» »

Westworld (Tv serija 2016- )

Westworld (Tv serija 2016- )

««
7 / 21
»»

knesz ::

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

          je izjavil:

Moja teorija: MiB = Williamov prijatelj, se ne spomnim imena.


Logan. Možno, da je res on MIB.


Mogoče bi obstajala šansa, če ne bi še videli zadnje epizode, kjer je ed pobil VSE.

Po drugi strani pa nekako nima nekih velikih simpatij do Dolores zaradi zadnjih dogodkov (napad z nožem), kar bi lahko pojasnilo izživljanje MiB nad njo, pa če se ne motim, naj bi bil tudi v zunanjem svetu nek hud poslovnež, kar lahko malo pojasni njega v upravnem odboru WW...

Tomas 33 ::

Logan ima rjave oči, Billy pa modre, kot MiB.

Qcube ::

Dokazov da je William MiB je zaenkrat preveč da ne bi bilo res. Recimo 99% proti 1%. Bomo videli v zadnjem delu ki naj bi bil dolg 90 minut.

Matej_K ::

Samo še en del do konca?
... .. .

Phantomeye ::

knesz je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

          je izjavil:

Moja teorija: MiB = Williamov prijatelj, se ne spomnim imena.


Logan. Možno, da je res on MIB.


Mogoče bi obstajala šansa, če ne bi še videli zadnje epizode, kjer je ed pobil VSE.

Po drugi strani pa nekako nima nekih velikih simpatij do Dolores zaradi zadnjih dogodkov (napad z nožem), kar bi lahko pojasnilo izživljanje MiB nad njo, pa če se ne motim, naj bi bil tudi v zunanjem svetu nek hud poslovnež, kar lahko malo pojasni njega v upravnem odboru WW...


True, samo v prvem delu je reku "I've been coming here for 30 years and you still can't remember me". Neki v tem smislu, to pojasni jezo. Mogoče.

oo7 ::

Matej_K je izjavil:

Samo še en del do konca?


Res je.

Navijam za Forda :)

Nikec3 ::

True, samo v prvem delu je reku "I've been coming here for 30 years and you still can't remember me". Neki v tem smislu, to pojasni jezo. Mogoče.

Logan ni MIB, William je. Paše lepo v preobrazbo "ala two face" v Batmanu. Da bo serija imela nek čustven naboj je veliko bolje, če prikažeš preobrazbo nekega lika, kot da bi celo sezono razvijal en lik in potem v akcijo poslal drugega.

V zadnji epizodi mora priti do nekega westworldovskega "romeo in julija momenta", da bo William začel prezirati Dolores, odšel domov k Loganovi sestri in se z njo poročil.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Phantomeye ::

Nikec3 je izjavil:

True, samo v prvem delu je reku "I've been coming here for 30 years and you still can't remember me". Neki v tem smislu, to pojasni jezo. Mogoče.

Logan ni MIB, William je. Paše lepo v preobrazbo "ala two face" v Batmanu. Da bo serija imela nek čustven naboj je veliko bolje, če prikažeš preobrazbo nekega lika, kot da bi celo sezono razvijal en lik in potem v akcijo poslal drugega.

V zadnji epizodi mora priti do nekega westworldovskega "romeo in julija momenta", da bo William začel prezirati Dolores, odšel domov k Loganovi sestri in se z njo poročil.


Ja, saj jaz sem prepričan v to, da je Willam MIB, samo pravim, da bi bilo teoretično možno, da bi bil lahko Logan. Dokler niso predvajali zadnje epizode, kjer se je Williamu odpelo. oz. je izgubil stik z realnostjo.

mislim, še citiral sem MIB-a, kaj je rekel v prvem delu, da se navezuje na delores oz Williama. Ker to be fair, Loganu je WW igra. Tako, da njemu delores pomeni skoraj toliko kot random host v parku (no razen tega, da ga je porezala, samo to je pa daleč od tega, da bi šlo za dober motiv, da bi bil obseden z njo).

Mene zanima what's the deal z ono sliko. Sure, 'fotru' od delores se je zmešalo, ampak zakaj je tista slika tam.

Zgodovina sprememb…

Nikec3 ::

Mene zanima what's the deal z ono sliko. Sure, 'fotru' od delores se je zmešalo, ampak zakaj je tista slika tam.

Po mojem to ni pomemben plot material. MIB jo je pustil/spustil. Ne vemo pa kdaj. Itak je rekel, da je prihajal v park dalj časa. Možno pa tudi da bomo videli, kje jo je izgubi. Ampak bistvo je, da je to še en hint na teorijo dveh časovnic.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Nikec3 ::

Še to, predelave kultnih rock pesmi so mi res všeč. Tega kar ne morem nehat poslušat :)

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Cruz ::

Glasba je res super. Nisem mogel verjeti, da je v enem delu bila priredba Black Hole Sun. Sem moral it preverit.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

bluefish ::

Jaz si pa tole pogosto vrtim:

Qcube ::

V teoriji bi lahko bil Logan ali kdorkoli MiB, če bi to razložili s tem da lahko spremenijo spomin da host vidi neko drugo osebo kot izgleda v resnici. Enako kot Bernard ki ni mogel videt vrat samo obratno.

Izi ::

OMG, kakšen del :))
Teddy in Dolores. WTF? Nisem pričakoval. Dolores je ubila Arnolda, Teddy pa poklal celotno mesto civilistov :O
Morda je Teddy v resnici Wyatt. PO moje je Arnold imel pri tem pokolu prste vmes in "hacknil" Teddya, da je podivjal...

Glede Escalanteja je še vedno precej skrivnosti. Vemo samo:
- da se je okoli 34 let nazaj tam zgodil masaker, ko je Teddy divje poklal prav vse kar se je premikalo.
- da je bilo mesto 30 let nazaj že nekaj časa zasuto.
- da je danes spet odkopano in v celoti obnovljeno.
Ostalo so ugibanja.

William je skoraj gotovo Man in Black. Vseeno pa ne gre pričakovati preobrazbe kaj kmalu.
MiB se je v trenutni različici pojavil v parku šele eno leto nazaj po sumljivi smrti svoje žene. Vemo še da je član Delosa, ampak ne koliko časa.
Od Williama do MiB imamo celih 29 let luknjo, ko ne vemo kaj se je dogajalo z njim. Vsekakor bo William odšel domov in se poročil z Loganovo sestro. O tem ni dvoma, ker se je realno gledano to zgodilo že 30 let nazaj.
In v naslednjih 29 letih dokler mu ne umre žena, ne bo prav veliko visel v parku, ker mora najprej še obogateti :D
William si trenutno niti v sanjah ne more privoščiti $40.000 na dan kolikor stane bivanje v parku. Tale prvi obisk mu financira Logan. Menim, da se bo William ravno zato poročil z Loganovo sestro, da se bo dokopal do denarja. Drugače lahko pozabi na park.

Sarkozy ::

a se ne noben ne sekira
ker bo druga sezona šele čez
2 leti ! 8-O
Ils sont fous ces Slovenes!

Izi ::

Hja, če si na smrt bolan in doktorji pričakujejo, da ne boš dočakal več kot 2 leti, potem se imaš za kaj sekirati ;)

oo7 ::

Sarkozy je izjavil:

a se ne noben ne sekira
ker bo druga sezona šele čez
2 leti ! 8-O


Ja bo kar dolga za čakati ampak če bo takoj Januarja 2018 potem ni taka kriza :)

bluefish ::

Ni panike. Raje 2 leti čakanja na kvalitetno serijo oziroma nadaljevanje le te kot pa vsakoletno štancanje dreka.

Izi ::

Sploh ne vem od kje te govorice.
HBO je 14. novembra uradno potrdil 2. sezono. Zraven so napisali, da se bo druga sezona najverjetneje začela proti koncu leta 2017 (to je ob istem času kot letos), morda pa v začetku leta 2018, če se bo kaj zataknilo pri produkciji.

Torej 2. sezona se bo najverjetneje začela oktobra 2017 kot je to običajno, razen če se ne bo kaj zataknilo.
Pa še rekli so, da zaenkrat predvidevajo 7 sezon, ampak to je seveda neuradno oziroma bo odvisno od gledanosti.

Nikec3 ::

PO moje je Arnold imel pri tem pokolu prste vmes in "hacknil" Teddya, da je podivjal...

Ali pa je Dolores znorela, dobila backdoor key podobno kot Maeve in imela pod kontrolo Teddyja. Navsezadnje sta Dolores in Teddy karakterja, ki pašeta skupaj. Čeprav, zdaj ko pomislim je logično tudi, da je hotel Arnold uničiti park (kot je omenila Dolores) na ta način, da je Teddyja sprogramiral v pokol, stvari so šle narobe, oziroma Dolores to ni bilo všeč in je ubila Arnolda.

Vemo še da je član Delosa, ampak ne koliko časa.

Mislim da od začetka, ker je omenjeno da je MIB finančno precej podpiral park v času po najhujši krizi (verjetno masakru).

William si trenutno niti v sanjah ne more privoščiti $40.000 na dan kolikor stane bivanje v parku. Tale prvi obisk mu financira Logan. Menim, da se bo William ravno zato poročil z Loganovo sestro, da se bo dokopal do denarja. Drugače lahko pozabi na park.

Jaz sem bolj romantičen tip zato menim, da se bo zgodilo nekaj da bo William izgubil vero v to, da so roboti dejansko lahko "kot ljudje". Mislim da bo nekaj pri tem imela Dolores, s katero se bosta "skregala". William se bo z Loganovo sestro poročil iz čiste resignacije: "Imel sem narobe, park je zgolj fikcija, Dolores ni resnična -> grem nazaj v resnično življenje in nadaljujem tam kjer sem ostal.

Ponoven zagon in vero v to, da mogoče le je nekaj več pri robotih je dobil ko je videl Maeve kako se je borila za življenje svoje hčerke in s tem tudi "maze". Ironično, iskal je če sam kaj čuti, ugotovil pa da roboti čutijo. Kar poetično. :|
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

jest10 ::

Nikec3 je izjavil:

jest10 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:


Mislim da je ta MIB v cerkvi kar sedanjost.

Se pravi, da je kader pred tem(ko bingla na špagi) leto nazaj?

Ja, to je možno, ni pa nujno. Nikjer ne piše, da bi Man in Black rabil eno leto, da bi prišel do Cerkve.

Ma v parih dneh mu ne bodo izginile poškodbe na faci

Nikec3 ::

jest10 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

jest10 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:


Mislim da je ta MIB v cerkvi kar sedanjost.

Se pravi, da je kader pred tem(ko bingla na špagi) leto nazaj?

Ja, to je možno, ni pa nujno. Nikjer ne piše, da bi Man in Black rabil eno leto, da bi prišel do Cerkve.

Ma v parih dneh mu ne bodo izginile poškodbe na faci

Če je scena v Cerkvi med Dolores in MIB res eno leto v preteklosti, potem imamo resno težavo kam umestiti scene kjer je "present" Dolores prisotna v pogovorih Stubbsa o tem, da obstaja možnost da je odšla iz svojega "loopa" in med sceno kjer temnopolta članica uprave pove MIB-ju, da je Terresa mrtva. Pravtako vidim težavo v sceni kjer Stubbs pove, da je Dolores šla iz svoje zanke in da jo mogoče spremlja gosta. V posnetkih smo videli, da je "present" Dolores šla sama na vlak in prišla sama v Cerkev. Meeeh, glava me boli.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

leiito ::

Narejeno vrhunsko, ampak se bojim, da z multiple timelinijami zapletajo zgodbo v enosmernico konfuzije a la Lost, ker da moraš knjige brat pa podcaste poslušat zraven, da povsem razumeš zgodbo, mal velik je za od gledalca zahtevat. Pa zelo počasi se mi zdi, da bo šlo tole, whitewalker tempo, majo že 7 al kok sezon vnaprej splaniranih, v zadnji epizodi 7. sezone se razkrije maze, leta 2024.

Nikec3 ::

leiito je izjavil:

Narejeno vrhunsko, ampak se bojim, da z multiple timelinijami zapletajo zgodbo v enosmernico konfuzije a la Lost, ker da moraš knjige brat pa podcaste poslušat zraven, da povsem razumeš zgodbo, mal velik je za od gledalca zahtevat. Pa zelo počasi se mi zdi, da bo šlo tole, whitewalker tempo, majo že 7 al kok sezon vnaprej splaniranih, v zadnji epizodi 7. sezone se razkrije maze, leta 2024.

Jaz sem prepričan, da bo prva sezona kot celota dobro stala skupaj. Serija je pa narejena tako, da je mišljeno da si jo marsikdo večkrat pogleda. Danes v času storitev "on demand" si serije lahko to privoščijo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

jest10 ::

Nikec3 je izjavil:


Če je scena v Cerkvi med Dolores in MIB res eno leto v preteklosti,

Ena scena je v "današnjem času", ena pa v preteklosti. Samo katera?>:D
V cerkvi ima MIB obrito faco brez poškodb. Na špagi pa je kar lepo zdelan.

Nikec3 ::

jest10 je izjavil:

Nikec3 je izjavil:


Če je scena v Cerkvi med Dolores in MIB res eno leto v preteklosti,

Ena scena je v "današnjem času", ena pa v preteklosti. Samo katera?>:D
V cerkvi ima MIB obrito faco brez poškodb. Na špagi pa je kar lepo zdelan.

V primeru, da obratno, torej da je scena na špagi najprej, pa to pomeni da imamo pri MIB 3 timeline. Eno leto nazaj in eno leto naprej. To se mi zdi malo verjetno. Scena na špagi se namreč dogaja v sedanjosti, oziroma v tem času ko Bernard ubije Terreso, temnopolta članica uprave pride v WW,...

Imam sicer eno idejo zakaj bi Dolores lahko pustili, da sama vandra naokrog. "Maze" ponovno dobi pomen v Fordovi novi zgodbi, tako da hostom pusti, da gredo iz loopa in pridejo v cerkev, kar jih pripelje v next level. Ta maze je lahko v Fordovi ideji filter, kjer se loči "zrnje od plevela". Precej podobna ideja kot Arnoldova s to razliko, da je Arnold želel hoste, ki pridejo do samozavedanja osvoboditi (ali pač?).

Tako da jaz mislim, da bomo v naslednji epizodi ugotovili čemu služi maze in da bo v drugi sezoni pomembno vlogo imel next level Westworlda v katerega prideš z rešitvijo labirinta.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Westworld finale will answer your questions (except one)

Next week's season finale of HBO's Westworld isn't going to leave us hanging - at least, not about most of the show's biggest mysteries.

http://www.ew.com/article/2016/11/28/we...

Sarkozy ::

Izi je izjavil:

Sploh ne vem od kje te govorice.
HBO je 14. novembra uradno potrdil 2. sezono.


serija Westworld se z drugo sezono vrača šele v letu 2018
Ils sont fous ces Slovenes!

Nikec3 ::

Sarkozy je izjavil:

Izi je izjavil:

Sploh ne vem od kje te govorice.
HBO je 14. novembra uradno potrdil 2. sezono.


serija Westworld se z drugo sezono vrača šele v letu 2018

Ja, ampak sem prepričan da ta premor ne bo trajal dve leti. Zelo verjetno bomo Westworld gledali v prvi polovici leta 2018.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

globoko grlo ::

ja, ker let pa pol je pa čist drgač kot 2 leti, eh
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Nikec3 ::

globoko grlo je izjavil:

ja, ker let pa pol je pa čist drgač kot 2 leti, eh

Ja razlika je 25%.

Še en kul video, ki malo ugiba kaj bi se lahko zgodilo v 10. epizodi:

@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

jizzer ::

leiito je izjavil:

Narejeno vrhunsko, ampak se bojim, da z multiple timelinijami zapletajo zgodbo v enosmernico konfuzije a la Lost, ker da moraš knjige brat pa podcaste poslušat zraven, da povsem razumeš zgodbo, mal velik je za od gledalca zahtevat. Pa zelo počasi se mi zdi, da bo šlo tole, whitewalker tempo, majo že 7 al kok sezon vnaprej splaniranih, v zadnji epizodi 7. sezone se razkrije maze, leta 2024.


Saj The Maze je cerkev, kolko sem razumel ?

the_monster ::

dobra serija samo tolik oenih stvari da nakoncu neveš kaje kej in ne veš če si sploh prau razumel,bo treba pogeldat še enkrat use na kupu ko bo konc:D

bambam20 ::

Na koncu bo to ena od najboljših serij kar so jih kdaj posneli. kdo bi si to mislil. Vsak čast scenaristom.

run2 ::

Ne bi rekel, da sodi med najboljše.

OK, je zanimivo sestavljat te teorije, ki so nam jih ponujali celo sezono, serija je kvalitetna in lepa, ker je bilo v njo vloženo ogromno denarja, ampak že od nekje 8. epizode (morda še prej) se potrjujejo te teorije in nič kaj posebno zanimivega se ni zgodilo. Več ali manj se tud ve, kaj bo v zadnji epizodi. Morda je reddit kriv, da smo vse tako hitro zvedeli in na nek način prehiteli serijo. Pravzaprav je Westworld na redditu (plus podcasti, Youtube ...) bolj zanimiv kot sam Westworld.

Ampak glavni problem je, da tu ni neke čustvene navezave na like. So pač roboti, who cares, vsak "umre" in se znova "rodi". Za Williama smo od začetka vedeli, kako se njegova zgodba konča, ker smo gledali MiB-ja, za Forda se pa sploh ne ve, kaj je sploh njegov cilj oz. smisel.

oo7 ::

the_monster je izjavil:

dobra serija samo tolik oenih stvari da nakoncu neveš kaje kej in ne veš če si sploh prau razumel,bo treba pogeldat še enkrat use na kupu ko bo konc:D


Jaz bom tudi še enkrat pogledal ampak šele kakšen mesec pred drugo sezono.

Nikec3 ::

Ampak glavni problem je, da tu ni neke čustvene navezave na like. So pač roboti, who cares, vsak "umre" in se znova "rodi". Za Williama smo od začetka vedeli, kako se njegova zgodba konča, ker smo gledali MiB-ja, za Forda se pa sploh ne ve, kaj je sploh njegov cilj oz. smisel.

Čustvena navezanost je lahko problem, ampak ne zaradi razloga ki si ga ti naštel. Če je nekdo v seriji robot, še ne pomeni da se ne moreš navezati na njega, je pa tukaj pomembno, da imaš karakterje tako narejene, da se občinstvo naveže na njih. In pomojem je rahel problem Westworda ravno to, da ni nekih očitnih likov na katere bi se navezal. Ampak Game of Thrones ima tukaj enak "problem" pa vseeno deluje.

Meni je sicer všeč, da poznam možne teorije, ker potem ima vsaka scena v epizodi, ki jo gledam nek pomen. V primeru da teorij ne bi poznal, bi veliko šlo mimo mene. Tudi če vem kaj čaka Williama, me še vedno zanima, kaj se bo zgodilo, da bo postal MIB.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Jst ::

Meni pa ravno to ni všeč, da če hočeš res uživati v seriji, poslušati 1h+ podcast, brati reddit in gledati razne najdbe pixel hunterjev.

Niti ni izražene neke zgodbe (ideje, svarila, ideologije,...), ki bi imela kakšen poseben pomen. Vse se vrti samo o povezovanju storytelling-a, ki nam ga servirajo v multiple timelines.

Recimo Game of Thrones ima lepo poučno zgodbo: nasilje, povzroči še več nasilja, ena vojna sproži drugo in cikla ni nikoli konec. Point: Nasilje, vojna ne obrodi sadov, ampak so vsi na slabšem.

Kaj nas uči Westworld?

---

Sure, glasba je zakon, ko sem slišal House of the rising sun, sem moral takoj potem poslušati album. Scenografija je TOP. Režija malo niha, ampak je vseeno dobra. CGI pa tudi ne razočara.

Jaz mislim, da bom serijo po zadnjem delu te sezone nehal gledati in potem kupil BluRay 4K (upam, da bo 4K) po koncu serije. Pa verjetno si bom po vsaki sezoni pogledal vse dele v kakšnem podaljšanem vikendu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Ajnstajn` ::

upam da bojo res izdali večino skrivnosti in se ne bo vse vleklo v četrto sezono. Na koncu pride en x model in bo pogledal Forda, rekel "ustavi vse motorične funkcije" in ford bo freeznil :D

kar precej stvari je se nerešenih. Recimo, kaj se je pa zgodilo s tistim varnostnikom ko je šel iskat tisto žensko ko jo je bernard umoril.
//

Phantomeye ::

Po možnosti bo to PRAVI Arnold. Izkazalo se bo, da je cel westworld projekt (od parka, pa do tehnološkega oddelka) v bistvu en velik eksperiment, ki ga arnold nadzira.

oo7 ::

Kdo je tale na sliki pogled Forda?



Desno naj bi bil še Bernard ampak na tej sliki manjka.

Sarkozy ::

ja, to nakazuje na novi twist v zadnji epizodi
tudi mene čudi, kako je možno, da nihče ne prepozna Bernarda
(Bernard naj bi bil namreč ustvarjen po Arnoldovi podobi)
a res nihče od zaposlenih oz v odboru ne ve kako je izgledal Arnold preden je izginil
vse kaže, da tale Bernard ni Arnold
Arnold je nekje drugje in vleče niti 8-)
in na koncu se bo izkazalo, da je tudi Ford, robot :P
Ils sont fous ces Slovenes!

sash69 ::

@M-Power:
(Speaking of that, there were three men in Ford's photo of the early days of the Westworld resort -- Ford, Bernard and one other guy. If Third Guy knows any of Ford's key secrets, the likelihood that this unknown man is still alive is not high. Update: Alert viewers have informed me that the third man is actually either Ford's father, or a host version of Ford's dad. Thanks, alert viewers!)
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

Nikec3 ::

Na sliki so Ford, njegov oče in Arnold. Arnolda se ne vidi, ker je ta slika prikazana iz perspektive Bernarda:

"It does not look like anything to me"
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Tam v gozdu, kjer je bil MIB zavezan z štrikom, ko ga je potegnil konj, ko je prišla tista z odbora mu je rekla, da je on tisti, ki je pred toliko časa držal Forda v biznisu. Torej MiB je bogataš William pa ni ravno bogat je pa Logan bogat. Torej je možno, da se je William poročil z Loganovo sestro in podedoval bogastvo?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Torej MiB je bogataš William pa ni ravno bogat je pa Logan bogat. Torej je možno, da se je William poročil z Loganovo sestro in podedoval bogastvo?
A ne bereš mojih dolgih pisarij?

Izi je izjavil:

Vsekakor bo William odšel domov in se poročil z Loganovo sestro. O tem ni dvoma, ker se je realno gledano to zgodilo že 30 let nazaj.
In v naslednjih 29 letih dokler mu ne umre žena, ne bo prav veliko visel v parku, ker mora najprej še obogateti :D
William si trenutno niti v sanjah ne more privoščiti $40.000 na dan kolikor stane bivanje v parku. Tale prvi obisk mu financira Logan. Menim, da se bo William ravno zato poročil z Loganovo sestro, da se bo dokopal do denarja. Drugače lahko pozabi na park.


Sarkozy je izjavil:

a res nihče od zaposlenih oz v odboru ne ve kako je izgledal Arnold preden je izginil
vse kaže, da tale Bernard ni Arnold
Arnold je umrl 34 let nazaj. Odbora takrat še dolga leta ni bilo, tudi obiskovalcev v parku ne. Poleg Forda in Arnolda je bila od ljudi samo še ena skupina inženirjev. Ti so že davno zapustili park in šli v penzijo ali pa že umrli od starosti. Robotom pa tako ali tako ves čas brišejo spomin. Tako da je kar normalno, da je Ford pravzaprav edini, ki ve kako je izgledal Arnold. Sedaj to ve tudi Dolores. Pa še Bernarda sedaj ni več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Torej MiB je bogataš William pa ni ravno bogat je pa Logan bogat. Torej je možno, da se je William poročil z Loganovo sestro in podedoval bogastvo?
A ne bereš mojih dolgih pisarij?

Izi je izjavil:

Vsekakor bo William odšel domov in se poročil z Loganovo sestro. O tem ni dvoma, ker se je realno gledano to zgodilo že 30 let nazaj.
In v naslednjih 29 letih dokler mu ne umre žena, ne bo prav veliko visel v parku, ker mora najprej še obogateti :D
William si trenutno niti v sanjah ne more privoščiti $40.000 na dan kolikor stane bivanje v parku. Tale prvi obisk mu financira Logan. Menim, da se bo William ravno zato poročil z Loganovo sestro, da se bo dokopal do denarja. Drugače lahko pozabi na park.




Tega pa res nisem videl drugače preberem :)

Sarkozy ::

Izi je izjavil:

Arnold je umrl 34 let nazaj. Odbora takrat še dolga leta ni bilo, tudi obiskovalcev v parku ne. Poleg Forda in Arnolda je bila od ljudi samo še ena skupina inženirjev. Ti so že davno zapustili park in šli v penzijo ali pa že umrli od starosti. Robotom pa tako ali tako ves čas brišejo spomin. Tako da je kar normalno, da je Ford pravzaprav edini, ki ve kako je izgledal Arnold. Sedaj to ve tudi Dolores. Pa še Bernarda sedaj ni več.


komaj verjamem
a misliš da se leta 2045 nihče ne bo več spomnil kako je izgledal Steve Jobs
greš na google pa stisneš enter 8-)
Ils sont fous ces Slovenes!

Nikec3 ::

Sarkozy je izjavil:

Izi je izjavil:

Arnold je umrl 34 let nazaj. Odbora takrat še dolga leta ni bilo, tudi obiskovalcev v parku ne. Poleg Forda in Arnolda je bila od ljudi samo še ena skupina inženirjev. Ti so že davno zapustili park in šli v penzijo ali pa že umrli od starosti. Robotom pa tako ali tako ves čas brišejo spomin. Tako da je kar normalno, da je Ford pravzaprav edini, ki ve kako je izgledal Arnold. Sedaj to ve tudi Dolores. Pa še Bernarda sedaj ni več.


komaj verjamem
a misliš da se leta 2045 nihče ne bo več spomnil kako je izgledal Steve Jobs
greš na google pa stisneš enter 8-)

1. Ne poznamo Westworldove lokacije
2. Ekvivalent temu bi bilo, če bi Jobs umrl preden bi izdal prvi produkt
3. V tem krasnem novem westworldovskem svetu je bilo večkrat povedano, da se intelektualna lastnina zelo ščiti - marsikatero delo je skrito pred pogledi zunanjega sveta.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

Zadnji del naj bi bil dolg 90 minut.
««
7 / 21
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vikings (TV Series 2013 - ) (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Sedem umetnosti
692211680 (3372) oo7

Več podobnih tem