» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
495 / 859
»»

l0g1t3ch ::

Kje so sedaj rusofili in zagovorniki Putina ?
Zdej že žuga Polsjki in jih zmerja s hijenami.

PrimoZ_ je izjavil:

https://siol.net/novice/svet/putinov-re...

Poljska hoče s predlogom o Natovi mirovni misiji v Ukrajini sprožiti tretjo svetovno vojno, piše ruski propagandni medij pravda.ru. Poljski očitajo, da Ukrajino obravnava kot kolonijo in čaka, da se kot hijena okoristi z njenimi ostanki. "Čas je za denacifikacijo Poljske," so še zapisali. O denacifikaciji je ruski predsednik Vladimir Putin govoril tudi tik pred napadom na Ukrajino.



The ironically named Russian media outlet "Pravda", ran an article about Poland titled "The Hyena of Europe".

The article includes the following threat:

"Poland is asking for a fourth partition, and it should be denazified".

spegli ::

Važno da so nas v EU zajebali s sankcijami proti rusom. Uživajte dokler lahko.

l0g1t3ch ::

spegli je izjavil:

Važno da so nas v EU zajebali s sankcijami proti rusom. Uživajte dokler lahko.


Uživam maksimalno.

voss_ ::

l0g1t3ch je izjavil:

Kje so sedaj rusofili in zagovorniki Putina ?
Zdej že žuga Polsjki in jih zmerja s hijenami.


?

Sploh ne vem kaj je tu Putin bad? Če bojo poljaki šli v akcijo je to NATO vključevanje v konflikt, kar je WW3. Kaj tu ni jasno?

Kot grozi Amerika Kitajski za Tajvan.

spegli ::

Pa pejt po 4 šus da bo ziher

Zmajc ::

spegli je izjavil:

Važno da so nas v EU zajebali s sankcijami proti rusom. Uživajte dokler lahko.


Rajame mam svobodno Evropo z malo višjimi cenami, kot pa zlomljeno ekonomijo, diktaturo in poceni plin pod Putinom.

Unchancy ::

Kapitan Jack je izjavil:

nejcek74 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Dober, nepristranski članek glede odreda Azovskega bataljona...

predvsem je ta članek dokaz, da je v Sloveniji mozno v državno nadzorovanem mediju izrazati drugačno mnenje. Kar je dobra novica za vse nas,

Tu ni izrazeno drugacno mnenje, temvec fakti. In ce to drzava kot je Slovenija negira, potem je podobna Severni Koreji.

Misliš, če bi negirala, da Rusija izvaja invazijo na Ukrajino, bi bila podobna Severni Koreji? Se strinjam. Sploh če bi pri tem za kršitelje zagrozila s 15 let zapora.
Ni čudno, da Ukrajinci nočejo biti del Severne Kore…Rusije.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

voss_ ::

spegli je izjavil:

Važno da so nas v EU zajebali s sankcijami proti rusom. Uživajte dokler lahko.


Jaz pa logotech imava Tesle, sami ste si krivi da si jih niste nabavili.

#notmyproblem

Zmajc je izjavil:



Rajame mam svobodno Evropo z malo višjimi cenami, kot pa zlomljeno ekonomijo, diktaturo in poceni plin pod Putinom.


Kurac pa taka svoboda. Mene ni nihče vprašal če hočem navite cene za podporo Zelenskega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()

Unchancy ::

voss_ je izjavil:

kingsix je izjavil:

Spravili so se nad Ukrajino, ki ima 4.5 milijard EUR vojaškega budgeta...Državo čist na repu med državami v vojaški moči. Tam se matrajo že mesec dni.
nuff said.


20 let. Totalen poraz.


Rusija je bila v Afganistanu od istih povožena v 10 letih. Sramota.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

mackilla ::

PrimoZ_ je izjavil:

voss_ je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Putin se sploh ne zaveda, kak razkol med državama je naredil, Ukrajinci, mu tega nikoli ne bodo odpustili. Praktično ni šanse, da državo kdaj pravi na svojo stran ali namesti svoj režim.


:))

Se en gaming stol general ki se je rodil 3 tedne nazaj. Za Donbas še ni slišal.


Oh še en bojazljivec z računom narejenim tik po začetku vojne.

Ne vem a so plačani po enem nicku ali jim plačujejo za vsakega posebej.

spegli ::

A ni štrom zdej tud problem ? Al še bo

l0g1t3ch ::

Jaz mam sončno. BMK :))

voss_ ::

Unchancy je izjavil:


Rusija je bila v Afganistanu od istih povožena v 10 letih. Sramota.


Tako je, samo poglej si primerjavo Rusije in Amerike v Afganistanu.

mackilla je izjavil:


Ne vem a so plačani po enem nicku ali jim plačujejo za vsakega posebej.


Tako je, samo plačanec ne sledi slepo MSM.


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()

mackilla ::

voss_ je izjavil:

spegli je izjavil:

Važno da so nas v EU zajebali s sankcijami proti rusom. Uživajte dokler lahko.


Jaz pa logotech imava Tesle, sami ste si krivi da si jih niste nabavili.

#notmyproblem

Zmajc je izjavil:



Rajame mam svobodno Evropo z malo višjimi cenami, kot pa zlomljeno ekonomijo, diktaturo in poceni plin pod Putinom.


Kurac pa taka svoboda. Mene ni nihče vprašal če hočem navite cene za podporo Zelenskega.

Kdo pa si ti,da bi te morali vprašati?

Sc0ut ::

Na TASS stranibdanes Zaharova in Medvedjev zmagujeta:) Nadaljevanje zadnjega Putinovega govora. Rusibso good, zahod pa iz njih dela bad guye:)

So ze prav komicni. Ce se to vse konca ne vem kako bo kdo se komuniciral s temi. Imam slab obcutek da z njimi kompromis ni mozen.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

voss_ ::

mackilla je izjavil:


Kdo pa si ti,da bi te morali vprašati?


Naj bi živel v demokraciji in ne diktaturi. Sem mislil da ima populacija kaj vpliva na politiko in odločitve, ne pa da samo sledimo Ameriškim ukazom.

My bad.

Unchancy ::

Sc0ut je izjavil:

Na TASS stranibdanes Zaharova in Medvedjev zmagujeta:) Nadaljevanje zadnjega Putinovega govora. Rusibso good, zahod pa iz njih dela bad guye:)

So ze prav komicni. Ce se to vse konca ne vem kako bo kdo se komuniciral s temi. Imam slab obcutek da z njimi kompromis ni mozen.

Po mojem, da jim je tablet zmanjkalo, naj jim Rdeči križ pošlje pošiljko litijevih tabletk pa kakšno paleto xanaxa.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

kopriva60918 ::

Rusi so začeli pakirat, obisk gospoda Janeza Janše je Ukrajincem vlil poguma, delniški trgi že nekaj dni drvijo navzgor, ker se vsi zavedajo, da je vojne konec.

spegli ::

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz mam sončno. BMK :))


Kralj lmao

l0g1t3ch ::

spegli je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Jaz mam sončno. BMK :))


Kralj lmao


Indeed.

Sc0ut ::

Zanimivo da je v RU zdaj ze "many people" proti "invaziji".

14 mins ago (10:22 GMT)

Kremlin: many people in Russian are showing themselves to be traitors
The Kremlin has said that many people in Russia were showing themselves to be traitors and pointed to those who were resigning from their jobs and leaving the country.

Kremlin spokesperson Dmitry Peskov made the comments a day after President Vladimir Putin delivered a stark warning to Russian "traitors" who he said the West wanted to use as a "fifth column" to destroy the country.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

l0g1t3ch ::

Sc0ut je izjavil:

Zanimivo da je v RU zdaj ze "many people" proti "invaziji".

14 mins ago (10:22 GMT)

Kremlin: many people in Russian are showing themselves to be traitors
The Kremlin has said that many people in Russia were showing themselves to be traitors and pointed to those who were resigning from their jobs and leaving the country.

Kremlin spokesperson Dmitry Peskov made the comments a day after President Vladimir Putin delivered a stark warning to Russian "traitors" who he said the West wanted to use as a "fifth column" to destroy the country.


Pa ne pozabi na petokolonaše.

Putin osebno je včeraj oklical velik del oligarhov za petokolonaše.
Samo po njegovi definiciji je potem petokolonaš tudi njegova ljubica v Švici, pa njuni otroci. Razen če za avtokrata velja kaka izjema, kot ponavadi. Pa Lavrov tudi spada med te grde grde petokolonaše.

Sej se mi kar smili revež :))

kopriva60918 je izjavil:

Rusi so začeli pakirat, obisk gospoda Janeza Janše je Ukrajincem vlil poguma, delniški trgi že nekaj dni drvijo navzgor, ker se vsi zavedajo, da je vojne konec.

No, my dear friends, it’s not over. I will demand the world governments to pay me … One Million Dollars not to press the little red button, bwahahahaha…



No no, one million billion dolars!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

voss_ ::

kopriva60918 je izjavil:

Rusi so začeli pakirat, obisk gospoda Janeza Janše je Ukrajincem vlil poguma, delniški trgi že nekaj dni drvijo navzgor, ker se vsi zavedajo, da je vojne konec.

No, my dear friends, it’s not over. I will demand the world governments pay me … One Million Dollars not to press the little red button, bwahahahaha…



Sem ti popravil.

Aquinas ::

voss_ je izjavil:

mackilla je izjavil:


Kdo pa si ti,da bi te morali vprašati?


Naj bi živel v demokraciji in ne diktaturi. Sem mislil da ima populacija kaj vpliva na politiko in odločitve, ne pa da samo sledimo Ameriškim ukazom.

My bad.


Demokracija ne pomeni, da tebe Biden vpraša če si naj naroči kapučino ali podaljšano. Demokracija pomeni, da si lahko glasoval za/proti vstopu v NATO in da lahko sprožiš mehanizem za izstop.

mackilla ::

voss_ je izjavil:

mackilla je izjavil:


Kdo pa si ti,da bi te morali vprašati?


Naj bi živel v demokraciji in ne diktaturi. Sem mislil da ima populacija kaj vpliva na politiko in odločitve, ne pa da samo sledimo Ameriškim ukazom.

My bad.

Saj boš imel volitve.

bbbbbb2015 ::

Aquinas je izjavil:


Demokracija ne pomeni, da tebe Biden vpraša če si naj naroči kapučino ali podaljšano. Demokracija pomeni, da si lahko glasoval za/proti vstopu v NATO in da lahko sprožiš mehanizem za izstop.


Biden nima smisla, da kaj sprašuje, ker bo pozabil, čim obrne hrnet.

lisaac ::

NATO 'never looked weaker' - Zelensky

Ukrainian President Volodymyr Zelensky condemned NATO on Wednesday , furthering his criticism of the alliance in the wake of Russia's assault, claiming the US-led military bloc is not committed to the Article 5 collective defense clause.

Speaking in a video address, the Ukrainian leader claimed that the mutual defense article has never looked "as weak as it is today." He argued that NATO would likely fail to protect its own members if one came under assault from an adversary, such as Russia.

NATO has refused to send troops directly to defend Ukraine, as it is not part of the military alliance, and warned that its involvement would lead to direct confrontation with Russia. Zelensky suggested, however, that the bloc would respond "in the same way" if Russia attacked a member state.

Leaders from NATO countries have repeatedly rejected any suggestion that they are not committed to the Article 5 clause that guarantees the mutual defense between member states. Speaking in Lithuania last week, US Secretary of State Antony Blinken described America's commitment to Article 5 as "sacrosanct."

The latest criticism from Zelensky came as the Ukrainian leader seemingly conceded that his country will never join NATO, stating that his citizens have "realized" they won't be permitted to be part of the alliance.

"For years we've heard the opposite, open doors, however, it is not," Zelensky said in his speech, apparently accepting one of the demands made by Russia prior to the military assault on Ukraine. "Our people understand this, and we are beginning to count on our own strength," the Ukrainian leader added.


Sorry Zielinski.. ampak Ukrajina < planet.. vsak dan

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

endelin ::

Poljska hoče s predlogom o Natovi mirovni misiji v Ukrajini sprožiti tretjo svetovno vojno, piše ruski propagandni medij pravda.ru. Poljski očitajo, da Ukrajino obravnava kot kolonijo in čaka, da se kot hijena okoristi z njenimi ostanki. "Čas je za denacifikacijo Poljske," so še zapisali. O denacifikaciji je ruski predsednik Vladimir Putin govoril tudi tik pred napadom na Ukrajino.

To je ratalo prizadeto. Putlerju se je utrgalo. Tip ni več pri stvari

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

voss_ ::

Aquinas je izjavil:



Demokracija ne pomeni, da tebe Biden vpraša če si naj naroči kapučino ali podaljšano. Demokracija pomeni, da si lahko glasoval za/proti vstopu v NATO in da lahko sprožiš mehanizem za izstop.


Demokracija pomeni da nikoli ne veš kaj je danes prav.

Včeraj:



Danes pa heroj in seks simbol.

TheBlueOne ::

endelin je izjavil:

Poljska hoče s predlogom o Natovi mirovni misiji v Ukrajini sprožiti tretjo svetovno vojno, piše ruski propagandni medij pravda.ru. Poljski očitajo, da Ukrajino obravnava kot kolonijo in čaka, da se kot hijena okoristi z njenimi ostanki. "Čas je za denacifikacijo Poljske," so še zapisali. O denacifikaciji je ruski predsednik Vladimir Putin govoril tudi tik pred napadom na Ukrajino.

To je ratalo prizadeto. Putlerju se je utrgalo. Tip ni več pri stvari


Kjer je zal tako, da bo v primeru napada Putin prakticno mora uporabiti kaksno majhno jedersko orozje.

endelin ::


Lepa jahta za rusko predsedniško plačo:))

Pac-Man ::

Kapitan Jack je izjavil:

Se enkrat, ce bi Rusi hoteli bi Ukrajino ze zradirali iz mape.

In kaj počnejo zdaj?

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

endelin ::

Isto kot Stalingrad. Samo še neumnim rusofilom ni jasno kaj delajo ruski izmečki v UA

Aquinas ::

voss_ je izjavil:

Danes pa heroj in seks simbol.


Ne projeciraj, meni Zelenski ni prav nič seksi.

endelin ::

Ironično kako je Putin iz enega dokaj no name politika naredil ikono 21. stoletja. Verjamem da Putlerja to neznansko boli:D medtem ko je on novi Hitler :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

l0g1t3ch ::

voss_ je izjavil:

Aquinas je izjavil:



Demokracija ne pomeni, da tebe Biden vpraša če si naj naroči kapučino ali podaljšano. Demokracija pomeni, da si lahko glasoval za/proti vstopu v NATO in da lahko sprožiš mehanizem za izstop.


Demokracija pomeni da nikoli ne veš kaj je danes prav.


Danes pa heroj in seks simbol.


Meni ni seks simbol, če je pa tebi pa prov. V EU smo strpni do LGBT :D
Zdej vem zakaj nočeš v Rusijo. :))

voss_ ::

endelin je izjavil:

Isto kot Stalingrad. Samo še neumnim rusofilom ni jasno kaj delajo ruski izmečki v UA


Denacifikacija

m0LN4r ::

l0g1t3ch je izjavil:

spegli je izjavil:

Važno da so nas v EU zajebali s sankcijami proti rusom. Uživajte dokler lahko.


Uživam maksimalno.

Ja saj, zadnje dni je treba uzivat kok se da.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Pac-Man ::

voss_ je izjavil:

Aquinas je izjavil:



Demokracija ne pomeni, da tebe Biden vpraša če si naj naroči kapučino ali podaljšano. Demokracija pomeni, da si lahko glasoval za/proti vstopu v NATO in da lahko sprožiš mehanizem za izstop.


Demokracija pomeni da nikoli ne veš kaj je danes prav.

Včeraj:



Danes pa heroj in seks simbol.



Glede na to kako tolčejo Ruse, so morali v zadnjih osmih letih nekaj počet prav. Rusija pa medtem...

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

voss_ ::

Zakaj Ukrajinska vojska redno tabori po vrtcih?

l0g1t3ch ::

voss_ je izjavil:

endelin je izjavil:

Isto kot Stalingrad. Samo še neumnim rusofilom ni jasno kaj delajo ruski izmečki v UA


Denacifikacija




Pazi se, v Sloveniji iamo Šiškovo vardo. Pa oni inštitud za domovinske vrednoste k ga SDS podpira :))

voss_ ::

Pac-Man je izjavil:



Glede na to kako tolčejo Ruse, so morali v zadnjih osmih letih nekaj počet prav. Rusija pa medtem...



Na Tviterju in poptv zmagujejo ja.

endelin ::

Stremetski: daj se sprijaznit da je "operacija" popoln fail. Rusi so že pri načrtnem pobijanju civilov in unicevanju ciivlne infrastrukture. To vse kaže da ne gre po načrtih.

Aston_11 ::

voss_ je izjavil:

Zakaj Ukrajinska vojska redno tabori po vrtcih?
Še vedno eno te iste bedarije sprašujete?

voss_ ::

Aston_11 je izjavil:

Še vedno eno te iste bedarije sprašujete?


Če pa nič poptv ne omenja.

Chechen fighters continue to take an active part in the storming of Mariupol. One by one, our detachments successfully eliminate the fortified areas of nationalist groups, forcing the enemy to retreat. The task is complicated by the presence of civilians in the zone of combat clashes and the fighters have to act very carefully.

Nevertheless, significant progress has already been made and in the near future Mariupol will be completely cleared of Bandera and their henchmen.

MadMicka ::

stremetski, a to da Putin spreminja evropska mesta v Ukrajini v prah (in da sedaj grozi podobno še Poljski), to se tebi ne zdi "bad"? Bolnik.

voss_ ::

Congress applaud plucky president whose country is under attack by a superpower.



MadMicka je izjavil:

stremetski, a to da Putin spreminja evropska mesta v Ukrajini v prah (in da sedaj grozi podobno še Poljski), to se tebi ne zdi "bad"? Bolnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()

Aquinas ::

voss_ je izjavil:

Zakaj Ukrajinska vojska redno tabori po vrtcih?



Fake news. Na sliki vidim samo kup listja in trave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aquinas ()

bbbbbb2015 ::

voss_ je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Še vedno eno te iste bedarije sprašujete?


Če pa nič poptv ne omenja.

Chechen fighters continue to take an active part in the storming of Mariupol. One by one, our detachments successfully eliminate the fortified areas of nationalist groups, forcing the enemy to retreat. The task is complicated by the presence of civilians in the zone of combat clashes and the fighters have to act very carefully.

Nevertheless, significant progress has already been made and in the near future Mariupol will be completely cleared of Bandera and their henchmen.


Ah, daj no mir s temi čečenci. Niso to neki top profesionalci. Boljkone neki gostilniški wannabeji.
Sem gledal posnetek, ko so marširali v koloni, kao mi zdaj prihajamo. Samo eden (ta prvi) je imel 4 okvirje (1 borbeni komplet), vsi so držali puškine cevi eden v drugega. Tisti, ki se je slikal ni imel puške zakočene. Pa zdaj če že marširajo, pešadija vedno maršira na notranji strani ceste, v zaklonu oklepnikov.
Eden je imel EOTECH pa še to kitajsko kopijo, ki se da na prednji kundak. To bi morali imeti tako kot ima ruska vojska na AKM, montirano s strani. Bleferji. Pa vsak drugačno puško. Saj ne da bi me motilo... Za bleferje v redu. Za profije not so much.

Pa takih prijateljev jaz ne rabim, raje imam sovražnike, so manj nevarni.

Zgodovina sprememb…

voss_ ::

bbbbbb2015 je izjavil:


Ah, daj no mir s temi čečenci. Niso to neki top profesionalci. Boljkone neki gostilniški wannabeji.
Sem gledal posnetek, ko so marširali v koloni, kao mi zdaj prihajamo. Samo eden (ta prvi) je imel 4 okvirje (1 borbeni komplet), vsi so držali puškine cevi eden v drugega. Tisti, ki se je slikal ni imel puške zakočene. Pa zdaj če že marširajo, pešadija vedno maršira na notranji strani ceste, v zaklonu oklepnikov.
Eden je imel EOTECH pa še to kitajsko kopijo, ki se da na prednji kundak. To bi morali imeti tako kot ima ruska vojska na AKM, montzirano s strani. Bleferji.

Pa takih prijateljev jaz ne rabim, raje imam sovražnike, so manj nevarni.


Čez 2 dni ko bojo "klavci" na poptv, se boš pa po trepalnicah metal.

Pa sploh ni fora Čečenci, Mariupol "zmaguje", Rusi bežijo, Zelenskij obkrožil Moskvo...

Aquinas je izjavil:



Fake news. Na sliki vidim samo kup listja in trave.


Saj je video, uporabljaj necenzurirane medije in bos vse izvedel. Jaz ne vem kam bi lepil kratke posnetke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: voss_ ()
««
495 / 859
»»