» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
173 / 859
»»

Chalky ::

Germany says they are now open to cutting off Russia from SWIFT

Bomo videli ćez kakšen mesec kakšne posledice bodo čutili Rusi na gospodarskem področju. Sankcije so precej velike.

anglez ::

l0g1t3ch je izjavil:

Vsakemu bedaku ki podpira Ruse v tej neumnosti, bi bilo za vzet volilno pravico saj je več kot očitno mentalni bolnik.


Jaz bi pravice pobral vsem ki me hočejo spraviti v vojaški konflikt ki se me ne tice. Celo zivljenje delat da se potem lahko politiki preseravajo z mojim denarjem in mojim zivljenjem. Koliko let mojega dela je ze slo za vojne za katere nisem nikoli glasoval? Zmeraj drugi bolje veste kako potroaiti moje zivljenje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

krempelj ::

Dvoličneži je izjavil:

"Among the 248 armed conflicts that occurred in 153 regions across the world from 1945 to 2001, 201 were initiated by the #US, accounting for 81% of the total number."



Med 248 oboroženimi spopadi, ki so se zgodili v 153 regijah po vsem svetu od leta 1945 do 2001, jih je 201 sprožilo #ZDA, kar predstavlja 81 % celotnega števila.



kje ste bili do zdaj? Dvoličneži


Saj tega v Ukrajini so tudi americani sprozili. Nic novega, samo razni dusevni bolniki pa se vedno mislijo, kako cool so.
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

anglez ::

Chalky je izjavil:

Germany says they are now open to cutting off Russia from SWIFT

Bomo videli ćez kakšen mesec kakšne posledice bodo čutili Rusi na gospodarskem področju. Sankcije so precej velike.


Bolj bomo mi brez kruha. Poglej od kje je psenica. In to samo za zadovoljstvo amerike.

NMH ::

Dvoličneži je izjavil:

"Among the 248 armed conflicts that occurred in 153 regions across the world from 1945 to 2001, 201 were initiated by the #US, accounting for 81% of the total number."
kje ste bili do zdaj? Dvoličneži


Vostok, tudi če je to res, kaj ima to veze z Ukrajino.
Za Putina je Ukrajina Leninova bolševistična tvorba iz leta 1917. Ukrajinci pa ne obstajajo.

A. Smith ::

enemon je izjavil:

A. Smith je izjavil:

Če predpostavimo, da bodo šli Ukrajinci do konca, do zadnjega človeka.

Koliko časa lahko Putin okupira Kijev, preden mu (tudi zaradi zunanjih gospodarskih sankcij) zmanjka sredstev?

Imajo Ukrajinci pri trenutni situaciji sploh teoretične možnosti? Po mojem jih imajo.


A nima Rusija nekih 700 milijard USD rezerv? To bi bilo za kar nekaj časa.


Zaradi sankcij z njimi nihče ne bo smel/želel poslovati. Nečesa jim bo že zmanjkalo. Je pa res, da so v precejšnji meri samozadostni.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Chalky ::

To bi znalo biti grozno če se Ukrajinci ne mislijo predati, in kaže so pripravljeni na spopad. Veliko ljudi bi znalo umreti.

krempelj ::

anglez je izjavil:

Chalky je izjavil:

Germany says they are now open to cutting off Russia from SWIFT

Bomo videli ćez kakšen mesec kakšne posledice bodo čutili Rusi na gospodarskem področju. Sankcije so precej velike.


Bolj bomo mi brez kruha. Poglej od kje je psenica. In to samo za zadovoljstvo amerike.


Seveda, edini, ki bo zares profitiral v celotni zgodbi bojo americani. Spet.
Praskam...

l0g1t3ch ::

Dejte me mojstri razsvetlit zakaj so Američani krivi da Rusi napadajo Ukrajino?

Najprej Krim in ker so videli da je cel svet sam pussyi pač gredo naprej

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

NMH ::

anglez je izjavil:

Chalky je izjavil:

Germany says they are now open to cutting off Russia from SWIFT

Bomo videli ćez kakšen mesec kakšne posledice bodo čutili Rusi na gospodarskem področju. Sankcije so precej velike.


Bolj bomo mi brez kruha. Poglej od kje je psenica. In to samo za zadovoljstvo amerike.


A to sta tvoja nova acounta VOSTOK?
anglež pa dvoličneži oba iz 25.2.2022

A ne veš, da vedno pišeš na enak način s 1000 posti na uro - kaj to žereš? Ganđo?
Tebe se zavoha na 100km daleč.

carovnik1900 ::

l0g1t3ch je izjavil:

Dejte me mojstri razsvetlit zakaj so Američani krivi da Rusi napadajo Ukrajino?

prelistaj nazaj lenoba. vsaj 20x povedano.

krempelj ::

NMH je izjavil:

kaj ima to veze z Ukrajino.


Ker so tudi tole skuhali americani.
Praskam...

enemon ::

anglez je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Vsakemu bedaku ki podpira Ruse v tej neumnosti, bi bilo za vzet volilno pravico saj je več kot očitno mentalni bolnik.


Jaz bi pravice pobral vsem ki me hočejo spraviti v vojaški konflikt ki se me ne tice. Celo zivljenje delat da se potem lahko politiki preseravajo z mojim denarjem in mojim zivljenjem. Koliko let mojega dela je ze slo za vojne za katere nisem nikoli glasoval? Zmeraj drugi bolje veste kako potroaiti moje zivljenje.


Pa ne samo za vojne, za plače fikusov v JU, za socialne turiste, za nedelujoče zdravstvo... Za vse te stvari damo z vsemi davki in prispevki, vključno z DDV več kot pol plače, pa čeprav smo nekateri močno proti.

Chalky ::

Bodo pa Nemci zdaj primorani stopiti v ospredje in pomagati pri modernizaciji Evropske vojske. Mislim da bi morali takoj povečati vojaški proračun na vsaj 2% kar bi znašalo slabih 100 milijard dolarjev. Čas je da se Nemčija preneha sprenevedati.

IL_DIAVOLO ::

anglez je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Vsakemu bedaku ki podpira Ruse v tej neumnosti, bi bilo za vzet volilno pravico saj je več kot očitno mentalni bolnik.


Jaz bi pravice pobral vsem ki me hočejo spraviti v vojaški konflikt ki se me ne tice. Celo zivljenje delat da se potem lahko politiki preseravajo z mojim denarjem in mojim zivljenjem. Koliko let mojega dela je ze slo za vojne za katere nisem nikoli glasoval? Zmeraj drugi bolje veste kako potroaiti moje zivljenje.


Nekateri so pač moralni kreteni, ki jim je vec za drzavo 2000km stran, kot za boljše življenje v drzavi, kjer prebivajo.

Crazy.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Jarno ()

redtech ::

Najprej se bo ustavila KRKA, pametnjakoviči...SWIFT

l0g1t3ch ::

Sej ne da so Rusi ob razpadu SZ podpisali sporazum z Ukrajino da priznavajo tedanje meje in ozemeljsko celovitost.
Hitro so sedli besedo.

NMH ::

krempelj je izjavil:

Seveda, edini, ki bo zares profitiral v celotni zgodbi bojo americani. Spet.


Očitno bodo res Američani, ker Evropa noče pretgat vezi z Rusijo. Če pa ne bi bili odvisni od nje, bi pa Rusijo poslali tja, kjer ji je mesto.

anglez ::

Ukrajinci se ze streljajo med sabo. Twiter pravi da so le zakamuflirani rusi.

krempelj ::

NMH je izjavil:

anglez je izjavil:

Chalky je izjavil:

Germany says they are now open to cutting off Russia from SWIFT

Bomo videli ćez kakšen mesec kakšne posledice bodo čutili Rusi na gospodarskem področju. Sankcije so precej velike.


Bolj bomo mi brez kruha. Poglej od kje je psenica. In to samo za zadovoljstvo amerike.


A to sta tvoja nova acounta VOSTOK?
anglež pa dvoličneži oba iz 25.2.2022

A ne veš, da vedno pišeš na enak način s 1000 posti na uro - kaj to žereš? Ganđo?
Tebe se zavoha na 100km daleč.


Vostok gor ali dol, tule ima prav. Pac ZDA je vse skupaj zakuhala, da oslabi EU in Rusijo, oboji bomo pusili zaradi cele zgodbe. Americani pa si bojo meli roke, borzni indeksi jim ze rastejo.
Praskam...

carovnik1900 ::

Chalky je izjavil:

Bodo pa Nemci zdaj primorani stopiti v ospredje in pomagati pri modernizaciji Evropske vojske. Mislim da bi morali takoj povečati vojaški proračun na vsaj 2% kar bi znašalo slabih 100 milijard dolarjev. Čas je da se Nemčija preneha sprenevedati.


Nemci so kastrirani. Sicer pa ja. Oni bi morali biti defakto voditelji Evrope se strinjam. Poslati ZDA v tri krasne in zgraditi novo Evropo s svojo vojsko in svojo politiko. Sam potem bi prec začel vlečt asociacije na 4. rajh.

NMH ::

carovnik1900 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Dejte me mojstri razsvetlit zakaj so Američani krivi da Rusi napadajo Ukrajino?

prelistaj nazaj lenoba. vsaj 20x povedano.


20x povedana laž.
Lahko še 200x ponoviš, pa ne bo resnica.

Pac-Man ::

redtech je izjavil:

Najprej se bo ustavila KRKA, pametnjakoviči...SWIFT

Bo kdo umrl?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

krempelj ::

NMH je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Dejte me mojstri razsvetlit zakaj so Američani krivi da Rusi napadajo Ukrajino?

prelistaj nazaj lenoba. vsaj 20x povedano.


20x povedana laž.
Lahko še 200x ponoviš, pa ne bo resnica.

Jah to, da ne znas 1+1 sesteti je problem tvojega plitvega razmisljanja.
Praskam...

NMH ::

krempelj je izjavil:

Vostok gor ali dol, tule ima prav. Pac ZDA je vse skupaj zakuhala, da oslabi EU in Rusijo, oboji bomo pusili zaradi cele zgodbe. Americani pa si bojo meli roke, borzni indeksi jim ze rastejo.


A Američani so krivi, da je za Putina Ukrajina Leninova bolševistična tvorba iz leta 1917,
Ukrajinci pa ne obstajajo?

You sure??

Chalky ::

BREAKING: Russia foreign ministry spokeswoman says there will be 'detrimental consequences' if Sweden and Finland try to join NATO

enemon ::

l0g1t3ch je izjavil:

Sej ne da so Rusi ob razpadu SZ podpisali sporazum z Ukrajino da priznavajo tedanje meje in ozemeljsko celovitost.
Hitro so sedli besedo.


Sporazum je bil tudi s Sovjetsko zvezo, da se NATO ne bo širil na bivše članice SZ...

krempelj ::

NMH je izjavil:

krempelj je izjavil:

Vostok gor ali dol, tule ima prav. Pac ZDA je vse skupaj zakuhala, da oslabi EU in Rusijo, oboji bomo pusili zaradi cele zgodbe. Americani pa si bojo meli roke, borzni indeksi jim ze rastejo.


A Američani so krivi, da je za Putina Ukrajina Leninova bolševistična tvorba iz leta 1917,
Ukrajinci pa ne obstajajo?

You sure??


A ti ves kaj je bil sploh povod za tole vse skupaj? A spet blebetas, brez da bi osnove poznal?
Praskam...

anglez ::

NMH je izjavil:



to sta tvoja nova acounta VOSTOK?
anglež pa dvoličneži oba iz 25.2.2022

A ne veš, da vedno pišeš na enak način s 1000 posti na uro - kaj to žereš? Ganđo?
Tebe se zavoha na 100km daleč.


Ad hominem.

Sem prebral da ukrajinci zmagujaejo vojno na tviterju, rusi pa na ulici.

NMH ::

NMH je izjavil:

carovnik1900 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Dejte me mojstri razsvetlit zakaj so Američani krivi da Rusi napadajo Ukrajino?

prelistaj nazaj lenoba. vsaj 20x povedano.


20x povedana laž.
Lahko še 200x ponoviš, pa ne bo resnica.


lahko 20x pišeš , da je laž si še vedno neuk bebo.


A Američani so krivi, da je za Putina Ukrajina Leninova bolševistična tvorba iz leta 1917,
Ukrajinci pa ne obstajajo?

Zakaj pišeš o stvareh, ki jih ne razumeš?

anglez je izjavil:

NMH je izjavil:



to sta tvoja nova acounta VOSTOK?
anglež pa dvoličneži oba iz 25.2.2022

A ne veš, da vedno pišeš na enak način s 1000 posti na uro - kaj to žereš? Ganđo?
Tebe se zavoha na 100km daleč.


Ad hominem.

Sem prebral da ukrajinci zmagujaejo vojno na tviterju, rusi pa na ulici.


Zakaj pa imaš toliko accountov? WTF ti je?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

enemon ::

Pac-Man je izjavil:

redtech je izjavil:

Najprej se bo ustavila KRKA, pametnjakoviči...SWIFT

Bo kdo umrl?


Tisti, ki jemljejo Krkina zdravila.

Masayoshi ::

Chalky je izjavil:

Germany says they are now open to cutting off Russia from SWIFT

Bomo videli ćez kakšen mesec kakšne posledice bodo čutili Rusi na gospodarskem področju. Sankcije so precej velike.


Bomo videli kakšne boš čutil ti. Slo gospodarstvo naredi 1.4 milijarde na leto z Rusijo.

Vanadium ::

l0g1t3ch je izjavil:

Vsakemu bedaku ki podpira Ruse v tej neumnosti, bi bilo za vzet volilno pravico saj je več kot očitno mentalni bolnik.


Vsakemu, ki podpira Američane v vseh njihovih neumnostih, bi bilo za vzet volilno pravico saj je več kot očitno mentalni bolnik ali pa še kaj huje.

krempelj ::

NMH je izjavil:

Zakaj pišeš o stvareh, ki jih ne razumeš?

Ja, to lahko sebe vprasas. Za celotno zgodbo je kriva ZDA s svojim sranjem z NATOm v Ukrajini, kjer bi se spet po nakljucju znasle ameriske rakete.

Americani so zaradi takega akta skoraj zakuhali WW3 (Cuban Missile Crysis), Putin pa ne sme ukrepati? Zakaj ze?

Aja, ker ce to nardiji americani je pa vredu?
Praskam...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

Masayoshi ::

Pac-Man je izjavil:

redtech je izjavil:

Najprej se bo ustavila KRKA, pametnjakoviči...SWIFT

Bo kdo umrl?


Tud v javnem sektorju boste gagal ko se nam v gospodarstvu ustavi.

carovnik1900 ::

krempelj je izjavil:

NMH je izjavil:

Zakaj pišeš o stvareh, ki jih ne razumeš?

Ja, to lahko sebe vprasas. Za celotno zgodbo je kriva ZDA s svojim sranjem z NATOm v Ukrajini, kjer bi se spet po nakljucju znasle ameriske rakete.

Americani so zaradi takega akta skoraj zakuhali WW3 (Cuban Missile Crysis), Putin pa ne sme ukrepati? Zakaj ze?


ker mu je tako povedal cnn

anglez ::

NMH je izjavil:



Zakaj pa imaš toliko accountov? WTF ti je?


To je laž ker nimaš drugega kot zahtevo po cenzuri drugače mislečih, in potem misliš kako si zmagal.

Vsi ki hočete da nedolžni za vas pretakamo kri ste enaki.

Darkjaar ::

carovnik1900 ::

Masayoshi je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

redtech je izjavil:

Najprej se bo ustavila KRKA, pametnjakoviči...SWIFT

Bo kdo umrl?


Tud v javnem sektorju boste gagal ko se nam v gospodarstvu ustavi.


bodo pa cene stanovanj šle dol.

Poldi112 ::

Hypathia je izjavil:

No, gnoji iz Levice so pa seveda na strani Putina, avtoritarnost jih očitno prav nič ne moti, če jo izvajajo pravi politiki.

https://twitter.com/strankalevica/statu...


Gnoji? Ker upravičeni kritizirajo retardiran odziv naše vlade?

So edina stranka, ki so proti NATO hlapčevanju.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

NMH ::

Darkjaar je izjavil:

China State Banks Restrict Financing for Russian Commodities

Dobri zavezniki, ni kaj.


Kitajska ima jebeni problem s tem kar počne Putin.



China not happy.

anglez ::

Masayoshi je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

redtech je izjavil:

Najprej se bo ustavila KRKA, pametnjakoviči...SWIFT

Bo kdo umrl?


Tud v javnem sektorju boste gagal ko se nam v gospodarstvu ustavi.


Bojo pac dvignili davke. Kot so v uk trosarine za bencin sedaj pa je putin kriv.

Pac-Man ::

https://twitter.com/general_ben/status/...
Mr Lavrov should lose all of his expensive property in London which will be sold off to buy Stingers for Ukrainian armed forces.
He should never be invited to another cocktail party, reception, or meeting except to apologize to the World.


36 min, CC= podnapisi

Yachts, bribes and a mistress. What is Minister Lavrov hiding?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Darkjaar ::

anglez je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

redtech je izjavil:

Najprej se bo ustavila KRKA, pametnjakoviči...SWIFT

Bo kdo umrl?


Tud v javnem sektorju boste gagal ko se nam v gospodarstvu ustavi.


Bojo pac dvignili davke. Kot so v uk trosarine za bencin sedaj pa je putin kriv.


Ne, samo Rusofilom se ne bo več nakazovalo socialne pomoči.

anglez ::

NMH je izjavil:



Kitajska ima jebeni problem s tem kar počne Putin.

h.


Ko bo odletel tajvan se ti bomo vsi smejali.

krempelj ::

Darkjaar je izjavil:

Ne, samo Rusofilom se ne bo več nakazovalo socialne pomoči.

Sam se javljas, da bos ostal brez socialne pomoci? Zanimivo.
Praskam...

NMH ::

anglez je izjavil:

NMH je izjavil:



Kitajska ima jebeni problem s tem kar počne Putin.

h.


Ko bo odletel tajvan se ti bomo vsi smejali.


Kam pa bo odletel?
A ga bo napadla armada s samimi edinčki - saj veš one child policy?

A. Smith ::

l0g1t3ch je izjavil:

Dejte me mojstri razsvetlit zakaj so Američani krivi da Rusi napadajo Ukrajino?

Najprej Krim in ker so videli da je cel svet sam pussyi pač gredo naprej


Nisem ruski pristaš (daleč od tega), pa vendar, dve dejstvi.

1. Rusi se nočejo odpovedati Krimski pomorski bazi. Od tam imajo njihove podmornice in vojaške ladje dostop do sredozemlja. Zagotoviti si hočejo, da ostane njihov dostop do te baze popolnoma nemote. Ker so se v Ukrajini pojavljale ideje, da bi šel Krim nazaj pod Ukrajino, je bilo to za Rusijo dovolj za "vojaško operacijo".

2. Rusija ne tolerira sosednje države, ki bi bila članica zveze nato. Case in point Finska in njena "pogojna suverenost". Ja, prav ste prebrali. Tudi Finska ni članica NATO. Če bi izrazila željo po tem, bi se znala prav tako zgoditi "vojaška operacija".

Kot rečeno, nisem pristaš Rusov, rad bi samo osvetlil njihove motive. Ruse je Ameriško spodbujanje Ukrajine k suverenosti vsekakor motilo in so se o tem tudi javno izrekli. Ampak kriviti Ameriko je neumno. Ukrajinci bi morali ostati nevtralni, kot Finci.

Zahod je Ukrajino spodbujal, zdaj ko je nastalo sranje in je Putler zagrozil z jedrskim odgovorm, se je pa zahod posral. Ampak če se bo tole priključevanje nadaljevalo z Moldavijo in Gruzijo, bo moral tudi zahod enkrat popeniti in se stapsti do konca, tudi z jedrskimi bombami.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

krempelj ::

anglez je izjavil:

Ko bo odletel tajvan se ti bomo vsi smejali.

Mhm.
Praskam...

Buggy ::

Kitajska ima jebeni problem s tem kar počne Putin.


Dokler kitajci ne vidijo svojih koristi pri vkljucevanju s Putinom v tej zablodi je to dobra novica, slabse bo, ce jim nudijo zgolj politicno podporo, kaj sele kaj vec. Zaenkrat so odzivi Kitajske se dokaj mlacni in gre lahko v eno ali drugo smer.
««
173 / 859
»»