» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
583 / 859
»»

Stikalo ::

TezkoDihanje je izjavil:

https://twitter.com/sentdefender/status...
U.S Defense Officials are reporting that Russian Forces have begun to Lose Control of the Southern Ukrainian City of Kherson after Ukrainian Offensives began yesterday, Ukrainian Para-Military and Military Forces are Claimed to be advancing on the City from Multiple Directions.


Berem malo po tujih straneh, noro je kako ukrajine melje to ww2 rusko vojsko

BlaY0 ::

Kako je zdaj z Danijelo Lazović? Baje so jo Rusi enostavno pustili tam.

fur80 ::

TezkoDihanje je izjavil:

cias je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Rtv je že leta poln ruskih trolov, samo to je bolj problem adminov.


Pomoje je to to, drugače ni logočno da bi v demokraciji ljudje realno lahko pricakovali da bojo politiki za njih skrbeli in jih ne tlacili v revščino. Sem preprican da vsak slovenec na minimalcu vzklika #slavaukrajini.


Saj realna slika je čisto drugačna.
80% Slovencev podpira sankcije proti Rusiji:
https://www.24ur.com/novice/tujina/ukra...


PA saj kdo pri zdravi pameti, pa bi podpiral ruski vdor v Ukrajino in vojno v letu 2022 v Evropi! Ter, da mu je normalno, da se je v letu 2022 10 miljonov Ukrajincev, predvsem žensk in otrok morelo podati v beg!

gozdar1 ::

cias je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Rtv je že leta poln ruskih trolov, samo to je bolj problem adminov.


Pomoje je to to, drugače ni logočno da bi v demokraciji ljudje realno lahko pricakovali da bojo politiki za njih skrbeli in jih ne tlacili v revščino. Sem preprican da vsak slovenec na minimalcu vzklika #slavaukrajini.

In kdo te tlači v revščino? Sicer pa krivec sedi v kremlju za dolgo mizo.

PrimoZ_ ::

Ruski vojak iz protesta povozil poveljnika, ta je umrl.
Poveljnik enote, po navedbah Politica gre za polkovnika Jurija Medvedeva, se je pod gosenicami oklepnega vozila, ki ga je upravljal nezadovoljni vojak, znašel v sredo. Poškodbe, ki mu jih je povzročil tank, so bile za polkovnika tako hude, da je po trditvah Zahoda danes umrl.

gozdar1 ::

Sicer pa rusi nafte nimajo niti za svojo vojsko.

fur80 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Ruski vojak iz protesta povozil poveljnika, ta je umrl.
Poveljnik enote, po navedbah Politica gre za polkovnika Jurija Medvedeva, se je pod gosenicami oklepnega vozila, ki ga je upravljal nezadovoljni vojak, znašel v sredo. Poškodbe, ki mu jih je povzročil tank, so bile za polkovnika tako hude, da je po trditvah Zahoda danes umrl.


Govorili so, da je noga naje**la, pa tam na nosilih je zgledal ok, lahko pa da ga je dobila ruska specialna doktorska služba in so mu nudili vse ugodnosti, ki jih dobiš v Rusiji!

BlaY0 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Ruski vojak iz protesta povozil poveljnika, ta je umrl.
Poveljnik enote, po navedbah Politica gre za polkovnika Jurija Medvedeva, se je pod gosenicami oklepnega vozila, ki ga je upravljal nezadovoljni vojak, znašel v sredo. Poškodbe, ki mu jih je povzročil tank, so bile za polkovnika tako hude, da je po trditvah Zahoda danes umrl.

To je ugibanje... lahko da je bila samo nesreča. To se dogaja kar pogosto.

PrimoZ_ ::

gozdar1 je izjavil:

cias je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Rtv je že leta poln ruskih trolov, samo to je bolj problem adminov.


Pomoje je to to, drugače ni logočno da bi v demokraciji ljudje realno lahko pricakovali da bojo politiki za njih skrbeli in jih ne tlacili v revščino. Sem preprican da vsak slovenec na minimalcu vzklika #slavaukrajini.

In kdo te tlači v revščino? Sicer pa krivec sedi v kremlju za dolgo mizo.


Te so najbolši, ki za probleme krivijo one ki se branijo.
Namesto krivca v Kremlju.

mackilla ::

cias je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Rtv je že leta poln ruskih trolov, samo to je bolj problem adminov.


Pomoje je to to, drugače ni logočno da bi v demokraciji ljudje realno lahko pricakovali da bojo politiki za njih skrbeli in jih ne tlacili v revščino. Sem preprican da vsak slovenec na minimalcu vzklika #slavaukrajini.

Nehaj se jokat. Slovenci smo preživeli turške vpade,kugo in nešteto vojn. A misliš,da bomo zdaj crknili,če ne bomo kupovali rusko nafto? Spizdijo naj iz Ukrajine in se lahko spet pogovarjamo kot civilizirani narodi. Pa ne spet jamrat o Izraelcih in Američanih. Boli me kurac za njih.

cias ::

fur80 je izjavil:


PA saj kdo pri zdravi pameti, pa bi podpiral ruski vdor v Ukrajino in vojno v letu 2022 v Evropi! Ter, da mu je normalno, da se je v letu 2022 10 miljonov Ukrajincev, predvsem žensk in otrok morelo podati v beg!


Isti kot podpirajo Ameriske napade na Afganistan, Sirino, Irak... izraelce ko zasedajo Palestino... Sem mislil da ker nihče njih ne bojkotira pomeni da jih podpiramo?

Kaj sedaj pa si še proti beguncem? Boš moral sprejeti do konca leta še veliko njih, predvsem iz Afrike, njih bo nase moralno signaliziranje najbolj udarilo po želodčkih.

mackilla je izjavil:



naj iz Ukrajine in se lahko spet pogovarjamo kot civilizirani narodi. Pa ne spet jamrat o Izraelcih in Američanih. Boli me kurac za njih.


A boli te k za njih? Sem mislil da se pogovarjaš le s civiliziranimi narodi :D. Razlicni standardi, naključno povsem skladni s temi ki jih servira MSM.


Grafi grejo vsi gor, če nas je 80% za sankcije potem to #notmyproblem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

koyotee ::

TezkoDihanje je izjavil:

cias je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Rtv je že leta poln ruskih trolov, samo to je bolj problem adminov.


Pomoje je to to, drugače ni logočno da bi v demokraciji ljudje realno lahko pricakovali da bojo politiki za njih skrbeli in jih ne tlacili v revščino. Sem preprican da vsak slovenec na minimalcu vzklika #slavaukrajini.


Saj realna slika je čisto drugačna.
80% Slovencev podpira sankcije proti Rusiji:
https://www.24ur.com/novice/tujina/ukra...


Ostalih 20% so pa srbi
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

BlaY0 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


PA saj kdo pri zdravi pameti, pa bi podpiral ruski vdor v Ukrajino in vojno v letu 2022 v Evropi! Ter, da mu je normalno, da se je v letu 2022 10 miljonov Ukrajincev, predvsem žensk in otrok morelo podati v beg!


Isti kot podpirajo Ameriske napade na Afganistan, Sirino, Irak... izraelce ko zasedajo Palestino... Sem mislil da ker nihče njih ne bojkotira pomeni da jih podpiramo?

Po čem sklepaš da so to eni in isti? Boš moral kakšen dokaz predložit al pa vsaj obrazložit na podlagi česa sklepaš tako.

mackilla ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


PA saj kdo pri zdravi pameti, pa bi podpiral ruski vdor v Ukrajino in vojno v letu 2022 v Evropi! Ter, da mu je normalno, da se je v letu 2022 10 miljonov Ukrajincev, predvsem žensk in otrok morelo podati v beg!


Isti kot podpirajo Ameriske napade na Afganistan, Sirino, Irak... izraelce ko zasedajo Palestino... Sem mislil da ker nihče njih ne bojkotira pomeni da jih podpiramo?

Kaj sedaj pa si še proti beguncem? Boš moral sprejeti do konca leta še veliko njih, predvsem iz Afrike, njih bo nase moralno signaliziranje najbolj udarilo po želodčkih.

Rusi bojkotirajo Izraelce,ker zasedajo Palestino? A to pomeni da se Rusi strinjajo z Izraelci?

cias ::

WTF, Ameri stojijo pred gorečimi Ukrajinskimi tanki in se hvalijo kako so to Ruski ki so jih oni zminirali?

Ayyyy LMAO :))


Friendly fire? Reddit bataljon strikes again?

gozdar1 ::

cias je izjavil:

WTF, Ameri stojijo pred gorečimi Ukrajinskimi tanki in se hvalijo kako so to Ruski ki so jih oni zminirali?

Ayyyy LMAO :))


Friendly fire? Reddit bataljon strikes again?

Kdo so to ameri? Te poznajo samo v srbiji naključje?

cias ::

gozdar1 je izjavil:

cias je izjavil:

WTF, Ameri stojijo pred gorečimi Ukrajinskimi tanki in se hvalijo kako so to Ruski ki so jih oni zminirali?

Ayyyy LMAO :))


Friendly fire? Reddit bataljon strikes again?

Kdo so to ameri? Te poznajo samo v srbiji naključje?


En angleško govoreč redit bataljon se snema pred gorečimi Ukrajinskimi tanki in se hvali kako so to Ruski ki so jih oni uničili.

BlaY0 ::

Malo branja za lahko noč:
https://christopherothen.wordpress.com/...
...6 delov.

mackilla ::

cias je izjavil:

WTF, Ameri stojijo pred gorečimi Ukrajinskimi tanki in se hvalijo kako so to Ruski ki so jih oni zminirali?

Ayyyy LMAO :))


Friendly fire? Reddit bataljon strikes again?

Rusi bojkotirajo Izraelce,ker zasedajo Palestino? A to pomeni da se Rusi strinjajo z Izraelci? A boš odgovoril?

endelin ::

Število osvojenih mest Putlerja v enem mesecu: 0

Dobrodošli na karneval zmage 9 maj:))

PrimoZ_ ::

cias ::

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

WTF, Ameri stojijo pred gorečimi Ukrajinskimi tanki in se hvalijo kako so to Ruski ki so jih oni zminirali?

Ayyyy LMAO :))


Friendly fire? Reddit bataljon strikes again?

Rusi bojkotirajo Izraelce,ker zasedajo Palestino? A to pomeni da se Rusi strinjajo z Izraelci? A boš odgovoril?


V Siriji Rusi definitivno ne bojkotirajo izraelcev, skupaj z Asadom jim kar radodarno pošiljajo pozdravčke ko jih ti obstreljujejo.

Sicer pa smo mi tisti ta moralni ki smo proti agresiji (Rusov, Američanska in izraelska nas ne moti:D ).

fur80 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:


PA saj kdo pri zdravi pameti, pa bi podpiral ruski vdor v Ukrajino in vojno v letu 2022 v Evropi! Ter, da mu je normalno, da se je v letu 2022 10 miljonov Ukrajincev, predvsem žensk in otrok morelo podati v beg!


Isti kot podpirajo Ameriske napade na Afganistan, Sirino, Irak... izraelce ko zasedajo Palestino... Sem mislil da ker nihče njih ne bojkotira pomeni da jih podpiramo?

Kaj sedaj pa si še proti beguncem? Boš moral sprejeti do konca leta še veliko njih, predvsem iz Afrike, njih bo nase moralno signaliziranje najbolj udarilo po želodčkih.

mackilla je izjavil:



naj iz Ukrajine in se lahko spet pogovarjamo kot civilizirani narodi. Pa ne spet jamrat o Izraelcih in Američanih. Boli me kurac za njih.


A boli te k za njih? Sem mislil da se pogovarjaš le s civiliziranimi narodi :D. Razlicni standardi, naključno povsem skladni s temi ki jih servira MSM.


Grafi grejo vsi gor, če nas je 80% za sankcije potem to #notmyproblem


Se pravi ti si hladno krvno miren, ko gledaš otroke kako jih vlačijo iz ruševin, kako bežijo! Torej so si zaslužili ali kako? Nimamo pravice kaj rečt, tako je, Putko naj pokolje čimveč ljudi?

BlaY0 ::

cias je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

cias je izjavil:

WTF, Ameri stojijo pred gorečimi Ukrajinskimi tanki in se hvalijo kako so to Ruski ki so jih oni zminirali?

Ayyyy LMAO :))


Friendly fire? Reddit bataljon strikes again?

Kdo so to ameri? Te poznajo samo v srbiji naključje?


En angleško govoreč redit bataljon se snema pred gorečimi Ukrajinskimi tanki in se hvali kako so to Ruski ki so jih oni uničili.

In kako to vpliva na situacijo?

Kaj vemo do zdaj? Vemo to da imajo eni in drugi približno enako izgub tako v moštvu kot v tehniki. Vemo da na eni in drugi strani propagandni stroj deluje. Imaš poleg tega kaj pametnega za povedat?

cias je izjavil:


Sicer pa smo mi tisti ta moralni ki smo proti agresiji (Rusov, Američanska in izraelska nas ne moti:D ).

Ne vem od kod ti te laži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

cias ::

endelin je izjavil:

Število osvojenih mest Putlerja v enem mesecu: 0



0 je prava številka ker vsa, vkljucno z Mariupolom so Ruska ne Ukrajinska :))

fur80 je izjavil:


Se pravi ti si hladno krvno miren, ko gledaš otroke kako jih vlačijo iz ruševin, kako bežijo! Torej so si zaslužili ali kako? Nimamo pravice kaj rečt, tako je, Putko naj pokolje čimveč ljudi?


Tipičen novorojenček si.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cias ()

BlaY0 ::

cias je izjavil:

endelin je izjavil:

Število osvojenih mest Putlerja v enem mesecu: 0



0 je prava številka ker vsa, vkljucno z Mariupolom so Ruska ne Ukrajinska :))

fur80 je izjavil:


Se pravi ti si hladno krvno miren, ko gledaš otroke kako jih vlačijo iz ruševin, kako bežijo! Torej so si zaslužili ali kako? Nimamo pravice kaj rečt, tako je, Putko naj pokolje čimveč ljudi?


Tipičen novorojenček si.


Nekaj te je vprašal in ti nalimaš link do intervjuja z Albrightovo?

gozdar1 ::

To o 500k iraških otrocih je debunkano s strani zn. Podobe iz ukrajine so še kako realne.

BlaY0 ::

gozdar1 je izjavil:

To o 500k iraških otrocih je debunkano s strani zn. Podobe iz ukrajine so še kako realne.

Ma sej ne gre za to, gre za to da iz riti vlečejo nekaj in potem na podlagi tega opravičujejo dejanja danes. Bedarija. In kar ni ne konca ne kraja temu... 100x je že bil ta intervju v tej temi in to od enih in istih treh tipov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

fur80 ::

cias je izjavil:

endelin je izjavil:

Število osvojenih mest Putlerja v enem mesecu: 0



0 je prava številka ker vsa, vkljucno z Mariupolom so Ruska ne Ukrajinska :))

fur80 je izjavil:


Se pravi ti si hladno krvno miren, ko gledaš otroke kako jih vlačijo iz ruševin, kako bežijo! Torej so si zaslužili ali kako? Nimamo pravice kaj rečt, tako je, Putko naj pokolje čimveč ljudi?


Tipičen novorojenček si.



A zato, ker podpiram Ukrajince v borbi za svobodo! :D Že France Prešeren je rekel v Krstu pri Savici, kjer Črtomir nagovori svoje vojake, da bolj biti mrtev kor suženj! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

cias ::

Ukrajinci se zmeraj vnpolnem zamahu lepijo ljudi na štange po ulicah.

The authorities seem to be totally involved in the punishments. Some citizens stop to protest the abuses but are shut down.

Če ne drugega sem v tem konfliktu dobil novega prijatelja pacmana da bova šla v Črnomelj z lepilnim trakom limat Rominje.

PrimoZ_ ::

fur80 ::

cias je izjavil:

Ukrajinci se zmeraj vnpolnem zamahu lepijo ljudi na štange po ulicah.

The authorities seem to be totally involved in the punishments. Some citizens stop to protest the abuses but are shut down.

Če ne drugega sem v tem konfliktu dobil novega prijatelja pacmana da bova šla v Črnomelj z lepilnim trakom limat Rominje.


Pa daj človek ti si bebo no, a to boš primerjal s vsem trpljenjem, ki ga je Putler povročil, pa seveda ni zadeva črno bela, da pa ne obsodiš Putlera kaj dela moraš biti pa res bedak no, ali pa samo trolaš! Pa kaj ti od nas pričakuješ, pa si ti šel hranit lačne otroke v Afriko, si obsojal in protestiral proti napadu na Afganistan, pa kdo ti brani to no... vseeno pa imamo mi pravico se zgražat nad Putlerjem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

koyotee ::

Nima drugega kot dan za dnem lepiti ene in iste zadeve. Umsko zaostal, jbg
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Pac-Man ::

Kraut s 13-minutnim videom, priporočam.



In February 2022 the foundational agreement upon which almost 50 years of European peace had been built was shattered. In light of these events, many seem unaware of what the consequences of this mean to us.
And I would like to remind some of you of this, as well as encourage you to discuss what the new security architecture of Europe should be.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

BlaY0 ::

cias je izjavil:

Ukrajinci se zmeraj vnpolnem zamahu lepijo ljudi na štange po ulicah.

To so se iz Rusije naučili. To je praksa še izpred SZ. Tega nihče od nas ne odobrava, še posebej ne, ker smo v letu 2022.

PrimoZ_ ::

Gnojilo za sončnice. Zdej vem zakaj je danes v Šparu 10% popusta na sončnicna semena. Obeta se dobra letina :)

cias ::

PrimoZ_ je izjavil:



Le epic own.

OK, izklopit playstation in nazaj v realnost.

Kaže da se bojo Kitajci in Indijci pobotali, verjetno oboje zanima nov trg. Sploh sedaj ko imajo poceni energijo.

fur80 ::

cias je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:



Le epic own.

OK, izklopit playstation in nazaj v realnost.

Kaže da se bojo Kitajci in Indijci pobotali, verjetno oboje zanima nov trg. Sploh sedaj ko imajo poceni energijo.



Seveda se bodo pobotali in potem kaj misliš, da bodo začeli prodajati velikim in bogatim ruskim trgom! To je kot, da bi Indija in Kitajska želela prodajati Španiji in bi vse stavila na to, zahod pa odpikali! :D

BlaY0 ::

cias je izjavil:



Kaže da se bojo Kitajci in Indijci pobotali, verjetno oboje zanima nov trg. Sploh sedaj ko imajo poceni energijo.

Uff, lahko da se bodo pobotali, ampak to se ne bo zgodilo z danes na jutri. Verjemi. Sigurno je pa v ekonomiji vedno tako da ko izgubiš enega "partnerja", ga je treba nadomestit, če ne imaš lahko hitro problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

AngelOfDeath ::

Rabi kdo podatke iz Ruske banke ?

https://twitter.com/YourAnonTV/status/1...
edit: Slovnica

mackilla ::

cias je izjavil:

mackilla je izjavil:

cias je izjavil:

WTF, Ameri stojijo pred gorečimi Ukrajinskimi tanki in se hvalijo kako so to Ruski ki so jih oni zminirali?

Ayyyy LMAO :))


Friendly fire? Reddit bataljon strikes again?

Rusi bojkotirajo Izraelce,ker zasedajo Palestino? A to pomeni da se Rusi strinjajo z Izraelci? A boš odgovoril?


V Siriji Rusi definitivno ne bojkotirajo izraelcev, skupaj z Asadom jim kar radodarno pošiljajo pozdravčke ko jih ti obstreljujejo.

Sicer pa smo mi tisti ta moralni ki smo proti agresiji (Rusov, Američanska in izraelska nas ne moti:D ).

A ruse moti izraelska agresija ali ne? So jo obsodili ali ne?

cias ::

fur80 je izjavil:



Pa daj človek ti si bebo no, a to boš primerjal s vsem trpljenjem, ki ga je Putler povročil, pa seveda ni zadeva črno bela, da pa ne obsodiš Putlera kaj dela moraš biti pa res bedak no, ali pa samo trolaš! Pa kaj ti od nas pričakuješ, pa si ti šel hranit lačne otroke v Afriko, si obsojal in protestiral proti napadu na Afganistan, pa kdo ti brani to no... vseeno pa imamo mi pravico se zgražat nad Putlerjem!


Zakaj bi moral iti hranit lačne v Afriko? Nisem imperialist, sem proti temu da nam grejo cene gor zato da lahko ti tu signaliziraš kako si moralen.

Tudi tebi samemu je čisto jasno kako je vse zaigrano samo zato ker so Rusi in ne Ameri. Če bi šli Ameri v Akcijo bi ti pa pacman navdušeno podpirala denacifikacijo.

fur80 ::

AngelOfDeath je izjavil:

Rabi kdo podatke iz Ruske banke ?

https://twitter.com/YourAnonTV/status/1...


A so jih res haknali, vsaka čast! :D

PrimoZ_ ::

Another one bites the dust :D

mackilla ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:



Pa daj človek ti si bebo no, a to boš primerjal s vsem trpljenjem, ki ga je Putler povročil, pa seveda ni zadeva črno bela, da pa ne obsodiš Putlera kaj dela moraš biti pa res bedak no, ali pa samo trolaš! Pa kaj ti od nas pričakuješ, pa si ti šel hranit lačne otroke v Afriko, si obsojal in protestiral proti napadu na Afganistan, pa kdo ti brani to no... vseeno pa imamo mi pravico se zgražat nad Putlerjem!


Zakaj bi moral iti hranit lačne v Afriko? Nisem imperialist, sem proti temu da nam grejo cene gor zato da lahko ti tu signaliziraš kako si moralen.

Tudi tebi samemu je čisto jasno kako je vse zaigrano samo zato ker so Rusi in ne Ameri. Če bi šli Ameri v Akcijo bi ti pa pacman navdušeno podpirala denacifikacijo.

Nihče ne bi podpiral Američanov,če bi napadli Ukrajino,da ji ukradejo zemljo.

BlaY0 ::

cias je izjavil:

fur80 je izjavil:



Pa daj človek ti si bebo no, a to boš primerjal s vsem trpljenjem, ki ga je Putler povročil, pa seveda ni zadeva črno bela, da pa ne obsodiš Putlera kaj dela moraš biti pa res bedak no, ali pa samo trolaš! Pa kaj ti od nas pričakuješ, pa si ti šel hranit lačne otroke v Afriko, si obsojal in protestiral proti napadu na Afganistan, pa kdo ti brani to no... vseeno pa imamo mi pravico se zgražat nad Putlerjem!


Zakaj bi moral iti hranit lačne v Afriko? Nisem imperialist, sem proti temu da nam grejo cene gor zato da lahko ti tu signaliziraš kako si moralen.

Tudi tebi samemu je čisto jasno kako je vse zaigrano samo zato ker so Rusi in ne Ameri. Če bi šli Ameri v Akcijo bi ti pa pacman navdušeno podpirala denacifikacijo.

Cene bodo šle gor in bi šle gor tudi brez te vojne. Resnici na ljubo se bodo določene stvari, ki so zadnjih 10 do 15 let stale na mrtvi točki, premaknile.

cias ::

fur80 je izjavil:

AngelOfDeath je izjavil:

Rabi kdo podatke iz Ruske banke ?

https://twitter.com/YourAnonTV/status/1...


A so jih res haknali, vsaka čast! :D


Zakaj se moralni naslajate nad tem? A ste bili na spisku Zlovenija ko so muslimani širili religijo miru?


Poptv reče Rusija bad, 80% slovencev kima Rusija bad.
:D

BlaY0 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Another one bites the dust :D


Že bilo objavljeno 5 strani nazaj...

yayo ::

BlaY0 je izjavil:

Kako je zdaj z Danijelo Lazović? Baje so jo Rusi enostavno pustili tam.

kdo je ta ženska?

BlaY0 ::

cias je izjavil:


Poptv reče Rusija bad, 80% slovencev kima Rusija bad.
:D

Cias 59687-ič napiše "Poptv reče Rusija bad..."...
««
583 / 859
»»