» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
813 / 859
»»

TezkoDihanje ::

Pithlit je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

scythe je izjavil:

Poldi ne nabijaj stvari in odgovori z odgovoru DA ali Ne. So združene države vkorakale v Ukrajino? V Rusijo? Si sposoben odgovoriti z DA ali NE?


Poldi ni kvalificiran, da daje kakšnekoli merodajne trditve. Samo nabija "svojo prorusko resnico".

Glih tolk je kvalificiran kot vsi ostali. Kaj dejansko počne je pa drug problem. Jaz mu verjamem da podaja svojo resnico. Še vedno pa čakam na svoj odgovor.


Ne, ne. Da bi bil kvalificiran, bi moral živeti v Rusiji. Tko je pa samo en posran proruski bot.

korenje3 ::

Today at 3:22 PM
The Romanian branch of the International Red Cross suspends the delivery of humanitarian aid to Odessa.

This is due to the massive theft of food and medicines by local officials, said the head of the defense control center of the Russian Federation, Colonel-General Mizintsev.

Pa še naš đanki.
https://cdn.discordapp.com/attachments/...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

Pithlit ::

TezkoDihanje je izjavil:

Pithlit je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

scythe je izjavil:

Poldi ne nabijaj stvari in odgovori z odgovoru DA ali Ne. So združene države vkorakale v Ukrajino? V Rusijo? Si sposoben odgovoriti z DA ali NE?


Poldi ni kvalificiran, da daje kakšnekoli merodajne trditve. Samo nabija "svojo prorusko resnico".

Glih tolk je kvalificiran kot vsi ostali. Kaj dejansko počne je pa drug problem. Jaz mu verjamem da podaja svojo resnico. Še vedno pa čakam na svoj odgovor.


Ne, ne. Da bi bil kvalificiran, bi moral živeti v Rusiji. Tko je pa samo en posran proruski bot.

A ti živiš v Rusiji? Kdorkoli drug ki tu komentira živi v Rusiji? Ne? Ergo smo vsi enako kvalificirani.
Life is as complicated as we make it...

korenje3 ::

Pa še naši nacisti lepo gnijejo.
https://cdn.discordapp.com/attachments/...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

TezkoDihanje ::

Pithlit je izjavil:


A ti živiš v Rusiji? Kdorkoli drug ki tu komentira živi v Rusiji? Ne? Ergo smo vsi enako kvalificirani.


Če bi živel v Rusiji, bi zastopil, zakaj Rusi odhajajo na Zahod. A moram vse napisat?????

Chalky ::

Poldi112 ima pa tudi kaj zanimivega za povedati. Je pa res da se poslužuje dvojnih meril preko katerih velikokrat opravičuje recimo Kitajsko širjenje, medtem ko v isti sapi obtožuje Američane (pravilno) takšnega početja. Če smo že pošteni potem ne zagovarjajmo početje enih medtem ko drugo stran nenehno kritiziramo, saj to pomeni da počneš povsem enako kot nasprotna stran. Sva imela nekaj dobrih debat glede Kitajske in INDO-Pacifika kjer sem tudi sam velikokrat opozoril da v bistvu opravičuje eno stran medtem ko drugo kritizira. Samo zato ker Kitajci recimo zaenkrat še nimajo kapacitet s katerimi bi počeli enake stvari kot jih ZDA, in samo zato ker zaenkrat počnejo podobne stvari samo v precej manjšem obsegu, to še ne pomeni da je to pravilno. Recimo Savdska Arabija in prodaja orožja s strani CCP-ja, en primer takole na hitro.

Drugače pa si jaz komentarje Poldija velikokrat preberem, ima v določenih primerih kar prav, Zahod zagotovo ni nedolžen in to je verjetno jasno vsem ki tovrstne stvari spremljamo. Gre se zato da pač tudi Rusija ni nedolžna ali pa Kitajska, na koncu vsak zastopa svoje interese. Kitajska zagotovo ni neko nedolžno bitjece, enako velja za ZDA in Rusijo.

Pithlit ::

TezkoDihanje je izjavil:

Pithlit je izjavil:


A ti živiš v Rusiji? Kdorkoli drug ki tu komentira živi v Rusiji? Ne? Ergo smo vsi enako kvalificirani.


Če bi živel v Rusiji, bi zastopil, zakaj Rusi odhajajo na Zahod. A moram vse napisat?????

Ni treba. Lahko pa zastopiš povsem enostavno dejstvo: Poldi je za komentiranje tukaj glih tolkkvalificiran kot ti. Ali jaz. Ali bilokdo drug. Če se ti ne strinjaš z njim to še ne pomeni da je manj kvalificiran od tebe.
Life is as complicated as we make it...

TezkoDihanje ::

Pithlit je izjavil:

Ni treba. Lahko pa zastopiš povsem enostavno dejstvo: Poldi je za komentiranje tukaj glih tolkkvalificiran kot ti. Ali jaz. Ali bilokdo drug. Če se ti ne strinjaš z njim to še ne pomeni da je manj kvalificiran od tebe.


Ne prbijaj. Nekdo, ki je recimo po poklicu zgodovinar je absolutno bolj kvalificiran od tebe na primer.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

TezkoDihanje je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ni treba. Lahko pa zastopiš povsem enostavno dejstvo: Poldi je za komentiranje tukaj glih tolkkvalificiran kot ti. Ali jaz. Ali bilokdo drug. Če se ti ne strinjaš z njim to še ne pomeni da je manj kvalificiran od tebe.


Ne prbijaj. Nekdo, ki je resimo po poklicu zgodovinar je absolutno bolj kvalificiran od tebe na primer.

Za komentiranje o trenutnem stanju v Ukrajini? Ja srček, ja. So tud tebi kake tablete popustile?
Life is as complicated as we make it...

korenje3 ::

Kje ste đankiji. najboljši bestiči.
https://cdn.discordapp.com/attachments/...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

mackilla ::

korenje3 je izjavil:

Kje ste đankiji. najboljši bestiči.
https://cdn.discordapp.com/attachments/...

Nihče normalen ne klika kar ti prilepiš. Tako,da se brezveze trudiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

TezkoDihanje ::

Chalky je izjavil:

Drugače pa si jaz komentarje Poldija velikokrat preberem, ima v določenih primerih kar prav,


V marsičem nima prav. Podpira diktatorske države, ker misli, da so "suverene".
V bistvu pa Putin pobija tako novinarje kot opozicijo samo zaradi tega, da prikrije pizdarije, ki jih njegova klika počne v Rusiji (krade vse, kar lahko).

Pithlit je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Ni treba. Lahko pa zastopiš povsem enostavno dejstvo: Poldi je za komentiranje tukaj glih tolkkvalificiran kot ti. Ali jaz. Ali bilokdo drug. Če se ti ne strinjaš z njim to še ne pomeni da je manj kvalificiran od tebe.


Ne prbijaj. Nekdo, ki je resimo po poklicu zgodovinar je absolutno bolj kvalificiran od tebe na primer.

Za komentiranje o trenutnem stanju v Ukrajini? Ja srček, ja. So tud tebi kake tablete popustile?


Aja, ti si nova v tej temi. LOL

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

pithlit, pazi tuki je en kup radikalnih nacistov.

pac-man, tezkodihanje, mackilla, ...

masovno lepijo propagando in podpirajo klanje.

z drugimi besedami, gre se za radikalne psihopate.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

TezkoDihanje ::

korenje3 je izjavil:

pithlit, pazi tuki je en kup radikalnih nacistov.
pac-man, tezkodihanje, mackilla, ...
masovno lepijo propagando in podpirajo klanje.


Pravi nekdo, ki podpira Putina, ki ne priznava CELE NACIJE.

Fakin smrdljivi naci si, korenje.

Pithlit ::

TezkoDihanje je izjavil:

Aja, ti si nova v tej temi. LOL

Good luck with that. Je pa res da bolj malo vse, s katerimi se ne strinjam, z drekom obmetavam. Nisem kvalificirana in to.
Life is as complicated as we make it...

TezkoDihanje ::

Pithlit je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Aja, ti si nova v tej temi. LOL

Good luck with that. Je pa res da bolj malo vse, s katerimi se ne strinjam, z drekom obmetavam. Nisem kvalificirana in to.


Na kratko, Poldi na določena vprašanja noče odgovarjat...

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

TezkoDihanje je izjavil:

Pithlit je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Aja, ti si nova v tej temi. LOL

Good luck with that. Je pa res da bolj malo vse, s katerimi se ne strinjam, z drekom obmetavam. Nisem kvalificirana in to.


Na kratko, Poldi na določena vprašanja noče odgovarjat...

Ma ne? A res? Sploh mu nisem tega v fris povedala... Da je prvak v izmikanju/preusmerjanju. Si ti ziher da slediš debati? Sprašujem pač, ker neke obtožbe mečeš v mojo smer.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

TezkoDihanje ::

813 stran debate... dear lord...

MojaDežela ::

Banda čečenska uboja v UA ket nima rusija vojake....in xato grozijo Odesi z sotona raketami...
Sem mislil da so bušmani primitivni...ampak barbari ruski-kremelj so še bolj...oni so civilizacijska sramota!!!

Pithlit ::

TezkoDihanje je izjavil:

813 stran debate... dear lord...

Dragi moj, jaz sem vse prebrala. Pa mi je nekdo rekel da sem nova... Svašta... Aja, pa ene par prispevkov sem tudi, no, prispevala. Ne vem, verjetno so se izgubili. Sicer verjamem da se pogovarjam z ljudmi ki dejansko berejo, in se posledično ne usajajo kar nekaj v tri dni sam zato ker lahko.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

stratosD ::

Poldi mene spominja na mojega oficirja iz JNA ki nam je držal "političko nastavo" v poznih 80-ih. Na mapah nam je kazal puščice kako nas bo NATO napadel iz Italije - če to ne pa nacisti iz Avstrije.
Ko sem dvignil roko in ugovarjal da imamo tu od tedanji SLO/YU/ITA meji Osimske sporazume in da sodelujemo in s prepustnicami prosto prehajamo mejo me je utišal s "Čuti, bre...imaš 3 prekoredna požarstva i da te više nisam čuo".

Ko so '91 YU tankisti prišli na zahodno mejo so spraševali kje nas napada NATO - tako so jim povedali "u dnevni zapovjesti"...

Poldi kultivirano argumentira, na momente malo zaostri retoriko, se vdaja YUGOnostalgiji ..vse OK - samo jst mam skoz občutek da ima zadaj neko agendo "zmanjševanje škode ki jo ruski medved s svojim lomastenjem povzroča" in je s tem nekakšnen PR Ruske federacije na tem forumu.
Rusija Evropo dejansko ogroža bolj kot US že kar tam od 1945 - pa ne mislim tu samo na države ki so bile pod ruskim škornjem do 1991.

Pa pustimo zdaj US napade na Irak, Afganistan etc - jaz živim v Evropi.
Zanima me varnostna situacija v Evropi.

O Rusih pa - pogovarjam se z njimi na rutracker.org in 4pda.to - in vem da jim ni lahko. Da so pa tako prekleto globoko v svojem slovansko/ruskem spleenu ki jim onemogoča vsako bolj konkretno akcijo proti Putlerju - tega pa ne razumem.Ostane jim samo glasovanje z nogami oz. exodus iz Rusije. To je hudo - in tega US svojim prebivalcem ne delajo!

scythe ::

korenje3 je izjavil:

pithlit, pazi tuki je en kup radikalnih nacistov.

pac-man, tezkodihanje, mackilla, ...

masovno lepijo propagando in podpirajo klanje.

z drugimi besedami, gre se za radikalne psihopate.


Pozabil si našteti ruske RAŠISTE : VladanP, korenje3, -VX-, cias,....itd.

Če že nekaj pišeš, napiši do konca....
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

TezkoDihanje ::

Pithlit je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

813 stran debate... dear lord...

Dragi moj, jaz sem vse prebrala. Pa mi je nekdo rekel da sem nova... Svašta... Aja, pa ene par prispevkov sem tudi, no, prispevala. Ne vem, verjetno so se izgubili. Sicer verjamem da se pogovarjam z ljudmi ki dejansko berejo, in se posledično ne usajajo kar nekaj v tri dni sam zato ker lahko.


Saj zaradi tega, ker si vse prebrala, sprašuješ ista vprašanja, ki so mu bila že postavljena.

Štekam, štekam!!

CoolBits ::



The Ministry of Defence of the Russian Federation (https://t.me/mod_russia_en) held an urgent briefing, detailing a provocation against the Russian Federation prepared by the USA and NATO with the accusation of using nuclear, biological and chemical weapons

The Ministry of Defence of the Russian Federation possesses the information related to the preparation of provocations by the United States of America in order to accuse the Russian Armed Forces of using chemical, biological or tactical nuclear weapons.

There are three scenarios to be applied in order to accuse the Russian Federation.

The first one is a 'staged incident under a false flag' that is the most probable.

The second one refers to a 'Maximally covert use of weapons of mass destruction in small volumes' for neutralising the will power and the capacity to resist within the fulfilment of a particular operational task.

The third and the least probable one is the 'overt use of weapons of mass destruction at a combat area'.

Pithlit ::

TezkoDihanje je izjavil:

Pithlit je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

813 stran debate... dear lord...

Dragi moj, jaz sem vse prebrala. Pa mi je nekdo rekel da sem nova... Svašta... Aja, pa ene par prispevkov sem tudi, no, prispevala. Ne vem, verjetno so se izgubili. Sicer verjamem da se pogovarjam z ljudmi ki dejansko berejo, in se posledično ne usajajo kar nekaj v tri dni sam zato ker lahko.


Saj zaradi tega, ker si vse prebrala, sprašuješ ista vprašanja, ki so mu bila že postavljena.

Štekam, štekam!!

Je kdo od vas kaj dosegel? Nisem opazila. Mogoče ste pa postavljali preveč komplicirana vprašanja. Predvsem takšna ki mu pustijo opcijo da se jim izogne? Jaz mu postavljam vprašanja ki dopuščajo binarne odgovore. Dokler mi nanje ne odgovori ga enostavno ne bom resno jemala, čeprav se z nekaterimi njegovimi postulati strinjam. Priporočam ali podobno taktiko... Ali pa da me preprosto ignoriraš. Persona Rudis sem z razlogom. Po doslej prebranem mi niti do gležnjev ne prideš... ti manjka kilometrina. Torej zmenjeno? Prepustiš Poldija meni? Mene namreč to kar se njemu po glavi mota zelo, zelo zanima. Kaj se tebi mota po glavi, po drugi strani... ni interesantno.
Life is as complicated as we make it...

mackilla ::

Pithlit je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Aja, ti si nova v tej temi. LOL

Good luck with that. Je pa res da bolj malo vse, s katerimi se ne strinjam, z drekom obmetavam. Nisem kvalificirana in to.

Stvar je preprosta. Nekateri tukaj zlo opravičujejo z zlom. Stokrat je že bilo povedano,da ameriške invazije niso bile upravičene pa nekateri še vedno opravičujejo rusko agresijo z ameriškimi invazijami. Je pa še nekaj hujših pacijentov,ki kar odkrito drkajo na to,da se Ukrajince izstrebi ali pa vsaj asimilira/zasužnji.

TezkoDihanje ::

Vprašaj ga recimo nekaj v zvezi s tem, kar je pisal pred vojno:



"Ukrajino, če želijo, pregazijo do jutri zjutraj."

Preberi to, pa boš videla, da tip nima fakinega pojma.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Zakaj čutita potrebo po tem da mi razlagata stvari ki jih že vem? Ni treba, res, hvala iz srca. Poznam Poldija od preden sta vidva sploh slišala za ST. Ni nobene potrebe po tem da mi pomagat nižat moje mnenje o vama z nepotrebnimi razlagami...
Life is as complicated as we make it...

redtech ::

Busted, LOL :)
A si ti tudi plačan od NVO?

Uporabniško ime
TezkoDihanje
Čas prve prijave
25.02.2022 22:34:20

MojaDežela ::

Samo en neraconalni pojem nacionalnosti v osnovi razodene osebo ki nima stika z realnostjo in je potrebna da se jo spravi na zaprti psihiatricni oddelek: kreten-putin: njegova idiotska javna izjava ( prekaša hitlerjevo glede židov da so drugorazredni ljudje), da Ukrajinci niso narod!
To presega filozofijo vseh filozofov....
V vseh modernih vojnah je nekdo napadal in potrjeval s tem da napada neki narod v neki drzavi, a da si po njegovo "prebivalci Ukrajine" to zasluzijo, da so napadeni in izvaja nad njimi genocid je sprevrženo!

TezkoDihanje ::

redtech je izjavil:

Busted, LOL :)
A si ti tudi plačan od NVO?

Uporabniško ime
TezkoDihanje
Čas prve prijave
25.02.2022 22:34:20


Jaz samo težko diham.

Pithlit je izjavil:

Zakaj čutita potrebo po tem da mi razlagata stvari ki jih že vem?


Blef na blef...

MojaDežela je izjavil:

Samo en neraconalni pojem nacionalnosti v osnovi razodene osebo ki nima stika z realnostjo in je potrebna da se jo spravi na zaprti psihiatricni oddelek: kreten-putin: njegova idiotska javna izjava ( prekaša hitlerjevo glede židov da so drugorazredni ljudje), da Ukrajinci niso narod!
To presega filozofijo vseh filozofov....
V vseh modernih vojnah je nekdo napadal in potrjeval s tem da napada neki narod v neki drzavi, a da si po njegovo "prebivalci Ukrajine" to zasluzijo, da so napadeni in izvaja nad njimi genocid je sprevrženo!


Točno tako. In potem ti rusofili kažejo s prstom na par sto nacijev iz Azova.

Zgodovina sprememb…

dice7 ::

korenje3 je izjavil:

Kje ste đankiji. najboljši bestiči.
https://cdn.discordapp.com/attachments/...

Papirji in telefon so cenzurirani, prasek pa ne?

Pithlit ::

TezkoDihanje je izjavil:


Pithlit je izjavil:

Zakaj čutita potrebo po tem da mi razlagata stvari ki jih že vem?


Blef na blef...

Hvala. Tolk da vem kolk visoko letvico postavit.
Life is as complicated as we make it...

TezkoDihanje ::

M-84A4


Tole verjetno pošljemo v Ukrajino.

Zgodovina sprememb…

neptun319 ::

korenje3 je izjavil:

Kje ste đankiji. najboljši bestiči.
https://cdn.discordapp.com/attachments/...

Če znaš vsaj malo googlat točno veš kaj je pravi izvirni posnetek in kaj videomontaža. To je videomontaža, si z lune padu?

Dokaz 1: https://www.bbc.com/news/av/world-europ...
Dokaz 2: https://www.dailymail.co.uk/news/articl...
Dokaz 3: https://www.google.com/search?q=musk%20...

in še morje drugih...

dice7 ::

korenje je iz sputnika padel, zato se tako nerazumno obnasa

TezkoDihanje ::

4:44 PM . Apr 23, 2022
https://twitter.com/JackDetsch/status/1...
NEW: Ukrainian Military Intelligence reports that two Russian generals were killed & one was wounded in a strike on RU command near occupied Kherson, per @KyivIndependent. If confirmed, this would bring the death toll of Russian generals killed in Ukraine to 9 dead in two months

9:40 PM . Apr 22, 2022
https://twitter.com/CanadianUkrain1/sta...
A #Russian forward C&C was destroyed today in #Kherson region by our artillery. Intel suggests there were as many as 50 senior and junior officers there at the time. Maybe even a general if we are that lucky, and the Russians are that stupid.

PrimoZ_ ::

Rus crkuje se svet raduje :)
Poldi z veje visi se svet radosti!

Dober okupator je mrtev okupator!

Poldi112 ::

mackilla je izjavil:


Saj veš,da ne more. Največ kar boš dobil je: ameriški gospodar,NATO in demokracija bad.


Očitno ste nepismeni, tako da še tretjič - da, rusi so vkorakali v Ukrajino.

Enako, kot smo mi v Afganistan, Irak, ...

Kapiš?

Ali še kar verjameš, da smo šli tja zaradi "človekovih pravic" in ne zaradi nafte ter ščitenja dolarja?
Enako kot Libija - smo dali zaklati voditelja suverene države, ker so se nam smilili libijci, ali ker nismo želeli, da se Afrika osvobodi dolarja?

Če je OČITNO, da ne posredujemo zaradi človekovih pravic, kakšna je potem možnost, da Ukrajini dejansko pomagamo in je nimamo zgolj za kmeta na šahovnici, kot pred njimi že mnoge, mnoge države?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

TheBlueOne ::

Sej se ne posreduje samo zaradi clovekovih pravic. So tudi direktni interesi, demokracija so, zelja da bi bili EU, konflikt je zelo blizu itn.

Pac interesov je kolikor hoces. Politicen, moralen, ekonomski, prestiz ...

Ukrajina pa menda sama pove kdo jim pomaga. Ali bos ti govoril zanje? Ukrajina pac zeli biti del zahoda, kar Putin ne more sprejeti.

Zgodovina sprememb…

mackilla ::

Pithlit je izjavil:

Zakaj čutita potrebo po tem da mi razlagata stvari ki jih že vem? Ni treba, res, hvala iz srca. Poznam Poldija od preden sta vidva sploh slišala za ST. Ni nobene potrebe po tem da mi pomagat nižat moje mnenje o vama z nepotrebnimi razlagami...

Se opravičujemo in klanjamo pred vašim visokim konjem.

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:


Saj veš,da ne more. Največ kar boš dobil je: ameriški gospodar,NATO in demokracija bad.


Očitno ste nepismeni, tako da še tretjič - da, rusi so vkorakali v Ukrajino.

Enako, kot smo mi v Afganistan, Irak, ...

Kapiš?

Ali še kar verjameš, da smo šli tja zaradi "človekovih pravic" in ne zaradi nafte ter ščitenja dolarja?
Enako kot Libija - smo dali zaklati voditelja suverene države, ker so se nam smilili libijci, ali ker nismo želeli, da se Afrika osvobodi dolarja?

Če je OČITNO, da ne posredujemo zaradi človekovih pravic, kakšna je potem možnost, da Ukrajini dejansko pomagamo in je nimamo zgolj za kmeta na šahovnici, kot pred njimi že mnoge, mnoge države?

A boš zdaj opisal tega gospodarja bolj podrobno ali ne??????

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

fur80 ::

korenje3 je izjavil:

Kje ste đankiji. najboljši bestiči.
https://cdn.discordapp.com/attachments/...


Če je to res pa pomoje ni, amapk če je, kokain ni nič bolj škodjiv kot kak lexaurin ali apaurin! ;) če pa ga greš s Putlerjem primerjat, kaj vse temu človeku v žilo stisnejo in ne skozi nos, je pa kot bi Zelenski pil malinov sok proti Putlerju! Tako, da boš malo vedel o stvareh o katerih se hočeš pogovarjat! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Pithlit ::

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:


Saj veš,da ne more. Največ kar boš dobil je: ameriški gospodar,NATO in demokracija bad.


Očitno ste nepismeni, tako da še tretjič - da, rusi so vkorakali v Ukrajino.

Enako, kot smo mi v Afganistan, Irak, ...

Kapiš?

Ali še kar verjameš, da smo šli tja zaradi "človekovih pravic" in ne zaradi nafte ter ščitenja dolarja?
Enako kot Libija - smo dali zaklati voditelja suverene države, ker so se nam smilili libijci, ali ker nismo želeli, da se Afrika osvobodi dolarja?

Če je OČITNO, da ne posredujemo zaradi človekovih pravic, kakšna je potem možnost, da Ukrajini dejansko pomagamo in je nimamo zgolj za kmeta na šahovnici, kot pred njimi že mnoge, mnoge države?

V redu Poldi, super... Hvala za žnj-to ponovitev. Ampak jaz ne sprašujem tega. Moje vprašanje je bilo prekleto specifično, in tudi prekleto preprosto. Prosim odgovor. In ne, ne bom ponavljala vprašanja.
Life is as complicated as we make it...

scythe ::

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:


Saj veš,da ne more. Največ kar boš dobil je: ameriški gospodar,NATO in demokracija bad.


Očitno ste nepismeni, tako da še tretjič - da, rusi so vkorakali v Ukrajino.

Enako, kot smo mi v Afganistan, Irak, ...

Kapiš?

Ali še kar verjameš, da smo šli tja zaradi "človekovih pravic" in ne zaradi nafte ter ščitenja dolarja?
Enako kot Libija - smo dali zaklati voditelja suverene države, ker so se nam smilili libijci, ali ker nismo želeli, da se Afrika osvobodi dolarja?

Če je OČITNO, da ne posredujemo zaradi človekovih pravic, kakšna je potem možnost, da Ukrajini dejansko pomagamo in je nimamo zgolj za kmeta na šahovnici, kot pred njimi že mnoge, mnoge države?


Poldi ne nabijaj stvari in odgovori z odgovoru DA ali Ne. So združene države vkorakale v Ukrajino? V Rusijo? Si sposoben odgovoriti z DA ali NE?
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

fur80 ::

scythe je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:


Saj veš,da ne more. Največ kar boš dobil je: ameriški gospodar,NATO in demokracija bad.


Očitno ste nepismeni, tako da še tretjič - da, rusi so vkorakali v Ukrajino.

Enako, kot smo mi v Afganistan, Irak, ...

Kapiš?

Ali še kar verjameš, da smo šli tja zaradi "človekovih pravic" in ne zaradi nafte ter ščitenja dolarja?
Enako kot Libija - smo dali zaklati voditelja suverene države, ker so se nam smilili libijci, ali ker nismo želeli, da se Afrika osvobodi dolarja?

Če je OČITNO, da ne posredujemo zaradi človekovih pravic, kakšna je potem možnost, da Ukrajini dejansko pomagamo in je nimamo zgolj za kmeta na šahovnici, kot pred njimi že mnoge, mnoge države?


Poldi ne nabijaj stvari in odgovori z odgovoru DA ali Ne. So združene države vkorakale v Ukrajino? V Rusijo? Si sposoben odgovoriti z DA ali NE?


Poldi pravi, da seveda so ampak je tudi Napoleon vkorakal v Ukrajino, najprej moramo Napeona obsoditi!

dice7 ::

Ali ima kdo seznam ljudi katere moramo najprej obsodit preden se lahko dotaknemo putina?

TezkoDihanje ::

Poldi112 je izjavil:

Enako, kot smo mi v Afganistan, Irak, ...
Kapiš?
Ali še kar verjameš, da smo šli tja zaradi "človekovih pravic" in ne zaradi nafte ter ščitenja dolarja?



A v Srbijo "smo" šli tud po nafto?? Kakšno nafto pa je imel Afganistan, da ni slučajno imel Osamo bin Ladna?? In kdo smo to mi? V NATO smo šli leta 2004.

TezkoDihanje ::

korenje3 je izjavil:

Kje ste đankiji. najboljši bestiči.
https://cdn.discordapp.com/attachments/...


scythe ::

TezkoDihanje je izjavil:

korenje3 je izjavil:

Kje ste đankiji. najboljši bestiči.
https://cdn.discordapp.com/attachments/...




Dober si dal kajlo Rašistu :D
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Poldi112 ::

Pithlit je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

mackilla je izjavil:


Saj veš,da ne more. Največ kar boš dobil je: ameriški gospodar,NATO in demokracija bad.


Očitno ste nepismeni, tako da še tretjič - da, rusi so vkorakali v Ukrajino.

Enako, kot smo mi v Afganistan, Irak, ...

Kapiš?

Ali še kar verjameš, da smo šli tja zaradi "človekovih pravic" in ne zaradi nafte ter ščitenja dolarja?
Enako kot Libija - smo dali zaklati voditelja suverene države, ker so se nam smilili libijci, ali ker nismo želeli, da se Afrika osvobodi dolarja?

Če je OČITNO, da ne posredujemo zaradi človekovih pravic, kakšna je potem možnost, da Ukrajini dejansko pomagamo in je nimamo zgolj za kmeta na šahovnici, kot pred njimi že mnoge, mnoge države?

V redu Poldi, super... Hvala za žnj-to ponovitev. Ampak jaz ne sprašujem tega. Moje vprašanje je bilo prekleto specifično, in tudi prekleto preprosto. Prosim odgovor. In ne, ne bom ponavljala vprašanja.


Kako je lahko še bolj eksplicitno, kot je že zgoraj?

da, rusi so vkorakali v Ukrajino

Se delaš neumno? Prestopili so meje in vojaško napadli Ukrajino.

Zdaj mi pa prosim razloži, kakšno relevanco ima iz dogajanja izluščiti zgolj en samcad dogodek?

Kot da bi rekla:
6. junija 44 so američani in angleži napadli nemce, ki so branili francosko obalo.

Ja, povsem točno, a hkrati povsem zavajujoče.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.
««
813 / 859
»»