» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
396 / 859
»»

AtaŠtumf ::

l0g1t3ch je izjavil:

GupeM je izjavil:


...

Kaj je v tej temi res 99 % najstnikov, al so samo tako umsko zaostali?


V tej temi je pač par starih zagrenjenih srbov, ki še niso preboleli nata iz leta 95.
Sedaj pa ploskajo putinu, ki bo pokazal natu in zlobnemu zahodu in s tem nekako odpravil njihovo domnevno krivico in ponižanje.

So pa zelo glasni in spamajo iz X računov.


Vrhunska analiza najstnika, poimenovanega po igrlani paličici.

Raje kako drugo paličico večkrat uporabi, da ne boš pisal samo bedarij!

kingsix ::

AtaŠtumf je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne vem zakaj se Rusofili ne preselite v Rusijo... S tem ne le, da se znebimo smeti iz Slovenije, ampak tudi tega foruma. Ata Putin vam kar tako nebo dovolil dostopa, sem pa prepričan, da niste dovolj pametni, da bi se pa sami znašli.


Whataboutizem.

Zakaj se vsi warmongerski zagovorniki ne preselite v Ukrajino in pomagate premagati Putlerja, še celo plačali vam bodo za to!


Ukrajina predstavlja nekoga, ki bi šel "proti zahodu", proti EU...kjer smo mi.

Vi ste pa na zahodu in baje je ljubše na vzhodu.. V Rusiji...obljubljein deželi. Spokaj. Ali ti mamica ne dovoli?

Polek tega pa ni Ukrajinca, ki bi si želel tam Ruse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

AtaŠtumf ::

gozdar1 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne vem zakaj se Rusofili ne preselite v Rusijo... S tem ne le, da se znebimo smeti iz Slovenije, ampak tudi tega foruma. Ata Putin vam kar tako nebo dovolil dostopa, sem pa prepričan, da niste dovolj pametni, da bi se pa sami znašli.


Whataboutizem.

Zakaj se vsi warmongerski zagovorniki ne preselite v Ukrajino in pomagate premagati Putlerja, še celo plačali vam bodo za to!


Wormongerji ste predvsem rusofili, ki se navdušujete nad rušenjem ukrajine. Ostali smo predvsem za to da se putinova vojska lepo umakne za meje svoje države.


In to bomo naredili tako, da oborožimo civiliste, #standWithUkraine in začnemo ww3.

Dober plan!

voss_ ::

gozdar1 je izjavil:



Wormongerji ste predvsem rusofili, ki se navdušujete nad rušenjem ukrajine. Ostali smo predvsem za to da se putinova vojska lepo umakne za meje svoje države.


Če zanikaš obstoj zgodovine pred več kot 12 dni nazaj komot.
Sem pa že nalepil kaj je Biden povedal v 1997.

Samo gaming stol generali imate bolj švoh spomin.

strawman ::

l0g1t3ch je izjavil:

GupeM je izjavil:


...

Kaj je v tej temi res 99 % najstnikov, al so samo tako umsko zaostali?


V tej temi je pač par starih zagrenjenih srbov, ki še niso preboleli nata iz leta 95.
Sedaj pa ploskajo putinu, ki bo pokazal natu in zlobnemu zahodu in s tem nekako odpravil njihovo domnevno krivico in ponižanje.

So pa zelo glasni in spamajo iz X računov.


Mene pri teh preseneča kje najdejo čas, da 18 ur na dan zapravijo za komentiranje v eni temi na forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

fur80 ::

AtaŠtumf je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne vem zakaj se Rusofili ne preselite v Rusijo... S tem ne le, da se znebimo smeti iz Slovenije, ampak tudi tega foruma. Ata Putin vam kar tako nebo dovolil dostopa, sem pa prepričan, da niste dovolj pametni, da bi se pa sami znašli.


Whataboutizem.

Zakaj se vsi warmongerski zagovorniki ne preselite v Ukrajino in pomagate premagati Putlerja, še celo plačali vam bodo za to!


Zato ker smo se nekega leta odločili na referndomu kot narod, da gremo v zvezo NATO in v EU. Takrat smo se tudi odločili, da bomo imeli profesionalno vojsko, katero bomo vzdrževali, plačevali in imeli v pripravljenosti, kot vsak civilen narod. Vse se odločamo sproti in demokratično, vsaj tak imamo občutek in ga bi morali imeti.

Sedaj bi pa ti rad imel Putina, jaz pa naj se grem streljat v Ukrajino, če mi kaj ne paše? Je vse OK s tabo?

AtaŠtumf ::

strawman je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

GupeM je izjavil:


...

Kaj je v tej temi res 99 % najstnikov, al so samo tako umsko zaostali?


V tej temi je pač par starih zagrenjenih srbov, ki še niso preboleli nata iz leta 95.
Sedaj pa ploskajo putinu, ki bo pokazal natu in zlobnemu zahodu in s tem nekako odpravil njihovo domnevno krivico in ponižanje.

So pa zelo glasni in spamajo iz X računov.


Mene pri teh preseneča kje najdejo čas, da 18 ur na dan zapravijo za komentiranje v eni temi na forumu.


Rublji stari, rublje dobimo za postanje!

voss_ ::

kingsix je izjavil:



Polek tega pa ni Ukrajinca, ki bi si želel tam Ruse.


To je laž, Ukrajinci še niso pobili vseh v Donbasu.

PrimoZ_ ::

Recimo: https://slo-tech.com/forum/t694037/p583...

gazibo je izjavil:

Ali lahko moj oce, ki je drzavljan srbije kupi stanovanje v sloveniji ? Sicer ima stalno prebivalisce v slo pri meni, vendar bi on rad kupil svoje stanovanje.

Hvala


Uporabnik "gazibo" pa sicer uporablja še nick "womb"


Toliko, da se malo pojasni kredibilnost in motive, najbolj zagretih rusofilov.

Fritz ::

poweroff je izjavil:


Ruska taktika zravnanja civilnih območij z zemljo je znan že iz Čečenije, nadaljevala se je pa v Siriji in zdaj tukaj. To je seveda vojni zločin, upam, da bodo v Ukrajini končno odgovarjali za vojne zločine, ki so jih naredili.

Je taktika čisto enaka ameriški, le spomni se bombardiranja Rake, Faludže ali Bagdada.

Civiliste je treba umakniti iz mest, ki se uporabljajo kot obrambne utrdbe. Ukrajinske oblasti in vojska tega nočejo in raje uporabljajo civiliste kot živi ščit.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

strawman ::

AtaŠtumf je izjavil:

strawman je izjavil:


Mene pri teh preseneča kje najdejo čas, da 18 ur na dan zapravijo za komentiranje v eni temi na forumu.


Rublji stari, rublje dobimo za postanje!


Aha zato samo 8 ur ni več dovolj. :))

kingsix ::

voss_ je izjavil:

kingsix je izjavil:



Polek tega pa ni Ukrajinca, ki bi si želel tam Ruse.


To je laž, Ukrajinci še niso pobili vseh v Donbasu.


Res je. Predstavili so prepričljive dokaze:
https://www.reuters.com/world/europe/uk...

Russian no show at U.N. court hearing on Ukrainian 'genocide'

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

PrimoZ_ ::

AtaŠtumf je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne vem zakaj se Rusofili ne preselite v Rusijo... S tem ne le, da se znebimo smeti iz Slovenije, ampak tudi tega foruma. Ata Putin vam kar tako nebo dovolil dostopa, sem pa prepričan, da niste dovolj pametni, da bi se pa sami znašli.


Whataboutizem.

Zakaj se vsi warmongerski zagovorniki ne preselite v Ukrajino in pomagate premagati Putlerja, še celo plačali vam bodo za to!


Wormongerji ste predvsem rusofili, ki se navdušujete nad rušenjem ukrajine. Ostali smo predvsem za to da se putinova vojska lepo umakne za meje svoje države.


In to bomo naredili tako, da oborožimo civiliste, #standWithUkraine in začnemo ww3.

Dober plan!


Si se le odločil da ne boš več pisal pod nickom -vx- ?

gozdar1 ::

AtaŠtumf je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne vem zakaj se Rusofili ne preselite v Rusijo... S tem ne le, da se znebimo smeti iz Slovenije, ampak tudi tega foruma. Ata Putin vam kar tako nebo dovolil dostopa, sem pa prepričan, da niste dovolj pametni, da bi se pa sami znašli.


Whataboutizem.

Zakaj se vsi warmongerski zagovorniki ne preselite v Ukrajino in pomagate premagati Putlerja, še celo plačali vam bodo za to!


Wormongerji ste predvsem rusofili, ki se navdušujete nad rušenjem ukrajine. Ostali smo predvsem za to da se putinova vojska lepo umakne za meje svoje države.


In to bomo naredili tako, da oborožimo civiliste, #standWithUkraine in začnemo ww3.

Dober plan!



Ne tako, da ploskamo okupatorju. Trdiš da bo putin začel ww3, potem je treba pa res hitro ukrepat.

PrimoZ_ ::

strawman je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

GupeM je izjavil:


...

Kaj je v tej temi res 99 % najstnikov, al so samo tako umsko zaostali?


V tej temi je pač par starih zagrenjenih srbov, ki še niso preboleli nata iz leta 95.
Sedaj pa ploskajo putinu, ki bo pokazal natu in zlobnemu zahodu in s tem nekako odpravil njihovo domnevno krivico in ponižanje.

So pa zelo glasni in spamajo iz X računov.


Mene pri teh preseneča kje najdejo čas, da 18 ur na dan zapravijo za komentiranje v eni temi na forumu.


Če si doma na socialni podpori, si lahko to privoščiš.

kow ::

Fritz je izjavil:

le spomni se bombardiranja Rake, Faludže ali Bagdada.


Si malo zamolcal, da so Rako razbili sele potem, ko je islamska drzava razbila Kobane itd.

Unchancy ::

imagodei je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

Še en sestreljen avion. Pilot se je katapultiral, ampak se padalo ni odprlo. Naj mu bo trda ukrajinska zemlja. Video:

https://twitter.com/poppoppopkt/status/...

Vojna je stanje, kjer se pobijajo tisti, ki se med seboj ne poznajo, v imenu tistih, ki se med sabo zelo dobro poznajo.

Ruski pilot je izpoljnjeval ukaze nadrejenih. Razumem naslado nad smrtjo sadističnega vojaka, ki se je zverinsko izživljal nad civilisti, ujetniki, oziroma kako drugače v svojem ravnanju ni izbral bolj humane rešitve, ko jo je imel možnost izbrati.

Razumem tudi osebno prizadete Ukrajince, da se veselijo smrti katerega koli sovražnega vojaka. Za njih le-ti predstavljajo agresorja, neposrednega izvrševalca ruskih vojnih načrtov. Briga njih, ali je bil pilot Boris, ki se mu ni odprlo padalo, v zasebnem življenju oče treh otrok, je poročen z Ukrajinko in vsak mesec daruje vbogajme.

Ne štekam pa, da se nekdo, ki ni direktno prizadet zaradi vojne, naslaja nad random padlim vojakom, za katerega ve samo to, da izpolnjuje navodila nadrejenih. To je nevredno nekoga civiliziranega, ki je kao zgrožen nad rusko agresijo nad Ukrajino.


Se strinjam s tabo. Zdaj pa prosim iz svojega moralnega prestola obsodi še sadistično sranje z druge strani. Imaš primere kar na tej strani. Vem, da ti zaradi notranje političnih razlogov ne odgovarja kritizirati ruskih okupatorjev, ampak vseeno.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

voss_ ::

gozdar1 je izjavil:


Ne tako, da ploskamo okupatorju. Trdiš da bo putin začel ww3, potem je treba pa res hitro ukrepat.


Breaking news! Putin takes Ljubljana!

Mamamija kako so vas mediji spravili v histerijo.

AtaŠtumf ::

kingsix je izjavil:

voss_ je izjavil:

kingsix je izjavil:



Polek tega pa ni Ukrajinca, ki bi si želel tam Ruse.


To je laž, Ukrajinci še niso pobili vseh v Donbasu.


Res je. Predstavili so prepričljive dokaze:
https://www.reuters.com/world/europe/uk...

Russian no show at U.N. court hearing on Ukrainian 'genocide'


A to je uno sodišče, ki ga ZDA priznavajo in so njihovi branitelji svobode redno na tnalu?

gazibo ::

PrimoZ_ je izjavil:

Recimo: https://slo-tech.com/forum/t694037/p583...

gazibo je izjavil:

Ali lahko moj oce, ki je drzavljan srbije kupi stanovanje v sloveniji ? Sicer ima stalno prebivalisce v slo pri meni, vendar bi on rad kupil svoje stanovanje.

Hvala


Uporabnik "gazibo" pa sicer uporablja še nick "womb"


Toliko, da se malo pojasni kredibilnost in motive, najbolj zagretih rusofilov.


o fak kok si pateticen res :))
se en kne more preko srbov iz nekega samo njemu znanega razloga, mogoce kej srbske krvi v teb da se sam neves. Verjetno :))
seljanđurdino

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gazibo ()

gozdar1 ::

voss_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:


Ne tako, da ploskamo okupatorju. Trdiš da bo putin začel ww3, potem je treba pa res hitro ukrepat.


Breaking news! Putin takes Ljubljana!

Mamamija kako so vas mediji spravili v histerijo.


Nimamo vsi fetišev na rušenje mest in pobijanje civilistov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

AtaŠtumf ::

PrimoZ_ je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne vem zakaj se Rusofili ne preselite v Rusijo... S tem ne le, da se znebimo smeti iz Slovenije, ampak tudi tega foruma. Ata Putin vam kar tako nebo dovolil dostopa, sem pa prepričan, da niste dovolj pametni, da bi se pa sami znašli.


Whataboutizem.

Zakaj se vsi warmongerski zagovorniki ne preselite v Ukrajino in pomagate premagati Putlerja, še celo plačali vam bodo za to!


Wormongerji ste predvsem rusofili, ki se navdušujete nad rušenjem ukrajine. Ostali smo predvsem za to da se putinova vojska lepo umakne za meje svoje države.


In to bomo naredili tako, da oborožimo civiliste, #standWithUkraine in začnemo ww3.

Dober plan!


Si se le odločil da ne boš več pisal pod nickom -vx- ?


A sedaj nisem več alterego, korenje3?

WTF?

Vsaj Srb naj bi bil še vedno...

:))

kingsix ::

AtaŠtumf je izjavil:

kingsix je izjavil:

voss_ je izjavil:

kingsix je izjavil:



Polek tega pa ni Ukrajinca, ki bi si želel tam Ruse.


To je laž, Ukrajinci še niso pobili vseh v Donbasu.


Res je. Predstavili so prepričljive dokaze:
https://www.reuters.com/world/europe/uk...

Russian no show at U.N. court hearing on Ukrainian 'genocide'


A to je uno sodišče, ki ga ZDA priznavajo in so njihovi branitelji svobode redno na tnalu?


Ne to je sodišče kamor bi lahko prišli predstavit kakršnekoli dokaze. Aja...težko dokazat nekaj izmišljenega.

PrimoZ_ ::

gazibo je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Recimo: https://slo-tech.com/forum/t694037/p583...

gazibo je izjavil:

Ali lahko moj oce, ki je drzavljan srbije kupi stanovanje v sloveniji ? Sicer ima stalno prebivalisce v slo pri meni, vendar bi on rad kupil svoje stanovanje.

Hvala


Uporabnik "gazibo" pa sicer uporablja še nick "womb"


Toliko, da se malo pojasni kredibilnost in motive, najbolj zagretih rusofilov.


o fak kok si pateticen res :))
se en kne more preko srbov iz nekega samo njemu znanega razloga, mogoce kej srbske krvi v teb da se sam neves. Verjetno :))


Povsem mogoče, da je tudi kaj srbske krvi v meni, briga me.

Jaz imam bolj v mislih mentalni vidik. Osebe, ki so ostale v letu 95, ko jih je nato našeškal, pa še sedaj kuhajo zamero. In zaradi svoje zagrenjenosti sedaj ploskajo okupatorju, ker bo njegovo nasilje domnevno nekako pocelilo njihov ranjen ponos.

Smeškoti.

gazibo ::

men dol visi za 95, bolj tebe tisci ker zmer to omenjas, vec kot ocitno

AtaŠtumf ::

Če nočemo podpihovati vojne, še ne pomeni, da zagovarjamo vojno.

Samo to je za večino ljudi tukaj prevelik miselni zalogaj!

PrimoZ_ ::

gazibo je izjavil:

men dol visi za 95, bolj tebe tisci ker zmer to omenjas, vec kot ocitno


Jah pred parimi dnevi, je bil to ful aktualni izgovor, kaj je nato naredil srbiji.
Očitno vas to zelo boli.

Ne znate predelati bolečine, brez da bi nekomu tretjemu želeli slabo.

AtaŠtumf je izjavil:

Če nočemo podpihovati vojne, še ne pomeni, da zagovarjamo vojno.

Samo to je za večino ljudi tukaj prevelik miselni zalogaj!


Žal to ni res.
Precej postov je odkrito ploskanje pustinu in nasilju.
Preostalo je pa prikrito podpiranje v smislu: I'm not a racist, but...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Meizu ::

Si pozabil dodat še tono whataboutizmov.

voss_ ::

Ko gledam koliko raket NATO dobavlja Ukrajini...

Koliko stane en NLAW? Rusi nas bojo bankrotirali že samo s svojo USSR šaro.

IgorCardanof ::

GupeM je izjavil:

Večina "dialogov" te teme:

Primer 1:
A: Ukrajina je sama kriva. In Zahod. Putin je car.
B: Če je Putin tak car, se preseli tja.
A: Takoj ko se boš ti v Ukrajino.
B: Ne ti se daj, jaz sem prej rekel.
A: Ne kar ti se daj. Ukrajina je bližje. Pa ti jo zagovarjaš.
B: Fotr te je na drek zdrkal.
A: Ta drek si bil ti.
B: Mamici grem povedat.
A: Ne upaš, bom jst atija poklical.
...

Primer 2:
A: Ta Putin je fuknjen, ne moreš kar napasti sosednje suverene države.
B: Kaj pa Američani? A oni pa lahko?
A: Whataboutism.
B: Ne, ni whataboutism.
A: Ja pa je.
B: Ne pa ni.
A: Ja pa je.
B: Ne pa ni, kar vrašaj mamico.
A: Mi je očka povedal, da to je whataboutism.
B: A mamice pa ne upaš vprašat?
A: A tvojo? Hehehe. Mi bo še sendvič na koncu nardila. Hehehe.
...

Kaj je v tej temi res 99 % najstnikov, al so samo tako umsko zaostali?


:D:D:D
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

voss_ ::

PrimoZ_ je izjavil:


Precej postov je odkrito ploskanje pustinu in nasilju.
Preostalo je pa prikrito podpiranje v smislu: I'm not a racist, but...


Tko kot ti govoriš da je treba vse Ruse pobiti.
Mi ni treba citirat izjav, ker, tako kot tebi, mi lahko verjamete na besedo.

AtaŠtumf ::

PrimoZ_ je izjavil:

gazibo je izjavil:

men dol visi za 95, bolj tebe tisci ker zmer to omenjas, vec kot ocitno


Jah pred parimi dnevi, je bil to ful aktualni izgovor, kaj je nato naredil srbiji.
Očitno vas to zelo boli.

Ne znate predelati bolečine, brez da bi nekomu tretjemu želeli slabo.


Osebno želim, da bi se vojna, okupacija, specialni maneveri, kakorkoli že želiš poimenovati ta drek, včeraj nehali, še več, da se ne bi nikoli sploh začeli.

Samo očitno je nekdo Zelenskemu lagal in mu obljubljal neko NATO ali ZDA pomoč, drugače bi se že od začetka drugače obnašal.


Samo za pogajanje za mir v tej regiji, se bo zgodilo samo s sprejemanjem resnice.

Zato pa te propagandne objave določenih tukaj in slepenje preko zahodnih MSM tudi slepenje preko ruskih medijev nič ne pomaga situaciji.

Situacija je taka, da je vojna jeba, da bodo civilisti umirali, vojaška oprema bo uničena, vojaki bodo trpeli in umirali, in danes se morajo novinarji na terenu umakniti iz Kijeva.

Zakaj potem misliš, da bodo te "fake news" kaj pomagale?

Da, bo še več ljudi poslanih v Ukrajino, da bo vojna čedalje bolj krvava?

A to zagovarjaš prokleti warmonger!

gazibo ::

PrimoZ_ je izjavil:

gazibo je izjavil:

men dol visi za 95, bolj tebe tisci ker zmer to omenjas, vec kot ocitno


Jah pred parimi dnevi, je bil to ful aktualni izgovor, kaj je nato naredil srbiji.
Očitno vas to zelo boli.

Ne znate predelati bolečine, brez da bi nekomu tretjemu želeli slabo.

AtaŠtumf je izjavil:

Če nočemo podpihovati vojne, še ne pomeni, da zagovarjamo vojno.

Samo to je za večino ljudi tukaj prevelik miselni zalogaj!


Žal to ni res.
Precej postov je odkrito ploskanje pustinu in nasilju.
Preostalo je pa prikrito podpiranje v smislu: I'm not a racist, but...



in kje je ta link da sm js to omenju ? Omenu sm kako dobr so se odzvale nizozemske enote v srebrenici, to pa sm. Ti si bil tiho takrat neki in zacel bulshittirat. Ko zmer

PrimoZ_ ::

voss_ je izjavil:

Ko gledam koliko raket NATO dobavlja Ukrajini...

Koliko stane en NLAW? Rusi nas bojo bankrotirali že samo s svojo USSR šaro.


Javelin baje stane dobrih 100k$. Ni poceni ampak bistveno ceneje od takna (tudi ruskega).

Tovornjak je zagotovo precej cenejši ampak njegov izpad ohromi druge enote, ki ostanejo brez municije, goriva, hrane... Tak d mislim da se splčač v vsakem primeru :)

Fritz ::

kow je izjavil:

Fritz je izjavil:

le spomni se bombardiranja Rake, Faludže ali Bagdada.


Si malo zamolcal, da so Rako razbili sele potem, ko je islamska drzava razbila Kobane itd.

Raka je bila polna civilistov. Ravno tako Faludža in Bagdad. Istočasno pa je bilo notri polno bojevnikov. Popolnoma irelevantno je ali gre za IS, Iračane, Sirce, Ukrajince ali koga drugega. Ko postaviš vojsko v mesto in deluješ od tam proti nasprotniku, je mesto legitimna tarča in tam nimajo civilisti kaj iskati.

Enako je, ko civilistom potalaš orožje in jim rečeš, naj se tako borijo, v civilnih oblačilih in brez oznak. S tem si ogrozil vse civiliste, ker bodo za nasprotnika vsi civilisti predstavljali grožnjo.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

PrimoZ_ ::

voss_ je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Precej postov je odkrito ploskanje pustinu in nasilju.
Preostalo je pa prikrito podpiranje v smislu: I'm not a racist, but...


Tko kot ti govoriš da je treba vse Ruse pobiti.


Se strinjam, vse ruske vojake na ozemlju ukrajine, ki streljajo na ukrajince.

Drugega pa nobenega.

Aston_11 ::

AtaŠtumf je izjavil:

drugače bi se že od začetka drugače obnašal.
Alteregi niso dovoljeni. Kako bi se Zelenski obnašal, ne vedo niti ruski nacisti, ki bi to morali vedeti po dolžnosti. Videli so komika in mislili so, da bo vožnja preko Ukrajine komedija.

WizzardOfOZ ::

gozdar1 je izjavil:

Putin je dosegel točno tisto, kar ni želel niti v sanjah. Po letih hibridne vojne in razbijanju eu je praktično v trenutku poenotil eu.
Edini, ki so mu ostali je par teoretikov zarot in pa par ljudi na skrajni levi in desni, ki pa predstavljajo marginalce.


Še premalo. Lahko boš rekel, da bomo res poenoteni, ko bomo imeli svojo EU vojsko in se bomo lahko postavili zase. Pa ko bomo poenotili vse zakone in ko bomo končno imeli eno skupno veliko državo EU, ker nekateri še vedno vsak po svoje vleče. Do takrat smo še vedno samo še ena izmed lutk v rokah velikih.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Aston_11 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Se strinjam, vse ruske vojake na ozemlju ukrajine, ki streljajo na ukrajince.
V bistvu jih je treba zaščititi in poslati domov, ker so ukrajinci dobili fetiš nanje. Narod trpi na obeh straneh zaradi nekega quazi fašista, ki je fajn okradel pol rusije.

voss_ ::

Kje pa je general Zelenski? A ne bo popeljal svojih enot na juriš?

fur80 ::

AtaŠtumf je izjavil:

Če nočemo podpihovati vojne, še ne pomeni, da zagovarjamo vojno.

Samo to je za večino ljudi tukaj prevelik miselni zalogaj!


Pa Rusi so napadli, Ukrajina se brani, ti bi pa rad, da se predajo, da boš imel bolj poceni bencin? Si OK ti? Res me zanima?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

PrimoZ_ ::

WizzardOfOZ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Putin je dosegel točno tisto, kar ni želel niti v sanjah. Po letih hibridne vojne in razbijanju eu je praktično v trenutku poenotil eu.
Edini, ki so mu ostali je par teoretikov zarot in pa par ljudi na skrajni levi in desni, ki pa predstavljajo marginalce.


Še premalo. Lahko boš rekel, da bomo res poenoteni, ko bomo imeli svojo EU vojsko in se bomo lahko postavili zase. Pa ko bomo poenotili vse zakone in ko bomo končno imeli eno skupno veliko državo EU, ker nekateri še vedno vsak po svoje vleče. Do takrat smo še vedno samo še ena izmed lutk v rokah velikih.


EU federacija.

Podpiram!

AtaŠtumf ::

Aston_11 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

drugače bi se že od začetka drugače obnašal.
Alteregi niso dovoljeni. Kako bi se Zelenski obnašal, ne vedo niti ruski nacisti, ki bi to morali vedeti po dolžnosti. Videli so komika in mislili so, da bo vožnja preko Ukrajine komedija.


To ti predvidevaš.

Sam predvidevam, da mu je ZDA, NATO ali EU določene zadeve obljubljal, zato se ja na začetku tudi tako obnašal, danes pa čedalje bolj vidi realnost situacije in tudi zato se je njegov ton in komunikacija spremenila.

PrimoZ_ ::

Aston_11 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Se strinjam, vse ruske vojake na ozemlju ukrajine, ki streljajo na ukrajince.
V bistvu jih je treba zaščititi in poslati domov, ker so ukrajinci dobili fetiš nanje. Narod trpi na obeh straneh zaradi nekega quazi fašista, ki je fajn okradel pol rusije.


Če se predajo, podpiram da se jih nahrani, medicinsko oskrbi, z njimi ravna spoštljivo. Domov se jih pa pošlje po vojni.

voss_ ::

fur80 je izjavil:



Pa Rusi so napadli, Ukrajina se brani, ti bi pa rad, da se predajo? Si OK ti? Res me zanima?


Zelenskij pravi da bi se Donbasovci morali predat. Isto Krimejci.

Oziroma, to je pravil, sedaj je že nekaj bolj negotov :D

kow ::

Fritz je izjavil:


Raka je bila polna civilistov. Ravno tako Faludža in Bagdad. Istočasno pa je bilo notri polno bojevnikov. Popolnoma irelevantno je ali gre za IS, Iračane, Sirce, Ukrajince ali koga drugega. Ko postaviš vojsko v mesto in deluješ od tam proti nasprotniku, je mesto legitimna tarča in tam nimajo civilisti kaj iskati.


- Bagdada niso razbili, Faludzo pa so
- jasno, ce civiliste branilci ne spustijo ven, so pac neizogibna tarca, se strinjam

Poanta je bila, da je bil razlog zakaj so razbili Rako. Ker je bilo glavno mesto islamofasistov. Trenutno je glavno mesto ruskega fasizma - Moskva.

Aston_11 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Se strinjam, vse ruske vojake na ozemlju ukrajine, ki streljajo na ukrajince.
V bistvu jih je treba zaščititi in poslati domov, ker so ukrajinci dobili fetiš nanje. Narod trpi na obeh straneh zaradi nekega quazi fašista, ki je fajn okradel pol rusije.


Če se predajo, podpiram da se jih nahrani, medicinsko oskrbi, z njimi ravna spoštljivo. Domov se jih pa pošlje po vojni.

Domov se jih pošlje nemudoma, ker imajo občutek/ukaz z vrha, da morajo sicer radirati Ukrajino.

AtaŠtumf je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

drugače bi se že od začetka drugače obnašal.
Alteregi niso dovoljeni. Kako bi se Zelenski obnašal, ne vedo niti ruski nacisti, ki bi to morali vedeti po dolžnosti. Videli so komika in mislili so, da bo vožnja preko Ukrajine komedija.


To ti predvidevaš.

Sam predvidevam, da mu je ZDA, NATO ali EU določene zadeve obljubljal, zato se ja na začetku tudi tako obnašal, danes pa čedalje bolj vidi realnost situacije in tudi zato se je njegov ton in komunikacija spremenila.

Štejejo dejstva. Dejstvo je, da ruski vojak nima kaj izven svojih meja delati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

PrimoZ_ ::

AtaŠtumf je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

drugače bi se že od začetka drugače obnašal.
Alteregi niso dovoljeni. Kako bi se Zelenski obnašal, ne vedo niti ruski nacisti, ki bi to morali vedeti po dolžnosti. Videli so komika in mislili so, da bo vožnja preko Ukrajine komedija.


To ti predvidevaš.

Sam predvidevam, da mu je ZDA, NATO ali EU določene zadeve obljubljal, zato se ja na začetku tudi tako obnašal, danes pa čedalje bolj vidi realnost situacije in tudi zato se je njegov ton in komunikacija spremenila.


Ali pa ima dosti ruskega rožljanja z orožjem okoli ukrajinskih mej ?
Le to tudi brez napda odvrača tuje investicije in drži ukrajino v slabšem ekonomskem položaju.

To ni nekaj kar bi ti dober sosed delal.

Unchancy ::

Fritz je izjavil:

kow je izjavil:

Fritz je izjavil:

le spomni se bombardiranja Rake, Faludže ali Bagdada.


Si malo zamolcal, da so Rako razbili sele potem, ko je islamska drzava razbila Kobane itd.

Raka je bila polna civilistov. Ravno tako Faludža in Bagdad. Istočasno pa je bilo notri polno bojevnikov. Popolnoma irelevantno je ali gre za IS, Iračane, Sirce, Ukrajince ali koga drugega. Ko postaviš vojsko v mesto in deluješ od tam proti nasprotniku, je mesto legitimna tarča in tam nimajo civilisti kaj iskati.

Enako je, ko civilistom potalaš orožje in jim rečeš, naj se tako borijo, v civilnih oblačilih in brez oznak. S tem si ogrozil vse civiliste, ker bodo za nasprotnika vsi civilisti predstavljali grožnjo.


Eno vprašanje: kdaj je bila ofenziva ukrajinskih skrajnežev po Rusiji? Ker ISIS jo je izvedel po ZDA in EU.
A FSB ni uspel izvesti nobene nove false flag akcije, s katero bi upravičil tole?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

perci ::

AtaŠtumf je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

kingsix je izjavil:

Ne vem zakaj se Rusofili ne preselite v Rusijo... S tem ne le, da se znebimo smeti iz Slovenije, ampak tudi tega foruma. Ata Putin vam kar tako nebo dovolil dostopa, sem pa prepričan, da niste dovolj pametni, da bi se pa sami znašli.


Whataboutizem.

Zakaj se vsi warmongerski zagovorniki ne preselite v Ukrajino in pomagate premagati Putlerja, še celo plačali vam bodo za to!


Wormongerji ste predvsem rusofili, ki se navdušujete nad rušenjem ukrajine. Ostali smo predvsem za to da se putinova vojska lepo umakne za meje svoje države.


In to bomo naredili tako, da oborožimo civiliste, #standWithUkraine in začnemo ww3.

Dober plan!



Kakšni civilisti nekaj, gre za splošen obvezen vpoklic vseh, za boj sposobnih moških. Ne boš verjel, ampak ponavadi je v resnih spopadih tako. Tudi Rusi so poslali v Ukrajino fante, ki služijo vojaški rok - to se ti zdi pa etično?
««
396 / 859
»»