» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
27 / 34
»»

thramos ::

Sej ona tud ne ... pa vseeno predvidevaš. Zase pa ne?

jype ::

thramos> Sej ona tud ne ... pa vseeno predvidevaš. Zase pa ne?

Slabo si prebral zapisano.

111111111111 ::

jype je izjavil:


Smešno je, kako si nekateri narobe predstavljate reči. Vesti nimam nad sabo. Vest _sem_ jaz.

Nisi. Ker ima vsak svojo. Včasih si pred vestjo ali pod njo.

thramos ::

jype je izjavil:

Slabo si prebral zapisano.


Verjetno res ... boš razložil?

          ::

jype je izjavil:

kamikaze5> Feministke in feministi se ne borijo za enakopravnost.

Ja, se.


Ne, se ne.

jype ::

Chuapoiz> Nisi. Ker ima vsak svojo. Včasih si pred vestjo ali pod njo.

Če ima vsak svojo vest, kako torej ločiš med človekom in njegovo vestjo? Če človek vest izgubi, ali sploh še lahko govoriš o istem človeku? Seveda ne.

kamikaze5> Ne, se ne.

Ja, se.

thramos> Verjetno res ... boš razložil?

Lahko se kar citiram:
jype> bi s takšnim početjem morda povzročil čustvene bolečine partnerki
jype> Nimam pojma, nisem še doživel.

Kje karkoli predvidevam za kogarkoli?

          ::

jype je izjavil:


kamikaze5> Ne, se ne.

Ja, se.


Ne, se ne. X 10000000

jype ::

kamikaze5> Ne, se ne. X 10000000

Očitno ne veš, kaj je feminizem, še manj pa veš, kdo so feministi in feministke.

111111111111 ::

jype je izjavil:


Če ima vsak svojo vest, kako torej ločiš med človekom in njegovo vestjo? Če človek vest izgubi, ali sploh še lahko govoriš o istem človeku? Seveda ne.

Vesti ne moreš izgubit, lahko jo samo utišaš in je še vedno zadaj in ti kljuva. Vest je del tebe ni pa ti, ti si več kot vest, saj jo lahko preglasiš ali poslušaš.

jype je izjavil:

kamikaze5>
Očitno ne veš, kaj je feminizem, še manj pa veš, kdo so feministi in feministke.

A niso to oni ki veliko govorijo in nič ne spremenijo? Itak je ženske osvobodil pralni stroj.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Chuapoiz> Vesti ne moreš izgubit, lahko jo samo utišaš in je še vedno zadaj in ti kljuva. Vest je del tebe ni pa ti, ti si več kot vest, saj jo lahko preglasiš ali poslušaš.

Skratka, svojo vest lahko povsem svobodno "preglasim".

Chuapoiz> A niso to oni ki veliko govorijo in nič ne spremenijo? Itak je ženske osvobodil pralni stroj.

Nimaš pojma.

111111111111 ::

jype je izjavil:

Chuapoiz> Vesti ne moreš izgubit, lahko jo samo utišaš in je še vedno zadaj in ti kljuva. Vest je del tebe ni pa ti, ti si več kot vest, saj jo lahko preglasiš ali poslušaš.

Skratka, svojo vest lahko povsem svobodno "preglasim".


Ne svobodno. Razumsko. Razum ali izguba le tega lahko preglasi vest.

jype je izjavil:


Nimaš pojma.

Jype a ti veš zakaj so feministični pikniki žalostni?
Ker nobeden ni naredil sendvičev.

EDIT: Aja sem pozabil da rabiš vir za pralni stroj. :) http://www.independent.co.uk/news/world... Zadaj za člankom pa stoji vatikan.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

          je izjavil:

Sem mnenja, da je narobe, da se te ne zaposli samo zaradi tega, ker si ženska. Zdi pa se mi enako narobe, da se te zaposli samo zaradi tega, ker si ženska.


Vidiš meni pa ne.... ker sem mnenja da če je denar moj (lastnik podjetja) menim da razlog za zaposlitev JE lahko karkoli... to je tako kot da bi bilo narobe da kupiš samo bel kruh ker ti je bolj všeč, čeprav ma črni enako hranilno vrednost :)

Tvoj denar, tvoja pravila...

Po drugi strani se pa strinjam da ne morš kar za đabe odpuščat, KER, si izbral sam, brez regulacije, menim da si potem ti zasral, in plačuj malo več po odločitvi :)

solatko ::

Chuapoiz - Če že vlečeš odlomke iz druge teme, vsaj preberi kaj tam piše - nikjer ne piše, da sem jaz spuščal,...
Jih pa ne obsojam, ker se idiotov, ne da drugače spametovat.

Kar se tiče občutkov moje žene, koliko je svobodna, boš moral njo vprašat, ker pri meni nima hora legalis-a.

Fantje spet ste ušli iz sexa na politiko, celo tako močno, da ste še OP-ja potegnil not, zdej pa ne bomo izvedeli, kako se razvija njegova veza s sodnikovo hčerjo in ne bom več mirno spal.
Delo krepa človeka

nevone ::

Itak je ženske osvobodil pralni stroj.


Tudi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

Chuapoiz> Aja sem pozabil da rabiš vir



Ženske so osvobodile predvsem ženske.

Women%27s suffrage @ Wikipedia

Nauči se vsaj osnov.

Mato989> Vidiš meni pa ne.... ker sem mnenja da če je denar moj (lastnik podjetja) menim da razlog za zaposlitev JE lahko karkoli...

Skratka, tisti z denarjem lahko v praksi absolutno vladajo nad tistimi, ki denarja nimajo.

111111111111 ::

solatko je izjavil:


Jih pa ne obsojam, ker se idiotov, ne da drugače spametovat.

Nasilje rodi nasilje. Ni opravičila, saj nismo v stari zavezi, guma za travo.

solatko je izjavil:


Kar se tiče občutkov moje žene, koliko je svobodna, boš moral njo vprašat, ker pri meni nima hora legalis-a.


Ne upam, ker mi boš gume naluknjal in mi dal eno na gobec.

jype je izjavil:


Ženske so osvobodile predvsem ženske.

Women%27s suffrage @ Wikipedia



Dejansko so ženske dobile več prostega časa, da so se sploh lahko začele upirat in odšle na delo in se preživljale same in postale neodvisne.

Nauči se vsaj osnov.

Unknown_001 ::

Heavy je izjavil:

Ni napisal, da so ženske splošno nesposobne, ampak za primer, da se zaradi kvot zaposli nesposoben kader.


Podobno se dogaja v Germoney z navalom migrantov. Ko prihajajo kvote o zaposlitvah iz strani Mame. Bo pošteno, da bodo vzeli nekoga na delo zgolj zaradi barve kože?




To je diskriminacija v pravem pomenu besede.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Chuapoiz> Dejansko so ženske dobile več prostega časa

Manj znani Job, 22:14:
Le ženskam in dekletom je Gospod dovolil, da perejo perilo. Če se posla loti kak moški, ga Gospodova strela z jasnega nemudoma pokonča.

solatko ::

Chuapoiz - Kadar odpove država, vlada ulica.
Delo krepa človeka

maco-maco ::

Manj znani Job, 22:14:
Le ženskam in dekletom je Gospod dovolil, da perejo perilo. Če se posla loti kak moški, ga Gospodova strela z jasnega nemudoma pokonča.

Jaz sem ga pa zajebal. Smo dali naredit še drugi strelovod. Je pa res, da ne peremo v potoku.
Kaj?

thramos ::

jype je izjavil:



Lahko se kar citiram:
jype> bi s takšnim početjem morda povzročil čustvene bolečine partnerki
jype> Nimam pojma, nisem še doživel.

Kje karkoli predvidevam za kogarkoli?


Torej bi tvoja partnerka s takšnim početjem MORDA tebi povzročila čustvene bolečine?

jype ::

thramos> Torej bi tvoja partnerka s takšnim početjem MORDA tebi povzročila čustvene bolečine?

Tako je. Pojma nimam, če bi jih, ali če jih ne bi.

Tudi zanjo tega ne vem. Morda mi samo pravi, da me ima rada, pa v resnici komaj čaka, da najdem drugo, da bo lahko rekla "A, tak si!" in odšla.

Glede na dosedanje izkušnje ji lahko zaupam, vedeti, kaj v resnici razmišljajo drugi ljudje, se pa k sreči ne da.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

next3steps ::

solatko je izjavil:

Chuapoiz - Če že vlečeš odlomke iz druge teme, vsaj preberi kaj tam piše - nikjer ne piše, da sem jaz spuščal,...
Jih pa ne obsojam, ker se idiotov, ne da drugače spametovat.

Kar se tiče občutkov moje žene, koliko je svobodna, boš moral njo vprašat, ker pri meni nima hora legalis-a.

Fantje spet ste ušli iz sexa na politiko, celo tako močno, da ste še OP-ja potegnil not, zdej pa ne bomo izvedeli, kako se razvija njegova veza s sodnikovo hčerjo in ne bom več mirno spal.

Itak. Dokler ne pozoveš javnosti k temu, naj se primerni kandidati za delo oglasijo pri tebi. "Primerni" seveda.

jype ::

maco-maco> Jaz sem ga pa zajebal. Smo dali naredit še drugi strelovod. Je pa res, da ne peremo v potoku.

Če sešteješ vse znanstvenice preteklih dveh tisočletij in njihova izjemna odkritja, potem pa predpostaviš, da bi v bolj egalitarni družbi znanstvenic bilo približno toliko, kot je bilo v tem času znanstvenikov, si lahko predstavljaš, kako bi že samo to bistveno vplivalo na napredek civilizacije, kaj šele vsi drugi (ekonomski, politični, demografski) učinki splošne enakopravnosti.

3much5me> Itak. Dokler ne pozoveš javnosti k temu, naj se primerni kandidati za delo oglasijo pri tebi. "Primerni" seveda.

Pri njej. Pri tebi se sicer lahko oglašajo, če si po poklicu zvodnik, partnerka pa prostitutka, ampak zdi se mi, da je zvodništvo pri nas še vedno prepovedano, najbrž zaradi številnih zlorab, ki si jih zvodniki radi privoščijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

next3steps ::

Napačen citat :))

jype ::

3much5me> Napačen citat

A ti si mislu šoviniste, k iščejo "tajnico"?

To deluje samo dokler imamo tako družbo, kjer so se ljudje prisiljeni prodajat, da si lahko zagotovijo eksistenco.

Feminizem bo to prej ali slej odpravil.

maco-maco ::

Če sešteješ vse znanstvenice preteklih dveh tisočletij...

Une bolj samostojne so itak zažgal.
Meni je recimo zanimivo, da se od ženske pričakuje, da ve kje ji je mesto. Gospodi so pa servirali batlerji, s hrano kuhano s strani kuharjev. Če smo tako dobri v tem, zakaj tega ne počnejo sami.
Kaj?

111111111111 ::

jype je izjavil:


Manj znani Job, 22:14:
Le ženskam in dekletom je Gospod dovolil, da perejo perilo. Če se posla loti kak moški, ga Gospodova strela z jasnega nemudoma pokonča.


Pere Fata perilo pod slapom. Pa prileti kamen iz slapa in jo ubije. Mimo pride Mujo in reče: "Mater ta vodni kamen. Že drugi pralni stroj mi je uničil."

solatko je izjavil:

Chuapoiz - Kadar odpove država, vlada ulica.

Solatko enkrat si pacifist, drugič pa anarhist. Odloči se in bodi konsistenten. Ne moreš rezati gum, pretepati ljudi, ki narobe parkirajo in nam potem prodajati da je žena svobodna.

jype je izjavil:


Če sešteješ vse znanstvenice preteklih dveh tisočletij in njihova izjemna odkritja, potem pa predpostaviš, da bi v bolj egalitarni družbi znanstvenic bilo približno toliko, kot je bilo v tem času znanstvenikov, si lahko predstavljaš, kako bi že samo to bistveno vplivalo na napredek civilizacije, kaj šele vsi drugi (ekonomski, politični, demografski) učinki splošne enakopravnosti.

Ne bi bilo boljše. Večja štala bi bila, kar tudi bo sedaj ko gre družba v smer sprejemanja in multikulturnosti. Bomo videli kdo bo zmagal, morda pa bodo morale ženske nositi burke čez nekaj let. In potem bo morala tvoja partnerja hoditi za tabo v primerni razdalji, na bicikel pa ne bo smela pomisliti.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Nekaj me zanima. Ciljam na jype-a.

Če črncu daš prednost pred belcem iz predpostavke, da je belcev itak preveč v firmi in bi bilo treba met mal raznolikosti.

A ne meji ta primer na smatranje črnca za manj sposobnega? Na način, češ če mu mi tega ne bi omogočili ne bi bil sposoben priti v firmo. In to na osnovi barve kože. To je tehnički gledano rasizem.

yes?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

maco-maco ::

Če bi vaši zmagali sigurno. Samo vam ne bo uspelo.

edit: to je mišljeno za Chuapoiz-a

Preprosto nas je preveč (čeprav smo manjšina). Preprostih dolginov namreč. Vi ste pa pač meke cure.

Kaj?

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Chuapoiz - Torej novinar, ki piše o posilstvu, je po tvoje posiljevalec?
Delo krepa človeka

          ::

jype je izjavil:

kamikaze5> Ne, se ne. X 10000000

Očitno ne veš, kaj je feminizem, še manj pa veš, kdo so feministi in feministke.


Seveda vem. Ampak ti kot feminist nisi kredibilen za debato. Tisti, ki na zadeve gledajo iz distance ter s kančkom zdrave pameti, se strinjajo z mano.

jype ::

Raptor F16> To je tehnički gledano rasizem.

Zakaj bi bil rasizem?

Razen, če se ti zdi, da je "raznolikost" to, da nismo vsi enake barve.

kamikaze5> Seveda vem. Ampak ti kot feminist nisi kredibilen za debato. Tisti, ki na zadeve gledajo iz distance ter s kančkom zdrave pameti, se strinjajo z mano.

Tisti, ki so objektivni, se s tabo ne strinjajo.

Chuapoiz> Ne bi bilo boljše. Večja štala bi bila, kar tudi bo sedaj ko gre družba v smer sprejemanja in multikulturnosti. Bomo videli kdo bo zmagal, morda pa bodo morale ženske nositi burke čez nekaj let. In potem bo morala tvoja partnerja hoditi za tabo v primerni razdalji, na bicikel pa ne bo smela pomisliti.

Motiš se, v temeljih in popolnoma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

111111111111 ::

jype je izjavil:


Motiš se, v temeljih in popolnoma.

Razloži. Če prevlada islam in postane burka obvezna? Se boš uprl sistemu?

solatko je izjavil:

Chuapoiz - Torej novinar, ki piše o posilstvu, je po tvoje posiljevalec?

Pa se novinar, strinja z dejanjem o katerem piše?

maco-maco je izjavil:

Če bi vaši zmagali sigurno. Samo vam ne bo uspelo.

edit: to je mišljeno za Chuapoiz-a

Preprosto nas je preveč (čeprav smo manjšina). Preprostih dolginov namreč. Vi ste pa pač meke cure.

Pridi pogledat mojega pitončka. Če uporabim jypetovo (upam da ne zameri), pridi na kavo pa bova zmerila, kdo ima večjega. :)

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Raptor F16> To je tehnički gledano rasizem.

Zakaj bi bil rasizem?


Ker že v štartu nekoga obravnavaš drugače zaradi barve kože.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Chuapoiz> Razloži. Če prevlada islam in postane burka obvezna? Se boš uprl sistemu?

Nobene možnosti ni, da bi prevladal islam. Še manj možnosti je, da bi burka postala obvezna. ISIS jo je že prepovedal, pa Francija tudi. Strupeno versko monokulturo smo pa zažgali že večkrat, tako da je ne bo problem še enkrat, če se pojavi potreba.

Raptor F16> Ker že v štartu nekoga obravnavaš drugače zaradi barve kože.

Ja, saj. Če ga zaradi barve kože obravnavaš drugače, potem je rasizem. Raznolikost v podjetju sicer rabiš, ampak če te skrbi za barve, potem lahko zaposlenim sponzoriraš pisane flise z logotipom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

kamikaze5> Ne, se ne. X 10000000

Očitno ne veš, kaj je feminizem, še manj pa veš, kdo so feministi in feministke.


Prosto po jypetu....feminist je lahko vsak. Še največji pretepač žena.
Za SJW standarde je to čisto košer definicija.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

maco-maco ::

Pridi pogledat mojega pitončka.

Ma nisem jaz za take reči. Razumem pa, da je bilo v JLA to kul.
Kaj?

jype ::

vostok_1> Prosto po jypetu....feminist je lahko vsak. Še največji pretepač žena.

Pokaži še postopek, da ti lahko natančno povemo, kje si potegnil napačen sklep.

vostok_1> Za SJW standarde je to čisto košer definicija.

Pojma nimam, kaj si fašisti predstavljate pod temi besedami, ker itak vsak dan pomenijo nekaj drugega.

Chuapoiz> Pridi pogledat mojega pitončka. Če uporabim jypetovo (upam da ne zameri), pridi na kavo pa bova zmerila, kdo ima večjega. :)

Halo, to je 21. stoletje. Prilepi link na youtube video, kaj se pa zamudiš.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Prosto po jypetu....feminist je lahko vsak. Še največji pretepač žena.

Pokaži še postopek, da ti lahko natančno povemo, kje si potegnil napačen sklep.

vostok_1> Za SJW standarde je to čisto košer definicija.

Pojma nimam, kaj si fašisti predstavljate pod temi besedami, ker itak vsak dan pomenijo nekaj drugega.

Chuapoiz> Pridi pogledat mojega pitončka. Če uporabim jypetovo (upam da ne zameri), pridi na kavo pa bova zmerila, kdo ima večjega. :)

Halo, to je 21. stoletje. Prilepi link na youtube video, kaj se pa zamudiš.


V temi ko smo govorili o muslimanih, si reku da se lahko vsak opredeli za muslimana in kot takega ga boš tudi priznaval.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> V temi ko smo govorili o muslimanih, si reku da se lahko vsak opredeli za muslimana in kot takega ga boš tudi priznaval.

Jasno. Vera je pač intimna reč in če nekdo reče, da je musliman, potem je musliman.

Če pa reče da je električar, potem je precej trivialno testirat, če je res. Ponavadi še zvočno potrditev dobiš.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:


Raptor F16> Ker že v štartu nekoga obravnavaš drugače zaradi barve kože.

Ja, saj. Če ga zaradi barve kože obravnavaš drugače, potem je rasizem. Raznolikost v podjetju sicer rabiš, ampak če te skrbi za barve, potem lahko zaposlenim sponzoriraš pisane flise z logotipom.


E pa fora, ki jo hočem pojasnit je v tem, da je tudi popuščanje drugim zaradi tega, ker so priseljenci od drugod (legalno/nelegalno v tem primeru vseeno), na svoj način tudi rasizem. Ker se jih zaradi barve kože obravnava drugače kot ostale.

Edini pravi rek tukaj je: Če je vojska je vojska va VSE.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Raptor F16> je tudi popuščanje drugim zaradi tega, ker so priseljenci od drugod (legalno/nelegalno v tem primeru vseeno), na svoj način tudi rasizem.

Saj jim ne popuščaš zato, ker so od drugod. Popuščaš jim zato, ker so depriviligirani.

A ti klošarja vprašaš od kod je, preden mu daš vbogajme?

Raptor F16> Edini pravi rek tukaj je: Če je vojska je vojska va VSE.

Nah, za invalide pa že ne.

solatko ::

Chuapoiz - Če je splošno javno mnenje, da je izzivala, potem se tudi to zgodi. S kakšnim, saj je prav iskala.
Delo krepa človeka

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Raptor F16> je tudi popuščanje drugim zaradi tega, ker so priseljenci od drugod (legalno/nelegalno v tem primeru vseeno), na svoj način tudi rasizem.

Saj jim ne popuščaš zato, ker so od drugod. Popuščaš jim zato, ker so depriviligirani.

A ti klošarja vprašaš od kod je, preden mu daš vbogajme?

Raptor F16> Edini pravi rek tukaj je: Če je vojska je vojska va VSE.

Nah, za invalide pa že ne.


1. Depriviligiran kje točno? Pri meni ne. Nisem jaz zadolžen da bom kompenziral to kar so ostali zajebali. Al bo šel po istem sistemu kot ostali ali pa ništa od posla. Gotovo fertik.

2. Za njih se tud kak posel najde.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

111111111111 ::

jype je izjavil:


Halo, to je 21. stoletje. Prilepi link na youtube video, kaj se pa zamudiš.

Kaj pa druženje, primerjava, meritve. Tega ti youtube ne more dati. Bi prišel še ti zraven na kavo? Maco-maco je odpovedal na celi črti. Njemu ni do JLA druženja. Bomo dali tiče na mizo, pa bosta vidva potem linkala.

solatko je izjavil:

Chuapoiz - Če je splošno javno mnenje, da je izzivala, potem se tudi to zgodi. S kakšnim, saj je prav iskala.

V eni temi bi ustanavljal društvo za pedofile (v tej če sem bolj natančen), v drugi podpiraš uničevanje tuje lastnine, sedaj pa dodajaš še strinjanje s posilstvom. Lep nabor, lep. To pride z leti?

jype je izjavil:


Nobene možnosti ni, da bi prevladal islam. Še manj možnosti je, da bi burka postala obvezna. ISIS jo je že prepovedal, pa Francija tudi. Strupeno versko monokulturo smo pa zažgali že večkrat, tako da je ne bo problem še enkrat, če se pojavi potreba.

Kako ni nobene možnosti? V vesolju je vse mogoče, saj tako vedno trdiš. Kdaj ste pa požigali, malo osvežitve ne škodi. Zgodovina in statistika sta moji šibki točki. Poglej iz pozitivne strani. Verniki se bodo poklali med sabo, ti pa likvidiraš zmagovalca in bog bo mrtev.

solatko ::

Chuapoiz - Sem samo odgovoril na tvoje vprašanje, kje si prebral da se strinjam?
Delo krepa človeka

111111111111 ::

111111111111 je izjavil:


solatko je izjavil:

Chuapoiz - Torej novinar, ki piše o posilstvu, je po tvoje posiljevalec?

Pa se novinar, strinja z dejanjem o katerem piše?

Na tegale mi nisi. Novinar, ki piše o posilstvu se z dejanjem ne strinja (seveda si medtem spremenil državo na indijo, pa še tam novinarji obsojajo, vsaj na papirju). Ti si pisal o uničevanju lastnine in taka dejanja tudi podpiraš.

EDIT: Pa malo iz konteksta skačem, da ti gredo lasje pokonci. Je še 1 uro compailanja pred mano in backupiranja, tako da se bomo imeli fino do polnoči. :)

Zgodovina sprememb…

jype ::

Chuapoiz> Bi prišel še ti zraven na kavo?

Kave ne pijem, ampak zavoljo tradicije* bi morda res prišel.

* V Žireh je bila neka gostilna, kjer so si ga gor merili, sploh ko so bili malce pijani. V neki drugi vasi pa so menda s penisi tolkli po mizi, da bi videli, kateri bolj polno zveni.

Chuapoiz> Kako ni nobene možnosti?

Ni je. Kristjani in muslimani že dolgo niso več v večini taki idioti, kot bi si njihovi voditelji želeli. Tu in tam se najde kakšen, ampak se tudi hitro izloči iz igre.

Chuapoiz> V vesolju je vse mogoče, saj tako vedno trdiš.

Nekaj je fizika, čisto nekaj drugega pa politika.

Chuapoiz> Poglej iz pozitivne strani. Verniki se bodo poklali med sabo, ti pa likvidiraš zmagovalca in bog bo mrtev.

Bog je že dolgo mrtev in vernikom že dolgo več ne dovolimo, da bi se klali med sabo tukaj. Ko bomo to prepovedali še tam, bo pa končno raj na zemlji.

Raptor F16> Depriviligiran kje točno?

Povsod - ker nima zadostnih sredstev, da bi bil enakopraven član družbe. Vse družbe sodobne zahodne civilizacije za takšne ljudi poskrbijo. Zato, ker lahko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

thramos ::

jype je izjavil:

thramos> Torej bi tvoja partnerka s takšnim početjem MORDA tebi povzročila čustvene bolečine?

Tako je. Pojma nimam, če bi jih, ali če jih ne bi.


A, ok. Iz tvojega dosedanjega pisanja bi človek sklepal, da ta možnost ne obstaja.
««
27 / 34
»»