» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
81 / 91
»»

Twixz ::

lisaac je izjavil:

Živjo
Punca se zanima za nakup novega mobitela, kot pomembne karakteristike je omenila sledeče:

- dobra baterija
- (zelo) dober fotoaparat
- android (ni pa nujno)
- budget: - 1100

Zdaj je uporabica Samsunga GALAXY S21FE 5G

Hvala za predloge in vesele praznike :)


S22 ultra (tisti, ki jih zapakirane prodajajo na bolhi/facebooku), dober performance pa tudi nadpovprečen fotoaparat.
Xiaomi 12 T PRO ali pa 12 PRO (sicer nisem pristaš Xiaomija, samo glede na review-e ma super kamere + 5000 mAh baterija v 12T PRO je kar plus).
Mate 50 PRO (če ne rabi bit Android, Mate serija je znana po svojih fotografijah).

Egidij88 ::

Pixel 6a za 350€, preostalih 750€ pa daš lepo z nasmeškom v žep.

m0LN4r ::

Upgrade bi bil pixel 6 pro, ce ze ne pa budget pixel.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

sentiš ::

A obstaja kaka lista za budget compact phone, ki ne kaže samo istih modelov kot so iPhone, Pixel, Zenphone in Samsung flip, ki niso niti budget, niti compact?

mailer ::

Nastavi velikost v filtru in se igraj do onemoglosti.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Vladislav ::

Živjo,
včeraj se mi je razbil Huawei p30 in sem pred nakupom novega. Odločam se med Huawei (p50) in Xiaomi. Ker sem ob poplavi različnih modelov, tehničnih specifikacij, moč baterije velikosti močno nazadoval bi vas prosil za pomoč.

Huawei ima minus, ker nima več google podpore (obstaja sicer GSpace, vendar ne vem kako deluje), Xiaomi pa nekako ne poznam.

Telefon uporabljam za službene klice, tekstanje po raznih messenger kanalih, instagram, tiktok in kak špil za otrokoma. Zelo pomembna mi je kamera ter z njo vključne funkcije, saj je skoraj #1 razlog za pravo izbiro.

Prosil bi vas za pomoč.
Ali se bolj splača kupit kakšen Hauwei ali Xiamoni (da bom tudi v trendu glede specifikacij)

Hvala

PacificBlue ::

Izberi morda raje nekaj izmed Google Pixel. Ne vem koliko imas budget. Xiaomi ima sicer solidne telefone, sam je njihov MIUI operacijski sistem bloatan z reklamami. Razen ce te to ne moti. Sam sem imel v roki par dni nazaj xiaomi m5s. Dobis ga za 210 eur.

ZveeZ ::

Xiaomi le, ce ga res uporabljas le za omenjene zadeve, ker kake 3rd party aplikacije znajo delovati omejeno zaradi zelo restriktivnega ram managementa. Fama z oglasi pa ne drzi oz vsaj jaz se nisem dozivel, da bi mi kakega pokazalo (non rooted, tovarniski rom).
Enako s Huaweiem, saj poleg manjka googlovih storitev nima (naj ne bi imel) niti podpore za us in eu satelite (gps). Torej je izven Kitajske precej omejen.
Pixel pa.. preberi si namensko temo pa se sam odloci ce so vredni svojega denarja:)

Nisem pristas ugriznjenega jabolka, vendar bo verjetno iphone prava izbira.

klemenSLO ::

lisaac je izjavil:

Živjo
Punca se zanima za nakup novega mobitela, kot pomembne karakteristike je omenila sledeče:

- dobra baterija
- (zelo) dober fotoaparat
- android (ni pa nujno)
- budget: - 1100

Zdaj je uporabica Samsunga GALAXY S21FE 5G

Hvala za predloge in vesele praznike :)


Ona ma že S21Fe...Zameni punco.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Zgodovina sprememb…

kanarin ::

Glede Huawei me čudi da dandanes kdo še sploh kupuje oz resno razmišlja o teh telefonih. Če te sam Google (ok, po nareku oblasti) skensla je zelo težko preživeti - vsaj izven Kitajske.

Huaweija je kot vemo pri nas v dobršnji meri nadomestil Xiaomi, sam že leta z njim opremljam celotno družino, še z nobenim telefonom dosedaj nisem imel težav, za svojo ceno so zame enostavno zakon oz so vsaj zame povsem primerljiva konkurenca Samsungu.

Pixeli pa... kot sem že pisal me zelo čudi stalno omenjanje teh telefonov (kot kao neka najboljša izbira) - meni se zdi kot da se pogovarjamo o nekem virtualnem modelu, vsaj jaz tega telefona namreč v živo še nisem nikjer videl... Po omenjanju tule pa bi človek mislil, da si ga lasti vsaj pol forumašev. V redu, ima dober fotič, smo razumeli, vendar... v čem drugem pa še res blesti ?

broken/link ::

v fotkiču blesti. drugje je pa povprečen, ker ne rabi blesteti. ker so take želje (oz potrebe) ljudi - telefon z dobrim aparatom. če je pa zravn še dobra baterija pa še toliko boljše. in updatei, da jih ne pozabim.
Sej če se malo pogovarjaš - povprečnega uporabnika ne zanima, ali se mu browser odpira 0.5sec ali 1sec. važn, da telefon dela "tekoče" (kar je zelo subjektivno) in da "ne šteka". Po drugi strani pa razlike v kvaliteti slike mariskdo vidi. Ali pa, če ne dela banka aplikacija zaradi nepodprtega OSa. Zatorej je precej logično, zakaj se ga toliko omenja in zakaj je popularnost velika.

Pat_MaGroin ::

Par dni nazaj se je dobilo pixel 6 za 350 eur, nima konkurence za to ceno sploh.

ZveeZ ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Par dni nazaj se je dobilo pixel 6 za 350 eur, nima konkurence za to ceno sploh.

Zal, zaradi bugov in omejitev funkcionalnosti v nepodprtih drzavah, nima konkurence le pri kameri.

kanarin ::

Meni se zdi da je "dober fotkič" postal že malo precenjen feature dandanes. Napredek na tem prodročju je bil v zadnjih letih izjemen oz najbolj opazen - ne samo pri flagshipih ampak v vseh cenovnih rangih. Podobno kot marsikdo še vedno prodaja mantre o (bolj) "tekočem" delovanju telefona (ponavljam, smo v letu 2022, ne 2015) se zdaj pretirava o razlikah pri kvaliteti posnetih slik in videev. Seveda razlike so, še posebej v slabših pogojih, to noben ne zanika, ampak danes že praktično vsak poceni telefon (200 - 300€) dela povsem dostojne fotografije. Zanima me tudi koliko folka dejansko printa slike na neke velike formate, kjer se bi dejansko poznala razlike.

Pixel da je "zelo popularen" ? Hmm, verjetno je to res- če se meri popularnost z omenjanjem na Slo-tech forumu, kaj pa dejanska prodaja (v SLO) ? Recimo, tudi Nintendo NES je bil svoj čas izjemno popularen, vendar - koliko Slovencev pa si ga je dejansko lastilo ?

Meni je na telefonu (tablici) zelo pomemben (všečen) UI - zato imamo Pixle in ostale modele s "čistim" Androidom od vedno na piki - slednji mi je vedno deloval grd in špartanski. Eni stalno povdarjajo(te) da je "čisti" android prednost (tekoč UI, nadgradnje), meni pa vedno delovalo predvsem kot slabost. Staršem sem nabavil eno poceni kitajsko tablico s čistim Androidom - s svojim zastarelim in neatraktivnim vmesnikom se lahko skrije proti MIUI (in podobno proti One UI, kaj šele v primerjavi z Apple UI). Mogoče se je (bo) to z novejšimi verzijami Androida kaj spremenilo.

Ne poznam točnih cifer ampak že laiku je jasno da se v SLO prodajajo prevsem Samsungi, Apple-i in Xiaomiji (verjetno celo po tem vrstnem redu)- vse ostalo je bolj ali manj marginala.

ZveeZ ::

Pixel nima "cistega androida". UI je zelo vsecen in predvsem intuitiven. Ce ne bi zivel v "nepodprti" drzavi, bi ga kupil ze zdavnaj.
Se strinjam, da je model (bil) priljubljen predvsem med geeki, saj splosna populacija skorajda ne pozna drugega kot apple in samsung.
Xiaomiji pa tudi niso vec tako poceni napram konkurenci, kot nekoc. Npr za okoli 300€, bos tezko nasel bistveno boljsega xiaomija od npr oneplus nord 2(t) in samsunga a52s.

Twixz ::

kanarin je izjavil:

Glede Huawei me čudi da dandanes kdo še sploh kupuje oz resno razmišlja o teh telefonih. Če te sam Google (ok, po nareku oblasti) skensla je zelo težko preživeti - vsaj izven Kitajske.

Huaweija je kot vemo pri nas v dobršnji meri nadomestil Xiaomi, sam že leta z njim opremljam celotno družino, še z nobenim telefonom dosedaj nisem imel težav, za svojo ceno so zame enostavno zakon oz so vsaj zame povsem primerljiva konkurenca Samsungu.

Pixeli pa... kot sem že pisal me zelo čudi stalno omenjanje teh telefonov (kot kao neka najboljša izbira) - meni se zdi kot da se pogovarjamo o nekem virtualnem modelu, vsaj jaz tega telefona namreč v živo še nisem nikjer videl... Po omenjanju tule pa bi človek mislil, da si ga lasti vsaj pol forumašev. V redu, ima dober fotič, smo razumeli, vendar... v čem drugem pa še res blesti ?


Jst osebno, kot uporabnik Mate serije, sem bil čisto zgubljen kaj kupiti po tem sranju z Googlom. Pač sem rad na komot, jebat ga. :)
Ko je Huawei izgubil Google je pri meni (vsaj kar se telefonov tiče) nastala neka tema. Mate 20 PRO sem uporabljal še par mesecev, potem sem ga podaril mladini ki ga je rabila (ok, mogoče res ne takega telefona ampak dobro :)) in ki ga še danes uporablja in je še danes zelo fajn za uporabo).

Samsung me je razočaral, isto Pixel potem sem pa našel Xiaomi. Pa se mi je zdela dobra kupčija (ok, za Mate 20 PRO sem dal takrat 900€ in seveda nisem pričakoval podobnega performanca od telefona ki je vreden več kot pol manj). Samo vseeno, taka grozovija kot so bile te tri firme je neverjetno.

Je pa Xiaomi pomagal vsaj pri tem da sem na telefonu mogoče 20 minut na dan prej pa vsaj 3 ure.
Me je pa pozitivno presenetil Xiaomi 12T PRO (ampak samo po reviewih) in pa mika me S22 Ultra (čeprav vem, da je to S21 Ultra preoblečen). Samo 900€ dat za novega po enem letu je pa malo mimo.
So me pa skoraj imeli oz. me še imajo da bi kupil "paket" v Telemachu z tablico. Samo najbrž ne bom, ker deep down vem da je to vseeno predrago.

kanarin ::

Če nisi zadovoljen s Samsung, Xiaomi in Pixel top modeli ti potem ostane samo še.. iPhone.

Twixz ::

kanarin je izjavil:

Če nisi zadovoljen s Samsung, Xiaomi in Pixel top modeli ti potem ostane samo še.. iPhone.


Samsung in Xiaomi nisem probal top modelov.
iPhona sem imel v uporabi 14 dni in mi je antipatičen iOs. :)

IL_DIAVOLO ::

Ni ravno price/performanse, ampak ce noces cigla in cel dan konkretnega izzivljanja nad telefonom (gaming, 10 ur bt muzike) brez pregrevanja ali iskanja polnilca, potem je xperia 10 IV prava izbira.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Kodrnusa ::

Mi v bajti uporabljamo oneplus. Zena ma oneplus 9 pro, jaz 7. Telefon imam ze vec kot tri leta, dela kot prvi dan. Raketa. Baterija top.. na YouTubu imate primerjave hitrosti OSa in je oneplus hitrejsi od pixla, iphona, samsunga...
Je pa res da kamera ni na nivoju iphona in samsunga ultra, je pa cena polovicna. Doma imamo se 2x oneplus 6 da imajo otroci gor za igrce nazigat. Telefoni se zmer top... Tako da moj glas bo vedno za oneplus glede na price/performance. Na aliexpressu je oneplus 10 pro za 520€. Za ta denar boljsega telefona ni...

ZveeZ ::

kanarin je izjavil:

Če nisi zadovoljen s Samsung, Xiaomi in Pixel top modeli ti potem ostane samo še.. iPhone.

Hja no.. ne:)

tomzzi ::

Nisem še kupil telefona...

Xiaomi 12, 12T ali A53?

Twixz ::

tomzzi je izjavil:

Nisem še kupil telefona...

Xiaomi 12, 12T ali A53?


Kaj ti je primarno pri telefonu?
Hardware ima najboljši 12.
Baterijo 12T. Fotoaparat isto.
Ekran mogoče celo Samsung.

Tko na hitro bi se jaz odločil za 12T :)

Kiwix ::

Kodrnusa je izjavil:

Mi v bajti uporabljamo oneplus. Zena ma oneplus 9 pro, jaz 7. Telefon imam ze vec kot tri leta, dela kot prvi dan. Raketa. Baterija top.. na YouTubu imate primerjave hitrosti OSa in je oneplus hitrejsi od pixla, iphona, samsunga...
Je pa res da kamera ni na nivoju iphona in samsunga ultra, je pa cena polovicna. Doma imamo se 2x oneplus 6 da imajo otroci gor za igrce nazigat. Telefoni se zmer top... Tako da moj glas bo vedno za oneplus glede na price/performance. Na aliexpressu je oneplus 10 pro za 520€. Za ta denar boljsega telefona ni...


Tudi jaz sem s svojim OnePlus 8T zelo zadovoljen, brat ima Norda. Sem pa slišal, da novejše verzije andorida (12 in 13) niso več oxygen os ampak bolj color os, zato še nisem naredil nadgradnje :), @Kodrnusa, katero verzijo imaš ti?

Drugače pa imate tukaj pregled telefonov iz leta 2022 :)

tomzzi ::

Twixz je izjavil:

tomzzi je izjavil:

Nisem še kupil telefona...

Xiaomi 12, 12T ali A53?


Kaj ti je primarno pri telefonu?
Hardware ima najboljši 12.
Baterijo 12T. Fotoaparat isto.
Ekran mogoče celo Samsung.

Tko na hitro bi se jaz odločil za 12T :)


Baterija in kamera.
Je kamera opazno boljša pri 12T proti A53?
Predvsem pri slabši svetlobi?

link_up ::

Ima kdo izkusnje z iphone 14 pro max? Se splaca dati toliko denarja? Ne poznam teh japk in zato sprasujem. Je fora samo v velikosti ekrana ali je se kaj? Da ne googlam, ker sem na dopustu. :) Hvala!
In and Out

Boobiz ::

Seveda se splača. Japka je.

Še bolj se splača fuknit 4x manj za iPhone SE, ker je isti, sam hej, če iz prve greš na najdražjo opcijo, ti jaz že ne bom povedal drugače. :P
I'm drunk, what's your excuse?

link_up ::

ma ja, vedno ciljam na high end in potem drzim dlje casa. Se mi je ze prakrat izkazalo za pravilen pristop.
In and Out

Kodrnusa ::

Kiwix je izjavil:

Kodrnusa je izjavil:

Mi v bajti uporabljamo oneplus. Zena ma oneplus 9 pro, jaz 7. Telefon imam ze vec kot tri leta, dela kot prvi dan. Raketa. Baterija top.. na YouTubu imate primerjave hitrosti OSa in je oneplus hitrejsi od pixla, iphona, samsunga...
Je pa res da kamera ni na nivoju iphona in samsunga ultra, je pa cena polovicna. Doma imamo se 2x oneplus 6 da imajo otroci gor za igrce nazigat. Telefoni se zmer top... Tako da moj glas bo vedno za oneplus glede na price/performance. Na aliexpressu je oneplus 10 pro za 520€. Za ta denar boljsega telefona ni...


Tudi jaz sem s svojim OnePlus 8T zelo zadovoljen, brat ima Norda. Sem pa slišal, da novejše verzije andorida (12 in 13) niso več oxygen os ampak bolj color os, zato še nisem naredil nadgradnje :), @Kodrnusa, katero verzijo imaš ti?

Drugače pa imate tukaj pregled telefonov iz leta 2022 :)


Imam pixelexperience rom 13. Custom rom

kanarin ::

"Se splača ?" - to je tako (filozofsko) vprašanje kjer ni oz ne more biti enoznačnega odgovora. Recimo pravi Apple fani, ki želijo res najboljše si v bistvu taka vprašanja sploh ne zastavljajo. Poleg tega kaj konkretno bi moral ponuditi odgovor na tako vprašanje - gre tu samo za prestiž, mogoče za razmerje P/P ali pa na služenje na račun uporabe tako dragega telefona ? Za moje pojme če gledaš striktno v top segment pač nekaj izbereš in plačaš koliko pač stane in se je nesmisleno spraševati oz obremenjevati o smislu ter o tem ali se "splača".

link_up ::

imas prav. Sam sem pac brez izkusenj glede apple izdelkov in zato raje vprasam. Ne morem pa prejemnika darila sprasevat, ce je ok, to se pa menda razume. :)
In and Out

MrStein ::

Boobiz je izjavil:

4x manj za iPhone SE, ker je isti,

Troll or stupid?
Potemtakem so vsi telefoni "isti".

Ja, za določene potrebe so. Sicer pa ne.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

sentiš ::

Zakaj je iPhone 13 v SLO še kar po redni ceni, če je v tujini zaradi 14 cena nižja?

Je kak rumor o vrnitvi Mini modela ali bom morala kupovati večje torbice samo zaradi telefona?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sentiš ()

kanarin ::

Kupi iPhone SE.

MrStein ::

Ali lanski mini. Mu čisto nič ne manjka.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kajtimara ::

iPhone kupite sebi ali otrokom?

genesiss ::

Gledam a33, se splača dati 45 eur več za a53?

https://www.amazon.it/Smartphone-Infini...

https://www.amazon.it/dp/B09SHV78TN?com...

Kakšna ideja zakaj spodaj v tabeli piše da ima 40mp kamero, pri ostalih a33 modelih v tabeli pa 48?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genesiss ()

wcpapir ::

link_up je izjavil:

Ima kdo izkusnje z iphone 14 pro max? Se splaca dati toliko denarja? Ne poznam teh japk in zato sprasujem. Je fora samo v velikosti ekrana ali je se kaj? Da ne googlam, ker sem na dopustu. :) Hvala!

Pomoje se splaca jaz sem vzel 14 Plus pa bi vseen raj doplacal za pro max ze zarad izgleda :)

m0LN4r ::

Kdaj pride S23 Ultra v EU, se ze kaj ve?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Horas ::

na marketplacu maš s23 ultra 16gb+512gb :D 200€. ne da se deliti oglasa
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Motion ::

genesiss je izjavil:

Gledam a33, se splača dati 45 eur več za a53?

https://www.amazon.it/Smartphone-Infini...

https://www.amazon.it/dp/B09SHV78TN?com...

Kakšna ideja zakaj spodaj v tabeli piše da ima 40mp kamero, pri ostalih a33 modelih v tabeli pa 48?

Ja se splača.

mag3 ::

kanarin je izjavil:

Glede Huawei me čudi da dandanes kdo še sploh kupuje oz resno razmišlja o teh telefonih. Če te sam Google (ok, po nareku oblasti) skensla je zelo težko preživeti - vsaj izven Kitajske.

Huaweija je kot vemo pri nas v dobršnji meri nadomestil Xiaomi, sam že leta z njim opremljam celotno družino, še z nobenim telefonom dosedaj nisem imel težav, za svojo ceno so zame enostavno zakon oz so vsaj zame povsem primerljiva konkurenca Samsungu.

Twixz je izjavil:



Jst osebno, kot uporabnik Mate serije, sem bil čisto zgubljen kaj kupiti po tem sranju z Googlom. Pač sem rad na komot, jebat ga. :)
Ko je Huawei izgubil Google je pri meni (vsaj kar se telefonov tiče) nastala neka tema. Mate 20 PRO sem uporabljal še par mesecev, potem sem ga podaril mladini ki ga je rabila (ok, mogoče res ne takega telefona ampak dobro :)) in ki ga še danes uporablja in je še danes zelo fajn za uporabo).


Jaz sem sedaj po 3-4 letih na Huawei P20 pro šel na Huawei mate 50 pro, pa sem zadovoljen. Google aplikacije sem namestil preko gspace in delujejo brez večjih težav(redko se zgodi, da app zašteka pa ga zapreš in ponovno odpreš pa spet dela). Slike se mi še vedno shranjujejo na Google Photos, v Google maps imam vklopljeno zgodovino lokacije in tudi to deluje.

Bolt ::

mag3 je izjavil:



Jaz sem sedaj po 3-4 letih na Huawei P20 pro šel na Huawei mate 50 pro, pa sem zadovoljen. Google aplikacije sem namestil preko gspace in delujejo brez večjih težav(redko se zgodi, da app zašteka pa ga zapreš in ponovno odpreš pa spet dela). Slike se mi še vedno shranjujejo na Google Photos, v Google maps imam vklopljeno zgodovino lokacije in tudi to deluje.

Huawei kot tak brez GP sploh ni problem. Problem je ker so totalno uničili EMUI tam od 12 naprej sploh.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

-ninja-91- ::

Bolt je izjavil:

mag3 je izjavil:



Jaz sem sedaj po 3-4 letih na Huawei P20 pro šel na Huawei mate 50 pro, pa sem zadovoljen. Google aplikacije sem namestil preko gspace in delujejo brez večjih težav(redko se zgodi, da app zašteka pa ga zapreš in ponovno odpreš pa spet dela). Slike se mi še vedno shranjujejo na Google Photos, v Google maps imam vklopljeno zgodovino lokacije in tudi to deluje.

Huawei kot tak brez GP sploh ni problem. Problem je ker so totalno uničili EMUI tam od 12 naprej sploh.


Kaj pa je narobe z EMUIjem? Jz mam EMUI 12 na P40 Pro in ne opažam kakšnih bolečih točk.

mag3 ::

Mene tudi nič ne moti na novem... Pač par sprememb na katere se hitro navadiš.

Pep3Laugh ::

m0LN4r je izjavil:

Kdaj pride S23 Ultra v EU, se ze kaj ve?


Feb 1 predstavitev in 2. prednaročila.

Horas ::

8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Jebac18 ::

Sedaj bi rad zamenal telefon imam Xiaomi mi note 10 za to ceno pred 3. Leti je bil top in še sedaj dela dobro... Predvsem so pa slike tiste, ki so nekvalitetne postale za ta čas... Gledam Huawei p50pro imam naročnino pri Telekomu, kako se obnesejo nkbm app in podobno? Do sedaj nisem kupoval pri operaterjih...

dunda ::

Očetu bi rad kupil nov telefon. Uporablja Androida, gledam pa v cenovnem razredu dobrih 200 EUR. Njegove želje: preprosto odklepanje (nerodni prsti, stara koža), dober zaslon, možnost uporabe etuija s prostori za kartice in denar. Solidna baterija, hitrost in podobne zadeve so seveda plusi.

Kaj predlagate? Trenutno sem malo padel na "Poco M4 Pro". Slučajno kdo to uporablja?
https://www.kacnje.eu

Twixz ::

dunda je izjavil:

Očetu bi rad kupil nov telefon. Uporablja Androida, gledam pa v cenovnem razredu dobrih 200 EUR. Njegove želje: preprosto odklepanje (nerodni prsti, stara koža), dober zaslon, možnost uporabe etuija s prostori za kartice in denar. Solidna baterija, hitrost in podobne zadeve so seveda plusi.

Kaj predlagate? Trenutno sem malo padel na "Poco M4 Pro". Slučajno kdo to uporablja?


Jaz uporabljam Poco, sicer ne M4 ampak F3.
Za nezahtevne uporabnike je pomoje kar kul zadeva. Baterija v tvojem predlaganem telefonu izgleda ok. Edino za odklepanje je vsaj po moje telefon kar natančen. :)
««
81 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633199035 (1686) kanarin
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021596 (2565) kanarin
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810332 (8079) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798875 (56754) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315888 (14112) boris82

Več podobnih tem