» »

AMD R3xx series

AMD R3xx series

Temo vidijo: vsi
««
112 / 115
»»

GPUpoweR ::

neverjetni99 je izjavil:

PredatorX je izjavil:

neverjetni99 je izjavil:

eh lahko je nevem kolk iger optimiziranih za AMD, pa bo še na koncu vedno boljša nvidia. Z 970 sem tud mel več fps v BF4 kot z 290x oc pa je špil optimiziran za AMD. Mene tudi zanima ja kdaj bo prvi DX12 špil prišo? Pa niso rekli da bo battlefront dobil dx12 z updatom?



DX11 in švoh AMD CPU overhead driverji.


AMD fanboyi...vedno so neki izgovori :D


Ti si ZELEN fanboy ker si napisu kot da ti je 970 dala boost.
Slabo to. Bod odkrit do sebe pa povej še ozadje ker če bi menjal samo grafično ne bi blo tako kot ti praviš.

Pozdrav!

PredatorX ::

m0LN4r je izjavil:

Jst nimam res nič proti, ampak priplezaj že dol z tega BF drevesa. Maš še 100 drugih iger, ki jih folk polek tega igra.

To da si fanboy si pa že sam 3x povedal, citiram?


Odvisno kako definiraš fanboy. In ne BF4 sem malce preigral. In če ti povem mi igra ni všeč, ampak vseeno software mi pa je in zato je mal več debate. Čakam na prvi "pravi" DX12 špil. Pa naj bo to Anno ali pa karkoli.. si bom zloadal in stestiral.

hojnikb ::

A igraš igre zarad gameplaya in zabave, al zato da onaniraš na grafiko in fičerje ?
#brezpodpisa

PredatorX ::

hojnikb je izjavil:

A igraš igre zarad gameplaya in zabave, al zato da onaniraš na grafiko in fičerje ?


Igram zaradi zabave... vseeno nisem "gamer", ker se mi pač neda špilat. Potem pa, ko so deževni dnevi lepo malce probam.

hojnikb ::

Same here, samo da jst ne ćakam na dež, ampak dopust >:)
#brezpodpisa

neverjetni99 ::

GPUpoweR je izjavil:

neverjetni99 je izjavil:

PredatorX je izjavil:

neverjetni99 je izjavil:

eh lahko je nevem kolk iger optimiziranih za AMD, pa bo še na koncu vedno boljša nvidia. Z 970 sem tud mel več fps v BF4 kot z 290x oc pa je špil optimiziran za AMD. Mene tudi zanima ja kdaj bo prvi DX12 špil prišo? Pa niso rekli da bo battlefront dobil dx12 z updatom?



DX11 in švoh AMD CPU overhead driverji.


AMD fanboyi...vedno so neki izgovori :D


Ti si ZELEN fanboy ker si napisu kot da ti je 970 dala boost.
Slabo to. Bod odkrit do sebe pa povej še ozadje ker če bi menjal samo grafično ne bi blo tako kot ti praviš.

Pozdrav!


sem pa videl na lastne oči tudi ko je kolega menjal referenčno sapphire 290x za 970, drugo je vse isto ostalo. Je tud blo več fps in še reaktivec v sobi je zgino

PredatorX ::

Eh trud referenčna GTX 970 ni kaj prida. In jst sm tud videl obratno, ko je folk menjal GTX 970 za R9 290 (imaš na OC.net-u še napisano zadovljstvo teh oseb). Sej sm tud že sestavil i7 5820K in GTX 980TI + imel sem nekaj časa še fury Xpa verjemi, da sta obe legendarni kartici ter za 1080P seveda bolje imeti GTX 980TI sploh, če še navija.
Za 1440P je pa bolj vprašanje vodno hlajenje ali OC ali 6GB VRAMA?

Vsakemu pa nekak priporočam grafo za 300EUR, ker je to še tista meja, ki je še zmeraj dobra za P/P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

m0LN4r ::

PredatorX je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jst nimam res nič proti, ampak priplezaj že dol z tega BF drevesa. Maš še 100 drugih iger, ki jih folk polek tega igra.

To da si fanboy si pa že sam 3x povedal, citiram?


Odvisno kako definiraš fanboy. In ne BF4 sem malce preigral. In če ti povem mi igra ni všeč, ampak vseeno software mi pa je in zato je mal več debate. Čakam na prvi "pravi" DX12 špil. Pa naj bo to Anno ali pa karkoli.. si bom zloadal in stestiral.

Tko kot si napisal.
Zakaj pa ima 70% tvojih postov "BF" ? Aots, DX12, mantle not included.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

neverjetni99 ::

PredatorX je izjavil:

Eh trud referenčna GTX 970 ni kaj prida. In jst sm tud videl obratno, ko je folk menjal GTX 970 za R9 290 (imaš na OC.net-u še napisano zadovljstvo teh oseb). Sej sm tud že sestavil i7 5820K in GTX 980TI + imel sem nekaj časa še fury Xpa verjemi, da sta obe legendarni kartici ter za 1080P seveda bolje imeti GTX 980TI sploh, če še navija.
Za 1440P je pa bolj vprašanje vodno hlajenje ali OC ali 6GB VRAMA?

Vsakemu pa nekak priporočam grafo za 300EUR, ker je to še tista meja, ki je še zmeraj dobra za P/P.


Zakaj bi kdo šel na slabšo kartico lol? Normalno da 6gb vrama in oc ;)

PredatorX ::

m0LN4r je izjavil:

PredatorX je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jst nimam res nič proti, ampak priplezaj že dol z tega BF drevesa. Maš še 100 drugih iger, ki jih folk polek tega igra.

To da si fanboy si pa že sam 3x povedal, citiram?


Odvisno kako definiraš fanboy. In ne BF4 sem malce preigral. In če ti povem mi igra ni všeč, ampak vseeno software mi pa je in zato je mal več debate. Čakam na prvi "pravi" DX12 špil. Pa naj bo to Anno ali pa karkoli.. si bom zloadal in stestiral.

Tko kot si napisal.
Zakaj pa ima 70% tvojih postov "BF" ? Aots, DX12, mantle not included.



Jah mantle me je naudušil, res tekoča igra.. komaj čakam na DX12. No še prej bom pa Far cry Primal igral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

GPUpoweR ::

neverjetni99 je izjavil:

GPUpoweR je izjavil:

neverjetni99 je izjavil:

PredatorX je izjavil:

neverjetni99 je izjavil:

eh lahko je nevem kolk iger optimiziranih za AMD, pa bo še na koncu vedno boljša nvidia. Z 970 sem tud mel več fps v BF4 kot z 290x oc pa je špil optimiziran za AMD. Mene tudi zanima ja kdaj bo prvi DX12 špil prišo? Pa niso rekli da bo battlefront dobil dx12 z updatom?



DX11 in švoh AMD CPU overhead driverji.


AMD fanboyi...vedno so neki izgovori :D


Ti si ZELEN fanboy ker si napisu kot da ti je 970 dala boost.
Slabo to. Bod odkrit do sebe pa povej še ozadje ker če bi menjal samo grafično ne bi blo tako kot ti praviš.

Pozdrav!


sem pa videl na lastne oči tudi ko je kolega menjal referenčno sapphire 290x za 970, drugo je vse isto ostalo. Je tud blo več fps in še reaktivec v sobi je zgino


Seveda ja. Mogoče v kaki specifični igri.
CPU zraven pa je bil?

Pozdrav!

neverjetni99 ::

GTA 5, AC Unity in BF4. Procesor pa je i5 4460

PredatorX ::

neverjetni99 je izjavil:

GTA 5, AC Unity in BF4. Procesor pa je i5 4460



Jah dej no i5 tudi verjetno tud v kakšenm 64p serverju štopa GTX 970. Če bi uporabljal mantle je Radeonka daleč spredaj.

neverjetni99 ::

eh bodi resen, mantle je kr nekaj, sploh ni blo neke razlike na 290x če sm mel mantle al ne

PredatorX ::

neverjetni99 je izjavil:

eh bodi resen, mantle je kr nekaj, sploh ni blo neke razlike na 290x če sm mel mantle al ne


Ne klobasaj no, ker nimaš pojma. Da pa tako prbiješ si pa tudi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

neverjetni99 ::

Ti nimaš pojma, še slab FX 8350 sem mel takrat, pa na bf se sploh ni poznala razlika, edino v benchmarku od thiefa je blo malo več fps drugače pa ne. Ni čudno da se ni prijel mantle, ker je za drek

PredatorX ::

Mantle je samo ime s katerim je AMD poimenoval njihov low lvl API. Očitno je mantle "bil" celo boljši kot DX12.

Mantle je zakon! Mislim, da nas je večina tukaj, ki zagovarja low lvl API za desktop. Pa mi je vseeno kod ga naredi al je to DX12 al neki od NVIDI-je al pa AMD ali celo intelov... briga me. + dam tistemu, ki ga pripelje na desktop in to je AMD z mantlom tudi naredil. Low lvl APi so pripeljal na desktop.

Zardi tega kupm amdjev sistem zato, ker podpiram to in očitno sem njihov fan zaradi tega. Na koncu sem pa največji fanboy... itak je vsdakič isto, zmeraj se gre za malenkosti in kot očitno sem edini tukaj, ki je zadovbljen z NVIDIO, AMDjem in INTELOM. Edino iGPUji so mi "slaba".
Pa nebom limal ničesar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

D3m ::

No pa je uradno.

R9 390 4GB samo za China trg.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

TO je zdaj že drugi straight rebrand za čajno.. Prvo je bla 370x
#brezpodpisa

D3m ::

Kaj sploh rabi China 370X in 390 4GB. Naj raje v EU pošljejo za dobro ceno pa bo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

velik trg.
#brezpodpisa

AapocalypseE ::

Kaj ti bo 4GB na amd kartici, če BO III štopa na 1080p max. :))

hojnikb ::

Pršparaš za pest riža denarja :)
#brezpodpisa

PredatorX ::

D3m je izjavil:

No pa je uradno.

R9 390 4GB samo za China trg.



Aliexpress :D

Alien123 ::

kdaj zdaj prijejo nove amdjeve grafične vun?

hojnikb ::

Drugo leto
#brezpodpisa

Alien123 ::

fx2ka je bla napovedana decembra.. kaj jebejo pm

Jst ::

Glede na to, da je to skoraj "live" debata, mi povejte nekaj.

Ko odinštaliram stare Catalyst driverje, kaj inštaliram?

Crimson edition in potem bugfix, ki ga je izdal AMD ali je tale bugfix cel driver?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

hojnikb ::

Bugfix je cel driver... al pa počakaš na 15.12
#brezpodpisa

D3m ::

Jst je izjavil:

Glede na to, da je to skoraj "live" debata, mi povejte nekaj.

Ko odinštaliram stare Catalyst driverje, kaj inštaliram?

Crimson edition in potem bugfix, ki ga je izdal AMD ali je tale bugfix cel driver?


Jaz sem kar povozil CCC z Crimson. no problem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PredatorX ::

Crimson dela odlično...

buneech ::

PredatorX je izjavil:

Crimson dela odlično...

No ja, ni vse tko bleščeče. Pr men je crknu recording gameplaya. Raptr, OBS, al ne zaštarta, al pa sam enkrat vn vrže.
Pa na W10 je že ves čas en bug s teksturami v Dirt Rally, prisoten tudi v Crimson.

Alien123 ::

buneech je izjavil:

PredatorX je izjavil:

Crimson dela odlično...

No ja, ni vse tko bleščeče. Pr men je crknu recording gameplaya. Raptr, OBS, al ne zaštarta, al pa sam enkrat vn vrže.
Pa na W10 je že ves čas en bug s teksturami v Dirt Rally, prisoten tudi v Crimson.


meni pa gameplay lepo dela, res pa je da nemorm navijat grafe k kar blackscreena za bwz

D3m ::

Alien123 je izjavil:

buneech je izjavil:

PredatorX je izjavil:

Crimson dela odlično...

No ja, ni vse tko bleščeče. Pr men je crknu recording gameplaya. Raptr, OBS, al ne zaštarta, al pa sam enkrat vn vrže.
Pa na W10 je že ves čas en bug s teksturami v Dirt Rally, prisoten tudi v Crimson.


meni pa gameplay lepo dela, res pa je da nemorm navijat grafe k kar blackscreena za bwz


Pa je to driver problem?

Meni dela super. Sem pa na Win7 64bit.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Alien123 ::

al je crimson al pa afterburner.. Ker tudi mi včasih ko samo odperem afterburnerja mi frizne

m0LN4r ::

system restore pa nazaj na CCC, reši vse probleme
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

PredatorX ::

Alien123 je izjavil:

al je crimson al pa afterburner.. Ker tudi mi včasih ko samo odperem afterburnerja mi frizne



kr crimsona poštimi. Men dela čist lepo na Win10 crimson, tud afterburnerja imam... mogoče kdo ve kater program kaže fpsje na DX12?

Alien123 ::

m0LN4r je izjavil:

system restore pa nazaj na CCC, reši vse probleme


Razmišljam o tem.. bom še malo počakal na novi update

PredatorX ::

Alien123 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

system restore pa nazaj na CCC, reši vse probleme


Razmišljam o tem.. bom še malo počakal na novi update


Jao,
kako si naložil crimsona?

gddr85 ::

očitno slabo :D

PredatorX ::

Alien123 ::

Ja kak :D

DDU pol pa install

PredatorX ::

DDU ni najboljša opcija. Je res najbolj enostavna, ampak so boljši načini.

Alien123 ::

Ni problem kak sn si jaz posnel diverje.. problem je overdrive ker se ga ne da izklopit kot se ga je dalo v cccju

PredatorX ::

Alien123 je izjavil:

Ni problem kak sn si jaz posnel diverje.. problem je overdrive ker se ga ne da izklopit kot se ga je dalo v cccju




Uninstall MS AB.
C:\Program Files\AMD\CIM\Bin64

Čisto zgoraj najdeš AMD cleanup utility al pa če ti bo najdl v searchu. Zažen in in nared cleasn up (preveri za AMDmape in zbriši), možen restart. Zažen še DDU safe mode ... in potem na novo novi beta driver daš gor.

PS: Pzna kdo slučajno ingame FPS counter za DX12.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

Alien123 ::

bom probal

m0LN4r ::

DDU je že ancient story. To več nihče ne uporabla, pa razni drugi cleanerji, brezveze.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

@PredatorX
Zle pa res rabmo eksperta:
A ma res samo Fiji UVD 6 ?
Tonga (antiqua pro) pa UVD 5 ?
Hawai (grenada) pa samo UVD 3 ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Jst ::

hojnikb je izjavil:

Bugfix je cel driver... al pa počakaš na 15.12


Sem dočakal. LOL. Čakal pol dneva.

http://support.amd.com/en-us/download/d...

Get 'em while they're hot. Crimson 15.12 WHQL.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

D3m ::

Holy shit. Owwww well. Zame je konec podpore.

oz. popravek, nekaj bom probal in poročam.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()
««
112 / 115
»»