» »

Vrnitev socialne pomoči

Vrnitev socialne pomoči

1
2
»

90anze ::

Živjo.

Zanima me ali ob vrnitvi zneska dobiš kakšno potrdilo. Kajti danes sem csd nesel potrdilo da sem nakazal znesek in mi je rekla da je sedaj moje stanje urejeno in mi je pokazala na računalniku dejansko da je stanje 0€ in nisem nič več dolžan. ko pa sem želel da mi izda odločbo da imam neko dokazilo da nisem nič več dolžan pa je rekla da ni potrebe saj je stanje 0 in me ne bodo več " terjali". dobil sem le potrdilo da sem prinesel vlogo o nakazilu denarja.

shadeX ::

Ne rabiš potrdila. V vsakem primeru, tudi če bi te terjali za nazaj, lahko pogledaš in predložiš bančne izpiske, ki prikazujejo znesek plačila in komu je bil denar nakazan.

Invictus ::

Spodobilo bi se, da izdajo pravno veljavno odločbo, da jim nisi nič dolžan. Ravno tako kot dobiš odločbo o dolgu.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

[D]emon ::

Ima potrdilo v obliki zgodovine transakcij na bancnem racunu.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Invictus ::

[D]emon je izjavil:

Ima potrdilo v obliki zgodovine transakcij na bancnem racunu.

To ni isto. Lahko da bi se zmotil pri sklicu, pa dokazuj da si nakazal. ali pa nek glup referent na CSD reče, da niso dobili nakazila, ker se je sistemu zblodilo, ali pa nekdo ni neke vrednosti nekam napisal.

Preveč kolobocij, ko dokazuješ nekaj za par let nazaj. Če imaš odločbo, jim samo to pomoliš pod nos.

Tudi banka ti da potrdilo, da si odplačal kredit.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

90anze ::

skrbi me to da se nebo čez pol leta nekdo na csd spomnil da sem bil dolžan še dodatnih x evro in me ne bo nihče obvestil. Na dom pa bom pa dobil rubežnike da sem enkrat pred ne vem kolk časa bil dolžan 100€ + obresti. Tako se je zgodilo lansko leto zaključil sem fax, po faxu sem ugotovil da ravno službe ne dobiš takoj, na csd- ju mu je rekla da mi pripada denarna pomoč jaz sem izpolnil vlogo, očitno nihče ni nič preveril. čez pol leta pa dobim obvestilo da nisem bil upravičen do pomoči in jo moram vrniti v 60 dneh drugače bodo obresti.

St235 ::

Invictus je izjavil:

Spodobilo bi se, da izdajo pravno veljavno odločbo, da jim nisi nič dolžan. Ravno tako kot dobiš odločbo o dolgu.


najboljše, da kar od vseh subjektov javnega, ma kaj javnega tudi zasebnega prava zahtevam, da mi izdajo potrdilo, da nisem nič dolžan.

Pismo, imaš odločbo na kateri piše koliko moraš plačat in imaš potrdilo da si plačal. Kaj še rabiš? A v trgovini tudi zahtevaš poleg računa še potrdilo o plačilu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

90anze ::

Ne rabim odločbe. Rabim samo A4 format v enem stavku napisano, da nisem nič dolžan podpis in žig. to je vse. Kar sem pa dobil je listek z mojim imenom in priimkom in da sem vdal vlogo. brez datuma, podpisa in žiga. In ne vem če je to prav verodostojno

Invictus ::

St235 je izjavil:

Invictus je izjavil:

Spodobilo bi se, da izdajo pravno veljavno odločbo, da jim nisi nič dolžan. Ravno tako kot dobiš odločbo o dolgu.


najboljše, da kar od vseh subjektov javnega, ma kaj javnega tudi zasebnega prava zahtevam, da mi izdajo potrdilo, da nisem nič dolžan.

Pismo, imaš odločbo na kateri piše koliko moraš plačat in imaš potrdilo da si plačal. Kaj še rabiš? A v trgovini tudi zahtevaš poleg računa še potrdilo o plačilu?

Potrdilo da je upnik prejel plačilo. Ker potem ni nobenih dvomov o tem ali je dolg poplačan ali ne. Ker mora v primeru kakih kolobocij upnik dokazovati, da si mu še dolžan, ne pa dolžnik.

Kaj pa tebi ni jasno?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

r3dkv1c4 ::

Danes je Kopač-Mrakova za Val202 razlagala, da se bodo s 1.2. ukinjali zaznaki in vračila....malo se pozanimajte na to temo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Alien123 ::

Štipendije tuji?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Socialna pomoč-sporazumna odpoved (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9320409 (14551) tikitoki
»

Zaposlitev v tujini in denarna socialna pomoč v Sloveniji

Oddelek: Loža
162674 (2118) Bud_Bundy
»

Odpoved in socialna pomoč

Oddelek: Loža
4818539 (16207) St235

Več podobnih tem