» »

Izkušnje s Huawei P8

Izkušnje s Huawei P8

kosarkar ::

Razmišljam o nakupu telefona Huawei P8. Zanima me kako ste zadovoljni z njim? Lp,

Kebo ::

Lahko, da je Huawei kej popravil svoj odnos do softwera ampak punca je imela na p6 stalno neke probleme, zelo veliko bugov v softweru. Telefon je prišel na 4.2.2 pa ni videl nobenega OTA updejta. Lahko si sam dal na 4.4.2 na neko kitajsko verzijo ampak je bilo spet veliko bugov. Če bi ta telefon prodajali pod 300 € bi bil dober deal ampak skoraj 400 € pa jaz nebi dajal za kitajca, bi raje vzel nexus 5x za ta denar, ampak to je moje mnenje.

Tomas 33 ::

Dober telefon; dobra izdelava, dobra kamera, manj bloatware-a kot kakšen Samsung.
Nekih bugov ni opazit, da so očitno to poštimal.
Imam 16GB model + 64GB microSD, pa je povsem zadosti.

Z ostalimi flagship modeli ima mogoče kak senzor manj (za pri športu), je pa P/P toliko boljši.

zitrus ::

Imel P6 - nobenih problemov, zelo zadovoljen.
Imam P8 - prav tako zelo zadovoljen z njim.

locke ::

sicer nimam P8, temveč Honor 7, ki je precej podoben model (le 100 EUR cenejši). telefon je odličen, baterija lahko zdrži tudi 4 dni.

kosarkar ::

Edino kar mi je padlo v oči in me moti je SAR vrednost pri P8 ki pa je nekoliko visoka. Sicer ne presega mejne vrednosti ampak je pa zelo blizu. Drugače pa sem slišal kar nekaj pohval na njegov račun. Lp,

R1710 ::

Opažam, da obposteljna fluo sijalka poleg telefona malenkost sveti ponoči, ampak se drugače dobro počutim.

Dober telefon, odlična izdelava, solidna baterija, OK softwer, za znoret grd skin (teme).

;-) ::

imam p8 in p8lite, zakon telefončka, v delovanju ne opazim razlike v hitrosti, zato bom lite obdrzal zaradi velikosti, ker mi bolj paše v roko. če ima kdo namen kupit in ga karkoli zanima lahko vpraša


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HUAWEI P9

Oddelek: Mobilne tehnologije
4410920 (3165) AnjaNja
»

Kako zanesljivi so kitajski telefoni v resnici?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4410001 (7877) mrbanana
»

Tu je Huawei Mate 9 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10025354 (19208) ivan01

Več podobnih tem