» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
418 / 859
»»

Voss ::

Še sankcionirat Rusijo. Vse jim vzet!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Unchancy ::

TezkoDihanje je izjavil:

Something very strange. A Russian soldier appears to have broken into a liquor store and gotten drunk. He was then captured.
https://twitter.com/NotWoofers/status/1...

Kaj?! Ruski vojak, da se ga je nalil do kome? Nemogoče! >:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

-vx- ::

Voss je izjavil:

Še sankcionirat Rusijo. Vse jim vzet!

In telicek se kar muka... :)

Unchancy je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Something very strange. A Russian soldier appears to have broken into a liquor store and gotten drunk. He was then captured.
https://twitter.com/NotWoofers/status/1...

Kaj?! Ruski vojak, da se ga je nalil do kome? Nemogoče! >:D

Sokantno :)) :)) :))
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Še sankcionirat Rusijo. Vse jim vzet!

In telicek se kar muka... :)

Unchancy je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Something very strange. A Russian soldier appears to have broken into a liquor store and gotten drunk. He was then captured.
https://twitter.com/NotWoofers/status/1...

Kaj?! Ruski vojak, da se ga je nalil do kome? Nemogoče! >:D

Sokantno :)) :)) :))


Pejt drkat naprej na mrtve otroke no.

Zguba Srbska.

-vx- ::

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Še sankcionirat Rusijo. Vse jim vzet!

In telicek se kar muka... :)

Unchancy je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Something very strange. A Russian soldier appears to have broken into a liquor store and gotten drunk. He was then captured.
https://twitter.com/NotWoofers/status/1...

Kaj?! Ruski vojak, da se ga je nalil do kome? Nemogoče! >:D

Sokantno :)) :)) :))


Pejt drkat naprej na mrtve otroke no.

Zguba Srbska.

Seveda, telicek ze ve, enako kot ve vse o Rusiji, Ukrajini,... njemu je vse jasno :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Blumper ::

Še kdo zadnje dva dni dobiva klice iz Ukrajine? Jaz danes dva, oba samo pozvonita za sekundo.

GupeM ::

-vx- je izjavil:

No, tudi iti v drugo skrajnost ni ravno inteligentno. Nekatere stvari se ve, med njimi tudi to, da Rusi in Ukrajinci ves cas lazejo po medijih. :)

Kakšna skrajnost?

Mi je jasno, da oboji lažejo in propagandni stroji na obeh (sli celo vseh treh) straneh delajo na vso moč. Kar pa ne pomeni, da nihče od njih ne objavi resnice. Rusi Ukrajincem lajšajo zadeve s tem, da Ukrajinci lahko objavijo resnico, ki škodi "ugledu" Rusov. Rusi lahko ugledu Ukrajincev škodijo skoraj izključno z izmišljenimi zgodbicami.

-vx- ::

Blumper je izjavil:

Še kdo zadnje dva dni dobiva klice iz Ukrajine? Jaz danes dva, oba samo pozvonita za sekundo.

Mhm, tudi jaz. Enako dva.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Voss ::

-vx- je izjavil:

Blumper je izjavil:

Še kdo zadnje dva dni dobiva klice iz Ukrajine? Jaz danes dva, oba samo pozvonita za sekundo.

Mhm, tudi jaz. Enako dva.


Škoda, da NATO bombice niso zadele tistega, ki te je naredil. Govno nastalo.

Prepozno so sli v tvojo vukojebino ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

FilipF ::

TezkoDihanje je izjavil:

Sc0ut je izjavil:

Rusi kažejo najslabšo možno naravo. Naredijo koridor potem pa ga obstreljujejo. Šokiran sem kake laži dajejo v javnost. Očitno so iz domačega okolja navajeni samih laži in so ze tako opranivda lažejo kar ostalemu svetu. Gnusni so, prav nagnusni.


Kaj so danes naredili s porodnišnico v Mariupolu:
https://twitter.com/StratejikGndem3/sta...

Golazen.

Ko oborožiš civiliste in kriminalce, so takšni posnetki pričakovani. Ko streljaš iz civilnega objekta ne okupatorja postane civilni objekt, vojački objekt...
Leta 91 smo imeli več težav z lovci, ki so hoteli vzeti pravico v svoje roke, kot z JNA. Kdo ima pod nadzorom oborožene civiliste in kriminalce? Posnetki, vojakov v telovadnicah, oklepnih vozil med stanovanjskimi bloki, s katerimi se hvalijo, pomenijo samo to, da so posnetki uničenih civilnih objektov, mogoče posnetki objektov, ki so se uporabili za vojaške namene. Ne verjamem, da se profesionalni častnik odloči za vojni zločin, ker bo končal pred svojim vojaškim sodiščem.

-vx- ::

GupeM je izjavil:

Mi je jasno, da oboji lažejo in propagandni stroji na obeh (sli celo vseh treh) straneh delajo na vso moč. Kar pa ne pomeni, da nihče od njih ne objavi resnice.


Seveda. Zato pa verjames, ko je informacija preverjena, ali jo objavijo oboji, seveda lahko vsak posebaj obarvano po svoje, ampak, ce gre za isti posnetek, si ze kar blizu temu, da se je to res zgodilo - kar je na posnetku, ne kar je dopisano. Vse ostalo je zelo verjetno laz (tudi, ce je bela).
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

Nestle, tobacco groups latest companies to pull back from Russia

Vsi zapuščajo neonacistične klavce otrok.

FilipF ::

GupeM je izjavil:

-vx- je izjavil:

No, tudi iti v drugo skrajnost ni ravno inteligentno. Nekatere stvari se ve, med njimi tudi to, da Rusi in Ukrajinci ves cas lazejo po medijih. :)

Kakšna skrajnost?

Mi je jasno, da oboji lažejo in propagandni stroji na obeh (sli celo vseh treh) straneh delajo na vso moč. Kar pa ne pomeni, da nihče od njih ne objavi resnice. Rusi Ukrajincem lajšajo zadeve s tem, da Ukrajinci lahko objavijo resnico, ki škodi "ugledu" Rusov. Rusi lahko ugledu Ukrajincev škodijo skoraj izključno z izmišljenimi zgodbicami.

Ukrajinci najbolj škodijo samim sebi z objavljanjem posnetkov mladine z molotovkami, tankov med bloki, vojske v telovadnicah..., državno vodstvo pa z izjavami o oboroževanju civilistov, kriminalcev, tujih plačancih...

Pac-Man ::

Mi lahko kdo od apologetov razloži, zakaj tovrstna redekoracija otroške bolnišnice & porodnišnice ni vojni zločin?
Prosim za čimveč geopolitike v odgovoru.



Gre za Mariupol, mesto s skoraj 500k prebivalcev, veliko večje od Ljubljane. Velika večina je ruskogovorečih.
Isti šit kot v Siriji. Samo da so tukaj dobili sveže platno, tam so šli pa pacat čez Asadovo mojstrovino.

Pa sem upal, da bodo do "bratov" malo bolj milostljivi...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

nejcek74 ::

FilipF je izjavil:

Leta 91 smo...

a spet te tvoje pravljice, to da nimaš pojma kaj je po mednarodnem pravu definicija vojaka v oboroženem konflikt si pokazal ze nič kolikokrat. Verjetno bo kar drzalo, da vse kar si počel leta 91, je bilo praznjenje flaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejcek74 ()

tomlin ::

OBETA SE MEGA KRAJA 21. STOLETJA!

Tuja podjetja, ki so zaradi invazije na Ukrajino prekinila poslovanje v Rusiji, bi glede na ideje največje ruske stranke lahko ostala brez tovarn in drugih poslovnih nepremičnin.

https://siol.net/posel-danes/novice/vrn...

-vx- ::

Voss je izjavil:

Nestle, tobacco groups latest companies to pull back from Russia

Vsi zapuščajo neonacistične klavce otrok.

Kako si ti luskan :) kar drgeta od togote :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Voss ::

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Nestle, tobacco groups latest companies to pull back from Russia

Vsi zapuščajo neonacistične klavce otrok.

Kako si ti luskan :) kar drgeta od togote :)


Zakaj še nisi v Srbiji? Enkrat smo vas že nagnali nazaj. Še NATO vas je pozneje malce na realna tla postavil hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

-vx- ::

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Nestle, tobacco groups latest companies to pull back from Russia

Vsi zapuščajo neonacistične klavce otrok.

Kako si ti luskan :) kar drgeta od togote :)


Zakaj še nisi v Srbiji? Enkrat smo vas že nagnali nazaj. Še NATO vas je pozneje malce na realna tla postavil hehe

Revcek :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Voss ::

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Nestle, tobacco groups latest companies to pull back from Russia

Vsi zapuščajo neonacistične klavce otrok.

Kako si ti luskan :) kar drgeta od togote :)


Zakaj še nisi v Srbiji? Enkrat smo vas že nagnali nazaj. Še NATO vas je pozneje malce na realna tla postavil hehe

Revcek :)


Ploskal sem, ko vas je po Srebrenici big uncle kaznoval. Zdaj pa tu govno mešaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

tomlin ::

SE STRINJAM S TABO, RES JE!

"Za nasvet gledede nacionalizacije tovarn, naj se Rusi obrnejo na Luka Mesca, oz. levo katapultirane stranke pri nas."

-vx- ::

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Nestle, tobacco groups latest companies to pull back from Russia

Vsi zapuščajo neonacistične klavce otrok.

Kako si ti luskan :) kar drgeta od togote :)


Zakaj še nisi v Srbiji? Enkrat smo vas že nagnali nazaj. Še NATO vas je pozneje malce na realna tla postavil hehe

Revcek :)


Ploskal sem, ko vas je po Srebrenici big uncle kaznoval. Zdaj pa tu govno mešaš.

In razkazovanje telickaste mentalitete se nadaljuje :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

-vx- je izjavil:

Voss je izjavil:

Nestle, tobacco groups latest companies to pull back from Russia

Vsi zapuščajo neonacistične klavce otrok.

Kako si ti luskan :) kar drgeta od togote :)


Zakaj še nisi v Srbiji? Enkrat smo vas že nagnali nazaj. Še NATO vas je pozneje malce na realna tla postavil hehe

Revcek :)


Ploskal sem, ko vas je po Srebrenici big uncle kaznoval. Zdaj pa tu govno mešaš.

In kazanje svoje teleckaste mentalitete se nadaljuje :)


Bomo tudi republiko srbsko denacificirali brez skrbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

-vx- ::

Voss je izjavil:


Bomo tudi republiko srbsko denacificirali brez skrbi.

A z mukanjem? Da jih bojo usesa bolela? :))
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Maxlos ::

Hej fantje, se moramo ponavljat...

Ali je že zmanjkalo orožja rusom, vem ste se drli o tej nesposobnosti....
Zakaj glede na tako opevane enolične zahodne medije Ukrajinskega uspehe, kolona ki pirha na kijev in se ni premaknila že kak teden ne gori in o njej poročajo vsak dan...
Kaj je s tem z no fly zono ? Ce je vse tako super, zakaj rabijo no Fly zono. Kaj nimajo air supiriority in vse pokrito s sami, in rusi padajo dnevno... Res pa da je zanje čase vreme še vedno slabo, ampak ja bore malo padajo..

Neumno vprašanje, se kaj kolone premikajo, ker ta obkoljena mesta, se lepo obkoljuje in ni problema z benzom ter hrano.
Neumno vprašanje : če ni bilo deklaracije vojne, je v Ukrajini res vojna ? Ker brez deklaracije Vojne je to konflikt, kot je to vedno definirano drugje po svetu.
PS: imate kakšne alternativne ruske vire, ker kot kaže govorite eno ter isto pa se po enem tednu se ni realiziralo ?
PS: ne me razumet napačno, ko primerjat primerjate temo srede Evrope ali korejskem polotoku in ne lepo puščavi.

Unchancy ::

Neumno vprašanje : če ni bilo deklaracije vojne, je v Ukrajini res vojna ? Ker brez deklaracije Vojne je to konflikt, kot je to vedno definirano drugje po svetu.


In Nemška Demokratična Republika je bila demokracija. Sej tko piše, ejga.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

-vx- ::

Unchancy je izjavil:

Neumno vprašanje : če ni bilo deklaracije vojne, je v Ukrajini res vojna ? Ker brez deklaracije Vojne je to konflikt, kot je to vedno definirano drugje po svetu.


In Nemška Demokratična Republika je bila demokracija. Sej tko piše, ejga.

Si me prehitel, jaz sem mislil da ti za primer Democratic People's Republic of Korea :))
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Voss ::

With its undersea pipeline links to Algeria and vast network of liquified natural gas terminals, Spain is well placed to help Europe reduce its dependence on Russian gas imports.

Rusija propada. I like it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

mackilla ::

Unchancy je izjavil:

Neumno vprašanje : če ni bilo deklaracije vojne, je v Ukrajini res vojna ? Ker brez deklaracije Vojne je to konflikt, kot je to vedno definirano drugje po svetu.


In Nemška Demokratična Republika je bila demokracija. Sej tko piše, ejga.

Če jaz nekoga treščim na gobec in ne pokliče policije? A sem ga sploh treščil al ne?

endelin ::

Ruski vojni zločinci so čedalje bolj brutalni. Zakaj je treba uničit porodnišnico?;((

Voss ::

mackilla je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Neumno vprašanje : če ni bilo deklaracije vojne, je v Ukrajini res vojna ? Ker brez deklaracije Vojne je to konflikt, kot je to vedno definirano drugje po svetu.


In Nemška Demokratična Republika je bila demokracija. Sej tko piše, ejga.

Če jaz nekoga treščim na gobec in ne pokliče policije? A sem ga sploh treščil al ne?


Če razbiješ gobec -vx- ti bo policija ploskala in ti ga pomagala zbrcat.

endelin je izjavil:

Ruski vojni zločinci so čedalje bolj brutalni. Zakaj je treba uničit porodnišnico?;((


Da imajo naši neonacistični rusofili material za drkat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

endelin ::

Mariupol je novi Stalingrad 1942!

Upam da sankcije izstradajo preklete invaderje za to, kakšne zločine delajo ljudem v Ukrajini. Boleče brat te novice :( rabim predah

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

-vx- ::

endelin je izjavil:

Ruski vojni zločinci so čedalje bolj brutalni. Zakaj je treba uničit porodnišnico?;((

Od kod pa to ves? :) Mogoce je pa niso :)

endelin je izjavil:

Mariupol je novi Stalingrad 1942!

Upam da sankcije izstradajo preklete invaderje za to, kakšne zločine delajo ljudem v Ukrajini

Oh, Voss telicek se je preimenoval :)
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Voss ::

endelin je izjavil:

Mariupol je novi Stalingrad 1942!

Upam da sankcije izstradajo preklete invaderje za to, kakšne zločine delajo ljudem v Ukrajini


Upam, da se jih bo obesilo sredi Kijeva.

mackilla ::

-vx- je izjavil:

endelin je izjavil:

Ruski vojni zločinci so čedalje bolj brutalni. Zakaj je treba uničit porodnišnico?;((

Od kod pa to ves? :) Mogoce je pa niso :)

endelin je izjavil:

Mariupol je novi Stalingrad 1942!

Upam da sankcije izstradajo preklete invaderje za to, kakšne zločine delajo ljudem v Ukrajini

Oh, Voss telicek se je preimenoval :)

Kakšen dokaz bi ti bil dovolj? Če ti prinesejo raztrgana trupla domov in ti jih vržejo na mizo bi bilo dovolj? A rabiš še havbico ki jih je ubila? Mogoče še šrapnele granate,da boš naredil analizo?

endelin ::

Putin je naredil takšno sovrastvo v Ukrajini da je nepopravljivo.

Putler mora biti obsojen in obešen na veji

Nurnberg #2

To kar delajo invaderji je nemoralno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Maxlos ::

Unchancy je izjavil:

Neumno vprašanje : če ni bilo deklaracije vojne, je v Ukrajini res vojna ? Ker brez deklaracije Vojne je to konflikt, kot je to vedno definirano drugje po svetu.


In Nemška Demokratična Republika je bila demokracija. Sej tko piše, ejga.

Zagotovo je tvoje lapanje zadelo bistvo problema, komentirajočih.

-vx- je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Neumno vprašanje : če ni bilo deklaracije vojne, je v Ukrajini res vojna ? Ker brez deklaracije Vojne je to konflikt, kot je to vedno definirano drugje po svetu.


In Nemška Demokratična Republika je bila demokracija. Sej tko piše, ejga.

Si me prehitel, jaz sem mislil da ti za primer Democratic People's Republic of Korea :))

Zagotovo je tvoje lapanje zadelo bistvo problema, komentirajočih.

mackilla je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Neumno vprašanje : če ni bilo deklaracije vojne, je v Ukrajini res vojna ? Ker brez deklaracije Vojne je to konflikt, kot je to vedno definirano drugje po svetu.


In Nemška Demokratična Republika je bila demokracija. Sej tko piše, ejga.

Če jaz nekoga treščim na gobec in ne pokliče policije? A sem ga sploh treščil al ne?

Zagotovo je tvoje lapanje zadelo bistvo problema, komentirajočih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Maxlos ()

ginekk ::

Voss je izjavil:

Še sankcionirat Rusijo. Vse jim vzet!


Hah, povprečen Rus ne mara te vojne in če gre protestirat na ulico mu takoj grozi 15 let zapora.

Pa predstavljal si take, ki se trudijo narest kareiro v ruski podružnici kakšne ameriške multinacionalke, zdaj pa jim je ta ista firma samovoljno odrezala službo - pravim samovoljno ker takih sankcij dejansko ni. To firme zdaj počnejo, da so politično všečni, ni nobene logike.

Ne vem kaj je potrebno, da res pride do Causescu situacije, on je bil kar dolgo časa tiraniziral preden so ga v enem dnevu obsodili in usmrtili. Še tik preden ga ustrelijo se ni dobro zavedal kam je padel.

Maxlos ::

endelin je izjavil:

Mariupol je novi Stalingrad 1942!

Upam da sankcije izstradajo preklete invaderje za to, kakšne zločine delajo ljudem v Ukrajini. Boleče brat te novice :( rabim predah

Imajo koridor. Da naciji bodo šiškabab. Tega se zavedajo.
Sreča imaš haško id druga sodišča ki se s tem ukvarjajo.
Boš bil prvi v vrsti, da bo šlo tekoče skozi...

endelin je izjavil:

Putin je naredil takšno sovrastvo v Ukrajini da je nepopravljivo.

Putler mora biti obsojen in obešen na veji

Nurnberg #2

To kar delajo invaderji je nemoralno

Da da, ce bi bilo temu tako, bi že danes protestiral, zakaj uvažamo ruski plin in nafto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Maxlos ()

endelin ::

Maxlos je izjavil:

endelin je izjavil:

Mariupol je novi Stalingrad 1942!

Upam da sankcije izstradajo preklete invaderje za to, kakšne zločine delajo ljudem v Ukrajini. Boleče brat te novice :( rabim predah

Imajo koridor. Da naciji bodo šiškabab. Tega se zavedajo.
Sreča imaš haško id druga sodišča ki se s tem ukvarjajo.
Boš bil prvi v vrsti, da bo šlo tekoče skozi...

endelin je izjavil:

Putin je naredil takšno sovrastvo v Ukrajini da je nepopravljivo.

Putler mora biti obsojen in obešen na veji

Nurnberg #2

To kar delajo invaderji je nemoralno

Da da, ce bi bilo temu tako, bi že danes protestiral, zakaj uvažamo ruski plin in nafto.

Ti imaš tudi koridor. V svoji bolni glavi.
Jebeš razstreljevanje porodnišnic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Maxlos ::

endelin je izjavil:

Maxlos je izjavil:

endelin je izjavil:

Mariupol je novi Stalingrad 1942!

Upam da sankcije izstradajo preklete invaderje za to, kakšne zločine delajo ljudem v Ukrajini. Boleče brat te novice :( rabim predah

Imajo koridor. Da naciji bodo šiškabab. Tega se zavedajo.
Sreča imaš haško id druga sodišča ki se s tem ukvarjajo.
Boš bil prvi v vrsti, da bo šlo tekoče skozi...

endelin je izjavil:

Putin je naredil takšno sovrastvo v Ukrajini da je nepopravljivo.

Putler mora biti obsojen in obešen na veji

Nurnberg #2

To kar delajo invaderji je nemoralno

Da da, ce bi bilo temu tako, bi že danes protestiral, zakaj uvažamo ruski plin in nafto.

Ti imaš tudi koridor. V svoji bolni glavi.

Ne skrbi, je tudi vreme vsak dan.

endelin je izjavil:

Ruski vojni zločinci so čedalje bolj brutalni. Zakaj je treba uničit porodnišnico?;((

Hej fantje, se moramo ponavljat…

Ali je že zmanjkalo orožja rusom, vem ste se drli o tej nesposobnosti….
Zakaj glede na tako opevane enolične zahodne medije Ukrajinskega uspehe, kolona ki pirha na kijev in se ni premaknila že kak teden ne gori in o njej poročajo vsak dan…
Kaj je s tem z no fly zono ? Ce je vse tako super, zakaj rabijo no Fly zono. Kaj nimajo air supiriority in vse pokrito s sami, in rusi padajo dnevno… Res pa da je zanje čase vreme še vedno slabo, ampak ja bore malo padajo..

Neumno vprašanje, se kaj kolone premikajo, ker ta obkoljena mesta, se lepo obkoljuje in ni problema z benzom ter hrano.
Neumno vprašanje : če ni bilo deklaracije vojne, je v Ukrajini res vojna ? Ker brez deklaracije Vojne je to konflikt, kot je to vedno definirano drugje po svetu.
PS: imate kakšne alternativne ruske vire, ker kot kaže govorite eno ter isto pa se po enem tednu se ni realiziralo ?
PS: ne me razumet napačno, ko primerjat primerjate temo srede Evrope ali korejskem polotoku in ne lepo puščavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Maxlos ()

Pac-Man ::

Tako so sestradani, da kradejo žive kure, video:

https://twitter.com/markito0171/status/...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

endelin ::

To kar se dogaja v Mariupolu je jebeno obkoljevanje Leningrada. Ko so ljudje umirali od lakote. Temu Putler ne bo ušel. Če ne drugega mu bodo na živo pojebali družinske člane.

BlaY0 ::

A to je že blo:



...nisem bral zadnjih 20 strani prepucavanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Pac-Man ::

Vse to preden je v mesto vkorakal EN ruski vojak.

https://twitter.com/zminaUkraine/status...

Mariupol is surrounded by #Russian troops 4 the 8th day! The shelling of civilians, civilian infrastructure doesn't stop.
There is no electricity, water & gas supply, no mobile communication. The occupiers don't let civilians go through the "green corridor"
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

BlaY0 ::

No, ta baje je vedu da gre v vojno in da bo streljal na civiliste:

https://t.me/Tsaplienko/2347

...ostalim so rekli da grejo na vaje potem so jim pa dokumente pobrali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Voss ::

Dobro si poglej slike vx. Škoda, da to nisi ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Maxlos ::

Pac-Man je izjavil:

Tako so sestradani, da kradejo žive kure, video:

https://twitter.com/markito0171/status/...

Da mi je babab povedala, ko ukrajinec zaposti stanovanje, pridejo naciji in pokradejo, kar se pokrasti da, morda moram to dodati v razumevanje napisanega.

endelin je izjavil:

To kar se dogaja v Mariupolu je jebeno obkoljevanje Leningrada. Ko so ljudje umirali od lakote. Temu Putler ne bo ušel. Če ne drugega mu bodo na živo pojebali družinske člane.

Oprosti, sem spregledal, koridor kamor je odprt, no tisto mesto bo v slabem tednu tudi v obroču Rusov, tako da verjetno res nesmislu da naci bataljon gre v drugo mesto. Sedaj bi morda tvoje besede imele celo argument.
Ker bolj malo objavljate v teh dveh dneh kako gorijo ruski tanki.

PS : Kaj so Američani naredili prvi dan bombandiranja Srbije, ne vojne invazije, ali konflikta :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Maxlos ()

Voss ::

Solecus, kaj pa je Srbija naredila BiH, Hrvaški, Kosovu in tudi nam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

BlaY0 ::

Maxlos je izjavil:


PS : Kaj so Američani naredili prvi dan bombandiranja Srbije, ne vojne invazije, ali konflikta :-)

...definitivno niso bombardirali civilnih ciljev...

Pa daj poglej si press konferenco zgoraj. Je v ruščini, tako da ne bi smel imeti težav z razumevanjem.

Voss je izjavil:

Solecus, kaj pa je Srbija naredila BiH, Hrvaški, Kosovu in tudi nam?

No, Srbija je Kosovu delala to kar je Ukrajina v Donbassu. Potem je prišel NATO in EU ter jim vzel tisti del. Tukaj je prišel Putin, ki hoče zradirat celo Ukrajino ne samo osamosvojiti tistega dela. Vmes se je 5x že zlagal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()
««
418 / 859
»»