» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
4 / 34
»»

shadeX ::

Smurf je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


To se mi sliši precej narobe 8-O

Ti se zajebavaš ali resno misliš?

Vklopi troll detektor.


Ni nujno. Kolega je star 22 , njegova zenska 43. V zvezi sta ze ene 5. Let. Ona sicer nima otroka. Mati pa izjemno nasprotuje zvezi.

Problem je ker kolega vse naredi, ona pa doma na FB-ju, niti vozniskega izpita nima .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

D3m ::

Damn. Mladi cuck.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

nevone> Vsekakor. A kritika je lahko prvi korak k odpravi takega problema. Seveda, če se pri takem človeku ostane samo pri kritiki, je to v resnici kontraproduktivno.

Digitalček ima prevelik ego, da bi lahko sprejel kritiko.

Pa skoraj je zadel žebljico na glavico: Moški je samo ego, vse ostalo je bolj za okras.

tikitoki> Eni ze, kar pa ne pomeni, da tega ni veliko. Ena punca je lepo napisala. Da se fant poroci z delfinom, cez nekaj let pa se zbudi ob kitu. Nakar se kit cudi, da mu ni vec privlacna. Tega ni tako malo.

buttplugs> Fuka ni problem dobiti. Problem je dobiti osebo, ki jo lahko v eno 10 + let jebeš.

Za vzdrževanje kvalitetnega odnosa se je treba bolj ali manj ves čas truditi. Zagotavljati je treba dolgoročno finančno varnost, telesno pripravljenost in dovolj prostega časa, potem pa ostale reči običajno pridejo kar same od sebe.

Če kdo misli, da je moja večna vožnja z biciklom politično izražanje nasprotovanja družbi, ima prav le deloma: Kolesarim tudi zato, ker je partnerka tako bistveno bolj zadovoljna z mano, poleg oblike telesa tudi s frekvenco in kvaliteto spolnih odnosov.

Čemu kolesari partnerka sicer ne vem, a verjetnost, da ima podobne vzgibe kot jaz, ni zanemarljiva. Me vsekakor ne moti, glede na to da jo pri več kot 35 letih občasno še vedno prosijo za osebni dokument, ko v trgovini na blagajno prinese kakšno alkoholno pijačo.

Digitalček zagotovo še pomni Kardeljeve besede: Vsak je svoje sreče kovač.

Spodaj med "vredno ogleda" temami vidim naslov: "Zakaj ni punc na inženirskih faksih?" Moja partnerka je diplomiran inženir, morda je pa trik ravno v tem!

D3m ::

Šit. Yipe is here.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Smurf ::

shadeX je izjavil:


Ni nujno. Kolega je star 22 , njegova zenska 43. V zvezi sta ze ene 5. Let. Ona sicer nima otroka. Mati pa izjemno nasprotuje zvezi.

Problem je ker kolega vse naredi, ona pa doma na FB-ju, niti vozniskega izpita nima .

Good for him. Ampak zgornji post je se vedno troll.

jype ::

D3m> Šit. Yipe is here.

Če ste sami pussyji, mora pač en ego prit v temo, da vam malo pokaže, kako se stvari streže.

          ::

jype je izjavil:

Za vzdrževanje kvalitetnega odnosa se je treba bolj ali manj ves čas truditi. Zagotavljati je treba dolgoročno finančno varnost, telesno pripravljenost in dovolj prostega časa, potem pa ostale reči običajno pridejo kar same od sebe.


Moja sedanja partnerica pravi, da je temelj dobrega odnosa to, da ima moški zadovoljene vse fiziološke potrebe. Nisem pa je vprašal, kako to, da se je razšla s prejšnim tipom, tako da morda le ni najbolj merodajna.

D3m ::

jype je izjavil:

D3m> Šit. Yipe is here.

Če ste sami pussyji, mora pač en ego prit v temo, da vam malo pokaže, kako se stvari streže.


One ego to rule them all.

|HP EliteBook|R5 6650U|

          ::

jype je izjavil:

Kolesarim tudi zato, ker je partnerka tako bistveno bolj zadovoljna z mano, poleg oblike telesa tudi s frekvenco in kvaliteto spolnih odnosov.


Damn, sedaj mi je jasno, kako mi pripomore moje semi-pro udejstvovanje na kolesu na cca. 10 let podlage ukvarjanja s taekwondojem.

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

Smurf je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


To se mi sliši precej narobe 8-O

Ti se zajebavaš ali resno misliš?

Vklopi troll detektor.


Ni nujno. Kolega je star 22 , njegova zenska 43. V zvezi sta ze ene 5. Let. Ona sicer nima otroka. Mati pa izjemno nasprotuje zvezi.

Problem je ker kolega vse naredi, ona pa doma na FB-ju, niti vozniskega izpita nima .


Kriza srednjih let much?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

          ::

shadeX je izjavil:

Ni nujno. Kolega je star 22 , njegova zenska 43. V zvezi sta ze ene 5. Let. Ona sicer nima otroka. Mati pa izjemno nasprotuje zvezi.

Problem je ker kolega vse naredi, ona pa doma na FB-ju, niti vozniskega izpita nima .


Očitno mu to ustreza. Hu ar ju tu đađ.

jype ::

kamikaze5> Moja sedanja partnerica pravi, da je temelj dobrega odnosa to, da ima moški zadovoljene vse fiziološke potrebe. Nisem pa je vprašal, kako to, da se je razšla s prejšnim tipom, tako da morda le ni najbolj merodajna.

Vztrajanje v odnosu, ki te ne izpolnjuje, nima smisla. S partnerko v zvezi vztrajava predvsem zato, ker se dobro počutiva. Ko se ne bova imela več, bova bodisi postala samska, bodisi poiskala druge partnerje. Seveda gre za dolgoročni projekt, ne moreš se kot otrok skujat za vsako figo, komot se pa odločiš, da preteklo leto ni bilo dovolj dobro, da bi vztrajal, ter predlagaš spremembe.

Nič mi ni žal, da se že 17 let nisva razšla.

kamikaze5> Damn, sedaj mi je jasno, kako mi pripomore moje semi-pro udejstvovanje na kolesu na cca. 10 let podlage ukvarjanja s taekwondojem.

Predvsem ne smeš nehat (razen začasno, na primer če se odločita za otroke se spodobi, da namesto športa vsaj del časa pomagaš skrbeti zanje, da se s športom ta čas lahko ukvarja partnerka). No, če je poštena ženska, ti bo itak povedala, kdaj si postal bajsi, pa da bi ji bilo bolj všeč, če bi poskrbel, da ne boš več, pa tudi tvoje pripombe bo razumela in se potrudila, da ti ostane všeč.

          ::

jype je izjavil:

Vztrajanje v odnosu, ki te ne izpolnjuje, nima smisla. S partnerko v zvezi vztrajava predvsem zato, ker se dobro počutiva. Ko se ne bova imela več, bova bodisi postala samska, bodisi poiskala druge partnerje. Seveda gre za dolgoročni projekt, ne moreš se kot otrok skujat za vsako figo, komot se pa odločiš, da preteklo leto ni bilo dovolj dobro, da bi vztrajal, ter predlagaš spremembe.


Predvidevam, da te stvari pridejo pozneje, kajti trenutno nimam blage veze, o čem govoriš.

Če pa se vrnem na izvorno vprašanje te teme: sam bi za flirtanje definitivno priporočal pevski zbor. Meni je na ta način uspelo uloviti že drugo žensko. Pa tudi brez tega se na gostovanjih dogaja marsikaj, kar ni za v javnost :D8-):P.

jype ::

kamikaze5> sam bi za flirtanje definitivno priporočal pevski zbor.

Jaz pa irc. Da človek ni vnaprej obremenjen s podobo, ampak se najprej posveti vsebini.

D3m ::

U potlej sta skupaj od tvojega/njenega 18 leta naprej.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Računstvo ti vsekakor gre od rok, ker si izračunal pravilno.

          ::

jype je izjavil:

kamikaze5> sam bi za flirtanje definitivno priporočal pevski zbor.

Jaz pa irc. Da človek ni vnaprej obremenjen s podobo, ampak se najprej posveti vsebini.


A so kakšni namenski kanali za to?

D3m ::

Dobro ste se našla. Jaz sem moral na " pravo" naleteti pri 27.

Damn loterija.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

jype ::

kamikaze5> A so kakšni namenski kanali za to?

Danes je za take reči baje Tinder.

Jaz sem partnerko spoznal na splošnem kanalu.

D3m> Damn loterija.

Se strinjam, da je iskanje primernega partnerja globalno nerešen problem, pa tudi, da bi dobra rešitev preprečila marsikateri konflikt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

tikitoki ::

Unknown_001 je izjavil:

          je izjavil:

Sam jih imam 17, a sem pri pevskem zboru (priporočam vsem, ki bi radi dobili partnerja/partnerko) spoznal 36 letnico, s katero sva že kar nekaj časa par. Moje sovrstnice okoli vseh zadev neznansko komplicirajo, ženska pri 36ih pa točno ve kaj hoče. Edini problem pri meni je moja mami, ki ji ni najbolj všeč moja zveza z žensko z otrokom.


To se mi sliši precej narobe 8-O

Ti se zajebavaš ali resno misliš?


Zenske v teh letih so lahko se zelo privlacne. Glih dolgorocno perspektivno to ni. Kratkorocno pa ne vidim noben ga problem, ce mu to odgovarja.

jype ::

tikitoki> Glih dolgorocno perspektivno to ni.

Čemu? A ker 50 letnice pa ne morejo bit več privlačne?

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

          je izjavil:

Zanimivo, kako hitro se najdejo čistuni, ki se jim zdi nemoralno, ko omeniš da si v zvezi s starejšo žensko in je zveza osnovana na seksu.


Buhuhu, dej to v obratni smeri povej:).

tikitoki ::

jype je izjavil:

tikitoki> Glih dolgorocno perspektivno to ni.

Čemu? A ker 50 letnice pa ne morejo bit več privlačne?


Med drugim. Ce hoce met otroka. Ker bo ona mela ze 70, k bo on mel 50 ;). No, ok, ce mu pase, zakaj ne.

D3m ::

kamikaze bolje, da jo zaplodiš preden se ji izteče čas in procenti. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

tikitoki> Med drugim. Ce hoce met otroka. Ker bo ona mela ze 70, k bo on mel 50 ;). No, ok, ce mu pase, zakaj ne.

Otroke se splača pred tridesetim naredit, ker se pozneje reči žal z vedno večjo verjetnostjo zakomplicirajo, iz povsem bioloških razlogov.

Pa nič ni narobe, če bo imela 70, ko bo on imel 50. Če ga bo imela rada, itak ne bo imela nič proti, če si včasih privošči spolne odnose tudi s kakšno mlajšo, če ga ne bo imela rada, pa itak ne bosta partnerja.

tikitoki> Buhuhu, dej to v obratni smeri povej:).

Nemoralno je izključno to, da ljudje opletajo z obljubami, ki jih ne morejo izpolniti, ali pa druge ljudi silijo v neprijetne reči. Dokler odrasli ljudje počnejo reči, s katerimi se vsi vpleteni strinjajo, v tem ne more biti ničesar nemoralnega.

          ::

jype je izjavil:

Se strinjam, da je iskanje primernega partnerja globalno nerešen problem, pa tudi, da bi dobra rešitev preprečila marsikateri konflikt.



Saj ni problema, oz. je problem, a zanj poznamo rešitev.

D3m je izjavil:

kamikaze bolje, da jo zaplodiš preden se ji izteče čas in procenti. :D


Otroka že ima, itak sem pa zgoraj napisal, zakaj sva v zvezi.

Zgodovina sprememb…

Goody ::

LOL jype, zdej bom pa namerno mal hudoben: mi ni nič čudno da si zagrenjen in zatežen (po moji oceni prvi trol ST z naskokom), če si že od 18 leta z eno in isto žensko in to še inženirko.

          ::

tikitoki je izjavil:

Zenske v teh letih so lahko se zelo privlacne. Glih dolgorocno perspektivno to ni. Kratkorocno pa ne vidim noben ga problem, ce mu to odgovarja.


V teh letih so lahko tako privlačne, da dol padeš. Poleg tega pa znajo svoje čare uporabiti na načine, da bi včasih pristal tudi na to, da bi me namesto kužka vozila na povodcu.

jype ::

cink44> LOL jype, zdej bom pa namerno mal hudoben: mi ni nič čudno da si zagrenjen in zatežen (po moji oceni prvi trol ST z naskokom), če si že od 18 leta z eno in isto žensko in to še inženirko.

Od kod ti ideja, da sem zagrenjen in zatežen? Jaz samo resno jemljem svojo družbeno odgovornost in vas poskušam prepričat, da si povsem po nepotrebnem kvarite kvaliteto življenja.

kamikaze5> Saj ni problema, oz. je problem, a zanj poznamo rešitev.

Rešitev je opustitev srednjeveških moralnih naukov, ki so bili skonstruirani za potrebe takratnih oblasti. Trden zakon je popolnoma nepotreben, odnosi morajo slediti potrebam vseh vpletenih, odgovornost do ranljivih (otrok, starih staršev in morebitnih družinskih članov s posebnimi potrebami) pa mora biti privzgojena vsakomur.

kamikaze5> V teh letih so lahko tako privlačne, da dol padeš.

Še posebej, če so inženirke.

          ::

jype je izjavil:

Še posebej, če so inženirke.


Moja je matematičarka, a to šteje?

Invictus ::

Šteje... Čeprav lepih matematičark na splošno ni :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

čuhalev ::

          je izjavil:

jype je izjavil:

Še posebej, če so inženirke.


Moja je matematičarka, a to šteje?

Pomoje je to še bolje, da je red boljši. Ne pa neke afne, vse razmetano tu in v možganih.

jype ::

kamikaze5> Moja je matematičarka, a to šteje?

Definitivno, saj je inženir matematike, če je stara 36 in se ni preveč obirala pri študiju: https://www.fmf.uni-lj.si/si/studij-mat...

Invictus> Čeprav lepih matematičark na splošno ni :D.

Tebe pa res daje zavist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

D3m ::

Kdo pa gleda to?

|HP EliteBook|R5 6650U|

          ::

Invictus je izjavil:

Šteje... Čeprav lepih matematičark na splošno ni :D.


Dvo možnosti sta: ali si slabo informiran ali pa imaš ene zelo čudne kriterije.

Invictus ::

          je izjavil:


Dvo možnosti sta: ali si slabo informiran ali pa imaš ene zelo čudne kriterije.

Ti si še mlad, pa je vse z mokro luknjo dobro ;).

Z leti postaneš izbirčen. Tako na fizičnem kot na mentalnem nivoju ;)...

Seveda pa nisi povedal ali je matematičarka z MF ali PF? Če je PF, pol to ni matematičarka ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Invictus> MF

Svašta.

Na medicinski fakulteti so sicer luštne študentke in študentje, ampak na FMF ni nič drugače.

Invictus> Z leti postaneš izbirčen. Tako na fizičnem kot na mentalnem nivoju ;)...

Pojma nimam, s kakšnimi očali si ti gledal matematičarke s FMF, ampak na videz jih bi težko ločil od katerekoli druge populacije visoko izobraženih žensk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

          ::

Invictus je izjavil:

Seveda pa nisi povedal ali je matematičarka z MF ali PF? Če je PF, pol to ni matematičarka ;).


MF, PF???

hojnikb ::

Invictus je izjavil:

Šteje... Čeprav lepih matematičark na splošno ni :D.

*ahem*
#brezpodpisa

jype ::

kamikaze5> MF, PF???

Medicinska in Pravna fakulteta, ampak Invictus je verjetno mislil FMF, Fakulteto za matematiko in fiziko, ter PeF, Pedagoško fakulteto (to sta tisti, ki ponujata študij matematike).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

          ::

A, to. Moja ni diplomirala ne iz pravne in ne iz medicinske fakultete, saj sem napisal da je matematičarka.

Invictus ::

jype je izjavil:


Medicinska in Pravna fakulteta, ampak Invictus je verjetno mislil FMF, Fakulteto za matematiko in fiziko, ter PeF, Pedagoško fakulteto (to sta tisti, ki ponujata študij matematike).

Mal zamešal. Že dolgo ven iz faksa...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

digitalcek ::

D3m je izjavil:

Gledal boš malo starejše ali pa malo mlajše od sebe.


Brez vedeževalke se ne ve čisto nič.

Mogoče pa precej starejše (razlika 20 let ali več), ali precej mlajše (20-30 let razlike)...

bizgech ::

Ko si enkrat okoli 30ih, punce ni tako lahko najti. Zjutraj ustaneš, uro kasneje si že na delavnem mestu, 8+ ur dela v pisarni (kjer imaš stik le s sodelavci), uro kasneje končno prideš domov, sledi kuhanje kosila-večerje in morda še kakšen opravek... ko imaš končno čas zase, je ura 18 ali 19. Potem pride na vrsto kam ob tej uri "iskat" punco?
- Knjig ne berem (knjižnica odpade), saj v službi včasih tudi po 9 ur presedim za knjigami.
- Psa nimam in ga ne morem imet (čez dan v službi - kdo bo skrbel zanj), zato šetanje psa odpade.
- Športni tip ravno nisem, zato v fitnes ne zahajam.
- Podohništvo in obisk hribov ne pride v poštev, saj imam čez vikende kup drugega dela.
- Morje sem letos že obiskal, tako da tudi to možnost lahko odpišem.
- Včlanjen sem v neko društvo v našem kraju, vendar se tam vsi že poznamo, v ostalih društvih nisem.
- Žurke so postale bolj redke - tako z moje strani, kot tudi s strani prijateljev.
- Večina prijateljev je vezanih, zato so moški večerji (kot so bili včasih) zelo redki.

Finančno sem nestabilen (služba je od danes do naslednjega meseca itd.), zato sem tudi brez lastnega prevoza. Če punce padajo na to, sem totalno oplel.
Občasno si privoščim pijačo s prijatelji ali sodelavci, ampak zaenkrat tukaj še nisem nobene spoznal.
Vsakodnevno pretečem ali prehodim par kilometrov, toliko da malo pretegnim kosti. Ni še prišlo do naključja, da bi katero spoznal.

Včeraj sem med večernim tekom opazoval okolico. Ob tej uri srečaš veliko parov in zaljubljencev, ki iščejo miren kotiček. Tu in tam gre kakšna mimo, ki se tako kot jaz vrača z večernega teka. Na ušesih ima slušalke ali tipka po telefonu - kar pomeni, da je z mislimi drugje in posledično ni za spoznavanje.

Unknown_001 ::

bizgech je izjavil:

Ko si enkrat okoli 30ih, punce ni tako lahko najti. Zjutraj ustaneš, uro kasneje si že na delavnem mestu, 8+ ur dela v pisarni (kjer imaš stik le s sodelavci), uro kasneje končno prideš domov, sledi kuhanje kosila-večerje in morda še kakšen opravek... ko imaš končno čas zase, je ura 18 ali 19. Potem pride na vrsto kam ob tej uri "iskat" punco?


Heh... tako izgledajo moji študijski dnevi med tednom. Kuča-Faks. Al si popoldne fraj vzamem pa potem do enih zjutraj delam za faks ko norc, al pa glih tako nekak končam kot ti, s tem da moram še za seboj pospravljat pa gospodinjit. Na faksu pa več al manj moška družba.

Sam vseen, nedelja ti ostane prosta, kakšna ura se najde za hobi ipd. Saj namensko ne boš spoznal nobene. Ta prava ljubezen pride čist spontano, ko naletiš na tako da se zaštekaš. Namerno iskanje je neumnost na kubik.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

bizgech ::

Unknown_001 je izjavil:

Heh... tako izgledajo moji študijski dnevi med tednom. Kuča-Faks. Al si popoldne fraj vzamem pa potem do enih zjutraj delam za faks ko norc, al pa glih tako nekak končam kot ti, s tem da moram še za seboj pospravljat pa gospodinjit. Na faksu pa več al manj moška družba.

Sam vseen, nedelja ti ostane prosta, kakšna ura se najde za hobi ipd. Saj namensko ne boš spoznal nobene. Ta prava ljubezen pride čist spontano, ko naletiš na tako da se zaštekaš. Namerno iskanje je neumnost na kubik.


Ni to čisto enako. Nikoli ne boš spoznal več folka, kot v študentskih časih. Prej kot slej pride do kakšne taprave študentske žurke, ki jih v študentskih domovih ne manjka. Pa še cimri se iz leta v leto menjajo. Če drugo ne, pride morda kdo vsaj na obisk... možnosti, da kakšno spoznaš v študentskih letih so velike. Tako sem spoznal tudi svojo bivšo, pa sicer nisem tip, ki bi bil vedno v središču pozornosti.

Ne pravim zdaj, da nikoli več nobene ne bom spoznal. Res pa je, ko enkrat ni študentskega statusa in na vrsto pridejo resnejše stvari, se življenje popolnoma spremeni... počakaj še nekaj let, pa boš videl. Tudi ne iščem dobesedno, ker punca ni artikel, da bi šel v trgovino in jo vzel. Iščem samo načine, da bi kakšno spoznal oz. si razširil krog poznanstev, preko katerega lahko katero spoznam. Sama ne bo prišla do mene in me dvignila s stola.

          ::

V tem primeru je potrebno vpeljati dejavnosti, kjer je možnost za srečevanje z drugimi ljudmi večja. Pri teku (in ostalih individualnih športih) malo težje pristopiš do kake punce. Nogomet tudi odpade, če nisi peder. Večje možnosti imaš zato pri kakšnih plesih ali aerobiki. Čeprav sem trenutno žensko dobil pri pevskem zboru, je tukaj situacija malo drugačna. K zboru me je zvabil kolega, ki natepava zborovodkinjo (poročena, dva otroka), saj se v tem društvu dogaja marsikaj. Kljub temu, da v glavnem vsi varajo obstoječe partnerje, mislim da bi se vseeno dalo dobiti kakšno resno zvezo.

111111111111 ::

Fantje komplicirate. Samskih bejb je ko listja in trave. Takole se naredi v 30 letih življenja. Vpraši kolege, še bolje vpraši njihove dekline, če imajo kako samsko frej, da bi jo povabil na kavo. Ti garantiram v enem mesecu 3-4 zmenke, sam bo treba peljat na kavico, se malo poštimat. Ko si enkrat v službi, je to najboljša pot, prideš po lahki poti do zmenka pa, če je bejba stara 27+ zniža kriterije.

D3m ::

111111111111 je izjavil:

Fantje komplicirate. Samskih bejb je ko listja in trave. Takole se naredi v 30 letih življenja. Vpraši kolege, še bolje vpraši njihove dekline, če imajo kako samsko frej, da bi jo povabil na kavo. Ti garantiram v enem mesecu 3-4 zmenke, sam bo treba peljat na kavico, se malo poštimat. Ko si enkrat v službi, je to najboljša pot, prideš po lahki poti do zmenka pa, če je bejba stara 27+ zniža kriterije.


Res je.
|HP EliteBook|R5 6650U|

lexios ::

Na ušesih ima slušalke ali tipka po telefonu - kar pomeni, da je z mislimi drugje in posledično ni za spoznavanje.


Mogoče pa lovi pokemone!
««
4 / 34
»»