» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
2 / 34
»»

#000000 ::

GRE se za kvaliteto življenja, vsi bi itak meli manekenke in da mu ženska zgleda ko model, vsaj zadnje 5 let, odkar je v modi "biti lep in dobro izgledati" in vse te babe so samo produkt na tržišču" ki je btw OGROMEN, ne se slepit da se gleda NOTRANJA lepota, gleda se samo kako ženska IZgleda in kolk ma moški pod palcem, ni druge formule, ker moški je še vedno (v veliki večini) money maker, so izjeme, ampak so bollj ko ne samo IZJEME.

Jest se malkrat peljem s trolo po LJ. sem se zadnjič peljal 3 leta nazaj, in slišal dve mule ki sta klobasali, in na koncu prbije ena od njihm, da njej je vseen če zgleda (dobesedno) ko podgana SAMO da IMA DENAR.

smrkle 16 let da smo natančni ajde dam šanso f+da so celo ble 18, sam kdo bi to raloču.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

smacker ::

Uf, če pa 2 muli na troli z IQ-jem manjšim od številke noge tako pravita, pol bo že tako.

#000000 ::

ja bo, če že tedve z sobno tem iq vesta kako gre, pol ostale niso daleč stran, pustimo izjeme in punce ki jih ni tako malo, ampak povprečno je tako.

Pejt pa se used v ajde recimo 5 ali celo 8 let starga merđota al BMW, al pa celo na 10 let star motor 500 kubikov, sam da mal zgleda, v vsakem kafiču po SLO imaš frajle ki te takoj vzamejo, res da so malo hitrejše sorte ampak tiča boš mel večino časa na toplem (pa ne v gatah)

taka je realnost, pa ne mislt da drugje ni podobno, sam da en nov fris pride in da neki KAO ima, je že zvezda, pač turbo folk mladina.

vostok_1 ::

Blop je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

ST bi moral met svoj dejting portal damn it."


Eh, bla na pijači s parimi iz slo-techa. Vsi neki povsem drugega v rl kot na forumu in vsem sem do konca večera služila bol kot psihiater za njihove osebne in druge probleme. Saj ne rečem, lepo da so ljudje okoli mene tako sproščeni, pa vendar...
Na koncu sem se odočila za kolega, s katerim sva kar nekaj časa usklajevala svoja mnenja in sem ga pred tem nekaj krat zavrnila.

Če bi morala še enkrat izbirat, bi pomoje dala kak pogoj IQ nad 110 ali vsaj malo splošne razgledanosti ali strokovnjak na kakem področju in mal višji EQ k drgač se tak nimaš s človekom kaj menit. Oz. za debate o drugih ljudeh in osebnih problemih je že tak preveč ljudi okol mene.

Pomoje bi blo bol produktivno, če bi naredil kako dating stran kjer bi se ljudje še mal po "pameti" lahko poparčkal. Eni bol na to padajo kot na retuširane profilne fotke in "popolne postave". Čeprav, moški ste še vedno bol vizualna bitja.. nevem no. Probi, pa boš videl kako se bo obneslo :)


Jah pač...mal ščepca soli moraš vedno dodat.
Men nasploh mi je tisti klasičen dejting dopizdil. Tud ne vidim tolk pointa v razmerjih. Šure...a steady supply of safe sex je vedno dobrodošel (vsaj tiste prvi dve leti). Beyond that...
Skoraj vse kar potrebujem lahko dobim drugje.

Sicer pa sem poštekal mentaliteto high-end žensk. I know how they feel.
Bi pa vsaj enkrat rad bil na njihovi poziciji (by that i don't mean getting fucked by dudes), da vidim, če bi mi uspelo bolje.

Jz osebno res mislim, da sex/partner-droidi bodo spremenili svet kot nobena druga iznajdba izven umetne maternice morda...pa še to ne.
Zadovoljitev osnovne biološke moške potrebe, ki se nepotešena vleče že tisočletja. Sem skoraj prepričan, da bodo ženske pri adopciji revolucije zaostajale.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

chucki ::

Dober fuk rabijo, ne pa visok IQ
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

vostok_1 ::

You know nothing Jon Snow.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Blop ::

chucki je izjavil:

Dober fuk rabijo, ne pa visok IQ

Aha. ;((

Unknown_001 ::

#000000 je izjavil:


taka je realnost, pa ne mislt da drugje ni podobno, sam da en nov fris pride in da neki KAO ima, je že zvezda, pač turbo folk mladina.


Pol bi jst mogu bit po tej logiki skurban do kraja. Ajd res se neki ne mečem v ospredje in mal skrivam da nekaj imam pod palcem ampak vseen me ni težko pogruntat da nisem glih primeren kandidat za nomicijo klošarja.



Al je pa z mano nekaj narobe.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

#000000 ::

Raptor probi ane, mogoče pa vedno nesrečno neletiš na pametne pupe.

jest sem jih odvažal na tone izpred trgovske, ni nek visok IQ tam prisoten ampak ene dve pa nikol nisem mogu snet, pa s trudil še tko in tko, ostale pa k kure brez glave, pa pejt na bilokero gimnazijo dans in bo grem stavt isto, edin če ti lapa ne teče pol si pa mrzu res :)

#000000 ::

ne rabiš bit bogat za dobro razgibano spolno življenje, poglej mulce na chaotih, kresajo k zmešani pa niti registracije in izpita ne nucajo :)

rang par 100 EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Unknown_001 ::

#000000 je izjavil:

Raptor probi ane, mogoče pa vedno nesrečno neletiš na pametne pupe.


Če bi bila kera od njih res pametna bi takoj skontala da ji pr men ne bi nič falil čez čas, čim pridem na svoje.

Kvečjem so prezabite da bi dejansko pogruntale kdo dejansko ima kaj pa kdo ne. But it is fine, se vsaj te plehke jalovine znebim in mi ostane manj za nadaljnjo separacijo.

Ali pa se ne pederišim dovolj okol da bi se lahko pred kolegicam hvalile ooo ta je pa moj. Ja dame in gospodje tud take budale od bab obstajajo.

Ne vem, opcij je odprtih milijon
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

Čak ti si še samski ? a jebiga, veš kako gre, ko maš žensko, se večinoma lepijo nate, ker si bolj samozavesten, pač se obnašaš tko, kao nimam kej zgubit probaš, če rata rata, če ne imaš še vedno doma backup :) in upraši kogarkoli poročenega pa bo isto reku, ajde da ni nek hud vernik pol odpade, ampak vsak se slej ko prej najde v skušnjavi, odvisno je samo od volje al gre naprej :)

Pa srečno

vostok_1 ::

^^
Confirmed.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Unknown_001 ::

#000000 je izjavil:

Čak ti si še samski ? a jebiga, veš kako gre, ko maš žensko, se večinoma lepijo nate, ker si bolj samozavesten, pač se obnašaš tko, kao nimam kej zgubit probaš, če rata rata, če ne imaš še vedno doma backup :) in upraši kogarkoli poročenega pa bo isto reku, ajde da ni nek hud vernik pol odpade, ampak vsak se slej ko prej najde v skušnjavi, odvisno je samo od volje al gre naprej :)

Pa srečno


Ja single... pa saj sem mel ene par probnih vez da ne boš mislu da sem total anti, sam to je blo tko: al sem jaz obupal ker ni bilo za nikamor vse skupaj, al sem pa dobil košarco zaradi afnastih bab ki niso vedle kaj bi rade al so me pa sam za norca mele. Pa ena lepa svetla izjema je bila sam tam je bil problem neki druzga. Ona njemačka jaz "jugovič Janez" kokr se na severu radi norca naredijo.

Well sproščen... to ni glih problem. Zna bit, da sem edin mal preveč karierno orientiran toj pa vse.


Mimgrede hvala za lepe želje in mnenje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

sam to je blo tko: al sem jaz obupal ker ni bilo za nikamor vse skupaj,


Sicer ne poznam tvoje situacije, ampak ključ do uspešne zveze.. je pogovor. Veliko pogovarjanja, odrekanja in prilagajanja z obeh strani seveda. Ko pride do nestrinjanja morata ubrati neko srednjo pot, in tako naprej. Isto velja za tiste češpe, ki so tebe pustile.

Sej tudi jaz sem razmišljal tako kot ti, ampak sem prišel do spoznanja da za uspešno zvezo, so potrebni zgoraj našteti dejavniki. Pa na momente je tudi potrebno svoj ego dat stran. Bo šlo lažje skoz :9

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

tikitoki ::

Blop je izjavil:

chucki je izjavil:

Dober fuk rabijo, ne pa visok IQ

Aha. ;((


Niso vse frigidne in vsi tipi potentni.

Smurf ::

Unknown_001 je izjavil:


Well sproščen... to ni glih problem. Zna bit, da sem edin mal preveč karierno orientiran toj pa vse.

V takem primeru si najdes punco podobnega tipa. Taka, ki ima tudi bolj poln urnik.

Osebno priporocam inteligentne punce, ker je na dolgi rok precej boljsi gain. Zmeraj se imas o cem pogovarjati, take so potem tudi bolj samozavestne, imajo boljse sluzbe, so na splosno bolj zadovoljne, probleme lahko resujes precej racionalno (less drama), itd.

Blop ::

tikitoki je izjavil:


Niso vse frigidne in vsi tipi potentni.

Jasno. Pač na beden komentar paše beden odgovor.

Cervantes ::

Nisi še srečal taprave. Nobene eksplozije še?
Ko jo boš, poplavijo hormoni možgane, adijo pamet...
Vsekakor je bolj pametno ostati cool. Če ti rata.

ohnowhy ::

sem bil z nekaj ženskami, pa najboljše je šlo, ko sem bil flegma, drugače je bilo bolj beda, če se trudiš. saj hitro opaziš, če se te ogleduje, ko se pogledi srečajo in če malo zastanejo.
fajn je sicer še, če si vsaj malo komunikativen in zabaven, tudi denar ni ravno oteževalna okoliščina.
ne vem, no, vsaj v času nas dinozavrov je bilo tako, kako je danes, pa ne vem.
se najdejo kakšne, ki si jim fajn, samo je vse skupaj težko diskretno skombinirati...
sploh pa, če se ženske kako poznajo med seboj, niti ne moreš biti prepričan, če gre za pristno ali odigrano situacijo.
če ne razumeš zdaj, enkrat verjetno boš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

digitalcek ::

smacker je izjavil:

Uf, če pa 2 muli na troli z IQ-jem manjšim od številke noge tako pravita, pol bo že tako.


Najlaže se je nekomu, ki nekaj napiše - posmehovati. Še posebej, če nimaš argumentov.

#000000 dam popolnoma prav!

Vsaj 20-krat mesečno se vozim z LPP in to z čistimi ušesi. Torej poslušam, če ne celo prisluškujem, tudi kaj govorijo frflje.

In moj občutek je (občutek seveda ni argument) da je vsaj 30% takih - kešpičk in takih, ki bi dale vsakemu ali mogoče marsikateremu, če bi ta dal vsakič recimo 100 evrov.

Opisana generacija pač živi tako, da ni en f.ukec nič posebnega, da je to nekaj poodobnega, kot umiti zobe.
O ljubezni razmišljajo namreč le nežne, malce naivne dekliške dušice.

Če punca razmišlja tako, potem je le stvar njenega želodca ali da vsakemu ali le izbranim in stvar njene finančne krize, ali to naredi, ali ne.

Končno to lahko naredi dvakrat, trikrat mesečno (200, 300). Mogoče celo vedno z enim in istim (diskretnost).

In potem je dokaj logično da taka, ki tako razmišlja ali počne pri 16-ih, 19-ih, podobno razmišlja tudi pri 28-ih. Avto namreč stane, nov mobilc dvakrat letno tudi.

S 600-750 evrov je te potrebe VSEKAKOR bolj težko servisirati...

Heavy ::

digitalcek je izjavil:

In potem je dokaj logično da taka, ki tako razmišlja ali počne pri 16-ih, 19-ih, podobno razmišlja tudi pri 28-ih. Avto namreč stane, nov mobilc dvakrat letno tudi.


Nakar se pred 30im letom zave, da ne bo večna lepa in mlada, ko opazi že 13 letnice, kako na žurih fehtajo pijačke od (polnoletih) fantov. Takrat ugotovi, da se ji biološka ura bliža in skuša zanosit. Po monžosti z bogatejšim moškim. Četudi jo ta pusti, ji bo potem moral plačevati preživnino. Življenjska ambicija biti natakarica v lokalu ne prinaša ravno veliko denarja.


Za to se splača raje osvajati tista povprečna dekleta, ki zahajajo v knjižnico. Take na spletu dobiš na tujih straneh (kjer je pričakovano, da obvlada angleščino, da izpolni profil). Domače strani so bolj ali manj polne deklet iz zgornjih alinej (študentke, interesi: žur, potovanja, Barcelona, Turčija). Samo itak obupujejo nad moškimi tam gor (punca govorila, kako je leta nazaj gor dobila posameznike, kateri so pošiljali ponudbe za poroko, pa do enega, ki je hotel bit njen toilet slave...). Če nakažeš nivo inteligence in humorja z rahlo predelanim Nietzschovim citatom, lahko hitro dobiš zmenek.
#TeamFelix

buttplugs ::

digitalcek je izjavil:



S 600-750 evrov je te potrebe VSEKAKOR bolj težko servisirati...

Kje si pa ti ostal?

Unknown_001 ::

Smurf je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Well sproščen... to ni glih problem. Zna bit, da sem edin mal preveč karierno orientiran toj pa vse.

V takem primeru si najdes punco podobnega tipa. Taka, ki ima tudi bolj poln urnik.

Osebno priporocam inteligentne punce, ker je na dolgi rok precej boljsi gain. Zmeraj se imas o cem pogovarjati, take so potem tudi bolj samozavestne, imajo boljse sluzbe, so na splosno bolj zadovoljne, probleme lahko resujes precej racionalno (less drama), itd.


Problem no. 2

Možnost za srečanje take že počasi limitira proti 0, razen če bi namensko poizvedel kje se zadržuje in se ji naslikal pred učkami.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

digitalcek ::

Heavy je izjavil:

digitalcek je izjavil:

In potem je dokaj logično da taka, ki tako razmišlja ali počne pri 16-ih, 19-ih, podobno razmišlja tudi pri 28-ih. Avto namreč stane, nov mobilc dvakrat letno tudi.


Nakar se pred 30im letom zave, da ne bo večna lepa in mlada, ko opazi že 13 letnice, kako na žurih fehtajo pijačke od (polnoletih) fantov. Takrat ugotovi, da se ji biološka ura bliža in skuša zanosit. Po monžosti z bogatejšim moškim. Četudi jo ta pusti, ji bo potem moral plačevati preživnino. Življenjska ambicija biti natakarica v lokalu ne prinaša ravno veliko denarja.

Za to se splača raje osvajati tista povprečna dekleta, ki zahajajo v knjižnico. Take na spletu dobiš na tujih straneh (kjer je pričakovano, da obvlada angleščino, da izpolni profil). Domače strani so bolj ali manj polne deklet iz zgornjih alinej (študentke, interesi: žur, potovanja, Barcelona, Turčija). Samo itak obupujejo nad moškimi tam gor (punca govorila, kako je leta nazaj gor dobila posameznike, kateri so pošiljali ponudbe za poroko, pa do enega, ki je hotel bit njen toilet slave...). Če nakažeš nivo inteligence in humorja z rahlo predelanim Nietzschovim citatom, lahko hitro dobiš zmenek.


Se sicer z napisanim strinjam, ampak nek psihoterapevt mi je rekel v nevezanem pogovoru, da so ženske danes (tiste 30+) tako zahtevne, da pravega oglasa/ponudbe po njegovem ni sposoben napisati ne Lainšček, ne svetovno znani Paulo Coelho. Noben tekst ni dovolj dober, nobena ponudba ni za njih dovolj zanimiva...

In 26-letna prijateljica od dobrega znanca je imela od starčka (80 let) ponudbo, da se preseli k njemu, do njegove smrti (realno 5-6 let) dobiva 1000 evrov mesečno na roke "za stroške", po smrti pa 50% premoženja (več kot 2 miljona vrednosti).

Mislite, da je sprejela? Ni! Ampak žulit mu ga pa hodi, torej ni problem starčkova "ogabnost", dvakrat mesečno...
Hodi takrat, ko rabi denar, ko želi kupiti nekaj, kar stane več kot 50 evrov. Sicer pa tudi čisti pisarne preko študenta za 5 evrov. Če sploh dobi toliko na uro...
Od danes do jutri.press.

Tistih nekaj stikov/zvez, ki se dejansko realizirajo, so kapljica v (spletnem) morju portalov, oglasov, ponudb, moškega petelinjenja, blefiranja, nenormalne ženske "izberljivosti".

Seveda ženski ni treba iti z vsakim, ampak ne tako majhen procent ne gre z nobenim (če ne išče semenodajalca). Pa še s tem bo šla praviloma le enkrat, potem pa počakala, ali bo, ali ne bo...
Redka bo šla s petimi po sistemu: ziher je ziher!

Za konec še c/p nekega oglasa,ki ga je na slovenski splet dala ena "iskalka" "pravega" partnerja:

...Vem pa da si star od do šestintrideset let, NEKADILEC, nežen, lahkotne narave, strasten, zajebantski, komunikativen, ustvarjalne narave, pozitivec, se znaš smejat brez razloga, neprogramiran z kakšno čudno vero, odkritosrčen, ljubitelj različnih okusov hrane, še najbolje brezmesne, ljubitelj narave ter vsega kar je bolj "zdravo" kot nezdravo, popotnik v smislu duše in uma, se pravi svobodnega duha in KAR JE NAJBOLJ POMEMBNO-) NIKOLI NE TEŽIŠ. Če si se našel v opisu.. oddaj signal.

Moj komentar: J A P A J A D E... Nariši si takega! Pri likovni terapiji...

shadeX ::

...Vem pa da si star od do šestintrideset let, NEKADILEC, nežen, lahkotne narave, strasten, zajebantski, komunikativen, ustvarjalne narave, pozitivec, se znaš smejat brez razloga, neprogramiran z kakšno čudno vero, odkritosrčen, ljubitelj različnih okusov hrane, še najbolje brezmesne, ljubitelj narave ter vsega kar je bolj "zdravo" kot nezdravo, popotnik v smislu duše in uma, se pravi svobodnega duha in KAR JE NAJBOLJ POMEMBNO-) NIKOLI NE TEŽIŠ. Če si se našel v opisu.. oddaj signal.


Good luck with that :)

stara mama ::

Ponudb je vrjetno vseeno bilo polno.
Ampak nobena ustrezala pogojem:))

Robocop1 ::

ohnowhy je izjavil:

saj hitro opaziš, če se te ogleduje, ko se pogledi srečajo in če malo zastanejo.
fajn je sicer še, če si vsaj malo komunikativen in zabaven


Kako pa veš, da si te ona ogleduje, ker si ji všeč? Morda se sprašuje "kaj bi pa ta tip rad?". Morda te ima na očeh iz varnostnih razlogov, saj norcev ne manjka. Jaz sem vedno imel čudne pomisleke, kadar sem si katero ogledoval in je ona pogledala proti meni. Če ne veš kaj njen pogled pomeni, potem ti tudi njeni pogledi nič ne pomagajo.

stara mama ::

Robocop1 je izjavil:


Kako pa veš, da si te ona ogleduje, ker si ji všeč? Morda se sprašuje "kaj bi pa ta tip rad?". Morda te ima na očeh iz varnostnih razlogov, saj norcev ne manjka. Jaz sem vedno imel čudne pomisleke, kadar sem si katero ogledoval in je ona pogledala proti meni. Če ne veš kaj njen pogled pomeni, potem ti tudi njeni pogledi nič ne pomagajo.

Veš po govorici telesa.

Amm, kje je že to na online datingu? :))
http://www.mtv.com/shows/catfish-the-tv...

Zgodovina sprememb…

Robocop1 ::

stara mama je izjavil:

Robocop1 je izjavil:


Kako pa veš, da si te ona ogleduje, ker si ji všeč? Morda se sprašuje "kaj bi pa ta tip rad?". Morda te ima na očeh iz varnostnih razlogov, saj norcev ne manjka. Jaz sem vedno imel čudne pomisleke, kadar sem si katero ogledoval in je ona pogledala proti meni. Če ne veš kaj njen pogled pomeni, potem ti tudi njeni pogledi nič ne pomagajo.

Veš po govorici telesa.

Amm, kje je že to na online datingu? :))


A ti slučajno še s prstom pokaže, da pridi k njej? Že neštetokrat je katera pogledala proti meni, ampak tu se je končalo. Morda pogleda ravno zato, ker ti gledaš v njo. Tudi kadar sam opazim, da mene nekod opazuje, takoj pogledam proti njemu - mislim da to bolj ali manj vsi počnejo podzavestno.

digitalcek ::

Robocop1 je izjavil:


Že neštetokrat je katera pogledala proti meni, ampak tu se je končalo. Morda pogleda ravno zato, ker ti gledaš v njo. Tudi kadar sam opazim, da mene nekod opazuje, takoj pogledam proti njemu - mislim da to bolj ali manj vsi počnejo podzavestno.


Vsi smo voajerji.
In vsi smo - ekshibicionisti. Pa če si to priznamo, ali pa ne...

ohnowhy ::

Robocop1 je izjavil:

...

več vrst pogledov je, začutiš takšnega iz naklonjenosti, še vedno pa se lahko zmotiš, jasno...
zato pa moraš biti prijazen, zabaven in komunikativen, da laže prebiješ zid in prideš do konkretne potrditve.
en pameten možakar je nekoč rekel, da sicer nikogar ne moreš prisiliti, da se zaljubi vate, lahko pa povečaš verjetnost...

digitalcek ::

ohnowhy je izjavil:

Robocop1 je izjavil:

...

več vrst pogledov je, začutiš takšnega iz naklonjenosti, še vedno pa se lahko zmotiš, jasno...
zato pa moraš biti prijazen, zabaven in komunikativen, da laže prebiješ zid in prideš do konkretne potrditve.
en pameten možakar je nekoč rekel, da sicer nikogar ne moreš prisiliti, da se zaljubi vate, lahko pa povečaš verjetnost...


Sarkazem on: moraš biti Pižama, raper Zlatko, in še ne vem kdo v eni osebi? Mogoče še malce Tofa, Hribarja in Braneta Kastelica? Seznam poljubno dopolni...

Hebite se, ženske. In kar iščite svojega klovna/glumca/performerja...
Prepričan sem, da ga ne boste našle!

Ali pa se boste morale sprijazniti z OGROMNO kompromisi...

Zgodovina sprememb…

Smurf ::

Unknown_001 je izjavil:


Problem no. 2

Možnost za srečanje take že počasi limitira proti 0, razen če bi namensko poizvedel kje se zadržuje in se ji naslikal pred učkami.

Inteligentni ljudje se naceloma druzijo z inteligentnimi. Ko imas enkrat okoli sebe neko kriticno mejo inteligentnih ljudi, tudi naprej srecujes predvsem take (prijatelje od prijateljev).

Jaz poznam kar nekaj samskih zdravnic, phd raziskovalk, podjetnic. V bistvu precej vec kot takih, ki bluzijo v zivljenju.

ohnowhy ::

digitalcek je izjavil:

...

po mojem mnenju preveč resno gledaš na te stvari, jaz zagotovo več nisem mlad, zato drugače gledam na te stvari.
prijazno jo pozdravi, (okusno) povej kak vic.. govori malo (dovolj) dvoumno, da sama dobi kakšne nagajive misli... ne obremenjuj se za vsako traparijo...
ne smeš se preveč obremenjevat niti, če ti pri eni ne rata, poskusi pri drugi, to je večnivojski družabni obred, ni enostavno tehnično opravilo.
ne (če ni potrebno) z neko resnostjo in filozofijo težit, pa bodi flegma, če bo, bo, če ne bo, ko jo šiša...
za samozavest lahko poskusiš tak, da probaš drugemu zrihtat randi, ker da mu je nerodno.
ma ne vem, poskusi pač, pa je, itak pa, problemi nastanejo, ko ti uspe, boš videl :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

Unknown_001 ::

digitalcek je izjavil:

ohnowhy je izjavil:

Robocop1 je izjavil:

...

več vrst pogledov je, začutiš takšnega iz naklonjenosti, še vedno pa se lahko zmotiš, jasno...
zato pa moraš biti prijazen, zabaven in komunikativen, da laže prebiješ zid in prideš do konkretne potrditve.
en pameten možakar je nekoč rekel, da sicer nikogar ne moreš prisiliti, da se zaljubi vate, lahko pa povečaš verjetnost...


Sarkazem on: moraš biti Pižama, raper Zlatko, in še ne vem kdo v eni osebi? Mogoče še malce Tofa, Hribarja in Braneta Kastelica? Seznam poljubno dopolni...

Hebite se, ženske. In kar iščite svojega klovna/glumca/performerja...
Prepičan sem, da ga ne boste našle!

Ali pa se boste morale sprijazniti z OGROMNO kompromisi...


Glih zdej razmišljam kako žensko bi pa deci dejansko radi.
Recmo zame
1. Zgleda lušno (preveč spedenano da izgleda ko pupa s fabrke, no thenks)
2. Normalna postava, tudi kaj boljšega pride v poštev seveda - zaželjene poudarjene obline, v glavnem fit (skeletov in mišelink ne maram)
3. Razmišlja življenjsko in realno (brez nekih utopičnih idej)
4. Odrasla svojim letom (ne pa da je v glavi to še zmer neka nedorasla deklica, ki dela štalo ko nekaj ni po njeno)
5. Pa da ni zabita ko točak.
6. Delovne navade!

Mislm, da kriteriji niso ravno nedosegljivi, oziroma nerealni. Ajd, prva točka edino ne drži vedno ker pač nekateri imajo nesrečo in imajo ful čudne obrazne poteze. Gre za temeljne lastnosti zdrave (psihično in fizično) , odrasle (po obnašanju) in socializirane (taka da lahko normalno funkcionira v družbi) osebe. Tak standard bi moral bit samoumeven, sam... klinc. Druga stran že za več kot pol manj naštetega zahteva poseben
tretma. Na kurac mi gredo ljudje ki od drugih pričakujejo več kot so sami sposobni realizirat.

Ajde slo tech, da ne bo čisto out iz teme. Kako bi ostali napisali oglas za povpraševanje. Mogoče bo za OP-a zanimivo videt kakšne predstave oz. pričakovanja so pri obeh spolih. Dobr, mal bo križ, ker je bol mal žensk ampak kakšna se bo zih našla.

Kratko in jedernato pa da naredimo primerjavo in pogledamo kdo je bolj zahteven. Da ne bomo samo špekulirali.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Kenpachi ::

ohnowhy je izjavil:

digitalcek je izjavil:

...

po mojem mnenju preveč resno gledaš na te stvari, jaz sem zagotovo več nisem mlad, zato drugače gledam na te stvari.
prijazno jo pozdravi, (okusno) povej kak vic.. govori malo (dovolj) dvoumno, da sama dobi kakšne nagajive misli... ne obremenjuj se za vsako traparijo...
ne smeš se preveč obremenjevat, če ti pri eni ne rata, poskusi pri drugi, to je večnivojski družabni obred, ni enostavno tehnično opravilo.
ne (če ni potrebno) z neko resnostjo in filozofijo težit, pa bodi flegma, če bo, bo, če ne bo, ko jo šiša...
za samozavest lahko poskusiš tak, da probaš drugemu zrihtat randi, ker da mu je nerodno.
ma ne vem, poskusi pač, pa je, itak pa, problemi nastanejo, ko ti uspe, boš videl :-)


ponesreci kliknil predlagaj izbris, pa to dinamicno nalaganje strani...
Zaraki Kenpachi.

Unknown_001 ::

Smurf je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Problem no. 2

Možnost za srečanje take že počasi limitira proti 0, razen če bi namensko poizvedel kje se zadržuje in se ji naslikal pred učkami.

Inteligentni ljudje se naceloma druzijo z inteligentnimi. Ko imas enkrat okoli sebe neko kriticno mejo inteligentnih ljudi, tudi naprej srecujes predvsem take (prijatelje od prijateljev).

Jaz poznam kar nekaj samskih zdravnic, phd raziskovalk, podjetnic. V bistvu precej vec kot takih, ki bluzijo v zivljenju.


Jst mam pa v taki družbi same dece pa nobene ženske. Smo pa res kvečjem samo strojniki, gradbinci, pa štromarji na kupu. Bo treba očitno kemičarke not dobit... :>
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

stara mama ::

Unknown_001 je izjavil:


Glih zdej razmišljam kako žensko bi pa deci dejansko radi.
Recmo zame
1. Zgleda lušno (preveč spedenano da izgleda ko pupa s fabrke, no thenks)
2. Normalna postava, tudi kaj boljšega pride v poštev seveda - zaželjene poudarjene obline, v glavnem fit (skeletov in mišelink ne maram)
3. Razmišlja življenjsko in realno (brez nekih utopičnih idej)
4. Odrasla svojim letom (ne pa da je v glavi to še zmer neka nedorasla deklica, ki dela štalo ko nekaj ni po njeno)
5. Pa da ni zabita ko točak.
6. Delovne navade!

Recimo pri zadnji točki jih že kar dosti pogrne. Taka marsikdaj posledično (zaradi mentalitete) spada tudi v kategorijo mišelink, torej pogrne še v drugi in zaradi pomanjkanja izkušenj še v tretji točki.
Če je že starejša, so vsi ti faili posledica 5. točke, ki pa daje močan indic, da preveri še št. 4.
Za preverjanje št. 1 jo pa pelji na prvi zmenek na bazen, da ji spere fasado.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Blop je izjavil:

tikitoki je izjavil:


Niso vse frigidne in vsi tipi potentni.

Jasno. Pač na beden komentar paše beden odgovor.

Fair enough....

tikitoki ::

digitalcek je izjavil:

smacker je izjavil:

Uf, če pa 2 muli na troli z IQ-jem manjšim od številke noge tako pravita, pol bo že tako.


Najlaže se je nekomu, ki nekaj napiše - posmehovati. Še posebej, če nimaš argumentov.

#000000 dam popolnoma prav!

Vsaj 20-krat mesečno se vozim z LPP in to z čistimi ušesi. Torej poslušam, če ne celo prisluškujem, tudi kaj govorijo frflje.

In moj občutek je (občutek seveda ni argument) da je vsaj 30% takih - kešpičk in takih, ki bi dale vsakemu ali mogoče marsikateremu, če bi ta dal vsakič recimo 100 evrov.

Opisana generacija pač živi tako, da ni en f.ukec nič posebnega, da je to nekaj poodobnega, kot umiti zobe.
O ljubezni razmišljajo namreč le nežne, malce naivne dekliške dušice.

Če punca razmišlja tako, potem je le stvar njenega želodca ali da vsakemu ali le izbranim in stvar njene finančne krize, ali to naredi, ali ne.

Končno to lahko naredi dvakrat, trikrat mesečno (200, 300). Mogoče celo vedno z enim in istim (diskretnost).

In potem je dokaj logično da taka, ki tako razmišlja ali počne pri 16-ih, 19-ih, podobno razmišlja tudi pri 28-ih. Avto namreč stane, nov mobilc dvakrat letno tudi.

S 600-750 evrov je te potrebe VSEKAKOR bolj težko servisirati...


Ne vem kje staknejo toliko tipov, da jim to znese? Se ti ne zdi to mal "preoptimisticno"? Nekako dvomim, da 30% moskih nameni 30% svojih mesecnih dohodnkov za take namene.

Ne vem, mogoce je sam z mano nekaj narobe, k bi se mi kej taksnega zdel pod castjo.

Brez dvoma take punce obstajajo. Sam se mi zdi, da je vecina tipa, ko je treba najti fanta, ki bo imel dovolj dohodkov in pricakujejo drugacne transferje.

tikitoki ::

Robocop1 je izjavil:

ohnowhy je izjavil:

saj hitro opaziš, če se te ogleduje, ko se pogledi srečajo in če malo zastanejo.
fajn je sicer še, če si vsaj malo komunikativen in zabaven


Kako pa veš, da si te ona ogleduje, ker si ji všeč? Morda se sprašuje "kaj bi pa ta tip rad?". Morda te ima na očeh iz varnostnih razlogov, saj norcev ne manjka. Jaz sem vedno imel čudne pomisleke, kadar sem si katero ogledoval in je ona pogledala proti meni. Če ne veš kaj njen pogled pomeni, potem ti tudi njeni pogledi nič ne pomagajo.


Good point. Obcasno se kero osebo ogledas, ker tako izstopa. Ni obvezno, da v pozitivnem smislu:). Recimo: WTF is that on her face? A so to obrvi, al se je ker faliran umetnik izzivaljla ;). Sam en folk to ne razume.

Robocop1 ::

Glede pogledovanja proti drugemu bi povedal nekaj iz lastnih izkušenj:
Nedolgo nazaj sem se z busom peljal iz službe. Na naslednji postaji vstopi neka ženska (približno mojih let) in se usede nasproti mene. Najprej ji niti nisem posvečal pozornosti, potem pa sem opazil, da pogosto pogleduje proti meni. Ampak to niso bili lepi pogledi z nasmeškom, šlo je bolj za čudaški pogled. Ker nisem vedel kako bi reagiral, sem se pretvarjal, da je sploh nisem opazil. Kasneje so se že tako nezaželjeni pogledi sprevrgli v zijanje... ženska je videla, da sem jo pogledal, vendar je kar naprej zijala vame. Da bi se izvlekel iz situacije, sem se ji malce nasmehnil, da bi videl njeno reakcijo - te pa ni bilo. Najprej sem pomislil, da je kaj na meni narobe, vendar potem bi še kdo gledal vame. Vse skupaj sem čisto odmislil in komaj čakal, da se poberem z busa.

S kakšnim namenom je zijala vame, še danes ne vem. Če sem ji slučajno bil všeč, bi lahko kaj reagirala (jaz sem ji namreč pogled vrnil in se ji nasmehnil). Kaj pa si lahko misli ženska, ki jo na vsakem vogalu pogleda kašen tip? Zato imam zaradi takšnih in drugačnih pogledov svoje mnenje... meni je lepo, če sem v družbi kakšne lepotice in z veseljem si jo ogledam, ona pa ima za sabo morda že 1000 takih pogledov in ji morda ni do spogledovanja.

Invictus ::

Unknown_001 je izjavil:


Recmo zame
1. Zgleda lušno (preveč spedenano da izgleda ko pupa s fabrke, no thenks)
2. Normalna postava, tudi kaj boljšega pride v poštev seveda - zaželjene poudarjene obline, v glavnem fit (skeletov in mišelink ne maram)
3. Razmišlja življenjsko in realno (brez nekih utopičnih idej)
4. Odrasla svojim letom (ne pa da je v glavi to še zmer neka nedorasla deklica, ki dela štalo ko nekaj ni po njeno)
5. Pa da ni zabita ko točak.
6. Delovne navade!

Good luck with that...

Danes ženske hočejo biti v vezi in samske, da bi še vedno malo hodile na randije. Pravzaprav bi rade financ ministra, ki bi financiral njihove hobije, one pa bi ga mu 1x - 2x na teden potegnile. Ampak se ne zavedajo, da je potem moškemu ceneje plačat.

Seveda so še vedno na voljo dekline, ki imajo kaj pod kapo in si celo želijo družine ter nekega pravega partnerstva. Samo kje so ;).

Ko sam gledam dečve 30+, so vse še pri ta starih, nobena si ni kupila ali vsaj najela stanovanja, še vedno živijo kot ene študentke (če seveda še niso). Kaj početi s 35+, ki še nič ni ustvarila v življenju ali vsaj kaj prihranila, pa res ne vem. Financ minister pač ne bom...

Ženska se najbolj zafrkne takrat, ko za preživetje začne razmišljati s pičko in ne z glavo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

buttplugs ::

Oh, look, we have a badass here. Ti že veš, kaj babe hočejo. Ker jih imaš toliko ... fuk ju.

digitalcek ::

tikitoki je izjavil:


Sam se mi zdi, da je vecina tipa, ko je treba najti fanta, ki bo imel dovolj dohodkov in pricakujejo drugacne transferje.


Redko kateri fantje imajo tisočaka. Nimajo namreč vsi visoko izobrazbo in niso vsi v službi na Štefanu ali so že uspešni podjetniki (ne sodite drugih po sebi)...

Če pa imajo 700, 800, pa avto, pa originalna očala, pa mobi za 700, ostane komaj za burek in vodo iz plastenke...

Sicer pa teoretiki pravijo, da sta spola enakopravna? Ti 500, jaz 500.
V soboto pa ti 25, jaz pa tudi 25...

Če pa ni tako, so (skoraj) vse keš pičke:
je treba najti fanta, ki bo imel dovolj dohodkov

nevone ::


Če pa ni tako, so (skoraj) vse keš pičke:

je treba najti fanta, ki bo imel dovolj dohodkov


To deluje kot stimulacija za fante, da so bolj uspešni.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

digitalcek ::

Robocop1 je izjavil:

...ona pa ima za sabo morda že 1000 takih pogledov in ji morda ni do spogledovanja.


Tukaj pa bom direkten, nesramen in malce žaljiv: Če ji pogledi ne pašejo, ali jo motijo, naj ostane doma.
Ali pa naj se pojavlja v javnosti samo pozimi. Če je mrzla zima in imajo vse zimske plašče...

Če gre nekdo v javnost, mora sprejeti tudi vse vrste pogledov, tudi buljenje.
Ter morebiti tudi snemanje z mobilnim telefonom s strani tretjih oseb (Prešernov trg, pa tudi širše).

Ter celo objavo posnetka na spletu. Tako pač je.
Nekdo, ki ne prenese niti pogleda, ima s seboj nemajhne težave. Naj poišče pomoč.

In dejstvo je, da te kakšna ženska pogleda tako, kot bi ji pobil celo družino. Seveda ni nobene potrebe, da se nasmeje, ni pa tudi nobene potrebe, da s pogledom kaže odpor, celo gnus do drugega, samo zato, ker jo je pogledal.

Tudi ta(ka) naj bo raje doma. Ker me s takim pogledom moti. Namreč, moti njen pogled.

Zgodovina sprememb…

digitalcek ::

stara mama je izjavil:

Ponudb je vrjetno vseeno bilo polno.
Ampak nobena ustrezala pogojem:))


So ljudje, poznam sicer samo enega, ki mi je to zaupal, ki se javi DOBESEDNO na vsak oglas,ki ga dajo ženske. Mislim na oglase tipa: prodam kopalke, celo na oglase tipa: prodam rabljeno pipo za tuš kabino...

Tu pa moram priznati, da moški težijo daleč največ v zgodovini človeštva.

Je pa spet res, da je 15 let nazaj simatičen 30-letni Dunajčan raztalal simpatičnim, mlajšim ženskam (dokumentirano s skrito kamero) okoli 3000 vizitk s tekstom: Všeč si mi. Greva seksat?
Izplen je bil nekaj manj kot 200... Sploh ni slabo.

tikitoki ::

digitalcek je izjavil:

tikitoki je izjavil:


Sam se mi zdi, da je vecina tipa, ko je treba najti fanta, ki bo imel dovolj dohodkov in pricakujejo drugacne transferje.


Redko kateri fantje imajo tisočaka. Nimajo namreč vsi visoko izobrazbo in niso vsi v službi na Štefanu ali so že uspešni podjetniki (ne sodite drugih po sebi)...

Če pa imajo 700, 800, pa avto, pa originalna očala, pa mobi za 700, ostane komaj za burek in vodo iz plastenke...

Sicer pa teoretiki pravijo, da sta spola enakopravna? Ti 500, jaz 500.
V soboto pa ti 25, jaz pa tudi 25...

Če pa ni tako, so (skoraj) vse keš pičke:
je treba najti fanta, ki bo imel dovolj dohodkov


Mah, si ti sploh prebral post? Lepo je iz konteksta nekaj citirat. Sem ze sam podvomil, da fantje imajo denar, da placujejo po 100 EUR na sex. Manjsi del zensk pa brez dvoma tako operira. To je dejstvo. Koliksen je ta del pa naj pove kaksen strokovnjak.

nevone je izjavil:


Če pa ni tako, so (skoraj) vse keš pičke:

je treba najti fanta, ki bo imel dovolj dohodkov


To deluje kot stimulacija za fante, da so bolj uspešni.

o+ nevone


zadnjic je bil clanke v katerem je navedeno, da se vedno vec moskih odloci, da se ne splaca zajebavat z zenskami. Se mi zdi, da boste tudi ve morale se malce potruditi. No, sej ni treba vsakemu biti v vezi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()
««
2 / 34
»»