» »

Ukrajina Part II

Ukrajina Part II

Temo vidijo: vsi
««
363 / 859
»»

enemon ::

sbawe64 je izjavil:

enemon je izjavil:

Kako je res z vpoklicem? Nas ne branijo Nato članice s profesionalno vojsko v primeru napada? Kaj potem sploh je smisel Nata? Misije ZDA po Bližnjem vzhodu in Aziji?

5 člen NE govori o tem, da nas bodo ameriški marinci branili pred Rusi, Madžari, Italijani ali Marsovci....
https://www.nato.int/cps/en/natohq/offi...

Lahko pridejo pomagat, ni pa to prav nobeno pravilo ali dolžnost.


Kaj pa tisto - napad na eno članico je napad na cel Nato?

Edit: aha, vidim, je v 5. členu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

sbawe64 ::

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Dajte nehat z brezpredmetnim obkladanjem!

Ni obkladanje, ta cepec ze 40 strani govori, da naj se ukrajinci borijo do zadnjega moza.

Zanimivo, ko je bila Slo v vojni, smo prvo fasali embargo na orožje.

Sedaj berem, da Uk, Nemci, Švedi, Turki (in še kdo) veselo lifrajo orožje v Ukrajino.

Zda sedaj celo dala zeleno luč za lovska letala.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

voss_ ::

gozdar1 je izjavil:

pa nafta je doma samo v rusiji.


Nič vas ne moti ko jo kupijemo od demokratskih in svobodnih Savdijcev.

-vx- ::

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. In to brez kakrsnekoli koristu. Bravo mi. Res smo genialci, tako konkretno se posrati samemu sebi v hrano ne uspe kar navadnemu idiotu. Moras biti superidiot.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

BlaY0 ::

sbawe64 je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Dajte nehat z brezpredmetnim obkladanjem!

Ni obkladanje, ta cepec ze 40 strani govori, da naj se ukrajinci borijo do zadnjega moza.

Zanimivo, ko je bila Slo v vojni, smo prvo fasali embargo na orožje.

Sedaj berem, da Uk, Nemci, Švedi, Turki (in še kdo) veselo lifrajo orožje v Ukrajino.

Saj mi smo ga tudi. Kljub embargu.

BorutO ::

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. Bravo mi.

ja ... spet je vse ukrajinec kriv, rus, ki pa spreminja državo v prah, pa nič? Ti si res brihta ...

gozdar1 ::

voss_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

pa nafta je doma samo v rusiji.


Nič vas ne moti ko jo kupijemo od demokratskih in svobodnih Savdijcev.


Nisem vedel, da savdijci izvajajo invazijo na evropsko državo in grozijo državam članicam eu.

BlaY0 ::

voss_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

pa nafta je doma samo v rusiji.


Nič vas ne moti ko jo kupijemo od demokratskih in svobodnih Savdijcev.

Bolj kot je stran, manj boli.

PrihajaNodi ::

BlaY0 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Rusom bi mogl sendvice talat. So podhranjeni. Pa gps navigacijo da bodo znal domov

Glonass jim dela, raketirajo z x-101 na 4k km.


A zato se orientirajo po tablah ko pridejo s tanki v mesta, ker ne vedo kje so?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

-vx- ::

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. Bravo mi.

ja ... spet je vse ukrajinec kriv, rus, ki pa spreminja državo v prah, pa nič? Ti si res brihta ...


Ja, za vojno je kriv ukrajinec in ZDA.

Pojdi v ZOO, splezaj cez ograjo k medvedom, vzami palcko in ga drezaj v oko. Ker bo kriv medved, ko te bo raztrgal. In to, da si ti v sestavnih delih ne bo pomembno, bistvo je, da je kriv medved.

Za to, da pa si serjemo na glavo, pa smo krivi samo mi, konkretno bebcki ki tule plamenijo za ukrajino v lastno skodo.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

PrihajaNodi ::

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. Bravo mi.

ja ... spet je vse ukrajinec kriv, rus, ki pa spreminja državo v prah, pa nič? Ti si res brihta ...

Ti si že kaj doniral, al sam brkačo ukol furaš?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pimoz ::

gozdar1 je izjavil:

voss_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

pa nafta je doma samo v rusiji.


Nič vas ne moti ko jo kupijemo od demokratskih in svobodnih Savdijcev.


Nisem vedel, da savdijci izvajajo invazijo na evropsko državo in grozijo državam članicam eu.

Ne, ampak ko tako radi izvažamo demokracijo in svobodo... Zakaj je potem ne v Savdsko Arabijo?

enemon ::

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. In to brez kakrsnekoli koristu. Bravo mi. Res smo genialci, tako konkretno se posrati samemu sebi v hrano ne uspe kar navadnemu idiotu. Moras biti superidiot.


A zahodne vrednote, demokracija itd. pa niso nič vredni in so zastonj? /s

BlaY0 ::

PrihajaNodi je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Rusom bi mogl sendvice talat. So podhranjeni. Pa gps navigacijo da bodo znal domov

Glonass jim dela, raketirajo z x-101 na 4k km.


A zato se orientirajo po tablah ko pridejo s tanki v mesta, ker ne vedo kje so?

Pusti nabornike. Govorim o malo bolj resnem orožju ki ga ne kurijo kar tako, samo za strateške cilje. Nekako sem mnenja da so vzeli v zakup izgube v zraku nad UE.

enemon ::

PrihajaNodi je izjavil:

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. Bravo mi.

ja ... spet je vse ukrajinec kriv, rus, ki pa spreminja državo v prah, pa nič? Ti si res brihta ...

Ti si že kaj doniral, al sam brkačo ukol furaš?


V enem tednu še ni prišel do San Simona.

FireSnake ::

enemon je izjavil:


A zahodne vrednote, demokracija itd. pa niso nič vredni in so zastonj? /s


Zahodne vrednote?

Kaj je to:
- potrošništvo
- LGTB
- turbo kapitalizem
- ...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

-vx- ::

enemon je izjavil:

A zahodne vrednote, demokracija itd. pa niso nič vredni in so zastonj? /s


Bullshit za idiote, s katerimi tisti pri koritu krmijo ostale, da so lazje obvladljivi.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

gozdar1 ::

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. In to brez kakrsnekoli koristu. Bravo mi. Res smo genialci, tako konkretno se posrati samemu sebi v hrano ne uspe kar navadnemu idiotu. Moras biti superidiot.


Zahvali se kretenu v kremlju, ki sosednjo državo spreminja v ruševine in ogroža eu. Samo superidijot ne razume , da je šale konec še nemci so končno doumeli. Sedaj slovenski kvazi levićarji so pa očitno bolj počasne sorte in jih je kar naenkrat začelo skrbeti za kapitaliste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

BorutO ::

-vx- je izjavil:

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. Bravo mi.

ja ... spet je vse ukrajinec kriv, rus, ki pa spreminja državo v prah, pa nič? Ti si res brihta ...


Ja, za vojno je kriv ukrajinec in ZDA.

Pojdi v ZOO, splezaj cez ograjo k medvedom, vzami palcko in ga drezaj v oko. Ker bo kriv medved.

Za to, da pa si serjemo na glavo, pa smo krivi samo mi, konkretno bebcki ki tule plamenijo za ukrajino v lastno skodo.

Tebi res ni pomoči. Se pravi, če bi ukrajinci napadli Rusijo, bi pa bila rusija kriva za vojno .. ali pa, ko so jugoslovani napadli slovenija 91. leta, smo slovenci bili krivi za vojno ... ali pa, ko so američani napadli vietnam, so vietnamčani bili krivi za vojno ... ali pa, ko so nemci napadli poljsko, oz vse evropske države, so pa vse evropske države bile krive, samo nemčija ne ...

Res, inteligenca na vrhuncu ... pojdi nazaj v prvi razred da začneš znova šteti oz. razmišljati ...

BlaY0 ::

Pimoz je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

voss_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

pa nafta je doma samo v rusiji.


Nič vas ne moti ko jo kupijemo od demokratskih in svobodnih Savdijcev.


Nisem vedel, da savdijci izvajajo invazijo na evropsko državo in grozijo državam članicam eu.

Ne, ampak ko tako radi izvažamo demokracijo in svobodo... Zakaj je potem ne v Savdsko Arabijo?

Saj jo poizkušamo. Ampak na malo bolj prefinjen način kot to počne Putin.

WizzardOfOZ ::

AtaŠtumf je izjavil:

katere dobršen del vojske je pro naci!


Tale je še "boljši":
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Pimoz ::

enemon je izjavil:

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. In to brez kakrsnekoli koristu. Bravo mi. Res smo genialci, tako konkretno se posrati samemu sebi v hrano ne uspe kar navadnemu idiotu. Moras biti superidiot.


A zahodne vrednote, demokracija itd. pa niso nič vredni in so zastonj? /s

Edino stvar k sm jo prpravlen plačat je necenzuriran internet. Na žalost tudi v zahodni demokraciji tega ni.

Kdo je pa tisti, ki vlada in se mu digne na to da zjutri vstane in ima 1001 klic njemu podobnih iz tujine, da potem skupaj hodijo na golf in drkajo na to katere puške bodo kupili, mi je pa vseeno.

sbawe64 ::

BlaY0 je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Dajte nehat z brezpredmetnim obkladanjem!

Ni obkladanje, ta cepec ze 40 strani govori, da naj se ukrajinci borijo do zadnjega moza.

Zanimivo, ko je bila Slo v vojni, smo prvo fasali embargo na orožje.

Sedaj berem, da Uk, Nemčija & Nizozemska & Estonia , Švedska, Turčija (in še kdo) veselo lifrajo orožje v Ukrajino.

Saj mi smo ga tudi. Kljub embargu.

Ampak malo težje, dražje, bolj na skrivaj in tako naprej ?

Tole lahko vsaj najde v msm, brez truda:

UK
UK sends 30 elite troops and 2,000 anti-tank weapons to Ukraine amid fears of Russian invasion
https://news.sky.com/story/russia-invas...

Nemčija & Nizozemska & Estonia
From its own stockpile, the German government will send 1,000 anti-tank weapons and 500 Stinger anti-aircraft defense systems to Ukraine. The government has also authorized the Netherlands to send Ukraine 400 rocket-propelled grenade launchers and told Estonia it ship over send nine howitzers.
https://www.politico.eu/article/ukraine...

Švedska
Sweden plans to provide 5 000 anti-tank weapons of the model ‘Pansarskott 86’, 5 000 body shields, 5 000 helmets and 135 000 field rations with a total value of SEK 400 million.
https://www.government.se/articles/2022...

Turčija
Ukraine Leans on Armed Turkish Drones, Western Missiles to Thwart Russian Invasion
‘St. Javelin’ and Turkey’s Bayraktar TB2 drone become folk heroes as Russian losses mount
https://www.wsj.com/articles/ukraine-le...


In kakor berem, bodo to dobili šenkano ?
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

mackilla ::

sir_mha je izjavil:

mackilla je izjavil:

TezkoDihanje je izjavil:

Valvoline je izjavil:

No pa da vidimo, kdo bo prvi tvegal darlice eno carsko 100+ megatonko po glavi...


Nobenih 100+ megatonskih bomb ni v uporabi, bumbar.

Noben normalen ne bo vrgel atomske bombe. Če se je pa Putinu popolnoma zmešalo pa itak ne rabi Ukrajine,da začne holokavst dovolj je,da mu na mizo dostavijo zažgan boršč ali pokvarjen kaviar in se mu do konca odfukalo. Tip se panično boji korona virusa,sevanja pa kao ne?


Boji se COVIDa ker je poklicana oseba da enkrat za vselej reši vprašanje Ukrajine za Ruse. To je sam rekel, in iz te perspektive ima neko logiko.

Ruski Jezus. Jao,Bog nam pomagaj. Enkrat za vselej je pa kar optimistična izjava. Glede na to,da je Rusov vedno manj je vprašanj kako bo ruska vukojebina izgledala čez sto let.

enemon ::

FireSnake je izjavil:

enemon je izjavil:


A zahodne vrednote, demokracija itd. pa niso nič vredni in so zastonj? /s


Zahodne vrednote?

Kaj je to:
- potrošništvo
- LGTB
- turbo kapitalizem
- ...


Točno tako. In to ti nič ne pomeni? :D

BlaY0 ::

FireSnake je izjavil:

enemon je izjavil:


A zahodne vrednote, demokracija itd. pa niso nič vredni in so zastonj? /s


Zahodne vrednote?

Kaj je to:
- potrošništvo
- LGTB
- turbo kapitalizem
- ...

To niso vrednote. Vrednote se pokažejo ko to daš na stran.

-vx- ::

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. Bravo mi.

ja ... spet je vse ukrajinec kriv, rus, ki pa spreminja državo v prah, pa nič? Ti si res brihta ...


Ja, za vojno je kriv ukrajinec in ZDA.

Pojdi v ZOO, splezaj cez ograjo k medvedom, vzami palcko in ga drezaj v oko. Ker bo kriv medved.

Za to, da pa si serjemo na glavo, pa smo krivi samo mi, konkretno bebcki ki tule plamenijo za ukrajino v lastno skodo.

Tebi res ni pomoči. Se pravi, če bi ukrajinci napadli Rusijo, bi pa bila rusija kriva za vojno .. ali pa, ko so jugoslovani napadli slovenija 91. leta, smo slovenci bili krivi za vojno ... ali pa, ko so američani napadli vietnam, so vietnamčani bili krivi za vojno ... ali pa, ko so nemci napadli poljsko, oz vse evropske države, so pa vse evropske države bile krive, samo nemčija ne ...

Res, inteligenca na vrhuncu ... pojdi nazaj v prvi razred da začneš znova šteti oz. razmišljati ...


Kriv je bedak, ki dreza medveda v oko po nasvetu ZDA. Ker ga bojo "kao" zascitile. Dejansko pa se rezijo in gledajo borzne indekse, kako njim rastejo in EU in Rusiji padajo. Ukrajina je nerelevanten collateral damage.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

mackilla ::

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Dajte nehat z brezpredmetnim obkladanjem!

Ni obkladanje, ta cepec ze 40 strani govori, da naj se ukrajinci borijo do zadnjega moza.

Tebe je očitno strah,da se bodo Ukrajinci upirali tako dolgo,da bo Putana izgubil živce in bo začel metati atomske bombe. Če je nor jih bo mogoče začel metati iz čistega mira.

enemon ::

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. Bravo mi.

ja ... spet je vse ukrajinec kriv, rus, ki pa spreminja državo v prah, pa nič? Ti si res brihta ...


Ja, za vojno je kriv ukrajinec in ZDA.

Pojdi v ZOO, splezaj cez ograjo k medvedom, vzami palcko in ga drezaj v oko. Ker bo kriv medved.

Za to, da pa si serjemo na glavo, pa smo krivi samo mi, konkretno bebcki ki tule plamenijo za ukrajino v lastno skodo.

Tebi res ni pomoči. Se pravi, če bi ukrajinci napadli Rusijo, bi pa bila rusija kriva za vojno .. ali pa, ko so jugoslovani napadli slovenija 91. leta, smo slovenci bili krivi za vojno ... ali pa, ko so američani napadli vietnam, so vietnamčani bili krivi za vojno ... ali pa, ko so nemci napadli poljsko, oz vse evropske države, so pa vse evropske države bile krive, samo nemčija ne ...

Res, inteligenca na vrhuncu ... pojdi nazaj v prvi razred da začneš znova šteti oz. razmišljati ...


Borut, si vnesel kurs za Simonov zaliv?

-vx- ::

mackilla je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Dajte nehat z brezpredmetnim obkladanjem!

Ni obkladanje, ta cepec ze 40 strani govori, da naj se ukrajinci borijo do zadnjega moza.

Tebe je očitno strah,da se bodo Ukrajinci upirali tako dolgo,da bo Putana izgubil živce in bo začel metati atomske bombe. Če je nor jih bo mogoče začel metati iz čistega mira.


Ce pa ni nor (kar je spet natolcevanje CNN, na katerega padajo bolni na dusi) pa jih ne bo zacel metati.

Slucajno spremljam tudi CNN nakladanje, to, da je Putin nor izvira iz "nekdo iz obvescevalnih krogov, je rekel nekomu iz vladnih krogov, ki je povedal nekomu iz novinarskih krogov, da teoreticno preiskujejo odklone v obnasanju Putina izpred 20 let do danes".

In seveda "stoko seljacka" zacne takoj iz tega vleci, da je Putin nor.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Pimoz ::

V Civ 7 mora amerika nujno dobit default policy za culture and gold bomb ko so sami ali zavezniki v vojni. +5

BlaY0 ::

Pimoz je izjavil:

enemon je izjavil:

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. In to brez kakrsnekoli koristu. Bravo mi. Res smo genialci, tako konkretno se posrati samemu sebi v hrano ne uspe kar navadnemu idiotu. Moras biti superidiot.


A zahodne vrednote, demokracija itd. pa niso nič vredni in so zastonj? /s

Edino stvar k sm jo prpravlen plačat je necenzuriran internet. Na žalost tudi v zahodni demokraciji tega ni.

Ne vem če to drži, vsak lahko pride do svoje resnice. Za Ruse ali Kitajce je to precej težje.

BorutO ::

-vx- je izjavil:

Kriv je bedak, ki dreza medveda v oko po nasvetu ZDA. Ker ga bojo "kao" zascitile. Dejansko pa se rezijo in gledajo borzne indekse, kako njim rastejo in EU in Rusiji padajo. Ukrajina je nerelevanten collateral damage.


Daj nehaj ... narobe razmišljaš ... in zaradi takšnega razmišljanja te zdaj končno razumem zakaj podpiraš ruse ... Ni ti pomoči. Takim modelom lahko cel svet pove, kako je, pa še bodo vedno v svoje prav prepričani ... Razumeli bodo še le, ko jim bo putin povedal.

Ne morem pozabiti tistega ... ko so turki sestrelili dva vojaška lovca nad sirijo, je bilo polno sovražnih govorov o tem, kako bodo zdaj turki najebali, kako jih bodo rusi zbombardirali itd ... v glavnem, nič lepega o turkih z ust rusofilov ... no, sta si vseeno raje turk in rus segla v roko, in naenkrat so rusofili spremenili mnenje. :) Komedijanti ....

enemon ::

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

Kriv je bedak, ki dreza medveda v oko po nasvetu ZDA. Ker ga bojo "kao" zascitile. Dejansko pa se rezijo in gledajo borzne indekse, kako njim rastejo in EU in Rusiji padajo. Ukrajina je nerelevanten collateral damage.


Daj nehaj ... narobe razmišljaš ... in zaradi takšnega razmišljanja te zdaj končno razumem zakaj podpiraš ruse ... Ni ti pomoči. Takim modelom lahko cel svet pove, kako je, pa še bodo vedno v svoje prav prepričani ... Razumeli bodo še le, ko jim bo putin povedal.

Ne morem pozabiti tistega ... ko so turki sestrelili dva vojaška lovca nad sirijo, je bilo polno sovražnih govorov o tem, kako bodo zdaj turki najebali, kako jih bodo rusi zbombardirali itd ... v glavnem, nič lepega o turkih z ust rusofilov ... no, sta si vseeno raje turk in rus segla v roko, in naenkrat so rusofili spremenili mnenje. :) Komedijanti ....


Pazi tam okol Zadra maš ful čeri, ne po telefonu vmes pisat.

-vx- ::

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

Kriv je bedak, ki dreza medveda v oko po nasvetu ZDA. Ker ga bojo "kao" zascitile. Dejansko pa se rezijo in gledajo borzne indekse, kako njim rastejo in EU in Rusiji padajo. Ukrajina je nerelevanten collateral damage.


Daj nehaj ... narobe razmišljaš ... in zaradi takšnega razmišljanja te zdaj končno razumem zakaj podpiraš ruse


Ne podpiram ruse. Ti in ostali zabiti hipsterji mi greste na zivce, ker ste iz celotne pizdarije naredili svojo osebno agendo in navijate kot najbolj zabiti prleski navijaci na fuzbal tekmah tretjeligasev. Pac, ce imate nizko samozavest, zacnite poceti nekaj koristnega, recimo kvackanje, zato, da si jo boste izboljsali. Ne se s svojimi nesposobnimi zaplankanimi mozgani spravljati v teme strateskih interesov, ker ste preneumni za to.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

fur80 ::

-vx- je izjavil:

mackilla je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Dajte nehat z brezpredmetnim obkladanjem!

Ni obkladanje, ta cepec ze 40 strani govori, da naj se ukrajinci borijo do zadnjega moza.

Tebe je očitno strah,da se bodo Ukrajinci upirali tako dolgo,da bo Putana izgubil živce in bo začel metati atomske bombe. Če je nor jih bo mogoče začel metati iz čistega mira.


Ce pa ni nor (kar je spet natolcevanje CNN, na katerega padajo bolni na dusi) pa jih ne bo zacel metati.


Pa kaj tebi še vedno ni jasno, da se Putin ne bi ustavo tu pri Ukrajini in se ne bo, brez sankcij in upora! Pa ti mu še sedaj verjameš, da imajo samo vojaške vaje? Pa limate neka križanja, pa to se ja rešuje leta 2022 na čisto drugačen način, ne pa z genocidom in miljonom beguncev! To kar Putin sedaj dela je genocid, pa če Rusofili priznate ali ne, pa če je nafta 10€ to noben denar ne upraviči!

Pimoz ::

BlaY0 je izjavil:

Pimoz je izjavil:

enemon je izjavil:

-vx- je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Delate paniko, kot da bo evropa brez ruske nafte in plina najmanj nehala obstajat.


EUR pada. Me ne zanima za vse ostalo, kar kupim je jutri drazje. In to zato, da lahko pomagamo kretenu, ki je lastno drzavo spravil v rusevine, da si delamo stroske z orozjem za njega in da lahko prezivljamo begunce. In to brez kakrsnekoli koristu. Bravo mi. Res smo genialci, tako konkretno se posrati samemu sebi v hrano ne uspe kar navadnemu idiotu. Moras biti superidiot.


A zahodne vrednote, demokracija itd. pa niso nič vredni in so zastonj? /s

Edino stvar k sm jo prpravlen plačat je necenzuriran internet. Na žalost tudi v zahodni demokraciji tega ni.

Ne vem če to drži, vsak lahko pride do svoje resnice. Za Ruse ali Kitajce je to precej težje.

Če iščeš resnico ali ne je v tej diskusiji irelevantno. Dostop do kakršnih koli informcij bi moral biti absoluten in definiran kot človekova pravica. Če hočem brat in/ali delit garbage je to moj problem.
Se strinjam, da je to večji problem v državah kot so Rusija, Kitajska in Severna Koreja. Ampak mnenje, ki ga zastopam, ga zastopam v polnosti. Če blokiraš eno samo stvar, če cenzuriraš eno samo objavo si za moje pojme na napačni strani zgodovine.

-vx- ::

fur80 je izjavil:

Pa kaj tebi še vedno ni jasno, da se Putin ne bi ustavo tu pri Ukrajini in se ne bo, brez sankcij in upora!


Verjetno nimas blage veze zakaj se je sploh spravil na Ukrajino in si se prisiljen zanasati na medijski bullshit, ki je tako ali drugace skopiran iz CNNa. Prav, saj ni problema, ne razumem pa zakaj se oglasas, ce o celotni problematiki nimas blage veze. Kaj mislis, da si cool? Think again...

Se bo ustavil pri Ukrajini, je imel dve desetletji casa napadati druge drzave, pa se ni zmenil za njih. Samo na tak poceni nacin se pa ne bo pustil jebat in to je bolj razumljivo kot pa ves vas scaremongering, ki nima nobene osnove.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Pimoz ::

fur80 je izjavil:

-vx- je izjavil:

mackilla je izjavil:

-vx- je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Dajte nehat z brezpredmetnim obkladanjem!

Ni obkladanje, ta cepec ze 40 strani govori, da naj se ukrajinci borijo do zadnjega moza.

Tebe je očitno strah,da se bodo Ukrajinci upirali tako dolgo,da bo Putana izgubil živce in bo začel metati atomske bombe. Če je nor jih bo mogoče začel metati iz čistega mira.


Ce pa ni nor (kar je spet natolcevanje CNN, na katerega padajo bolni na dusi) pa jih ne bo zacel metati.


Pa kaj tebi še vedno ni jasno, da se Putin ne bi ustavo tu pri Ukrajini in se ne bo, brez sankcij in upora! Pa ti mu še sedaj verjameš, da imajo samo vojaške vaje? Pa limate neka križanja, pa to se ja rešuje leta 2022 na čisto drugačen način, ne pa z genocidom in miljonom beguncev! To kar Putin sedaj dela je genocid, pa če Rusofili priznate ali ne, pa če je nafta 10€ to noben denar ne upraviči!

Kje vidiš genocid?

fur80 ::

-vx- je izjavil:

fur80 je izjavil:

Pa kaj tebi še vedno ni jasno, da se Putin ne bi ustavo tu pri Ukrajini in se ne bo, brez sankcij in upora!


Verjetno nimas blage veze zakaj se je sploh spravil na Ukrajino in si se prisiljen zanasati na medijski bullshit, ki je tako ali drugace skopiran iz CNNa.


Pa ne mi z nekimi NATO floskulami, ki jih je uprabil kot povod, naslednja je Moldavija nato pa Baltske države in NATO meje na leto 1991! Ti je to menda ja jasno kaj želi!

BorutO ::

-vx- je izjavil:

BorutO je izjavil:

-vx- je izjavil:

Kriv je bedak, ki dreza medveda v oko po nasvetu ZDA. Ker ga bojo "kao" zascitile. Dejansko pa se rezijo in gledajo borzne indekse, kako njim rastejo in EU in Rusiji padajo. Ukrajina je nerelevanten collateral damage.


Daj nehaj ... narobe razmišljaš ... in zaradi takšnega razmišljanja te zdaj končno razumem zakaj podpiraš ruse


Ne podpiram ruse. Ti in ostali zabiti hipsterji mi greste na zivce, ker ste iz celotne pizdarije naredili svojo osebno agendo in navijate kot najbolj zabiti prleski navijaci na fuzbal tekmah tretjeligasev. Pac, ce imate nizko samozavest, zacnite poceti nekaj koristnega, recimo kvackanje, zato, da si jo boste izboljsali. Ne se s svojimi nesposobnimi zaplankanimi mozgani spravljati v teme strateskih interesov, ker ste preneumni za to.

To, ko rečeš, da ne podpiraš rusov, a v isti sapi trdiš, da so si ukrajinci sami krivi za vojno, je dovolj trden dokaz, da jih podpiraš. V vseh teh postih še nisi nič napisal, da rusi neopravičeno napadajo ukrajince ... glavno, da so vsi drugi krivi, samo rusi ne, pa če tudi so že na tisoče civilistov pobili, katerih cilji so bili prvotno, da ne bodo napadli ukrajine, nato so pač napadli, ampak napadajo samo vojaške infrastrukture, zdaj pa so šli malo še dlje in ravnajo vse povrsti. No, Rusi tu res niso nič krivi ... očitno ukrajinci sami streljajo in bombardirajo svoje mesto. Še malo, pa boste rekli, da so ukrajinci v ruskih vojaških oklepnikih in tankih ...

-vx- ::

fur80 je izjavil:

-vx- je izjavil:

fur80 je izjavil:

Pa kaj tebi še vedno ni jasno, da se Putin ne bi ustavo tu pri Ukrajini in se ne bo, brez sankcij in upora!


Verjetno nimas blage veze zakaj se je sploh spravil na Ukrajino in si se prisiljen zanasati na medijski bullshit, ki je tako ali drugace skopiran iz CNNa.


Pa ne mi z nekimi NATO floskulami, ki jih je uprabil kot povod, naslednja je Moldavija nato pa Baltske države in NATO meje na leto 1991! Ti je to menda ja jasno kaj želi!


Japajade :)) :)) :)) :)) Daj pojdi raje risanke gledat in pusti odrasle teme za druge - odrasle.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

BlaY0 ::

OK, info o letalih iz BL je bil false alarm...

Pimoz ::

Ne razumem te vaše logike. Nisem podpiral afganistancev ampak tudi američanov ne. Torej sem bil avtomatično na kateri strani?

fur80 ::

-vx- je izjavil:

fur80 je izjavil:

-vx- je izjavil:

fur80 je izjavil:

Pa kaj tebi še vedno ni jasno, da se Putin ne bi ustavo tu pri Ukrajini in se ne bo, brez sankcij in upora!


Verjetno nimas blage veze zakaj se je sploh spravil na Ukrajino in si se prisiljen zanasati na medijski bullshit, ki je tako ali drugace skopiran iz CNNa.


Pa ne mi z nekimi NATO floskulami, ki jih je uprabil kot povod, naslednja je Moldavija nato pa Baltske države in NATO meje na leto 1991! Ti je to menda ja jasno kaj želi!


Japajade :)) :)) :)) :))


Fant, ti se kar smej... trenutno ima Putun samo vojaške vaje boš rekel! ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Pac-Man ::

Meganit, videi na povezavi:

https://twitter.com/kamilkazani/status/...

Let's discuss what's happening in Russia. To put it simply, it's going full fascist. Authorities launched a propaganda campaign to gain popular support for their invasion of Ukraine and they're getting lots of it. You can see "Z" on these guys' clothes. What does it mean?
"Z" is a letter that Russian Military are putting on their vehicles departing to Ukraine. Some interpret "Z" as "Za pobedy" (for victory). Others - as "Zapad" (West). Anyway, this symbol invented just a few days ago became a symbol of new Russian ideology and national identity
It found a lot of supporters. Many Russians are putting "Z" on their cars - that's totally voluntary and to my best knowledge nobody's forcing them
Business owners put "Z" - showing their support of invasion on their trucks. Here you see a funeral service fully endorsing Z message
Russian military makes Z letters out of badges of killed Ukrainian soldiers
Here you see terminally ill children from hospice and their parents making a Z formation. Yes, Russians are forcing terminally ill children dying from cancer, and their families to declare their support to Russian invasion of Ukraine. See letters Детский хоспис? Hospice for Kids
...

Russian media and social media accounts that stand for the invasion often put Z in their names or logos. That's how you can detect them
...

Through Telegram Russians collect information on Ukrainian military, on the territorial defense troops. They'll be used by the "people's levy" (=pro-Russian collaborators) to kill Ukrainian patriots and their families once Russians take over their town (I blurred personal info).
...

Different vibe, same message. Russian chicks singing how God supports Russia in its holy endeavour of cleansing Ukraine
Ethnic Russians abroad are cheering, too. Here you Russians in Kazakhstan putting Z on their car, while Russian ballistic missiles level Ukrainian residential districts to the ground. When confronted by Kazakhs, they complain about Russophobia of course
...

Fortunately, Russian war plan failed. That's a Russian meme from mid-February - paratroopers schedule:

08:00 breakfast
09:00 invasion of Ukraine
12:00 lunch
13:00 capture of Kyiv
18:00 concert

V. Putin.

That's a meme but it reflected a convction that Ukrainians wouldn't fight
That conviction was shared by all sorts of Russian collaborators all around the West. Ukraine is a fake country, it's a Russian province, of course its people will stop pretending and just kneel the moment first Russian troops enter their country
...

But once they realised that there will be resistance and the war looks like this, their enthusiasm started declining. Which means it will be much harder to find new volunteers to go fight to Ukraine. But you need them. What are you gonna do?
Well, Russian propaganda gives an answer. They are shooting videos with explanations that they're not gonna launch mobilisation and draft people by force. They give a lot of arguments why they don't need it. Which means they absolutely fucking will. They're already preparing
That's an order of a principal of vocational school for late teens in Moscow. She collects info on all the male students including their home address and the name of military commissariat (recruiting station) they're registered in. If they aren't registered for draft, explain why
...

Most Central Asian immigrants don't hold Russian citizenship and that creates a legal problem. Technically they aren't allowed to serve in the Russian army. So they're tricking them to join armies of Donetsk and Luhansk People's Republics through the offer of Russian passport

But Russia has demographic reserves. Consider a recent speech of Putin.
"I'm a Russian man, I have only Ivans and Marias in my family. But when I hear of heroism on this war, I wanna say, I'm Dagestani, I'm Chechen, I'm Ingush, Tatar, Jew, Mordva"
Putin suddenly turning woke?

Nope. If you look at the demographic map in Russia it makes total sense. He tells 1) I'm Dagestani 2) I'm Chechen 3) I'm Ingush. Look where they're located - I encircled. This is a region with high natural fertility and thus abundance of young males to send to war
...

Chechnya has a special place within Putin's order. It's a vassal kingdom with independent army. You see as Kadyrov's troops have to take personal oath of fealty to Kadyrov. On paper they could be enlisted into the "Russian army", "police" etc. BS. That's personal army of Kadyrov
...

Dear friendship between Putin and Kadyrov already made them heroes in China. Indeed, in this war Chinese "public opinion" (= state propaganda) unequivocally took the Russian side. The West now faces a de facto Chinese-Russian alliance, you should be delusional to ignore it
...

Let's be honest, all somewhat smart Russians understand what will follow next. That's why Russia's now facing the largest brain drain of Putin's era. Overall whoever can leave, leaves. Tbilisi, Yerevan, Baku are already flooded by Russian refugees, Central Asia's being flooded too
In social media they already noticed the irony: Russians are now googling immigration laws of Kazakhstan, life in Kyrgyzstan, how to relocate to Uzbekistan. That sounds like the opposite world. A month ago Central Asians wanted to move to Russian, now it's the other way around
In Kremlin they know it. That's why just four days ago Putin decreased the taxes on IT and most importantly relieved them from the draft. Putin knows what they're afraid of. But honestly that not gonna help. Russia's now facing enormous losses in human capital, its best engineers
I know it myself. Lots of my social circle just moved to Uzbekistan. Why to Uzbekistan? Because that was the only destination where you could fly cheaply. Look at the prices for flights Moscow-Tbilisi. More than 1000 bucks, while normally it costed a 100. That's an exodus
My next thread will be on Russian economy with a specific focus on its technological dependence and the most efficient sanction policy. For now I want to sum up:

- Russia's going full Nazi
- Regime must be broken. If it's not broken, China'll get its best and most devoted ally
- Regime absolutely can be broken, and well-designed sanctions will contribute to it greatly. They're already doing their work - factories are stopping production, workers leaving their job because of inflation. Russia already faces a point of failure
- Many mid-ranked officials are very shocked, very afraid, very disappointed (they expected a quick victory) and desperately looking for the way out. That's where the focus has to be made instead of a way out for Putin. Many of them are actively looking for a way to cooperate
- Another focus should be made on relocation of Russian emigres, especially qualified emigres in some countries further away from Russian border and not in danger of potential invasion. The shortage of engineers is already visible, give a way out and a brain drain will skyrocket

The regime already crossed the point of no return. Aa return to the status quo is neither possible nor desirable. In fact deescalation could potentially lead to its evolution, to something much ore efficient and threatening. Existential threat does trigger institutional evolution
However evolution be it the increase in institutional efficiency or economic integration with China, can be only gradual. It requires time. Give them no time. Increase pressure via sanctions, brain drain and negotiations with mid-ranked officials to break them quickly.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

-vx- ::

fur80 je izjavil:

-vx- je izjavil:

fur80 je izjavil:

-vx- je izjavil:

fur80 je izjavil:

Pa kaj tebi še vedno ni jasno, da se Putin ne bi ustavo tu pri Ukrajini in se ne bo, brez sankcij in upora!


Verjetno nimas blage veze zakaj se je sploh spravil na Ukrajino in si se prisiljen zanasati na medijski bullshit, ki je tako ali drugace skopiran iz CNNa.


Pa ne mi z nekimi NATO floskulami, ki jih je uprabil kot povod, naslednja je Moldavija nato pa Baltske države in NATO meje na leto 1991! Ti je to menda ja jasno kaj želi!


Japajade :)) :)) :)) :))


Fant, ti se kar smej... ;)


Seveda, ce srecam klovna, ki mu uspe neumnost, se bom smejal. Za vse tvoje nakladanje nimas nobene osnove razen neracionalen strah. Putin do sedaj se ni naredil niti ene same neumnosti, ki bi bila pribljizno reda EU in uvajanja sankcij zoper rusijo. Manj se bojim njega kot EU parlamenta in EU komisije, ki sta se izkazali, da bolj podpirata ZDA kot lastne ljudi (nisem EU skeptik, ampak bo treba zaceti bolj paziti, kaksen drek volimo v EU parlament). ZDA se pa tako ali tako jebe za vse, razen za svoje ekonomske interese.
Ukrajina: freedom's just another word for nothing left to lose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -vx- ()

Valvoline ::

.............The Ukrainian army planned to attack Crimea and Donbas in the spring of 2022, said Donetsk People's Republic President Denis Pushilin.

A laptop with intelligence on Donbass and Crimea and NATO insignia has been found at the headquarters of the "Right Sector" (an extremist organization banned in Russia), said DNR chief Denis Pushilin.


According to him, this is direct evidence that the Alliance has helped the nationalists in Ukraine.

Pushilin said that the Ukrainian army plans to attack Donbas and Crimea in the spring of 2022.

"According to our intelligence and the testimonies of the prisoners, the offensive operation was supposed to start on March 8 this year. "The facts show that the invasion was planned at the same time on the territory of the Donbas republics and on the territory of Russia - Crimea," he told a news conference.

The head of the DNR showed a map of Crimea showing the positions of the soldiers.

"All this proves the timeliness of the start of the Russian special military operation in order to provide assistance to the Donetsk and Luhansk People's Republics, which prevented the implementation of hostile plans to destroy hundreds and hundreds of thousands of civilians in our Donbas and Crimea." ", Said Pushilin............

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

katere dobršen del vojske je pro naci!


Tale je še "boljši":


Leglo kriminalcev. In ti prihajajao v evropo. Muslimani so dejansko ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

BorutO ::

Hitler je imel tisti čuden simbol v obliki dveh Z-jev, Hitler II. pa ima simbol v obliki enega Z-ja ... velika podobnost, da se ve, da gre za Hitlerja drugega.
««
363 / 859
»»