» »

internetno flirtanje

internetno flirtanje

««
«
1 / 34
»»

bizgech ::

Ker sem spet samski in sem prehodno fazo dal skoz, bo treba najti kakšno deklino. Tokrat nameravam poskusiti drugačen način, in sicer bi prvi stik rad navezal preko interneta. To pa zato, ker ni direktnega stika in je vse lažje, poleg tega smo ljudje vse več na družbenih omrežjih in forumih. Zanima me, kje in kako se splača začeti. Slo tech sigurno ne pride v poštev, zaradi moških debat. Kaj priporočate? Ostaja kakšno free omrežje, kjer je veliko izbire glede ženske populacije in je namenjeno prav spoznavanju? Pošiljanje prošenj na fb se mi zdi bolj igra na srečo, zato iščem kakšne alternative, kjer imam več možnosti.
  • zaklenil: BigWhale ()

Rias Gremory ::

Ostaja kakšno free omrežje, kjer je veliko izbire glede ženske populacije in je namenjeno prav spoznavanju?

Ja, samo je na voljo samo off-line. Ima pa hudo grafiko.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

bambam20 ::

bizgech je izjavil:

To pa zato, ker ni direktnega stika in je vse lažje,


To seveda ne drži. Direktni stik je edini pravilni. Vse ostalo je metanje peska v oči. Če imaš v mislih resno vezo potem prkeo neta ni dobra izbira. ČE iščeš zgolj avaturo potem greš na kakšno klepetalnico in se bo zagotovo ujela kakšna.

vostok_1 ::

Za resno zvezo je najbolje iskat predrago oblečene, pjane dečve v poceni ljubljanskih diskičih...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Unknown_001 ::

bambam20 je izjavil:

bizgech je izjavil:

To pa zato, ker ni direktnega stika in je vse lažje,


To seveda ne drži. Direktni stik je edini pravilni. Vse ostalo je metanje peska v oči. Če imaš v mislih resno vezo potem prkeo neta ni dobra izbira. ČE iščeš zgolj avaturo potem greš na kakšno klepetalnico in se bo zagotovo ujela kakšna.


This!

Probal na lastni koži kako zgleda. En kup dopisovanja pa oh in sploh besedičenja. Smo se pol celo zmenil za srečanje, polomija. Glih tok da niti govot ni hotela z mano ampak ni blo glih hudga. Po tistem je blo pa vse oh sploh in pol so me že kolegice gnjavle "testirale" in to je blo vse skup en kurac. Pol po tistem srečanju sem gruntal kaj bo iz tega. Sej dok smo se dopisoval je šlo sam čim sem se spomnil kako se je v živo srečanje obnesl, jao bože. In ji nikakor nisem mogu dopovedat, da nismo v vez, na konc je pa tako obrnila kot da je ne maram. Isti teden sm šel s kolegi na en žur na prostem kjer sem kuj naletel na eno fejst prijetno deklino na katero se še zdaj rad spomnim :) sam kaj ko zarad razdalje ni šlo :'( .

V glavnem OP še iz osebne izkušnje ti povem da se ne spust v tole ker boš dobesedno iskal sobro zrnje med plevo :P

vostok_1 je izjavil:

Za resno zvezo je najbolje iskat predrago oblečene, pjane dečve v poceni ljubljanskih diskičih...


Vic dneva
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

buttplugs ::

Pri netflirtanju greš na kvantiteto.
Priporočam tole branje:
http://www.goodreads.com/book/show/2345...

bizgech ::

Saj nisem nikjer napisal, da bi cel protokol opravil kar preko interneta. V mislih sem imel bolj spoznavanje, nekaj na ta način: Pošlješ prošnjo ali daš kak všeček ali še boljše, če pošlješ sporočilo v katerem napišeš kar nekaj, toliko da začneš kontakt. Par dni slediš dogajanju in spremljaš kam se bo razpletlo. Po določenem času nadaljuješ v živo.

Da je po internetu lažje sem rekel zaradi določenih prednosti: iz slik lahko vidiš s čim se kdo ukvarja, vidiš skupne prijatelje, vidiš kje oseba biva. Po mojem mnenju lahko brez posebnega truda narediš selekcijo, saj so podatki na dlani (le klik stran), v živo pa moraš te podatke izvleči. Ker ljudje marsikaj objavljajo na svojih profilih, imaš ogromno količino podatkov in lažje najdeš neko skupno točko. Poleg tega internet ne pozna daljave: Če bi v živo hotel spoznati eno iz določenega kraja, bi moral usesti za volan in se odpeljat na pravo mesto.

Aston_11 ::

Daj ta čas raje za kaj pametnejšega porabi. Zunaj je sonce, poletje, pejdi lepo ven, vzemi bicikl, žogo, rolke itd. in si privošči in izkoristi prosti čas, ki ti je na voljo. Neizogibno je, da boš prej ali slej v naslednih letih tudi kakšno punco srečal brez znatnega vložka energije in obremenjevanja s tem. Pa jezika ne šparaj, pa bo. So kar občutljive na to.

Alien123 ::

Internet dating je bolj za ljudi v milijonskih mestih, kjer je življenje bolj časovno omejeno. Tukaj v sloveniji pa uporablja folk, ko jih nihče ne pogleda v živo..

Invictus ::

Greš na ona-on, plačaš za 3 mesece, če v tem času ne boš nobene kresnil, ti ni pomoči...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

stara mama ::

Koliko moških je še razmišljalo o načinu ki si ga je zamislil OP?
Skoraj vsi tule, se pravi 90%+
Od tega vsak pošlje vsaj kakim 20im ženskam ali še več, ena bo že prijela ane :)

In koliko ženskam se da ubadat s 100 sporočili v inboxu dnevno? Enim 5% mogoče, pa še to večinoma take, ki jih zunaj nihče ne pogleda, torej je realna razpoložljivost dejansko dobrih tam nekje ~1%.

Jap, razmerje je zelo nagnjeno v tvoj prid :))

(PS: še tiste ki imajo na FB dobro profilno sliko in jasno označeno da so v razmerju, se jim fila inbox)

tikitoki ::

Good luck with that. Zastojnsko omrezje, kjer imas veliko slovenk? Lahko probas www.kupid.com al (.si), ne vem pa, ce je za kej. Mislim, da smo enostavno premajhni.

Jst bi ti priporocil, da gres ven, se udezelis kaksnih aktivnosti, po moznostih kaksnih, ki se ponavljajo in so zanimive za dekleta. Ponavadi je lazje, ce jih prvo malenkost spoznas. Se kera naredi prvi korak.

Po svoej te razumem, da bi raje naredil neko selekcijo brez vsega bullshita, ki gre skupaj s tem. Sam ti lahko delas slekcijo, potem pa v realnosti ugotovis, da nima smisla.

Pa pomisli se nato, da je bilo vedno veliko vec moskih na takih straneh. Veliko strani ima fake bote, ki te mamijo in ti delajo utvare, da je vec punc. Ni glhi najboljsi teren, ce za vsako lazi 10 tipov. Da se sploh ne spuscamo v nebijanje ega punc tm, k mogoce dobijo vtis, da so bozji dar moskim.

djabi ::

Vpišeš se v kakšno kulturno ali drugačno društvo, morda postaneš prostovoljni gasilec (čeprav vse to opisano pomeni kar nekaj dela oz. prostega časa, skratka obveznosti). Naredil boš nekaj dobrega, če ne drugo, za tvojo dušo in morda boš vzporedno imel kaj sreče in spoznal kakšno dekle.

smacker ::

Brez zamere, ampak ene vas je že čas povozil vidim. OnaOn, Kupid... mogoče za 30/40+. Tinder je modern zdaj: https://play.google.com/store/apps/deta...

gusto ::

smacker je izjavil:

Brez zamere, ampak ene vas je že čas povozil vidim. OnaOn, Kupid... mogoče za 30/40+. Tinder je modern zdaj: https://play.google.com/store/apps/deta...


Ravno Tinder sem hotel linkat, si me malo prehitel. Sicer se strinjam, da je osebni stik najboljši, če pa že ravno OP sprašuje, je tale Tinder uporaben za hitro spoznat kakšno deklino. Naštimaš radij v katerem ti išče dekline, če se oba "polajkata", se lahko chataš. Smo s kolegi testiral na morju, smo spoznal neki deklin. Je pa to bolj instant varianta pomoje, za kej resnega iskat pomoje bolje drugje, ampak nikoli ne veš.:-)

stara mama ::

smacker je izjavil:

Brez zamere, ampak ene vas je že čas povozil vidim. OnaOn, Kupid... mogoče za 30/40+. Tinder je modern zdaj: https://play.google.com/store/apps/deta...

Nič ni nobenga povozu čas.
Tudi sprobano in procent uspeha tako kot povsod drugje pada pod 1%
(kako leto nazaj sploh ni bilo dosti slovenk gor)

Invictus ::

smacker je izjavil:

Brez zamere, ampak ene vas je že čas povozil vidim. OnaOn, Kupid... mogoče za 30/40+. Tinder je modern zdaj: https://play.google.com/store/apps/deta...

Za mladino mogoče.

Za nas, malo starejše, je ona-on še edino kar je uporabno. Vse ostalo je brez zveze.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

smacker ::

stara mama je izjavil:

smacker je izjavil:

Brez zamere, ampak ene vas je že čas povozil vidim. OnaOn, Kupid... mogoče za 30/40+. Tinder je modern zdaj: https://play.google.com/store/apps/deta...

Nič ni nobenga povozu čas.
Tudi sprobano in procent uspeha tako kot povsod drugje pada pod 1%
(kako leto nazaj sploh ni bilo dosti slovenk gor)

Kako leto več nazaj pa še interneta ni blo. Govorimo o danes, ne o kakem letu nazaj. Zdaj je Tinder poln slovencev in turistov oz. študentov na izmenjavi, ki so tu začasno. Je pa populacija med 18-35 let nekje gor, starejše je redko. Ma med 50M in 100M uporabnikov, meni 1% tega zadostuje >:D

neon21 ::

bizgech je izjavil:

Ker sem spet samski in sem prehodno fazo dal skoz, bo treba najti kakšno deklino. Tokrat nameravam poskusiti drugačen način, in sicer bi prvi stik rad navezal preko interneta. To pa zato, ker ni direktnega stika in je vse lažje, poleg tega smo ljudje vse več na družbenih omrežjih in forumih. Zanima me, kje in kako se splača začeti. Slo tech sigurno ne pride v poštev, zaradi moških debat. Kaj priporočate? Ostaja kakšno free omrežje, kjer je veliko izbire glede ženske populacije in je namenjeno prav spoznavanju? Pošiljanje prošenj na fb se mi zdi bolj igra na srečo, zato iščem kakšne alternative, kjer imam več možnosti.


Najbolje je , da se z družbo odpraviš ven in se tam podaš na lov. Direkten stik z žensko je najboljši stik. V živo boš takoj vedel ali je ali ni ta prava bodi si za avanturo ali resno zvezo, ker na spletu se dosti dogaja , da je vse tipi topi ko si dopisuješ potem pa ko pride do srečanja v živo pa vidiš, da je ženska čisto drug človek oz. je vse drugo kot pa tisto za kar se je predstavljala preko spleta. :) Kar korajžno lepo ven uživat in naj se lov za dekline začne hehe. :)

buttplugs ::

stara mama je izjavil:

smacker je izjavil:

Brez zamere, ampak ene vas je že čas povozil vidim. OnaOn, Kupid... mogoče za 30/40+. Tinder je modern zdaj: https://play.google.com/store/apps/deta...

Nič ni nobenga povozu čas.
Tudi sprobano in procent uspeha tako kot povsod drugje pada pod 1%
(kako leto nazaj sploh ni bilo dosti slovenk gor)

Bad troll.

buttplugs je izjavil:

Pri netflirtanju greš na kvantiteto.
Priporočam tole branje:
http://www.goodreads.com/book/show/2345...


1 procent je dovolj, da si najdeš babo. V bistvu je še tole preveč. IRL tudi ne kresneš 5 ali 10 % babnc, ki si jih videl.

PS: Seveda moraš pri netflirtanju izstopati, tako kot IRL, če hočeš kaj zapecati. Pa saj ti avtor knjige sam lepo da neke ideje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: buttplugs ()

digitalcek ::

bizgech je izjavil:

Ker sem spet samski in sem prehodno fazo dal skoz, bo treba najti kakšno deklino. Tokrat nameravam poskusiti drugačen način, in sicer bi prvi stik rad navezal preko interneta. To pa zato, ker ni direktnega stika in je vse lažje, poleg tega smo ljudje vse več na družbenih omrežjih in forumih.


Deklina je poniževalno za dekle, žensko.
Močno dvomim, da se ti bo kakšna javila na takle tekst: Iščem deklino za... Kot da bi napisal: Iščem deklo za v hlev moje kmetije...

Sicer pa je internet polje, kjer velika večina laže, blefira, taji.
Veliko več povedo srečanja v živo, povešen pogled, rdečica, živčnost, mencanje pri odgovoru na vprašanje!

Niso vsi načini spoznavanja, ki so veljali zadnjih 50 let pred internetom, slabi, in ni internet najboljši za stike. Daleč od tega!

25 let nazaj je moj znanec Josip, Zagrebčan, šel v Portorož. Znal je dobro nemško in je vprašal lastnika večje Bavaria jadrnice, če sme nanjo in če ga lahko frend, ki je bil z njim - fotografira.
Povzpel se je na jadrnico in se postavil ob ograji v pozi lastnika.

Ko je prišel v Zg, je razvil film, naredil za začetek 100 fotografij in jih, gobec kot je, delil mladim Zagrebčankam po kafičih, z njegovo tel. številko zadaj...

(Seksualni) izplen sploh ni bil slab - mi je pokazal fotografije punc, ki jih je fotografiral/položil. Nekatere so bile top...

Govorim o enem prvih, redkih, predinternetnih nategunov. Danes so to mnogi/mnoge.

In odrasel moški naj bi skoraj moral vedeti, da gredo DANES nategi tudi v obratni smeri, od žensk k moškim. S fotografijami, ukradenimi s spleta, z lažnimi identitetami, da glava peče...

Ampak, kakor hočeš.
Človekova pravica je tudi, poleg ostalega, da nateguje (goljufa) druge.
Posledice pa so seveda tudi. V frustracijah, jezi in še čem...

Nihče namreč ni rad nategnjen na suho. Razen mogoče mazohistov...

Zgodovina sprememb…

stara mama ::

buttplugs je izjavil:


1 procent je dovolj, da si najdeš babo. V bistvu je še tole preveč. IRL tudi ne kresneš 5 ali 10 % babnc, ki si jih videl.

PS: Seveda moraš pri netflirtanju izstopati, tako kot IRL, če hočeš kaj zapecati. Pa saj ti avtor knjige sam lepo da neke ideje.

1 procent je tistih, ki bi dejansko bile nahko dobre babe in na voljo. (ko prefiltriraš 99% smetja stran)
Od teh pa spet deli procente s katerimi se dejansko lahko kaj zgodi.

smacker ::

@digitalcek: deklina ma več pomenov, ni nujno žaljivo. Pomen besed se določi iz konteksta.Kdor ne razume konteksta avtorjevega sporočila, si je sam kriv da je neumen. SSKJ: http://bos.zrc-sazu.si/cgi/neva.exe?nam...
Bravo Josipe, znal je uživat, puncam ki jih je položil pa tud ni nič manjkalo. Tako je življenje, vsi radi seksamo. Eni si to priznamo, drugi se delajo nedolžne.
Sej na spletu ne rabiš vsega verjet, tam najdeš kontakt in se zmeniš za meeting. Dalje se odločaš ko se spoznaš v živo. Pri avanturi je vseeno, če je ženska miljonarka al je čistilka. Pri resni zvezi tak hitro ugotoviš če govori resnico.

          ::

Invictus je izjavil:

Za nas, malo starejše, je ona-on še edino kar je uporabno. Vse ostalo je brez zveze.


Potem pa nisi dobro informiran. Tudi tukaj se marsikaj dobi.

Glugy ::

Ne priporočam ti da spoznavaš prek interneta deklino ki jo želiš imet. Enostavno je en kup govorjenja dobita se pa svetega nikoli. Večina deklin se ne bo hotela dobit v razumnem času.
Če nimaš avta naj bo iz istega kraja al pa iz bližine. Ne bo se ti dal vsak teden eno uro v eno smer eno uro v drugo smer sam zato da jo boš obiskal.

Lažje in hitreje se je približat puncam v resničnem življenju. Edino kar morš tm pazt je da ne izpadš vsiljiv - creepy. Pač si sproščen govoriš o stvareh ki so povezane z situacijo v kateri sta oba in to je to. Pol pa počas naprej na kakšne bl široke teme postopoma.

Če se že greš internetno spoznavanje; je obvezen skype ; net kamera + mikrofon. Če punca ni pripravljena na tak pogovor; potem nima smisla.
Pa pripročam ti da si najdš punce svojih let ker imata tak več skupnega za pogovor.

Invictus ::

          je izjavil:


Potem pa nisi dobro informiran. Tudi tukaj se marsikaj dobi.

Niti ne. So boljše strani za profesionalke...

Poleg tega so v tujini cenejše...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shadeX ::

neon21 je izjavil:

Najbolje je , da se z družbo odpraviš ven in se tam podaš na lov. Direkten stik z žensko je najboljši stik. V živo boš takoj vedel ali je ali ni ta prava bodi si za avanturo ali resno zvezo, ker na spletu se dosti dogaja , da je vse tipi topi ko si dopisuješ potem pa ko pride do srečanja v živo pa vidiš, da je ženska čisto drug človek oz. je vse drugo kot pa tisto za kar se je predstavljala preko spleta. :) Kar korajžno lepo ven uživat in naj se lov za dekline začne hehe. :)


Vsak ima svojo taktiko, ampak moja je dosedaj vedno delovala le preko spleta. Vse ženske, ki sem jih imel, sem dobil preko spleta. V živo je namreč (vsaj meni), težko dobiti pravi trenutek da žensko ogovoriš. Nikoli ne veš, ali ženski "težiš" ali ne, ne veš pa tudi ali ima fanta v bližini ali ne. Npr nekaj časa nazaj, sem ogovoril prijateljico, ki sem jo srečal na partiju. Do mene je pristopil njen tip (me ne pozna) in mi pijan začel jebat mater, češ da kaj osvajam njegovo žensko.

Anyway, v zgodnjih 30. letih je na splošno žensko težje dobiti kot nekje v zgodnjih 20. letih. Namreč večina, se je že zresnila, ima otroka, so poročeni, itd. Tiste, ki pa vse od naštetega niso, je pa z njimi nekaj narobe, ali pa preprosto nočejo met tipa (izkušnje kolegov).

To da je potrebno dosti govorjenja, verjetno ne ravno drži. Vsaj po mojih izkušnjah. Jaz sem moji samo smejkota pod njeno sliko dal, pa je bilo dovolj da je pri njej vzbudilo zanimanje (mogoče sem imel kanček sreče). Čez 2. dni sva se dobila in spoznala, v roku 4. dni pa začela dejansko hodit, čeprav se sploh nisva (dobro) poznala. Ta zveza drži že dobrih 9. let, torej od mojega 17-18 leta :).

Je pa res, da sva že na začetku oba začutila da je to-to. Sicer pa nikoli ne veš kaj se zgodi :I

digitalcek ::

smacker je izjavil:

Sej na spletu ne rabiš vsega verjet, tam najdeš kontakt in se zmeniš za meeting.


Zguba časa.
Če to počneš 15 let, je to kakšen teden ali deset dni izgubljenega lajfa.

Tako, kot če greš z 12-imi na net in ko pri 60-ih potegneš črto (4 ure dnevno net + sms-i), si na spletu pokuril, če mi je digitron dobro izračunal, skoraj 7 let. Manjka smajli, ki tolče z glavo ob zid!

Človekove pravice, da dela do smrti bedarije.press....

111111111111 ::

Če leta niso ovira: http://med.over.net/forum5/viewtopic.ph...
Če vera ni ovira: https://www.iskreni.net/forumi/loceno-z...

Skratka samskih je dovolj in so zelo zagrete, malo bodi prijazen in ji ne takoj povedat, da bi jo rad samo kresnil. :D

Drugače pa statistično gledano imaš največje šanse, da narediš en velik žur in poprosiš prijatelje naj povabijo čim več samskih v redu deklin in ni vrag da se kaka najde. :)

EDIT: No pa še eno ponudbo sem našel: http://med.over.net/forum5/viewtopic.ph...

Zgodovina sprememb…

bizgech ::

Drugače vem, da je najboljši osebni stik, saj se je tako začela tudi moja pretekla veza. Po dolgih letih veze, pa sem že malo pozabil nekatere "tehnike" in niti nisem več toliko samozavesten, kot sem bil včasih. Zdaj se vse vrti okoli posla, kjer preživim večino dneva - tako je, ko enkrat minejo študentska leta. Poleg tega zdaj na splošno spoznam precej manj ljudi, kot sem jih na primer pred 10 leti. Pri mojih letih so ljudje že ustaljeni, tako da ni več kaj čakat.

digitalcek ::

smacker je izjavil:


Sej na spletu ne rabiš vsega verjet, tam najdeš kontakt in se zmeniš za meeting. Dalje se odločaš ko se spoznaš v živo. Pri avanturi je vseeno, če je ženska miljonarka al je čistilka. Pri resni zvezi tak hitro ugotoviš če govori resnico.


To sicer drži,vendar le v manjši meri.

Nam starejšim je recimo nesprejemljivo že to (sem se pogovarjal z vsaj 15-imi), da sploh obstaja možnost natega.

In ko je pred leti nekdo v podobni temi pametoval, da v eni munuti ugotoviš, če je na drugi strani gej, so trije takoj pošteno napisali, da jih je nek moški (ali 60-letna teta) vozil 14 dni, preden so ugotovili, da jih vozi.

Jaz bi bil globoko užaljen, zato iščem drugačen načine... Ne gre samo za izgubo časa, gre za resnost, nenazadnje iskrenost, kar ne pomeni, da nalepiš emšo in davčno številko, ampak pomeni, da NE nateguješ.

To, da me bo vozil 17-letni sralec, pa ni moj namen niti želja.

Komu pa je? Tistemu z preveč časa na socialni pomoči? Verjetno...
In likom, ki so zreli za psihiatrično obdelavo!

smacker ::

Tinder profil je navadno povezan s FB, Instagram,... Ko vidiš račun s slikami in 200+ prijatelji, veš da je na tisti strani ženska. Njen poklic in zgodovina pa nista pomembna, vsaj jaz se raje posvečam sedanjosti in prihodnosti. 14dni ne tipkaš z nikomer, ker se nima smisla preko spleta spoznavat, navadno se v pol ure dogovoriš za srečanje (ni nujno zmenek, lahko je srečanje zvečer v kakem lokalu, s kolegi in kolegicami). Karakterne lastnosti ugotavljaš v živo, ker preko spleta jih ne moreš in dobiš samo neke lažna pričakovanja.

opeter ::

digitalcek je izjavil:

Tako, kot če greš z 12-imi na net in ko pri 60-ih potegneš črto (4 ure dnevno net + sms-i), si na spletu pokuril, če mi je digitron dobro izračunal, skoraj 7 let. Manjka smajli, ki tolče z glavo ob zid!

Človekove pravice, da dela do smrti bedarije.press....


Kaj je pol bolje? Alkohol, droge ..?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

smacker ::

Digitalcek trolla tu malo. Pridiga o zapravljanju časa, obenem pa na forumu bere temo o internetnem flirtanju, ki ga kot kaže sploh ne zanima :))

stara mama ::

shadeX je izjavil:


Anyway, v zgodnjih 30. letih je na splošno žensko težje dobiti kot nekje v zgodnjih 20. letih. Namreč večina, se je že zresnila, ima otroka, so poročeni, itd. Tiste, ki pa vse od naštetega niso, je pa z njimi nekaj narobe, ali pa preprosto nočejo met tipa (izkušnje kolegov).

Misliš?
Jaz sem pa drugega mnenja, in to je da se pri dvajsetih še ženske preveč zajebavajo ker mislijo da so vredne princa na belem konju. Pri 30-ih pa počasi vidijo realnost, pogledajo na svojo biološko uro in naenkrat nastane panika.
So razmerja, ko je ženska bila z nekom 5,6 let in še več, nato pa si najde naslednjega in se v letu ali dveh poroči in naredi froca. Imam dva kolega taka primera.

Invictus ::

Če si malo prasca, z lahkoto dobiš 2-3 33-38 letnice brez otrok in jih malo vlečeš za nos.

Pol pa že vidiš kaj se obnese... Na koncu tako ali tako izbereš mlajšo ali tisto z večjimi joški ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

stara mama ::

shadeX je izjavil:

Npr nekaj časa nazaj, sem ogovoril prijateljico, ki sem jo srečal na partiju. Do mene je pristopil njen tip (me ne pozna) in mi pijan začel jebat mater, češ da kaj osvajam njegovo žensko.

Sicer če naletiš na pravega psihota zna bit problem, ampak vedi da v taki zvezi (ljubosumje pa to) zadeve ne štimajo najbolj in je malo verjetnosti da se bo obdržala. S tem ti je samo lepo pokazal, kako zjebano razmerje ima ;)

Če že misli it, potem naj gre, če pa kljub mnogim skušnjavam ne bo šla, pa veš da je to to!

shadeX ::

So razmerja, ko je ženska bila z nekom 5,6 let in še več, nato pa si najde naslednjega in se v letu ali dveh poroči in naredi froca. Imam dva kolega taka primera.


Jp, to je tudi res. Ampak mlado še vedno lažje dobiš kot starejšo :). Je pa potem res loterija, ali se bo zveza obdržala ali ne. Se strinjam 100%.

neon21 ::

Je pa glede starejših tak večina nad 35+ že počasi išče moškega s katerim se bo ustalila saj se navsezadnje zaveda, da ni več mlada in da je že čas bodisi, da si ustvari resno zvezo in tudi družino. Ne govorim za vse ampak je večina starejših žensk v tej fazi. Vmes že iščejo kakšen sex ampak, če bo ženska začutila, da si morda le ti tisti ta pravi zna resno zagrist v to zvezo, čeprav mogoče ti iščeš samo avanturo ali spoznaš, da si enostavno s to žensko ne predstavljaš resne zveze. Je že dosti tudi mlajših žensk bilo zavedenih na ta način.

Najbolje je pa da avtor te teme poskusi sam saj se boš navsezadnje veliko naučil iz svojih napak ali "zgrešenih" osvajalskih metod. In to ti bo dalo samo še določen plus pri naslednji ženski katera ti bo padla v oko, da določenih stvari ne delaš oz. si se naučil kako se pravilno stvari streže. :)

Unknown_001 ::

neon21 je izjavil:


Najbolje je pa da avtor te teme poskusi sam saj se boš navsezadnje veliko naučil iz svojih napak ali "zgrešenih" osvajalskih metod. In to ti bo dalo samo še določen plus pri naslednji ženski katera ti bo padla v oko, da določenih stvari ne delaš oz. si se naučil kako se pravilno stvari streže. :)


True, če že ne drugega so nasveti za osvajanje dobri za to da se naučiš česa se NE DELA.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

digitalcek ::

opeter je izjavil:

digitalcek je izjavil:

Tako, kot če greš z 12-imi na net in ko pri 60-ih potegneš črto (4 ure dnevno net + sms-i), si na spletu pokuril, če mi je digitron dobro izračunal, skoraj 7 let. Manjka smajli, ki tolče z glavo ob zid!
Človekove pravice, da dela do smrti bedarije.press....


Kaj je pol bolje? Alkohol, droge ..?


Ne vem, zakaj je treba postaviti stvari tako izključujoče?

Jih je kar nekaj, predvsem punc, ki so na spletu minimalno, ker so ugotovile, da je nekajurno surfanje dnevno popolna izguba časa, hodijo tudi, ali predvsem v knjižnico, ko pridejo ven pod pazduho 10-15 knjig, so "poduhovljene", nekatere minimalistke (trije pari čevljev, ne 45), v lokale in na žure ne hodijo, da jim ne ne bi nekdo kaj nalil, DROGO in DROGERAŠE pa sovražijo...

Živijo bedno? Ker ne žurajo? Ker se ne zadevajo? Ker ne lovijo pokemonov?
Ker ne delajo selfijev? Ker nimajo Fb profila? Ker ne marajo Fb, lajkov in sledilcev?

So primitivne? Ali pa so mogoče dve klasi nad pičkoletami, ki znajo malo angleško (ne preveč) in celo uspejo; si moreš misliti; same postaviti svojo Fb stran?
V pričakovanju tisočev sledilcev z jezikom do pasu, ki bi jih, oprostite izrazu, nategnili in odšli...

Življenje v Sloveniji še zdaleč ni življenje v Ljubljani med Aškerčevo in Figovcem, ter Prešercem...

crazyLIKEme ::

Moja izkušnja:

Badoo - fukfehtarji, vsaj tipi. Za ženske ne bi vedela. Precej porazna izkušnja. Obvezna uporaba kondoma, če je to namen.

OkCupid - na njem je sicer manj Slovencev, ne vem koliko je žensk gorih, tipov pa tko tko. Odvisno koliko si naštimaš območje okoli svojega kraja. Definitivno bolj resno občinstvo, sem dobila 2 fajn frenda in celo fanta.

Ostalih nisem probavala.
http://crazyl1keme.deviantart.com/

vostok_1 ::

Jz poznam folk, ki je imel precej uspeha na OnaOn (i'm not payed by them). Predvsem zato ker je pač dosti slovencev gor, na ostalih pa precej mešane zadeve.

ST bi moral met svoj dejting portal damn it.

"M išče Ž
Dobre joške in rit.
Obvezno poznavanje Linuxa.
Udeležena vsaj enkrat v debati med Jypetom, dice7, morbotom in PrihajaNodi-jem
Sprejemam ponudbe na PM
"
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

#000000 ::

do zdej, ampak najmlajši event na to temo je star preko 10 let, je rekla mal me je več čez boke, okay, na konc deebela k slon, če je rekla da je suha, je bla skor za na infuzijo, tko da je enako na obeh straneh, lažejo oboji, ona se čoha poi frači, moški si ga mečejo, a vidli se nebi najraj nikol ker pol ves ČAR oz napetost v MOMENTU izgine PUFF, to je Internet dating.

Okay mogoče dons prek FB je malo boljš, ker dejansko dobiš lahko dokaj pravo predstavo kako izgleda point of interes, ampak tud tukaj je tko tko.

Najboljš je OFFLINE meeting in maš v sekundi rešeno :)

btw srečno poročen, ok žena srečna jest OŽENJEN LOL

Blop ::

vostok_1 je izjavil:

ST bi moral met svoj dejting portal damn it."


Eh, bla na pijači s parimi iz slo-techa. Vsi neki povsem drugega v rl kot na forumu in vsem sem do konca večera služila bol kot psihiater za njihove osebne in druge probleme. Saj ne rečem, lepo da so ljudje okoli mene tako sproščeni, pa vendar...
Na koncu sem se odočila za kolega, s katerim sva kar nekaj časa usklajevala svoja mnenja in sem ga pred tem nekaj krat zavrnila.

Če bi morala še enkrat izbirat, bi pomoje dala kak pogoj IQ nad 110 ali vsaj malo splošne razgledanosti ali strokovnjak na kakem področju in mal višji EQ k drgač se tak nimaš s človekom kaj menit. Oz. za debate o drugih ljudeh in osebnih problemih je že tak preveč ljudi okol mene.

Pomoje bi blo bol produktivno, če bi naredil kako dating stran kjer bi se ljudje še mal po "pameti" lahko poparčkal. Eni bol na to padajo kot na retuširane profilne fotke in "popolne postave". Čeprav, moški ste še vedno bol vizualna bitja.. nevem no. Probi, pa boš videl kako se bo obneslo :)

#000000 ::

hahaaha

ma kaj boš naprintala IQ test in ga dala naj ga kandidat izpolni ?

In ja oky ga nardi z 123 in zgleda mal smotan za tvoje pojme ? kaj sledi plastična pri Glimčiću ??

bah to se najbolje odkrije sčasoma, kolega mi je reku, drig ženi se sa bilokojom, ako ne uspije, opet češ nać drugu kandidatku, mogoče celo eno od njenih kolegic :)

Blop ::

Vmes je ALI !

#000000 ::

veš kako gre LEPA al GLUPA ko točak, al duva ko kurva, če maš še keš da to finančno zmoreš, so rezultat zelo lepi in srečni otroci :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

smacker ::

#000000 je izjavil:

veš kako gre LEPA al GLUPA ko točak, al duva ko kurva, če maš še keš da to finančno zmoreš, so rezultat zelo lepi in srečni otroci :)

Drži se svoje žene. Druga te ne bo mela s takim obnašanjem ;)

Blop ::

#000000 je izjavil:

veš kako gre LEPA al GLUPA ko točak, al duva ko kurva, če maš še keš da to finančno zmoreš, so rezultat zelo lepi in srečni otroci :)

In, strimimo k temu, da je produkt "najbolši". Torej, idealno! Tako kot bo tvoje življenje z njo :)
««
«
1 / 34
»»