obstaja % možnost da kontracepcija ne deluje, tudi kondom, je prav da ima oče to možnost.... zakaj bi bila samo ženska volja ali otrok bo ali ne bo, ko pride do nesrečne oploditve.

Za takšno rešitev se moramo zavzemat tudi v SLO, je pa prav da se odpovedovanje zgodi do takrat ko je možen splav, kasneje več ne.

nevone ::

in lahko samo en spol dobi ven zastonj zaščito pred nezaželenim starševstvom se ti to ne zdi diskriminatorno?


Ja, se mi zdi, mislim, da bi morali kondome predpisovati na recept.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

          ::

nevone je izjavil:

Ja, se mi zdi, mislim, da bi morali kondome predpisovati na recept.


Tako idejo podpiram. Ampak verjetno bi na recept dobil generike (beri: vrečko iz polivinila), za normalne bi moral doplačati.

jype ::

Mato989> zakaj bi bila samo ženska volja ali otrok bo ali ne bo, ko pride do nesrečne oploditve.

Spreminjaš se v feministko.

Mato989 ::

jype je izjavil:

Mato989> zakaj bi bila samo ženska volja ali otrok bo ali ne bo, ko pride do nesrečne oploditve.

Spreminjaš se v feministko.


Niti ne, jaz sem za resnično enakopravnost, za razliko od tebe ki podpiraš ženske kvote ki so v osnovi 100% seksizem nad moškimi :)


Samo moja enakopravnost se začne tam, da se izenači delovna doba itd....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

          ::

Mato989 je izjavil:

Samo moja enakopravnost se začne tam, da se izenači delovna doba itd....


Zakaj neki? Če imajo ženske daljšo življenjsko dobo, je že prav, da tudi delajo dlje.

Mato989 ::

          je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samo moja enakopravnost se začne tam, da se izenači delovna doba itd....


Zakaj neki? Če imajo ženske daljšo življenjsko dobo, je že prav, da tudi delajo dlje.


Saj sem to napisal, pa sem zradiral.... samo se mi zdi pač delno nepravično z vidika ker to bi spodbujalo slabše navade pri zdravju, če bi kaznovali daljšo življensko dobo.... ne bi pa bilo čisto nefer.... ampak za začetek bi bilo dovolj da bi se izenačilo.

jype ::

Mato989> Niti ne

Seveda se.

Mato989> za razliko od tebe ki podpiraš

Ti pa podpiraš koncentracijska taborišča.

kamikaze5> Zakaj neki? Če imajo ženske daljšo življenjsko dobo, je že prav, da tudi delajo dlje.

Aha, torej moramo kaznovati pametnejše, ker niso dovolj štorasti, da bi se tako zgodaj smrtno ponesrečili, kot to počno moški? To je pravično?

tikitoki ::

nevone je izjavil:

Kakorkoli, diskriminacija je diskriminacija. Sam, da diskriminacija moskih pac nic aktualna.


Moški so pod veliko večjo presijo v smislu, da naj se ne bi pritoževali. Ampak temu niso krivi tisti, ki se ukvarjajo s položajem žensk v družbi, ker taisti se mnogokrat zavzemajo tudi za položaj moških, predvsem v smislu, da je (avto)presija destruktivna, še posebej če se izvaja na šibkejših članih družbe, kar so tudi nekateri moški, ki ne ustrezajo definiciji pravega moškega.

o+ nevone


Kaj sploh je pravi moski? Nek brezvezni konstrukt, ki tko nima prave definicije in je za vsakega druagce.

In primerov diskriminacije proti moskim je veliko. Nasilje zenske nad moskim je npr. smesno, cetudi bi zrtev poiskusila poiskati pomoc, bo prej delezna posmeha. Ce bi bilo nasilje izvajano v obratni smeri bo odziv druzbe popolnoma drugacen.
And the list goes on.
In niti slucajno se ne namenja niti priblizmno tako veliko sredstev za ozavescanje javnosti za tovrstne probleme, medtem, ko je raznih akcij za zascito zensk cel kup. Statistika pa niti priblizno ne opravicuje trenutnega stanja.

jype ::

tikitoki> Nek brezvezni konstrukt,

Ni brezvezen. Izjemno škodljiv je, ker z njim lahko moške manipuliraš, kolikor te je volja.

Zaradi njega imajo mnogi hude težave.

Mato989 ::

kamikaze5> Zakaj neki? Če imajo ženske daljšo življenjsko dobo, je že prav, da tudi delajo dlje.

Aha, torej moramo kaznovati pametnejše, ker niso dovolj štorasti, da bi se tako zgodaj smrtno ponesrečili, kot to počno moški? To je pravično?


Ne, to ne bi bilo fer, bi pa morali določit najdaljši čas prejemanja penzije, ki bi bil pravičen, ne pa da eni dobivajo penzijo dalj časa kot so bili v službi :) Pač naredimo penzijo na 17 let prejemanja, če je več, pojdi nazaj delat, oz. delaj takrat dalj če meniš da imaš dobre gene da boš tako dolgo živel....

Ni pa nobenega dobrega enakopravnega razloga, da bi ženske se upokojevale prej, in hkrati prejemale penzijo dalj časa... razen če je ta ustrezno nižja od enake moške za enako delo, in enako delovno mesto :)

jype ::

Mato989> Ni pa nobenega dobrega enakopravnega razloga, da bi ženske se upokojevale prej, in hkrati prejemale penzijo dalj časa... razen če je ta ustrezno nižja od enake moške za enako delo, in enako delovno mesto :)

V resnici je: Ženske rojevajo otroke, moškim se pa ne da.

Mato989 ::

jype je izjavil:

Mato989> Ni pa nobenega dobrega enakopravnega razloga, da bi ženske se upokojevale prej, in hkrati prejemale penzijo dalj časa... razen če je ta ustrezno nižja od enake moške za enako delo, in enako delovno mesto :)

V resnici je: Ženske rojevajo otroke, moškim se pa ne da.


To nima nič z vplačevanjem posameznika v pokojninski fond :) naslednje generacije mene ne zanimajo jaz vplačujem za sebe, čeprav mi ciganska država jemlje moj denar in ga daje mojim starim brez dobre osnove.... kriv je itak Bismarck.... zato pa individualne račune vsak naj varčuje za sebe, potem pa se gremo dalje :)

tikitoki ::

jype je izjavil:


V naprednejših, manj versko retardiranih državah, lahko dobiš prostitutko na recept. Pri vas pa ne, ker niste manj versko retardirana država.


Dej nastej drazve, kjer lahko dobis. Pa vecinoma je to za invalide in ne cepce, ki si niso sposbni ene dobiti.

Mato989 je izjavil:


Kaj pa so KT kot Ĩlovek na recept? Z njimi uravnavať zanositev... pa sem drugaĨe ful za kontracepcijo, samo pod enakopravnimi pogoji, Ĩe lahko vsi plaĨujemo zdr. zavarovanje, in lahko samo en spol dobi ven zastonj zaťĨito pred nezaŞelenim starťevstvom se ti to ne zdi diskriminatorno?


Manj bluzi in razvij tabletko za moske.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

jype ::

Mato989> To nima nič z vplačevanjem posameznika v pokojninski fond :)

O, seveda ima: Moški ne naredite nič, da bi v prihodnosti še kdo vplačeval v pokojninske sklade, ženske pa nonstop producirajo nove člane.

tikitoki> Dej nastej drazve, kjer lahko dobis. Pa vecinoma je to za invalide in ne cepce, ki si niso sposbni ene dobiti.

Nizozemska in VB. Ja, za invalide. Cepci ne potrebujejo tega, njih se lahko pozdravi, pa si lahko potem sami organizirajo spolne odnose.

Mato989> zato pa individualne račune vsak naj varčuje za sebe, potem pa se gremo dalje :)

Zarad tebe nas bodo muslimani preplavl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

tikitoki ::

jype je izjavil:


Seveda je šlo skozi. Oče se lahko odpove otroku. S tem je prost obveznosti, a izgubi tudi vse pravice do otroka.


To se slisi, kot super reistev. Ce zenska vztraja, pac prevzame vse obveznosti. Super resitev.

stjan ::

hm, po vaše, jebe se lahko vsak sam...

Pa saj bo boljše, še nekaj let, ko bodo ženske zgubile volilno pravico in se bodo črno oblečene premikale iz kuhinje v spalnico, potem bo vse ok :)

človek obrača, bog obrne .. alah akbar

se že učim arabsko...

tikitoki ::

jype je izjavil:

Mato989> To nima nič z vplačevanjem posameznika v pokojninski fond :)

O, seveda ima: Moški ne naredite nič, da bi v prihodnosti še kdo vplačeval v pokojninske sklade, ženske pa nonstop producirajo nove člane.


Mato ne razuem, da on ne vplacuje zase. On placuje prednikom, zanamci pa bodo njega prezivljali.

V vsakem primeru pa je dejstvo, da bi morale zenske delati enako dolgo. Za vsakega otroka dobijo nekaj delovne dobe, ne vem zakaj bi dodatni bonus dobile se za spol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

jype ::

stjan> še nekaj let, ko bodo ženske zgubile volilno pravico

Funny guy, v islamu se žena že od nastanka religije lahko loči od moškega, ima pravico do zasebne lastnine in te pravice ohranja tudi zvezo in razvezo. Pri vas vsega tega niso imele, dokler vas komunisti niso privlekli v 20. stoletje.

tikitoki> V vsakem primeru pa je dejstvo, da bi morale zenske delati enako dolgo. Za vsakega otroka dobijo nekaj delovne dobe, ne vem zakaj bi dodatni bonus dobile se za spol.

Feminizem se bori proti taki diskriminaciji, ampak Mato989 tega ne ve.

Mato989 ::

Feminizem se bori proti taki diskriminaciji, ampak Mato989 tega ne ve.


Zanimivo da niti pol tako glasno ne kot pri kvotah ki so seksistične in za katere se tudi bori feminizem kajne? :)

jype ::

Mato989> Zanimivo da niti pol tako glasno ne kot pri kvotah ki so seksistične in za katere se tudi bori feminizem kajne? :)

Feminizem se ne bori za kvote.

Ampak ni za pričakovat, da bi moški to lahko razumeli, ker so egoisti.

111111111111 ::

jype je izjavil:


V resnici je: Ženske rojevajo otroke, moškim se pa ne da.

In zakaj bi potem bili enakopravni če smo si različni? Vsakemu svoje. Lep primer diskriminacije je tudi ločitveni postopek, kjer ima ženska prednost pri skrbništvu otrok, oče pa je obsojen na vikende, če pa slučajno babi ne paše jih še čez vikend ne vidi in se mora tožit. Kolega ima ravno te probleme. Zanimivo mi je da ko se meniš z vsakim od niju na samem sta normalna, ko pa omeniš drugega, pa ponorita kakšen prasec je oz. prasica.

stjan ::

Če je pustil babo, naj ji pa pusti otroke in naredi nove, pa bo.
Bo videl, kako hitro se bo baba naveličala otrok, če jih ne bo hotel obiskovati.

111111111111 ::

jype je izjavil:


Funny guy, v islamu se žena že od nastanka religije lahko loči od moškega, ima pravico do zasebne lastnine in te pravice ohranja tudi zvezo in razvezo. Pri vas vsega tega niso imele, dokler vas komunisti niso privlekli v 20. stoletje.

Prosim za primer muslimanske države, kjer imajo ženske to pravico. Prosim tudi za primer, kjer imajo volilno pravico.

jype je izjavil:


Ampak ni za pričakovat, da bi moški to lahko razumeli, ker so egoisti.

Ker smo egoisti, jype si kar lepo zraven. Zanimivo, da ti posredno trdiš da razumeš, ostali moški pa so zaostali. :) Precej egoistično.

jype je izjavil:


O, seveda ima: Moški ne naredite nič, da bi v prihodnosti še kdo vplačeval v pokojninske sklade, ženske pa nonstop producirajo nove člane.

Ne naredimo nič. Skupaj smo v tem jype. Pa zaenkrat še nisem zasledil raziskave, da se lahko naredi umetna sperma, še vedno rabiš moškega, da sodeluje vsaj v šalčko, če že ne direktno.

stjan je izjavil:

Če je pustil babo, naj ji pa pusti otroke in naredi nove, pa bo.
Bo videl, kako hitro se bo baba naveličala otrok, če jih ne bo hotel obiskovati.

Lažje rečeno kot storjeno. Na male hudičke se precej navežeš, če si kolikor toliko socialno funkcionalen.

Zgodovina sprememb…

nevone ::

ostali moški pa so zaostali


Tako ekstremno posplošil si samo ti.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

111111111111 ::

nevone je izjavil:

ostali moški pa so zaostali


Tako ekstremno posplošil si samo ti.

o+ nevone

Kako si pa ti razlagaš poved: Ampak ni za pričakovat, da bi moški to lahko razumeli, ker so egoisti.

Se pravi po jypetovih navedbah je vsak moški egoist. To ni ekstremno posploševanje. Beri fant moj, beri. Potem pa se vmešaj.

          ::

jype je izjavil:

Aha, torej moramo kaznovati pametnejše, ker niso dovolj štorasti, da bi se tako zgodaj smrtno ponesrečili, kot to počno moški? To je pravično?


Kaznovali? Ne, samo njihov potencial bi izkoristili v dobrobit družbe.

nevone ::

111111111111 je izjavil:

nevone je izjavil:

ostali moški pa so zaostali


Tako ekstremno posplošil si samo ti.

o+ nevone

Kako si pa ti razlagaš poved: Ampak ni za pričakovat, da bi moški to lahko razumeli, ker so egoisti.

Se pravi po jypetovih navedbah je vsak moški egoist. To ni ekstremno posploševanje. Beri fant moj, beri. Potem pa se vmešaj.


Chuapoiz je izjavil ostali moški. Jype pa ni izpostavil vseh, ampak mnogi (radi) tako razumejo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

111111111111 ::

jype je izjavil:

Ampak ni za pričakovat, da bi moški to lahko razumeli, ker so egoisti.

Potem pa mi prosim razloži zgornjo poved, da ni posploševanje, da so vsi moški egoisti. Kako naj si jo razlagam, ker očitno narobe mislim.

nevone ::

111111111111 je izjavil:

jype je izjavil:

Ampak ni za pričakovat, da bi moški to lahko razumeli, ker so egoisti.

Potem pa mi prosim razloži zgornjo poved, da ni posploševanje, da so vsi moški egoisti. Kako naj si jo razlagam, ker očitno narobe mislim.


Saj je, ampak tvoje je ekstremno. Njegovo izjavo še lahko interpretiraš drugače, tvoje ne moreš.

Izjave, ki niso zelo eksaktne, si pa ljudje lahko razlagamo po svoje. Mar res misliš, da je s tem mislil vse moške? No tega ne vem niti jaz, na podlagi ostalega zapisanega pa pač sklepam, da ne.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

111111111111 ::

Jaz pa iz jypetovih zapisov sklepam, da sploh ni moškega spola, ker se vseskozi izločuje in distancira od moške populacije.

In da, prav imaš, da je bila moja izjava ekstremna. Se pravi se jypove odgovore bere kot sveto pismo. Za vsakega nekaj. :D

D3m ::

Če ni zakaj je potlej vtikal svoje moško žezlo v žensko njegovih otrok?

Shizofrenija?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Miki N ::

D3m je izjavil:

Če ni zakaj je potlej vtikal svoje moško žezlo v žensko njegovih otrok?

Shizofrenija?


Dandanes ne rabiš biti moški za žensko tvojih otrok. To je menda zdaj moderno. Tudi jaz se šele privajam sceni.

next3steps ::

egocentrízem -zma m (?) težnja postavljati sebe za središče vsega dogajanja: varovati se vsakega egocentrizma;

ali
egoízem -zma m (?) miselnost, ravnanje, pri katerem človek upošteva samo svoje koristi, sebičnost: ravnal je brez egoizma; v svojem egoizmu ni videl drugih ljudi; egoizem in individualizem

???

Invictus ::

Miki N je izjavil:


Dandanes ne rabiš biti moški za žensko tvojih otrok. To je menda zdaj moderno. Tudi jaz se šele privajam sceni.

Kakor pri kakšnih.

Večina žensk bi rada gospodinjca in financ ministra, fuk pa tako ali tako lahko dobi kjerkoli. In tudi ga. Rogonosec pa doma skrbi za otroke in se sprašuje zakaj mu tako paše mleko...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

maco-maco ::

A se tvoja tudi fuka tako naokoli? Se mi zdi, da ti je malo hudo, ker ženski moški ponavadi da fukat, obratno pa ni tako pogosto. To je pač tako, moški radi dajo.
Kaj?

D3m ::

Invictus je izjavil:

Miki N je izjavil:


Dandanes ne rabiš biti moški za žensko tvojih otrok. To je menda zdaj moderno. Tudi jaz se šele privajam sceni.

Kakor pri kakšnih.

Večina žensk bi rada gospodinjca in financ ministra, fuk pa tako ali tako lahko dobi kjerkoli. In tudi ga. Rogonosec pa doma skrbi za otroke in se sprašuje zakaj mu tako paše mleko...


Moja se doma trudi s gospodinjstvom pa ji ne ratuje najbolje. Pač sem jo potolažil, da je švoh pri tem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Chuapoiz> Jaz pa iz jypetovih zapisov sklepam, da sploh ni moškega spola, ker se vseskozi izločuje in distancira od moške populacije.

Pravilno sklepaš. Če bi bil moškega spola, bi moral gledat fuzbal, v puberteti šraufat avtomatike in pri svojih letih zamenjat passata za kaj manj uporabnega, a nevarnejšega za ostale udeležence v prometu. Ker ničesar od tega ne počnem, torej očitno nisem moškega spola, so pa tudi drugi indikatorji, ki govorijo v prid tej teoriji: Moški orgazem doživijo po nekaj minutah ali največ nekaj deset minutah, jaz pa, če je treba, brez težav zdržim več ur. Moški imajo težave z razumevanjem žensk, meni pa kvečjemu očitajo, zakaj moram bit ves čas tako prekleto razumevajoč. Moški se radi pretepajo, jaz se pa nikoli nisem.

D3m> Če ni zakaj je potlej vtikal svoje moško žezlo v žensko njegovih otrok?

Ma kakšno moško žezlo. Penis danes dobiš že v vsaki trafiki. Še barvo lahko izbereš. Moških v resnici nihče več ne potrebuje. Ajde, včasih prav pridejo za kakšne vložene kumarice odpret, pa še to lahko stori tudi ženska, če malo potrenira.

Invictus> Večina žensk bi rada gospodinjca in financ ministra, fuk pa tako ali tako lahko dobi kjerkoli. In tudi ga. Rogonosec pa doma skrbi za otroke in se sprašuje zakaj mu tako paše mleko...

Večina žensk bi rada že enkrat nehala poslušat moške, ki si domišljajo, da poznajo potrebe večine žensk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

111111111111 ::

jype je izjavil:


Pravilno sklepaš. Če bi bil moškega spola, bi moral gledat fuzbal, v puberteti šraufat avtomatike in pri svojih letih zamenjat passata za kaj manj uporabnega, a nevarnejšega za ostale udeležence v prometu. Ker ničesar od tega ne počnem, torej očitno nisem moškega spola, so pa tudi drugi indikatorji, ki govorijo v prid tej teoriji: Moški orgazem doživijo po nekaj minutah ali največ nekaj deset minutah, jaz pa, če je treba, brez težav zdržim več ur. Moški imajo težave z razumevanjem žensk, meni pa kvečjemu očitajo, zakaj moram bit ves čas tako prekleto razumevajoč. Moški se radi pretepajo, jaz se pa nikoli nisem.

Večina žensk bi rada že enkrat nehala poslušat moške, ki si domišljajo, da poznajo potrebe večine žensk.

Nisi malo kontradiktoren? Se pravi ti si domišljaš da razumeš ženske. Se pravi da te večina žensk ne bi rada poslušala, ker si domišljaš da poznaš potrebe večine žensk. Za razumevanje žensk potrebuješ velik vzorec, da narediš statistiko, ali res razumeš potrebe večine žensk. Da se ti začne sanjati kompleksnost ženske pa moraš živeti z njo, prej si samo kamikaze5. Koliko časa pa moraš živeti z eno da razumeš njene potrebe in želje? Verjetno v celem življenju ne prideš do tega. Se pravi če potegneva vse na kup, si ti samo domišljaš, da razumeš nekaj kar je izven našega razumevanja v trenutnem kontiniumu in življenjskem obdobju.

Jype, jype. Nisem si mislil, da si tako podlegel družbenim normam moškega. Lahko se potolažiš, kljub temu da ti večina zgornjih stvari manjka, ti še vedno binglja zadeva med nogami, bolj ali manj uporabna. Če boš pa kdaj naredil posege potem pa tudi pravno formalno ne boš več moški. Dokler pa med nogam binglja si še vedno moški. Nekje pa je treba potegnit mejo, da se lahko sploh pogovarjamo. V indiji pa bi jaz bil pravi alfa samec, saj je velik trebuh znak obilja in zdravja. :)

jype ::

Chuapoiz> Dokler pa med nogam binglja si še vedno moški.

Vidiš, v tem je tvoja napaka. Zdi se ti, da zarukanec, ki poseda na kavču in si ogleduje nogomet, ni moški, če nima penisa.

Chuapoiz> Nekje pa je treba potegnit mejo, da se lahko sploh pogovarjamo.

Komot jo potegnemo, ampak ne tam, kjer bi jo radi versko vzgojeni konzervativci, ki nimajo pojma o temu, kaj spol sploh je.

next3steps ::

Chupačups, ti povem Jurčekovo skrivnost, nje.
On ne objektivira žensk, nje.
Zatorej lahko komunicira z njimi na drugačnem nivoju kot pa Denim Alfa SamciORIGINAL aka Frajerwiwrockinhead.jpg, nje

111111111111 ::

jype je izjavil:


Vidiš, v tem je tvoja napaka. Zdi se ti, da zarukanec, ki poseda na kavču in si ogleduje nogomet, ni moški, če nima penisa.

Jaz ne delam napak. Pozabljaš jype da sem moški. In da če na kavču sedi zarukanec potem je moški in ima penis, ker drugače bi bila zarukanka in ne bi imela penisa.

jype je izjavil:


Komot jo potegnemo, ampak ne tam, kjer bi jo radi versko vzgojeni konzervativci, ki nimajo pojma o temu, kaj spol sploh je.

Ojoj, s konzervativcem verjetno misliš mene. Čemu jim pa potem rečemo spolni organi, če na podlagi njih ne moremo določati spola. Kot vedno trdiš smo samo napredne živali. Lepo pogledaš pod kravico kaj ima in veš ali je moškega ali ženskega spola. Tvoje sovraštvo do vernih je precej zanimivo, glede na to kako te imajo vsi za razumevajočega.
««
29 / 34
»»