» »

kako posnet oddajo s TV ?

kako posnet oddajo s TV ?

#000000 ::

Na compu imam D3go rad bi posnel eno oddajo, kar v bistvu niti ni problem, fraps in podobni zajemalniki slike, problem je ker bi rad dobil original zvok, ker pa ne vem če mi bo ratalo.

Ve kdo za kak software ki to omogoča ?

Hvala in lp

eric_cartman ::

Mogoče edino Adobe Premiere, ki ima Record from source možnost, hkrati pa ti ločuje avdio in video track. Se pravi imaš zvok ločen od slike, kar pomeni, da ga lahko editiraš oz. popravljaš.

Original zvok pa lahko dobiš edino na TV-ju kjer se zadeve snemajo ločeno, se pravi zvok posebej (avdio mešalna miza) in slika posebej(video mešalna miza).

#000000 ::

Hm kaj pa če posnamem s 3dbox posnamem direkt na USB ključek, samo pol ne morem gledat nikjer drugje kot na tam boxu ?

More obstajat kak hack ki omogoča branje teh datotek ?

shadeX ::

kot je že cartman omenil. V premiere lahko ločiš avdio in videa in nato avdio posebej uporabiš.

LJ4L ::

Kaj pa klic/mail na TV z prošnjo za posnetek oddaje? To je še najlažji način, je pa treba nekaj plačati.
LP from LJ

#000000 ::

Sem posnel par minut na USB, seveda win 7 particije ne spozna, bom probal še v linux škatli mogoče ga tam spozna ?

#000000 ::

Evo USB pokaže falje BP. ta box naredi dve particiji in v vsaki tele fajle, bom probal kaj sčarat mogoče rata, če ne pa premiere :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

mihec87 ::

sound recorder v windowsih?

#000000 ::

Tole pa Gspot pokaže za ta file v windows mašini (predvidevam da je to video ker je največji)

krebs11 ::

Sprejemniki cisco 4682, ki jih ima telemach omogočajo snemanje na usb disk-ključ, pred snemanjem ga je potrebno formatirat s sprejemnikom in ta ključ dela samo v tem sprejemniku. Če ga priklopiš v PC, ti ponudi formatiranje diska, odpreš ga lahko samo z enim programom od linuxa, posneta oddaja v dvr, če pa jo hočeš gledat, je pa ne odpre. Jaz imam en program za urejanje posnetkov posnetih s sprejemniki DVB-S,C ali T, reče se mu TSDoctor http://www.cypheros.de/tsdoctor_e.html in če odprem datoteko, prej preimenovano iz rec_1398252483.dvr_0 v rec_1398252483.dvr mi napiše, da je šifrirana, več na sliki spodaj

 tsdoctor error

tsdoctor error



Če je pa posnetek posnet s takim sprejemnikom, ki posname stream, je pa tako, kot kaže slika spodaj
program pokaže vse informacije videa, avdia, podnapisov in teletexta, potem lahko posnetek izrežeš- cutting in shraniš

 tsdoctor ok

tsdoctor ok



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hišni kino šel k vragu, ostali so mi dobri zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
403218 (1929) St235
»

Kje tiči ta disk?

Oddelek: Strojna oprema
192968 (2603) solatko
»

Technisat Cablestar HD2 HDTV DVB-C

Oddelek: Zvok in slika
403415 (1674) Excalibrus
»

VHS v Divx in podobno

Oddelek: Zvok in slika
426050 (3640) francek1
»

Kateri program za urejanje TS brez izgube kvalitete?

Oddelek: Zvok in slika
71963 (1771) k4vz0024

Več podobnih tem