» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
304 / 859
»»

matic492 ::

Bela_Krajina je izjavil:

Pa ko ze omenjamo negativno energijo, sovrastvo itd. Ali veste, da so take misli crna magija? Ali veste, da s tem proizvajate crno magijo? Vse vase misli so magija. Tudi Leo Presnig je nastel, katere magije obstajajo. Bela je dobra, siva je neutralna, pa crna je negativna. S tem, da se ti to dvojno ali trojno povrne nazaj. Zdej pa razmislite, kaj se vam splaca sejat okol. Ce zelis zravnat z zemljo druge, s takimi mislimi privlacis nase nekaj kar si pomoje ne zelis. Tako je verjetno univerzum usklajen, da se nas svet uslajuje in prihaja do ravnovesja. Mi nismo tisti, ki moramo sodit drugim. Za to obstaja univerzalni zakon, ki bo ze poskrbel, da bo na koncu pravicno.


Jaz cel cajt razmišljam samo o tem, da bi mi lulek zrastel še za ene 5cm več, pa očitno moja magija ne deluje :'(
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

mackilla ::

Anney je izjavil:

https://twitter.com/visegrad24/status/1...

Pa je šla.

Saj pravim v Rusiji se naciji zapirajo. Pod pazduho ima zagotovo ss tetovažo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mackilla ()

Bela_Krajina ::

Intervju, ki sem ga prej dal, voditeljica je vprasala gospoda Presniga, kje v Sloveniji je najvec crne magije. Pa je Leo Presnig povedal, da po vojni v bosni so prihajali begunci in skupaj z begunci so prisli tudi nekaj takih ljudi, ki so ustvarjal crno magijo. Pravi, Presnig, da so skodovali. Da so bili stirje taki v Medvodah. Pa pravi na posnetku, da jih je pregnal. Da jih ni vec v sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

endelin ::

mackilla je izjavil:

Anney je izjavil:

https://twitter.com/visegrad24/status/1...

Pa je šla.

Saj pravim v Rusiji se naciji zapirajo. Pod pazduho ima zagotovo ss tetovažo.

Velika nevarnost za Putina. Da se bakice zapira

mackilla ::

Bela_Krajina je izjavil:

Intervju, ki sem ga prej dal, voditeljica je vprasala gospoda Presniga, kje v Sloveniji je najvec crne magije. Pa je Leo Presnig povedal, da po vojni v bosni so prihajali begunci in skupaj z begunci so prisli tudi nekaj takih ljudi, ki so ustvarjal crno magijo. Pravi, Presnig, da so skodovali. Da so bili stirje taki v Medvodah. Pa pravi na posnetku, da jih je pregnal. Da jih ni vec v sloveniji.

Hvala bogu. A veš kakšno škodo bi nam lahko naredili. Kaj če bi nam dematerializirali vse strateške balistične rakete.

Bela_Krajina ::

Za dematrializiranje ne vem. Vem pa za druge primere, za hodze, muslimanske duhovnike, ki poznajo te duhovne zadeve, da lahko marsikaj z mislimi delujejo. Ja, ti se kar hecaj. Se ne zavedas kaksno moc imajo. Pa ne samo hodze. Tudi dost navadnih ljudi, ki se taki rodijo s takimi sposobnostmi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

BorutO ::

Bela_Krajina je izjavil:

Za dematrializiranje ne vem. Vem pa za druge primere, za hodze, muslimanske duhovnike, ki poznajo te duhovne zadeve, da lahko marsikaj z mislimi delujejo. Ja, ti se kar hecaj. Se ne zavedas kaksno moc imajo. Pa ne samo hodze. Tudi dost navadnih ljudi, ki se taki rodijo s takimi sposobnostmi.

Noben človek ne more z mislimi nadzorovati česa. Konec in pika. Ostalo so pravljice za lahko noč. Pojdi spat zdaj.

Bela_Krajina ::

Ne more nadzorovat, lahko pa vpliva. Kot sem dejal, univerzum je tako zgrajen, da vsakemu, ki seje dobro ali slabo, povrne nazaj, verjetno zato, da se univerzum uskladi v ravnovesje. Pa tako je verjetno najbolj pravicno. Se prav, tist ki seje slabo, bo dobil slabo. Tist, ki seje dobro, bo dobil dobro. Slej ko prej. Ker smrt ne obstaja, se lahko to zgodi za casa tega utelesanja ali pa enkrat v prihodnjih utelesanjih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

BorutO ::

Bela_Krajina je izjavil:

Ne more nadzorovat, lahko pa vpliva. Kot sem dejal, univerzum je tako zgrajen, da vsakemu, ki seje dobro ali slabo, povrne nazaj, verjetno zato, da se univerzum uskladi v ravnovesje. Pa tako je verjetno najbolj pravicno. Se prav, tist ki seje slabo, bo dobil slabo. Tist, ki seje dobro, bo dobil dobro. Slej ko prej. Ker smrt ne obstaja, se lahko to zgodi za casa tega utelesanja ali pa enkrat v prihodnjih utelesanjih.

Pravljice za lahko noč ... Sami dobri ljudje umirajo ... slabi pa netijo vojne po svetu, pa še kar brcajo ... Kje je zdaj tu tisto ravnovesje?

PrihajaNodi ::

BorutO je izjavil:

Bela_Krajina je izjavil:

Ne more nadzorovat, lahko pa vpliva. Kot sem dejal, univerzum je tako zgrajen, da vsakemu, ki seje dobro ali slabo, povrne nazaj, verjetno zato, da se univerzum uskladi v ravnovesje. Pa tako je verjetno najbolj pravicno. Se prav, tist ki seje slabo, bo dobil slabo. Tist, ki seje dobro, bo dobil dobro. Slej ko prej. Ker smrt ne obstaja, se lahko to zgodi za casa tega utelesanja ali pa enkrat v prihodnjih utelesanjih.

Pravljice za lahko noč ... Sami dobri ljudje umirajo ... slabi pa netijo vojne po svetu, pa še kar brcajo ... Kje je zdaj tu tisto ravnovesje?


Pusti to Borut ne se sekirat. Si kej doniral al še kr škrtariš?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Bela_Krajina ::

BorutO je izjavil:

Bela_Krajina je izjavil:

Ne more nadzorovat, lahko pa vpliva. Kot sem dejal, univerzum je tako zgrajen, da vsakemu, ki seje dobro ali slabo, povrne nazaj, verjetno zato, da se univerzum uskladi v ravnovesje. Pa tako je verjetno najbolj pravicno. Se prav, tist ki seje slabo, bo dobil slabo. Tist, ki seje dobro, bo dobil dobro. Slej ko prej. Ker smrt ne obstaja, se lahko to zgodi za casa tega utelesanja ali pa enkrat v prihodnjih utelesanjih.

Pravljice za lahko noč ... Sami dobri ljudje umirajo ... slabi pa netijo vojne po svetu, pa še kar brcajo ... Kje je zdaj tu tisto ravnovesje?

Kako ves, da so dobri ljudje. Si jih poznal ze pred rojstvom v zdajsnem telesu? Ker zavest je vecna in je zivela tudi prej v prejsnih utelesanjih. Kako ves, kaj je takrat pocel/a? Lahko pa se to ugotovi, ce se gre na regresijo. Tam se lahko spomnis tudi ko si bil star eno leto, lahko se spomnis rojstva. Lahko pa se spomnis tudi kaj je bilo pred rojstvom v prejsnjih zivljenjih.

ripmork ::

Vidim, da je tema mal zašla (črna magija, pa to)... evo rešitve:

univerzum je tako zgrajen, da vsakemu, ki seje dobro ali slabo, povrne nazaj, verjetno zato, da se univerzum uskladi v ravnovesje. Pa tako je verjetno najbolj pravicno. Se prav, tist ki seje slabo, bo dobil slabo. Tist, ki seje dobro, bo dobil dobro. Slej ko prej. Ker smrt ne obstaja, se lahko to zgodi za casa tega utelesanja ali pa enkrat v prihodnjih utelesanjih.


Pics or didn't happen.

kopriva60918 ::

matic492 je izjavil:

Bela_Krajina je izjavil:

Pa ko ze omenjamo negativno energijo, sovrastvo itd. Ali veste, da so take misli crna magija? Ali veste, da s tem proizvajate crno magijo? Vse vase misli so magija. Tudi Leo Presnig je nastel, katere magije obstajajo. Bela je dobra, siva je neutralna, pa crna je negativna. S tem, da se ti to dvojno ali trojno povrne nazaj. Zdej pa razmislite, kaj se vam splaca sejat okol. Ce zelis zravnat z zemljo druge, s takimi mislimi privlacis nase nekaj kar si pomoje ne zelis. Tako je verjetno univerzum usklajen, da se nas svet uslajuje in prihaja do ravnovesja. Mi nismo tisti, ki moramo sodit drugim. Za to obstaja univerzalni zakon, ki bo ze poskrbel, da bo na koncu pravicno.


Jaz cel cajt razmišljam samo o tem, da bi mi lulek zrastel še za ene 5cm več, pa očitno moja magija ne deluje :'(


Moč misli je treba znati pravilno usmeriti. Namesto o lulčkih moraš razmišljat o lepih ženskah (kot je npr. Gospa Alenka Jeraj), potem ti pa bo zrasel.

Bela_Krajina ::

Ne vem, kaj mi dajes milana tarota. A se on ukvarja z regresijo. Ne. Ne ukvarja se. Ce en medij ne govori resnice, to ne pomeni da cisto vsi mediji ne govorijo resnice. Ce bi jaz zdaj se zlagal, da znam gledat v karte pa slogat, pa ce bi vi ugotovili, da zavajam, ali to pomeni, da zarad tega tudi drugi zavajajo? kaka logika je to?

Zgodovina sprememb…

BorutO ::

Bela_Krajina je izjavil:

BorutO je izjavil:

Bela_Krajina je izjavil:

Ne more nadzorovat, lahko pa vpliva. Kot sem dejal, univerzum je tako zgrajen, da vsakemu, ki seje dobro ali slabo, povrne nazaj, verjetno zato, da se univerzum uskladi v ravnovesje. Pa tako je verjetno najbolj pravicno. Se prav, tist ki seje slabo, bo dobil slabo. Tist, ki seje dobro, bo dobil dobro. Slej ko prej. Ker smrt ne obstaja, se lahko to zgodi za casa tega utelesanja ali pa enkrat v prihodnjih utelesanjih.

Pravljice za lahko noč ... Sami dobri ljudje umirajo ... slabi pa netijo vojne po svetu, pa še kar brcajo ... Kje je zdaj tu tisto ravnovesje?

Kako ves, da so dobri ljudje. Si jih poznal ze pred rojstvom v zdajsnem telesu? Ker zavest je vecna in je zivela tudi prej v prejsnih utelesanjih. Kako ves, kaj je takrat pocel/a? Lahko pa se to ugotovi, ce se gre na regresijo. Tam se lahko spomnis tudi ko si bil star eno leto, lahko se spomnis rojstva. Lahko pa se spomnis tudi kaj je bilo pred rojstvom v prejsnjih zivljenjih.


Govorim o ljudeh, ki sem jih poznal od rojstva, osebno, na štiri oči. Eni niso nikoli imeli nobenih konfliktov z nobenim, pa vsi v službe hodili, bili pridni itd ... v roku 10-ih let nekje, so vsi štirje (družina) umrli v raznih nesrečah in boleznih ... Ena druga družina, ki ima spore z vsakim, ki ima več kot 5 minut časa za njih, pa so zdravi kot ribe ... tastari je star že skoraj 90 let, pa še kar išče probleme z vsakim ... Pa ogromno podobnih primerov poznam ... poglej si politike ... samega Jankoviča ... škode državi in nekaterim ljudem, ki so delali zanj, naredil za ogromno. Pa je očitno zdrav kot riba ... tudi ogromno naših politikov je takih. Poznaš polno znanih ljudi, ki so bili dobri po duši, a jim je življenje prehitro obrnilo hrbet ... ipd ... Tako da brez veze, da misliš na take stvari.

dice7 ::

Anney je izjavil:

https://twitter.com/visegrad24/status/1...

Pa je šla.

Ampak EU grozi z blokado RTja! Dobesedno 1984

Bela_Krajina ::

Za ripmorka, lahko si pogledas eksperiment Dr. Masaru Emoto, rice experiment, navodila dobis na internetu iin lahko preizkusis doma ce deluje. Potrebujes 3 tedne casa in bos videl rezultat. Ce lahko s svojimi mislimi spremenis kuhan riz v treh razlicnih posodah.

Za boruta, potrebno je spremljat celoto, ne samo en delcek. Morda ti mislis, da se samo enkrat zivi. Ja, to je res. Zivi se enkrat ampak vecno. Zivljenj v razlicnih telesih pa je lahko veliko. Ker telo je samo zgoscena energija in orodje za izkusanje izkusenj. Pa da ti povem, to kar govoris za denar, to je dost manjsa karma kot pa sovrastvo in negativna energija. A si morda opazil, ko ze omenjas Jankovica, kako je bil zmeraj nasmejan? Ali pa tisti, kriptomilijonar iz slovenije, ki zivi na baliju? Vedno nasmejan. Sej ima vsak clovek nekaj dobrega pa nekaj kar ni dobro. Ampak boljse je v ljudeh iskat tisto dobro.

kopriva60918 ::

dice7 je izjavil:

Anney je izjavil:

https://twitter.com/visegrad24/status/1...

Pa je šla.

Ampak EU grozi z blokado RTja! Dobesedno 1984


Je že blokirano:

https://www.youtube.com/c/RT

Ne podcenjuj evropskih prizadevanj za demokracijo in svobodo govora.

Kebo ::

Torej širjenje propagande v vojnem času je zate svoboda govora. Pojdi izražat proti vojno sporočilo na rdeči trg pa poročaj nazaj o svobodi govora.

dice7 ::

Kaksne grozote. Sedaj pa putinu res ne preostane drugega kot se pa izzivljati nad ukrajinskimi civilisti.

Mimogrede, spletna stran je se vedno dostopna

FilipF ::

dice7 je izjavil:

Kaksne grozote. Sedaj pa putinu res ne preostane drugega kot se pa izzivljati nad ukrajinskimi civilisti.

Mimogrede, spletna stran je se vedno dostopna

Ne ni.

Fritz ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Motion je izjavil:


Ta takrat na počku ko je haubica ubila 2(se mi zdi) je tudi utgalo zaklep?


Glede na to, kako so opisali nesrečo, mislim, da ne. Če je preveč lufta v "headspaceu" se to demonstrira tako, da je del tulca (pri municiji, ki tulec ima) nepodprt. Pri strelu del smodniških plinov sikne nazaj proti posadki. Lahko da odleti kak prst, kaka ožganina. Moderni tanki in havbice tulca sploh nimajo več, ampak imajo samo zarobljeno dno tulca.
.

Ta havbica nima tulca temveč le granato, za katero se v ležišče vstavi ustrezno število zavojckov smodniškega polnjenja. In to zadnje je razneslo preden je zaklep zaprl ležišče. Umrlega vojaka je ubil zaklep, katerega je z veliko silo utrgalo, poveljnika pa je zadel curek zgoretega smodnika.
https://old.delo.si/slovice/po-domace/z...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

kopriva60918 ::

Kebo je izjavil:

Torej širjenje propagande v vojnem času je zate svoboda govora. Pojdi izražat proti vojno sporočilo na rdeči trg pa poročaj nazaj o svobodi govora.


Niti približno, to samo rusofili mislijo. Če bi poskusili Američani širiti vojno propagando, bi to tudi gotovo blokirali.

Unilseptij ::

RT.com je dostopna, samo je občasno dol, oziroma neodzivna. Ampak če parkrat poskusiš osvežiti in večkrat probaš, se bo slej ko prej naložilo. Jaz berem dnevno.

dice7 ::

FilipF je izjavil:

dice7 je izjavil:

Mimogrede, spletna stran je se vedno dostopna

Ne ni.

Preklopi na slovenski ISP. Ruski imajo tehnicne tezave zarad vojne

kopriva60918 ::

Unilseptij je izjavil:

RT.com je dostopna, samo je občasno dol, oziroma neodzivna. Ampak če parkrat poskusiš osvežiti in večkrat probaš, se bo slej ko prej naložilo. Jaz berem dnevno.


Čimprej je treba blokirat to rusko propagando. Na srečo so naši ameriški prijatelji na youtubu hitro reagirali na demokratične pozive EU in blokirale vsaj RT kanal, rusofilski evropski ISPji si pa vzamejo čas za blokado spletne strani.

FilipF ::

Unilseptij je izjavil:

RT.com je dostopna, samo je občasno dol, oziroma neodzivna. Ampak če parkrat poskusiš osvežiti in večkrat probaš, se bo slej ko prej naložilo. Jaz berem dnevno.

Ga tudi google ne najde več.

Unilseptij ::

RT.com ni ne vem kakšna propaganda... vsekakor vsaj ne zganjajo take histerije kot zahodni mediji, jaz enostavno ne morem več brati toliko je nekega hinavskega zgražanja in ponarejene solidarnosti. V resnici smo Ukrajince samo našuntali, na koncu bodo ostali sami v razrušeni državi, ker nas v resnici vse boli k... za njih. Čez 1 mesec ne bo nihče več govoril o tem, pa tudi če vojne še ne bo konec.

Duck-duck-go RT lepo najde. Google pa res ne, glej no glej... toliko o objektivnosti iskalnika.

stratosD ::

rt.com dela...občasno 502 bad gateway

Roman sprejema še kripto - ne vem kdaj se bo ta US influenciran RUS folk malo katapultiral iz svoje cone udobja...mogoče bo pa le počasi.

kopriva60918 ::

Unilseptij je izjavil:

RT.com ni ne vem kakšna propaganda... vsekakor vsaj ne zganjajo take histerije kot zahodni mediji, jaz enostavno ne morem več brati toliko je nekega hinavskega zgražanja in ponarejene solidarnosti. V resnici smo Ukrajince samo našuntali, na koncu bodo ostali sami v razrušeni državi, ker nas v resnici vse boli k... za njih. Čez 1 mesec ne bo nihče več govoril o tem, pa tudi če vojne še ne bo konec.

Duck-duck-go RT lepo najde. Google pa res ne, glej no glej... toliko o objektivnosti iskalnika.


To se ti samo zdi, ker si rusofil. V resnici je RT propaganda tako smešna, da jo vsak na zahodu takoj spregleda. Jo je pa vseeno bolje blokirati, ker dela škodo demokraciji in svobodi govora.

Unilseptij ::

Pa pojdi vendar pogledat, preberi kakšen članek. Seveda imajo določene "mnenjske" prispevke, tako kot vsi online mediji, ampak večina novic je čisto normalnih... vsaj če primerjaš s trenutno paniko v naših medijih.

mackilla ::

Unilseptij je izjavil:

RT.com ni ne vem kakšna propaganda... vsekakor vsaj ne zganjajo take histerije kot zahodni mediji, jaz enostavno ne morem več brati toliko je nekega hinavskega zgražanja in ponarejene solidarnosti. V resnici smo Ukrajince samo našuntali, na koncu bodo ostali sami v razrušeni državi, ker nas v resnici vse boli k... za njih. Čez 1 mesec ne bo nihče več govoril o tem, pa tudi če vojne še ne bo konec.

Duck-duck-go RT lepo najde. Google pa res ne, glej no glej... toliko o objektivnosti iskalnika.

Saj ni vojne ampak samo posebna vojaška operacija. Še dobro, da si to napisal na slovenski strani v Rusiji bi te zaprli.

Unilseptij ::

Če ne bomo prišli k pameti, me bodo kot kaže kmalu zaprli tudi tu :D. Vsaj tako logično naprej razvijem tvojo misel.

kopriva60918 ::

Unilseptij je izjavil:

Če ne bomo prišli k pameti, me bodo kot kaže kmalu zaprli tudi tu :D. Vsaj tako logično naprej razvijem tvojo misel.


Prav bi že bilo, da bi te, se strinjam. Kaj pa širiš rusko propagando, izdajalec. Upam, da češki protirusofilski zakoni čimprej pridejo tudi k nam, to bi se moralo sprejet na nivoju EU.

mackilla ::

Unilseptij je izjavil:

Če ne bomo prišli k pameti, me bodo kot kaže kmalu zaprli tudi tu :D. Vsaj tako logično naprej razvijem tvojo misel.

Tu vsaj ne boš dobil plutonijovega čaja pa verjetno se ne boš spotaknil in padel iz šestega štuka.

Unilseptij ::

To pa drži in zato je pri nas še zmeraj bolje kot tam... ampak ne pa tako zelo bolje.

Zgodovina sprememb…

mackilla ::

Unilseptij je izjavil:

To pa drži in zato je pri nas še zmeraj bolje kot tam... ampak ne pa tako zelo bolje.

No vidiš v vsakem slabem je nekaj dobrega:D

kopriva60918 ::

mackilla je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Če ne bomo prišli k pameti, me bodo kot kaže kmalu zaprli tudi tu :D. Vsaj tako logično naprej razvijem tvojo misel.

Tu vsaj ne boš dobil plutonijovega čaja pa verjetno se ne boš spotaknil in padel iz šestega štuka.


Čeprav, če ne bo nehal širit ruske propagande in kritizirat demokratičnega zahoda, bi bilo razmislit tudi o tem, da se z močnejšimi metodami ustavi ruske antidemokratične nasilneže.

Zgodovina sprememb…

endelin ::

Zakaj se ne naredi 100% neprebojen ščit za jedrske rakete? Dvomim da bodo rusi vrgli 6k raket na moskvo da kao uničijo svet. Am I right? Upam da je Musk ta ščit dal v satelite:D

kopriva60918 ::

Ruska propagandna stran, ki je ne bom imenovala, laže, da je sam od sebe dol padel romunski Mig 21 med patruljiranjem ob ukrajinski meji. Ali so ga Rusi sestrelili ali pa so Rusi krivi za slab in nezanesljiv dizajn tega letala, v obeh primerih je šlo za napad na članico NATA, Romunijo.

endelin ::

Izgleda je vožd začel lomit
https://www.foxnews.com/live-news/russi...
FAST FACTS

Disturbing photos and videos have emerged from Ukraine on Wednesday as the largest city of Kharkiv continued to endure relentless shelling on the seventh day since Russian forces invaded.
The mayor of Ukrainian port city Mariupol reported mass casualties as it suffers intense shelling from Russian forces.
Nearly 7,000 people have been detained in Russia since last Thursday for participating in anti-war demonstrations, a watchdog says.

Izgleda bo iz nekaterih mest naredil Stalingrad;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

endelin ::

A ste opazili da bo število Muskovih satelitov točno toliko, kot je jedrskih konic v Rusiji? Internet je samo pretveza za vojno zvezd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

PrihajaNodi ::

A ste opazili da je število borutovih jader na barki toliko, kot je jedrskih konic v Rusiji? Internet je samo pretveza za vojno zvezd.
Fixed
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Kot je rekel, vse okoli nas je simulacija.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

A ste opazili da je število boruto-ovih jader na barki toliko, kot je jedrskih konic v Rusiji? Internet je samo pretveza za vojno zvezd.
Fixed

Bela_Krajina ::

Recimo, ce je 1 procent slovencev kriv, ali lahko reces, da so slovenci krivi? A so rusi krivi ali ukrajinci, ce so slucajno tisti, ki so upleteni v to, slucajno iste narodnosti? Ali se huje, da sploh niso iste narodnosti.

matic492 ::

Bela_Krajina je izjavil:

Recimo, ce je 1 procent slovencev kriv, ali lahko reces, da so slovenci krivi? A so rusi krivi ali ukrajinci, ce so slucajno tisti, ki so upleteni v to, slucajno iste narodnosti? Ali se huje, da sploh niso iste narodnosti.



Kaj ma veze narodnost, če se itak reinkarniraš?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Bela_Krajina ::

Veze ima s tem, da se po krivem obtuzuje narod, ki v 90 procentih verjetno ni nic kriv.

matic492 ::

Bela_Krajina je izjavil:

Veze ima s tem, da se po krivem obtuzuje narod, ki v 90 procentih verjetno ni nic kriv.


Kako niso nič krivi, kaj če so pa vsi delali sranje v prejšnji inkarnaciji?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Voss ::

Močne eksplozije v Kijevu danes. NATO kaj točno čakaš? Daj že spreglejte ta jedrski blef in zbombandirajte okupatorje. Čas je, da to mirovno operacijo prekinemo.
««
304 / 859
»»