» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
60 / 92
»»

Yossarian ::

Išče se en telefon za sodelavkinega otroka (hčerka, 12 let - kakšna igrica, klicanje, internet), cca 200 EUR, lahko še kakšen evro več. V prosti prodaji. Kaj priporočate?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Kodrnusa ::

Xiaomi note 9. € 176,33 20%OFF | Global Version Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6GB RAM 128GB Smartphone Snapdragon 720G Octa Core 64MP Quad Cameras 5020mAh NFC
https://a.aliexpress.com/_mNOJd7L
Z ali expressa za 180 iz Sšpanije. Telefon kot se šika

Yossarian ::

Bojim se, da ta ne bo prišel do božiča v Slovenijo. Gledal sem:

- Xiaomi Redmi Note 8 Pro
- Xiaomi redmi Note 9 Pro
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

robertko ::

Nekaj ceneje imaš 64GB varianto RN9PRO na Banggood-u iz češkega skladišča (dostava 5-7dni).

Ali pa iz honorbuy-a (64 in 128GB), tudi v parih dneh. Vpišeš pod voucher: honorbuy in ti zniža ceno za par €..

jocoj ::

Če se ti gre za slo garancijo, vzameš na mimovrste ali na mishop. Tudi
Hofer ima 128gb poco x3 za 269 eur z dostavo.

Moivre ::

Mogoče v razmislek, vsi ti so veliki težki telefoni, sploh za 12 letnico. 20 dag, težko ga spraviš v normalen žep. Imam Poco F2, ki je podobna reč. Res pa veliko dobiš za denar.

Yossarian ::

Kaj pa med zgornjima Xiaomijema 8 in 9? Katerega se bolj splača?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

facepalm ::

9 pro ali poco x3 ;)

freesty ::

Tak mi gre na zivce kam smo prisli s telefoni. Par let nazaj smo meli telefone normalne velikosti z ogromnimi bezli. Na poti do danes smo raztegnili ekran cez celi telefon, ne razumem pa zakaj smo morali hkrati se povecat sam telefon. Sej se ne dobi telefona normalne velikosti sploh vec...

Razmisljam, da apple in android bitka ni vec o operacijskem sistemu temvec o velikosti. Ce hoces relativno mali flagship telefon ti druga kot apple tak ne preostane.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

carovnik1900 ::

freesty je izjavil:

Tak mi gre na zivce kam smo prisli s telefoni. Par let nazaj smo meli telefone normalne velikosti z ogromnimi bezli. Na poti do danes smo raztegnili ekran cez celi telefon, ne razumem pa zakaj smo morali hkrati se povecat sam telefon. Sej se ne dobi telefona normalne velikosti sploh vec...

Razmisljam, da apple in android bitka ni vec o operacijskem sistemu temvec o velikosti. Ce hoces relativno mali flagship telefon ti druga kot apple tak ne preostane.

pixel 4a ni velik telefon. flagship samsung s10e

Zgodovina sprememb…

Meiniken ::

freesty je izjavil:

Tak mi gre na zivce kam smo prisli s telefoni. Par let nazaj smo meli telefone normalne velikosti z ogromnimi bezli. Na poti do danes smo raztegnili ekran cez celi telefon, ne razumem pa zakaj smo morali hkrati se povecat sam telefon. Sej se ne dobi telefona normalne velikosti sploh vec...

Razmisljam, da apple in android bitka ni vec o operacijskem sistemu temvec o velikosti. Ce hoces relativno mali flagship telefon ti druga kot apple tak ne preostane.

Ker ljudje jamrajo, da se proizvajalci ne posvetijo baterijam. Zdej imamo pa velike telefone, ker ljudje hočejo nažigat igre in na telefonu opravljat vse drugo razen tistega kar je enkrat bila primarna funkcija telefona (klicanje).

Seveda je v zakup treba vzeti tud polnjenje telefona. Večkrat kot ga polniš, hitreje pride do degradacije baterije. Posledično se ljudje začnejo pritoževat po enem letu zakaj njihov telefon s 3k mah baterijo tako hitro crkne. Malo manj bi se drkalo tist telefon čez dneve, pa bi več imeli od njega na dolgi rok :)

https://www.androidauthority.com/redmi-...
Na sredini strani je glasovanje.
"Would you sacrifice battery capacity for a smaller smartphone?" 60% yes, 40% no. Nekak tko je. Nakoncu pridemo do tega, da so ljudje tisti, ki nadzorujejo potrošnjo in ne podjetja. Glasuje naj se z denarnico ;)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

klekej ::

Kak dober deal za Poco x3 128gb iz Eu?

robertko ::

klekej je izjavil:

Kak dober deal za Poco x3 128gb iz Eu?


Mogoče Amazon Španija za 236€..

theStranger ::

Kaksno mnenje imate o samsung galaxy 20FE?

ivano ::

Kateri telefon se splača vzeti pri TM na paket Še več za nadaljno prodajo? Na pakete Več predvidevam, da je bolje vzeti popust ob vezavi..

Ergo ::

ivano je izjavil:

Kateri telefon se splača vzeti pri TM na paket Še več za nadaljno prodajo? Na pakete Več predvidevam, da je bolje vzeti popust ob vezavi..

Verjetno je en od novih iPhone 12 modelov najbolj varna izbira. Ampak več kot 50-100 evrov ne bos zaslužil.

house ::

Kaj pa Xiaomi Poco M3? Potrebuje se za surfanje (dober in velik zaslon, vzdržljiva baterija) in klicanje, je kaj cenejšega?

Filip8 ::

Pozdravljeni, za nezahtevnega uporabnika, gledam Samsung galaxy a 31 in a41. a pozna kdo to stran? https://www.mobileshop.eu/si/samsung/mo...

Mu mogoče raje predlagam https://www.mishop.si/xiaomi-redmi-note... ?

Filip8 ::

Filip8 je izjavil:

Pozdravljeni, za nezahtevnega uporabnika, gledam Samsung galaxy a 31 in a41. a pozna kdo to stran? https://www.mobileshop.eu/si/samsung/mo...

Mu mogoče raje predlagam https://www.mishop.si/xiaomi-redmi-note... ?


?

rsroki ::

Filip8 je izjavil:

Filip8 je izjavil:

Pozdravljeni, za nezahtevnega uporabnika, gledam Samsung galaxy a 31 in a41. a pozna kdo to stran? https://www.mobileshop.eu/si/samsung/mo...

Mu mogoče raje predlagam https://www.mishop.si/xiaomi-redmi-note... ?


?


..samo iz mojega stališča tale Xiaomi redmi note 9 pro..pelje ta samsung v vrtec:D...sam ima od lani model note 8 pro in je top zadeva. Jaz sem nabavil lani v Avstriji preko onih electronic4you (samo poglejte cene pri njih..z brezplačno dostavo), samo letos to žal ne gre. Na splošno je Xiaomi Redmi Note 8 ali 9 pro na ravni Samsunga A51..lahko si pogledate primerjalne teste na internetu. Še nekaj..Xiaomi se v zadnjih letih res fejs trudi..imaš vedno sprotne posodobitve in telefoni delajo brez problema - meni osebno mi od tam nekje marca 2019 ko sem ga kupil pa do danes ni niti enkrat kaj zmrznil ali bil neodziven.:)8-)
rsroki

house ::

Kaj vzeti, Xiaomi Redmi Note 8 Pro ali Xiaomi Redmi Note 9 Pro?

lebang1 ::

Yossarian je izjavil:

Išče se en telefon za sodelavkinega otroka (hčerka, 12 let - kakšna igrica, klicanje, internet), cca 200 EUR, lahko še kakšen evro več. V prosti prodaji. Kaj priporočate?


Imel bi tak isto vprašanje, z dodatno zahtevo, da zaslon ni večji od 6.3" raje manj :)

Yossarian ::

Kupil bi mobilni telefon, pa me zanima, če kdo pozna toto oziroma toto trgovino; glede zanesljivosti mislim.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Yossarian ::

Ni nihče posloval s tema trgovinama? To mi je malce sumljivo.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

m0LN4r ::

Pa te mumbojumbo trgovine rastejo kot gobe po dezju, vsak pajzl pa res ne poznamo. Tle velika vecina naroca pri preverjenih tujih 100x vecjih trgovinah. Zakaj? Ker tejle mali spajzi niso glih znani po tem, da imajo dobro "podporo" ce pride do komplikacij ali vracila denarja itn.

Meni se dopade najbolj geizhalsov sistem, kjer lahko vidis dejansko oceno trgovine in stevilo ocen. Ce je ni na seznamu, se je na veliko izogibam, kot raznih marketplace "bolha" dilerjev na amazonu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Yossarian ::

Bom sprobal na drug način.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

m0LN4r ::

Kateri telefon te pa zanima?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Yossarian ::

Iphone 12, črn, 128 GB. Imeli so dva.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

m0LN4r ::

https://www.idealo.de/preisvergleich/Of...
https://geizhals.de/apple-iphone-12-128...

Kot receno, taksnih trgovin, ki nimajo nekega financnega zaledja, dobrih ocen na internetu se nasplosno pri tako dragi zadevi malce izogiba.
Najbolj pa me moti, da prodajajo aktivirane rabljene telefone... Katera resna trgovina to se dela.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

MrStein ::

Če je na teh linkih bilo kaj posebnega, jih več ni. Najcenejša ponudba je okoli 930 EUR, od "normalne" trgovine.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

m0LN4r ::

Ja pod 950 bo treba pac sprejeti to dejstvo, da so to kaksi susmarji. Sicer se zdaj spomnim, da smo mi kupili 5-6 let nazaj TV za 2k preko ebay dilerja. Vse blo kul. Na sreco pa nisem rabil poskusiti, kaj bi blo ce bi bla garacija, sele pozneje sem videl, da se je slo za ceskega dilerja na nemskem ebayu in za modele za vzhodno evropo, ampak bil je 1k eur manj kot v proper .de stacuni. Pac sem sprejel takrat riziko.
Ce bi pa kaj blo, bi pa pac TV moral poslat zelo drago na cesko.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

wannaprogram ::

Zdravo, kupujem oz. ogledujem si nove mobilne telefone. Trenutno si lastim 2 leti starega Pocophone F1, ki je katastrofalen v samem delovanju. Pred kratkim sem razbil še ekran, sicer ne dela nič slabše, tako da je vrednost najbrž na okoli 50 €. Telefon potrebujem več ali manj za službo. Delovanje mora biti tekoče in rad bi, da bo optimalno nekje 2, 3 leta. Lahko tudi več. Mobitel naj ne bo večji kot pa trenutni (6,2 inch), mora imeti 3,5mm jack za slušalke. Ostalo mi niti ni tako pomembno, ne bi pa šel na nekaj slabšega, kar se tiče npr. ločljivosti zaslona.
Naročnino za trenutni telefon imam zajeto v T2 Oranžni start in mi to povsem odgovarja. Seveda imam tudi nabrane neke točke, vendar bi potem moral dodati še naročniško razmerje, kar je brezzveze. Najraje bi ga vzel na obroke, saj je tako menda ceneje.
S temi kitajci sem se že 2x opekel, tako da gledam bolj "zanesljive" znamke. Recimo Galaxy, pa morda kakšna Xperia, ki je bila 10 let nazaj super mobitel. Mikajo me tudi Iphoni, ki pa so kar dragi in morda tudi malo majhni. Vem, da nimajo 3,5mm jacka. Če je njihovo delovanje res tako dobro, potem lahko tudi kaj takega. Ne vem ravno, kakšen je budget, vendar na slabši preformance ne bi šel.

Kaj mi priporočate?

kanarin ::

Lahko prosim razložiš zakaj je "Pocophone F1 katastrofalen v samem delovanju" in zakaj si se "S temi kitajci že 2x opekel"? Namreč kot spremljam velika večina lastnikov Xiaomijev je bolj ali manj zadovoljnih s svojimi telefoni, tudi sam sem med njimi (nabavil že že 3 njihove telefone in eno tablico - do sedaj prav nobenih težav).

Drugače pa - kako naj ti kdo na tak zapis kaj pametnega svetuje, če si sploh nisi postavil niti budget, potem najprej praviš da "mora imeti 3,5mm jack za slušalke", natopa napišeš da te mikajo tudi iPhone-i oz da lahko tudi "kaj takega". Kaj sploh pomeni za izbiro da potrebuješ telefon "več ali manj za službo" ? Ne vem no, malo zmedeno deluje vse skupaj. Če iščeš dober ne-kitajki manjši Android telefon, s headphone jackom je opcija recimo Google Pixel 4a. Pri Samsungu pa imaš od manjših recimo A41 , ki pa ni nek presežek. Manjših telefonov (do 6.2 inčev) s flagship karakteristikami, z 3,5mm priključkov mislim da ni več dosti, če sploh še kakšen...

bmwwww ::

wannaprogram je izjavil:

Zdravo, kupujem oz. ogledujem si nove mobilne telefone. Trenutno si lastim 2 leti starega Pocophone F1, ki je katastrofalen v samem delovanju. Pred kratkim sem razbil še ekran, sicer ne dela nič slabše, tako da je vrednost najbrž na okoli 50 €. Telefon potrebujem več ali manj za službo. Delovanje mora biti tekoče in rad bi, da bo optimalno nekje 2, 3 leta. Lahko tudi več. Mobitel naj ne bo večji kot pa trenutni (6,2 inch), mora imeti 3,5mm jack za slušalke. Ostalo mi niti ni tako pomembno, ne bi pa šel na nekaj slabšega, kar se tiče npr. ločljivosti zaslona.
Naročnino za trenutni telefon imam zajeto v T2 Oranžni start in mi to povsem odgovarja. Seveda imam tudi nabrane neke točke, vendar bi potem moral dodati še naročniško razmerje, kar je brezzveze. Najraje bi ga vzel na obroke, saj je tako menda ceneje.
S temi kitajci sem se že 2x opekel, tako da gledam bolj "zanesljive" znamke. Recimo Galaxy, pa morda kakšna Xperia, ki je bila 10 let nazaj super mobitel. Mikajo me tudi Iphoni, ki pa so kar dragi in morda tudi malo majhni. Vem, da nimajo 3,5mm jacka. Če je njihovo delovanje res tako dobro, potem lahko tudi kaj takega. Ne vem ravno, kakšen je budget, vendar na slabši preformance ne bi šel.
Kaj mi priporočate?


Imam Pocota od samega začetka, pa ni nobenih težav, nobenega zatikanja... Materi sem kupil X3, dela vse brez težav. Moji sem kupil Redmi note9 pro, tudi brez enega samega problema.
Očitno si prezahteven uporabnik za pametni telefon. Predlagam ti Nokio 3310.

broken/link ::

@wannaprogram - poglej za samsungi. trenutno se ne oglašujejo tako, kot so se dolgo let nazaj, ampak zadnje serije so odlične. če ti je S serija predraga, poglej A serijo.
pred nakupom pa seveda preberi še review.
recimo kandidat bi bil a51. je malenkost večji, kot hočeš, ampak če pogledaš slike, ima ekran praktično od roba do roba. tako da po dimenzijah sta tam tam. 3mm razlike. spodej link.
ima jack.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?i...

hyuga ::

Kolegica bi rada nek telefon, ki je podobne velikosti kot Iphone 6 - do 300e. Kaj priporocate? v redu baterija in dobre slike - to je najbolj pomembno

nakup2 ::

Kateri telefon za okoli 200 EUR, za "navadno osebo"?

Mogoče raje čisti android?

Torej:
- da zanesljivo deluje čim dlje (tam 2-3 leta, če lahko tudi dlje)
- ima vse standardne funkcije (torej Huawei odpade zaradi Google zadeve)

Na kratko: kupiš, vklopiš, uporabljaš, brez da bi hodil potem sem nazaj spraševati o tem pa onem...


Poco X3?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nakup2 ()

wannaprogram ::

Tile Galaxy S-i....torej S10 in S20 sta kar 600 - 700 € in oba precej velika telefona. Enostavno sem opazil, da me to moti. Kot bi s seboj nosil tablico. Kako pa je kaj z Xperiami - recimo Sony Xperia 10 II za 360 €. Ali pa Galaxy A31 trenutno za 220 €. A to je telefon, ki bo čez 2 leti še normalno deloval? Recimo 90 % tistega, kot po dveh mesecih.

hyuga ::

nakup2 je izjavil:

Kateri telefon za okoli 200 EUR, za "navadno osebo"?

Mogoče raje čisti android?
do zdaj mi je se samsung a41 najbolj vsec.

Torej:
- da zanesljivo deluje čim dlje (tam 2-3 leta, če lahko tudi dlje)
- ima vse standardne funkcije (torej Huawei odpade zaradi Google zadeve)

Na kratko: kupiš, vklopiš, uporabljaš, brez da bi hodil potem sem nazaj spraševati o tem pa onem...


Poco X3?


kaksen poko neki?kaj za vraga bos s tako tezkim telefonom????

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

facepalm ::

Kakorkoli obrnes, v rangu do 200€, sklenes najmanj kompromisov z nabavo Xiaomija.
Trenutno Rn9pro ali Poco X3.

Kayzon ::

Jaz sem pri Telemachu vzel na narocnino prvic po 14 letih telefon,in to Xiaomi Mi10 Lite 5G,in moram priznati da za 9.90€ na mesec je super telefon. Osemjedrni procesor,6gb rama,6.7inchn zaslon ter res dobra kamera. Aja pa baterija je slabih 5000mah,dobr delajo teli kitajcki.

facepalm ::

Dobra cena (ce ne preplacas z narocnino).

klinker ::

facepalm je izjavil:

Kakorkoli obrnes, v rangu do 200€, sklenes najmanj kompromisov z nabavo Xiaomija.
Trenutno Rn9pro ali Poco X3.


Pozabu si na en bistven podatek....

Na kratko: kupiš, vklopiš, uporabljaš, brez da bi hodil potem sem nazaj spraševati o tem pa onem...

Han ::

wannaprogram je izjavil:

Tile Galaxy S-i....torej S10 in S20 sta kar 600 - 700 € in oba precej velika telefona. Enostavno sem opazil, da me to moti. Kot bi s seboj nosil tablico.
Na voljo imaš manjši Galaxy S10e za ca. 500 eur.

facepalm ::

klinker je izjavil:

facepalm je izjavil:

Kakorkoli obrnes, v rangu do 200€, sklenes najmanj kompromisov z nabavo Xiaomija.
Trenutno Rn9pro ali Poco X3.


Pozabu si na en bistven podatek....

Na kratko: kupiš, vklopiš, uporabljaš, brez da bi hodil potem sem nazaj spraševati o tem pa onem...

Ups.. :))
V tem primeru bo verjetno primerna kaksna Nokia ali Motorola.

wannaprogram ::

Han je izjavil:

wannaprogram je izjavil:

Tile Galaxy S-i....torej S10 in S20 sta kar 600 - 700 € in oba precej velika telefona. Enostavno sem opazil, da me to moti. Kot bi s seboj nosil tablico.
Na voljo imaš manjši Galaxy S10e za ca. 500 eur.


Kje pa? Ne najdem ga za to ceno.

Han ::

Kalamarus ::

Pozdravljeni,
Kupujem nov telefon cca 500€, po nekaj brskanja so mi padliv oči xiaomi telefoni in sicer mi 10, mi 10t pro in poco f2 pro, ima kdo izkušnje? Katerega mi priporočate oz katerega drugega v tem cenovnem razredu (tudi druga znamka)

Ergo ::

Kalamarus je izjavil:

Pozdravljeni,
Kupujem nov telefon cca 500€, po nekaj brskanja so mi padliv oči xiaomi telefoni in sicer mi 10, mi 10t pro in poco f2 pro, ima kdo izkušnje? Katerega mi priporočate oz katerega drugega v tem cenovnem razredu (tudi druga znamka)

Ker so vsi telefoni od enakega podjetja (Xiaomi) lahko pričakuješ zelo podobno uporabniško izkušnjo med vsemi tremi. zdaj če rad slikaš potem izločiš f2 pro ne ker ima slabo kamero ampak ker ostala dva modela imata toliko boljšo kamero. Edino pravo prednost ki ima f2 pro da ima zaslon brez ureznin in najverjetneje je tudi najcenejši telefon med temi tremi. Če pa primerjaš Mi 10 in Mi 10t pro je zaslon tisto kaj bo glavni faktor ki bo vplival na tvojo odločitev. Na eni strani imaš AMOLED ekran ki je ukrivljen in podpira 90 Hz na drugi pa je imaš raven LCD zaslon ki gre tudi do 144 Hz. osebno imam rajši amoled ekrane zaradi lepše slike ampak je res da imajo ponavadi več problemov kot LCD ekrani. Aja in ukrivljeni ekrani res niso najbolj praktični.

Zdaj za 500€ imaš kar nekaj izbire, kakšen telefon od oneplus, oppo ali realmi.Pač zdaj ko veš tvoj budget se moraš odločiti kaj ti je pri telefonih zelo pomembno, kaj so dobri dodatki in kaj ti ni pomembno.

kanarin ::

Za nekaj več kot 500 € dobiš recimo Samsung Galaxy S20 FE, ki je po mojem odličen deal v tem rangu.
««
60 / 92
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186683216123 (9622) Djole
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021749 (2718) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810418 (8165) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31799526 (57405) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315994 (14218) boris82

Več podobnih tem